Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
09.07. klo 17:00 Klaukkala Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 392 henk. (722 lajisuoritusta)
M 100m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot10.95 / 11.85
Tuukka HeinonenHelsingin Tarmo11.10 / 11.48
Jonathan HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.96 / 10.97
Seppo JylhäahoRunners Club - / -
Valtteri KeskinenVihdin Viesti11.28 / 11.28
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.31 / 11.31
Patrick LindbergVihdin Viesti11.74 / 11.74
Ilpo LiuskaNurmijärven Yleisurheilu12.30 / -
Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot12.33 / 13.04
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot10.76 / 11.00
Santeri VauhkonenJoutsenon Kullervo11.37 / 11.80
Peter WesterlundEsbo IF11.23 / 12.67
 
M 200m (20)
Olli AhlgrenLahden Ahkera22.96 / -
Fabian BjörkHelsingin Kisa-Veikot22.50 / 24.37
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat23.72 / 23.72
Seppo JylhäahoRunners Club - / -
Valtteri KeskinenVihdin Viesti23.06 / -
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot27.51 / 28.35
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.69 / 22.69
Samuli LehtinenLahden Ahkera21.68 / -
Taisto MiettinenHelsingin Kisa-Veikot24.86 / -
Hannes NieminenLeppävaaran Sisu - / -
Jarmo NissiläHelsingin Kisa-Veikot25.56 / -
Arttu PaananenHelsingfors IFK22.18 / 22.18
Jari PantzarHelsingin Kisa-Veikot25.76 / -
Esa SalminenHelsingin Kisa-Veikot26.63 / -
Jan SärömaaHelsingin Kisa-Veikot24.80 / 26.20
Hannes SiitonenHelsingin Kisa-Veikot21.91 / -
Kalle SipiläHelsingin Kisa-Veikot25.00 / 25.27
Christer StrömbergHelsingin Kisa-Veikot25.92 / 27.95
Juho ToivariJanakkalan Jana25.09 / 25.48
Peter WesterlundEsbo IF22.33 / 26.02
 
M 400m (9)
Tomas JatskoTapanilan Erä 52.04 / 52.10
Seppo JylhäahoRunners Club - / -
Veijo KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 63.32 / 66.07
Samu LaaksoTapanilan Erä 52.11 / -
Jari PantzarHelsingin Kisa-Veikot 50.9h / 61.02
Jarkko PesolaHelsingin Kisa-Veikot 51.33 / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 53.97 / 53.97
Kalle SipiläHelsingin Kisa-Veikot 55.58 / 55.58
Jani-Vesa ViljolaHelsingin Kisa-Veikot 55.26 / -
 
M 800m (21)
Olli AhlgrenLahden Ahkera1:53.57 / -
Niklas HeikkiläKuusankosken Urheiluseura1:52.42 / -
Henri HeikkinenPaimion Urheilijat1:57.26 / 2:05.23
Jorma IkäheimoDowntown 65 Endurance2:22.49 / -
Panu JantunenHelsingin Kisa-Veikot1:50.37 / -
Janne JuhalaDowntown 65 Endurance - / -
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat-58 ry.2:02.59 / 2:02.59
Olli LaitilaDowntown 65 Endurance2:18.27 / -
Ville LavikainenRunners Club2:17.99 / -
Jaakko LeinonenYlikiimingin Nuijamiehet1:56.42 / -
Daniel LundmarkHelsingfors IFK1:54.56 / 1:54.56
Mikko MäkeläDowntown 65 Endurance2:18.51 / -
Lasse MinkkinenIF Raseborg1:59.04 / 2:01.76
Atte NevalaKenttäurheilijat-58 ry.1:54.05 / 1:55.15
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot1:51.39 / 1:57.70
Miikka OjalaKenttäurheilijat-58 ry.2:03.94 / -
Juha SilanderEsbo IF2:00.06 / -
Akseli StarkKenttäurheilijat-58 ry.2:11.26 / -
Markus TeijulaNaantalin Löyly1:48.10 / 1:49.80
Olli VerkamaHyvinkään seudun Urheilijat2:03.98 / -
Antero ViitaKenttäurheilijat-58 ry.2:08.08 / -
 
