Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
08.07. klo 18:00 HämSY:n Sisulisäottelut P10, P/T11, T14/15
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 73 henk. (73 lajisuoritusta)
T15 5-ottelu (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aino AaltoVehmaisten Urheilijat2465 / -
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö1562 / 1501
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö1924 / 1924
Oona MoisioTampereen Pyrintö1661 / -
Nilla OksanenTampereen Pyrintö1221 / -
Jenna PentinniemiViialan Valtti1334 / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat1605 / -
Karolina TapalaTampereen Pyrintö1166 / 1166
 
T14 5-ottelu (11)
Emilia AhoTampereen Pyrintö1560 / 1560
Vilja HujanenViialan Valtti - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo - / -
Inka KuuselaTammelan Ryske - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö2114 / 2114
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Niia NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Julia VuoriForssan Salama - / -
 
P11 3-ottelu (22)
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Elias EskolaTampereen Pyrintö - / -
Lauri HaverinenTampereen Pyrintö - / -
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo - / -
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö - / -
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat - / -
Viljami KiveläVehmaisten Urheilijat - / -
Eino KorpelaTammelan Ryske - / -
Akseli KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Sisu LehtonenHämeenlinnan Tarmo - / -
Iivo LummeHämeenlinnan Tarmo - / -
Jonne MaanaviljaIkaalisten Urheilijat - / -
Akseli NikkiläKangasalan Urheilijat -68 - / -
Aapo NummilaTammelan Ryske - / -
Joel PilviöTampereen Pyrintö - / -
Mikael PilviöTampereen Pyrintö - / -
Aatu RahikkaIkaalisten Urheilijat - / -
Ryan RöörTampereen Pyrintö - / -
Leo RuuskaTampereen Pyrintö - / -
Lauri ToivolaTampereen Pyrintö - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
 
T11 3-ottelu (17)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat - / -
Amanda EskelinenTampereen Pyrintö - / -
Tessa HeiskanenVehmaisten Urheilijat - / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Minja KaunisharjuForssan Salama - / -
Silja KemppainenTampereen Pyrintö - / -
Vendi LehtimäkiForssan Salama - / -
Emmi LönnqvistViialan Valtti - / -
Sara MajamäkiViialan Valtti - / -
Bianca MikkolaHämeenlinnan Tarmo - / -
Hilma NiemiViialan Valtti - / -
Alisa NikkiläKangasalan Urheilijat -68 - / -
Iina NuuttinenTampereen Pyrintö - / -
Lumi PennanenTampereen Pyrintö - / -
Sanja RajasaloIkaalisten Urheilijat - / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
 
P10 3-ottelu (15)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Niklas GroblerTampereen Pyrintö - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Elias IltanenIkaalisten Urheilijat - / -
Hermanni JoenniemiKangasalan Urheilijat -68 - / -
Touko KorpelaValkeakosken Haka - / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat - / -
Kasper LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Leo LounajaKangasalan Urheilijat -68 - / -
Asla OksanenTampereen Pyrintö - / -
Arvi PalmuTampereen Pyrintö - / -
Mikael PapinahoTampereen Pyrintö - / -
Aleksi RiikonenKuopion Reipas - / -
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo - / -
Jere VänttinenHämeenlinnan Tarmo - / -