Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
16.06. klo 17:00 Seuracup
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 271 henk. (272 lajisuoritusta)
M17 200m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo24.75 / 24.75
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet27.47 / -
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet29.07 / -
Anton MustonenLahden Ahkera23.28 / 23.91
Miro NaskiKarhulan Katajaiset ry25.55 / 25.55
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet23.44 / -
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset ry26.23 / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet23.52 / -
Juho VenäläinenImatran Urheilijat27.00 / -
 
M17 3-loikka (5)
Veeti HostikkaKarhulan Katajaiset ry8.86 / -
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet9.92 / -
Sisu MikkiläImatran Urheilijat13.28 / -
Roni RämäLahden Ahkera12.73 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet11.61 / -
 
M17 kuula (6)
Sebastian AttenbergKarhulan Urheilijat - / -
Eliel MulariKarhulan Katajaiset ry12.58 / -
Joonas PalmuValkealan Kajo - / -
Onni RustholkarhuLahden Ahkera13.30 / 13.30
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.39 / -
Pyry SelinLahden Ahkera12.82 / 12.82
 
N17 200m (14)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat25.79 / 25.79
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet27.69 / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö37.06 / -
Milja MahlavuoriLappeenrannan Urheilu-Miehet26.38 / -
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset ry27.96 / -
Liisa NyibongKarhulan Urheilijat - / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet28.81 / -
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet27.87 / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat27.09 / -
Elina RuotsalainenValkealan Kajo28.53 / 28.53
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera26.24 / -
Venla SavolainenImatran Urheilijat27.67 / 27.84
Sofia SundImatran Urheilijat34.32 / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat26.00 / 26.00
 
N17 3-loikka (7)
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet11.20 / -
Anni KonnuImatran Urheilijat10.11 / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö8.40 / -
Essi NiinimäkiLappeenrannan Urheilu-Miehet9.49 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera10.30 / 10.09
Maria SuntioKarhulan Katajaiset ry9.97 / -
Maria WennerstrandKarhulan Urheilijat8.97 / -
 
N17 kuula (11)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat5.51 / -
Elisa HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.28 / -
Tiina JärvinenLahden Ahkera15.04 / 14.78
Aliisa KiiskiKarhulan Katajaiset ry - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera10.10 / -
Saana LaihanenImatran Urheilijat6.50 / -
Sohvi LaineLahden Ahkera10.17 / -
Leia LommiKarhulan Urheilijat9.02 / -
Pinja MuotkaLahden Ahkera9.61 / 9.61
Senja OjalainenImatran Urheilijat7.20 / -
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo9.06 / -
 
P15 100m (9)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet12.24 / 12.24
Olli ItkonenKarhulan Urheilijat - / -
Kristian LehtinenKarhulan Urheilijat13.40 / 13.40
Saku PuustinenLahden Ahkera13.28 / 13.28
Aatu RäsänenKarhulan Katajaiset ry13.45 / 13.45
Matias SalminenLahden Ahkera11.83 / 11.83
Juho SoikkeliValkealan Kajo12.83 / 12.83
Touko TarvonenLahden Ahkera12.66 / 12.66
Eeli ValtonenImatran Urheilijat13.23 / 13.23
 
P15 2000m (2)
Tatu AaltoKarhulan Urheilijat 7:27.12 / 7:27.12
Veikka PorkkaKarhulan Katajaiset ry - / -
 
P15 seiväs (4)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat1.70 / -
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet3.20 / -
Olavi KiiskiKarhulan Katajaiset ry3.60 / 3.60
Olavi SivenLahden Ahkera2.20 / -
 
P15 kuula (5)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera11.31 / 11.31
Tobias MorenoLahden Ahkera12.67 / 12.44
Vilho OjalainenImatran Urheilijat6.83 / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Väinö RasiKarhulan Urheilijat - / -
 
T15 100m (21)
Aino HannikainenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.41 / 13.41
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.47 / -
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset ry12.98 / 12.98
Satu KuokkaVehkalahden Veikot14.52 / 14.52
Sara KyllönenLappeenrannan Urheilu-Miehet13.69 / -
Emma KyyräLahden Ahkera - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot14.85 / 14.85
Silja NiemiLahden Ahkera13.68 / 13.82
Jemina NurmelaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.90 / 14.90
Emmi OleanderVehkalahden Veikot14.16 / 14.16
Emmi PiispanenLahden Ahkera14.02 / -
Venla PuhakkaImatran Urheilijat - / -
Kerttu RenValkealan Kajo13.96 / 13.96
Miisa ReponenImatran Urheilijat14.00 / 14.00
Saara SavolainenValkealan Kajo14.72 / -
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet14.03 / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö13.05 / 13.05
Tytti SeppäläVehkalahden Veikot14.82 / 14.82
Jenni VäänänenLahden Ahkera12.93 / 12.93
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat13.69 / 13.69
Alexandra VilanderLahden Ahkera13.87 / -
 
T15 2000m (9)
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet 6:55.97 / 6:55.97
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet 7:49.88 / -
Anni Mäki- HokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Minea NurminenKarhulan Katajaiset ry - / -
Inka PeltolaLahden Ahkera 6:34.99 / -
Sofia RinneLahden Ahkera 7:02.70 / -
Elsa StadigValkealan Kajo 7:09.21 / 7:09.21
Sara SuhonenValkealan Kajo - / -
 
T15 seiväs (7)
Helmi KalliomäkiValkealan Kajo1.90 / 1.90
Eevi LehtinenKarhulan Katajaiset ry2.30 / 2.20
Alisa MiettinenKarhulan Urheilijat3.00 / 3.00
Emma MoilanenImatran Urheilijat2.50 / -
Minnea MustonenLahden Ahkera2.00 / -
Hertta NiemiIitin Pyrintö1.60 / -
Matilda TaavitsainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T15 kuula (9)
Silja AronpuroLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset ry10.76 / -
Sofia InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.58 / -
Irem KöksalKarhulan Urheilijat - / -
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Emilia LehtinenKarhulan Urheilijat - / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo - / -
Erika PellinenImatran Urheilijat - / -
Hilma VirtaIitin Pyrintö - / -
 
P13 60m (7)
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.60 / -
Jonni LohenojaLahden Ahkera 9.05 / 9.05
Joona NiinikangasValkealan Kajo 9.21 / -
Tuomas RikkaKarhulan Katajaiset ry 8.89 / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö 8.99 / -
Oskari SyvärantaLahden Ahkera 8.32 / 8.32
Markus VainioLahden Ahkera 7.86 / 7.86
 
P13 1000m (7)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera3:25.54 / -
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot3:21.27 / 3:21.27
Jesse MyllymäkiValkealan Kajo - / -
Viljami NurminenKarhulan Katajaiset ry - / -
Leevi PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4:14.90 / -
Elmeri RauhalaIitin Pyrintö - / -
Eric RinneLahden Ahkera3:24.04 / -
 
P13 korkeus (6)
Miska AnttonenImatran Urheilijat1.29 / -
Kasperi HuttunenKarhulan Katajaiset ry - / -
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.40 / -
Sisu ParkkonenValkealan Kajo1.40 / -
Casper PenttiläLahden Ahkera1.31 / -
Vilho RasiKarhulan Urheilijat1.00 / -
 
P13 keihäs (8)
Jonas BreyerLappeenrannan Urheilu-Miehet20.58 / -
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo29.41 / 29.41
Elias KemppainenLahden Ahkera47.79 / 47.79
Niilo KemppainenLahden Ahkera36.62 / 36.62
Ruben LingenfelterKarhulan Urheilijat14.62 / -
Akseli NurmiKarhulan Katajaiset ry17.81 / -
Juho TaavilaLahden Ahkera45.59 / 45.59
Mikael VenäläinenImatran Urheilijat27.62 / -
 
T13 60m (20)
Emma AlilaKarhulan Urheilijat 8.69 / 8.69
Venla HauhiaVehkalahden Veikot - / -
Aava HyttiKarhulan Katajaiset ry 9.14 / 9.14
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo 9.15 / -
Martta KallioValkealan Kajo - / -
Matilda KarhuValkealan Kajo 9.08 / 9.08
Elina KariolaLahden Ahkera 9.12 / -
Zehra KöksalKarhulan Urheilijat10.46 / -
Emma KönönenImatran Urheilijat 8.67 / 8.67
Minttu MarttilaLahden Ahkera 9.28 / -
Ada MertsalmiLahden Ahkera10.16 / -
Anni PärttyVehkalahden Veikot 8.83 / 8.83
Pinja PasiVehkalahden Veikot 9.42 / 9.42
Veera PöyryLahden Ahkera 8.58 / 8.58
Inka RäsänenKarhulan Katajaiset ry 8.66 / 8.66
Mirella RoosIitin Pyrintö - / -
Aino SeppäläLahden Ahkera 8.63 / 8.63
Moona TamminenImatran Urheilijat 9.97 / -
Senni TeikariVehkalahden Veikot 9.70 / 9.70
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.08 / -
 
T13 1000m (12)
Oona FigueiraKarhulan Urheilijat3:48.70 / 3:48.70
Matilda HatakkaImatran Urheilijat3:57.33 / -
Celina HellbergKarhulan Katajaiset ry4:15.5h / -
Iida KarhunenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:25.58 / -
Helmi KoivistoImatran Urheilijat3:35.68 / -
Meja KoskinenLahden Ahkera3:41.84 / -
Sonja LahtiKarhulan Katajaiset ry3:27.79 / 3:29.77
Sanni LiikkanenVehkalahden Veikot3:52.93 / 3:52.93
Iida PiispanenLahden Ahkera3:40.47 / -
Tinja PurhoValkealan Kajo - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera3:27.25 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera3:10.23 / 3:14.85
 
T13 korkeus (8)
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.24 / -
Kiira KarttunenImatran Urheilijat1.36 / -
Jenna KolariValkealan Kajo1.30 / -
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset ry1.42 / -
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat1.06 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset ry1.28 / -
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.50 / -
Hilkka VirtaIitin Pyrintö1.30 / -
 
T13 keihäs (10)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo32.24 / 32.24
Janette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet19.54 / -
Nella LemströmKarhulan Urheilijat21.46 / 21.46
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö12.45 / -
Julia MontonenImatran Urheilijat32.69 / 32.69
Tanja MuotkaLahden Ahkera26.65 / -
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry18.54 / 17.58
Janni SavolainenLahden Ahkera31.63 / 31.63
Emma TervoKarhulan Urheilijat12.15 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera35.59 / 35.59
 
P11 60m (9)
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo 9.90 / 10.06
Lari HänninenKarhulan Katajaiset ry - / -
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot11.01 / -
Elias HimanenKarhulan Urheilijat - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera 9.16 / 9.16
Sulo KosoVehkalahden Veikot - / -
Sisu PeräläLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.09 / 9.09
Tuure RytköläIitin Pyrintö - / -
Oliver TasaValkealan Kajo - / -
 
P11 1000m (7)
Samuel CenajKarhulan Urheilijat - / -
Eeli KallioVehkalahden Veikot3:45.33 / -
Elmo MuukkonenImatran Urheilijat3:56.95 / -
Atte PekkanenValkealan Kajo3:54.81 / -
Emil PuhakkaKarhulan Katajaiset ry4:07.93 / -
Tatu ValtonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3:51.69 / -
Juho VirtaIitin Pyrintö - / -
 
P11 pituus (9)
Caius DufvaKarhulan Katajaiset ry3.28 / -
Ahto HeinonenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.73 / -
Wilmer KiviniemiValkealan Kajo3.83 / -
Luka LämsäKarhulan Urheilijat2.43 / -
Miika LankiVehkalahden Veikot3.76 / -
Elmo OjalaLahden Ahkera3.80 / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö3.74 / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera3.94 / 3.94
Daniel VarisImatran Urheilijat - / -
 
P11 kiekko (5)
Elmo KumakariKarhulan Urheilijat16.02 / 16.02
Tomas MäkinenLahden Ahkera27.83 / 27.83
Valtteri PerhoKarhulan Katajaiset ry8.65 / 8.65
Lenni RutiLappeenrannan Urheilu-Miehet20.70 / -
Eelis UotilaValkealan Kajo13.15 / -
 
T11 60m (13)
Jenna KaariaVehkalahden Veikot 9.91 / 9.91
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo 9.00 / 9.00
Eevi KokkoValkealan Kajo - / -
Sonja MuotkaLahden Ahkera 9.56 / 9.56
Maija OlliVehkalahden Veikot10.39 / -
Taika PiiraValkealan Kajo10.40 / 10.40
Olivia PirinenKarhulan Katajaiset ry10.26 / 10.26
Rebecca RaijasImatran Urheilijat 9.70 / 9.70
Jasmin RedmanLahden Ahkera 9.60 / 9.60
Peppi SomervuoriVehkalahden Veikot - / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.11 / 9.11
Iina VentoIitin Pyrintö - / -
Viivi ViitalaVehkalahden Veikot10.03 / 10.03
 
T11 1000m (9)
Aino BohmImatran Urheilijat - / -
Lise HellbergVehkalahden Veikot4:17.00 / -
Jonna KolariValkealan Kajo3:35.27 / -
Aada KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet4:02.46 / -
Sofia PeriVehkalahden Veikot - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset ry3:50.50 / 4:04:15
Kristiina Rinta-JaskariLappeenrannan Urheilu-Miehet3:39.54 / 3:45.24
Alisa SundImatran Urheilijat4:43.41 / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera3:52.49 / 3:52.49
 
T11 pituus (15)
Eevi AarnikkoImatran Urheilijat3.22 / -
Roosa AlilaKarhulan Urheilijat - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.10 / 4.10
Eevi HautaniemiLahden Ahkera4.14 / 4.14
Jade HellbergVehkalahden Veikot3.27 / -
Veera HermunenValkealan Kajo3.79 / 3.79
Karoliina HuttunenKarhulan Katajaiset ry3.44 / -
Ellen JulkunenValkealan Kajo3.69 / -
Juliette KaplasLappeenrannan Urheilu-Miehet3.21 / -
Roosa KoivistoImatran Urheilijat3.09 / -
Ilona NikulaValkealan Kajo3.70 / -
Fanni PesonenImatran Urheilijat3.55 / -
Rakel RantonenIitin Pyrintö2.90 / -
Siiri SiikanenLahden Ahkera3.13 / -
Iisa TuominenLahden Ahkera3.26 / -
 
T11 kiekko (9)
Selma KotimäkiImatran Urheilijat9.41 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera19.15 / 19.15
Elsa NapariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Tinja PaloLahden Ahkera13.64 / 13.45
Venla ParkkonenValkealan Kajo12.72 / -
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry17.12 / 17.12
Sesilia SuninenValkealan Kajo10.41 / -
Katariina TasaVehkalahden Veikot15.36 / 15.36
Venla VilenIitin Pyrintö - / -