Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
29.06. klo 18:00 Peukku-kisa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 104 henk. (202 lajisuoritusta)
M17 seiväs (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot4.21 / 4.10
Tommi JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.91 / 3.91
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.80
 
M17 keihäs (2)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat53.70 / 51.25
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto55.34 / 55.34
 
N17 100m (6)
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat14.31 / 14.31
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat13.58 / 14.00
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.53 / 12.53
Emmi PiispanenAlajärven Ankkurit14.32 / 14.32
Anni TakamaaLapuan Virkiä13.96 / -
Alisa ViinamäkiLappajärven Veikot13.01 / -
 
N17 seiväs (10)
Elsi KarjanlahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat2.70 / 2.70
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.40
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.41 / 3.41
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot2.20 / 2.20
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat2.80 / 2.80
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit2.80 / 2.80
Viola TakalaAlajärven Ankkurit2.20 / -
Felicia VikströmLarsmo IF3.20 / 3.20
Venla VikströmLarsmo IF2.70 / 2.70
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat2.10 / -
 
N17 keihäs (2)
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka45.80 / 42.74
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat37.39 / 37.39
 
P15 300m (1)
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat49.39 / -
 
P15 3-loikka (1)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat9.05 / -
 
P15 keihäs (2)
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat29.18 / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit36.90 / -
 
T15 300m (8)
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat42.78 / -
Essi KoivistoVetelin Urheilijat42.53 / 42.53
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit45.39 / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Emmi PiispanenAlajärven Ankkurit53.6h / -
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat49.91 / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit46.81 / -
 
T15 80m aj (4)
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat13.28 / 13.28
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat12.36 / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit13.01 / 13.01
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat12.54 / 12.54
 
T15 3-loikka (5)
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus10.00 / 10.00
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit10.39 / 10.11
Jennika OjalaSoinin Sisu9.96 / 9.96
Emmi PiispanenAlajärven Ankkurit8.49 / -
Viola TakalaAlajärven Ankkurit8.14 / -
 
T15 keihäs (5)
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit33.30 / 33.21
Emmi PiispanenAlajärven Ankkurit19.01 / -
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit25.83 / 25.83
Alisa TakamaaLapuan Virkiä26.33 / 25.05
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot22.36 / 20.66
 
P13 200m (3)
Jimi AhoAlajärven Ankkurit - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat31.74 / 32.45
William StrandvallIF Åsarna30.70 / -
 
P13 60m aj (3)
Jimi AhoAlajärven Ankkurit - / -
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
William StrandvallIF Åsarna13.30 / -
 
P13 kuula (6)
Jimi AhoAlajärven Ankkurit - / -
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat6.56 / 6.56
Luka KielinenEspoon Tapiot - / -
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat9.61 / 9.61
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat10.42 / 10.42
Veeti SaarimäkiÄhtärin Urheilijat8.41 / 8.41
 
T13 200m (17)
Enni Ala-FossiLapuan Virkiä33.41 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä31.77 / 31.77
Emmi IhainenVirtain Urheilijat40.95 / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat29.04 / -
Josefiina JokinenAlavuden Urheilijat - / -
Minea JokinenAlavuden Urheilijat - / -
Elli KestinmäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot - / -
Joanna OjalaSoinin Sisu - / -
Pihla PeuraSoinin Sisu - / -
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat31.50 / -
Nuppu SaarenpääSoinin Sisu34.93 / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä30.40 / 30.40
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat35.03 / -
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat34.10 / -
 
T13 60m aj (12)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä11.32 / 11.64
Emmi IhainenVirtain Urheilijat14.24 / 14.24
Vilma JärvinenKarstulan Kiva - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat10.75 / 10.75
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Joanna OjalaSoinin Sisu11.48 / 11.48
Pihla PeuraSoinin Sisu13.66 / 13.66
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit12.34 / 12.34
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat10.41 / 10.73
Nuppu SaarenpääSoinin Sisu12.43 / 12.43
Viola TakalaAlajärven Ankkurit12.15 / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä12.15 / -
 
T13 kuula (13)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä8.85 / 8.85
Emmi IhainenVirtain Urheilijat - / -
Vilma JärvinenKarstulan Kiva9.66 / 9.66
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat9.60 / 9.60
Josefiina JokinenAlavuden Urheilijat - / -
Minea JokinenAlavuden Urheilijat - / -
Joanna OjalaSoinin Sisu6.83 / 6.83
Pihla PeuraSoinin Sisu5.43 / 5.43
Aada PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Nuppu SaarenpääSoinin Sisu5.76 / 5.76
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit9.43 / 9.43
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat7.79 / 7.79
Lilja ViirumäkiSoinin Sisu5.61 / 5.61
 
P11 60m (6)
Vilho KestinmäkiÄhtärin Urheilijat10.02 / 10.02
Daniel KilponenÄhtärin Urheilijat10.61 / 10.61
Kaarlo KorkeavuoriHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 10.13
Tami MäkinenVirtain Urheilijat10.30 / 10.30
Elias OnditiAlajärven Ankkurit10.29 / 10.29
Enso SilvonenSoinin Sisu - / -
 
P11 1000m (3)
Daniel KilponenÄhtärin Urheilijat4:03.06 / 4:03.06
Tami MäkinenVirtain Urheilijat4:05.05 / 4:05.05
Elias OnditiAlajärven Ankkurit - / -
 
P11 kuula (4)
Kasperi EngströmAlavuden Urheilijat - / -
Aamos KivikangasAlajärven Ankkurit6.31 / -
Elias OnditiAlajärven Ankkurit - / -
Enso SilvonenSoinin Sisu - / -
 
T11 60m (18)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat10.98 / 10.98
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat 9.48 / 9.48
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä 9.68 / 9.68
Saana HemminkiAlajärven Ankkurit - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.90 / 9.90
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat 9.64 / 9.64
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat 9.69 / -
Lumi LahtiAlahärmän Kisa 9.28 / 9.28
Jatta OjalaSoinin Sisu - / -
Emma PaalijärviAlajärven Ankkurit - / -
Jenica PessinenAlajärven Ankkurit11.30 / 11.30
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat10.65 / -
Lumia PiispanenAlajärven Ankkurit10.96 / -
Alexandra PuranenAlajärven Ankkurit - / -
Lempi SaarenpääSoinin Sisu10.42 / 10.47
Nelly SillanpääAlajärven Ankkurit - / -
Eerika SironenAlajärven Ankkurit - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat 9.32 / 9.32
 
T11 1000m (13)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat4:16.80 / 4:26.00
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat3:37.20 / 3:37.20
Saana HemminkiAlajärven Ankkurit - / -
Vera KorkiakangasAlahärmän Kisa4:23.65 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4:19.36 / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat3:42.91 / 3:42.91
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat3:45.28 / -
Lumi LahtiAlahärmän Kisa3:47.51 / 3:47.51
Jenica PessinenAlajärven Ankkurit - / -
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat4:08.71 / -
Lumia PiispanenAlajärven Ankkurit4:38.40 / -
Lempi SaarenpääSoinin Sisu4:19.00 / 4:19.00
Eerika SironenAlajärven Ankkurit - / -
 
T11 kuula (18)
Kenza AbdelouhabVirtain Urheilijat5.40 / 5.40
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat7.19 / 7.19
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä7.11 / 7.11
Saana HemminkiAlajärven Ankkurit - / -
Vera KorkiakangasAlahärmän Kisa5.81 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat5.62 / 5.44
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat7.06 / -
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat5.35 / -
Jatta OjalaSoinin Sisu3.72 / -
Emma PaalijärviAlajärven Ankkurit - / -
Jenica PessinenAlajärven Ankkurit - / -
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat5.28 / -
Lumia PiispanenAlajärven Ankkurit - / -
Lempi SaarenpääSoinin Sisu5.82 / -
Nelly SillanpääAlajärven Ankkurit - / -
Eerika SironenAlajärven Ankkurit - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat7.59 / 7.55
Silka ViinikkaÄhtärin Urheilijat6.03 / 6.03
 
P9 150m (5)
Veijo-Pekka AhoSoinin Sisu - / -
Vilho KestinmäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Jaakob OnditiAlajärven Ankkurit - / -
Reino RaiskiVirtain Urheilijat27.22 / 27.74
Lenni RinneÄhtärin Urheilijat - / -
 
P9 pituus (6)
Veijo-Pekka AhoSoinin Sisu2.75 / 2.75
Kaarlo KorkeavuoriHelsingin Kisa-Veikot3.32 / 3.25
Jaakob OnditiAlajärven Ankkurit - / -
Reino RaiskiVirtain Urheilijat3.42 / 3.42
Lenni RinneÄhtärin Urheilijat3.17 / 3.17
Vili RinneÄhtärin Urheilijat - / -
 
T9 150m (12)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä30.41 / -
Aava LaasasenahoSoinin Sisu - / -
Taika MäkinenVirtain Urheilijat27.62 / -
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat27.13 / -
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat25.68 / -
Roosa PessinenAlajärven Ankkurit - / -
Linnea PiispanenAlajärven Ankkurit25.23 / -
Karoliina Ranta-KnuuttilaAlavuden Urheilijat29.19 / -
Sara RantakangasAlajärven Ankkurit - / -
Siiri RantakangasAlajärven Ankkurit - / -
Anniina SaloKuopion Reipas - / -
 
T9 pituus (14)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä3.08 / 3.08
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä3.40 / 3.40
Adele KallioAlajärven Ankkurit - / -
Aava LaasasenahoSoinin Sisu - / -
Taika MäkinenVirtain Urheilijat3.18 / 3.18
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat3.45 / 3.45
Ninni PeltolaAlavuden Urheilijat3.26 / 3.26
Roosa PessinenAlajärven Ankkurit - / -
Linnea PiispanenAlajärven Ankkurit3.10 / 3.10
Karoliina Ranta-KnuuttilaAlavuden Urheilijat2.76 / 2.76
Sara RantakangasAlajärven Ankkurit - / -
Siiri RantakangasAlajärven Ankkurit - / -
Anniina SaloKuopion Reipas3.15 / 3.15
Silka ViinikkaÄhtärin Urheilijat3.30 / 3.01