Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.06. klo 18:00 NÅID Föreningscup 1 / NÅID Seuracup 1
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 208 henk. (209 lajisuoritusta)
M17 200m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Linus HenrikssonBorgå Akilles25.94 / 25.94
Rado LindbergEsbo IF28.74 / -
Oscar NyholmBorgå Akilles26.67 / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg23.91 / 23.91
Elliot SchmidtBorgå Akilles27.30 / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg28.48 / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna25.26 / -
 
M17 3-loikka (6)
Alec EkblomBorgå Akilles10.76 / -
Simon EkholmIF Raseborg11.05 / -
Oliver ForsmanIF Raseborg11.86 / -
Johan GrönroosSjundeå IF - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles11.69 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna12.74 / 12.52
 
M17 kuula (5)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Simon BjörklöfIF Raseborg12.10 / 12.10
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna15.28 / 15.28
Aron JohanssonBorgå Akilles10.56 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles10.42 / 10.42
 
N17 200m (12)
Ida FinellBorgå Akilles29.55 / -
Emmi HilkkuSjundeå IF30.42 / -
Carla JalkanenBorgå Akilles29.73 / -
Annika JuvalaEsbo IF30.92 / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Selma LepistöBorgå Akilles31.65 / -
Noomi MalmgrenEsbo IF27.75 / -
Cassandra NynäsIF Raseborg32.75 / -
Birgitta ÖstbergSjundeå IF - / -
Ella PaukkuEsbo IF26.26 / -
Ella WesterlundEsbo IF30.74 / -
Leonie WinellEsbo IF28.18 / -
 
N17 3-loikka (6)
Ina AppelqvistEsbo IF10.33 / -
Betty AschanEsbo IF - / -
Emelie BergholmIF Raseborg10.33 / 10.33
Gisela BergströmBorgå Akilles10.15 / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna9.15 / 8.83
Ylva SivaroSjundeå IF9.34 / -
 
N17 kuula (6)
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles6.27 / 5.97
Malin KarellSjundeå IF8.72 / -
Fanny KeroIF Raseborg8.91 / -
Julia NystrandEsbo IF13.80 / 13.80
Sara PuustinenBorgå Akilles9.91 / -
Eevi StrandströmIF Sibbo-Vargarna6.12 / -
 
P15 100m (9)
Anton BaggerSjundeå IF14.49 / -
Oscar BlombergBorgå Akilles13.34 / 13.34
Linus EkholmBorgå Akilles12.17 / 12.17
Daniel GrönvikIF Raseborg12.67 / 12.67
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna13.50 / 13.50
Erik LaruSjundeå IF - / -
Amos MellerIF Sibbo-Vargarna12.85 / 12.85
Oliver SandströmEsbo IF - / -
Max SjöströmIF Raseborg12.37 / 12.37
 
P15 2000m (3)
Jens-Aarne KeroIF Raseborg 6:57.61 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Joel TulikouraEsbo IF 7:47.80 / -
 
P15 seiväs (4)
Henri AspelinBorgå Akilles3.15 / -
David EkholmIF Raseborg1.41 / -
Voima KenttäIF Raseborg1.84 / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna2.60 / -
 
P15 kuula (5)
Albert IsakssonBorgå Akilles9.53 / 9.53
Jimi SorvariBorgå Akilles - / -
Otto VesterinenIF Raseborg - / -
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna7.26 / 7.26
Wictor WernerIF Raseborg8.05 / -
 
T15 100m (11)
Fanny BöhlingBorgå Akilles13.81 / 13.81
Carolina FrimanIF Raseborg14.50 / 14.52
Linda JuvalaEsbo IF - / -
Eevi KontinenBorgå Akilles14.60 / 14.63
Vilja LaineBorgå Akilles - / -
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles - / -
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna14.10 / 14.10
Elvira SuominenEsbo IF - / -
Aila VarilaEsbo IF13.87 / -
Lotte WikstedtEsbo IF13.52 / -
 
