Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
22.06. klo 17:30 Uudy:n Seuracup I
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 278 henk. (280 lajisuoritusta)
M17 200m (9)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Santeri AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Taavi ArminenJanakkalan Jana - / -
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.47 / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.15 / 24.15
Veikka KarujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joonatan LindbergRiihimäen Kisko30.67 / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko24.04 / 24.04
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.29 / 24.29
Kasper TurunenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
M17 3-loikka (4)
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat9.17 / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.26 / -
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu11.39 / 11.39
Juuso TuominenRiihimäen Kisko9.87 / -
 
M17 kuula (6)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu13.23 / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.12 / -
Anselmi KoskelaRiihimäen Kisko13.39 / -
Miki MakkonenLänsi-Uudenmaan Urheilijat12.86 / -
Saku RönkköVihdin Viesti - / -
Arno ToivolaRiihimäen Kisko12.73 / -
 
N17 200m (9)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat30.56 / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko26.53 / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko27.18 / 27.18
Selma MäenpääNurmijärven Yleisurheilu29.95 / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti30.34 / 38.63
Julia PitkänenJanakkalan Jana31.66 / 31.66
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.15 / 28.15
Sofia TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.53 / 29.53
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.67 / -
 
N17 3-loikka (12)
Elisa AlastaloJanakkalan Jana11.50 / 11.50
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko9.94 / -
Greta LaukalaNurmijärven Yleisurheilu10.08 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu8.61 / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana11.17 / 11.17
Elsa MattilaRiihimäen Kisko - / -
Anni NapariVihdin Viesti9.49 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.23 / 9.75
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.24 / 11.24
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat9.81 / -
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.95 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat9.68 / -
 
N17 kuula (11)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.18 / 11.18
Jutta HeinoKarkkilan Pojat8.83 / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana7.54 / -
Emmi HietanenRiihimäen Kisko12.42 / 11.32
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu9.93 / -
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu8.42 / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.42 / -
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat11.90 / -
Salla SavikkoRiihimäen Kisko14.05 / 13.51
Marianna UtulahtiVihdin Viesti11.08 / 11.08
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana10.18 / -
 
P15 100m (9)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.15 / 14.15
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko13.16 / 13.16
Touko HyväriläNurmijärven Yleisurheilu - / -
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti13.65 / 13.68
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton SahikallioLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nuutti ToivonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P15 2000m (6)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7:03.11 / -
Kasper BorremansHyvinkään seudun Urheilijat 6:53.03 / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu 6:20.25 / -
Ilmo LeinoJanakkalan Jana - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu 6:27.21 / 6:27.21
 
P15 seiväs (6)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu1.53 / -
Emil GranströmVihdin Viesti2.20 / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat3.90 / 3.90
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.50 / 2.50
Jusa NiemiRiihimäen Kisko3.50 / 3.50
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P15 kuula (7)
Jussi HeikkiniemiJanakkalan Jana9.75 / -
Elias HietanenRiihimäen Kisko8.37 / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.03 / 10.02
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.30 / 20.30
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vilho MeriläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Akusti RuokangasJanakkalan Jana - / -
 
T15 100m (12)
Aada AarnioJanakkalan Jana13.88 / 13.88
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti - / -
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.51 / 13.51
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.07 / 14.07
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana13.20 / 13.20
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko13.90 / 13.90
Ada NwaezeRiihimäen Kisko16.78 / 16.78
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu14.40 / 14.40
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.55 / 13.55
 
T15 2000m (8)
Lotte BorremansHyvinkään seudun Urheilijat 8:31.44 / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7:54.00 / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko - / -
Aada NapariVihdin Viesti - / -
Emma PellikkaJanakkalan Jana - / -
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko - / -
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 seiväs (7)
Ida AarnioRiihimäen Kisko2.40 / -
Olivia BouquetVihdin Viesti - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat2.05 / -
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.80 / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu1.40 / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu2.04 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 kuula (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.31 / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu7.85 / -
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana12.11 / 10.73
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.12 / 10.12
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu7.95 / -
Aino LuokkanenVihdin Viesti - / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana - / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko11.86 / 11.86
Eerika VilenRiihimäen Kisko - / -
 
P13 60m (10)
Veikka AhtiJanakkalan Jana 9.87 / -
Leevi HakalaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aku HeiniJanakkalan Jana - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu 9.63 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.38 / 8.38
Niklas RämöVihdin Viesti - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.06 / -
Veikko SirkiäRiihimäen Kisko - / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu 9.16 / -
 
P13 1000m (9)
Henrik AhoniemiHyvinkään seudun Urheilijat3:42.51 / -
Joonas HakonenRiihimäen Kisko4:12.01 / 4:12.01
Onni IhalainenRiihimäen Kisko3:26.71 / 3:26.71
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:26.53 / 3:26.53
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:32.92 / -
Jere LeivoVihdin Viesti - / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:19.23 / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:43.88 / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:47.74 / 3:47.74
 
P13 korkeus (7)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.59 / 1.59
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.18 / 1.18
Ville MattilaRiihimäen Kisko1.42 / 1.42
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.39 / 1.39
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.49 / 1.49
Ville TanskanenVihdin Viesti1.37 / 1.36
Ville VuorinenRiihimäen Kisko1.17 / 1.17
 
P13 keihäs (10)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana22.35 / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.78 / 43.78
Herman Käppa-VirtalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu32.66 / 32.66
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu12.54 / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko25.48 / -
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat34.32 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti28.66 / -
Eeli VähätaloJanakkalan Jana16.38 / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko21.69 / -
 
T13 60m (14)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko 8.77 / 8.77
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.94 / 8.94
Tiia EnströmKarkkilan Pojat 9.33 / -
Jenna HakalaJanakkalan Jana 9.43 / -
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti 8.76 / 8.76
Ilona KankaanpääLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.32 / 9.32
Elsa-Martta LuokkanenVihdin Viesti 9.76 / -
Aada NummelaRiihimäen Kisko10.11 / 10.11
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.08 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 8.94 / 8.94
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana 9.08 / 9.08
 
T13 1000m (9)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3:37.76 / 3:39.84
Mette BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Maija HarjuJanakkalan Jana3:48.13 / -
Henna HellgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti4:04.50 / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko3:36.34 / 3:36.34
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu4:29.45 / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:15.64 / -
Minja ToivanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 korkeus (9)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat1.30 / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.39 / 1.39
Oivi HeikinahoVihdin Viesti1.20 / -
Siiri KantanenRiihimäen Kisko1.17 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.40 / 1.40
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.28 / 1.28
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.25 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.54
 
T13 keihäs (12)
Siiri AttolaRiihimäen Kisko16.23 / -
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu10.22 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.94 / 35.94
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu17.05 / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko31.42 / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat24.22 / 24.22
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.62 / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat24.62 / -
Hilla TeittinenVihdin Viesti15.81 / 15.81
Lumi TeittinenVihdin Viesti19.86 / 19.86
Ada TuoriJanakkalan Jana14.56 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat22.85 / 22.85
 
P11 60m (10)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko 9.88 / 9.88
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu10.88 / -
Sampo IlonenKarkkilan Pojat - / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.34 / 9.34
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu 9.08 / 9.08
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti 9.91 / 9.91
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tino PeltonenJanakkalan Jana - / -
Aake ToivonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko 9.36 / 9.36
 
P11 1000m (8)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu4:20.45 / -
Oliver LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko4:00.02 / 4:00.02
Emil PesonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:31.01 / -
Helmer RiiheläRiihimäen Kisko3:30.15 / 3:30.15
Aatos RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:46.16 / -
Eetu ToivanenVihdin Viesti4:21.02 / -
 
P11 pituus (13)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.28 / 3.28
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.08 / 4.08
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko3.68 / 3.68
Arvo LaineKarkkilan Pojat2.84 / -
Johannes LaineKarkkilan Pojat3.27 / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.20 / 4.20
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.26 / -
Väinö LyytinenNurmijärven Yleisurheilu2.32 / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat2.62 / -
Jeremia SaarikalleHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksi SahilaJanakkalan Jana3.45 / -
Jaajo TaponenRiihimäen Kisko - / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti3.30 / -
 
P11 kiekko (8)
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.85 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.82 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu23.97 / -
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti - / -
Onni NummelaRiihimäen Kisko - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko12.52 / -
 
T11 60m (11)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.00 / 11.00
Eveliina KuljuJanakkalan Jana - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.87 / 9.87
Isabella LindbergRiihimäen Kisko10.06 / 10.06
Hanna-Sofia LuokkanenVihdin Viesti10.31 / 10.31
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko 9.46 / 9.46
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.08 / -
Emma NapariVihdin Viesti10.62 / 10.62
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.05 / 11.05
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 1000m (11)
Mette BorremansHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Henni HakonenRiihimäen Kisko4:29.71 / 4:29.71
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:58.51 / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat3:20.93 / 3:31.51
Milka LaineVihdin Viesti4:27.59 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3:54.99 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu4:02.98 / -
Helmi RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:56.11 / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3:49.33 / 3:49.33
 
T11 pituus (12)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.52 / 3.48
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko3.81 / 3.81
Veera InkinenRiihimäen Kisko3.29 / 3.05
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.41 / 4.41
Viivi KylmäkorpiKarkkilan Pojat - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu4.04 / 4.04
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.90 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat2.92 / -
Nella SosalaVihdin Viesti3.32 / 3.32
Aada VähätaloJanakkalan Jana3.72 / 3.72
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / 3.71
 
T11 kiekko (9)
Veera HautaviitaVihdin Viesti15.23 / -
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu14.38 / 14.38
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu21.90 / 21.90
Miia RehnHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.53 / 14.53
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Ida SaariRiihimäen Kisko - / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -