Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
28.07. klo 17:30 Aluemestaruuskilpailut T/P 15-14v., Eteläinen- ja Kaakkoinen alue
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 168 henk. (364 lajisuoritusta)
P15 100m (12)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot13.17 / 13.17
Anton BaggerSjundeå IF12.74 / 12.74
Linus EkholmBorgå Akilles12.17 / 12.17
Markus HakalaEspoon Tapiot12.48 / 12.48
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat13.54 / -
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot12.39 / 12.39
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot12.60 / 12.60
Amos MellerIF Sibbo-Vargarna12.85 / 12.85
Alex MitchellEspoon Tapiot11.69 / 11.69
Jusa NiemiRiihimäen Kisko13.05 / 13.05
Jonatan ÖsterholmEsbo IF12.09 / 12.09
Rasmus VuonorantaEsbo IF12.14 / 12.14
 
P15 300m (8)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.92 / 41.92
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.07 / 44.07
Linus EkholmBorgå Akilles40.19 / 40.19
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat - / -
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet40.76 / 40.76
Tumi SirankoVantaan Salamat40.70 / -
 
P15 800m (6)
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:14.66 / 2:14.66
Eelis HynninenHartolan Voima2:55.63 / -
Ukko IkonenVantaan Salamat2:14.39 / 2:14.39
Ville KorhonenKenttäurheilijat-58 ry.2:14.36 / 2:14.36
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu2:07.66 / 2:07.70
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot2:12.49 / 2:12.49
 
P15 2000m (7)
Florian FritzénIF Raseborg - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat 6:22.83 / 6:22.83
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu 7:47.63 / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat-58 ry. 6:34.82 / 6:34.82
Tero KorpiKenttäurheilijat-58 ry. 6:09.62 / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu 6:20.25 / 6:23.47
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot 6:26.39 / 6:26.39
 
P15 100m aj (5)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat15.11 / 15.11
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot14.10 / 14.10
Eeli MäkeläVantaan Salamat14.92 / 14.92
Jusa NiemiRiihimäen Kisko15.53 / 15.53
Tumi SirankoVantaan Salamat14.37 / 14.37
 
P15 300m aj (4)
Huiyi HuangViipurin Urheilijat43.82 / 43.82
Ukko IkonenVantaan Salamat42.95 / 42.95
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot42.18 / 42.18
Aatu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet45.59 / 45.59
 
P15 korkeus (2)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.57
Eelis HynninenHartolan Voima1.54 / 1.54
 
P15 seiväs (6)
Henri AspelinBorgå Akilles3.40 / 3.40
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2.10 / -
Markus HakalaEspoon Tapiot3.20 / 3.20
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat4.07 / 4.07
Eelis HynninenHartolan Voima3.40 / 3.40
Jusa NiemiRiihimäen Kisko3.60 / 3.60
 
P15 pituus (6)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot4.81 / 4.81
Anton BaggerSjundeå IF5.04 / 5.04
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat5.59 / 5.59
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.07 / 5.07
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot5.80 / 5.80
Jonatan ÖsterholmEsbo IF5.99 / 5.89
 
P15 3-loikka (5)
Anton BaggerSjundeå IF9.66 / 9.66
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.53 / 10.04
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot11.60 / 11.60
Eeli MäkeläVantaan Salamat11.85 / -
Tumi SirankoVantaan Salamat12.79 / 12.79
 
P15 kuula (6)
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.03 / 11.03
Eelis HynninenHartolan Voima10.59 / 10.59
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.50 / 20.50
Akseli KinnunenYlämaan Pyrkijät12.30 / 12.30
Jusa NiemiRiihimäen Kisko10.18 / 10.18
 
P15 keihäs (1)
Alex MitchellEspoon Tapiot - / -
 
P15 3000m kävely (1)
William ForsténEsbo IF18:19.63 / 18:19.63
 
T15 100m (24)
Aada AarnioJanakkalan Jana13.48 / 13.48
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset ry14.27 / -
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat13.82 / 14.18
Fanny BöhlingBorgå Akilles13.66 / 13.66
Emilia ChandrasEspoon Tapiot13.30 / 13.43
Vilja HautaniemiLahden Ahkera13.52 / 13.52
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu12.75 / 12.75
Nathalie JakobssonEsbo IF13.20 / 13.20
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot13.63 / 13.63
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.80 / 15.28
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna13.75 / 13.75
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat14.24 / 14.24
Anni NurminenEspoon Tapiot13.65 / 13.65
Polina PetrovaKeravan Urheilijat12.57 / 12.57
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu13.49 / 13.49
Iida RautioEspoon Tapiot13.82 / 13.82
Saara SavolainenValkealan Kajo14.00 / 14.00
Jenni SeppäläIitin Pyrintö12.94 / 12.94
Matilda SilfverIF Raseborg13.82 / 13.94
Kia SuniEspoon Tapiot13.17 / 13.17
Elvira SuominenEsbo IF13.93 / 13.93
Emma VäänänenVantaan Salamat13.92 / -
Mai VoRekolan Raikas14.81 / 14.81
Lotte WikstedtEsbo IF13.18 / 13.18
 
T15 300m (15)
Fanny BöhlingBorgå Akilles46.56 / 47.23
Vilja HautaniemiLahden Ahkera47.55 / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu41.65 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Nia KellasEspoon Tapiot49.72 / 49.72
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot43.95 / 43.95
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat49.54 / 49.54
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna46.58 / 46.58
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat48.45 / 48.96
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu46.63 / 46.63
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot42.93 / 43.24
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.68 / 44.68
Matilda SilfverIF Raseborg43.66 / 43.66
Isabella StrömbergEspoon Tapiot46.37 / 46.37
Kia SuniEspoon Tapiot42.80 / 42.80
 
T15 800m (7)
Jill FribergIF Raseborg2:26.66 / 2:26.66
Nia KellasEspoon Tapiot2:49.94 / 2:49.94
Unna KorjaHelsingin Kisa-Veikot2:30.90 / 2:30.90
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna2:37.93 / 2:37.93
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot2:22.68 / 2:27.14
Matilda SilfverIF Raseborg2:28.16 / 2:28.16
Kia SuniEspoon Tapiot2:25.02 / 2:25.02
 
T15 2000m (3)
Elle CederHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jill FribergIF Raseborg 6:58.18 / 6:58.18
Sofia RinneLahden Ahkera 6:50.23 / 6:50.23
 
T15 80m aj (11)
Emilia ChandrasEspoon Tapiot12.68 / 12.68
Kaisa KivinenEspoon Tapiot12.77 / 13.28
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu13.66 / 13.66
Anni NurminenEspoon Tapiot13.45 / 13.61
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu13.63 / 13.63
Elli RantalaEspoon Tapiot12.75 / 12.75
Iida RautioEspoon Tapiot13.96 / 13.96
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera11.93 / 11.99
Saana SäiläViipurin Urheilijat13.52 / 13.52
Isabella StrömbergEspoon Tapiot13.46 / 13.65
 
T15 300m aj (3)
Charlotte KajanderHelsingfors IFK49.20 / 49.20
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu50.01 / 50.01
 
T15 korkeus (5)
Kaisa KivinenEspoon Tapiot1.50 / 1.50
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.49 / 1.49
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu1.39 / 1.39
Sara MäkeläEsbo IF1.37 / -
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat1.40 / 1.40
 
T15 seiväs (3)
Lumi KenttäIF Raseborg3.05 / 3.05
Elli RantalaEspoon Tapiot3.25 / 3.25
Emma VäänänenVantaan Salamat2.90 / 2.65
 
T15 pituus (15)
Fanny BöhlingBorgå Akilles4.57 / 4.45
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.63 / 4.63
Emilia ChandrasEspoon Tapiot4.92 / 4.92
Kaisa KivinenEspoon Tapiot5.08 / 5.08
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.94 / 3.85
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat4.10 / 4.10
Veera MikkonenKirkkonummen Urheilijat4.60 / 4.60
Anni NurminenEspoon Tapiot4.87 / 4.87
Elli RantalaEspoon Tapiot5.05 / 5.05
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.68 / 4.68
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.74 / 4.74
Iida RautioEspoon Tapiot4.66 / 4.66
Saara SavolainenValkealan Kajo4.66 / 4.66
Isabella StrömbergEspoon Tapiot4.87 / 4.87
Amanda VitikkaRekolan Raikas4.01 / 4.01
 
T15 3-loikka (10)
Emelie BergholmIF Raseborg10.73 / 10.73
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.31 / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera9.99 / 9.99
Kaisa KivinenEspoon Tapiot10.65 / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot8.83 / 8.61
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna9.56 / -
Sara MäkeläEsbo IF10.21 / 10.21
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.97 / 9.97
Saana SäiläViipurin Urheilijat8.56 / -
Isabella StrömbergEspoon Tapiot10.39 / 10.39
 
T15 kuula (11)
Ida AarnioRiihimäen Kisko11.62 / 11.62
Iina ArvonenEspoon Tapiot6.79 / 6.79
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset ry10.76 / 10.00
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.80 / 8.80
Vilja HautaniemiLahden Ahkera10.19 / 10.16
Aino IkäheimoEspoon Tapiot11.22 / 11.22
Emma KoskinenEspoon Tapiot8.56 / 8.56
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot7.56 / 7.15
Alisa RauhamaaLahden Ahkera9.76 / 9.76
Linda SallinenOrimattilan Jymy - / -
Emma VäänänenVantaan Salamat10.18 / -
 
T15 keihäs (7)
Ida AarnioRiihimäen Kisko38.05 / 38.05
Kaisa KivinenEspoon Tapiot35.80 / 27.13
Emma KoskinenEspoon Tapiot21.87 / 21.87
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot18.49 / 16.63
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu26.62 / 26.62
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu29.05 / 28.49
Carolina TrobergEsbo IF27.32 / 27.32
 
T15 3000m kävely (3)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu19:50.80 / 19:50.80
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu19:17.73 / -
Sara PuiroKenttäurheilijat-58 ry.18:31.79 / 20:21.65
 
P14 100m (7)
Tarmo AaproEspoon Tapiot - / -
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko12.97 / 12.97
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko12.98 / 13.31
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot13.58 / 13.58
Erik LaruSjundeå IF - / -
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot13.37 / 13.37
Touko TarvonenLahden Ahkera12.66 / 12.66
 
P14 300m (9)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Danny GrönvikIF Raseborg - / -
Vili HahtoKenttäurheilijat-58 ry.41.08 / 41.08
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Erik LaruSjundeå IF - / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot46.87 / 46.87
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot43.02 / 43.02
Olavi SivenLahden Ahkera - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.45.34 / 45.34
 
P14 800m (5)
Vili HahtoKenttäurheilijat-58 ry.2:13.98 / 2:13.98
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot2:44.30 / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot2:23.83 / 2:23.83
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot2:39.54 / 2:39.54
Konsta VäisänenLahden Ahkera2:18.63 / 2:21.94
 
P14 2000m (4)
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot 6:33.32 / 6:33.32
Anton KemppiNurmijärven Yleisurheilu 6:26.77 / 6:26.77
Elias RiiheläRiihimäen Kisko 6:43.56 / -
Konsta VäisänenLahden Ahkera - / -
 
P14 100m aj (3)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot15.22 / 15.22
Matias NieminenAsikkalan Raikas14.83 / 14.83
Pyry NieminenAsikkalan Raikas15.41 / 15.41
 
P14 300m aj (1)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot44.54 / 44.54
 
P14 korkeus (5)
Albert IsakssonBorgå Akilles1.50 / 1.50
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.55 / 1.55
Pyry NieminenAsikkalan Raikas1.48 / 1.48
Saku PuustinenLahden Ahkera1.60 / 1.60
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.1.54 / 1.54
 
P14 seiväs (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko3.30 / 3.30
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko3.35 / 3.35
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot2.50 / 2.50
Albert IsakssonBorgå Akilles2.68 / 2.68
Matias NieminenAsikkalan Raikas2.65 / 2.65
Pyry NieminenAsikkalan Raikas2.50 / 2.50
Olavi SivenLahden Ahkera3.10 / 3.10
 
P14 pituus (12)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot4.43 / 4.43
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot5.19 / 5.19
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko5.01 / 5.01
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko5.27 / 4.96
Albert IsakssonBorgå Akilles4.81 / 4.72
Oliver KoskelainenLahden Ahkera5.03 / 5.03
Matias NieminenAsikkalan Raikas4.50 / 4.50
Pyry NieminenAsikkalan Raikas4.25 / 4.25
Saku PuustinenLahden Ahkera4.97 / 4.97
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot4.97 / 4.97
Touko TarvonenLahden Ahkera4.88 / 4.88
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.5.03 / 5.03
 
P14 3-loikka (7)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot9.44 / 9.44
Daniel GrönvikIF Raseborg10.37 / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko11.05 / 11.05
Peik RiskaHelsingin Kisa-Veikot10.32 / 10.32
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot9.54 / 9.54
Niko TilanderKenttäurheilijat-58 ry.9.26 / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.93 / 9.93
 
P14 kuula (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot8.85 / 8.85
Oliver KoskelainenLahden Ahkera11.41 / 11.41
Matias NieminenAsikkalan Raikas10.15 / 10.15
Pyry NieminenAsikkalan Raikas9.83 / 9.83
Aapo VanhanenEspoon Tapiot10.16 / 10.16
 
P14 keihäs (8)
Tarmo AaproEspoon Tapiot23.77 / 23.77
Pietari HanhisaloHelsingfors IFK39.73 / 39.73
Matias NieminenAsikkalan Raikas32.76 / 32.76
Pyry NieminenAsikkalan Raikas31.89 / 31.89
Tuomas PyökkilehtoKeravan Urheilijat32.62 / 32.62
Akusti RuokangasJanakkalan Jana50.37 / 50.37
Joona SavolainenHelsingin Kisa-Veikot28.04 / 28.04
Aapo VanhanenEspoon Tapiot36.87 / 36.87
 
T14 100m (14)
Olivia BouquetVihdin Viesti - / -
Silja FileniusHelsingfors IFK13.75 / 13.75
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti - / -
Iida HämäläinenKirkkonummen Urheilijat - / -
Jenni HirvonenEsbo IF13.80 / 13.80
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna14.05 / 14.05
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat12.89 / 12.89
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo15.21 / 15.33
Pinja LiskiHelsingin Tarmo15.00 / 15.00
Minttu MäkinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.24 / 14.24
Silja NiemiLahden Ahkera13.63 / 13.63
Jade OravainenViipurin Urheilijat13.45 / 13.45
Venla ReunanenHelsingfors IFK13.06 / 13.06
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo13.96 / 13.96
 
T14 300m (13)
Silja FileniusHelsingfors IFK44.20 / 44.20
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna47.41 / 47.41
Vilma HyllinenEspoon Tapiot - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat42.38 / 42.38
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo52.06 / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Olivia LindholmRiihimäen Kisko - / -
Pinja LiskiHelsingin Tarmo - / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu44.08 / 44.08
Edit PalménEspoon Tapiot46.20 / 46.20
Emma RiihilahtiAsikkalan Raikas44.47 / 44.47
Nanna SohloEspoon Tapiot - / -
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo - / -
 
T14 800m (7)
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset ry2:38.67 / 2:46.84
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat2:44.18 / 2:44.18
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:26.15 / 2:26.15
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat2:42.01 / 2:42.17
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko3:04.75 / 3:04.75
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu2:33.42 / 2:33.42
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot2:20.35 / 2:20.35
 
T14 2000m (8)
Nella HjortEspoon Tapiot 7:18.76 / 7:18.76
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu 7:27.89 / 7:27.89
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat 8:23.16 / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 7:22.10 / 7:22.10
Alisa KiiskiPorvoon Urheilijat 7:33.93 / 7:41.01
Inka PeltolaLahden Ahkera 6:34.99 / 6:36.14
Elsa StadigValkealan Kajo 7:03.68 / 7:03.68
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot 6:54.05 / 7:16.04
 
T14 80m aj (7)
Mia FlinkEspoon Tapiot12.63 / 12.63
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo14.59 / 14.59
Olivia LindholmRiihimäen Kisko13.53 / 13.53
Pinja LiskiHelsingin Tarmo15.84 / 15.84
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko15.93 / 15.93
Celina SalonenLahden Ahkera12.58 / 12.58
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo13.64 / 13.64
 
T14 300m aj (5)
Amelie DossehViipurin Urheilijat - / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot53.73 / 53.73
Edit PalménEspoon Tapiot49.93 / 49.93
Minea RahikkalaVihdin Viesti - / -
Celina SalonenLahden Ahkera48.31 / 48.31
 
T14 korkeus (9)
Mia FlinkEspoon Tapiot1.57 / 1.57
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo1.42 / 1.38
Mimosa MannerVehmaan Kiisto1.44 / 1.44
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.57 / 1.57
Jade OravainenViipurin Urheilijat1.53 / 1.53
Nanna SohloEspoon Tapiot1.38 / 1.38
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat1.43 / 1.43
Inga-Sofia SuihkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.40 / 1.40
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo1.40 / 1.40
 
T14 seiväs (6)
Jenni HirvonenEsbo IF2.55 / 2.55
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.35 / 2.35
Sora KenttäIF Raseborg2.35 / 2.35
Tähkä-Alina KoskelaRiihimäen Kisko2.95 / 2.95
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.05 / 2.05
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu2.32 / 2.32
 
T14 pituus (14)
Jenni HirvonenEsbo IF3.76 / -
Vilma HyllinenEspoon Tapiot - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat4.98 / 4.98
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo4.23 / 4.23
Pinja LiskiHelsingin Tarmo4.29 / 4.18
Jolanda MichelssonViipurin Urheilijat - / -
Edit PalménEspoon Tapiot4.83 / 4.83
Milla PihlavaNurmijärven Yleisurheilu4.52 / 4.52
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko3.72 / 3.72
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat4.38 / 4.38
Minea RahikkalaVihdin Viesti - / -
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.89 / 4.89
Nanna SohloEspoon Tapiot4.38 / 4.38
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo4.24 / 4.24
 
T14 3-loikka (12)
Mia FlinkEspoon Tapiot9.89 / 9.82
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat10.06 / 10.06
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo9.57 / 9.57
Pinja LiskiHelsingin Tarmo9.99 / 9.99
Edit PalménEspoon Tapiot9.61 / 9.61
Matilda PennanenEsbo IF10.10 / 10.10
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat10.37 / 10.37
Minea RahikkalaVihdin Viesti9.56 / 9.56
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.07
Celina SalonenLahden Ahkera9.98 / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.22 / 9.22
Emma SimonenKenttäurheilijat-58 ry.9.77 / 9.77
 
T14 kuula (5)
Iisa AuranenKarhulan Katajaiset ry9.78 / 9.78
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.16 / 12.16
Ella ErikssonLiljendal IK8.68 / 8.68
Silja NiemiLahden Ahkera8.90 / 8.90
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.61 / 11.61
 
T14 keihäs (5)
Mia FlinkEspoon Tapiot28.34 / 28.34
Annariina Haapa-AhoVihdin Viesti - / -
Matilda PennanenEsbo IF20.68 / -
Annika PiiroinenRiihimäen Kisko20.76 / 20.76
Natalie SaarinenEspoon Tapiot35.90 / 34.99