M 1500m (7)
Jorma IkäheimoDowntown 65 Endurance 5:02.92 / 5:02.92
Janne JuhalaDowntown 65 Endurance - / -
Mikko MäkeläDowntown 65 Endurance 4:40.95 / 4:58.62
Markus NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat 4:06.78 / 4:21.97
Antero ViitaKenttäurheilijat-58 ry. 4:38.65 / -
Ismo YleniusJanakkalan Jana 4:43.95 / 4:43.95
Petri YlönenHyvinkään seudun Urheilijat 4:18.41 / 4:46.22
 
M korkeus (1)
Petri LemmetyinenKenttäurheilijat-58 ry.1.85 / -
 
M seiväs (1)
Petri KoranderVihdin Viesti3.25 / 3.00
 
M pituus (1)
Petri KoranderVihdin Viesti4.86 / 4.41
 
M kiekko (4)
Kirill EgorovHelsingfors IFK - / -
Pekka HämäläinenJanakkalan Jana39.08 / -
Olli JuvonenJanakkalan Jana36.85 / 36.85
Petri LemmetyinenKenttäurheilijat-58 ry.45.04 / -
 
N 100m (8)
Pinja EkströmLahden Ahkera14.28 / 14.57
Anniina HaapalaJoutsan Pommi12.99 / 13.16
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat - / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu12.04 / 12.04
Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu12.89 / 12.89
Sari PikkarainenJanakkalan Jana13.63 / 14.72
Riitta SallinenHelsingin Kisa-Veikot13.56 / 14.18
Taija TakanenSomeron Esa14.96 / 14.96
 
N 200m (11)
Sanna ErkinheimoLahden Ahkera24.46 / 25.52
Lotta KoivulehtoVantaan Salamat27.55 / 27.55
Linda LeveelahtiHelsingfors IFK26.14 / -
Katja LuukkolaLeppävaaran Sisu24.84 / 24.99
Sirpa MalmströmNurmijärven Yleisurheilu27.49 / 27.49
Nelli NikulaHelsingin Kisa-Veikot27-02 / 28.48
Kati OikarinenHelsingin Kisa-Veikot25.73 / 30.73
Ida OunaslehtoEsbo IF25.73 / -
Polina PetrovaKeravan Urheilijat26.79 / 26.79
Liina TervoHelsingfors IFK26.27 / -
Emma TuomalaHelsingfors IFK26.48 / 27.62
 
N 800m (11)
Ida AnderssonNurmijärven Yleisurheilu2:25.19 / 2:26.55
Rauha BuchwaldHelsingin Kisa-Veikot2:10.99 / 2:10.99
Mona KorelinHelsingin Kisa-Veikot2:32.09 / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot2:34.95 / -
Salla LaukkanenLahden Ahkera2:20.95 / 2:20.95
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat2:26.07 / 2:28.83
Anne LyytinenRunners Club2:25.41 / 2:25.41
Hilda MäkeläKenttäurheilijat-58 ry.2:24.81 / 2:24.81
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:24.97 / 2:25.86
Eva PeltopuroVantaan Salamat2:25.71 / 2:25.71
Silja RönkäLahden Ahkera2:18.44 / 2:25.97
 
N 1500m (8)
Rauha BuchwaldHelsingin Kisa-Veikot 4:56.12 / -
Edith EikkinenKenttäurheilijat-58 ry. 4:40.89 / -
Anne LyytinenRunners Club 5:01.17 / 5:01.17
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry 4:30.59 / -
Nella ParonenKarhulan Katajaiset ry 5:07.78 / -
Emma PasanenLahden Ahkera 5:34.03 / -
Suvi SelveniusHelsingin Kisa-Veikot 4:20.96 / -
Lotta SundqvistTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 4:51.83 / 4:51.83
 
N 100m aj (1)
Ida OunaslehtoEsbo IF14.84 / 15.32
 
N 400m aj (2)
Anni KorhonenLahden Ahkera 62.28 / 64.70
Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot 57.80 / 62.34
 
N pituus (5)
Anna Hiilinen-KitinojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ida OunaslehtoEsbo IF5.63 / 5.31
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.67 / 4.67
Taija TakanenSomeron Esa3.56 / 3.56
Saana ToppJanakkalan Jana5.11 / -
 
N kiekko (3)
Henna HiltunenVantaan Salamat36.67 / 33.80
Pinja KarhunenHämeenlinnan Tarmo48.56 / 42.92
Nelli TalvitieHyvinkään seudun Urheilijat39.81 / -
 
