Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
01.08. klo 12:00 Vuosaari Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 235 henk. (331 lajisuoritusta)
M 200m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.27 / 21.27
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22.09 / 22.09
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna22.97 / 22.97
Akseli EskelinenLappeenrannan Urheilu-Miehet22.95 / 22.95
Johannes HakalaEspoon Tapiot23.39 / 23.48
Eemil KosoTampereen Pyrintö22.47 / -
Rado LindbergEsbo IF23.29 / 23.29
Verneri LopperiMäntyharjun Virkistys23.27 / -
Samuli LosoiTampereen Pyrintö22.83 / 22.83
Anton MustonenLahden Ahkera23.24 / 23.24
Arttu PaananenHelsingfors IFK22.13 / 22.13
 
M 3000m (24)
Ali AbdulrahmanTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu - / -
Ahmad ArashLahden Ahkera 9:01.52 / 9:01.52
Johannes BrunilaTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 8:46.12 / 8:52.69
Konsta HämäläinenJoensuun Kataja 8:22.53 / 8:43.32
Tuomas HapolaSavitaipaleen Urheilijat 9:32.28 / -
Wilho HautalaLahden Ahkera 8:20.23 / 8:29.91
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu 8:21.52 / 8:21.52
Samu HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8:29.24 / 8:29.24
Panu JantunenHelsingin Kisa-Veikot 8:20.68 / 8:23.23
Konsta KajanIF Sibbo-Vargarna 9:22.61 / 9:22.61
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Antton KoivistoKenttäurheilijat-58 ry. 9:27.16 / -
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Rasmus KrogellKenttäurheilijat-58 ry. 8:52.52 / 8:52.52
Matias MononenLahden Ahkera 8:57.01 / -
Mustafe MuuseTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 8:57.31 / -
Timo NikulaRunners Club10:22.87 / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat 8:58.32 / 9:13.84
Joonatan OportaTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 8:46.96 / 9:07.37
Josue Perez RoselloKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Niko PutkinenKarhulan Katajaiset ry 8:58.30 / 8:58.30
Aleksanteri SihvonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Akseli StarkKenttäurheilijat-58 ry. 9:45.72 / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat 9:12.99 / 9:12.99
 
M 400m aj (2)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 56.92 / 56.92
Iiro SurkkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry 54.52 / -
 
M 3-loikka (2)
Sami BärlundTapanilan Erä13.32 / 13.32
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
 
M kuula (2)
Jouni HyttiLappeenrannan Urheilu-Miehet13.16 / 13.16
Mikko KarppanenKenttäurheilijat-58 ry.12.04 / 11.02
 
N 100m (38)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK12.84 / 12.84
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot12.24 / 12.75
Jenni ElorantaVihdin Viesti13.07 / 13.26
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot12.88 / 13.11
Anniina HaapalaJoutsan Pommi12.99 / 13.16
Petra HäggqvistHelsingin Kisa-Veikot12.36 / 12.37
Julia IhantolaEspoon Tapiot12.16 / 12.16
Juulia InkinenLahden Ahkera12.67 / 12.67
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat12.16 / 12.65
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK13.43 / 13.43
Saara KeskitaloEspoon Tapiot11.86 / 11.86
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat13.57 / 13.57
Milla KokkonenVehkalahden Veikot12.95 / 12.95
Kira KruutiHelsingin Kisa-Veikot12.07 / 12.38
Saga LaineHelsingin Tarmo - / -
Saimi LupalaIF Raseborg13.07 / 13.23
Annika MäenpääNoormarkun Nopsa11.95 / 12.04
Nea NakariVehkalahden Veikot13.19 / 13.19
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot12.99 / 13.27
Ella NourrissonKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.45 / 13.85
Noora NupponenTurun Weikot Yleisurheilu12.50 / 12.75
Kamilla NurminenHelsingin Kisa-Veikot12.11 / 12.87
Ida OunaslehtoEsbo IF12.44 / 12.99
Siiri PiekkalaViipurin Urheilijat16.69 / 16.69
Inka PöyryHelsingfors IFK12.19 / 12.53
Anna PursiainenEspoon Tapiot11.70 / 11.70
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat13.33 / -
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot12.95 / 13.45
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot12.47 / 12.47
Sofia SödergårdhIF Åland12.71 / 13.54
Annina StensHelsingin Tarmo - / -
Taija TakanenSomeron Esa14.72 / 14.72
Emilia TallqvistEsbo IF13.74 / 13.74
Emilia TuominenHelsingin Kisa-Veikot13.59 / 13.59
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat14.23 / 14.23
Nella VarjasEspoon Tapiot12.88 / 13.27
Oona VasilevTapanilan Erä13.19 / 13.19
Leonie WinellEsbo IF13.32 / 13.49
 
N 1500m (35)
Nerea AbregoHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners ry 4:36.95 / 4:36.95
Mona Af ForsellesRekolan Raikas 5:01.47 / 5:10.80
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu 5:01.08 / 5:02.37
Edith EikkinenKenttäurheilijat-58 ry. 4:40.89 / 4:42.78
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 4:38.55 / 4:45.79
Pihla HokkanenKuopion Reipas 4:37.78 / 4:40.27
Noora HyyrynenViipurin Urheilijat 4:33.63 / -
Emma KatajalaaksoLahden Ahkera 4:27.23 / 4:27.23
Iiris KoskiLahden Ahkera 4:50.83 / 4:50.83
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat 4:55.65 / 5:08.87
Andrea LiljaVasa IS 4:48.31 / 4:48.31
Sofie LövdahlVasa IS 4:33.17 / -
Anne LyytinenRunners Club 5:01.17 / 5:01.17
Lotta-Maria MaineTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 4:29.83 / 4:29.83
Lotta MalmivaaraRunners Club 4:52.80 / 4:52.80
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot 5:22.27 / 5:41.37
Laura NissinenEspoon Tapiot 5:02.88 / 5:03.31
Nelli NordlundEurajoen Veikot 4:36.15 / 4:36.15
Nella ParonenKarhulan Katajaiset ry 5:07.78 / 5:16.56
Emma PasanenLahden Ahkera 5:32.67 / 5:32.67
Inka PeltolaLahden Ahkera 4:33.60 / 4:33.60
Venla RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu 4:52.91 / 4:55.89
Camilla RichardssonEsbo IF 4:20.32 / -
Silja RönkäLahden Ahkera 4:44.48 / -
Venla SaariJyväskylän Kenttäurheilijat ry 4:33.19 / 4:33.22
Muska SandenSalon Vilpas 4:50.49 / 4:57.15
Suvi SelveniusHelsingin Kisa-Veikot 4:20.96 / 4:38.18
Elisa SihvolaViipurin Urheilijat 4:49.53 / 4:59.39
Laura SunilaRunners Club 5:43.00 / 5:43.00
Vera TattariRunners Club - / -
Aino TengvallRekolan Raikas 5:11.18 / 5:11.18
Sini TirriLempäälän Kisa Yleisurheilu 4:41.90 / 4:47.19
Kaisa TyniPyhtään Yritys 4:18.27 / 4:30.20
Nelli ViskariLappeenrannan Urheilu-Miehet 4:43.55 / -
Viola WestlingTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 4:40.53 / -
 
N 400m aj (9)
Takwa AdamVantaan Salamat 71.69 / 71.69
Ada KoskelainenKarhulan Urheilijat 71.66 / 74.41
Aava LajunenVantaan Salamat 66.17 / 66.17
Pritne LemberNoormarkun Nopsa 66.37 / -
Olivia MarttilaVantaan Salamat - / -
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske 67.04 / 67.04
Ella TurunenHelsingin Tarmo - / -
Nella VarjasEspoon Tapiot 65.47 / 66.79
Helmi VuorimaaLahden Ahkera 63.31 / -
 
N 3-loikka (5)
Lotta JoenpolviViipurin Urheilijat10.91 / 10.59
Sandra JohanssonBorgå Akilles10.79 / 10.79
Minttu MattinenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.22 / 12.14
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK10.02 / 10.02
Annina StensHelsingin Tarmo11.39 / 11.39
 
N kuula (5)
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.12 / 7.03
Saimi LupalaIF Raseborg10.83 / 10.83
Adiel MekonenTapanilan Erä - / -
Ida OunaslehtoEsbo IF10.12 / 10.12
Jennifer OwenvbiugieVantaan Salamat11.35 / -
 
M17 100m (5)
Micke BärlundTapanilan Erä11.62 / 11.62
Rado LindbergEsbo IF11.65 / 11.65
Lauri Manner-RaappanaHelsingin Kisa-Veikot12.14 / 12.14
Roni MatinenValkealan Kajo13.11 / 13.11
Anton MustonenLahden Ahkera11.34 / 11.55
 
M17 800m (3)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:18.47 / 2:19.92
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset ry2:20.19 / 2:20.19
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:11.36 / 2:11.36
 
M17 pituus (1)
Alexander MannerkorpiHelsingin Kisa-Veikot6.07 / 6.07
 
N17 200m (12)
Pihla AlanneViipurin Urheilijat - / -
Silja FileniusHelsingfors IFK28.33 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.96 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK27.50 / 27.50
Selma LupalaIF Raseborg29.92 / 29.92
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat30.62 / 30.62
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot27.11 / 27.16
Jade NymanVantaan Salamat - / -
Ronja PorthanHelsingfors IFK30.02 / 30.02
Ada RingHelsingfors IFK - / -
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot26.04 / 26.04
Leonie WinellEsbo IF27.72 / 27.72
 
N17 800m (4)
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot2:25.94 / -
Gabriela Gallen-Kallela-SirénRunners Club2:28.00 / 2:28.00
Nea HalttunenAsikkalan Raikas2:28.96 / 2:28.96
Adiel MekonenTapanilan Erä2:48.01 / 3:12.59
 
N17 pituus (7)
Gisela BergströmBorgå Akilles5.37 / 5.37
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat4.10 / 4.10
Maria LindbohmHelsingfors IFK3.99 / 3.99
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat4.60 / 4.60
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.32 / 5.32
Sara SödermanViipurin Urheilijat4.97 / 4.97
Leonie WinellEsbo IF4.71 / 4.71
 
P15 3-loikka (1)
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.9.26 / -
 
T15 80m aj (1)
Charlotte KajanderHelsingfors IFK12.16 / 12.16
 
T15 3-loikka (2)
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK10.80 / 10.80
Elinda KoivulaHelsingfors IFK11.71 / 11.69
 
T15 kuula (1)
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
 
P13 60m (8)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot 9.72 / 9.72
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot 9.32 / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-58 ry. 8.55 / 8.55
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat 8.55 / -
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo 9.87 / 9.87
Daniel MustafinHelsingin Jyry - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat 8.93 / 8.93
Alex WelanderViipurin Urheilijat - / -
 
P13 1000m (8)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat3:11.84 / 3:11.84
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-58 ry.3:32.68 / 3:32.68
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat3:33.88 / 3:33.88
Daniel MustafinHelsingin Jyry4:20.4h / -
Ilja MyllyniemiViipurin Urheilijat - / -
Filip NyströmPorvoon Urheilijat3:13.53 / 3:13.53
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:01.82 / 3:01.82
Torsti VisuriEsbo IF3:32.14 / -
 
P13 60m aj (3)
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot11.34 / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat-58 ry.10.35 / 10.35
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat11.34 / 11.34
 
P13 korkeus (2)
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat1.48 / 1.48
Torsti VisuriEsbo IF1.49 / 1.49
 
P13 kiekko (2)
Abdulrahman ImoroVantaan Salamat29.69 / -
Alex WelanderViipurin Urheilijat - / -
 
T13 60m (15)
Sanni AhonenViipurin Urheilijat10.35 / -
Aura ArvasHelsingin Tarmo 9.13 / 9.13
Katja HannénPorvoon Urheilijat 9.14 / 9.14
Ronja HannénPorvoon Urheilijat 9.61 / 9.61
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.97 / 9.97
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.54 / 9.02
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.24 / 9.24
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.21 / -
Minea JunnoVantaan Salamat 9.66 / 10.08
Minttu KanervaVantaan Salamat 9.38 / 9.38
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo 8.87 / 8.87
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot10.00 / 10.00
Saga LaineHelsingin Tarmo 9.51 / 9.51
Emilia MyyräVantaan Salamat 9.60 / 9.60
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat 9.14 / -
 
T13 1000m (10)
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Katja HannénPorvoon Urheilijat3:16.99 / 3:16.99
Ronja HannénPorvoon Urheilijat3:28.94 / 3:28.94
Saima HelminenHelsingin Tarmo3:47.75 / 3:47.75
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:21.04 / 3:21.04
Minea JunnoVantaan Salamat4:00.31 / 4:08.78
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo4:02.96 / -
Emilia MyyräVantaan Salamat3:38.98 / 3:38.98
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3:23.45 / 3:23.45
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3:44.49 / 3:50.99
 
T13 60m aj (13)
Aura ArvasHelsingin Tarmo10.41 / 10.41
Saima HelminenHelsingin Tarmo11.40 / 11.40
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot11.54 / 11.54
Aida JokirantaViipurin Urheilijat11.45 / 11.45
Minttu KanervaVantaan Salamat12.15 / 12.15
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo10.42 / 10.42
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot12.84 / 12.84
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot12.03 / 12.03
Sara SödermanViipurin Urheilijat10.56 / 10.56
Isabella StenbäckBorgå Akilles11.71 / 11.71
Olivia TaljaHelsingin Tarmo - / -
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat12.14 / 12.14
Ellen WillbergViipurin Urheilijat - / -
 
T13 korkeus (9)
Aura ArvasHelsingin Tarmo1.37 / 1.37
Ilona HeikkiläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saima HelminenHelsingin Tarmo1.36 / 1.36
Aida JokirantaViipurin Urheilijat1.40 / 1.40
Minea JunnoVantaan Salamat1.17 / -
Minttu KanervaVantaan Salamat1.31 / 1.31
Isabella StenbäckBorgå Akilles1.36 / 1.36
Olivia TaljaHelsingin Tarmo1.18 / 1.18
Ellen WillbergViipurin Urheilijat1.48 / 1.48
 
T13 kiekko (3)
Katariina LaihoTapanilan Erä14.90 / 13.78
Emilia MyyräVantaan Salamat13.80 / 13.80
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot17.22 / -
 
P11 60m (4)
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot11.39 / 11.39
Julius KurppaVantaan Salamat 9.31 / 9.31
Kevin SaarinenHelsingfors IFK 9.55 / 9.55
Dani TimonenKenttäurheilijat-58 ry. 9.15 / 9.15
 
P11 1000m (1)
Emil IhanusLohtajan Veikot - / -
 
P11 60m aj (5)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-58 ry.11.93 / 11.93
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.47 / 12.47
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat15.67 / -
Kevin SaarinenHelsingfors IFK - / -
Dani TimonenKenttäurheilijat-58 ry. - / -
 
P11 korkeus (3)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-58 ry.1.16 / 1.15
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Alex LeiramoPorvoon Urheilijat1.15 / 1.15
 
P11 kuula (6)
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot6.35 / 6.35
Julius KurppaVantaan Salamat - / -
Akseli LaihoTapanilan Erä6.82 / 6.82
Elmo LaihoTapanilan Erä8.00 / 8.00
Eetu TilanderKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Dani TimonenKenttäurheilijat-58 ry.6.55 / 6.55
 
T11 60m (11)
Viivi HeinoPyhtään Yritys10.41 / 10.41
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat-58 ry. 9.50 / 9.50
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 8.96 / 8.96
Siiri IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Aino KotirantaHelsingin Kisa-Veikot 9.60 / 9.60
Seela LajunenVantaan Salamat 9.97 / 9.97
Sinna LajunenVantaan Salamat11.11 / -
Delight NtuisonHelsingin Kisa-Veikot 9.32 / 9.32
Anna RistimäkiEsbo IF 9.40 / 9.40
Sofia SödermanViipurin Urheilijat10.56 / 10.56
Salla VakkilainenVantaan Salamat10.01 / 10.01
 
T11 1000m (10)
Unna HarkioViipurin Urheilijat3:34.21 / 3:34.21
Noomi HotakainenHelsingfors IFK4:20.69 / 4:20.69
Siiri IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Peppi KempasViipurin Urheilijat5:07.05 / -
Aino KotirantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:32.54 / 3:32.54
Delight NtuisonHelsingin Kisa-Veikot4:10.73 / -
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot4:08.84 / -
Anna RistimäkiEsbo IF3:34.93 / 3:34.93
Salla VakkilainenVantaan Salamat3:55.54 / 3:55.54
 
T11 60m aj (6)
Viivi HeinoPyhtään Yritys13.43 / 13.43
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot10.74 / 10.85
Peppi KempasViipurin Urheilijat14.73 / 14.73
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot10.85 / 10.85
Sanni PeltolaHelsingin Kisa-Veikot12.19 / -
 
T11 korkeus (5)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot0.80 / -
Aino KotirantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat1.19 / 1.19
Sofia SödermanViipurin Urheilijat0.94 / -
Orvokki TaljaHelsingin Tarmo0.95 / 0.95
 
T11 kuula (5)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot7.26 / 7.26
Siiri IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Aino KotirantaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat4.92 / 4.92
Orvokki TaljaHelsingin Tarmo6.42 / 6.42
 
P9 60m (3)
Elmo KempasViipurin Urheilijat12.44 / -
Tobias LaineHelsingin Kisa-Veikot10.68 / 10.68
Amos LindqvistViipurin Urheilijat - / -
 
P9 1000m (5)
Elmo KempasViipurin Urheilijat4:03.24 / 4:03.24
Tobias LaineHelsingin Kisa-Veikot - / -
Amos LindqvistViipurin Urheilijat - / -
Severi SelveniusNurmijärven Yleisurheilu3:59.14 / 3:59.14
Oskari TaljaHelsingin Tarmo4:47.78 / 4:47.78
 
P9 kuula (1)
Oskari TaljaHelsingin Tarmo6.03 / 6.03
 
T9 60m (8)
Ella AlmgrenViipurin Urheilijat - / -
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot10.81 / 10.81
Hawa BahViipurin Urheilijat - / -
Emilia HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Ilona HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Sofia IhanusViipurin Urheilijat - / -
Seela IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Melek OkurViipurin Urheilijat11.92 / -
 
T9 1000m (4)
Hawa BahViipurin Urheilijat - / -
Emilia HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Seela IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:50.04 / 3:50.04
 
T9 pituus (8)
Ella AlmgrenViipurin Urheilijat - / -
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot3.14 / 3.14
Hawa BahViipurin Urheilijat - / -
Emilia HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Ilona HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Seela IvanoffViipurin Urheilijat - / -
Felica MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.44 / 3.44
Melek OkurViipurin Urheilijat2.27 / -
 
T9 kuula (3)
Hawa BahViipurin Urheilijat - / -
Emilia HakulinenViipurin Urheilijat - / -
Melek OkurViipurin Urheilijat3.40 / -