Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
04.07. klo 14:00 Kipinän Kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 155 henk. (291 lajisuoritusta)
M 100m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot10.95 / 11.85
Beni ByonaEsbo IF12.63 / 12.63
Samuli HänninenKarhulan Urheilijat11.35 / 11.35
Patrik JakonenNakkilan Vire11.12 / 11.12
Harri KauranenHämeenlinnan Tarmo10.95 / -
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot13.49 / 13.80
Paul MattheliéEsbo IF - / -
Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot12.33 / -
Peter WesterlundEsbo IF11.23 / 12.67
 
M 1500m (1)
Hannu SainioHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M pituus (7)
Maximilian BergholmEsbo IF5.76 / -
Oliver ForsmanIF Raseborg5.96 / 5.96
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat6.20 / -
Patrik JakonenNakkilan Vire6.78 / 6.62
Rado LindbergEsbo IF5.13 / -
Marcus TenhunenÄhtärin Urheilijat - / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti6.15 / -
 
N 100m (10)
Sonja HakalaHelsingin Kisa-Veikot14.30 / 14.30
Lotta LahtinenIF Raseborg12.57 / 12.89
Saimi LupalaIF Raseborg13.07 / 13.39
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.91
Anni RuotsalainenHelsingin Kisa-Veikot14.02 / -
Riitta SallinenHelsingin Kisa-Veikot13.56 / -
Taija TakanenSomeron Esa14.96 / 14.96
Emilia TuominenHelsingin Kisa-Veikot13.59 / 13.59
Jannika ViljakainenBorgå Akilles13.01 / 13.68
Tiia Ylä-PeräinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N pituus (4)
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset4.44 / 4.44
Alexandra NylundEsbo IF4.30 / -
Taija TakanenSomeron Esa - / -
Emilia TuominenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
M17 100m (7)
Maximilian BergholmEsbo IF11.97 / 11.97
Beni ByonaEsbo IF12.63 / 12.63
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat11.30 / 11.30
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.05 / 12.05
Rado LindbergEsbo IF11.65 / 11.65
Paul MattheliéEsbo IF - / -
Marcus TenhunenÄhtärin Urheilijat12.95 / -
 
M17 korkeus (3)
Emil GranströmVihdin Viesti1.76 / 1.76
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / -
Marcus TenhunenÄhtärin Urheilijat - / -
 
N17 100m (6)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.35 / -
Jutta HeinoKarkkilan Pojat14.82 / -
Selma KojolaNummen Kipinä14.56 / -
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.51 / 14.51
Alexandra NylundEsbo IF13.23 / 13.48
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.61 / 13.76
 
N17 korkeus (4)
Jutta HeinoKarkkilan Pojat1.35 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.46 / 1.46
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.52 / 1.52
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.45 / 1.45
 
P15 100m (10)
Emil GranströmVihdin Viesti12.98 / 12.98
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.80 / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.48 / 12.48
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.54 / 13.54
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu13.05 / 13.05
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot12.16 / 12.16
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat12.13 / 12.13
Max SjöströmIF Raseborg12.03 / 12.03
Rasmus VuonorantaEsbo IF12.14 / 12.14
 
P15 800m (1)
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo2:42.39 / -
 
P15 pituus (6)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.54 / 5.54
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.16 / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo5.88 / 5.88
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.69 / 5.69
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.22 / -
 
T15 100m (21)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 14.21
Emilia ChandrasEspoon Tapiot13.30 / 13.45
Tiia EnströmKarkkilan Pojat15.19 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot13.72 / 13.72
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.51 / 13.51
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat14.64 / 14.64
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat13.10 / 13.10
Kaisa KivinenEspoon Tapiot13.71 / 13.71
Meeri KolisevaJanakkalan Jana13.20 / 13.20
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.80 / 15.40
Viiu LiskiNummen Kipinä14.03 / 14.03
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.35 / 14.41
Edit PalménEspoon Tapiot14.11 / 14.11
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu14.28 / 14.28
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat14.11 / 14.11
Olivia RautiainenEspoon Tapiot13.40 / 13.40
Iida RautioEspoon Tapiot14.81 / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot14.20 / 14.20
Nanna SohloEspoon Tapiot14.61 / 14.61
Isabella StrömbergEspoon Tapiot13.71 / 13.71
Hilla TuominenLahden Ahkera14.12 / -
 
T15 800m (5)
Elle CederHelsingin Kisa-Veikot2:20.76 / 2:20.76
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:39.64 / 2:39.64
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat2:46.68 / 2:46.68
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:43.76 / 2:43.76
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä2:35.49 / -
 
T15 pituus (17)
Emilia ChandrasEspoon Tapiot4.83 / -
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat4.47 / 4.47
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.82 / 4.82
Kaisa KivinenEspoon Tapiot4.90 / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana5.00 / -
Viiu LiskiNummen Kipinä3.45 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat4.60 / 4.60
Anni NurminenEspoon Tapiot4.67 / 4.67
Edit PalménEspoon Tapiot4.74 / 4.74
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.08 / 4.08
Iida RautioEspoon Tapiot4.44 / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.66 / -
Nanna SohloEspoon Tapiot4.35 / 4.35
Isabella StrömbergEspoon Tapiot4.61 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.34 / 4.34
 
P13 60m (7)
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.77 / 9.77
Elmer KeinänenEsbo IF 8.89 / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.52 / 9.52
Teemu TanskanenVihdin Viesti 9.32 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti 9.44 / 9.59
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 8.59 / 8.59
 
P13 korkeus (6)
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.15
Elmer KeinänenEsbo IF1.58 / 1.58
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.17 / -
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo1.38 / 1.38
Ville TanskanenVihdin Viesti1.37 / 1.36
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
 
P13 keihäs (8)
Elmer KeinänenEsbo IF49.37 / 49.37
Lauri SahaKeravan Urheilijat30.20 / 29.85
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo21.37 / -
Olli SeppäläHämeenlinnan Tarmo29.44 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti29.06 / 29.06
Ville TanskanenVihdin Viesti27.47 / -
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.82 / -
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot23.62 / 20.19
 
T13 60m (16)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.94 / 8.94
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot 9.27 / -
Lotta KärkkäinenKirkkonummen Urheilijat 9.92 / 9.92
Hanna KoistinenHelsingin Kisa-Veikot 9.15 / 9.15
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 8.89 / 8.92
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat 9.34 / 9.34
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.75 / 9.75
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.29 / 9.29
Liia LiskiNummen Kipinä 9.16 / 9.16
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot 8.91 / 8.91
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 8.94 / 8.94
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.46 / 8.46
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko 9.00 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera 8.59 / 8.59
Emma UittamoNummen Kipinä10.37 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 8.63 / 8.63
 
T13 korkeus (9)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.25
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.27 / 1.27
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.28 / 1.28
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.47 / 1.47
Liia LiskiNummen Kipinä1.26 / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.13 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.15 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.54
Emma UittamoNummen Kipinä1.00 / -
 
T13 keihäs (4)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat20.87 / 18.29
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat18.59 / 16.34
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat24.25 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu26.99 / 26.99
 
P11 60m (10)
Jamie AinasojaNummen Kipinä - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.51
Sampo IlonenKarkkilan Pojat10.37 / 10.37
Tuomas KärkkäinenKirkkonummen Urheilijat11.69 / 11.69
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä 9.92 / -
Johannes LaineKarkkilan Pojat10.72 / -
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-58 9.31 / 9.31
Emil RautiainenEspoon Tapiot 9.21 / 9.21
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
William VuonorantaEsbo IF10.59 / -
 
P11 1000m (6)
Jamie AinasojaNummen Kipinä - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:34.94 / 3:34.94
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:40.84 / 3:40.84
Juho SeppäläHämeenlinnan Tarmo3:45.98 / 3:45.98
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
William VuonorantaEsbo IF3:55.14 / -
 
P11 pituus (8)
Jamie AinasojaNummen Kipinä - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.09 / 4.09
Sampo IlonenKarkkilan Pojat - / -
Tuomas KärkkäinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.50 / -
Johannes LaineKarkkilan Pojat3.31 / 3.31
Emil RautiainenEspoon Tapiot4.22 / 4.22
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T11 60m (21)
Fiona FelberKarkkilan Pojat - / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot 9.43 / 9.43
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.74 / -
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat10.89 / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 8.96 / 8.96
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Ronja KorpiahoMarttilan Murto10.43 / 10.43
Martta KoskivainioMarttilan Murto 9.80 / 9.80
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat10.33 / 10.33
Viivi KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä10.40 / -
Helena MalinNummen Kipinä12.50 / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot 9.10 / 9.10
Frida PalménEspoon Tapiot - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu10.07 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.25 / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat10.81 / -
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat 9.70 / 9.70
Laura TallgrenKarkkilan Pojat - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera10.10 / 10.10
 
T11 1000m (9)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:54.76 / 3:54.76
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:37.96 / 3:44.80
Martta KoskivainioMarttilan Murto4:08.02 / 4:08.02
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat4:22.55 / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä4:17.53 / -
Helena MalinNummen Kipinä5:06.44 / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:33.70 / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat3:39.36 / 3:39.36
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:49.80 / 3:49.80
 
T11 pituus (18)
Fiona FelberKarkkilan Pojat - / -
Enia GürlerHelsingin Kisa-Veikot3.71 / 3.71
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.52 / 3.48
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3.14 / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4.33 / 4.33
Vanessa ItkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto3.68 / 3.68
Emma KotakallioKirkkonummen Urheilijat3.42 / 3.42
Viivi KylmäkorpiKarkkilan Pojat3.27 / 3.27
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä3.37 / -
Helena MalinNummen Kipinä2.58 / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot4.50 / 4.50
Frida PalménEspoon Tapiot3.09 / 3.09
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.02 / 4.02
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.39 / 3.39
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.05 / -
Linnea SeppänenKirkkonummen Urheilijat3.55 / 3.55
Laura TallgrenKarkkilan Pojat - / -
 
P9 60m (10)
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot11.28 / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu10.88 / 11.05
Arvo LaineKarkkilan Pojat11.34 / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu12.09 / -
Aleksi LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo 9.84 / 9.84
Onni OjanenNummen Kipinä - / -
Herman OlavaKenttäurheilijat-58 - / -
Oskar OlavaKenttäurheilijat-58 - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu11.80 / -
 
P9 1000m (6)
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu4:14.37 / -
Olavi JärviTurun Urheiluliitto3:47.98 / 3:47.98
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu4:40.30 / -
Onni OjanenNummen Kipinä - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
 
P9 pituus (10)
Elvin Glad-SchrevenVeikkolan Veikot3.19 / 3.19
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu2.86 / -
Olavi JärviTurun Urheiluliitto3.03 / 3.03
Arvo LaineKarkkilan Pojat3.08 / 3.08
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu2.29 / -
Aleksi LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Teemu LiljaHelsingin Tarmo3.49 / 3.49
Onni OjanenNummen Kipinä - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu2.07 / -
 
T9 60m (12)
Mirella FelberKarkkilan Pojat - / -
Ida KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
Meeri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat - / -
Helmi MalinNummen Kipinä - / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot10.15 / 10.15
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu10.20 / 10.20
Julia OjanenNummen Kipinä - / -
Hilda PalménEspoon Tapiot - / -
Saara SairasaloNummen Kipinä - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat11.89 / -
Iida UittamoNummen Kipinä12.41 / -
 
T9 1000m (8)
Meeri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat - / -
Helmi MalinNummen Kipinä4:39.9h / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:50.04 / 3:50.04
Julia OjanenNummen Kipinä4:26.0h / -
Hilda PalménEspoon Tapiot - / -
Saara SairasaloNummen Kipinä - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4:25.26 / -
 
T9 pituus (12)
Mirella FelberKarkkilan Pojat - / -
Meeri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat2.44 / 2.44
Helmi MalinNummen Kipinä - / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.44 / 3.44
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Julia OjanenNummen Kipinä - / -
Hilda PalménEspoon Tapiot3.12 / 3.12
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat1.87 / -
Saara SairasaloNummen Kipinä - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.05 / 3.05
Iida UittamoNummen Kipinä2.22 / -