T15 2000m (6)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna 9:09.74 / -
Sara HeininenEsbo IF - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Matilda SilfverIF Raseborg 8:10.8h / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna 8:43.53 / -
 
T15 seiväs (5)
Fanny FinellBorgå Akilles2.10 / 2.10
Jenni HirvonenEsbo IF2.30 / 2.20
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.30 / -
Lumi KenttäIF Raseborg3.05 / 2.80
Sora KenttäIF Raseborg2.30 / -
 
T15 kuula (6)
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna8.41 / 8.41
Elsa KeinänenEsbo IF11.53 / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles7.44 / 7.44
Melina LundqvistBorgå Akilles9.00 / 8.05
Matilda PennanenEsbo IF8.69 / 8.69
Wilma WernerIF Raseborg - / -
 
P13 60m (6)
Alexander BlombergBorgå Akilles10.15 / -
Ville EkebomIF Raseborg 9.62 / 9.67
Danny GrönvikIF Raseborg 8.59 / 8.59
Kaspian LindholmEsbo IF 8.75 / -
Lenni NiinikoskiIF Sibbo-Vargarna - / -
Max SundholmEsbo IF 9.56 / -
 
P13 1000m (5)
Lukas ForsmanIF Raseborg3:46.55 / -
Jesse HirvonenEsbo IF3:41.72 / 3:41.72
Fredrik LemströmSjundeå IF - / -
Kevin PukkilaIF Sibbo-Vargarna - / -
Vincent WinbergIF Raseborg3:17.89 / -
 
P13 korkeus (4)
Oliver HallikainenBorgå Akilles1.28 / -
Jakob HolmbergIF Raseborg1.53 / 1.53
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna1.43 / -
Torsti VisuriEsbo IF1.43 / 1.43
 
P13 keihäs (6)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna25.37 / -
Adrian JakobssonEsbo IF29.17 / -
Elmer KeinänenEsbo IF49.37 / 49.37
Eetu LähdeEsbo IF - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles23.79 / -
Max NybergIF Raseborg38.35 / -
 
T13 60m (7)
Wilma BjörklöfIF Raseborg 9.60 / 9.60
Mathilda GranvikEsbo IF 8.93 / -
Katrina LiljalehtoBorgå Akilles - / -
Livia NordmanIF Raseborg 9.40 / 9.40
Emma PelliSjundeå IF10.08 / -
Venla RepoBorgå Akilles 9.00 / 9.00
Fanny SöderlundIF Sibbo-Vargarna 9.11 / 9.11
 
T13 1000m (5)
Frida BlomfeltEsbo IF3:31.9h / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles3:36.98 / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:45.61 / -
Linnea LindströmSjundeå IF4:28.10 / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg3:42.66 / -
 
T13 korkeus (7)
Cessi HagelbergSjundeå IF1.29 / -
Sara HämelinEsbo IF1.40 / -
Clara HenrikssonBorgå Akilles1.29 / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.30 / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna1.40 / 1.40
Frida SjöblomIF Raseborg1.50 / 1.50
Isabella StenbäckBorgå Akilles1.35 / -
 
T13 keihäs (11)
Annika EkSjundeå IF - / -
Janina HörhammerIF Sibbo-Vargarna - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles19.20 / -
Isabel JaloEsbo IF - / -
Minttu KinnariIF Raseborg16.63 / -
Alina NyholmBorgå Akilles18.11 / -
Sara SandströmIF Sibbo-Vargarna19.81 / -
Signe SkogSjundeå IF16.50 / -
Erika TallqvistBorgå Akilles19.06 / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK36.56 / 36.56
Isabella WagerHelsingfors IFK32.13 / 32.13
 
P11 60m (8)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna10.45 / 10.45
Liam AntikainenIF Raseborg - / -
Alvin HertzmanSjundeå IF10.93 / 10.93
Tobias IsakssonBorgå Akilles 9.33 / 9.33
Jonathan LiljendalBorgå Akilles11.09 / 11.09
Mauri MickelssonEsbo IF - / -
Oskar PelliSjundeå IF11.09 / -
Wilmer SelanderIF Raseborg10.85 / 10.85
 
P11 1000m (5)
Milos ChristidesIF Raseborg4:24.28 / -
Elmeri HarilaIF Sibbo-Vargarna3:24.22 / 3:31.57
Elias MiettinenBorgå Akilles - / -
Tuomas PuolakkaEsbo IF - / -
Leo SundströmIF Raseborg3:43.34 / -
 
P11 pituus (9)
Martin KähkönenEsbo IF - / -
Anton KarellSjundeå IF3.85 / 3.83
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna3.89 / 3.89
Lenni LähdesaloIF Sibbo-Vargarna3.27 / 3.27
Casper NopanenBorgå Akilles2.91 / 2.91
Oliver SandbergIF Sibbo-Vargarna3.13 / 3.13
Tobias TallqvistBorgå Akilles3.83 / 3.83
Melvin WasströmIF Raseborg3.68 / 3.68
Edgar WinbergEsbo IF - / -
 
P11 kiekko (9)
Erik BoijeSjundeå IF17.56 / 17.56
Anton GäddaIF Sibbo-Vargarna - / -
Kristian GustafssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Kevin JanssonEsbo IF15.23 / -
Robin JohanssonBorgå Akilles14.76 / 14.76
Kevin KnutarEsbo IF10.28 / -
Jere KorpelaIF Sibbo-Vargarna10.20 / 10.20
Sebastian NybergIF Raseborg12.13 / -
Aleksei VikulovBorgå Akilles - / -
 
T11 60m (11)
Serafia ArreniusIF Sibbo-Vargarna - / -
Li BjörkqvistIF Raseborg - / -
Selma IngströmEsbo IF - / -
Isabella JoutsenlahtiSjundeå IF - / -
Elin NyholmBorgå Akilles10.09 / 10.09
Siina RautanenEsbo IF - / -
Jonna SandströmIF Sibbo-Vargarna11.11 / 11.11
Helmi SantaloEsbo IF 9.60 / 9.60
Ronja SentzkeSjundeå IF10.09 / 10.09
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna - / -
Liv WinbergIF Raseborg10.63 / 10.63
 
T11 1000m (8)
Matilda BlomBorgå Akilles - / -
Elise HellströmSjundeå IF4:09.4h / -
Linnea ImmonenIF Sibbo-Vargarna - / -
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:59.36 / 3:59.36
Mette MiettinenEsbo IF3:49.99 / 3:49.99
Anna RistimäkiEsbo IF3:35.78 / 3:35.78
Juni SundströmIF Raseborg - / -
Lisa TravisIF Sibbo-Vargarna4:08.79 / 4:08.79
 
T11 pituus (9)
Denise CarlssonIF Sibbo-Vargarna2.43 / -
Iisa HärkönenEsbo IF - / -
Elwa HöglundIF Raseborg - / -
Wilma HolmströmIF Sibbo-Vargarna2.03 / -
Jonna KämäräinenEsbo IF - / -
Amanda LindholmIF Raseborg2.85 / 2.85
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.15 / 4.15
Sigrid LindströmSjundeå IF3.10 / -
Alina WiitalaBorgå Akilles3.35 / 3.35
 
T11 kiekko (8)
Elin BaggerSjundeå IF9.73 / -
Erica ErikssonIF Sibbo-Vargarna9.18 / 9.18
Saga HolmSjundeå IF - / -
Vanessa KinnunenBorgå Akilles6.97 / -
Vanessa KnutarEsbo IF13.59 / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna10.51 / 10.51
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna12.20 / 12.20
Emma NymanIF Raseborg12.44 / -