Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
07.06. klo 17:30 Laihian Lujan piirikunnalliset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 112 henk. (211 lajisuoritusta)
M 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ive NtumbaVasa IS11.11 / -
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.90 / -
 
M 400m (2)
Markku AinaliKokkolan Veikot 55.58 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 53.07 / -
 
M 3000m (10)
Kasper BiskopGamlakarleby IF - / -
Harri HietamäkiVasa IS - / -
Jonas IngoVasa IS 9:05.74 / -
Juha JärveläKurikan Ryhti 8:53.81 / -
Mikko KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Joonas KuismaTeivo Stayers 9:24.55 / -
Timo LauttamusLaihian Luja - / -
Antti Ranta-AhoVasa IS 9:11.33 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Joakim TräskelinVasa IS 8:53.45 / -
 
M pituus (1)
Jere VirtaVaasan Toverit5.88 / 5.45
 
M kuula (3)
Michael JokirantaKaskö IK10.65 / -
Olli JuvonenJanakkalan Jana11.57 / 11.23
Mika ParkkaliPorin Yleisurheilu13.15 / -
 
M kiekko (5)
Olli JuvonenJanakkalan Jana36.84 / 34.40
Rami KankaanpääIlmajoen Kisailijat50.41 / 50.41
Frantz KrugerVasa IS69.97 / 58.19
Raine MunukkaKuortaneen Kunto62.40 / 53.21
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö - / -
 
M keihäs (2)
Olli JuvonenJanakkalan Jana39.92 / -
Petri LättiJalasjärven Jalas59.76 / -
 
N 100m (5)
Felicia ÅbackaIF Fyren12.36 / -
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.56 / -
Aada MikkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat13.03 / -
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat12.91 / -
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.75 / -
 
N 400m (3)
Erica KolehmainenVasa IS 63.88 / -
Inka MetsämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat 60.29 / -
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N 3000m (4)
Helena KnaapiVasa IS - / -
Venla KoivulaLaihian Luja13:43.14 / -
Andrea LiljaVasa IS10:42.01 / -
Cecilia StorgårdVasa IS - / -
 
N kuula (4)
Leila HellströmKaskö IK8.80 / -
Minna-Marjatta LiimatainenHimangan Urheilijat14.36 / -
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti12.97 / 12.82
Linn SundVasa IS13.53 / 12.87
 
N kiekko (8)
Amelie BystedtIF Femman29.81 / 29.26
Leila HellströmKaskö IK23.52 / -
Heli KortesmäkiTeuvan Rivakka45.01 / -
Piia KoskiTeuvan Rivakka46.02 / 42.91
Hanna LindbergIF Femman39.27 / 39.27
Vilma RäsänenViitasaaren Viesti49.06 / 46.10
Linn SundVasa IS45.46 / 43.51
Petra ValkamaIlmajoen Kisailijat40.89 / 35.43
 
N keihäs (1)
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat36.62 / -
 
N17 keihäs (3)
Cecilia ÖsterbergIF Femman49.90 / 49.90
Ida StoorIF Femman34.95 / -
Hertta TurjaLaihian Luja47.82 / 47.82
 
P15 keihäs (1)
Verneri TurunenKauhajoen Karhu - / -
 
T15 keihäs (1)
Fanny TairaKurikan Ryhti45.49 / 45.49
 
P13 60m (5)
Miika KivinenVähänkyrön Viesti - / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.69 / -
William LatvalaVasa IS 9.27 / 9.27
Oskar SparvVaasan Vasama 9.00 / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu 9.44 / -
 
P13 1000m (4)
Konsta KalliomäkiKauhajoen Karhu3:24.88 / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu3:18.26 / -
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3:31.94 / -
Oskar SparvVaasan Vasama3:22.21 / -
 
P13 kuula (1)
William LatvalaVasa IS - / -
 
P13 keihäs (1)
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu33.73 / 33.73
 
T13 60m (10)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.43 / -
Agnes BertsVasa IS - / -
Malva BjörndahlMalax IF 9.23 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä 9.40 / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.63 / -
Fanni KarppiVaasan Vasama - / -
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura 9.17 / -
Vanessa PadaVasa IS - / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu 9.54 / -
Amanda VesterbackIF Fyren 9.52 / -
 
T13 1000m (7)
Malva BjörndahlMalax IF3:37.99 / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3:54.73 / -
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu3:53.62 / -
Siiri Latva-HirveläKurikan Ryhti3:59.22 / -
Winnie MarkénIF VOM3:28.99 / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu3:24.00 / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu3:25.09 / -
 
T13 pituus (8)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3.96 / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.93 / 3.93
Fanni KarppiVaasan Vasama - / -
Ella KotimäkiPalosaaren Urheiluseura - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T13 kuula (5)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Matilda FinnemanVasa IS8.17 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä8.85 / 8.85
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu7.82 / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
T13 keihäs (6)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden24.17 / 24.17
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä24.06 / -
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu21.28 / 21.21
Vanessa PadaVasa IS14.28 / -
Amanda VesterbackIF Fyren20.33 / -
 
