Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
10.08. klo 17:00 Seuracup 2. osakilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 293 henk. (299 lajisuoritusta)
M17 800m (7)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:18.47 / 2:19.92
Emil KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:04.46 / 2:04.46
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko2:57.76 / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Juuso TuominenRiihimäen Kisko2:46.09 / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:04.49 / 2:04.49
 
M17 pituus (7)
Taavi ArminenJanakkalan Jana - / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.98 / 5.98
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu4.63 / -
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat3.85 / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3.66 / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti4.51 / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko5.49 / 5.49
 
M17 keihäs (8)
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat54.10 / -
Toni RinnekariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saku RönkköVihdin Viesti53.24 / 53.24
Akusti RuokangasJanakkalan Jana - / -
Arno ToivolaRiihimäen Kisko59.44 / 58.77
 
N17 800m (9)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:33.49 / 2:33.49
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko2:35.47 / 2:36.20
Vilma MeriläinenVihdin Viesti3:10.72 / -
Emma PellikkaJanakkalan Jana2:52.04 / 2:52.04
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:40.49 / 2:40.49
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.42 / 2:33.42
Pinja SundströmKarkkilan Pojat3:03.90 / -
Annika VilenRiihimäen Kisko2:55.12 / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat3:12.53 / -
 
N17 pituus (12)
Elisa AlastaloJanakkalan Jana5.18 / 5.11
Jutta HeinoKarkkilan Pojat4.56 / 4.56
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko4.93 / 4.82
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / 5.08
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.94 / 4.61
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu4.16 / -
Anni NapariVihdin Viesti4.76 / 4.55
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.70 / 4.51
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.09 / 5.07
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat4.97 / 4.97
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.70 / 4.70
 
N17 keihäs (10)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.43 / 28.43
Emmi HietanenRiihimäen Kisko46.64 / 46.64
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu26.72 / 26.72
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.08 / 41.68
Julia PitkänenJanakkalan Jana - / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat46.08 / 46.08
Salla SavikkoRiihimäen Kisko41.88 / 41.88
Julia SuihkonenVihdin Viesti - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti25.82 / 25.82
 
P15 300m (10)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.66 / 41.66
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Samuel HurmerintaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Touko HyväriläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu52.24 / -
Anton PalomäkiVihdin Viesti - / -
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton SahikallioLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Joonas SohlmanJanakkalan Jana - / -
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 100m aj (5)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat14.87 / 14.87
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / 14.05
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko15.53 / 15.53
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 3-loikka (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.78 / 9.78
Emil GranströmVihdin Viesti12.50 / 12.50
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko11.05 / 11.05
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu11.70 / 11.70
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 moukari (7)
Jussi HeikkiniemiJanakkalan Jana17.56 / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.01 / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu81.96 / 81.96
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.63 / 27.63
Vilho MeriläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nooa WinqvistVihdin Viesti - / -
 
P15 1000m kävely (2)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 300m (10)
Aada AarnioJanakkalan Jana - / -
Olivia BouquetVihdin Viesti - / -
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat44.50 / 44.50
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat42.11 / 42.11
Meeri KolisevaJanakkalan Jana - / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko - / -
Aino LuokkanenVihdin Viesti50.11 / 50.11
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.08 / 44.08
Ada NwaezeRiihimäen Kisko - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu46.61 / 46.61
 
T15 80m aj (9)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat14.99 / 14.99
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.22 / 13.22
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko14.27 / 14.27
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.46 / 12.46
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Nea NummenpääJanakkalan Jana13.59 / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat16.45 / 16.45
Minea RahikkalaVihdin Viesti15.17 / 15.17
Eerika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
T15 3-loikka (11)
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.40 / 9.40
Veera KeskinenVihdin Viesti9.32 / 9.32
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu8.87 / 8.87
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko - / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.43 / 10.43
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.12 / 10.12
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T15 moukari (7)
Ida AarnioRiihimäen Kisko29.56 / 29.56
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.38 / 30.38
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti - / -
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko38.37 / 38.37
 
T15 1000m kävely (3)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 5:31.80 / -
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti - / -
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P13 200m (11)
Veikka AhtiJanakkalan Jana30.92 / -
Aaron ForsmanVihdin Viesti35.55 / 35.55
Onni IhalainenRiihimäen Kisko - / -
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat33.98 / 33.98
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat28.96 / 28.96
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu32.00 / 32.00
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.23 / 30.23
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.06 / 33.06
Topias TöllinenRiihimäen Kisko33.53 / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu28.00 / 28.00
 
P13 60m aj (8)
Jere LeivoVihdin Viesti - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.87 / 12.87
Ville MattilaRiihimäen Kisko10.12 / 10.12
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ossi NiemiRiihimäen Kisko11.03 / 11.03
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat10.66 / 10.66
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
 
P13 seiväs (6)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.80 / 1.80
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Vili RasehornRiihimäen Kisko2.05 / 2.05
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.30 / 2.20
Ville TanskanenVihdin Viesti - / -
 
