Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
19.06. klo 13:00 Naantalin Aurinkokävelyt ja pituushyppykisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 47 henk. (47 lajisuoritusta)
M pituus (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Sami MäkinenNaantalin Löyly4.75 / -
Joska TommolaTurun Weikot Yleisurheilu7.33 / 7.05
 
M 3000m kävely (3)
Jerry JokinenNaantalin Löyly12:27.47 / -
Samuel MarkuVahdon Tuisku16:38.51 / -
Eetu SalmiYläneen Kiri17:51.24 / -
 
N pituus (4)
Taika KoilahtiTurun Weikot Yleisurheilu6.69 / -
Elviira NiemeläTurun Urheiluliitto5.06 / -
Siri SavolainenNaantalin Löyly5.58 / -
Paula VihtalahtiNoormarkun Nopsa5.86 / 5.51
 
N 3000m kävely (4)
Maria AntolaLaitilan Jyske15:30.03 / -
Ursula KoivunenEsbo IF17:04.64 / -
Anna KokkoKuivasjärven Aura16:46.06 / -
Ellen SeistoEspoon Tapiot14:12.96 / 14:12.96
 
N 5000m kävely (7)
Essi HietulaTapanilan Erä26:55.48 / -
Anniina KivimäkiLapuan Virkiä22:35.19 / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas27:56.87 / -
Venla-Nora NirkkonenTurun Weikot Yleisurheilu25:08.66 / -
Taika NurroRekolan Raikas32:29.36 / -
Tiina StenvallEsbo IF34:01.14 / -
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas29:18.51 / -
 
M17 pituus (7)
Oliver ForsmanIF Raseborg5.86 / 5.46
Akseli HyytiäLaitilan Jyske6.67 / 6.30
Elias HyytiäLaitilan Jyske4.36 / -
Niko KaunistoNaantalin Löyly4.86 / -
Kasper KouvonenTurun Urheiluliitto5.88 / 5.88
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.94 / -
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto5.88 / 5.58
 
N17 pituus (6)
Aamu AiristoLaitilan Jyske4.68 / -
Vilma HarilainenTurun Weikot Yleisurheilu5.25 / -
Helena KoivuTurun Toverit5.03 / 4.74
Alisa LaunonenNaantalin Löyly - / -
Emma SuovanenNaantalin Löyly - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske5.32 / -
 
P15 3000m kävely (1)
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset ry15:16.96 / 15:16.96
 
T15 3000m kävely (4)
Aino AnttilaNakkilan Vire16:56.67 / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka - / -
Heidi VakkilainenVantaan Salamat18:30.14 / -
 
P13 2000m kävely (1)
Onni UnkuriNakkilan Vire - / -
 
T13 2000m kävely (5)
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat13:00.67 / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly - / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot11:42.53 / -
Jenny SköldNakkilan Vire - / -
Elina VakkilainenVantaan Salamat12:32.01 / -
 
T11 1000m kävely (2)
Milja AnttilaNakkilan Vire - / -
Julia SköldNakkilan Vire - / -
 
T9 600m kävely (1)
Ella MarkuVahdon Tuisku - / -