P11 60m (9)
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu 9.82 / -
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Alex LundforsMalax IF10.33 / 10.33
Luie NordströmMalax IF - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
Elias VesterbackIF Fyren10.84 / 10.84
 
P11 600m (6)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Alex LundforsMalax IF2:05.01 / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Elis TräskelinVasa IS2:28.93 / -
Roni TyyneläVähänkyrön Viesti - / -
 
P11 pituus (9)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS3.40 / -
Eemeli KoskelaLaihian Luja3.03 / -
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Alex LundforsMalax IF3.59 / 3.59
Luie NordströmMalax IF3.28 / -
Touko RaunioKyrön Voima3.79 / -
Elis TräskelinVasa IS2.68 / -
 
P11 kiekko (4)
Eemeli KoskelaLaihian Luja17.05 / -
Veikka NordbergNakkilan Vire28.96 / 28.96
Luie NordströmMalax IF13.97 / -
Elias VesterbackIF Fyren20.49 / 20.49
 
P11 keihäs (8)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Joonas KalliokoskiLaihian Luja19.05 / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu27.31 / -
Luie NordströmMalax IF19.17 / -
Touko RaunioKyrön Voima13.23 / -
Elis TräskelinVasa IS17.69 / -
Elias VesterbackIF Fyren12.35 / -
 
T11 60m (10)
Lotta BackmanPalosaaren Urheiluseura - / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä 9.89 / 9.89
Silva HynönenAlavuden Urheilijat10.28 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat10.09 / 10.09
Ella MettäläKauhajoen Karhu 9.43 / 9.58
Jenna MoisioLaihian Luja10.20 / -
Anni PoikusLaihian Luja10.46 / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa 9.65 / -
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa 9.82 / -
Olivia RytyläVasa IS10.50 / -
 
T11 600m (6)
Silva HynönenAlavuden Urheilijat2:18.07 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat2:42.75 / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jenna MoisioLaihian Luja - / -
Anni PoikusLaihian Luja - / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa - / -
 
T11 pituus (9)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä3.88 / 3.88
Silva HynönenAlavuden Urheilijat3.45 / -
Nella KokkoKauhajoen Karhu3.59 / 3.59
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.79 / 3.77
Jenna MoisioLaihian Luja - / -
Anni PoikusLaihian Luja3.22 / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa3.74 / -
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa3.89 / -
Olivia RytyläVasa IS3.27 / -
 
T11 kuula (8)
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä7.09 / -
Silva HynönenAlavuden Urheilijat6.89 / -
Nella KokkoKauhajoen Karhu6.57 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat5.62 / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu4.26 / -
Anni PoikusLaihian Luja4.72 / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa6.52 / -
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa5.68 / -
 
T11 keihäs (6)
Silva HynönenAlavuden Urheilijat22.92 / 22.92
Nella KokkoKauhajoen Karhu14.48 / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu11.33 / -
Anni PoikusLaihian Luja13.25 / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa15.47 / -
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa7.59 / -
 
P9 40m (7)
Ossi BackmanPalosaaren Urheiluseura - / -
Vidar BjörndahlMalax IF 7.55 / -
Leo BystedtVasa IS 8.21 / -
Aaro HurinVähänkyrön Viesti - / -
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat 7.58 / 7.58
Eetu KuusiPalosaaren Urheiluseura 7.17 / -
Topias TaittonenLaihian Luja 7.51 / -
 
P9 600m (4)
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Aaro HurinVähänkyrön Viesti - / -
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat2:35.78 / -
Nico TyyneläVähänkyrön Viesti - / -
 
P9 kuula (5)
Leo BystedtVasa IS5.64 / -
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat4.43 / 4.43
Kimi KoivistoLaihian Luja3.63 / -
Veikka NordbergNakkilan Vire8.91 / 8.91
Topias TaittonenLaihian Luja5.10 / -
 
P9 keihäs (5)
Leo BystedtVasa IS - / -
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat - / -
Kimi KoivistoLaihian Luja - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -
Topias TaittonenLaihian Luja - / -
 
T9 40m (5)
Linnéa HagmanVasa IS 8.90 / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä 7.40 / 7.40
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu 7.97 / -
Matilda PalomäkiVähänkyrön Viesti - / -
Signe TräskelinMalax IF 8.83 / -
 
T9 600m (3)
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Matilda PalomäkiVähänkyrön Viesti - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
 
T9 pituus (3)
Linnéa HagmanVasa IS2.37 / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä3.17 / 3.17
Signe TräskelinMalax IF2.35 / -
 
T9 keihäs (2)
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -