Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
04.09. klo 10:00 Seuracup-finaali B-sarja
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 455 henk. (455 lajisuoritusta)
M17 200m (14)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eerik HäkliRaision Kuula30.39 / 30.39
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Isak HöglundIF Drott23.43 / 23.43
Veeti JokelaAlavuden Urheilijat26.75 / 26.75
Viljo KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Stephen KurkiNaantalin Löyly23.61 / 23.61
Elias KurumaaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg23.26 / 23.26
Eeti SoininenSiilinjärven Ponnistus - / -
Tuukka TörnvallKalajoen Junkkarit29.29 / -
Verneri TurunenKauhajoen Karhu - / -
Aatu VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu23.40 / 23.40
Joonatan VallinImatran Urheilijat26.32 / 26.32
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna25.26 / -
 
M17 pituus (16)
Steven EnwenaRaision Kuula6.10 / -
Oliver ForsmanIF Raseborg6.10 / 6.10
Oscar GrannasIF Drott6.43 / 6.43
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento6.22 / 6.22
Aleksi KarekiviKalajoen Junkkarit4.55 / 4.55
Niko KaunistoNaantalin Löyly5.42 / 5.42
Mikael LähteenmäkiKankaanpään Seudun Leisku6.16 / 6.16
Matias Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat4.59 / 4.53
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti5.09 / 5.09
Niko MartonenKauhajoen Karhu4.94 / 4.68
Sisu MikkiläImatran Urheilijat6.63 / 6.55
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu5.62 / 5.62
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna6.00 / 6.00
Veeti PaavolaSiilinjärven Ponnistus5.18 / 5.18
Samuel SaloAlavuden Urheilijat5.62 / 5.62
 
M17 kuula (14)
Edward AsplundIK Falken - / -
Simon BjörklöfIF Raseborg12.67 / 12.67
Luka HallenbergNaantalin Löyly - / -
Jiri Harju-HeikkiläKauhajoen Karhu10.27 / 10.27
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna15.31 / 15.31
Aarni HimankaKalajoen Junkkarit - / -
Patrick JokelaAlavuden Urheilijat13.48 / 13.48
Luukas LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.67 / 10.67
Franco Oddone KupriRaision Kuula - / -
Saku RönkköVihdin Viesti10.76 / 10.76
Elias SairioKankaanpään Seudun Leisku12.28 / 12.28
Albin SödermanIF Drott - / -
Riku TenhunenSiilinjärven Ponnistus16.18 / 16.18
Niko TiihonenSavonlinnan Riento11.48 / 11.48
 
N17 200m (16)
Priscilla BoatengIF Drott25.47 / 25.47
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna31.97 / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti27.90 / 27.90
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento27.39 / 27.39
Moa HjulforsIK Falken30.64 / 30.64
Fanni IsomäkiAlavuden Urheilijat31.11 / 31.11
Alma JunnikkalaKalajoen Junkkarit - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat26.90 / 27.01
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus27.78 / 27.78
Ninni LepolaKauhajoen Karhu35.00 / -
Cassandra NynäsIF Raseborg27.93 / 27.93
Oluwakemi OniludeRaision Kuula29.21 / 29.21
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Elli VainioNaantalin Löyly26.84 / 26.84
Aino VenäläinenImatran Urheilijat25.89 / 25.89
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu27.58 / 27.58
 
N17 pituus (15)
Emelie BergholmIF Raseborg4.67 / 4.67
Alicia BjörkvikIK Falken5.21 / 5.21
Tilda HöglundIF Drott5.11 / 5.00
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku4.92 / 4.75
Eden KytöNaantalin Löyly4.25 / 4.20
Helmi LaineSavonlinnan Riento5.37 / 5.37
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna4.77 / 4.37
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat4.97 / 4.97
Anni NapariVihdin Viesti4.76 / 4.55
Iina NiemeläKauhajoen Karhu4.54 / 4.54
Erika PellinenImatran Urheilijat4.44 / 4.44
Sari RantojaAlavuden Urheilijat5.62 / 5.62
Sanni RautioRaision Kuula4.21 / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.92 / 4.92
Jonna VartiainenSiilinjärven Ponnistus4.20 / 4.10
 
N17 kuula (15)
Chantelle FinneIK Falken8.85 / 8.58
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna9.24 / 9.24
Jenni JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento8.60 / -
Emma KammonenSiilinjärven Ponnistus11.30 / 11.30
Sora KenttäIF Raseborg - / -
Kristiina LaitinenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.92 / 11.92
Emilia Latva-KoivistoIlmajoen Kisailijat12.14 / 12.14
Siiri LeppäharjuKauhajoen Karhu9.24 / 8.86
Senja OjalainenImatran Urheilijat8.01 / 8.01
Viivi PeräläNaantalin Löyly9.24 / 8.60
Veera SantanenRaision Kuula9.78 / 9.13
Jamira SuarezIF Drott - / -
Marianna UtulahtiVihdin Viesti11.11 / 11.11
Sohvi YlinenAlavuden Urheilijat8.95 / 8.95
 
P15 100m (14)
Max ByströmIK Falken12.29 / 12.29
Emil GranströmVihdin Viesti12.52 / 12.52
Daniel GrönvikIF Raseborg12.22 / 12.22
Eino IsometsäKankaanpään Seudun Leisku - / -
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus13.20 / 13.20
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu12.42 / 12.42
Amos MellerIF Sibbo-Vargarna12.40 / 12.40
Oluwashina OniludeRaision Kuula12.49 / 12.49
Aleksi PenttiläAlavuden Urheilijat12.20 / 12.20
Jesse SilvolaKalajoen Junkkarit12.99 / 12.99
Wilhelm SkogIF Drott - / -
Wiljam SöderholmNaantalin Löyly12.25 / 12.25
Sebastian SzantoKauhajoen Karhu12.78 / 12.78
Eeli ValtonenImatran Urheilijat13.23 / 13.23
 
P15 2000m (14)
Elias ÄrligRaision Kuula 8:16.21 / 8:16.21
Eetu EeliAlavuden Urheilijat 8:05.26 / 9:12.90
Aaro HaapamäkiKauhajoen Karhu - / -
Elmer HalmesmäkiIF Drott 7:20.76 / 7:20.76
Lauri JuvonenSiilinjärven Ponnistus 7:53.26 / 7:53.90
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat 6:31.59 / 6:31.59
Emil KlemetsIK Falken 6:48.18 / 6:48.18
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku 6:49.42 / -
Anton PalomäkiVihdin Viesti 8:23.78 / 8:23.78
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu 6:10.34 / 6:10.34
Soini RipattiSavonlinnan Riento 7:38.75 / -
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly 6:50.63 / 6:50.63
Mikael SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna 6:28.92 / 6:28.92
 
P15 seiväs (11)
Vini AarnikkoImatran Urheilijat2.35 / 2.35
Max BodbackaIK Falken1.70 / 1.70
Jimi HaapamäkiIlmajoen Kisailijat2.20 / 2.10
Voima KenttäIF Raseborg1.87 / 1.87
Martti KrihvelAlavuden Urheilijat1.70 / 1.70
Elmo KuorilehtoRaision Kuula3.17 / 3.17
Samu MiettinenSiilinjärven Ponnistus2.70 / 2.70
Aapo NärhiLempäälän Kisa Yleisurheilu2.91 / 2.91
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna2.65 / 2.65
Veikko PaanaNaantalin Löyly2.70 / 2.70
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu2.40 / 2.40
 
P15 kuula (14)
Julius AaltonenNaantalin Löyly7.35 / -
Teo HietalahtiSavonlinnan Riento9.58 / 9.58
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu11.36 / 11.36
Riku KaunistoAlavuden Urheilijat - / -
Kaapo KorhonenSiilinjärven Ponnistus11.30 / 11.30
Melvin LindqvistIK Falken - / -
Ville NauhaKalajoen Junkkarit - / -
Vilho OjalainenImatran Urheilijat8.06 / 8.06
Benjamin RönngårdIF Drott6.85 / 6.85
Taavi TuominenRaision Kuula9.51 / 8.91
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat13.48 / 13.48
Christoffer WalleniusIF Sibbo-Vargarna7.26 / 7.26
Wictor WernerIF Raseborg9.08 / 9.08
Eetu YlinenKauhajoen Karhu6.91 / -
 
P15 1000m kävely (1)
Lukas ForsmanIF Raseborg 6:53.49 / -
 
T15 100m (16)
Natalie AinasojaIK Falken14.28 / 14.28
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti14.88 / 14.88
Selma HannukselaAlavuden Urheilijat17.04 / -
Aada KalliolaRaision Kuula13.27 / 13.27
Lotta KantonenNaantalin Löyly13.36 / 13.36
Pinja KukkoLempäälän Kisa Yleisurheilu13.77 / 13.77
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku13.91 / 13.91
Essi KytöharjuKauhajoen Karhu14.42 / 14.42
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna13.61 / 13.61
Annie LundénIF Drott13.93 / 13.93
Matilda SilfverIF Raseborg13.82 / 13.94
Anni TörrönenSiilinjärven Ponnistus14.50 / 14.50
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit12.92 / 12.92
Iida VainionpääIlmajoen Kisailijat13.73 / 13.73
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat13.33 / 13.33
Mette VoutilainenSavonlinnan Riento13.74 / 13.74
 
T15 2000m (14)
Carolina ÅhmanIF Drott 9:01.16 / 9:01.16
Saana AhtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jill FribergIF Raseborg 6:57.09 / 6:57.09
Oona ImmonenSavonlinnan Riento 7:21.18 / 7:21.18
Minja KorhonenSiilinjärven Ponnistus 7:52.32 / 7:52.32
Isabella LavertyImatran Urheilijat 7:32.19 / 7:32.19
Essi MäkiläNaantalin Löyly 8:05.67 / 8:05.67
Jiina NiemeläIlmajoen Kisailijat 7:41.12 / 7:48.68
Minea RahikkalaVihdin Viesti - / -
Annu RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Oona SandellIK Falken 8:05.68 / 8:06.18
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit 7:36.97 / 7:36.97
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna 7:55.82 / 7:55.82
Miina-Liisa Yli-KokkoKauhajoen Karhu 7:47.99 / 7:47.99
 
T15 seiväs (15)
Yasmine BodbackaIK Falken2.50 / 2.50
Olivia BouquetVihdin Viesti1.90 / 1.90
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.35 / 2.35
Mimosa KarjalainenSiilinjärven Ponnistus2.05 / 2.05
Lumi KenttäIF Raseborg3.10 / 3.10
Klaara KivistöKalajoen Junkkarit3.20 / 3.20
Isla LehtonenNaantalin Löyly2.60 / 2.60
Emma MoilanenImatran Urheilijat2.70 / 2.70
Iina NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu2.65 / 2.60
Essi NurmelaSavonlinnan Riento3.00 / 3.00
Iines OnnelaAlavuden Urheilijat1.70 / 1.60
Ines ÖstmanIF Drott2.10 / 2.10
Alisa PalosaariRaision Kuula1.80 / 1.80
Jenny PeltonenKauhajoen Karhu1.90 / 1.90
Juulia SaariIlmajoen Kisailijat2.10 / 2.10
 
T15 kuula (15)
Carolina FrimanIF Raseborg6.04 / -
Nanna HarkkiLempäälän Kisa Yleisurheilu6.50 / -
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento10.30 / 10.10
Amanda HolmlundIK Falken8.43 / -
Elli IsometsäKankaanpään Seudun Leisku10.32 / 10.32
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat11.59 / 11.59
Salla KalliomäkiKauhajoen Karhu8.91 / 8.91
Oona-Maria KöykkäIlmajoen Kisailijat10.66 / 10.66
Aino LuokkanenVihdin Viesti7.69 / 7.69
Matilda MehtoNaantalin Löyly10.29 / 10.29
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus9.57 / 9.57
Tilda SalmiRaision Kuula9.36 / 9.36
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna7.89 / 7.89
Veera VallinImatran Urheilijat9.26 / 9.26
Denise WesterlundIF Drott8.66 / 8.66
 
T15 1000m kävely (15)
Iiris AiraksinenSiilinjärven Ponnistus 7:03.33 / 7:03.33
Veronika ByggmästarIF Drott 6:39.09 / 6:39.09
Jeanessa FinneIK Falken 5:59.10 / -
Nea HaapamäkiIlmajoen Kisailijat 5:44.93 / 6:05.49
Peppi LehtinenKankaanpään Seudun Leisku 6:29.19 / 6:29.19
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly 6:19.97 / 6:19.97
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna 6:27.33 / 6:27.33
Lotta LindholmSavonlinnan Riento 5:48.38 / 5:48.38
Vilma MelaRaision Kuula 6:13.04 / 6:13.04
Emma NapariVihdin Viesti 6:22.39 / 6:36.89
Fiia NiemeläKalajoen Junkkarit 6:01.86 / 6:24.33
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat 5:43.33 / 5:43.33
Veera RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu 5:06.36 / 5:06.36
Saana ReponenImatran Urheilijat - / -
Saara Yli-KokkoKauhajoen Karhu 6:55.37 / 6:55.37
 
P13 1000m (15)
Tony AhlvikIK Falken3:09.99 / 3:09.99
Julius JuolaKalajoen Junkkarit3:29.49 / 3:29.49
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu3:07.70 / 3:07.70
Mikael KynkäänniemiRaision Kuula3:36.23 / -
Oscar LundénIF Drott3:16.35 / 3:16.35
Roni RantalaAlavuden Urheilijat3:42.01 / -
Oliver SandbergIF Sibbo-Vargarna4:31.64 / 4:31.64
Eero SiivonenLempäälän Kisa Yleisurheilu3:18.16 / 3:18.16
Ville TanskanenVihdin Viesti3:10.69 / 3:10.69
Leo TapioIlmajoen Kisailijat - / -
Eemeli TeppoNaantalin Löyly - / -
Topi TurunenSiilinjärven Ponnistus3:49.78 / 3:49.78
Jesper VallinImatran Urheilijat3:28.39 / 3:28.39
Vincent WinbergIF Raseborg3:17.89 / 3:22.93
Kasper YinSavonlinnan Riento3:41.28 / -
 
P13 60m aj (11)
Miska AnttonenImatran Urheilijat10.21 / 10.21
Hannes DahlbackaIK Falken11.03 / 11.03
Danny GrönvikIF Raseborg11.07 / 11.07
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku10.34 / -
Eero KaunistoNaantalin Löyly10.48 / 10.48
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat13.37 / 13.37
Viljami KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu11.66 / 11.66
Joni KytöharjuKauhajoen Karhu12.95 / -
Miio LaihoRaision Kuula - / -
Kevin PukkilaIF Sibbo-Vargarna12.89 / 12.89
Teemu TanskanenVihdin Viesti12.87 / 12.87
 
P13 korkeus (14)
Petteri AitanevaIlmajoen Kisailijat1.44 / 1.44
Matias AnnalaKalajoen Junkkarit0.95 / 0.95
Eemi AsunmaaAlavuden Urheilijat1.15 / -
Niko HassilaIF Drott1.25 / 1.25
Jakob HolmbergIF Raseborg1.53 / 1.53
Olavi JuvonenSiilinjärven Ponnistus1.25 / 1.25
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.59 / 1.59
Linus MartinIF Sibbo-Vargarna1.43 / 1.36
Jere PeltomäkiKankaanpään Seudun Leisku1.30 / 1.30
Eemeli RiikonenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.21 / 1.21
Joel SantaluotoRaision Kuula - / -
Melker StrandvallIK Falken1.20 / 1.20
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu1.35 / 1.35
Bennie Von GerichVihdin Viesti1.27 / 1.27
 
P13 moukari (11)
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Alvar AsplundIK Falken - / -
Konsta EngströmAlavuden Urheilijat21.26 / 21.26
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna27.22 / 27.22
Max NybergIF Raseborg42.41 / 42.41
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus37.45 / 37.45
Oskari RosenbladLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Kristian SomelarKankaanpään Seudun Leisku13.22 / -
Samu SuominenRaision Kuula20.97 / 20.97
Topias Uusi-ÄijöKauhajoen Karhu32.23 / 32.23
 
T13 1000m (16)
Milla AarnioNaantalin Löyly3:44.27 / -
Sandra HeikkiläKalajoen Junkkarit3:44.72 / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Josefiina JokinenAlavuden Urheilijat4:22.37 / 4:22.37
Minja KauttoLempäälän Kisa Yleisurheilu3:32.43 / 3:32.43
Veera KeskinenVihdin Viesti3:55.41 / 3:55.41
Helmi KoivistoImatran Urheilijat3:23.85 / 3:23.85
Sanni KokkonenSiilinjärven Ponnistus3:53.41 / 3:53.41
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:45.61 / 4:05.46
Venla LehtoIF Drott3:19.51 / 3:19.51
Siiri LindholmSavonlinnan Riento3:14.21 / 3:14.21
Isabelle MalmbergIF Raseborg4:16.05 / 4:16.05
Senja PakkanenKankaanpään Seudun Leisku4:05.87 / 4:13.10
Vilma PentiläKauhajoen Karhu3:23.80 / 3:23.80
Anni SaarinenRaision Kuula - / -
Veera YlikojolaIlmajoen Kisailijat - / -
 
T13 60m aj (16)
Matilda AinasojaIK Falken13.87 / 13.87
Wilma GrannasIF Drott 9.52 / 9.52
Nea HyrsyläVihdin Viesti11.37 / 11.37
Kiira KarttunenImatran Urheilijat10.91 / 10.91
Elsa KeinonenRaision Kuula11.61 / 11.61
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu11.72 / 11.72
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento10.23 / 10.23
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna10.79 / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.62 / 9.62
Lotta MäkeläKalajoen Junkkarit - / -
Neea MäkeläIlmajoen Kisailijat - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg13.18 / 13.18
Emilia PenttiläAlavuden Urheilijat11.93 / 11.93
Aino PitkänenSiilinjärven Ponnistus12.19 / 12.53
Kerttu RehoKankaanpään Seudun Leisku12.12 / 12.12
Emma SuovanenNaantalin Löyly11.74 / 11.74
 
T13 korkeus (16)
Devine AgbontaenRaision Kuula1.46 / 1.46
Sofia CosletIlmajoen Kisailijat1.32 / 1.32
Matilda ForsIF Drott1.46 / 1.46
Elina HakuniNaantalin Löyly1.39 / 1.39
Oivi HeikinahoVihdin Viesti1.30 / 1.30
Maija JunnilaKankaanpään Seudun Leisku1.42 / 1.42
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna1.42 / 1.42
Lotta NevanperäKalajoen Junkkarit1.10 / 1.10
Emilia PirttijärviSavonlinnan Riento1.41 / 1.41
Camilla SaaranluomaKauhajoen Karhu1.41 / 1.41
Annika SairanenSiilinjärven Ponnistus1.46 / 1.46
Elli SärkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.35 / 1.35
Frida SjöblomIF Raseborg1.52 / 1.52
Linnea StrandvallIK Falken1.45 / 1.45
Moona TamminenImatran Urheilijat1.05 / 1.05
Lotta UittoAlavuden Urheilijat1.25 / 1.25
 
T13 moukari (15)
Emilia HolmlundIK Falken30.30 / 30.30
Elena IkolaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Inca IkonenSavonlinnan Riento22.10 / 22.10
Sara-Marjut KekkonenSiilinjärven Ponnistus27.48 / 27.48
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna33.23 / 33.23
Olivia LaasanenIlmajoen Kisailijat44.89 / 44.89
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu25.57 / 25.57
Aada NapariVihdin Viesti - / -
Fanni PaanaNaantalin Löyly - / -
Armi PartanenKankaanpään Seudun Leisku22.04 / 22.04
Aliisa PollariAlavuden Urheilijat31.16 / 31.16
Santra SuarezIF Drott17.49 / -
Lumina UschanowRaision Kuula36.18 / 36.18
Vieno VäistöImatran Urheilijat - / -
Ines WesterlundIF Raseborg23.67 / 23.67
 
P11 1000m (14)
Milos ChristidesIF Raseborg3:59.90 / 3:59.90
Elmeri HarilaIF Sibbo-Vargarna3:24.22 / 3:28.41
Jakob KlemetsIK Falken3:52.17 / 3:52.17
Neo KorhonenSiilinjärven Ponnistus4:33.08 / 4:33.08
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento3:20.46 / 3:20.46
Justus LehtinenKauhajoen Karhu3:22.71 / 3:22.71
Veikka LehtoIF Drott3:28.69 / 3:28.69
Manu MäenpääAlavuden Urheilijat3:27.33 / 3:27.94
Miska MäntyLempäälän Kisa Yleisurheilu3:43.95 / 3:43.95
Otso MuittariVihdin Viesti3:39.13 / 3:39.13
Nestori RuuskanenKankaanpään Seudun Leisku3:54.50 / 3:54.50
Henrik SantavuoriNaantalin Löyly4:03.33 / 4:03.33
Niki SirénRaision Kuula3:21.25 / 3:21.25
Alvar SorvariKalajoen Junkkarit3:32.29 / 3:32.29
 
P11 60m aj (14)
Colin AhlvikIK Falken10.35 / 10.35
Toivo EleinenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.31 / 10.31
Eelis HynönenAlavuden Urheilijat - / -
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit11.38 / 11.38
Jacob JungarIF Drott11.58 / 11.58
Aki KorhonenImatran Urheilijat14.91 / 14.91
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna11.15 / 11.15
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu10.85 / 10.85
Artturi LaineRaision Kuula11.83 / 11.83
Eerikki LuokkanenVihdin Viesti11.90 / 11.90
Veeti NikkanenSavonlinnan Riento - / -
Sebastian NybergIF Raseborg13.09 / 13.09
Juho ViljanenKankaanpään Seudun Leisku13.21 / 13.21
Axel VorselmanNaantalin Löyly13.42 / 13.42
 
P11 pituus (15)
Ben BjörklundIF Drott3.82 / 3.80
Kristian GustafssonIF Sibbo-Vargarna3.66 / 3.66
Ossi KallioAlavuden Urheilijat4.21 / 4.21
Akseli KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu3.39 / 3.39
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu4.12 / 4.12
Joona LindgrenNaantalin Löyly3.52 / 3.52
Elmo MäkiRaision Kuula3.73 / -
Aimo OjalainenImatran Urheilijat2.96 / 2.96
Atte RautakoskiKalajoen Junkkarit3.46 / -
Vertti RuuskanenKankaanpään Seudun Leisku3.47 / 3.47
Nuutti SoininenSiilinjärven Ponnistus3.15 / 3.15
Eetu ToivanenVihdin Viesti3.16 / 3.16
Luukas ViitamäkiIlmajoen Kisailijat3.18 / 3.18
Melvin WasströmIF Raseborg3.68 / 3.68
Melwin WiikIK Falken3.88 / 3.88
 
P11 keihäs (16)
Aarne AlateräIF Sibbo-Vargarna - / -
Aleksi AroIlmajoen Kisailijat14.56 / 14.56
David EkholmIF Raseborg13.67 / 13.67
Kasperi EngströmAlavuden Urheilijat12.90 / 12.90
Oskari HäkliRaision Kuula26.19 / 26.19
Tomas HaulistoNaantalin Löyly24.96 / -
Tomas KarjalainenSiilinjärven Ponnistus22.29 / 22.29
Oskari KoivuLempäälän Kisa Yleisurheilu26.26 / 26.26
Akseli LähdeniemiVihdin Viesti7.17 / -
Jon LundqvistIF Drott - / -
Unto OjalainenImatran Urheilijat15.40 / 15.40
Viljami PuustinenSavonlinnan Riento25.93 / 25.93
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku - / -
Leon SandellIK Falken24.35 / 24.35
Veeti SorvariKalajoen Junkkarit27.37 / 27.37
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu25.30 / 25.30
 
T11 1000m (16)
Minea HjulforsIK Falken3:43.55 / 3:43.55
Elwa HöglundIF Raseborg - / -
Santra HöyläVihdin Viesti3:49.62 / 3:49.62
Aada JunnikkalaKalajoen Junkkarit - / -
Mette KorhonenSiilinjärven Ponnistus3:52.74 / 3:52.74
Taimi KoskenkorvaIlmajoen Kisailijat3:46.93 / 3:46.93
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat3:42.69 / 3:42.69
Nea KuittinenIF Drott4:01.31 / 4:01.31
Maija LaaksonenNaantalin Löyly3:53.10 / 3:53.10
Jenni LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna3:59.36 / 3:59.36
Ella MettäläKauhajoen Karhu3:24.00 / 3:24.01
Kaisa PäykkönenSavonlinnan Riento3:57.09 / 3:57.09
Rebecca RaijasImatran Urheilijat3:50.68 / 3:50.68
Vilja RehoKankaanpään Seudun Leisku4:07.49 / 4:07.49
Anni SiivonenLempäälän Kisa Yleisurheilu3:42.77 / 3:42.77
Ilona UtriainenRaision Kuula3:48.39 / 3:48.39
 
T11 60m aj (15)
Aino BohmImatran Urheilijat14.19 / 14.24
Venla EkSavonlinnan Riento11.72 / 11.72
Linn EnrothIF Drott12.88 / 12.88
Elina ImmonenNaantalin Löyly - / -
Tilda JaakkolaKankaanpään Seudun Leisku13.68 / 13.68
Netta KallioKauhajoen Karhu - / -
Sofia KokkonenSiilinjärven Ponnistus11.23 / 11.23
Milka LaineVihdin Viesti - / -
Frida LindholmKalajoen Junkkarit12.25 / 12.25
Veera MäkinenAlavuden Urheilijat - / -
Ethel RåttsLempäälän Kisa Yleisurheilu11.80 / 11.80
Alina SandvikIK Falken12.05 / 12.05
Valery SulkovskiRaision Kuula12.53 / 12.53
Elizabeth ToftsIF Sibbo-Vargarna11.20 / 11.20
Ellen WesterlundIF Raseborg13.39 / 13.39
 
T11 pituus (16)
Elin BaarmanIF Raseborg3.81 / 3.81
Hilda EeliAlavuden Urheilijat3.64 / 3.64
Eva FerreiraKalajoen Junkkarit4.06 / 4.06
Juulia HarjunenKankaanpään Seudun Leisku3.56 / 3.56
Ylva IsomaaIF Drott3.71 / 3.71
Tinja JalavaSiilinjärven Ponnistus3.64 / 3.64
Justiina LehtolaKauhajoen Karhu4.31 / 4.31
Natalie LindströmIF Sibbo-Vargarna4.15 / 4.15
Julia LövsundIK Falken3.29 / 3.29
Minja PenttiläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.35 / 4.27
Fanni PesonenImatran Urheilijat4.09 / 4.09
Julia PirttijärviSavonlinnan Riento3.82 / 3.82
Nella SosalaVihdin Viesti3.60 / 3.60
Venla SusiRaision Kuula3.81 / 3.81
Oona TörneNaantalin Löyly3.92 / 3.92
Camilla ViitamäkiIlmajoen Kisailijat4.30 / 4.30
 
T11 keihäs (16)
Eevi AarnikkoImatran Urheilijat15.66 / 15.66
Elina AnnalaKalajoen Junkkarit11.02 / 11.02
Cassandra DegermanIF Raseborg - / -
Jenny EkIK Falken - / -
Silva HynönenAlavuden Urheilijat28.09 / 28.09
Katariina KankaanpööIlmajoen Kisailijat19.10 / 19.10
Nella KokkoKauhajoen Karhu22.88 / 22.88
Anette Latva-AroVihdin Viesti12.12 / 12.12
Minttu LautkankareNaantalin Löyly21.59 / 21.59
Thea LehtovirtaRaision Kuula19.28 / 19.28
Venla LeppiniemiKankaanpään Seudun Leisku - / -
Wilhelmina LindbergIF Sibbo-Vargarna12.27 / 12.27
Venla MalinenSavonlinnan Riento19.41 / 19.41
Ella RajalaLempäälän Kisa Yleisurheilu23.54 / 23.54
Amanda RönngårdIF Drott12.29 / -
Siiri SinisaloSiilinjärven Ponnistus18.95 / 18.95