Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
18.07. klo 14:00 Kurikan Ryhdin aluekisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 39 henk. (46 lajisuoritusta)
M 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.82
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat11.35 / 11.35
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat10.51 / 10.72
Viljami ParpalaSeinäjoen Seudun Urheilijat10.90 / 10.97
Santeri YliseläLapuan Virkiä12.45 / -
 
M 400m (3)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa 52.73 / 52.73
Aleksi LehtoSeinäjoen Seudun Urheilijat 50.43 / 50.43
Sebastian NordbergIF Kraft 51.10 / 51.10
 
M 3000m (1)
Markus HernesmaaKannuksen Ura11:15.20 / -
 
M pituus (2)
Aukusti JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat6.38 / 6.38
Veeti PihlajaSeinäjoen Seudun Urheilijat4.92 / -
 
M moukari (1)
Veikka RajalaTampereen Pyrintö56.81 / 56.81
 
M keihäs (1)
Rasmus EnvallIK Falken - / -
 
N 100m (6)
Laura HuhtaJyväskylän Kenttäurheilijat ry13.43 / 13.43
Vilma LindroosPorin Tarmo12.45 / 12.46
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot13.40 / 13.40
Kamilla NurminenHelsingin Kisa-Veikot12.11 / 12.95
Aliina OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.18 / -
Jenna OjaniemiSeinäjoen Seudun Urheilijat14.22 / 14.22
 
N 400m (1)
Jenni PeräinenTampereen Pyrintö 61.28 / 63.42
 
N korkeus (3)
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat1.63 / 1.56
Maija MarttilaTampereen Urheilijat -381.68 / 1.60
Sanni SänttiIlmajoen Kisailijat1.58 / -
 
N seiväs (3)
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.45 / 3.45
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot2.30 / 2.30
Fanny OjalaSeinäjoen Seudun Urheilijat2.90 / 2.80
 
N 3-loikka (2)
Sanni RajalaKurikan Ryhti10.14 / 10.14
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.84 / 11.84
 
N moukari (2)
Emmanuela KoomsonIF Länken53.05 / 53.05
Maija ValliKurikan Ryhti58.20 / 53.54
 
N keihäs (4)
Saga KurunmäkiLehtimäen Jyske42.31 / 42.31
Valentina LemettinenSeinäjoen Seudun Urheilijat36.92 / 36.92
Anniina MäkeläAlavuden Urheilijat48.00 / 42.64
Sanni SänttiIlmajoen Kisailijat33.22 / 30.30
 
P15 keihäs (1)
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK39.73 / 39.73
 
T15 800m (2)
Ella HuuskonenKurikan Ryhti2:41.35 / 2:47.07
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit2:39.80 / 2:39.80
 
T15 keihäs (2)
Anu JuupaluomaIlmajoen Kisailijat24.57 / 24.57
Alisa TakamaaLapuan Virkiä27.49 / 27.49
 
P13 800m (2)
Johannes OrhanenKurikan Ryhti2:37.28 / -
Kaarlo OrhanenKurikan Ryhti3:01.50 / -
 
T13 60m (3)
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot10.19 / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti 8.98 / 8.98
Iida Yli-NisulaKurikan Ryhti 8.35 / 8.35
 
T13 800m (2)
Siiri Latva-HirveläKurikan Ryhti3:11.28 / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti - / -