Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
SM-kilpailut
09.05. klo 11:00 SM-maastot
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 495 henk. (526 lajisuoritusta)
M 4 km (56)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ali AbdulrahmanTurun Urheiluliitto - / -
Tuomas AhoLimingan Niittomiehet - / -
Asmo AholaEndurance Ultrarunning Team Finland - / -
Kristian BackmanImatran Urheilijat - / -
Johannes BrunilaTurun Urheiluliitto - / -
Henrik GoeschTurun Urheiluliitto - / -
Hannu GranbergLahden Ahkera - / -
Robert HagströmGamlakarleby IF - / -
Juuso HakalaTurun Urheiluliitto - / -
Konsta HämäläinenJoensuun Kataja - / -
Wilho HautalaLahden Ahkera - / -
Santtu HeikkinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Samu HeikkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Harri HietamäkiVasa IS - / -
Joni HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Samuli HussaLimingan Niittomiehet - / -
Antti IhamäkiAlajärven Ankkurit - / -
Jonas IngoVasa IS - / -
Panu JantunenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Juha JärveläKurikan Ryhti - / -
Jarkko JärvenpääTampereen Pyrintö - / -
Konsta KajanIF Sibbo-Vargarna - / -
Jussi KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
Ossi KekkiLahden Ahkera - / -
Leevi KeronenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Aleksi KiveläLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Robin KronqvistIK Falken - / -
Joonas KuismaTeivo Stayers - / -
Lassi KuvaLahden Ahkera - / -
Juho LatvalaRovaniemen Roadrunners - / -
Jesse LaukkarinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kalle LinnasaariTurun Urheiluliitto - / -
Antti MännikköKuivasjärven Aura - / -
Petri NevalainenJoensuun Kataja - / -
Markus NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Joonatan OportaTurun Urheiluliitto - / -
Rami OravakangasLimingan Niittomiehet - / -
Mikke PaajanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kari PoutiainenLimingan Niittomiehet - / -
Tuomas PuputtiIF Raseborg - / -
Topi RaitanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Matti RaumaTurun Urheiluliitto - / -
Jarkko RonkainenVaasan Vasama - / -
Reijo RonnilaHeinolan Isku - / -
Eero SalevaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuomo SalonenEspoon Tapiot - / -
Kevin SandellIK Falken - / -
Björn SandlerIK Falken - / -
Joona SointuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Miika TenhunenNivalan Urheilijat - / -
Olli ToivolaJoensuun Kataja - / -
Joakim TräskelinVasa IS - / -
Joni VirkkalaGamlakarleby IF - / -
Niklas WihlmanTurun Urheiluliitto - / -
Juho YlipekkalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
M 10 km (42)
Ali AbdulrahmanTurun Urheiluliitto - / -
Marko Alasaukko-OjaKenttäurheilijat -5835:51 / -
Johannes BrunilaTurun Urheiluliitto33:32 / -
Henrik GoeschTurun Urheiluliitto31:08 / -
Juuso HakalaTurun Urheiluliitto32:20 / -
Markus HämäläinenEspoon Tapiot32:21 / -
Veikka HeinonenGamlakarleby IF - / -
Joonas HytönenRauman Urheilijat35:12 / -
Antti HyttinenVaajakosken Kuohu33:26 / -
Antti IhamäkiAlajärven Ankkurit31:06 / -
Juha JärveläKurikan Ryhti32:55 / -
Jarkko JärvenpääTampereen Pyrintö28:58 / -
Janne JokinenVaajakosken Kuohu33:52 / -
Jaakko KeroTurun Urheiluliitto31:20 / -
Väinö KlemolaKuopion Reipas32:52 / -
Jesse KuokkanenVarkauden Kenttä-Veikot36:52 / -
Kalle LinnasaariTurun Urheiluliitto34:34 / -
Antti MikkonenOulun NMKY:n Urheilijat36:46 / -
Riku-Antti NaskaliKylmäkosken Veikot36:46 / -
Janne NiemiJanakkalan Jana34:29 / -
Jaakko NieminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Antti-Pekka NiinistöLahden Ahkera30:33 / -
Antti NisonenMikkelin Kilpa-Veikot34:30 / 35:21
Aki NummelaHelsingin Kisa-Veikot30:45 / -
Joonatan OportaTurun Urheiluliitto33:09 / -
Jere PajunenJoensuun Kataja31:03 / -
Lauri PalsaHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners ry34:14 / -
Jaakko PiesanenSaarijärven Pullistus30:38 / -
Konsta PuutioGamlakarleby IF35:30 / -
Jukka RahkonenPolvijärven Urheilijat33:25 / -
Kimmo RandelinIisalmen Visa31:34 / -
Markus RannankariJoensuun Kataja - / -
Matti RaumaTurun Urheiluliitto30:57 / -
Simeon RissanenLimingan Niittomiehet34:33 / -
Tomi RonkainenUltrajuoksuseura Sisu ry35:00 / -
Eero SalevaHelsingin Kisa-Veikot30:38 / -
Kevin SandellIK Falken33:00 / -
Björn SandlerIK Falken32:12 / -
Lasse SuonpääKankaanpään Seudun Leisku33:00 / -
Miika TakalaJyväskylän Kenttäurheilijat30:09 / -
Niklas WihlmanTurun Urheiluliitto30:48 / -
Juho YlinenJyväskylän Kenttäurheilijat34:58 / -
 
N 4 km (46)
Johanna Ala-PöntiöKälviän Tarmo - / -
Nathalie BlomqvistIK Falken - / -
Nina ChydeniusGamlakarleby IF - / -
Sonja EskelinenLahden Ahkera - / -
Iida HaatajaOulun Pyrintö - / -
Emma HakalaEspoon Tapiot - / -
Roosa HämäläinenKälviän Tarmo - / -
Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Pihla HokkanenKuopion Reipas - / -
Kaisa HonkaharjuKälviän Tarmo - / -
Heidi HorttanainenImatran Urheilijat - / -
Anna HyvärinenTurun Urheiluliitto - / -
Rebecca ImmonenLahden Ahkera - / -
Mona JäppinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia JoronenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Annemari KiekaraPudasjärven Urheilijat - / -
Essi KiveläEspoon Tapiot - / -
Päivi KnutarKälviän Tarmo - / -
Marika KrohnsPudasjärven Urheilijat - / -
Minna LamminenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Moona LatvalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kaarina LehtonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nina LeivoNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna LempinenPudasjärven Urheilijat - / -
Sofie LövdahlVasa IS - / -
Veera ManterePudasjärven Urheilijat - / -
Suvi MiettinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sofia MuinonenEspoon Tapiot - / -
Maria Murtorinne-TaskinenKuopion Reipas - / -
Natalia NylundLahden Ahkera - / -
Anne-Marika PartanenKuopion Reipas - / -
Johanna PeiponenRovaniemen Lappi - / -
Lotta PenttinenEspoon Tapiot - / -
Raija PoutiainenPudasjärven Urheilijat - / -
Anne RajaniemiLahden Ahkera - / -
Satu RautiainenKoiviston Kipinä - / -
Susanna SaapunkiPudasjärven Urheilijat - / -
Johanna SällinenTurun Urheiluliitto - / -
Suvi SelveniusHelsingin Kisa-Veikot - / -
Lotta SundqvistTurun Urheiluliitto - / -
Mira TuominenForssan Salama - / -
Kaisa TyniPyhtään Yritys - / -
Henna VanhanenPudasjärven Urheilijat - / -
Amanda VirtanenTurun Urheiluliitto - / -
Veronika VirtapohjaTampereen Pyrintö - / -
Annina WallingPolvijärven Urheilijat - / -
 
N 10 km (31)
Nerea AbregoHelsingin Juoksijat - Helsinki Runners ry37:52 / -
Tiina AlhonenVaajakosken Kuohu38:17 / -
Nina ChydeniusGamlakarleby IF35:53 / -
Malin EnlundGamlakarleby IF - / -
Anna-Stiina ErkkiläEspoon Tapiot - / -
Taru HäyrinenMikkelin Kilpa-Veikot36:02 / -
Anna-Elina HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat38:27 / -
Oona HilkamoEspoon Tapiot38:01 / -
Heidi HorttanainenImatran Urheilijat40:45 / -
Minna HuovinenPudasjärven Urheilijat42:45 / -
Rebecca ImmonenLahden Ahkera - / -
Laura KarkkulainenPyhäselän Urheilijat - / -
Oona KettunenKarhulan Katajaiset34:46 / -
Annemari KiekaraPudasjärven Urheilijat33:19 / -
Marika KrohnsPudasjärven Urheilijat39:27 / -
Minna LamminenHelsingin Kisa-Veikot34:12 / -
Klaara LeponiemiLempäälän Kisa Yleisurheilu35:59 / -
Satu LipiäinenUltrajuoksuseura Sisu ry38:49 / -
Saara MalinenRunners Club38:54 / -
Laura ManninenKenttäurheilijat -5834:05 / 35:49
Veera ManterePudasjärven Urheilijat39:49 / -
Suvi MiettinenHelsingin Kisa-Veikot34:49 / -
Tiia MuloJoensuun Kataja - / -
Aino NiemiTurun Urheiluliitto37:35 / -
Katri NiemistöJyväskylän Kenttäurheilijat37:30 / -
Saara NikanderLänsi-Uudenmaan Urheilijat35:28 / -
Natalia NylundLahden Ahkera37:52 / -
Johanna PeiponenRovaniemen Lappi31:59 / -
Susanna SaapunkiPudasjärven Urheilijat39:32 / -
Mira TuominenForssan Salama35:19 / -
Henna VanhanenPudasjärven Urheilijat38:53 / -
 
M22 6 km (25)
Olli AhlgrenLahden Ahkera - / -
Samuel AuvinenJoensuun Kataja - / -
Walte HautalaLahden Ahkera - / -
Wilho HautalaLahden Ahkera - / -
Eemil HelanderJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Wiljami ItämeriTurun Urheiluliitto - / -
Markus KasanenJoensuun Kataja - / -
Vilho KilpeläinenPiikkiön Kehitys - / -
Ravinder KohtaniemiYkspihlajan Reima - / -
Elias KortelainenJoensuun Kataja - / -
Jaakko KotajärviLimingan Niittomiehet - / -
Mika KotirantaJoensuun Kataja - / -
Lassi KuvaLahden Ahkera - / -
Oskari LepistöTurun Urheiluliitto - / -
Eetu LindholmTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri LuomalaKauhavan Wisa - / -
Juho MylläriHeinolan Isku - / -
Joose NurmelaLimingan Niittomiehet - / -
Nuutti PirhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Niko PutkinenKarhulan Katajaiset - / -
Aleksi SalmelaGamlakarleby IF - / -
Lauri SaloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oskari SilvennoinenJoensuun Kataja - / -
Juho-Kusti SivosaviTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Veeti-Valtteri SoikkeliOulun Pyrintö - / -
 
N22 4 km (28)
Mona Af ForsellesRekolan Raikas - / -
Milla Ala-LahtiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Emmi ErkkiläRaahen Vesa - / -
Heidi HaapamäkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Heini IkonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Reetta JoronenSavonlinnan Riento - / -
Emma KatajalaaksoLahden Ahkera - / -
Vilja KauranenEspoon Tapiot - / -
Sara KivenmäkiKuortaneen Kunto - / -
Helena KnaapiVasa IS - / -
Ella KoskiniemiEspoon Tapiot - / -
Aino KuljukkaLahden Ahkera - / -
Lumi LaitinenOulun Pyrintö - / -
Andrea LiljaVasa IS - / -
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Veera MensonenMaaningan Mahti - / -
Aada MiskalaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Camilla NiemiViipurin Urheilijat - / -
Sara NiittyviitaLahden Ahkera - / -
Cecilia ÖsterbladVasa IS - / -
Veera PeräläLahden Ahkera - / -
Siiri RainioJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Venla RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Sara-Elise RuokonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Siiri SilvennoinenJoensuun Kataja - / -
Sini TirriLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Helmi VuorimaaLahden Ahkera - / -
Viola WestlingTurun Urheiluliitto - / -
 
M19 6 km (27)
Ahmad ArashLahden Ahkera - / -
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Petrus GenasVasa IS - / -
Tuure HaapanenTurun Urheiluliitto - / -
Wäinö HautalaLahden Ahkera - / -
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat - / -
Arttu HeilalaRaahen Vesa - / -
Juuso HonkanenNastolan Naseva - / -
Veikko HuuskonenPosion Pyrintö - / -
Onni IkonenHankasalmen Hanka - / -
Oskari KangasniemiIkaalisten Urheilijat - / -
Samuli KeroVammalan seudun Voima - / -
Mikko KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Lassi KorpijärviToholammin Urheilijat - / -
Junnu KorvenpääKenttäurheilijat -58 - / -
Rasmus KrogellKenttäurheilijat -58 - / -
Rasmus LerstrandVasa IS - / -
Nuutti LintunenTampereen Pyrintö - / -
Justus LuonelaLahden Ahkera - / -
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö - / -
Leonard MarkénIF VOM - / -
Matias MononenLahden Ahkera - / -
Aleksi RajaniemiLahden Ahkera - / -
Jani SimoinenHalsuan Toivo - / -
Alexander StåhlbergIF VOM - / -
Pyry SuojanenTurun Urheiluliitto - / -
Mikko VesmaTurun Urheiluliitto - / -
 
N19 4 km (38)
Senja GustafssonKauhavan Wisa - / -
Viola GustafssonKauhavan Wisa - / -
Ronja HaavistoNokian Urheilijat - / -
Venla HäkkinenJoensuun Kataja - / -
Veera HelkamaSalon Vilpas - / -
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto - / -
Helmi KarjainenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Kaisla KeiskiGamlakarleby IF - / -
Veera KontkanenJoensuun Kataja - / -
Moona KorkealaaksoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura - / -
Iiris KoskiLahden Ahkera - / -
Pinja KotinurmiLahden Ahkera - / -
Helmi KöykkäRekolan Raikas - / -
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Lotta-Maria MaineTurun Urheiluliitto - / -
Miisa MäkeläEspoon Tapiot - / -
Lotta MalmivaaraRunners Club - / -
Katharina MarekwiaEspoon Tapiot - / -
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ilona MononenLahden Ahkera - / -
Laura NissinenEspoon Tapiot - / -
Jenni OjalaPohjan Koitto - / -
Sini RahkonenPolvijärven Urheilijat - / -
Emma RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Selina RintalaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Venla SaariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Katri SaavalainenSysmän Sisu - / -
Muska SandenSalon Vilpas - / -
Ellen SeistoEspoon Tapiot - / -
Lotta TarvainenJoensuun Kataja - / -
Aino TengvallRekolan Raikas - / -
Pilvi TurunenTuupovaaran Urheilijat - / -
Heljä-Viivi UnkilaTurun Urheiluliitto - / -
Janette VänttinenPorvoon Urheilijat - / -
Anna-Maj VierikkoRekolan Raikas - / -
Maija VirtanenEurajoen Veikot - / -
Iida VuolletKalajoen Junkkarit - / -
 
M17 4 km (49)
Jimi AlastaloJoensuun Kataja - / -
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kasper BiskopGamlakarleby IF - / -
Aarni EijsSalon Vilpas - / -
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Joona HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Santtu HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Lauri HiisvirtaVasa IS - / -
Eemeli HirvonenLiperin Taimi - / -
Anton IngvesIF Kraft - / -
Pietari JussinmäkiHalsuan Toivo - / -
Hiski KailaNastolan Naseva - / -
Artturi KangasmaaRovaniemen Roadrunners - / -
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Elmeri KeroTurun Urheiluliitto - / -
Valtteri KinnunenYlämaan Pyrkijät - / -
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat - / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miska KoponenViipurin Urheilijat - / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö - / -
Veikko KorpikallioMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Niilo KotirantaYlämaan Pyrkijät - / -
Ilmari LehmusJoensuun Kataja - / -
Kasper LindebergLahden Ahkera - / -
Jaakko MäenpääJoensuun Kataja - / -
Luukas MäkeläPyhäselän Urheilijat - / -
Matias MällinenOulun NMKY:n Urheilijat - / -
Niklas MoilanenKuivasjärven Aura - / -
Sisu MoilanenTurun Urheiluliitto - / -
Anssi MustonenKoiviston Kipinä - / -
Miki NiemensivuRauman Urheilijat - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat - / -
Roni-Eemil NorrbackaAsikkalan Raikas - / -
Aarre PaukkeriLimingan Niittomiehet - / -
Oskari RannilaVetelin Urheilijat - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Henri SäisäIisalmen Visa - / -
Jere SantaluotoTurun Urheiluliitto - / -
Roope SassiIin Yritys - / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat - / -
Atte TaipaleVetelin Urheilijat - / -
Arsi TietäväinenTohmajärven Urheilijat - / -
Eeli TohmolaOulun Pyrintö - / -
Roope TurunenPyhäselän Urheilijat - / -
Lassi ValtaPyhäselän Urheilijat - / -
Joel VuohtoniemiViipurin Urheilijat - / -
 
N17 4 km (55)
Salla AhonenImatran Urheilijat - / -
Maija BorenLieksan Urheilijat - / -
Henna EineluotoLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nea HalttunenAsikkalan Raikas - / -
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia HänninenEspoon Tapiot - / -
Liina HyyppäKälviän Tarmo - / -
Ellen ImmonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Salla IsoherranenViipurin Urheilijat - / -
Carla JalkanenBorgå Akilles - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat - / -
Sofia KiveläLimingan Niittomiehet - / -
Annika KoistinenTurun Urheiluliitto - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera - / -
Pauliina KoivuniemiVammalan seudun Voima - / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK - / -
Eveliina KujalaLimingan Niittomiehet - / -
Melissa KykyriKälviän Tarmo - / -
Nora KytäjäLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Emmi LampioKeravan Urheilijat - / -
Minka LindeqvistJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lotta LuumiHeinolan Isku - / -
Helmiemilia MalinHeinolan Isku - / -
Aino MannerNoormarkun Nopsa - / -
Krista ManninenLahden Ahkera - / -
Maisa MikkolaViipurin Urheilijat - / -
Anni MylläriHeinolan Isku - / -
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot - / -
Petriina NiininenNokian Urheilijat - / -
Lotta NurminenTurun Urheiluliitto - / -
Sissi OikkonenLapin Lukko - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat - / -
Kiia PaavolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eva PeltopuroVantaan Salamat - / -
Tinja PirttikoskiTurun Urheiluliitto - / -
Unna PutaalaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sani RajalaEurajoen Veikot - / -
Sini RajaniemiLahden Ahkera - / -
Selene RossiEspoon Tapiot - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ella SorvistoKuivasjärven Aura - / -
Vilma SorvistoKuivasjärven Aura - / -
Alina TikkaJoensuun Kataja - / -
Elina TurunenKuivasjärven Aura - / -
Sirja TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat - / -
Nelli ViskariLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Sanni VuolletKalajoen Junkkarit - / -
Ea VuoriLahden Ahkera - / -
Pinja YläharjuPuumalan Viri - / -
 
P15 4 km (59)
Aleksi AhlforsRauman Urheilijat - / -
Lauri AlmMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat - / -
Vili HahtoKenttäurheilijat -58 - / -
Eeli HäikiöLiperin Taimi - / -
Joonatan HämäläinenSulkavan Urheilijat -41 - / -
Ohto HeiskanenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Joona HirvinenKälviän Tarmo - / -
Juho HyyryläinenVaalan Karhu - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Iisakki JussinmäkiHalsuan Toivo - / -
Konsta JuutinenPaltamon Urheilijat - / -
Santeri KallioKälviän Tarmo - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Lauri KilpeläinenPiikkiön Kehitys - / -
Akseli KirjavainenTammelan Ryske - / -
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat - / -
Otto KonttinenLeppävirran Viri - / -
Ville KorhonenKenttäurheilijat -58 - / -
Tero KorpiKenttäurheilijat -58 - / -
Juho KoskinenLahden Ahkera - / -
Eelis KuusjärviLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot - / -
Viljami LestinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ilmari MäenpääJoensuun Kataja - / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat - / -
Valtteri MäkeläLiperin Taimi - / -
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet - / -
Konsta ManninenLahden Ahkera - / -
Eino MannonenKarhulan Katajaiset - / -
Ville MeriläinenPyhäselän Urheilijat - / -
Matias MikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset - / -
Samuel PasanenLahden Ahkera - / -
Josue Perez RoselloKenttäurheilijat -58 - / -
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
Patrik RautiainenSaarijärven Pullistus - / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Jesse SaloLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly - / -
Iisakki SiiraLimingan Niittomiehet - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi - / -
Kalle TossavainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Mikaïl UusipereEspoon Tapiot - / -
Armas UusitaloOulun Pyrintö - / -
Konsta VäisänenLahden Ahkera - / -
Eetu ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Joonatan VenäläinenImatran Urheilijat - / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Jerry VileniusHelsingin Kisa-Veikot - / -
René-Peter VuorioMaarian Mahti - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 4 km (70)
Aino AnttilaNakkilan Vire - / -
Inka AunimoEspoon Tapiot - / -
Elle CederHelsingin Kisa-Veikot - / -
Stella EhnströmVasa IS - / -
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas - / -
Helmi HaavistoNokian Urheilijat - / -
Roosa HeiskanenKarhulan Katajaiset - / -
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lotta HulkkoJalasjärven Jalas - / -
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Liinu JärvinenAlajärven Ankkurit - / -
Alma JunnikkalaKalajoen Junkkarit - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oona KareinenJoensuun Kataja - / -
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Nelli-Lotta KarppelinLimingan Niittomiehet - / -
Elmiina KatajalaaksoKannuksen Ura - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Anessa KisnerKuivasjärven Aura - / -
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nelli KokkonenVehkalahden Veikot - / -
Netta KormuVehkalahden Veikot - / -
Ronja KronvallBorgå Akilles - / -
Satu KuokkaVehkalahden Veikot - / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Katariina LeppäahoAlajärven Ankkurit - / -
Maiju MäkeläVantaan Salamat - / -
Anni Mäki- HokkonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Fanni MalinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja - / -
Ava NieminenGamlakarleby IF - / -
Netta NieminenVammalan seudun Voima - / -
Ida NordkvistVasa IS - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Karoliina OlliLoimaan Leisku - / -
Heidi PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Alisa ParkkonenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ilona PelliMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Inka PeltolaLahden Ahkera - / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Ella RepoParikkalan Urheilijat - / -
Taru RepoPohjan Koitto - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto - / -
Elina RuusuvuoriJoensuun Kataja - / -
Marianne SalmiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Celina SalonenLahden Ahkera - / -
Saaga SassiIin Yritys - / -
Tytti SeppäläVehkalahden Veikot - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Kia SuniEspoon Tapiot - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Enni TammilehtoEspoon Tapiot - / -
Annika TattariKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Pihla TiihonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Nella VoutilainenJoensuun Kataja - / -
Cornelia VuorioTurun Urheiluliitto - / -