Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
08.07. klo 17:30 Kesäkisa 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 44 henk. (60 lajisuoritusta)
M17 3-loikka (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
 
N17 3-loikka (1)
Angielou KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu8.98 / -
 
N17 keihäs (2)
Ronja HuppunenMaarian Mahti22.60 / 22.60
Veera VuorentaustaKosken Kaiku33.48 / 33.48
 
P15 3-loikka (4)
Arttu KääntönenLiedon Parma - / -
Oluwashina OniludeRaision Kuula - / -
Olli PäkkiläTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niklas VäliläMaarian Mahti8.51 / -
 
P15 keihäs (4)
Arttu KääntönenLiedon Parma - / -
Nooa LaitinenKaarinan Ura43.08 / 43.08
Oluwashina OniludeRaision Kuula22.49 / -
Niklas VäliläMaarian Mahti29.58 / -
 
T15 3-loikka (6)
Liisa AlareLiedon Parma - / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu8.06 / -
Oona LampinenLiedon Parma8.90 / -
Essi MäkiläNaantalin Löyly9.06 / 8.66
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto9.20 / 8.91
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto9.76 / 9.72
 
T15 keihäs (4)
Liisa AlareLiedon Parma20.03 / -
Maya-Maria HautalaTurun Urheiluliitto38.00 / 34.91
Oona LampinenLiedon Parma - / -
Veera SovijärviLiedon Parma21.72 / -
 
P13 3-loikka (3)
Eero HakolaLiedon Parma9.54 / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma - / -
 
P13 keihäs (4)
Eero HakolaLiedon Parma36.96 / 36.96
Anton LaineMaskun Kataja26.09 / -
Atte VirtanenLiedon Parma - / -
Tatu VirtanenLiedon Parma8.34 / -
 
T13 3-loikka (4)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu9.35 / 9.35
Elina HakuniNaantalin Löyly - / -
Sanni HyyrynenLiedon Parma - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula8.72 / -
 
T13 keihäs (6)
Elina HakuniNaantalin Löyly22.97 / 22.97
Sanni HyyrynenLiedon Parma - / -
Liina JälköOripään Vesa32.64 / 32.64
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto16.51 / 16.51
Oluwakemi OniludeRaision Kuula21.61 / 19.20
Helli TukkiniemiLiedon Parma17.24 / 17.24
 
T11 3-loikka (8)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Ella ForslundLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Peppi JaakkolaLiedon Parma - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma - / -
Lina SalevaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Laura SovijärviLiedon Parma - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat6.06 / -
 
T11 keihäs (7)
Devine AgbontaenRaision Kuula12.50 / -
Peppi JaakkolaLiedon Parma7.59 / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat14.10 / -
Vanessa RauvolaLiedon Parma10.59 / -
Venla SalomäkiKaarinan Ura12.09 / 11.89
Laura SovijärviLiedon Parma22.08 / 22.08
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat20.40 / 20.40
 
P9 keihäs (1)
Pentti HuppunenMaarian Mahti - / -
 
T9 keihäs (4)
Mila-Maria HautalaMaskun Kataja - / -
Iitu JaakkolaLiedon Parma - / -
Viivi PitkänenLiedon Parma - / -
Amelia RauvolaLiedon Parma - / -
 
M30 keihäs (1)
Niilo WaherTurun Urheiluliitto - / -