Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
06.06. klo 16:00 Korona Bye Bye 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 95 henk. (148 lajisuoritusta)
M 110m aj (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit16.57 / -
 
M korkeus (2)
Johan GrönroosSjundeå IF1.91 / 1.90
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat1.85 / -
 
M keihäs (15)
Jaakko Hauta-AhoTöysän Veto75.92 / 73.81
Juho JärvinenKarstulan Kiva69.96 / 67.91
Ville KattelusYlihärmän Junkkarit53.28 / -
Toni KeränenLimingan Niittomiehet78.86 / 76.13
Jami KinnunenÄänekosken Urheilijat79.12 / 79.11
Janne LäspäKaustisen Pohjan-Veikot69.29 / -
Oskari LeppäahoAlajärven Ankkurit59.25 / 56.36
Jarmo MarttilaKälviän Tarmo76.82 / 75.79
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.06 / 64.80
Onni RuokangasJanakkalan Jana63.24 / -
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat35.30 / -
Hermanni SuutalaLapuan Virkiä67.92 / -
Juho TakanenKuortaneen Kunto63.88 / 63.88
Antti VornanenOulun Pyrintö62.04 / -
Aleksi Yli-MannilaAlajärven Ankkurit75.27 / 73.15
 
N 100m aj (2)
Wera HuddVaasan Toverit16.24 / -
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat15.51 / -
 
N korkeus (3)
Wera HuddVaasan Toverit1.56 / -
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF1.63 / -
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat1.63 / -
 
N keihäs (7)
Meri ElomaaTampereen Pyrintö41.91 / 40.47
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö54.47 / 49.95
Ronja KoivistoKauhavan Wisa42.28 / -
Saga KurunmäkiLehtimäen Jyske - / -
Miia MakkonenSysmän Sisu52.43 / 51.40
Sofia PölkkySeinäjoen Seudun Urheilijat52.73 / 44.80
Heli PynnönenHankasalmen Hanka49.90 / -
 
M19 kuula (1)
Linus NurminenKristiinan Urheilijat14.97 / 12.34
 
M17 100m (3)
Benjamin OlliVasa IS11.20 / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.49 / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat12.03 / -
 
M17 pituus (1)
Benjamin OlliVasa IS6.80 / 6.80
 
N17 100m (14)
Priscilla BoatengIF Drott12.66 / 12.78
Elizabeth FogdeMalax IF13.02 / -
Noora HarjuIlmajoen Kisailijat12.97 / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat12.88 / 12.88
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat14.43 / -
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat13.70 / 13.70
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit13.31 / -
Anni MäenpääSeinäjoen Seudun Urheilijat13.60 / -
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.33 / -
Kiia PerttulaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.30 / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat12.73 / 12.73
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat13.55 / 13.55
Kaisa TuovinenSeinäjoen Seudun Urheilijat13.42 / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.48 / -
 
N17 pituus (6)
Laura-Kaisa AitanevaIlmajoen Kisailijat5.18 / -
Elizabeth FogdeMalax IF5.38 / 5.21
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat4.82 / 4.71
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit4.79 / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.96 / 4.75
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat4.90 / 4.90
 
N17 kuula (1)
Viivi LoukoLapuan Virkiä11.59 / -
 
P15 100m (4)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.29 / -
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.78 / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat13.52 / -
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat13.24 / 13.24
 
P15 korkeus (1)
Alec IsaacsMalax IF1.57 / -
 
P15 kuula (3)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat9.49 / -
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat12.55 / -
 
T15 80m aj (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden13.23 / 14.11
Linnea HirveläLapuan Virkiä - / -
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit13.27 / 13.27
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat12.89 / 12.89
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
 
T15 korkeus (3)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.53 / 1.50
Kaisa LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti1.60 / -
 
T15 kuula (3)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.83 / -
Camilla Vähä-LaaksoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit9.62 / -
 
P13 60m aj (3)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat13.12 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.20 / 12.20
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu10.81 / 10.81
 
P13 korkeus (3)
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.22 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.30 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.48 / -
 
P13 keihäs (5)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö40.09 / -
Tuomas LähdemäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat31.72 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu31.05 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu25.68 / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu33.73 / 33.73
 
T13 60m aj (9)
Tilde BergströmIF Länken11.79 / 11.79
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.56 / 10.65
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat10.41 / 10.82
Mimmi RaninenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä12.15 / -
 
T13 pituus (11)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden3.99 / -
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.45 / 4.42
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat4.71 / 4.71
Anniina Latva-KivistöSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat4.45 / -
Mimmi RaninenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Linnea StrandvallIK Falken4.40 / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä4.02 / -
 
T13 keihäs (2)
Sara CederholmIF Nykarlebynejden28.92 / 28.92
Alisa TakamaaLapuan Virkiä26.33 / -
 
P11 60m aj (4)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden10.71 / -
Akseli KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Paulus KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
 
P11 korkeus (3)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden1.20 / -
Alex LundforsMalax IF1.15 / -
Melker StrandvallIK Falken1.15 / -
 
P11 keihäs (4)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden31.23 / -
Akseli KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Paulus KätkänahoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alex LundforsMalax IF16.37 / -
 
T11 60m aj (10)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat12.09 / -
Anna KoskiLapuan Virkiä11.44 / 11.59
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat12.79 / -
Ella LähetkangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.27 / 11.27
Lilja MetsärantaSeinäjoen Seudun Urheilijat13.24 / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.96 / -
Noora TainiLapuan Virkiä - / -
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.64 / -
 
T11 pituus (8)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat4.06 / 4.06
Neea KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat3.60 / 3.50
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.79 / 3.75
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.69 / 3.63
Ella LähetkangasSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.83 / 3.83
Lilja MetsärantaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.77 / -
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat3.92 / 3.92
 
T11 keihäs (5)
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.65 / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat13.06 / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat24.29 / 24.29
Netta SaarelaTeuvan Rivakka20.18 / 20.18
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat19.35 / -
 
T9 150m (2)
Aada-Emilia AnkkuriSeinäjoen Seudun Urheilijat29.38 / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat29.63 / -
 
T9 korkeus (2)
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat1.02 / -
Noora TainiLapuan Virkiä0.95 / -