Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.06. klo 18:00 Virkiä Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 141 henk. (259 lajisuoritusta)
M 100m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.92
Taneli HietalaAlavieskan Viri11.56 / -
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.64 / 11.76
Viljami KariVetelin Urheilijat11.91 / 11.91
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.51 / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä10.93 / 10.97
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.90 / 11.10
Tomi SimonenAlavieskan Viri11.53 / -
Tha TaLarsmo IF11.15 / -
 
M 200m (7)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft22.76 / -
Taneli HietalaAlavieskan Viri23.98 / 23.98
Eetu JokelaAlavieskan Viri23.42 / 23.42
Valtteri LoukoLapuan Virkiä22.09 / 22.09
Sebastian NordbergIF Kraft27.88 / -
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat22.51 / 22.96
Tomi SimonenAlavieskan Viri23.32 / 23.32
 
M 800m (2)
Markku AinaliKokkolan Veikot2:00.0h / -
Teemu PihlajamäkiLapuan Virkiä2:13.82 / -
 
M pituus (5)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.26 / -
Eetu JokelaAlavieskan Viri6.70 / 6.70
Roope SaariKuortaneen Kunto6.48 / -
Jere VirtaVaasan Toverit5.88 / 5.87
Santeri YliseläLapuan Virkiä5.93 / -
 
M keihäs (4)
Juho JärvinenKarstulan Kiva69.96 / 68.18
Oskari LeppäahoAlajärven Ankkurit60.56 / 60.56
Teemu WirkkalaToholammin Urheilijat87.23 / -
Lassi Yli-KotilaKannuksen Ura72.85 / -
 
N 100m (11)
Jenny AsplundLarsmo IF12.69 / 12.77
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.56 / 12.60
Milla HuuskoVetelin Urheilijat13.76 / -
Maria JääskäUllavan Kilpa12.74 / -
Maisa LaaksoVasa IS12.32 / 12.94
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet12.99 / 13.56
Elina MantereLapuan Virkiä13.30 / -
Jonna PeritaloEvijärven Urheilijat12.91 / 13.18
Alina StrömbergLarsmo IF11.84 / 12.40
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.75 / 13.09
Nella TuuriLapuan Virkiä13.10 / 13.65
 
N 200m (4)
Maria JääskäUllavan Kilpa26.54 / 26.54
Maisa LaaksoVasa IS25.50 / 26.84
Elina MantereLapuan Virkiä29.46 / -
Alina StrömbergLarsmo IF23.88 / 24.82
 
N 800m (2)
Saana LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat2:12.57 / 2:20.78
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2:35.49 / 2:37.72
 
N 100m aj (2)
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat15.51 / 15.86
Aliisa LuukkainenSavonlinnan Riento14.41 / 14.80
 
N korkeus (1)
Siiri LithoviusLimingan Niittomiehet1.57 / -
 
N kuula (5)
Emilia KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat15.38 / 14.09
Eucabeth KivikangasAlajärven Ankkurit13.17 / 13.13
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat10.63 / 9.43
Minna-Marjatta LiimatainenHimangan Urheilijat14.36 / 13.16
Linn SundVasa IS13.53 / 12.87
 
M19 110m aj (1)
Valtteri LoukoLapuan Virkiä - / -
 
M17 100m (3)
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri - / -
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.06 / 12.06
Teppo TuuriLapuan Virkiä12.27 / -
 
M17 800m (2)
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri2:01.52 / -
Lauri HiisvirtaVasa IS - / -
 
M17 keihäs (3)
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat53.70 / 49.78
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto - / -
Lenni Yli-KotilaKannuksen Ura64.14 / -
 
N17 100m (9)
Priscilla BoatengIF Drott12.60 / 12.60
Aino HaasalaLohtajan Veikot - / -
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Taru KillinenLapuan Virkiä14.21 / -
Viivi LoukoLapuan Virkiä13.55 / -
Sofia MattilaLapuan Virkiä13.78 / 14.37
Anni TakamaaLapuan Virkiä13.96 / -
Alisa ViinamäkiLappajärven Veikot13.01 / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä12.48 / 12.64
 
N17 800m (2)
Nea HassilaIF Drott2:20.58 / 2:21.44
Anni TakamaaLapuan Virkiä2:35.19 / 2:35.19
 
N17 kuula (2)
Taru KillinenLapuan Virkiä11.64 / 11.27
Viivi LoukoLapuan Virkiä11.60 / 11.60
 
P15 100m (2)
Matias KelttoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.22 / 12.22
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat12.75 / 12.75
 
P15 800m (3)
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat2:24.37 / 2:24.37
Oskari MatilaKuortaneen Kunto - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat2:10.30 / 2:10.30
 
T15 100m (9)
Helmi HietalaLapuan Virkiä14.43 / 14.43
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat14.36 / 14.36
Helmi LahtiAlahärmän Kisa15.41 / -
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat - / -
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat14.59 / 15.53
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat14.06 / 14.06
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus14.07 / 14.07
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit - / -
 
T15 800m (1)
Mirva NäykkiLapuan Virkiä2:41.21 / -
 
T15 80m aj (3)
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat13.28 / 13.28
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat12.72 / 12.72
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit13.02 / 13.02
 
T15 korkeus (3)
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.38 / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti1.60 / 1.40
Liina ViinamäkiLappajärven Veikot1.35 / -
 
T15 kuula (3)
Helmi LahtiAlahärmän Kisa - / -
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat - / -
Sara VuorelaAlajärven Ankkurit9.83 / 9.83
 
P13 60m (1)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.53 / 9.53
 
P13 pituus (2)
Juuso KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat4.35 / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
 
T13 60m (13)
Neea HakalaLapuan Virkiä 9.47 / 9.47
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä 9.40 / 9.44
Helmi HietalaLapuan Virkiä 9.06 / -
Vilma JärvinenKarstulan Kiva 9.34 / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat 8.75 / 8.81
Fanni KarppiVaasan Vasama10.14 / 10.14
Emmi KoskiLapuan Virkiä 9.46 / 9.46
Janika LångsjöLapuan Virkiä 9.65 / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat 8.94 / 8.94
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat 9.43 / 9.43
Alisa TakamaaLapuan Virkiä 9.58 / -
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat 9.25 / -
Viivi VisuriLaihian Luja 8.77 / 8.77
 
T13 1000m (5)
Enni Ala-FossiLapuan Virkiä4:03.54 / -
Fanni ÄyräAlahärmän Kisa3:38.34 / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä3:40.23 / 3:40.23
Saimi LuomaAlahärmän Kisa4:00.54 / -
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot4:08.43 / -
 
T13 60m aj (8)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä11.32 / 11.64
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat10.75 / 10.75
Fanni KarppiVaasan Vasama - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.34 / 10.34
Janika LångsjöLapuan Virkiä11.69 / -
Saimi LuomaAlahärmän Kisa - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat10.41 / 10.73
Alisa TakamaaLapuan Virkiä12.15 / -
 
T13 pituus (15)
Neea HakalaLapuan Virkiä3.46 / -
Siiri HautalaÄhtärin Urheilijat3.84 / -
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä4.11 / 4.11
Fanni KarppiVaasan Vasama3.55 / 3.55
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.62 / 4.62
Emmi KoskiLapuan Virkiä3.54 / -
Janika LångsjöLapuan Virkiä3.85 / -
Emma LatvalaLappajärven Veikot4.10 / -
Saimi LuomaAlahärmän Kisa - / -
Meea OikariSaarijärven Pullistus3.83 / -
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat - / -
Alisa TakamaaLapuan Virkiä4.33 / 4.33
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus4.87 / 4.87
Lotta ViinamäkiLappajärven Veikot - / -
Viivi VisuriLaihian Luja4.51 / 4.51
 
T13 kuula (8)
Angelina HeinäheimoLapuan Virkiä8.85 / 8.85
Aino JäätteenmäkiLapuan Virkiä - / -
Vilma JärvinenKarstulan Kiva9.56 / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat9.60 / 9.60
Noora KallionpääKauhavan Wisa7.42 / -
Emmi KoskiLapuan Virkiä6.31 / -
Hanna SiiriläAlajärven Ankkurit9.08 / 8.78
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat7.07 / -
 
P11 60m (9)
Roni InnanenKauhavan Wisa10.11 / -
Tuomas JärvinenKauhavan Wisa10.01 / -
Akseli KangasKauhavan Wisa10.33 / -
Eetu KangasLapuan Virkiä - / -
Alvar LiskiVaasan Vasama 9.23 / 9.23
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas 9.53 / -
Alex LundforsMalax IF10.08 / 10.08
Touko RaunioKyrön Voima 9.97 / 9.97
Eddie WallinVasa IS 8.78 / 8.78
 
P11 1000m (5)
Eetu KangasLapuan Virkiä4:23.63 / 4:23.63
Alvar LiskiVaasan Vasama - / -
Alex LundforsMalax IF3:48.19 / 3:57.28
Eetu MäkeläLapuan Virkiä3:43.42 / 3:43.42
Matias TainiLapuan Virkiä - / -
 
P11 60m aj (3)
Venni KankaanpääLapuan Virkiä - / -
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat12.26 / 12.26
Eddie WallinVasa IS10.50 / -
 
P11 pituus (8)
Roni InnanenKauhavan Wisa3.88 / 3.88
Eetu KangasLapuan Virkiä3.06 / -
Venni KankaanpääLapuan Virkiä3.80 / -
Alvar LiskiVaasan Vasama3.93 / 3.93
Eero LuhtanenJalasjärven Jalas3.72 / -
Alex LundforsMalax IF3.70 / 3.70
Touko RaunioKyrön Voima3.85 / 3.85
Eddie WallinVasa IS4.63 / 4.63
 
P11 keihäs (3)
Tuomas JärvinenKauhavan Wisa19.97 / -
Venni KankaanpääLapuan Virkiä24.35 / -
Alex LundforsMalax IF19.06 / 19.06
 
T11 60m (12)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.20 / 9.20
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat 9.58 / 9.58
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä 9.69 / 9.69
Sanni HietamäkiAlahärmän Kisa 9.64 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat10.00 / 10.00
Lumi LahtiAlahärmän Kisa 9.44 / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat 9.92 / 9.92
Venja LehtimäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Elli-Sofia PolsoLapuan Virkiä10.11 / 10.11
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa 9.59 / 9.59
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa 9.71 / 9.71
Janna TalvitieAlahärmän Kisa - / -
 
T11 1000m (5)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä - / -
Elsa AlakarhuLapuan Virkiä - / -
Elli ÄyräAlahärmän Kisa3:57.10 / -
Lumi LahtiAlahärmän Kisa3:57.34 / -
Noora TainiLapuan Virkiä - / -
 
T11 60m aj (10)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat10.96 / 10.96
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä12.10 / 12.10
Anna KoskiLapuan Virkiä11.44 / 11.49
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat12.77 / 12.77
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.99 / 11.99
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu12.20 / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat11.19 / 11.19
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa11.81 / -
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa - / -
Noora TainiLapuan Virkiä14.72 / 14.72
 
T11 pituus (14)
Emmi AhvenlampiSeinäjoen Seudun Urheilijat4.06 / 4.06
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat3.43 / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä4.02 / 4.02
Sanni HietamäkiAlahärmän Kisa3.65 / -
Anna KoskiLapuan Virkiä3.48 / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.85 / 3.85
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat3.81 / 3.81
Lumi LahtiAlahärmän Kisa3.55 / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat3.90 / 3.90
Venja LehtimäkiIlmajoen Kisailijat - / -
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu3.98 / 3.98
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat3.99 / 3.99
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa4.11 / 4.11
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa3.89 / 3.85
 
T11 kuula (8)
Reetta HautalaÄhtärin Urheilijat6.17 / -
Fanny HeinäheimoLapuan Virkiä7.11 / 7.11
Pilvi KoukkariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.34 / 6.34
Lumi LahtiAlahärmän Kisa4.88 / -
Viivi MäntymäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat7.30 / -
Anni-Sofia RajakallioAlahärmän Kisa7.74 / 7.74
Nelli RajakallioAlahärmän Kisa7.07 / 7.07
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä - / -
 
P9 40m (3)
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat 7.14 / 7.14
Juuso SuokkoLapuan Virkiä 6.83 / -
Matias TainiLapuan Virkiä 9.33 / 9.33
 
P9 pituus (4)
Eeli AntilaYlistaron Kilpa-Veljet - / -
Arvi SulkavaÄhtärin Urheilijat3.24 / 3.24
Juuso SuokkoLapuan Virkiä3.56 / -
Matias TainiLapuan Virkiä2.11 / 2.11
 
T9 40m (13)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä 7.78 / -
Elsa AlakarhuLapuan Virkiä - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä 7.40 / 7.40
Saana KangasLapuan Virkiä - / -
Livi LahtiAlahärmän Kisa - / -
Ilona MäkeläLapuan Virkiä - / -
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat 7.22 / 7.22
Vieno MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat 7.10 / 7.10
Isella PerttulaAlahärmän Kisa - / -
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä 8.06 / 8.09
Noora TainiLapuan Virkiä 7.85 / 7.85
Laura TakalaAlahärmän Kisa 7.23 / -
Hilja TakaluomaLapuan Virkiä - / -
 
T9 pituus (12)
Elle Ala-FossiLapuan Virkiä2.84 / -
Elsa AlakarhuLapuan Virkiä - / -
Serafiina HeinäheimoLapuan Virkiä3.17 / 3.17
Saana KangasLapuan Virkiä - / -
Livi LahtiAlahärmän Kisa - / -
Ilona MäkeläLapuan Virkiä - / -
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat3.36 / 3.36
Isella PerttulaAlahärmän Kisa - / -
Olivia SukuvaaraLapuan Virkiä2.50 / -
Noora TainiLapuan Virkiä3.01 / 3.01
Laura TakalaAlahärmän Kisa3.02 / -
Hilja TakaluomaLapuan Virkiä - / -