Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
14.07. klo 14:00 Joensuu Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 96 henk. (154 lajisuoritusta)
M19 3-loikka (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Aatu HolopainenJoensuun Kataja14.07 / 14.07
Miro TanninenJoensuun Kataja14.77 / 14.77
 
M19 keihäs (1)
Niklas HyvönenJoensuun Kataja61.53 / 61.53
 
N19 100m (3)
Veera HäkkinenJoensuun Kataja13.30 / 13.30
Peppi-Rosa PenttinenJoensuun Kataja13.28 / 13.28
Pilvi TurunenTuupovaaran Urheilijat14.42 / -
 
N19 keihäs (3)
Milla MartikainenLieksan Urheilijat38.88 / 38.88
Tara SaikkonenJoensuun Kataja43.63 / 43.63
Riia ToivanenJuankosken Kuohu40.32 / 38.87
 
M17 100m (3)
Vinski HynninenJoensuun Kataja13.64 / -
Eero MauroLieksan Urheilijat11.62 / 11.62
Onni NyyssönenJoensuun Kataja12.55 / 12.55
 
M17 keihäs (1)
Antti KoluPyhäselän Urheilijat - / -
 
N17 100m (10)
Emmi HeikkinenKajaanin Kipinä12.90 / 13.06
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä13.37 / 13.61
Erin KainulainenSavonlinnan Riento13.74 / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi - / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat14.19 / 14.19
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja12.93 / 12.93
Aino PyykköLieksan Urheilijat13.74 / 13.74
Milma RomppanenJoensuun Kataja13.98 / 13.98
Venla SavolainenImatran Urheilijat12.83 / 12.92
 
P15 100m aj (6)
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja16.26 / 16.26
Topias MustonenJoensuun Kataja17.22 / 17.22
Onni NyyssönenJoensuun Kataja16.16 / 16.16
Otso NyyssönenJoensuun Kataja16.42 / 16.42
Soini RipattiSavonlinnan Riento16.75 / 16.75
 
P15 3-loikka (5)
Eino EskelinenLiperin Taimi10.35 / 10.35
Aapo HeikkinenLiperin Taimi10.29 / -
Vinski HynninenJoensuun Kataja - / -
Otso NyyssönenJoensuun Kataja11.50 / 11.06
Soini RipattiSavonlinnan Riento10.39 / 10.39
 
P15 keihäs (2)
Juho EskelinenTuupovaaran Urheilijat58.49 / 58.49
Topi ParviainenTuupovaaran Urheilijat76.42 / 76.42
 
T15 800m (4)
Mandi MäkinenJoensuun Kataja2:40.56 / 2:40.56
Neela SivénPyhäselän Urheilijat - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja2:41.04 / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja2:38.23 / -
 
T15 80m aj (8)
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja - / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi14.49 / 14.49
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja12.82 / 12.82
Sonja PurmonenLiperin Taimi15.31 / 15.31
Venla SimonenJoensuun Kataja12.95 / 12.95
Neela SivénPyhäselän Urheilijat - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T15 3-loikka (11)
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja7.96 / -
Emma KrögerJoensuun Kataja - / -
Sointu KuiriPolvijärven Urheilijat7.34 / -
Elina LikhanovaLiperin Taimi9.35 / 9.35
Mandi MäkinenJoensuun Kataja9.14 / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja9.56 / -
Nea NevalainenLieksan Urheilijat9.69 / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja - / -
Sonja PurmonenLiperin Taimi8.03 / 7.87
Venla SimonenJoensuun Kataja9.66 / 8.98
 
P13 60m (4)
Renne KankkunenJoensuun Kataja 8.82 / 8.82
Miska MäkinenJoensuun Kataja10.36 / 10.36
Topias PoutiainenOutokummun Partio 8.62 / 8.62
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat 8.95 / 8.95
 
P13 1000m (2)
Eemeli HeikkinenSuomussalmen Rasti3:52.4h / 3:52.4h
Aleksi KojoJoensuun Kataja3:13.53 / 3:13.53
 
P13 korkeus (4)
Renne KankkunenJoensuun Kataja1.45 / 1.45
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.60 / 1.60
Topias PoutiainenOutokummun Partio1.50 / 1.50
Jeremias TuhkanenPyhäselän Urheilijat1.30 / 1.30
 
P13 kuula (4)
Oskari PakarinenPyhäselän Urheilijat9.47 / 9.47
Topias PoutiainenOutokummun Partio11.81 / 11.81
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat11.15 / 11.15
Marlo TuhkanenPyhäselän Urheilijat7.69 / 7.69
 
T13 60m (15)
Pinja EskelinenJoensuun Kataja10.03 / 10.03
Sinna HuovinenPyhäselän Urheilijat - / -
Emma-Siiri JuntunenKajaanin Kipinä 8.44 / 8.50
Kiira KallinenJoensuun Kataja 9.55 / 9.55
Siiri KontkanenPyhäselän Urheilijat 9.22 / 9.22
Sointu KuiriPolvijärven Urheilijat 9.28 / 9.28
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento 8.86 / 8.86
Wilma LiljeqvistJoensuun Kataja12.07 / -
Siiri LindholmSavonlinnan Riento 8.99 / 8.99
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat 9.28 / 9.28
Minessa MiettinenJoensuun Kataja 9.11 / 9.11
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja 9.03 / -
Helmi SalmelaOutokummun Partio 9.10 / 9.10
Nuua TuononenPyhäselän Urheilijat - / -
Sohvi-Lotta VaronenJoensuun Kataja 9.05 / 9.05
 
T13 1000m (7)
Elli HalonenJoensuun Kataja3:37.81 / 3:37.81
Noora HukkaJoensuun Kataja3:16.72 / 3:16.72
Siiri LindholmSavonlinnan Riento3:21.63 / 3:24.63
Jenny MiettinenPyhäselän Urheilijat3:51.47 / 3:51.47
Mette OinonenJoensuun Kataja3:44.39 / 3:44.39
Lotta PeltolaJoensuun Kataja3:57.21 / 3:57.21
Venla PyykköJoensuun Kataja3:42.98 / 3:42.98
 
T13 korkeus (8)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja1.30 / 1.30
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento1.43 / 1.43
Siiri LindholmSavonlinnan Riento1.43 / 1.43
Minessa MiettinenJoensuun Kataja - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi1.30 / 1.30
Venla PyykköJoensuun Kataja1.15 / 1.15
Helmi SalmelaOutokummun Partio1.41 / 1.41
Sohvi-Lotta VaronenJoensuun Kataja1.25 / 1.25
 
T13 kuula (12)
Peppilotta EronenJoensuun Kataja8.47 / 8.47
Helmi HuopalainenValkealan Kajo8.16 / -
Sinna HuovinenPyhäselän Urheilijat - / -
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento8.01 / 8.01
Wilma LiljeqvistJoensuun Kataja6.87 / 6.87
Siiri LindholmSavonlinnan Riento10.13 / 10.03
Minessa MiettinenJoensuun Kataja6.67 / 6.67
Martta MuuttorantaLiperin Taimi10.22 / 10.22
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja7.49 / 7.49
Helmi SalmelaOutokummun Partio - / -
Nuua TuononenPyhäselän Urheilijat8.44 / 8.44
Sohvi-Lotta VaronenJoensuun Kataja7.87 / 7.87
 
P11 60m (7)
Nuutti HämäläinenPyhäselän Urheilijat 9.06 / 9.06
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat 9.39 / 9.39
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento 9.02 / 9.02
Hugo LasaroffJoensuun Kataja10.29 / 10.29
Max MäkinenJoensuun Kataja11.25 / 11.25
Toivo TakanenJoensuun Kataja 8.39 / 8.39
Lassi TuomainenKuopion Reipas 9.17 / 9.17
 
P11 1000m (5)
Vili HyvärinenPolvijärven Urheilijat3:51.42 / 3:51.42
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento3:26.03 / 3:26.03
Santtu PiitulainenJoensuun Kataja3:37.72 / 3:37.72
Veikka ViinisaloJoensuun Kataja - / -
Voitto VoutilainenJoensuun Kataja3:29.54 / 3:29.54
 
P11 korkeus (3)
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat1.42 / 1.42
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento1.30 / 1.30
Hugo LasaroffJoensuun Kataja1.31 / 1.31
 
T11 60m (10)
Viida HiltunenOutokummun Partio 9.74 / 9.74
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat 9.51 / 9.51
Evina LaakkonenPyhäselän Urheilijat - / -
Lila LaakkonenPyhäselän Urheilijat 9.76 / 9.76
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja 9.58 / 9.58
Lotta LindholmSavonlinnan Riento11.09 / 11.09
Sara NoponenLiperin Taimi10.44 / 10.44
Julia ParviainenPyhäselän Urheilijat 9.12 / 9.12
Ida PelliPolvijärven Urheilijat 9.47 / 9.47
Vinka PyylampiJoensuun Kataja10.06 / 10.06
 
T11 1000m (8)
Senniina HuovinenPyhäselän Urheilijat3:40.69 / 3:40.69
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat3:46.42 / 3:46.97
Lila LaakkonenPyhäselän Urheilijat - / -
Lotta LindholmSavonlinnan Riento4:02.19 / 4:05.80
Sara NoponenLiperin Taimi3:52.60 / 3:52.60
Milja PyykköJoensuun Kataja4:06.19 / 4:08.84
Vinka PyylampiJoensuun Kataja4:12.38 / 4:12.38
Lila RiissanenJoensuun Kataja3:39.07 / 3:39.07
 
T11 korkeus (6)
Viida HiltunenOutokummun Partio1.15 / 1.15
Senniina HuovinenPyhäselän Urheilijat - / -
Heini KuronenPyhäselän Urheilijat1.10 / 1.10
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja1.15 / 1.15
Lotta LindholmSavonlinnan Riento1.10 / 1.10
Sara NoponenLiperin Taimi1.10 / 1.10