N 3000m kävely (1)
Sanna NeuvonenLappeenrannan Urheilu-Miehet16:58.59 / 19:53.13
 
M19 100m (2)
Hannes NieminenLeppävaaran Sisu12.52 / -
Jonatan SperrynEspoon Tapiot11.50 / -
 
M19 200m (1)
Hannes NieminenLeppävaaran Sisu - / -
 
M19 400m (2)
Oskari JacobssonKeravan Urheilijat 52.01 / 53.94
Antti PihlavistoHelsingin Kisa-Veikot 64.99 / -
 
M19 800m (2)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / 2:17.32
Samuel RätyKeravan Urheilijat2:12.53 / 2:12.53
 
M19 1500m (1)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat 4:40.44 / 4:42.83
 
M19 seiväs (1)
Artjom KiviharjuEsbo IF3.60 / 3.37
 
M19 pituus (1)
Patrick LindbergVihdin Viesti6.53 / 6.53
 
M19 kiekko (1)
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat35.14 / 35.14
 
M19 3000m kävely (1)
Veeti ValliKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18:37.55 / 18:37.55
 
N19 100m (10)
Essi ErikssonHelsingin Kisa-Veikot12.71 / 12.74
Nea HänninenKarhulan Urheilijat13.53 / 13.75
Olivia MarttilaVantaan Salamat12.73 / 12.77
Roosa PirinenKarhulan Katajaiset ry12.84 / 12.84
Eeva SambergHelsingin Kisa-Veikot12.95 / -
Viivi SandbergEspoon Tapiot13.14 / 13.14
Sanni SuhonenEspoon Tapiot13.51 / 13.51
Roosa ToivonenHelsingin Kisa-Veikot12.99 / 12.99
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot13.44 / -
Oona VasilevTapanilan Erä13.22 / 13.22
 
N19 200m (4)
Sandra JohanssonBorgå Akilles28.75 / -
Viivi SandbergEspoon Tapiot - / -
Sanni SuhonenEspoon Tapiot28.22 / 28.22
Oona VasilevTapanilan Erä27.18 / 27.18
 
N19 100m aj (2)
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö15.24 / 15.30
Saga VanninenTampereen Pyrintö13.81 / -
 
N19 korkeus (3)
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu1.60 / 1.57
Maiju SaukkosaariTampereen Pyrintö1.63 / 1.58
Saga VanninenTampereen Pyrintö1.79 / -
 
N19 pituus (4)
Alisa HollmenTapanilan Erä4.66 / 4.45
Essi KärhäNurmijärven Yleisurheilu4.90 / 4.70
Pinja RuohoLahden Ahkera5.38 / 5.38
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat5.06 / -
 
N19 3000m kävely (3)
Laura KankkunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu15:03.40 / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas15:48.08 / 15:48.08
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas16:29.04 / 16:29.04
 
M17 100m (5)
Micke BärlundTapanilan Erä11.70 / 11.70
Sami BärlundTapanilan Erä12.99 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot11.79 / 11.87
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot12.05 / 12.05
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat11.60 / 11.60
 
M17 200m (8)
Micke BärlundTapanilan Erä31.30 / -
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.15 / 24.15
Valtteri KinnunenYlämaan Pyrkijät30.30 / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot23.87 / 23.87
Joona KoskinenEspoon Tapiot31.34 / -
Pyry KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot24.58 / 24.58
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat23.93 / 23.93
Simeon VorselmanHelsingin Kisa-Veikot24.23 / -
 
M17 400m (5)
Kalle GauriloffKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 60.41 / -
Johannes HakalaEspoon Tapiot 51.62 / -
Aapeli HatanpääViipurin Urheilijat 51.95 / 51.95
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat 51.20 / 51.20
 
M17 800m (4)
Miska KoponenViipurin Urheilijat2:02.47 / 2:04.47
Jonne KovaniemiLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:15.68 / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat2:05.93 / 2:05.93
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:12.32 / -
 
M17 1500m (3)
Ville KorhonenKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat 4:34.14 / 4:34.14
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat 4:17.54 / 4:17.54
 
M17 korkeus (3)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.70 / 1.65
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat1.75 / 1.72
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset ry1.80 / 1.80
 
M17 seiväs (1)
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.75 / 3.75
 
M17 pituus (3)
Sami BärlundTapanilan Erä5.71 / -
Ville HäkämiesYlämaan Pyrkijät5.31 / 5.31
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.98 / 5.98
 
M17 kiekko (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu54.64 / 49.73
Kosti SaineKankaanpään Seudun Leisku52.24 / -
 
N17 100m (12)
Christina HammarlundHelsingfors IFK - / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti13.35 / 14.00
Aicha KalalaKeravan Urheilijat13.16 / 13.16
Safi KalalaKeravan Urheilijat13.33 / 13.33
Erika KenttäEspoon Tapiot15.23 / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko12.76 / 12.76
Vilma MeriläinenVihdin Viesti13.16 / 13.85
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.51 / 14.51
Anni NapariVihdin Viesti13.81 / -
Sanna OhrankämmenHelsingfors IFK15.85 / 15.85
Vivian TranHelsingfors IFK12.55 / 12.66
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.25 / 13.25
 
N17 200m (10)
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat30.02 / 30.02
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti30.70 / -
Aicha KalalaKeravan Urheilijat27.71 / 27.71
Safi KalalaKeravan Urheilijat27.98 / 27.98
Iiris MikkonenKirkkonummen Urheilijat30.81 / 30.81
Emmi PiispanenLahden Ahkera29.02 / -
Celina SalonenLahden Ahkera27.76 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat29.80 / 29.80
Vivian TranHelsingfors IFK25.25 / 25.25
Martta ValtonenEspoon Tapiot27.94 / 27.94
 
N17 800m (2)
Gabriela Gallen-Kallela-SirénRunners Club - / -
Nea HalttunenAsikkalan Raikas2:28.96 / 2:28.96
 
N17 1500m (1)
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 4:38.55 / 4:52.43
 
N17 100m aj (4)
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko - / -
Liina TervoHelsingfors IFK13.81 / 13.81
Martta ValtonenEspoon Tapiot15.83 / 15.83
 
N17 400m aj (4)
Takwa AdamVantaan Salamat - / -
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot 70.51 / 70.51
 
N17 korkeus (2)
Erika KenttäEspoon Tapiot1.52 / 1.50
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.58 / 1.58
 
N17 seiväs (4)
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.95 / 2.95
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko3.15 / 3.05
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu2.10 / 2.10
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat3.20 / 3.20
 
N17 pituus (8)
Helmi EklundEspoon Tapiot4.86 / 4.14
Silja HäkämiesYlämaan Pyrkijät4.82 / 4.82
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.17 / 5.08
Anni NapariVihdin Viesti4.76 / -
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset ry4.44 / 4.44
Noora SihvonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.84 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat4.68 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.29 / -
 
N17 kuula (5)
Tiina JärvinenLahden Ahkera15.04 / 14.78
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu9.93 / 9.62
Aava LajunenVantaan Salamat9.17 / -
Meeri LehtimäkiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.29 / 11.29
 
N17 kiekko (4)
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alice KoskelainenLahden Ahkera32.90 / 32.90
Emmi KotamäkiNurmijärven Yleisurheilu27.26 / -
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo46.73 / 46.73
 
N17 3000m kävely (3)
Taika NurroRekolan Raikas17:27.95 / 17:27.95
Aino SaarinenKalannin Vankka16:44.59 / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat18:13.07 / -
 
P15 100m (8)
Markus HakalaEspoon Tapiot12.60 / 12.60
Huiyi HuangViipurin Urheilijat12.61 / 12.61
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.80 / 12.86
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu13.05 / 13.05
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot12.31 / 12.31
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu12.67 / 12.67
Alex MitchellEspoon Tapiot11.75 / 11.75
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.13.44 / 13.44
 
P15 300m (6)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45.30 / 45.30
Emil GranströmVihdin Viesti51.75 / -
Huiyi HuangViipurin Urheilijat40.93 / 40.93
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat42.28 / 42.28
Elias SantalahtiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu40.15 / 40.15
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.47.43 / 47.43
 
P15 800m (7)
Emil AlajoutsijärviEspoon Tapiot - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu2:48.97 / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat-58 ry.2:14.36 / 2:14.36
Tero KorpiKenttäurheilijat-58 ry.2:17.63 / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:07.66 / 2:07.70
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu2:10.28 / 2:10.28
 
P15 100m aj (3)
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat14.05 / 14.05
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot14.10 / 14.10
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu15.39 / 15.39
 
P15 300m aj (3)
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot42.64 / 42.64
Elias SantalahtiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu46.13 / 46.13
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P15 korkeus (3)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.50 / 1.50
Emil GranströmVihdin Viesti1.76 / 1.76
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.1.53 / 1.53
 
P15 pituus (6)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot4.16 / -
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.13 / 4.05
Huiyi HuangViipurin Urheilijat5.61 / 5.61
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu5.12 / 5.12
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot5.74 / 5.74
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.5.03 / 5.03
 
P15 3-loikka (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.62 / 9.62
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu11.62 / 11.62
Niklas PiirainenLempäälän Kisa Yleisurheilu11.81 / 11.81
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.86 / -
 
P15 kuula (4)
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.50 / 20.50
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät11.21 / 10.95
Oliver KoskelainenLahden Ahkera11.41 / 11.41
Sakari MäkeläLahden Ahkera8.19 / 8.19
 
P15 moukari (2)
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät44.49 / 44.49
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu39.72 / -
 
P15 3000m kävely (2)
William ForsténEsbo IF19:35.32 / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu18:14.67 / 18:14.67
 
T15 100m (11)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK12.84 / 12.84
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 14.21
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.97 / 14.13
Emilia ChandrasEspoon Tapiot13.30 / 13.43
Amelie DossehViipurin Urheilijat - / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu14.13 / 14.13
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat13.10 / 13.10
Emma KantolaEspoon Tapiot14.32 / 14.32
Polina PetrovaKeravan Urheilijat12.71 / 12.71
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.54 / 14.67
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat16.17 / 16.17
 
T15 300m (8)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu47.39 / 47.39
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat45.09 / 45.09
Nora KorelinHelsingin Kisa-Veikot - / -
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo47.20 / 47.20
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45.01 / 45.01
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu46.63 / 46.63
Minea RahikkalaVihdin Viesti48.74 / 48.74
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu47.38 / 47.98
 
T15 800m (7)
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot2:40.95 / 2:40.95
Nella HjortEspoon Tapiot - / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot2:38.25 / 2:38.25
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu2:37.24 / 2:37.24
Matilda RyyppöKeravan Urheilijat2:34.78 / 2:34.78
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot2:20.64 / 2:20.64
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:16.37 / 2:16.37
 
T15 80m aj (17)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK11.94 / 11.94
Emilia ChandrasEspoon Tapiot12.83 / -
Amelie DossehViipurin Urheilijat - / -
Mia FlinkEspoon Tapiot12.73 / 12.73
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma12.20 / 12.20
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.46 / 12.46
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.66 / 13.66
Olivia LindholmRiihimäen Kisko13.85 / 13.85
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo13.35 / 13.35
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.84 / -
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu13.63 / 13.63
Elli RantalaEspoon Tapiot13.30 / 13.31
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot12.26 / 12.26
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat - / -
 
T15 300m aj (5)
Kiia ÄikääHelsingfors IFK47.51 / 47.51
Edit PalménEspoon Tapiot - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Celina SalonenLahden Ahkera - / -
Nanna SohloEspoon Tapiot - / -
 
T15 korkeus (6)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.57 / 1.57
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.49 / 1.49
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.47 / 1.47
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu1.45 / 1.45
Nanna SohloEspoon Tapiot1.38 / 1.38
 
T15 pituus (12)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.59 / 4.59
Mia FlinkEspoon Tapiot4.91 / 4.91
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu3.49 / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.96 / 4.96
Emma KantolaEspoon Tapiot3.96 / 3.96
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.50 / 4.50
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.19 / 4.19
Edit PalménEspoon Tapiot4.83 / 4.83
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4.04 / 4.04
Elli RantalaEspoon Tapiot5.05 / 5.05
Nanna SohloEspoon Tapiot4.35 / 4.35
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat3.98 / -
 
T15 3-loikka (11)
Mia FlinkEspoon Tapiot9.89 / 9.76
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu8.61 / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu8.58 / -
Edit PalménEspoon Tapiot9.42 / -
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu9.34 / 9.34
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.37 / 10.37
Minea RahikkalaVihdin Viesti - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot10.75 / 10.75
Alisa RauhamaaLahden Ahkera10.69 / 10.69
Emma SimonenKenttäurheilijat-58 ry.9.75 / 9.75
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat9.51 / 9.51
 
T15 kuula (4)
Roosa HaanpääViialan Valtti12.15 / 12.15
Aino IkäheimoEspoon Tapiot11.22 / 11.22
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat11.53 / 11.53
Emma KantolaEspoon Tapiot7.87 / 7.87
 
T15 3000m kävely (4)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu20:10.61 / 21:37.53
Sara PuiroKenttäurheilijat-58 ry.18:31.79 / -
Ella RautawaaraEspoon Tapiot - / -
Anni SaarinenKalannin Vankka17:37.80 / 17:37.80
 
T14 kiekko (5)
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Vilma LehtoHämeenlinnan Tarmo25.19 / 25.19
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Helka PelkonenKerkkoon Urheilijat18.43 / 18.43
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T14 moukari (4)
Roosa HaanpääViialan Valtti48.28 / 46.06
Sanni JokelaAlavuden Urheilijat49.60 / 49.60
Venla KärhäNoormarkun Nopsa55.38 / 55.38
Venla LiukkonenJanakkalan Jana - / -
 
P13 60m (18)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.66 / 8.66
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot10.20 / -
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.10 / -
Elmer KeinänenEsbo IF 8.53 / 8.53
Karo MajuriVantaan Salamat 9.06 / 9.06
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.38 / 8.38
Aapeli OilaEspoon Tapiot 8.60 / 8.60
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.38 / 9.38
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.31 / 8.31
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.23 / 9.23
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu10.76 / -
Nooa SalmiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 9.33 / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot 9.74 / -
Markus VainioLahden Ahkera 7.86 / 7.86
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot 8.67 / 8.67
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot 8.48 / 8.48
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu 8.75 / 8.75
 
P13 400m (9)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 67.68 / -
Aron HuolmanVantaan Salamat - / -
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 82.90 / -
Olli RauhaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu 88.30 / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 60m aj (11)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 10.12
Rasmus HelasuoVantaan Salamat12.47 / 12.47
Elmer KeinänenEsbo IF10.33 / 10.33
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.64 / 9.64
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.36 / 10.36
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu12.20 / 12.20
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu 9.99 / 9.99
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot11.30 / 11.30
Markus VainioLahden Ahkera 9.02 / 9.02
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot10.25 / 10.25
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot10.65 / -
 
P13 korkeus (9)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Elmer KeinänenEsbo IF1.58 / 1.58
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu1.27 / 1.27
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.59 / 1.59
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / 1.33
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.50 / 1.50
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot1.23 / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Torsti VisuriEsbo IF1.44 / 1.44
 
P13 pituus (11)
Rasmus HelasuoVantaan Salamat3.55 / 3.55
Elmer KeinänenEsbo IF4.40 / -
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu3.77 / 3.77
Nuutti LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.58 / -
Karo MajuriVantaan Salamat3.63 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.72 / 4.72
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu4.03 / 4.03
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.51 / 4.51
Nooa SalmiTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu - / -
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot4.55 / 4.55
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot4.50 / 4.50
 
P13 3-loikka (5)
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot7.12 / -
Rasmus HelasuoVantaan Salamat8.08 / 8.08
Elmer KeinänenEsbo IF9.66 / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.19 / 10.19
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu9.46 / 9.46
 
P13 kuula (5)
Elmer KeinänenEsbo IF10.20 / 10.20
Karo MajuriVantaan Salamat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu8.67 / 8.67
Markus VainioLahden Ahkera12.16 / 12.16
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot8.44 / -
 
P13 moukari (1)
Nooa MerimaaVantaan Salamat51.47 / 51.47
 
P13 2000m kävely (1)
Rasmus HelasuoVantaan Salamat - / -
 
T13 60m (29)
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 8.94 / 8.94
Olivia FagerholmJoutsan Pommi 9.80 / -
Inka HaleniusVantaan Salamat 9.42 / 9.42
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat 8.84 / 8.84
Kiia HyrsyläVihdin Viesti 9.10 / 9.10
Nea HyrsyläVihdin Viesti 8.76 / 8.76
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.04 / -
Minttu KanervaVantaan Salamat 9.43 / 9.43
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.07 / 9.07
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot 9.37 / -
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot10.06 / -
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat 9.34 / 9.34
Susanna KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.27 / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat 9.64 / 9.64
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-58 ry. 9.71 / 9.71
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 8.92 / 8.92
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot 8.91 / 8.91
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.25 / 9.25
Aada NapariVihdin Viesti 9.30 / 9.30
Helmi NieminenVantaan Salamat 9.32 / 9.32
Anni OlliKarhulan Katajaiset ry 9.09 / 9.09
Emma PelliSjundeå IF 9.25 / 9.25
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 9.54 / 9.54
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 8.94 / 8.94
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.46 / 8.46
Maija SantanenJanakkalan Jana 8.91 / 8.91
Tara SohloEspoon Tapiot 8.79 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 8.63 / 8.63
 
T13 400m (12)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot 77.74 / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat 67.22 / 67.22
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu 89.30 / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot 72.43 / 73.15
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 68.80 / -
Nea PuiroKenttäurheilijat-58 ry. 72.69 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu 79.80 / -
 
T13 60m aj (13)
Eedla HalonenViipurin Urheilijat13.08 / 13.08
Inka HämäläinenJanakkalan Jana10.83 / 10.83
Minttu KanervaVantaan Salamat12.56 / 12.56
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu10.38 / 10.38
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot10.47 / 10.47
Niina LankinenVantaan Salamat10.93 / 10.93
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu10.64 / 10.64
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot11.39 / 11.39
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu12.11 / 12.11
Viivi PajuVantaan Salamat11.79 / 11.79
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu10.78 / 10.78
Olivia RautiainenEspoon Tapiot10.14 / 10.14
Tara SohloEspoon Tapiot10.06 / 10.06
 
T13 korkeus (12)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.52 / 1.52
Minttu KanervaVantaan Salamat1.31 / 1.31
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu1.33 / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.28 / 1.28
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat1.47 / 1.47
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-58 ry.1.21 / 1.20
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.28 / 1.28
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.28
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.34 / 1.34
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry1.21 / 1.20
Maija SantanenJanakkalan Jana1.40 / 1.40
 
T13 pituus (18)
Olivia FagerholmJoutsan Pommi4.20 / 4.20
Eedla HalonenViipurin Urheilijat3.86 / 3.86
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.30 / 4.30
Enni HedbergKerkkoon Urheilijat4.47 / 4.47
Veera KeskinenVihdin Viesti4.25 / 4.25
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat4.27 / 4.17
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot3.93 / 3.93
Elle KukkonenKirkkonummen Urheilijat - / -
Niina LankinenVantaan Salamat4.35 / 4.35
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.27 / 4.27
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot3.93 / 3.93
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.95 / 3.95
Viivi PajuVantaan Salamat3.67 / 3.67
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.77 / 3.77
Olivia RautiainenEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Maija SantanenJanakkalan Jana4.34 / 4.34
Tara SohloEspoon Tapiot4.46 / 4.46
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat4.34 / 4.34
 
T13 3-loikka (20)
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot7.73 / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi9.09 / 9.09
Kiia HyrsyläVihdin Viesti8.41 / 8.41
Nea HyrsyläVihdin Viesti9.26 / 9.26
Veera KeskinenVihdin Viesti8.87 / 8.87
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.91 / -
Anna LarjavaKirkkonummen Urheilijat - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat9.28 / -
Jenna LindbergTapanilan Erä - / -
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot - / -
Nia MatoniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.63 / 8.63
Aada NapariVihdin Viesti7.78 / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset ry8.64 / -
Emma PelliSjundeå IF8.76 / 8.76
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu7.88 / 7.88
Valma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry - / -
Maija SantanenJanakkalan Jana8.50 / -
Tara SohloEspoon Tapiot9.01 / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat9.29 / 9.29
 
T13 kuula (13)
Inka HämäläinenJanakkalan Jana9.28 / 9.28
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot8.00 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.15 / 11.15
Anni KujansivuHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lotta LarjavaKirkkonummen Urheilijat9.12 / 8.05
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu7.73 / 7.73
Aleksandra LovénHelsingin Kisa-Veikot7.38 / 7.38
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu7.16 / 7.16
Helmi NieminenVantaan Salamat7.51 / 7.51
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.58 / 9.58
Velma PeiponenHyvinkään seudun Urheilijat7.49 / 7.49
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu9.09 / 9.09
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot8.88 / 8.88
 
T13 moukari (6)
Adessa CaleniusVantaan Salamat19.70 / 19.70
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot22.10 / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu37.26 / 37.26
Signe SkogSjundeå IF25.73 / 25.73
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -6835.09 / 35.09
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot21.41 / -
 
T13 2000m kävely (2)
Hilma LarvalaKenttäurheilijat-58 ry.14:28.84 / 14:28.84
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat14:06.99 / 14:06.99
 
P11 60m (14)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.01 / 9.01
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 9.73 / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.42 / 9.51
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu11.14 / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.72 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 9.68 / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko 9.70 / 9.70
Julius LaaksoKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu11.39 / 11.39
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 9.85 / -
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot 9.70 / 9.70
Santeri PerkkiöKenttäurheilijat-58 ry. 9.31 / 9.31
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot11.16 / 11.16
 
P11 400m (8)
Ossi AlanaatuKenttäurheilijat-58 ry. 85.09 / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 84.33 / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu 81.87 / 81.87
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu 83.92 / 83.92
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu 74.92 / -
 
P11 pituus (12)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot4.34 / 4.34
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.81 / 3.81
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.28 / 4.28
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu3.15 / 3.15
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3.67 / 3.67
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu2.85 / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu4.08 / 4.08
Julius LaaksoKenttäurheilijat-58 ry. - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu2.98 / 2.98
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4.31 / 4.31
Lauri NikkiläHelsingin Kisa-Veikot3.46 / 3.46
Alfons RautawaaraEspoon Tapiot - / -
 
P11 kuula (7)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu5.99 / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu3.36 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu8.88 / 8.88
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko7.07 / 7.07
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rony LindbergTapanilan Erä5.61 / -
 
P11 moukari (6)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyvä-Kasperi KoskelaRiihimäen Kisko - / -
Jan KujansivuHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (22)
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot10.84 / 10.84
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 8.96 / 8.96
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 ry. 8.56 / 8.56
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat 9.51 / 9.71
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat - / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot 9.78 / 9.78
Sade MalvelaVihdin Viesti 9.69 / 9.69
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu11.34 / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu10.97 / 10.97
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu 9.91 / 9.91
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu10.20 / 10.20
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu11.46 / -
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu10.26 / 10.26
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 9.47 / 9.47
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Anna RistimäkiEsbo IF 9.40 / 9.40
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot 9.17 / 9.17
Mila SohloEspoon Tapiot 9.70 / 9.70
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu10.24 / 10.24
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 ry. 9.33 / 9.33
 
T11 400m (16)
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 73.77 / -
Senja HuolmanVantaan Salamat - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat 74.50 / -
Sofia KytömaaEspoon Tapiot - / -
Seela LajunenVantaan Salamat - / -
Sinna LajunenVantaan Salamat - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu 86.83 / 87.50
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 81.61 / -
Anna RistimäkiEsbo IF - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot 78.93 / -
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 94.50 / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat 80.59 / -
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 ry. 85.52 / -
 
T11 pituus (20)
Meeri AroHelsingin Kisa-Veikot3.14 / 3.14
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4.33 / 4.33
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 ry.4.27 / 4.27
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat3.71 / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu3.77 / 3.77
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu2.44 / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.16 / 3.16
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu3.58 / 3.58
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.50 / 3.50
Katri NiklanderHausjärven Urheilijat3.36 / 3.36
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu3.08 / 2.98
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat3.72 / 3.72
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.38 / 3.38
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu4.04 / 4.04
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.02 / 4.02
Anna RistimäkiEsbo IF3.91 / 3.91
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot4.28 / 4.28
Mila SohloEspoon Tapiot3.68 / 3.68
Alexandria SuomiNurmijärven Yleisurheilu3.48 / 3.48
Miida WasströmKenttäurheilijat-58 ry.3.89 / 3.89
 
T11 kuula (15)
Taika HuttunenKenttäurheilijat-58 ry.6.62 / 6.62
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat5.65 / -
Johanna KuusentoHausjärven Urheilijat6.08 / 6.08
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu3.40 / 3.40
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.52 / 5.52
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu7.50 / 7.50
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu4.35 / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu5.18 / 5.18
Helmi-Sofia PalmuHausjärven Urheilijat7.91 / 7.91
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu5.80 / 5.80
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu5.36 / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.63 / -
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry7.89 / 7.89
Pinja SaarinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.64 / 5.64
Oona VanhanenEspoon Tapiot7.78 / 7.78
 
T11 moukari (5)
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hilma RauhasaloKarhulan Katajaiset ry - / -
 
T11 1000m kävely (2)
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat 6:49.69 / -
Emma NapariVihdin Viesti 6:22.39 / -