Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
28.08. klo 10:00 Uudy:n pm 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 316 henk. (1089 lajisuoritusta)
P15 100m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.81 / -
Emil GranströmVihdin Viesti12.73 / 12.73
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.28 / 13.28
Sisu MalvelaVihdin Viesti13.25 / 13.25
Jusa NiemiRiihimäen Kisko12.88 / 12.88
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.11 / 14.11
 
P15 300m (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.07 / 44.07
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jaani TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P15 800m (1)
Jusa NiemiRiihimäen Kisko2:27.56 / 2:27.56
 
P15 2000m (2)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu 7:18.07 / 7:18.07
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat 6:35.35 / 6:35.35
 
P15 300m aj (1)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P15 korkeus (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.57
Emil GranströmVihdin Viesti1.81 / 1.81
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat1.42 / -
Jusa NiemiRiihimäen Kisko1.47 / 1.47
 
P15 seiväs (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.20 / 2.20
Jusa NiemiRiihimäen Kisko3.60 / 3.60
 
P15 pituus (5)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.28 / -
Emil GranströmVihdin Viesti5.27 / 5.27
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat5.66 / 5.66
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.07 / 5.07
Sisu MalvelaVihdin Viesti5.09 / 5.09
 
P15 3-loikka (2)
Emil GranströmVihdin Viesti12.50 / 12.50
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.14 / 11.14
 
P15 kuula (3)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.42 / 11.42
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.50 / 20.50
Jusa NiemiRiihimäen Kisko10.40 / 10.40
 
P15 kiekko (3)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat41.03 / -
Jussi HeikkiniemiJanakkalan Jana47.28 / 47.28
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu63.28 / 63.28
 
P15 moukari (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.42 / 20.42
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu81.96 / 81.96
 
P15 keihäs (2)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat43.92 / 43.92
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu42.42 / 42.42
 
P15 3000m kävely (1)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu18:14.67 / 18:14.67
 
T15 100m (10)
Aada AarnioJanakkalan Jana13.28 / 13.28
Ida AarnioRiihimäen Kisko14.73 / 14.73
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 14.18
Aada GrönroosRiihimäen Kisko15.71 / -
Tuuli KuljuJanakkalan Jana13.73 / 13.73
Krista-Matleena KurvinenRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.52 / 13.52
Nea NummenpääJanakkalan Jana13.72 / 13.72
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.49 / 13.49
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko13.54 / 14.93
 
T15 300m (4)
Aada AarnioJanakkalan Jana46.12 / 46.12
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.44 / 41.44
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.68 / 44.68
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä48.10 / -
 
T15 800m (1)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:26.52 / 2:31.71
 
T15 2000m (1)
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä 7:53.09 / -
 
T15 80m aj (9)
Ida AarnioRiihimäen Kisko14.86 / 14.86
Aada GrönroosRiihimäen Kisko - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.68 / 11.68
Krista-Matleena KurvinenRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.46 / 12.46
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.66 / 13.66
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu13.63 / 13.63
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko14.62 / -
 
T15 300m aj (1)
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu50.01 / 50.01
 
T15 korkeus (3)
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.49 / 1.49
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.40 / 1.40
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.45 / 1.45
 
T15 seiväs (1)
Ida AarnioRiihimäen Kisko2.40 / 2.40
 
T15 pituus (6)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.63 / 4.63
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.72 / 5.72
Krista-Matleena KurvinenRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.79 / 4.79
Nea NummenpääJanakkalan Jana5.06 / 5.06
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.73 / 4.73
 
T15 3-loikka (5)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.31 / 9.87
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu9.35 / 9.35
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu9.19 / 9.19
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu8.55 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.25 / 10.25
 
T15 kuula (5)
Ida AarnioRiihimäen Kisko11.62 / 11.62
Tuuli KuljuJanakkalan Jana12.11 / 11.30
Krista-Matleena KurvinenRiihimäen Kisko - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.51 / 10.51
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko11.96 / 11.96
 
T15 kiekko (4)
Ida AarnioRiihimäen Kisko35.73 / 35.73
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.21 / 33.21
Tuuli KuljuJanakkalan Jana - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko36.21 / 36.21
 
T15 moukari (2)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.64 / 32.64
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko38.37 / 38.37
 
T15 keihäs (4)
Ida AarnioRiihimäen Kisko38.05 / 38.05
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat22.73 / 22.73
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.08 / 41.08
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko37.64 / 37.64
 
T15 3000m kävely (1)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu19:50.80 / 19:50.80
 
P14 100m (3)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko12.77 / 12.77
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko12.98 / 13.31
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.52 / 13.52
 
P14 300m (1)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat40.33 / 40.33
 
P14 800m (1)
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat2:21.10 / 2:21.10
 
P14 2000m (2)
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat 6:36.39 / 6:36.39
Elias RiiheläRiihimäen Kisko 6:18.70 / 6:18.70
 
P14 100m aj (4)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko15.73 / 15.73
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko16.44 / 16.44
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / 14.05
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.41 / 17.41
 
P14 300m aj (2)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat43.88 / 43.88
 
P14 korkeus (2)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko1.42 / 1.42
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.58 / 1.58
 
P14 seiväs (2)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko3.50 / 3.50
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko3.40 / 3.40
 
P14 pituus (6)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko5.27 / 5.25
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.77 / 5.77
Santeri KnuutinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.75 / 4.75
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.39 / 4.39
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat4.70 / 4.57
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.25 / -
 
P14 3-loikka (2)
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko11.13 / 11.13
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.27 / 10.27
 
P14 moukari (1)
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.63 / 27.63
 
P14 keihäs (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko35.77 / 35.77
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko35.66 / 35.66
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat17.62 / 17.62
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat33.87 / 33.87
Akusti RuokangasJanakkalan Jana51.42 / 51.42
 
P14 3000m kävely (1)
Henri KovanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
T14 100m (13)
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.41 / 13.41
Hanna HenttonenJanakkalan Jana14.53 / 14.53
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.07 / 14.07
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat14.49 / 14.49
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu14.07 / 14.07
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat13.89 / 13.89
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.82 / 12.82
Meeri KolisevaJanakkalan Jana13.07 / 13.07
Olivia LindholmRiihimäen Kisko14.91 / 14.91
Viiu LiskiNummen Kipinä13.87 / 13.87
Kia NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko15.41 / 15.41
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat14.65 / 14.65
 
T14 300m (8)
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat41.85 / 41.85
Olivia LindholmRiihimäen Kisko46.64 / 46.64
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.08 / 44.08
Kia NiklanderHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat49.96 / 49.96
Emma PellikkaJanakkalan Jana48.03 / 48.03
Minea RahikkalaVihdin Viesti47.34 / 47.34
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.38 / 47.59
 
T14 800m (6)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:27.86 / 2:27.86
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat2:43.49 / 2:43.49
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:26.15 / 2:26.15
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat2:39.26 / 2:39.26
Olivia LindholmRiihimäen Kisko2:41.67 / 2:41.67
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.42 / 2:33.42
 
T14 2000m (3)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu 7:16.73 / 7:16.73
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat 8:01.24 / 8:01.24
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat 7:33.93 / 7:41.01
 
T14 80m aj (6)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat13.98 / 13.98
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko13.53 / 13.53
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.47 / 13.47
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko15.93 / 15.93
Minea RahikkalaVihdin Viesti13.35 / 13.35
 
T14 300m aj (2)
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu48.27 / 48.27
Minea RahikkalaVihdin Viesti51.24 / 51.24
 
T14 korkeus (8)
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.42 / 1.42
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.57
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.47 / 1.47
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.53 / 1.53
Alisa SalminiemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.41
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.47 / 1.47
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / 1.40
Eerika VilenRiihimäen Kisko1.36 / 1.36
 
T14 seiväs (3)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.20 / 2.20
 
T14 pituus (8)
Hanna HenttonenJanakkalan Jana3.94 / -
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.58 / 4.58
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat4.46 / -
Aino LuokkanenVihdin Viesti4.28 / 4.28
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.57 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.73 / 4.73
Minea RahikkalaVihdin Viesti4.43 / 4.43
Eerika VilenRiihimäen Kisko4.14 / 4.14
 
T14 3-loikka (6)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.50 / 9.50
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat10.06 / 10.06
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat8.64 / 8.64
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.43 / 10.43
Minea RahikkalaVihdin Viesti9.56 / 9.56
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.22 / 9.22
 
T14 kuula (6)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.31 / 8.31
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat9.42 / 9.42
Olivia LindholmRiihimäen Kisko8.32 / 8.32
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.12 / 10.12
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat7.42 / 7.42
 
T14 kiekko (7)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti18.52 / 18.52
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino LuokkanenVihdin Viesti18.18 / 18.18
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat22.70 / 22.70
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu22.03 / 22.03
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T14 moukari (3)
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.39 / 29.39
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eerika VilenRiihimäen Kisko22.77 / 22.77
 
T14 keihäs (6)
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti23.18 / 23.18
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.05 / 26.05
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat27.50 / 27.50
Alda KoskinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.76 / 26.76
Olivia LindholmRiihimäen Kisko20.97 / 20.97
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko20.76 / 20.76
 
P13 60m (10)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.68 / 8.68
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.59 / 8.59
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat 8.71 / 8.71
Ossi NiemiRiihimäen Kisko 9.15 / 9.15
Topi NiemiRiihimäen Kisko 9.00 / 9.00
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.00 / 9.00
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat 8.93 / 8.93
Joonas SohlmanJanakkalan Jana 9.11 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti 9.32 / 9.44
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu 8.75 / 8.75
 
P13 200m (11)
Veikka AhtiJanakkalan Jana28.84 / 28.84
Onni IhalainenRiihimäen Kisko29.67 / 29.67
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.30 / 28.30
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat27.85 / 27.85
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu28.97 / 28.97
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu30.23 / 30.23
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat28.42 / 28.42
Joonas SohlmanJanakkalan Jana29.74 / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu28.00 / 28.00
 
P13 1000m (8)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat3:11.84 / 3:11.84
Onni IhalainenRiihimäen Kisko3:24.78 / 3:24.78
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:37.47 / 3:37.47
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu3:53.81 / 3:53.81
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:01.82 / 3:01.82
Teemu TanskanenVihdin Viesti3:39.56 / 3:39.56
Patrik VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:51.28 / -
 
P13 60m aj (7)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Ville MattilaRiihimäen Kisko10.12 / 10.12
Ossi NiemiRiihimäen Kisko10.76 / 10.76
Topi NiemiRiihimäen Kisko10.51 / 10.51
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat10.66 / 10.66
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.63 / 11.63
 
P13 korkeus (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.51 / 1.51
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.59 / 1.59
Ossi NiemiRiihimäen Kisko1.36 / 1.36
Topi NiemiRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.39 / 1.39
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.54 / 1.54
 
P13 seiväs (3)
Ossi NiemiRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Topi NiemiRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.30 / 2.22
 
P13 pituus (7)
Onni IhalainenRiihimäen Kisko3.99 / 3.99
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.92 / 4.92
Ville MattilaRiihimäen Kisko4.51 / 4.51
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat4.47 / 4.47
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat4.58 / 4.58
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.46 / 4.46
Teemu TanskanenVihdin Viesti4.11 / 3.69
 
P13 kuula (8)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.98 / 14.98
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat10.16 / 10.16
Ossi NiemiRiihimäen Kisko8.53 / 8.53
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat9.41 / 9.41
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu8.76 / 8.76
Lauri SahaKeravan Urheilijat8.72 / 8.72
Teemu TanskanenVihdin Viesti8.68 / 8.65
Eeli VähätaloJanakkalan Jana9.26 / 9.26
 
P13 kiekko (8)
Jasper HeikkiniemiJanakkalan Jana29.27 / 29.27
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.08 / 42.08
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.51 / 23.51
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat29.11 / 29.11
Topi NiemiRiihimäen Kisko19.77 / 19.77
Lauri SahaKeravan Urheilijat16.71 / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti27.55 / 27.55
Eeli VähätaloJanakkalan Jana24.01 / 24.01
 
P13 moukari (2)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.86 / 41.86
Eeli VähätaloJanakkalan Jana21.99 / 21.99
 
P13 keihäs (9)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu43.78 / 43.78
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat33.30 / 33.30
Ossi NiemiRiihimäen Kisko34.50 / 34.50
Topi NiemiRiihimäen Kisko27.83 / 27.83
Joona RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.80 / 16.80
Lauri SahaKeravan Urheilijat32.07 / 32.07
Anton SokoffHyvinkään seudun Urheilijat38.41 / 38.41
Teemu TanskanenVihdin Viesti30.34 / 30.34
 
P13 2000m kävely (1)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu11:46.87 / 11:46.87
 
T13 60m (13)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.94 / 8.94
Tiia EnströmKarkkilan Pojat 8.87 / 8.87
Inka HämäläinenJanakkalan Jana 9.82 / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.10 / 9.10
Nea HyrsyläVihdin Viesti 8.70 / 8.70
Susanna KuusentoHausjärven Urheilijat 9.35 / 9.35
Aila LeinoJanakkalan Jana 9.14 / 9.14
Liia LiskiNummen Kipinä 9.01 / 9.01
Laura MantilaRiihimäen Kisko 9.05 / 9.05
Nelli NurminenJanakkalan Jana 9.56 / 9.56
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 8.66 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana 8.91 / 8.91
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 200m (9)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat30.69 / 30.69
Tiia EnströmKarkkilan Pojat29.61 / 29.61
Inka HämäläinenJanakkalan Jana32.95 / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti30.37 / 30.37
Laura MantilaRiihimäen Kisko30.80 / 30.80
Oona PenttinenJanakkalan Jana - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.05 / 28.05
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anniina VarisLänsi-Uudenmaan Urheilijat29.52 / 29.52
 
T13 1000m (6)
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat3:52.64 / 3:56.31
Helene KoivistoJanakkalan Jana - / -
Siiri KotamäkiKeravan Urheilijat3:26.15 / 3:26.15
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat3:21.62 / 3:21.62
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat - / -
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:26.07 / 3:26.07
 
T13 60m aj (6)
Nea HyrsyläVihdin Viesti11.47 / 11.47
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat11.57 / 11.57
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.38 / 10.38
Laura MantilaRiihimäen Kisko10.44 / 10.44
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.84 / 9.84
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat11.31 / 11.31
 
T13 korkeus (5)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.52 / 1.52
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat1.48 / 1.48
Liia LiskiNummen Kipinä1.37 / 1.37
Laura MantilaRiihimäen Kisko1.42 / 1.42
Maija SantanenJanakkalan Jana1.41 / 1.41
 
T13 seiväs (2)
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.85 / -
Maija SantanenJanakkalan Jana2.15 / 2.15
 
T13 pituus (11)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat4.02 / 4.02
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.64 / 4.64
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat4.47 / 4.47
Kiia HyrsyläVihdin Viesti3.78 / 3.78
Nea HyrsyläVihdin Viesti4.06 / 4.06
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.12 / 4.12
Laura MantilaRiihimäen Kisko4.63 / 4.63
Oona PenttinenJanakkalan Jana - / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat4.18 / 4.18
Maija SantanenJanakkalan Jana4.70 / 4.70
Ada TuoriJanakkalan Jana - / -
 
T13 kuula (7)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat7.34 / 7.34
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.40 / 10.40
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.83 / 11.83
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat8.92 / 8.92
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.85 / 11.85
Aila LeinoJanakkalan Jana6.43 / 6.43
Lumi SimonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.66 / 6.66
 
T13 kiekko (4)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat27.33 / 27.33
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat31.43 / 31.10
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat20.61 / 20.61
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu26.60 / -
 
T13 moukari (5)
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat34.57 / 34.57
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu31.76 / 31.76
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu37.26 / 37.26
Nelli NurminenJanakkalan Jana - / -
Ada TuoriJanakkalan Jana - / -
 
T13 keihäs (7)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat21.81 / 21.81
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat24.13 / 24.13
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat27.96 / 26.89
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat23.97 / 23.97
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.94 / 35.94
Laura MantilaRiihimäen Kisko34.25 / 34.25
Ada TuoriJanakkalan Jana20.33 / 20.33
 
T13 2000m kävely (1)
Maija HarjuJanakkalan Jana11:47.80 / 11:47.80
 
P12 60m (10)
Andres IstsukRiihimäen Kisko10.05 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.77 / 9.77
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 8.67 / 8.67
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.61 / 9.61
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.38 / 8.38
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.52 / 9.52
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.06 / 10.10
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 8.84 / 8.84
Matthias WunschRiihimäen Kisko12.06 / 12.06
 
P12 200m (4)
Andres IstsukRiihimäen Kisko - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat33.43 / 33.43
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat28.96 / 28.96
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.40 / 28.40
 
P12 1000m (6)
Andres IstsukRiihimäen Kisko3:55.64 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:56.52 / 4:02.44
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3:21.14 / 3:21.14
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:43.88 / 3:52.91
Filip NyströmPorvoon Urheilijat3:13.53 / 3:13.53
Ville TanskanenVihdin Viesti3:13.64 / 3:13.64
 
P12 60m aj (4)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.01 / 10.01
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu13.56 / 13.56
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu11.87 / 11.87
Vertti SalminenRiihimäen Kisko13.97 / 13.97
 
P12 korkeus (5)
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.30 / 1.30
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.35
Vili RasehornRiihimäen Kisko1.36 / 1.36
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.34 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti1.37 / 1.36
 
P12 seiväs (1)
Vili RasehornRiihimäen Kisko2.05 / 2.05
 
P12 pituus (8)
Andres IstsukRiihimäen Kisko - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.07 / 4.07
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.85 / 4.85
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3.68 / 3.68
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.03 / 4.03
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.71 / 4.71
Vertti SalminenRiihimäen Kisko3.52 / 3.52
Ville TanskanenVihdin Viesti4.19 / 4.19
 
P12 kuula (5)
Vertti SalminenRiihimäen Kisko9.00 / 9.00
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville TanskanenVihdin Viesti7.74 / 7.74
Ville VuorinenRiihimäen Kisko6.83 / 6.83
Matthias WunschRiihimäen Kisko4.93 / 4.93
 
P12 kiekko (6)
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat15.71 / 15.71
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.86 / 18.86
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu20.82 / 20.82
Vertti SalminenRiihimäen Kisko24.56 / 24.56
Ville TanskanenVihdin Viesti25.40 / 25.40
Matthias WunschRiihimäen Kisko13.60 / 13.60
 
P12 moukari (2)
Vertti SalminenRiihimäen Kisko18.78 / 18.78
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
P12 keihäs (9)
Julius EskolaRiihimäen Kisko20.34 / 19.01
Andres IstsukRiihimäen Kisko13.36 / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu17.95 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu32.79 / 32.79
Vili RasehornRiihimäen Kisko32.29 / 32.29
Vertti SalminenRiihimäen Kisko28.56 / 28.56
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.36 / -
Ville TanskanenVihdin Viesti31.07 / 31.07
Ville VuorinenRiihimäen Kisko28.20 / 28.20
 
P12 2000m kävely (3)
Andres IstsukRiihimäen Kisko - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T12 60m (15)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko 8.67 / 8.67
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko 9.72 / 9.72
Viivi AndMäntsälän Urheilijat 9.79 / 9.79
Anna JokinenJanakkalan Jana - / -
Siiri KantanenRiihimäen Kisko 9.09 / 9.09
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.90 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.03 / 9.03
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 8.92 / 8.92
Elina MalinenRiihimäen Kisko 9.24 / 9.24
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.25 / 9.25
Kiia NordmanJanakkalan Jana10.53 / 10.53
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat 9.64 / 9.64
Ella SahilaJanakkalan Jana 9.79 / 9.79
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 8.63 / 8.63
 
T12 200m (10)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko31.68 / 31.68
Viivi AndMäntsälän Urheilijat33.45 / 33.45
Oivi HeikinahoVihdin Viesti - / -
Anna JokinenJanakkalan Jana30.87 / 30.87
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.24 / 35.24
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu32.21 / 32.21
Veera KeskinenVihdin Viesti30.46 / 30.46
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maija VajeKeravan Urheilijat - / -
 
T12 1000m (6)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3:35.18 / 3:35.18
Katja HannénPorvoon Urheilijat3:16.99 / 3:16.99
Ronja HannénPorvoon Urheilijat3:28.94 / 3:28.94
Oivi HeikinahoVihdin Viesti4:13.59 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3:55.41 / 3:55.41
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 60m aj (5)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko10.45 / 10.45
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu10.64 / 10.64
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat13.28 / 13.28
Maija VajeKeravan Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat10.52 / 10.52
 
T12 korkeus (11)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
Siiri KantanenRiihimäen Kisko1.33 / 1.33
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.41 / 1.41
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Elina MalinenRiihimäen Kisko1.42 / 1.42
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.28 / 1.28
Kiia NordmanJanakkalan Jana - / -
Aada NummelaRiihimäen Kisko1.17 / 1.17
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.33 / 1.33
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat1.30 / 1.30
 
T12 seiväs (4)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko2.55 / 2.55
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko1.75 / 1.75
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.72 / 1.72
Elina MalinenRiihimäen Kisko1.90 / 1.90
 
T12 pituus (16)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko4.45 / 4.45
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko3.95 / 3.95
Viivi AndMäntsälän Urheilijat3.93 / 3.93
Anna JokinenJanakkalan Jana3.85 / 3.85
Ilona KankaanpääLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Siiri KantanenRiihimäen Kisko4.21 / 4.21
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.77 / 3.77
Veera KeskinenVihdin Viesti4.25 / 4.25
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.27 / 4.27
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.97 / 3.97
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.83 / 3.83
Ella SahilaJanakkalan Jana - / -
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu3.90 / 3.90
Maija VajeKeravan Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.35 / 4.35
 
T12 kuula (11)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat7.15 / 7.15
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu8.50 / 8.50
Elina MalinenRiihimäen Kisko7.75 / 7.75
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat8.13 / 8.13
Aada NummelaRiihimäen Kisko7.71 / 7.71
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.58 / 9.58
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat9.11 / 9.11
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu9.27 / 9.27
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Ella SahilaJanakkalan Jana7.00 / 7.00
Mea ScepanovicNurmijärven Yleisurheilu6.17 / 6.17
 
T12 kiekko (8)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko21.39 / -
Viivi AndMäntsälän Urheilijat - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko18.74 / -
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat17.05 / 17.05
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat26.08 / 26.08
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat15.84 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu17.28 / 15.95
Lumi TeittinenVihdin Viesti21.06 / 21.06
 
T12 moukari (3)
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu29.32 / 29.32
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu25.16 / 25.16
 
T12 keihäs (9)
Viivi AndMäntsälän Urheilijat - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu23.78 / 23.78
Kiia NordmanJanakkalan Jana - / -
Aada NummelaRiihimäen Kisko18.15 / 18.15
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat25.84 / 25.84
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu26.99 / 26.99
Netta RaappanaHyvinkään seudun Urheilijat17.55 / 17.55
Ella SahilaJanakkalan Jana17.32 / 17.32
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat22.85 / 22.85
 
P11 60m (8)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.90 / 10.90
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu11.05 / 11.05
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu 9.85 / 9.85
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.34 / 9.34
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu 8.81 / 8.81
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 9.30 / 9.30
Osmo RautioKeravan Urheilijat 9.57 / 9.57
Bennie Von GerichVihdin Viesti 9.82 / 9.82
 
P11 1000m (10)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:34.94 / 3:34.94
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3:38.53 / 3:38.53
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:21.80 / 3:21.80
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:20.59 / 3:20.59
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat3:33.36 / 3:33.36
Elmo RautioKeravan Urheilijat3:34.88 / 3:34.88
Osmo RautioKeravan Urheilijat3:35.88 / 3:35.88
Helmer RiiheläRiihimäen Kisko3:30.15 / 3:30.15
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat3:54.48 / 3:54.48
Bennie Von GerichVihdin Viesti4:18.84 / -
 
P11 60m aj (10)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.25 / 12.25
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.98 / 10.98
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu13.05 / 13.05
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu11.12 / 11.12
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.08 / 11.08
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu10.30 / 10.30
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.94 / 10.94
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu10.79 / 10.79
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat12.64 / 12.64
Bennie Von GerichVihdin Viesti13.29 / 13.29
 
P11 korkeus (8)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.37 / 1.36
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.16 / 1.16
Otso KivistöNurmijärven Yleisurheilu1.09 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Elmo RautioKeravan Urheilijat1.18 / 1.18
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat1.20 / 1.20
Bennie Von GerichVihdin Viesti1.27 / 1.27
 
P11 pituus (11)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.72 / 3.72
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu3.15 / 3.15
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3.78 / 3.78
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.16 / 4.16
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4.08 / 4.08
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.32 / 4.32
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat3.75 / 3.75
Elmo RautioKeravan Urheilijat3.56 / 3.56
Osmo RautioKeravan Urheilijat3.85 / 3.85
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat3.36 / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti3.57 / 3.57
 
P11 kuula (9)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.66 / 5.66
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu4.79 / 4.79
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu9.39 / 9.39
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.65 / -
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat7.23 / 7.23
Elmo RautioKeravan Urheilijat5.93 / 5.93
Osmo RautioKeravan Urheilijat5.77 / 5.76
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat8.57 / 8.57
Bennie Von GerichVihdin Viesti6.56 / 6.56
 
P11 kiekko (8)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu11.88 / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.62 / 26.62
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu28.47 / 28.47
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat21.57 / 21.57
Elmo RautioKeravan Urheilijat15.68 / 15.68
Osmo RautioKeravan Urheilijat11.98 / 11.98
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat13.83 / 13.83
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat23.26 / 23.26
 
P11 keihäs (9)
Timi EnströmKarkkilan Pojat20.56 / 19.30
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu14.56 / 14.16
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu28.84 / 28.84
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.37 / 35.37
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu20.23 / 19.82
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat22.32 / 22.32
Elmo RautioKeravan Urheilijat19.89 / 19.89
Osmo RautioKeravan Urheilijat21.84 / 21.84
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat22.50 / 22.50
 
P11 1000m kävely (1)
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (14)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.60 / 9.60
Santra HöyläVihdin Viesti 9.59 / 9.59
Veera InkinenRiihimäen Kisko11.01 / 11.01
Eveliina KuljuJanakkalan Jana10.37 / 10.37
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat10.35 / 10.35
Laura LaakkonenVihdin Viesti - / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti10.00 / 10.00
Isabella LindbergRiihimäen Kisko10.01 / 10.01
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko 9.22 / 9.22
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu10.41 / 10.41
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 9.21 / 9.21
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Ida SaariRiihimäen Kisko11.95 / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.78 / 9.78
 
T11 1000m (9)
Henni HakonenRiihimäen Kisko4:25.04 / 4:25.04
Santra HöyläVihdin Viesti3:54.69 / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat3:20.93 / 3:28.09
Isabella LindbergRiihimäen Kisko3:51.74 / 3:56.94
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3:42.83 / 3:42.83
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3:52.28 / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (13)
Lisa HoffmannKeravan Urheilijat - / -
Santra HöyläVihdin Viesti12.07 / 12.07
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.41 / 10.41
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat11.19 / 14.48
Eveliina KuljuJanakkalan Jana12.09 / 12.09
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat13.47 / 13.47
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko10.93 / 10.93
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu10.99 / 10.99
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat14.14 / 14.14
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat11.44 / 11.44
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu13.37 / 13.37
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu11.40 / 11.40
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu11.20 / 11.20
 
T11 korkeus (13)
Henni HakonenRiihimäen Kisko1.01 / 1.01
Veera HautaviitaVihdin Viesti1.35 / 1.35
Santra HöyläVihdin Viesti1.13 / 1.13
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat1.07 / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat1.33 / 1.33
Isabella LindbergRiihimäen Kisko1.21 / 1.21
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko1.25 / 1.25
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat1.25 / 1.25
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu1.10 / 1.10
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.19
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.19
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu1.04 / 1.04
 
T11 pituus (15)
Lumi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.57 / 3.57
Veera HautaviitaVihdin Viesti3.72 / 3.72
Santra HöyläVihdin Viesti3.77 / 3.77
Veera InkinenRiihimäen Kisko3.43 / 3.43
Eveliina KuljuJanakkalan Jana - / -
Anette Latva-AroVihdin Viesti3.30 / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko3.34 / 3.34
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko4.10 / 4.10
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat3.36 / 3.36
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.93 / 3.93
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu3.31 / 3.31
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu4.04 / 4.04
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.02 / 4.02
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu3.04 / 3.04
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.17 / 3.17
 
T11 kuula (12)
Veera HautaviitaVihdin Viesti7.86 / 7.86
Veera InkinenRiihimäen Kisko6.36 / 6.36
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat6.07 / 6.07
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat6.59 / 6.59
Anette Latva-AroVihdin Viesti6.09 / 6.09
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat8.38 / 8.38
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat6.10 / 6.10
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat7.91 / 7.91
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu6.16 / 6.16
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu7.00 / 7.00
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ida SaariRiihimäen Kisko7.12 / 7.12
 
T11 kiekko (9)
Veera HautaviitaVihdin Viesti20.91 / 20.91
Veera InkinenRiihimäen Kisko - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat11.61 / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko14.44 / 14.44
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko18.38 / 18.38
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Ida SaariRiihimäen Kisko16.38 / 16.38
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.78 / 11.78
 
T11 keihäs (13)
Veera HautaviitaVihdin Viesti20.75 / 20.75
Veera InkinenRiihimäen Kisko16.93 / 16.93
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat14.31 / 14.31
Anette Latva-AroVihdin Viesti10.89 / 10.89
Isabella LindbergRiihimäen Kisko18.37 / 18.37
Maiju MäittäläKerkkoon Urheilijat21.11 / 21.11
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko23.89 / 23.89
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat16.34 / 16.34
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat23.04 / 23.04
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu12.65 / 12.65
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu14.82 / 14.82
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu17.05 / 17.05
Ida SaariRiihimäen Kisko15.76 / 15.76
 
T11 1000m kävely (2)
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat 6:49.69 / 7:14.85
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P10 60m (13)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko 9.49 / 9.49
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat 9.73 / 9.73
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä 9.92 / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko 9.70 / 9.70
Johannes LaineKarkkilan Pojat10.03 / 10.03
Niilo LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko11.01 / 11.01
Onni NummelaRiihimäen Kisko 9.81 / 9.81
Aleksi SahilaJanakkalan Jana 9.97 / 9.97
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jaajo TaponenRiihimäen Kisko10.59 / 10.59
Johannes TuominenRiihimäen Kisko 9.36 / 9.36
 
P10 1000m (7)
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat3:59.28 / 3:59.28
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat3:41.41 / 3:41.41
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3:40.84 / 3:40.84
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko4:00.02 / 4:00.02
Onni NummelaRiihimäen Kisko4:00.42 / 4:00.42
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Albert VasalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:57.26 / 3:57.26
 
P10 60m aj (7)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko13.51 / 13.51
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat15.00 / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat11.76 / 11.76
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Onni NummelaRiihimäen Kisko - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Johannes TuominenRiihimäen Kisko10.86 / 10.86
 
P10 korkeus (9)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko1.03 / 1.03
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat0.97 / 0.96
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat1.22 / 1.22
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko1.12 / 1.12
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko0.97 / 0.97
Onni NummelaRiihimäen Kisko1.18 / 1.18
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko1.16 / 1.16
Aleksi SahilaJanakkalan Jana1.18 / 1.18
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 pituus (11)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko3.67 / 3.67
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat3.57 / 3.57
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä3.62 / 3.62
Aaron KoivistoKeravan Urheilijat2.50 / 2.47
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko3.71 / 3.71
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko3.05 / 3.05
Onni NummelaRiihimäen Kisko3.62 / 3.62
Aleksi SahilaJanakkalan Jana3.61 / 3.61
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jaajo TaponenRiihimäen Kisko3.28 / 3.28
Johannes TuominenRiihimäen Kisko3.86 / -
 
P10 kuula (9)
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat4.44 / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.67 / 8.67
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat7.15 / 7.15
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Aaron KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko7.44 / 7.44
Johannes LaineKarkkilan Pojat - / -
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko5.82 / 5.82
Aleksi SahilaJanakkalan Jana5.53 / 5.53
 
P10 kiekko (4)
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat12.91 / 12.91
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko12.96 / -
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko - / -
Leo SinisaariLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P10 keihäs (9)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko15.44 / 15.44
Niklas JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.29 / 26.29
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat14.75 / 14.75
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat25.90 / 25.90
Aaron KoivistoKeravan Urheilijat8.87 / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko24.74 / 24.74
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko16.39 / 16.39
Onni NummelaRiihimäen Kisko15.36 / 15.36
 
P10 1000m kävely (4)
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko - / -
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko 7:15.85 / 7:15.85
Rasmus PeltopuroRiihimäen Kisko - / -
 
T10 60m (15)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat 9.83 / 9.83
Aava JääskeläinenHausjärven Urheilijat - / -
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.72 / 9.72
Sofia MäkiKeravan Urheilijat 9.73 / 9.73
Sade MalvelaVihdin Viesti 9.62 / 9.62
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat11.00 / 11.00
Seela RuponenRiihimäen Kisko11.09 / 11.09
Meeri SahaKeravan Urheilijat 9.70 / 9.70
Kielo SaloKarkkilan Pojat10.30 / 10.30
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu 9.81 / 9.81
Ella TuparinnePorvoon Urheilijat10.15 / 10.15
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 9.50 / 9.50
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko 9.54 / 9.54
 
T10 1000m (7)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3:49.68 / 3:49.68
Keira MaaniittuJanakkalan Jana4:04.50 / 4:14.29
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu4:31.01 / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat3:39.36 / 3:39.36
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:45.82 / 3:45.82
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3:49.33 / 3:49.33
 
T10 60m aj (8)
Aava JääskeläinenHausjärven Urheilijat - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.42 / 11.42
Keira MaaniittuJanakkalan Jana12.58 / 12.58
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu13.86 / 13.86
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu12.02 / 12.02
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat12.28 / 12.28
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.68 / 10.68
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko12.08 / 12.08
 
T10 korkeus (9)
Aava JääskeläinenHausjärven Urheilijat - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / 1.27
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu1.05 / 1.05
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat1.01 / 1.01
Kielo SaloKarkkilan Pojat1.06 / 1.06
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu1.11 / 1.11
Aino TeppolaHausjärven Urheilijat1.12 / 1.12
Aada VähätaloJanakkalan Jana1.20 / 1.20
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko1.23 / 1.23
 
T10 pituus (15)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat3.76 / 3.76
Aava JääskeläinenHausjärven Urheilijat - / -
Mona JulkunenRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.84 / 3.84
Sofia MäkiKeravan Urheilijat3.82 / 3.82
Sade MalvelaVihdin Viesti3.49 / 3.49
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat3.34 / 3.34
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.31 / 3.31
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu3.48 / 3.48
Tilda TommolaKerkkoon Urheilijat3.52 / 3.52
Ella TuparinnePorvoon Urheilijat3.46 / 3.21
Aada VähätaloJanakkalan Jana4.04 / 4.04
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu3.63 / 3.63
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.82 / 3.82
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko3.70 / 3.70
 
T10 kuula (11)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat5.21 / 5.21
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat6.39 / 6.39
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.30 / 6.30
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.54 / 7.54
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.73 / 5.73
Seela RuponenRiihimäen Kisko6.43 / 6.43
Meeri SahaKeravan Urheilijat6.55 / 6.55
Tilda TommolaKerkkoon Urheilijat6.38 / 6.38
Aada VähätaloJanakkalan Jana7.12 / 7.12
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu5.50 / 5.50
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.38 / -
 
T10 kiekko (6)
Keira MaaniittuJanakkalan Jana - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu22.98 / 22.98
Seela RuponenRiihimäen Kisko13.53 / 13.53
Aada VähätaloJanakkalan Jana14.30 / 14.30
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko11.37 / 11.37
 
T10 keihäs (9)
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat16.05 / 16.05
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.58 / 11.82
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu23.15 / 22.40
Seela RuponenRiihimäen Kisko10.66 / 10.66
Meeri SahaKeravan Urheilijat14.73 / 14.73
Kielo SaloKarkkilan Pojat18.93 / 18.93
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu12.80 / 12.80
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat14.97 / 14.97
 
T10 1000m kävely (3)
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat 6:47.19 / 6:47.19
 
P9 40m (17)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko 8.00 / 8.00
Oliver HautaviitaVihdin Viesti 7.81 / 7.81
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu 7.22 / 7.22
Niklas IstsukRiihimäen Kisko 8.33 / -
Aaron JaakkolaRiihimäen Kisko - / -
Arvo LaineKarkkilan Pojat - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu 7.76 / 7.76
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat 6.72 / 6.72
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat 7.47 / -
Otso MuittariVihdin Viesti 7.65 / 7.65
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko 7.52 / 7.52
Vili RomppanenRiihimäen Kisko 7.53 / 7.53
Eetu SaariRiihimäen Kisko 7.50 / 7.50
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu 7.77 / 7.77
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat 7.65 / 7.65
Tobias WunschRiihimäen Kisko 7.53 / 7.53
 
P9 1000m (14)
Alvar AjankoPorvoon Urheilijat - / -
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko4:21.46 / 4:21.46
Oliver HautaviitaVihdin Viesti4:34.89 / 4:34.89
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu4:12.83 / 4:12.83
Niklas IstsukRiihimäen Kisko4:53.38 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4:19.70 / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu4:13.73 / 4:13.73
Otso MuittariVihdin Viesti3:53.47 / 3:53.47
Tino PeltonenJanakkalan Jana - / -
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Eetu SaariRiihimäen Kisko4:54.03 / 4:54.03
Kuisma SaloKarkkilan Pojat4:38.21 / 4:38.21
Jooa VilskaNurmijärven Yleisurheilu3:51.13 / 3:51.13
Tobias WunschRiihimäen Kisko4:27.10 / 4:27.10
 
P9 korkeus (15)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko0.94 / 0.94
Oliver HautaviitaVihdin Viesti1.06 / 1.06
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu0.94 / 0.94
Niklas IstsukRiihimäen Kisko0.87 / -
Aaron JaakkolaRiihimäen Kisko - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.12 / 1.12
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu1.01 / 1.01
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat1.12 / 1.12
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso MuittariVihdin Viesti1.09 / 1.09
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko0.88 / 0.88
Vili RomppanenRiihimäen Kisko1.07 / 1.07
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat0.93 / 0.93
Tobias WunschRiihimäen Kisko1.04 / 1.04
 
P9 pituus (19)
Alvar AjankoPorvoon Urheilijat3.06 / 3.06
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko2.35 / 2.35
Oliver HautaviitaVihdin Viesti3.04 / 3.04
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu3.13 / 3.13
Niklas IstsukRiihimäen Kisko2.46 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu3.15 / 3.15
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu3.16 / 3.16
Lenni LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat3.70 / 3.70
Otso MuittariVihdin Viesti3.21 / 3.21
Tino PeltonenJanakkalan Jana3.00 / 3.00
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko3.14 / 3.14
Eetu SaariRiihimäen Kisko2.59 / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat2.23 / 2.23
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu2.92 / 2.92
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat2.91 / 2.91
Tobias WunschRiihimäen Kisko3.12 / 3.12
 
P9 kuula (16)
Alvar AjankoPorvoon Urheilijat5.24 / 5.24
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko3.55 / 3.55
Oliver HautaviitaVihdin Viesti5.84 / 5.84
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu6.49 / 6.49
Niklas IstsukRiihimäen Kisko3.51 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu6.60 / 6.60
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat7.40 / 7.40
Otso MuittariVihdin Viesti5.22 / 5.22
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko4.68 / 4.68
Vili RomppanenRiihimäen Kisko7.17 / 7.17
Eetu SaariRiihimäen Kisko6.23 / 6.23
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu5.00 / 5.00
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat5.76 / 5.76
Jooa VilskaNurmijärven Yleisurheilu4.29 / 4.29
Tobias WunschRiihimäen Kisko4.67 / 4.64
 
P9 keihäs (18)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko - / -
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aaron JaakkolaRiihimäen Kisko - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Arvo LaineKarkkilan Pojat - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anton LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Leo MakkonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Eetu SaariRiihimäen Kisko - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
P9 1000m kävely (4)
Aaron JaakkolaRiihimäen Kisko - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 40m (23)
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7.40 / 7.40
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.49 / 7.49
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat 7.64 / 7.64
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat 6.71 / 6.71
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu 8.16 / 8.16
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.68 / 7.68
Saana MuittariVihdin Viesti 7.19 / 7.19
Emmi NiemiRiihimäen Kisko 7.59 / 7.59
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu 7.11 / 7.11
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana 7.13 / 7.13
Silja NummelaRiihimäen Kisko 8.89 / 8.89
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat 8.36 / 8.36
Elsi PalolaPorvoon Urheilijat 7.41 / 7.41
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko 8.68 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 7.09 / 7.09
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat 7.40 / 7.40
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat 9.50 / 9.50
Enni RomppanenRiihimäen Kisko 8.05 / 8.05
Kaisla SaloKarkkilan Pojat 7.62 / 7.62
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat 7.62 / 7.62
Iiris TorttilaJanakkalan Jana 7.96 / 7.96
Venla VähänenRiihimäen Kisko 8.49 / 8.49
 
T9 1000m (16)
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:11.80 / 4:11.80
Veera KorpinenJanakkalan Jana - / -
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko3:55.13 / 3:55.42
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat4:43.36 / -
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat4:09.53 / 4:09.53
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana4:20.50 / 4:20.50
Pinja PaajalaVihdin Viesti4:12.61 / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko4:20.62 / 4:20.62
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3:59.86 / 3:59.86
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat4:02.51 / 4:02.51
Sanni RäihäRiihimäen Kisko - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4:02.07 / 4:02.07
Venla VähänenRiihimäen Kisko4:32.32 / 4:32.32
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
 
T9 korkeus (16)
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu0.95 / 0.95
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / 1.10
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko1.06 / 1.05
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat0.88 / 0.88
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu0.89 / 0.89
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Saana MuittariVihdin Viesti1.15 / 1.15
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu1.09 / 1.09
Silja NummelaRiihimäen Kisko0.82 / 0.82
Pinja PaajalaVihdin Viesti0.95 / 0.95
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat0.94 / 0.94
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.24 / 1.24
Kaisla SaloKarkkilan Pojat0.94 / 0.94
Iiris TorttilaJanakkalan Jana - / -
 
T9 pituus (28)
Milla AittolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.07 / 3.07
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.15 / 3.15
Veera KorpinenJanakkalan Jana - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat2.99 / 2.99
Sanni LeppäläHausjärven Urheilijat3.17 / 3.17
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat3.88 / 3.88
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu2.69 / 2.69
Iina MattilaRiihimäen Kisko2.67 / 2.67
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.16 / 3.16
Saana MuittariVihdin Viesti3.48 / 3.48
Emmi NiemiRiihimäen Kisko2.95 / 2.95
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Elsi NokisalmiJanakkalan Jana3.05 / 3.05
Silja NummelaRiihimäen Kisko2.25 / 2.25
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat2.72 / 2.72
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko2.52 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.45 / 3.45
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat3.16 / 3.16
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat1.87 / 1.75
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat3.37 / 3.37
Sanni RäihäRiihimäen Kisko - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.28 / 3.28
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko2.58 / 2.58
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
Bettina Von GerichVihdin Viesti2.29 / 2.29
 
T9 kuula (21)
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.44 / 4.44
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko5.23 / 5.23
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat3.74 / 3.74
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat6.08 / 6.08
Iina MattilaRiihimäen Kisko4.18 / 4.18
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.90 / 5.90
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu5.51 / 5.51
Silja NummelaRiihimäen Kisko2.72 / 2.72
Pinja PaajalaVihdin Viesti4.33 / 4.33
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu5.80 / 5.80
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat3.89 / 3.89
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat5.76 / 5.76
Sanni RäihäRiihimäen Kisko3.29 / 3.29
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4.69 / 4.69
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat4.61 / 4.61
Venla VähänenRiihimäen Kisko3.58 / 3.58
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
Tuuli VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
Bettina Von GerichVihdin Viesti5.10 / 5.10
 
T9 keihäs (16)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Silja NummelaRiihimäen Kisko - / -
Pinja PaajalaVihdin Viesti - / -
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko - / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tara PihlavistoKarkkilan Pojat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Venla VähänenRiihimäen Kisko - / -
 
T9 1000m kävely (6)
Adut AkokKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Maija HarjuVihdin Viesti - / -
Silja NummelaRiihimäen Kisko - / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Enni RomppanenRiihimäen Kisko - / -