Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
13.07. klo 18:00 Fyrrypinkaasut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 136 henk. (262 lajisuoritusta)
M 100m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Viljami KariVetelin Urheilijat11.89 / 11.89
 
M 800m (3)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa2:05.24 / 2:05.24
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa2:02.11 / 2:02.11
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti2:44.92 / -
 
N 800m (2)
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet2:34.86 / 2:34.86
Winnie MarkénIF VOM2:28.04 / 2:28.04
 
N 3000m (2)
Marie SippusIF VOM10:39.43 / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti11:39.92 / -
 
M17 800m (1)
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti2:44.92 / -
 
M17 seiväs (1)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot4.21 / 4.10
 
N17 100m (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden14.23 / 14.27
Elin HolmIF Åsarna13.71 / 13.71
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat14.00 / 14.00
Amelie KoivuluomaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.53 / 12.53
Annie LundénIF Drott14.09 / 14.09
Tilde NordmanVasa IS14.50 / -
Emma RintamäkiVähänkyrön Viesti13.17 / 13.37
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.48 / 12.62
 
N17 seiväs (3)
Edith CarlssonVasa IS2.80 / 2.70
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2.90 / 2.80
Felicia VikströmLarsmo IF3.20 / 3.20
 
N17 moukari (2)
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Viivi LoukoLapuan Virkiä48.12 / -
 
P15 100m (3)
Olli KetolaVaasan Vasama14.97 / 14.97
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti14.41 / 14.41
Sebastian SzantoKauhajoen Karhu12.78 / 12.78
 
P15 seiväs (2)
Samuli MelenderVaasan Vasama1.97 / 1.97
Matias OnnenlehtoKyrön Voima2.25 / -
 
P15 kiekko (2)
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat31.34 / -
Samuli RintamäkiVähänkyrön Viesti - / -
 
T15 80m aj (3)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden12.98 / 12.98
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat13.28 / 13.28
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit12.86 / 12.86
 
T15 seiväs (6)
Ellen AndtfolkVasa IS2.20 / 2.20
Elsi KarjanlahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat2.70 / 2.70
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit3.12 / 3.12
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.45 / 3.45
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot2.20 / 2.20
Venla VikströmLarsmo IF2.90 / 2.90
 
T15 pituus (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4.54 / 4.54
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.62 / 4.62
Annie LundénIF Drott4.77 / 4.77
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti4.85 / 4.29
Senja PesonenKuusamon Erä-Veikot3.84 / 3.84
Emelie WiikVasa IS4.92 / 4.92
 
T15 kuula (5)
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna9.67 / 9.67
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM8.54 / 8.54
 
T15 kiekko (4)
Emma KrookMalax IF - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Emilia ÖsterbergIF VOM27.45 / 27.45
Amanda TarvonenIK Falken25.39 / 25.39
 
P13 200m (5)
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat - / -
Hannes DahlbackaIK Falken - / -
Miika KivinenVähänkyrön Viesti - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Oskar SparvVaasan Vasama - / -
 
P13 60m aj (3)
Melwin BergmanIF VOM - / -
Hannes DahlbackaIK Falken11.03 / 11.03
Miika KivinenVähänkyrön Viesti - / -
 
P13 pituus (6)
Jesse AutioVähänkyrön Viesti - / -
Hannes DahlbackaIK Falken4.65 / 4.65
Miika KivinenVähänkyrön Viesti3.47 / 3.47
Oscar LundénIF Drott3.94 / 3.94
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti3.61 / 3.61
Matias OnnenlehtoKyrön Voima4.14 / -
 
P13 kiekko (6)
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Einar EvijokiVasa IS32.52 / 32.52
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti19.81 / 19.81
Matias OnnenlehtoKyrön Voima - / -
Hannez SarinMalax IF44.76 / 44.76
 
T13 200m (21)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden31.94 / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden32.74 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden30.87 / 30.87
Annika EkolaTeuvan Rivakka34.28 / -
Wilma GrannasIF Drott30.74 / -
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat30.93 / 30.93
Elli HakkariVähänkyrön Viesti - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot31.67 / 31.67
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Hanna LaturiVähänkyrön Viesti32.43 / -
Sabine LillkaasTjöck IK33.31 / -
Lotta LithénVasa IS32.08 / -
Jenni PalonenTeuvan Rivakka - / -
Siiri PeräläTeuvan Rivakka - / -
Minea PerttuYlivieskan Kuula29.58 / -
Senja PesonenKuusamon Erä-Veikot - / -
Linnea StåhlVasa IS - / -
Linnea StrandvallIK Falken29.49 / 30.41
 
T13 60m aj (13)
Tilda ÅbergVasa IS10.29 / 10.82
Linn BergströmIF Nykarlebynejden12.84 / 12.84
Tilde BergströmIF Länken11.79 / 11.79
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.56 / 10.65
Wilma GrannasIF Drott 9.97 / 9.97
Anna-Julia HaapamattiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.31 / 11.31
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä11.26 / 11.26
Matilda HermansIF VOM13.02 / 13.02
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot11.54 / 11.54
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat12.25 / 12.25
Neea KesoTampereen Pyrintö10.18 / 10.34
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Jenni PalonenTeuvan Rivakka - / -
 
T13 3-loikka (10)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott9.10 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä8.76 / 8.76
Matilda HermansIF VOM - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö9.62 / 9.62
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura - / -
Linnea StrandvallIK Falken9.80 / 9.80
 
T13 kiekko (12)
Elin BergmanIF Kraft37.48 / 37.48
Linn BergströmIF Nykarlebynejden25.56 / 25.56
Tilde BergströmIF Länken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden28.89 / 28.89
Matilda FinnemanVasa IS31.67 / 31.67
Elli HakkariVähänkyrön Viesti10.62 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä18.07 / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat13.88 / -
Neea KesoTampereen Pyrintö30.76 / -
Senja PesonenKuusamon Erä-Veikot25.10 / 25.10
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat18.42 / -
Ellen SarinMalax IF20.75 / 20.75
 
P11 60m (10)
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.37 / 9.37
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden 9.52 / 9.52
Joel HerleviLaihian Luja 9.84 / -
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Luie NordströmMalax IF 9.94 / 9.94
Leevi PeräläTeuvan Rivakka 9.99 / 9.99
Touko RaunioKyrön Voima 9.52 / 9.52
Milton SandénVasa IS 9.06 / 9.06
Frans SuniKalajoen Junkkarit10.64 / 10.73
Liam WideIF Fyren 9.27 / 9.27
 
P11 150m (11)
Anton ÅbergVasa IS32.10 / -
Miko AlhoSeinäjoen Seudun Urheilijat22.67 / 22.67
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden23.34 / 23.34
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Luie NordströmMalax IF25.16 / 25.16
Leevi PeräläTeuvan Rivakka - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Milton SandénVasa IS22.49 / 22.49
Melker StrandvallIK Falken24.13 / 24.13
Frans SuniKalajoen Junkkarit - / -
Liam WideIF Fyren22.96 / 22.96
 
P11 pituus (9)
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden4.10 / 4.07
Joel HerleviLaihian Luja4.08 / 4.08
Alvar LiskiVaasan Vasama3.93 / 3.93
Luie NordströmMalax IF3.53 / 3.53
Leevi PeräläTeuvan Rivakka3.97 / 3.97
Touko RaunioKyrön Voima3.85 / 3.85
Melker StrandvallIK Falken3.80 / 3.80
Frans SuniKalajoen Junkkarit2.86 / 2.86
Elis TräskelinVasa IS - / -
 
P11 kuula (5)
Anton ÅbergVasa IS6.06 / 5.79
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden6.85 / 6.85
Alexander ÖsterbergIF VOM7.80 / 7.80
Leevi PeräläTeuvan Rivakka5.42 / 5.42
Frans SuniKalajoen Junkkarit4.76 / 4.76
 
T11 60m (16)
Lotta BackmanPalosaaren Urheiluseura10.35 / 10.35
Agnes BeckerMalax IF10.46 / 10.46
Elin BengtssonVasa IS11.88 / -
Linn BengtssonVasa IS11.28 / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä 9.68 / 9.68
Lina HolmIF Åsarna10.05 / 10.05
Linn HolmIF Åsarna10.02 / 10.02
Iina HurinVähänkyrön Viesti - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.60 / 9.60
Ellen KrookMalax IF 9.79 / 9.79
Peppi LaukasVähänkyrön Viesti11.85 / -
Amanda LemponenVähänkyrön Viesti - / -
Julia NordmanVasa IS10.02 / 10.02
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa 9.54 / 9.54
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.72 / 9.72
 
T11 150m (13)
Agnes BeckerMalax IF - / -
Elin BengtssonVasa IS30.65 / -
Linn BengtssonVasa IS27.49 / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä26.27 / -
Lina HolmIF Åsarna27.22 / -
Linn HolmIF Åsarna27.69 / -
Iina HurinVähänkyrön Viesti - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat24.01 / 24.01
Ellen KrookMalax IF23.33 / 23.57
Saga MarkénIF VOM25.21 / 25.21
Julia NordmanVasa IS25.13 / 25.13
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa23.59 / 23.59
 
T11 3-loikka (5)
Lotta BackmanPalosaaren Urheiluseura - / -
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat8.26 / 8.26
Ellen KrookMalax IF - / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa8.98 / 8.98
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
T11 kuula (8)
Agnes BeckerMalax IF5.43 / -
Elin BengtssonVasa IS4.04 / -
Linn BengtssonVasa IS3.92 / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä7.11 / 7.11
Vera KorkiakangasAlahärmän Kisa7.46 / 7.46
Peppi LaukasVähänkyrön Viesti - / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa7.76 / 7.76
Sara VakkilaSeinäjoen Seudun Urheilijat6.44 / -
 
P9 40m (11)
Joona AutioVähänkyrön Viesti 8.66 / -
Ossi BackmanPalosaaren Urheiluseura 7.44 / 7.44
Aaron HolmbackVasa IS - / -
Aaro HurinVähänkyrön Viesti 7.93 / 7.93
Eetu KuusiPalosaaren Urheiluseura 7.11 / 7.11
Ebbot NordströmMalax IF 7.44 / 7.44
Elias SalovaaraVaasan Toverit 7.10 / 7.10
Linus StrandvallIK Falken - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä 6.83 / 6.91
Akseli TakamaaVähänkyrön Viesti - / -
Leo TuominenLaihian Luja - / -
 
P9 400m (4)
Aaro HurinVähänkyrön Viesti 79.44 / 79.44
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Elias SalovaaraVaasan Toverit - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä - / -
 
P9 pituus (8)
Joona AutioVähänkyrön Viesti2.95 / -
Aaron HolmbackVasa IS3.04 / 3.04
Eetu KuusiPalosaaren Urheiluseura3.46 / 3.46
Ebbot NordströmMalax IF2.91 / 2.91
Elias SalovaaraVaasan Toverit3.71 / 3.71
Linus StrandvallIK Falken2.67 / 2.67
Juuso SuokkoLapuan Virkiä3.65 / 3.65
Leo TuominenLaihian Luja2.90 / 2.90
 
P9 kuula (3)
Akseli HännikäinenPalosaaren Urheiluseura - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä7.35 / 7.35
Leo TuominenLaihian Luja - / -
 
T9 40m (9)
Olivia BengtssonVasa IS 8.77 / -
Amanda GrannasIF Drott 6.85 / 6.85
Inez HäggblomVasa IS - / -
Veera LemponenVähänkyrön Viesti 8.03 / -
Aino MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Matilda PalomäkiVähänkyrön Viesti 7.76 / 7.76
Silja PanttiKauhajoen Karhu - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden 7.29 / 7.29
Signe TräskelinMalax IF 8.00 / 8.00
 
T9 400m (5)
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Amanda GrannasIF Drott 97.93 / -
Matilda PalomäkiVähänkyrön Viesti - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Signe TräskelinMalax IF 94.91 / 94.91
 
T9 pituus (9)
Olivia BengtssonVasa IS2.12 / -
Amanda GrannasIF Drott3.49 / 3.49
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä3.40 / 3.40
Veera LemponenVähänkyrön Viesti2.72 / -
Aino MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Silja PanttiKauhajoen Karhu - / -
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat3.07 / 3.07
Alva StråkaIF Nykarlebynejden3.22 / 3.22
Signe TräskelinMalax IF2.75 / 2.75
 
T9 kuula (6)
Olivia BengtssonVasa IS3.29 / -
Amanda GrannasIF Drott5.54 / 5.54
Inez HäggblomVasa IS - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä4.99 / 4.99
Jasmin SaariIlmajoen Kisailijat4.87 / 4.87
Alva StråkaIF Nykarlebynejden5.54 / 5.54