P13 kuula (11)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana - / -
Tomi IlomäkiVihdin Viesti - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.98 / 14.98
Herman Käppa-VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.89 / 7.89
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu7.03 / 7.03
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko8.96 / 8.96
Teemu TanskanenVihdin Viesti8.68 / 8.65
Eeli VähätaloJanakkalan Jana8.64 / 8.64
Ville VuorinenRiihimäen Kisko6.76 / 6.76
 
P13 1000m kävely (3)
Andres IstsukRiihimäen Kisko - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 5:49.32 / -
 
T13 200m (13)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko32.68 / 32.68
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat30.21 / 30.21
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat31.12 / 31.12
Tiia EnströmKarkkilan Pojat30.23 / 30.23
Jenna HakalaJanakkalan Jana31.67 / -
Anna JokinenJanakkalan Jana31.70 / 31.70
Siiri KantanenRiihimäen Kisko31.36 / 31.36
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.98 / 32.98
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti30.54 / 30.54
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.30 / 30.30
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu29.60 / 29.60
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.52 / 29.52
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 60m aj (11)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.80 / 10.80
Kiia HyrsyläVihdin Viesti12.64 / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti11.84 / 12.55
Elina MalinenRiihimäen Kisko11.39 / 11.39
Laura MantilaRiihimäen Kisko10.79 / 10.79
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.84 / 9.84
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.78 / 10.78
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Alina TurtiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat10.52 / 10.52
 
T13 seiväs (9)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko2.55 / 2.55
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oivi HeikinahoVihdin Viesti - / -
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.70 / 1.70
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.60 / -
Aada NapariVihdin Viesti - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu1.50 / 1.50
Maija SantanenJanakkalan Jana2.15 / 2.15
 
T13 kuula (11)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.83 / 11.83
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.47 / 11.47
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu8.50 / 8.50
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aada NummelaRiihimäen Kisko7.71 / 7.71
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat8.58 / 8.58
Ella SahilaJanakkalan Jana6.98 / 6.98
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hilla TeittinenVihdin Viesti6.10 / 6.10
Lumi TeittinenVihdin Viesti6.18 / 6.18
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko11.86 / 11.86
 
T13 1000m kävely (3)
Maija HarjuJanakkalan Jana 5:27.19 / 5:29.03
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8:10.51 / -
Emma NapariVihdin Viesti 6:22.39 / 6:44.89
 
P11 150m (10)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko24.00 / 24.00
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sampo IlonenKarkkilan Pojat - / -
Nikita IvanovVihdin Viesti - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu24.16 / -
Leevi MartikainenRiihimäen Kisko - / -
Tino PeltonenJanakkalan Jana - / -
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aatos RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat25.50 / -
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 60m aj (9)
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.50 / 11.50
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu10.40 / 10.43
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti12.37 / 12.37
Matteus PenttiNurmijärven Yleisurheilu13.24 / 13.24
Jeremia SaarikalleHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jaajo TaponenRiihimäen Kisko - / -
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko - / -
 
P11 korkeus (9)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.37 / 1.36
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat0.97 / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.16 / 1.16
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Onni NummelaRiihimäen Kisko1.18 / 1.18
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko1.10 / 1.07
Aleksi SahilaJanakkalan Jana1.18 / 1.18
Bennie Von GerichVihdin Viesti1.21 / 1.21
 
P11 kuula (9)
Timi EnströmKarkkilan Pojat6.56 / -
Vilho HuhtalaRiihimäen Kisko5.78 / 5.78
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.23 / 8.23
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu5.61 / 5.61
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.39 / 9.39
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko7.44 / 7.44
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 1000m kävely (4)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Eetu ToivanenVihdin Viesti - / -
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 150m (13)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat25.07 / 25.07
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Una KoskelaJanakkalan Jana - / -
Oona KuusivuoriKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko24.42 / 25.80
Anni LinnatsaloVihdin Viesti - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Elle NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu24.95 / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (11)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.96 / 11.96
Santra HöyläVihdin Viesti - / -
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.41 / 10.41
Eveliina KuljuJanakkalan Jana - / -
Laura LaakkonenVihdin Viesti - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko10.93 / 10.93
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu11.11 / 11.11
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu12.29 / 12.29
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.68 / 10.68
 
T11 korkeus (8)
Veera HautaviitaVihdin Viesti1.35 / 1.35
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / 1.27
Keira MaaniittuJanakkalan Jana1.15 / 1.15
Neena MattilaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.20 / 1.20
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.13 / 1.05
Nella SosalaVihdin Viesti1.12 / 1.12
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
 
T11 kuula (12)
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti5.47 / -
Lili LindeniusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kira LinnakoskiVihdin Viesti5.34 / 5.34
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.54 / 7.54
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.73 / 5.73
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat5.18 / 5.18
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.07 / 7.07
Seela RuponenRiihimäen Kisko6.43 / 6.43
Ida SaariRiihimäen Kisko7.12 / 7.12
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4.69 / 4.69
Aada VähätaloJanakkalan Jana7.12 / 7.12
 
T11 1000m kävely (4)
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat 6:49.69 / 7:32.91
Mona JulkunenRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -