Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
18.06. klo 17:30 KUY Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 332 henk. (650 lajisuoritusta)
M 200m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jussi AutioHelsingfors IFK23.12 / -
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot22.50 / 24.37
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22.09 / 22.09
Tuukka IngersLahden Ahkera23.22 / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet23.44 / 23.58
Arttu SaariKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.67 / -
 
M 800m (2)
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat1:59.53 / -
Samuel RätyKeravan Urheilijat2:15.95 / -
 
M 400m aj (5)
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 58.23 / -
Tomas JatskoTapanilan Erä 58.78 / 58.78
Samu LaaksoTapanilan Erä 56.34 / -
Antti PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot 57.56 / -
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat 57.10 / 58.91
 
M pituus (3)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.70 / 5.70
Marcus KytöläNurmijärven Yleisurheilu6.69 / -
Aaron UtulahtiVihdin Viesti6.15 / -
 
N 200m (18)
Betty AschanEsbo IF - / -
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.11 / -
Oona HujanenHelsingin Kisa-Veikot25.50 / 26.38
Julia IhantolaEspoon Tapiot25.10 / 25.10
Saara KeskitaloEspoon Tapiot24.73 / -
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat - / -
Lotta LahtinenIF Raseborg26.14 / 26.24
Kerttu LatvalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.35 / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu24.84 / 25.04
Olivia MarttilaVantaan Salamat27.00 / -
Silja NieminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.94 / -
Kamilla NurminenHelsingin Kisa-Veikot25.56 / 26.51
Viivi PatronenEspoon Tapiot27.65 / -
Ella PeräläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu27.83 / -
Roosa PirinenKarhulan Katajaiset26.77 / -
Inka PöyryHelsingfors IFK25.15 / 25.31
Rosa SalonenKenttäurheilijat-5825.74 / 25.93
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet25.40 / -
 
N 800m (6)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu2:25.19 / -
Hertta HankimaaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:12.31 / -
Salla LaukkanenLahden Ahkera2:22.30 / -
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat2:26.07 / -
Hilda MäkeläKenttäurheilijat-582:25.62 / -
Silja RönkäLahden Ahkera2:18.44 / -
 
N 400m aj (8)
Anna DahlströmIF Raseborg 69.04 / -
Ada KoskelainenKarhulan Urheilijat 71.66 / -
Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot 57.80 / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat 73.77 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 59.90 / -
Amanda RontuKeravan Urheilijat - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Nella VarjasEspoon Tapiot 65.47 / -
 
N pituus (15)
Anna BardzinskiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.37 / -
Gisela BergströmBorgå Akilles5.26 / 5.26
Nea-Nora HeiskanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.11 / 4.77
Emma HietaojaLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.27 / -
Alisa HollmenTapanilan Erä4.66 / -
Tuuli JalanneTapanilan Erä4.75 / -
Saara KeskitaloEspoon Tapiot5.69 / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat5.08 / 4.79
Iina-Kaisa MäkeläKenttäurheilijat-585.74 / -
Ella PaukkuEsbo IF5.08 / -
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot4.93 / -
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.70 / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.09 / 4.76
Essi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet5.60 / 5.55
Leonie WinellEsbo IF4.68 / -
 
N keihäs (6)
Oona HujanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Iina-Kaisa MäkeläKenttäurheilijat-5845.10 / -
Siiri NikulaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.11 / -
Minka NurroVantaan Salamat42.03 / 41.98
Jemina OllikkaLahden Ahkera42.69 / 38.96
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot37.66 / -
 
M19 keihäs (1)
Jere NyforsRiihimäen Kisko60.72 / 60.72
 
N19 kuula (3)
Senja LaaksoKeravan Urheilijat7.12 / 7.03
Lotta PutkirantaEspoon Tapiot11.12 / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset12.31 / 12.31
 
M17 200m (6)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.79 / 24.79
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu25.66 / 25.66
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot26.99 / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko25.23 / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg23.91 / 23.91
Luka VeselinovicEspoon Tapiot24.38 / 24.38
 
M17 800m (5)
Eevert HaikolaPakilan Veto - / -
Joona KoskinenEspoon Tapiot2:35.43 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:19.69 / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg2:30.37 / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat2:05.93 / 2:05.93
 
M17 110m aj (9)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.95 / -
Otto HiivolaKalannin Vankka15.63 / 15.63
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Juho MantilaRiihimäen Kisko16.03 / 16.03
Aapo NikkolaHelsingin Kisa-Veikot15.33 / -
Lassi PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot14.85 / 14.85
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet15.20 / 15.20
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet14.55 / 14.55
Luka VeselinovicEspoon Tapiot16.06 / 16.06
 
M17 keihäs (3)
Otto HiivolaKalannin Vankka65.13 / 61.43
Saku RönkköVihdin Viesti52.70 / 52.70
Arno ToivolaRiihimäen Kisko56.05 / -
 
N17 200m (17)
Takwa AdamVantaan Salamat28.38 / -
Betty AschanEsbo IF - / -
Aicha KalalaKeravan Urheilijat27.71 / 27.71
Safi KalalaKeravan Urheilijat27.98 / 27.98
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko32.90 / -
Venla LehtonenHelsingfors IFK27.32 / -
Jolanda MichelssonViipurin Urheilijat - / -
Teresa PerttiläHelsingfors IFK25.92 / 25.92
Polina PetrovaKeravan Urheilijat - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat27.67 / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat28.63 / 28.63
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat25.56 / 26.12
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Vivian TranHelsingfors IFK25.94 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat25.85 / -
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.67 / -
Leonie WinellEsbo IF28.18 / -
 
N17 800m (5)
Maisa MikkolaViipurin Urheilijat2:37.21 / -
Noora NiininenEspoon Tapiot2:33.16 / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:24.97 / 2:25.86
Eva PeltopuroVantaan Salamat2:25.71 / 2:25.71
Ella WesterlundEsbo IF2:25.57 / -
 
N17 100m aj (8)
Takwa AdamVantaan Salamat15.68 / -
Minea FogelholmEspoon Tapiot13.74 / 14.09
Aava LajunenVantaan Salamat - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko15.26 / 15.29
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu16.03 / 16.03
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot17.87 / 17.87
Jenna VakkilainenVantaan Salamat - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
 
N17 korkeus (6)
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.65 / 1.61
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.52 / -
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1.57 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat1.43 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.40 / -
Ella WesterlundEsbo IF1.56 / -
 
N17 kuula (4)
Ida CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.16 / -
Tiina JärvinenLahden Ahkera15.04 / 14.78
Meeri LehtimäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.29 / 11.29
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.72 / -
 
P15 100m (6)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.15 / 14.15
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.96 / -
Huiyi HuangViipurin Urheilijat12.61 / 12.61
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat13.23 / 13.23
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot12.64 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat12.45 / 12.77
 
P15 300m (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.18 / 47.18
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
 
P15 800m (9)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vili HahtoKenttäurheilijat-58 - / -
Huiyi HuangViipurin Urheilijat - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat2:23.12 / -
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat-582:22.26 / 2:22.26
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:07.66 / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat2:24.71 / 2:24.71
Josue Perez RoselloKenttäurheilijat-582:33.5h / -
 
P15 100m aj (5)
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot14.10 / 14.10
Tumi SirankoVantaan Salamat14.57 / 14.94
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot15.81 / 15.81
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot14.73 / 14.73
 
P15 300m aj (3)
Huiyi HuangViipurin Urheilijat43.82 / 43.82
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot44.89 / -
 
P15 korkeus (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.45 / -
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat1.45 / 1.45
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.56 / -
 
P15 pituus (7)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.13 / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.07 / 5.07
Huiyi HuangViipurin Urheilijat5.61 / 5.61
Tymofii KravchukViipurin Urheilijat4.85 / 4.85
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.22 / -
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.22 / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-584.74 / 4.74
 
P15 3-loikka (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.18 / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.53 / -
 
P15 kuula (1)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.03 / -
 
P15 keihäs (1)
Ville RekolaTammelan Ryske54.02 / 54.02
 
T15 100m (7)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 14.35
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.97 / -
Eerika MäkinenViipurin Urheilijat - / -
Polina PetrovaKeravan Urheilijat12.88 / 12.88
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.04 / -
Minja TikkanenViipurin Urheilijat - / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit13.02 / 13.07
 
T15 300m (7)
Fanny BöhlingBorgå Akilles46.56 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat51.52 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat48.45 / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu47.48 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu46.76 / 46.76
Malin RantalaEsbo IF43.36 / 43.36
 
T15 800m (7)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu3:12.37 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:32.97 / 2:32.97
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat2:42.01 / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat2:38.66 / -
Matilda PennanenEsbo IF2:42.25 / -
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:49.86 / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
 
T15 80m aj (16)
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto13.63 / -
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset12.24 / 12.24
Charlotte KajanderHelsingfors IFK12.17 / 12.17
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK12.32 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.57 / 12.57
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.27 / 13.35
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.68 / 13.68
Jolanda MichelssonViipurin Urheilijat14.07 / 14.07
Matilda PennanenEsbo IF14.42 / 14.42
Iina RantonenViipurin Urheilijat12.16 / 12.46
Saana SäiläViipurin Urheilijat13.63 / 14.08
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto14.32 / -
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto12.32 / -
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T15 300m aj (3)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK47.73 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK51.45 / 51.45
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu53.53 / -
 
T15 korkeus (3)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.41 / 1.36
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.47 / 1.45
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
 
T15 pituus (23)
Fanny BöhlingBorgå Akilles4.57 / 4.16
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.49 / -
Maria DjuskoHämeenlinnan Tarmo4.25 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto4.76 / -
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat4.34 / -
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset5.06 / 5.06
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.77 / 4.73
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat3.90 / 3.64
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.50 / 4.50
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.19 / 4.19
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat4.60 / 4.23
Silja NiemiLahden Ahkera4.45 / 4.33
Matilda PennanenEsbo IF4.10 / 4.10
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.08 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.35 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.68 / 4.68
Saana SäiläViipurin Urheilijat4.88 / 4.85
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.34 / -
Sara SödermanViipurin Urheilijat4.79 / 4.79
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.29 / 4.29
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto5.38 / -
Emma VäänänenVantaan Salamat4.65 / -
Aila VarilaEsbo IF4.46 / -
 
T15 3-loikka (4)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.31 / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.47 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.74 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto9.76 / 9.72
 
T15 kuula (2)
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.60 / -
 
T15 keihäs (2)
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu40.17 / 40.17
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu29.05 / 28.12
 
P14 100m (6)
Mikael GustafssonIF Sibbo-Vargarna13.40 / 13.40
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu13.54 / -
Miki MiettinenViipurin Urheilijat - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -3813.70 / 13.70
Niko TilanderKenttäurheilijat-5813.55 / 13.55
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P14 300m aj (1)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot45.03 / 45.03
 
P14 korkeus (2)
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.60 / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-581.53 / 1.53
 
P14 3-loikka (3)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot9.23 / 9.23
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu10.04 / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.15 / -
 
P14 keihäs (6)
Eerik HäkliRaision Kuula25.76 / 25.76
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Miki MiettinenViipurin Urheilijat32.00 / -
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat30.33 / 30.33
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Casimir WallsIF Raseborg - / -
 
T14 100m (15)
Liisi HalenLänsi-Uudenmaan Urheilijat13.51 / 13.51
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.07 / 14.07
Jonna JäkköHelsingfors IFK - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat13.17 / 13.17
Taisia KarpechkoViipurin Urheilijat15.10 / 15.10
Minttu MäkinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Silja NiemiLahden Ahkera13.68 / 13.82
Jade OravainenViipurin Urheilijat13.57 / 13.57
Matilda PennanenEsbo IF14.66 / 14.66
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu14.28 / 14.28
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat14.65 / 14.65
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot14.20 / 14.20
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.27 / 14.27
Aila VarilaEsbo IF13.82 / 13.82
 
T14 300m (10)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu49.07 / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK42.97 / 42.97
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Silja NiemiLahden Ahkera44.79 / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat50.04 / 50.04
Emma PellikkaJanakkalan Jana49.53 / 49.53
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas44.78 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.38 / 48.39
 
T14 300m aj (6)
Jonna JäkköHelsingfors IFK48.34 / 48.34
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat - / -
Matilda PennanenEsbo IF52.29 / 52.29
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot48.10 / 48.10
 
T14 korkeus (10)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.54 / 1.54
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat1.48 / 1.48
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.45 / -
Matilda PennanenEsbo IF1.35 / 1.35
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu1.36 / 1.36
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.45 / -
Nanna SohloEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.41 / -
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.30 / 1.30
Venla TeuriEsbo IF1.35 / -
 
T14 3-loikka (7)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.71 / -
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat9.43 / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat8.48 / -
Matilda PennanenEsbo IF9.90 / 9.90
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu8.32 / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat9.81 / -
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat9.29 / -
 
T14 kuula (6)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.71 / 7.71
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Silja NiemiLahden Ahkera8.90 / 8.90
Matilda PennanenEsbo IF8.80 / 8.80
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.61 / 11.61
 
T14 keihäs (7)
Niia HietalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.05 / 26.05
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat25.28 / -
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat22.53 / 22.53
Natalie SaarinenEspoon Tapiot35.90 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera37.83 / 37.83
Livia Von WendtHelsingfors IFK36.56 / 36.56
Isabella WagerHelsingfors IFK32.13 / 32.13
 
P13 60m (8)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.79 / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera 9.29 / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.95 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.96 / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat 9.45 / -
Juho TaavilaLahden Ahkera 8.15 / 8.15
Topias TöllinenRiihimäen Kisko 9.97 / -
 
P13 200m (8)
Kalle KarimäkiLahden Ahkera28.01 / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu28.87 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu31.79 / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat29.18 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu29.47 / 29.47
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat30.11 / -
Markus VainioLahden Ahkera29.58 / -
 
P13 1000m (5)
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:25.36 / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:19.23 / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:06.31 / 3:06.31
Topias TöllinenRiihimäen Kisko3:09.80 / 3:11.88
 
P13 60m aj (4)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.53 / 10.53
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.74 / 9.74
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat10.81 / 10.81
Markus VainioLahden Ahkera 9.22 / 9.22
 
P13 korkeus (5)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.51 / 1.51
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.59 / 1.59
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.42
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat1.39 / 1.39
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.48 / 1.46
 
P13 3-loikka (3)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera9.71 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu9.39 / 9.10
Juho TaavilaLahden Ahkera10.30 / -
 
P13 kuula (6)
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.07 / 14.07
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat8.98 / 8.98
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat8.47 / 8.47
Lauri SahaKeravan Urheilijat7.81 / 7.81
Eeli VähätaloJanakkalan Jana7.62 / -
Markus VainioLahden Ahkera12.16 / 12.16
 
T13 60m (11)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.07 / 9.07
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat 8.84 / 8.84
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.40 / 9.44
Nea HyrsyläVihdin Viesti 8.89 / 8.89
Aida JokirantaViipurin Urheilijat 9.08 / -
Hanna KoistinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Helmi NieminenVantaan Salamat 9.32 / 9.45
Aino SeppäläLahden Ahkera 8.63 / 8.63
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot 9.20 / -
Livia Von WendtHelsingfors IFK 9.77 / -
Isabella WagerHelsingfors IFK10.20 / -
 
T13 200m (5)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat31.31 / -
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat29.07 / 29.07
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu31.05 / -
Susanna KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu33.18 / -
 
T13 1000m (1)
Aida JokirantaViipurin Urheilijat3:52.27 / -
 
T13 60m aj (4)
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.49 / 10.49
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 9.91 / 9.91
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.58 / 11.04
 
T13 korkeus (3)
Aida JokirantaViipurin Urheilijat1.37 / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.54
 
T13 3-loikka (5)
Olivia FagerholmJoutsan Pommi8.76 / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti7.51 / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti8.36 / -
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.82 / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T13 kuula (6)
Iisa AramoHyvinkään seudun Urheilijat7.63 / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö9.85 / 9.85
Matilda MainioKeski-Uudenmaan Yleisurheilu7.33 / 7.33
Helmi NieminenVantaan Salamat7.34 / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko11.86 / 11.86
Piitu TourunenLahden Ahkera9.26 / 9.03
 
P12 60m (5)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.81 / 8.81
Eerik HäkliRaision Kuula 9.03 / 9.03
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 8.67 / 8.67
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.38 / 8.38
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
 
P12 200m (4)
Eerik HäkliRaision Kuula32.82 / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P12 1000m (2)
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3:29.90 / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:25.95 / -
 
P12 60m aj (1)
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.00 / 11.00
 
P12 korkeus (1)
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
 
P12 3-loikka (6)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot8.84 / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu8.15 / 8.15
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
 
P12 kuula (1)
Eerik HäkliRaision Kuula - / -
 
T12 60m (11)
Minttu KanervaVantaan Salamat 9.73 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.68 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.20 / 9.20
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-58 8.90 / 8.90
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.02 / -
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.47 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 9.67 / -
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.72 / 10.72
Venla RepoBorgå Akilles 9.00 / 9.00
Usva TorroKenttäurheilijat-58 9.07 / 9.07
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 8.90 / 8.90
 
T12 200m (7)
Katja HannénPorvoon Urheilijat31.32 / 31.32
Ronja HannénPorvoon Urheilijat33.38 / 33.38
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sofia RaskKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla RepoBorgå Akilles - / -
Alina TurtiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 1000m (3)
Katja HannénPorvoon Urheilijat3:21.55 / 3:21.55
Ronja HannénPorvoon Urheilijat3:31.43 / 3:31.43
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3:44.49 / -
 
T12 60m aj (4)
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu11.12 / 11.12
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.32 / 12.32
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.99 / 10.99
Alina TurtiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 korkeus (3)
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.25
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.27 / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.30 / -
 
T12 3-loikka (7)
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti8.14 / -
Helmi KuitunenKenttäurheilijat-58 - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 kuula (10)
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu7.16 / 7.16
Ada MyrtenbladPorvoon Urheilijat7.14 / 7.14
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu8.16 / 8.16
Venla RepoBorgå Akilles6.87 / 6.87
Matilda SuokasKenttäurheilijat-587.76 / 7.76
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera8.20 / 8.20
 
P11 60m (6)
Kristian GustafssonIF Sibbo-Vargarna10.41 / 10.41
Julius JuslinVantaan Salamat 9.01 / 9.01
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius KurppaVantaan Salamat 9.32 / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat10.31 / 10.31
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat10.41 / -
 
P11 1000m (4)
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nicholas KoskinenMäntsälän Urheilijat3:42.34 / 3:42.34
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:28.36 / 3:30.60
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat4:08.02 / -
 
P11 60m aj (5)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.16 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.96 / 11.21
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu11.00 / 11.00
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat13.51 / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat12.96 / -
 
P11 korkeus (3)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.25 / 1.25
Nicholas KoskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat1.20 / -
 
P11 pituus (7)
Juho AnderssonVantaan Salamat - / -
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.12 / -
Julius JuslinVantaan Salamat4.15 / -
Mico KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Julius KurppaVantaan Salamat4.36 / 4.36
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.11 / 4.11
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat3.62 / 3.62
 
P11 kuula (5)
Amos GummerusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.66 / 5.66
Julius JuslinVantaan Salamat5.54 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.14 / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat6.59 / 6.59
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat7.58 / 7.58
 
P11 keihäs (5)
Juho AnderssonVantaan Salamat - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu35.06 / 33.08
Julius KurppaVantaan Salamat25.39 / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat19.38 / -
Samuel VartiovaaraKeravan Urheilijat16.88 / -
 
T11 60m (3)
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.55 / 9.55
Sofia ReunanenEspoon Tapiot10.10 / 10.10
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 60m aj (5)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot11.77 / 12.54
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.66 / 10.66
Minttu LautkankareNaantalin Löyly11.49 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu11.11 / 11.11
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat13.47 / -
 
T11 pituus (6)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot3.32 / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.32 / 4.32
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3.81 / 3.81
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.58 / 3.58
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.72 / 3.72
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T11 kuula (6)
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot6.50 / 6.50
Veera HautaviitaVihdin Viesti6.90 / 6.86
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly7.33 / 7.33
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat6.68 / -
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko7.89 / 7.89
 
T11 keihäs (6)
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot14.31 / 14.30
Veera HautaviitaVihdin Viesti18.06 / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly21.02 / 21.02
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat18.67 / -
Tiiu SalminenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko19.12 / -
 
P10 60m (1)
Oskari HäkliRaision Kuula 9.93 / 9.93
 
P10 1000m (1)
Oskari HäkliRaision Kuula4:24.22 / -
 
P10 60m aj (2)
Oskari HäkliRaision Kuula - / -
Eino LindholmVantaan Salamat - / -
 
P10 korkeus (1)
Oskari HäkliRaision Kuula1.12 / -
 
P10 pituus (2)
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko3.68 / 3.68
Eino LindholmVantaan Salamat3.95 / 3.95
 
P10 kuula (1)
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
 
P10 keihäs (2)
Oskari HäkliRaision Kuula25.30 / 25.30
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko21.82 / -
 
T10 60m (9)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat10.89 / 10.89
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.35 / 10.38
Lili LindeniusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo11.87 / 11.87
Saara TorroKenttäurheilijat-58 9.47 / 9.47
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.11 / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 9.50 / 9.50
 
T10 1000m (3)
Meeri SahaKeravan Urheilijat3:39.36 / 3:39.36
Saara TorroKenttäurheilijat-583:43.70 / 3:43.70
Miida WasströmKenttäurheilijat-583:51.49 / 3:51.49
 
T10 60m aj (7)
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.01 / -
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö11.30 / 11.30
Medina NieminenVantaan Salamat - / -
Viivi SirenVantaan Salamat - / -
Lumi VilhunenHausjärven Urheilijat - / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 - / -
 
T10 korkeus (8)
Erin ForssKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sini KnoopPorvoon Urheilijat1.00 / 1.00
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat1.00 / 1.00
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.18 / -
Lili LindeniusKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Saara TorroKenttäurheilijat-581.31 / 1.31
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.00 / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-581.18 / 1.18
 
T10 pituus (8)
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.65 / 3.65
Medina NieminenVantaan Salamat3.91 / 3.91
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat2.99 / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat3.29 / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana3.58 / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-583.89 / 3.89
 
T10 kuula (13)
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat5.48 / 5.48
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.43 / -
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö9.71 / 9.71
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.50 / 7.50
Medina NieminenVantaan Salamat - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.10 / -
Moona PärssinenTampereen Pyrintö6.33 / 6.33
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat4.58 / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat6.26 / 6.26
Viivi SirenVantaan Salamat5.10 / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo - / -
Aada VähätaloJanakkalan Jana6.83 / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot7.67 / 7.67
 
T10 keihäs (7)
Kerttu KanervaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lilian KuismanenPorvoon Urheilijat12.01 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu23.15 / 22.40
Moona PärssinenTampereen Pyrintö17.30 / 17.30
Saga SuonpääHelsingin Tarmo9.39 / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot25.12 / 25.12
Miida WasströmKenttäurheilijat-5814.49 / -
 
P9 40m (6)
Kasper KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat 7.14 / 7.14
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu 7.81 / 8.33
Niklas SekkiHelsingfors IFK - / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera 6.73 / 6.79
Eino SuokasKenttäurheilijat-58 7.48 / 7.48
 
P9 400m (5)
Kasper KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nooa LaineEspoon Tapiot - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niklas SekkiHelsingfors IFK - / -
 
P9 korkeus (4)
Kasper KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu0.95 / 0.95
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat0.85 / -
 
P9 pituus (5)
Kasper KärkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu2.49 / -
Niklas SekkiHelsingfors IFK - / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera3.94 / 3.94
Eino SuokasKenttäurheilijat-582.88 / 2.88
 
P9 kuula (2)
Jimi PitkämäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Niklas SekkiHelsingfors IFK - / -
 
P9 keihäs (5)
Tobias LöfgrenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Niklas SekkiHelsingfors IFK - / -
Veeti SeppäläLahden Ahkera - / -
Eino SuokasKenttäurheilijat-58 - / -
Eljas VaaraPorvoon Urheilijat - / -
 
T9 40m (7)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat 8.06 / 8.06
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat 6.97 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu 7.74 / 7.74
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu 7.23 / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat 7.67 / -
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat 8.06 / -
 
T9 400m (5)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat 81.65 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 86.83 / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
 
T9 korkeus (3)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu0.79 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.15 / -
 
T9 pituus (6)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.84 / 2.84
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat2.51 / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat3.76 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu2.88 / 2.88
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.30 / -
Seela PasmaHyvinkään seudun Urheilijat2.69 / -
 
T9 kuula (4)
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat5.70 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.09 / 5.09
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu4.37 / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat5.76 / 5.76
 
T9 keihäs (5)
Olivia EngströmKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kìia SaloHyvinkään seudun Urheilijat - / -