Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
15.08. klo 10:00 UUDY:n pm-junnuottelut 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 108 henk. (108 lajisuoritusta)
P13 5-ottelu (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Ossi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Teemu TanskanenVihdin Viesti - / -
 
T13 5-ottelu (8)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Aino KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Laura MantilaRiihimäen Kisko - / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat - / -
Milja RautiainenJanakkalan Jana - / -
 
P12 5-ottelu (7)
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lenni LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T12 5-ottelu (9)
Eevi AarnioRiihimäen Kisko - / -
Viivi AndMäntsälän Urheilijat - / -
Vieno HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Maija VajeKeravan Urheilijat - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P11 4-ottelu (9)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat - / -
Bennie Von GerichVihdin Viesti - / -
 
T11 4-ottelu (13)
Veera HautaviitaVihdin Viesti - / -
Santra HöyläVihdin Viesti - / -
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat - / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nella PursiainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nella SosalaVihdin Viesti - / -
 
P10 4-ottelu (8)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko - / -
Juho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Urho KanervalaKerkkoon Urheilijat - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Aleksi SahilaJanakkalan Jana - / -
Jaajo TaponenRiihimäen Kisko - / -
 
T10 4-ottelu (12)
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Keira MaaniittuJanakkalan Jana - / -
Sofia MäkiKeravan Urheilijat - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
P9 4-ottelu (13)
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko - / -
Oliver HautaviitaVihdin Viesti - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Otso MuittariVihdin Viesti - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Santtu PöllänenRiihimäen Kisko - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Kuisma SaloKarkkilan Pojat - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 4-ottelu (19)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Adelea EronenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vera HaminaPorvoon Urheilijat - / -
Nella HellstenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nea KurjenmäkiRiihimäen Kisko - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Iina MattilaRiihimäen Kisko - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saana MuittariVihdin Viesti - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja PaajalaVihdin Viesti - / -
Elsa-Marie PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Fanni PalomäkiRiihimäen Kisko - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -