Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
am-kilpailut
10.07. klo 11:00 SFI Mästerskapen 2021
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 352 henk. (713 lajisuoritusta)
M 100m (17)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna10.78 / 10.78
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft10.67 / 10.82
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK11.25 / 11.25
Adrian BjörkgrenIF Drott11.07 / 11.07
Alexander BjörkgrenIF Drott10.60 / 10.60
Jonni BlomqvistBorgå Akilles11.27 / -
Jonathan BraceBorgå Akilles10.68 / 10.78
Mike ChangalaBorgå Akilles11.05 / -
Christoffer EnvallIK Falken10.67 / 11.07
Rasmus EnvallIK Falken11.64 / 11.99
Viktor KanteleBorgå Akilles10.98 / -
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna11.46 / 11.46
Mathias LaunonenIF Kraft11.07 / 11.75
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna10.66 / 10.95
Pavel MäkinenHelsingfors IFK10.92 / 11.02
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna11.10 / 11.10
Eric SjölundIF Åland rf11.17 / -
 
M 200m (21)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna21.32 / 21.38
Mustafa Al-JubouriGamlakarleby IF24.97 / -
Aleksi Ala-PrinkkiläIF Kraft22.03 / 22.03
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK22.52 / 22.93
Erik BackHelsingfors IFK21.49 / 21.53
Adrian BjörkgrenIF Drott22.95 / 22.95
Alexander BjörkgrenIF Drott22.27 / 22.43
Jonni BlomqvistBorgå Akilles22.09 / 22.09
Jonathan BraceBorgå Akilles22.08 / -
Mike ChangalaBorgå Akilles22.56 / -
Christoffer EnvallIK Falken21.41 / 23.03
Filiph JohanssonGamlakarleby IF21.83 / 22.01
Viktor KanteleBorgå Akilles22.55 / -
Pavel MäkinenHelsingfors IFK22.42 / -
Rasmus MartinIF Sibbo-Vargarna22.60 / 22.60
Sebastian NordbergIF Kraft22.97 / 22.97
Eric SjölundIF Åland rf22.54 / -
Alfons SödermanIF Drott23.48 / 23.81
Benjamin StendahlBorgå Akilles22.45 / 22.45
Niklas TallqvistBorgå Akilles23.76 / 23.76
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna23.15 / -
 
M 400m (16)
Eljas AaltoIF Sibbo-Vargarna 47.58 / 48.88
Mustafa Al-JubouriGamlakarleby IF 54.96 / -
Jevgeni AleksandrovHelsingfors IFK 50.78 / 51.81
Erik BackHelsingfors IFK 47.64 / 47.91
Jonni BlomqvistBorgå Akilles 48.38 / 48.38
Johannes EhrsIF VOM - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 52.47 / 52.47
Filiph JohanssonGamlakarleby IF 47.89 / 48.24
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna 49.51 / -
Leonard MarkénIF VOM - / -
Sebastian NordbergIF Kraft 51.65 / 52.01
Alfons SödermanIF Drott 52.68 / -
Benjamin StendahlBorgå Akilles 49.71 / 49.79
Matias TulokasIF Sibbo-Vargarna 52.35 / -
Väinö VenetjokiGamlakarleby IF 53.03 / -
Joni VirkkalaGamlakarleby IF 53.67 / -
 
M 800m (6)
Viktor BjörkellVasa IS2:07.90 / 2:07.90
Johannes EhrsIF VOM2:12.48 / -
Robert HagströmGamlakarleby IF1:56.29 / 1:59.31
Hugo KarlströmIF Åsarna2:01.21 / 2:01.21
Alex RauhalaVasa IS1:52.62 / 1:52.62
Väinö VenetjokiGamlakarleby IF1:54.66 / -
 
M 1500m (3)
Viktor BjörkellVasa IS 4:30.33 / 4:36.35
Jonas IngoVasa IS 4:09.74 / -
Aleksi SalmelaGamlakarleby IF - / -
 
M 5000m (7)
Christian GrannasVasa IS16:07.05 / -
Harri HietamäkiVasa IS15:44.73 / -
Joonas HytönenRauman Urheilijat15:33.01 / 15:33.01
Jonas IngoVasa IS16:01.98 / 16:01.98
Niko KoskelaIlmajoen Kisailijat - / -
Leonard MarkénIF VOM - / -
Joakim TräskelinVasa IS15:40.40 / -
 
M 110m aj (4)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna - / -
Viktor KanteleBorgå Akilles14.16 / 14.37
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M 400m aj (2)
Jonni BlomqvistBorgå Akilles 51.41 / 51.41
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna 56.92 / 56.92
 
M 3000m ej (4)
Hugo ÅströmHelsingfors IFK - / -
Nooa KenttäIF Raseborg - / -
Nuutti PirhonenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Joakim TräskelinVasa IS 9:34.63 / -
 
M korkeus (6)
Oskar AnderssonIF Sibbo-Vargarna1.86 / 1.76
Richard ÖstmanIF VOM - / -
Casper TillanderIF Sibbo-Vargarna2.00 / 1.72
Christoffer WestmanGamlakarleby IF1.84 / -
Mikael WestöVasa IS2.03 / -
Sebastian WidjeskogIF Åsarna1.97 / 1.90
 
M seiväs (5)
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna4.25 / 4.25
Anton KunnasIF Sibbo-Vargarna5.22 / 5.00
Albin LundbergVasa IS5.08 / 5.08
Jesse SalmiVasa IS5.15 / 4.80
Mikael WestöVasa IS5.50 / 4.60
 
M pituus (5)
Rasmus EnvallIK Falken5.53 / -
Frans HäggblomIK Falken6.68 / 6.68
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna4.92 / -
Joona LuotonenIF Sibbo-Vargarna7.10 / -
Linus SchmidtBorgå Akilles3.70 / -
 
M 3-loikka (2)
Frans HäggblomIK Falken13.42 / 12.89
Michael RännarIF VOM12.57 / 12.57
 
M kuula (5)
Mika FlinkkiläSeinäjoen Seudun Urheilijat17.67 / 16.54
Victor HögholmIF Femman12.77 / -
Jonny KarlssonPargas IF - / -
Matias KomiIF Sibbo-Vargarna - / -
Jonas SolvinIK Falken15.50 / -
 
M kiekko (5)
Frantz KrugerVasa IS69.97 / 59.45
Adam NäseIF Åsarna39.32 / 38.11
Jonas SolvinIK Falken43.85 / -
Tom TommiskaIF Åland rf44.90 / 38.32
Lauri WuorenrinneIF Raseborg - / -
 
M moukari (5)
Roope AuvinenSjundeå IF71.18 / 70.30
Fredrik FröbergSjundeå IF65.10 / 64.36
Tommy LahtiIF Femman28.97 / 25.49
Jonas SolvinIK Falken48.39 / -
Simon SolvinIK Falken61.92 / 60.52
 
M keihäs (6)
Tommy LahtiIF Femman25.91 / -
Adam NäseIF Åsarna55.88 / -
Linus SchmidtBorgå Akilles39.95 / -
Joar SöderholmHelsingfors IFK56.08 / 54.16
Teo TakalaIF Raseborg77.97 / 75.80
Lauri WuorenrinneIF Raseborg60.14 / 60.14
 
M 5000m kävely (3)
Jonathan EkbergEsbo IF22:18.12 / -
Rasmus LerstrandVasa IS23:36.17 / -
Mikko RuokolainenEsbo IF24:02.42 / -
 
N 100m (21)
Felicia ÅbackaIF Fyren12.36 / 12.94
Jenny AsplundLarsmo IF12.62 / 12.62
Rebekah FincherEsbo IF - / -
Madeleine GlasbergVasa IS12.56 / -
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna12.61 / 12.61
Iina HonkaEsbo IF13.96 / 14.02
Anna JulinIF Nykarlebynejden12.04 / 12.11
Wilma JungarEsbo IF12.74 / 12.74
Iida KalliomäkiEsbo IF12.06 / -
Kira KytöläEsbo IF12.05 / -
Maisa LaaksoVasa IS12.32 / 12.81
Lotta LahtinenIF Raseborg12.57 / 12.89
Siiri MetsäläEsbo IF14.04 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna12.53 / 12.53
Malva NylundVasa IS12.85 / -
Nathalie NystrandIF Fyren12.46 / -
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK12.95 / 13.73
Sofia SödergårdhIF Åland rf12.71 / 13.62
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna13.91 / 13.91
Ida WiklundVasa IS13.30 / 13.46
Simone WiklundIF Nykarlebynejden12.47 / 12.81
 
N 200m (16)
Felicia ÅbackaIF Fyren25.23 / 26.23
Jonna BerghemHIK Friidrott23.76 / -
Madeleine GlasbergVasa IS25.38 / -
Iina HonkaEsbo IF30.21 / -
Anna JulinIF Nykarlebynejden24.57 / 24.89
Erica KolehmainenVasa IS26.19 / 27.55
Mathilda KvistVasa IS25.50 / 25.58
Maisa LaaksoVasa IS25.50 / 26.25
Lotta LahtinenIF Raseborg26.14 / 26.24
Saga MalmioPargas IF29.45 / -
Jeanine NygårdVasa IS24.25 / 25.19
Malva NylundVasa IS25.61 / 25.61
Nathalie NystrandIF Fyren25.36 / -
Eliisa RäsänenEsbo IF25.29 / 26.03
Jessica RautelinEsbo IF25.29 / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden25.23 / 25.68
 
N 400m (14)
Felicia ÅbackaIF Fyren 56.25 / -
Jonna BerghemHIK Friidrott 54.72 / 55.75
Anna DahlströmIF Raseborg 62.94 / -
Maisa LaaksoVasa IS 59.11 / -
Saimi LupalaIF Raseborg 59.81 / 59.81
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 56.89 / 58.34
Jeanine NygårdVasa IS 54.64 / 56.51
Anni NylundIF Åland rf 57.55 / -
Malva NylundVasa IS 56.31 / 58.18
Moa PesonenIF Åland rf 70.06 / 70.06
Eliisa RäsänenEsbo IF 56.58 / -
Jessica RautelinEsbo IF 55.97 / -
Tara VaittinenEsbo IF 59.91 / -
Simone WiklundIF Nykarlebynejden 56.20 / 59.10
 
N 800m (7)
Elin BjörkIK Falken2:21.83 / -
Nina ChydeniusGamlakarleby IF2:20.68 / -
Frida HäggkvistIF Kraft2:22.33 / -
Heidi KuuttinenIF Kraft - / -
Andrea LiljaVasa IS2:18.89 / -
Anni NylundIF Åland rf2:29.30 / -
Tara VaittinenEsbo IF2:26.60 / 2:36.38
 
N 1500m (4)
Nina ChydeniusGamlakarleby IF 4:34.04 / -
Frida HäggkvistIF Kraft 5:07.93 / -
Heidi KuuttinenIF Kraft - / -
Andrea LiljaVasa IS 4:48.31 / 4:48.31
 
N 100m aj (6)
Wilma JungarEsbo IF14.80 / -
Mathilda KvistVasa IS14.12 / -
Amanda LiljendalBorgå Akilles14.15 / 14.15
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna14.67 / -
Jessica RautelinEsbo IF14.15 / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
 
N 400m aj (4)
Anna DahlströmIF Raseborg 69.04 / 69.35
Mathilda KvistVasa IS 59.71 / 60.01
Saimi LupalaIF Raseborg 68.36 / -
Elin MickosIF Sibbo-Vargarna 59.90 / 62.77
 
N 3000m ej (1)
Kaisla KeiskiGamlakarleby IF12:13.57 / -
 
N korkeus (5)
Saimi LupalaIF Raseborg1.65 / -
Emma NymanIF Kraft1.71 / 1.71
Elin PajunenVasa IS1.82 / 1.82
Jennifer StorrankVasa IS1.65 / 1.65
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna1.55 / 1.42
 
N seiväs (4)
Aino AaltonenVasa IS3.10 / -
Miisa KoskiahoKarijoen Tappara3.85 / 3.85
Minttu KoskiahoKarijoen Tappara4.00 / -
Sofie WesterlundVasa IS3.88 / 3.65
 
N pituus (16)
Ida BackmanIF Drott5.10 / 5.10
Rebekah FincherEsbo IF - / -
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna5.26 / -
Wilma JungarEsbo IF5.53 / 5.26
Iida KalliomäkiEsbo IF6.16 / -
Kira KytöläEsbo IF6.42 / -
Amanda LiljendalBorgå Akilles5.87 / 5.87
Saga MalmioPargas IF5.02 / -
Siiri MetsäläEsbo IF4.83 / 4.57
Victoria MynttiIF Drott4.90 / -
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK5.21 / 4.77
Emma PullolaVaasan Vasama6.08 / -
Jessica RautelinEsbo IF5.91 / -
Andrea RönnskärIK Falken5.39 / 5.39
Aino TapioIF Sibbo-Vargarna5.98 / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna4.49 / 4.17
 
N 3-loikka (11)
Hanna BackIF Nykarlebynejden10.16 / 10.16
Ida BackmanIF Drott10.48 / 10.30
Wera HuddVaasan Toverit10.49 / -
Kira KytöläEsbo IF13.61 / -
Janita LeppärantaKristiinan Urheilijat12.32 / 12.14
Saga MalmioPargas IF10.76 / 10.40
Siiri MetsäläEsbo IF11.09 / 10.64
Victoria MynttiIF Drott10.99 / 10.17
Emelie ÖstermanHelsingfors IFK9.46 / -
Andrea RönnskärIK Falken11.07 / 11.07
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.84 / 11.84
 
N kuula (11)
Fina BackholmVasa IS9.32 / -
Elin HolmbergIF Sibbo-Vargarna9.16 / 9.16
Johanna IsomäkiIK Falken10.45 / 9.83
Amanda LiljendalBorgå Akilles13.19 / 12.40
Felicia MeriheinäLiljendal IK12.51 / 12.51
Jessica MeriheinäLiljendal IK15.12 / 14.35
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK12.99 / 12.89
Jessica RautelinEsbo IF12.88 / -
Alina StrömbergLarsmo IF - / -
Linn SundVasa IS13.53 / 12.87
Johanna TikkalaIF Kraft12.64 / 12.37
 
N kiekko (15)
Emilia AnttilaBorgå Akilles42.30 / 42.30
Rebekah FincherEsbo IF - / -
Maria HolmbergIF Åland rf26.32 / 22.60
Iina HonkaEsbo IF - / -
Johanna IsomäkiIK Falken33.41 / 28.57
Josefine LundströmIF Raseborg32.32 / -
Felicia MeriheinäLiljendal IK36.89 / -
Jessica MeriheinäLiljendal IK47.00 / -
Sarah NygårdsIF Kraft33.86 / 28.21
Emmy OllasBorgå Akilles33.53 / 31.55
Sara OraheimoIF Raseborg36.11 / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK36.49 / 35.03
Linn SundVasa IS45.46 / 44.71
Emma UosukainenEsbo IF40.50 / 40.17
Iida UosukainenEsbo IF33.82 / 33.82
 
N moukari (8)
Emma BacklundBorgå Akilles45.97 / 45.97
Ellen BosVasa IS47.93 / 47.93
Maria HolmbergIF Åland rf28.94 / -
Emmanuela KoomsonIF Länken - / -
Josefine LundströmIF Raseborg52.39 / 52.39
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK55.71 / 55.71
Emma UosukainenEsbo IF53.78 / 53.78
Iida UosukainenEsbo IF46.98 / 46.01
 
N keihäs (8)
Fina BackholmVasa IS32.24 / -
Minna HollantiGamlakarleby IF53.55 / 53.55
Amanda LiljendalBorgå Akilles48.52 / 48.52
Rebecca LjungLarsmo IF50.26 / -
Saimi LupalaIF Raseborg - / -
Andrea ÖstermanHelsingfors IFK35.88 / -
Jessica RautelinEsbo IF42.21 / -
Alina StrömbergLarsmo IF - / -
 
N 3000m kävely (2)
Ursula KoivunenEsbo IF17:04.64 / 18:44.9h
Tiina StenvallEsbo IF20:14.38 / 20:18.70
 
M17 100m (11)
Beni ByonaEsbo IF12.63 / 12.63
Oliver ForsmanIF Raseborg12.63 / 12.79
Oscar GrannasIF Drott11.47 / 11.47
Rado LindbergEsbo IF11.65 / 11.65
Emil MännikköEsbo IF12.39 / 12.39
Ive NtumbaVasa IS11.11 / 11.11
Oliver ÖhmanIF Raseborg11.52 / 11.52
Benjamin OlliVasa IS11.16 / 11.16
Elias RintanenVasa IS11.48 / 11.48
Rasmus TenkanenIF Raseborg12.96 / 13.16
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna12.42 / 12.42
 
M17 200m (10)
Davin FloccoGamlakarleby IF25.97 / 25.97
Oliver ForsmanIF Raseborg30.97 / -
Oscar GrannasIF Drott23.25 / 23.25
Isak HöglundIF Drott23.99 / 23.99
Rado LindbergEsbo IF23.29 / 23.29
Ive NtumbaVasa IS22.49 / 22.49
Oliver ÖhmanIF Raseborg23.60 / 23.60
Benjamin OlliVasa IS22.82 / 22.95
Elias RintanenVasa IS23.42 / 23.42
Edward WikarIF Drott25.75 / -
 
M17 400m (13)
Simon EkholmIF Raseborg 55.56 / 55.56
Davin FloccoGamlakarleby IF - / -
Oscar GrannasIF Drott - / -
Oliver HeikkinenIF Raseborg 54.34 / 54.34
Linus HenrikssonBorgå Akilles - / -
Isak HöglundIF Drott 53.73 / 54.58
Rado LindbergEsbo IF 77.49 / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Benjamin OlliVasa IS 53.70 / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles 57.26 / 57.26
Albin SödermanIF Drott 54.62 / 54.62
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg 56.76 / 56.76
 
M17 800m (9)
Kasper BiskopGamlakarleby IF2:06.92 / 2:06.92
Miro HeikkiläGamlakarleby IF2:13.02 / 2:13.02
Oliver HeikkinenIF Raseborg2:04.50 / 2:04.50
Lauri HiisvirtaVasa IS2:18.41 / 2:18.41
Anton IngvesIF Kraft2:20.25 / 2:20.25
Oscar NyholmBorgå Akilles2:06.74 / 2:06.74
Albin SödermanIF Drott2:08.93 / 2:08.93
Viktor StoreGamlakarleby IF2:27.74 / 2:27.74
Rasmus TenkanenIF Raseborg2:20.68 / 2:20.68
 
M17 1500m (6)
Kasper BiskopGamlakarleby IF 4:31.65 / 4:31.65
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna 4:51.66 / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF 4:50.70 / 4:50.70
Lauri HiisvirtaVasa IS 4:51.93 / 4:51.93
Anton IngvesIF Kraft 5:02.08 / 5:02.08
Henrik OjalaIF Åland rf 5:53.66 / -
 
M17 3000m (5)
Jakob EhrsIF VOM - / -
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna10:56.45 / -
Lauri HiisvirtaVasa IS10:32.14 / 10:32.14
Henrik OjalaIF Åland rf - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF10:00.37 / 10:00.37
 
M17 110m aj (3)
Linus HenrikssonBorgå Akilles17.73 / 17.73
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles15.16 / 15.16
 
M17 400m aj (2)
Elliot SchmidtBorgå Akilles 62.34 / 62.34
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
M17 2000m ej (1)
Oscar NyholmBorgå Akilles 6:24.29 / 6:24.29
 
M17 korkeus (3)
Simon EkholmIF Raseborg1.70 / 1.70
Johan GrönroosSjundeå IF1.93 / 1.93
Emil MännikköEsbo IF1.63 / 1.62
 
M17 seiväs (3)
Simon EkholmIF Raseborg3.05 / 3.05
Linus HenrikssonBorgå Akilles2.79 / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles2.90 / -
 
M17 pituus (10)
Alec EkblomBorgå Akilles5.45 / 5.45
Simon EkholmIF Raseborg5.50 / 5.50
Oliver ForsmanIF Raseborg5.96 / 5.96
Oscar GrannasIF Drott6.41 / 6.41
Linus HenrikssonBorgå Akilles4.83 / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles5.64 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna5.80 / 5.69
Benjamin OlliVasa IS6.93 / 6.93
Elliot SchmidtBorgå Akilles5.39 / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna4.94 / -
 
M17 3-loikka (5)
Alec EkblomBorgå Akilles10.92 / 10.92
Oliver ForsmanIF Raseborg11.86 / 11.16
Thomas IsakssonBorgå Akilles11.69 / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna12.74 / 12.57
Anton SabelIF Femman12.21 / -
 
M17 kuula (3)
Simon BjörklöfIF Raseborg12.12 / 12.12
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna15.28 / 15.28
Benjamin HolmbäckIF Åsarna14.15 / 14.15
 
M17 kiekko (5)
Simon BjörklöfIF Raseborg24.80 / 24.80
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna42.52 / 42.52
Benjamin HolmbäckIF Åsarna48.92 / 48.92
Aron JohanssonBorgå Akilles31.13 / 31.13
Samuel PuustinenBorgå Akilles33.95 / 33.95
 
M17 moukari (4)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna41.38 / 41.38
Aron JohanssonBorgå Akilles48.47 / 48.47
Samuel PuustinenBorgå Akilles58.71 / 58.71
Filip WikholmIF Raseborg58.72 / 58.72
 
M17 keihäs (1)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna47.87 / 45.48
 
N17 100m (24)
Emelie AvellanEsbo IF14.45 / 14.45
Gisela BergströmBorgå Akilles13.26 / 13.26
Amanda BertulaVasa IS13.70 / 13.70
Priscilla BoatengIF Drott12.52 / 12.52
Nathalie BraunIF Åland rf14.30 / 14.30
Elizabeth FogdeMalax IF12.77 / 12.77
Natascha FoleyEsbo IF12.62 / 12.62
Sandra GripenbergIF Drott14.90 / 14.90
Julia GroopIF Kraft13.71 / 13.71
Hanna HagnäsLarsmo IF13.18 / 13.18
Nea HassilaIF Drott13.06 / 13.06
Tilda HöglundIF Drott13.32 / 13.50
Annika JuvalaEsbo IF14.31 / -
Iiris KalliomäkiEsbo IF - / -
Ciia KarlssonVasa IS13.21 / 14.23
Kaarlie KetsEsbo IF13.91 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK13.29 / -
Lina LithenVasa IS13.51 / 13.51
Alexandra NylundEsbo IF13.23 / 13.48
Fanny ÖstmanIF Drott13.15 / 13.57
Ella PaukkuEsbo IF12.47 / 12.47
Vilhelmina SjölindIF Åsarna14.25 / -
Ebba SundénVasa IS - / -
Leonie WinellEsbo IF13.32 / 13.58
 
N17 200m (14)
Ina AppelqvistEsbo IF28.01 / -
Emelie AvellanEsbo IF - / -
Amanda BertulaVasa IS27.83 / 27.83
Priscilla BoatengIF Drott25.86 / 25.86
Nathalie BraunIF Åland rf - / -
Natascha FoleyEsbo IF26.14 / -
Julia GroopIF Kraft30.21 / -
Hanna HagnäsLarsmo IF28.06 / 28.20
Kaarlie KetsEsbo IF - / -
Lina LithenVasa IS27.32 / 27.32
Emma LooPargas IF27.10 / 27.10
Alexandra NylundEsbo IF32.28 / -
Fanny ÖstmanIF Drott26.55 / -
Leonie WinellEsbo IF27.87 / 27.87
 
N17 400m (5)
Ida FinellBorgå Akilles 60.16 / 61.96
Chantelle FinneIK Falken - / -
Nea HassilaIF Drott 60.50 / 60.50
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK 62.92 / 63.80
Cassandra NynäsIF Raseborg 84.00 / -
 
N17 800m (6)
Ida FinellBorgå Akilles2:18.37 / 2:29.24
Nea HassilaIF Drott2:20.58 / 2:21.44
Carla JalkanenBorgå Akilles2:20.87 / 2:20.87
Annika JuvalaEsbo IF2:34.13 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK2:25.19 / 2:25.19
Ella WesterlundEsbo IF2:25.57 / 2:27.03
 
N17 1500m (3)
Carla JalkanenBorgå Akilles 4:58.00 / 5:00.98
Emma KorhonenIF Femman 5:25.22 / 5:25.22
Andréa NybergPargas IF 5:19.47 / 5:19.47
 
N17 3000m (3)
Emma KorhonenIF Femman11:29.19 / -
Andréa NybergPargas IF - / -
Teodora WesterlundIF Drott11:16.66 / -
 
N17 100m aj (5)
Mia BackmanIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF14.99 / 14.99
Tilda HöglundIF Drott15.36 / -
Ella PaukkuEsbo IF15.24 / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
 
N17 400m aj (2)
Selma LepistöBorgå Akilles - / -
Cassandra NynäsIF Raseborg 72.22 / -
 
N17 2000m ej (1)
Teodora WesterlundIF Drott 8:12.06 / -
 
N17 korkeus (6)
Ina AppelqvistEsbo IF1.46 / -
Elizabeth FogdeMalax IF1.70 / 1.70
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF1.63 / 1.63
Cassandra NynäsIF Raseborg1.57 / 1.46
Ella PaukkuEsbo IF1.59 / -
Ella WesterlundEsbo IF1.56 / 1.50
 
N17 seiväs (3)
Edith CarlssonVasa IS2.80 / -
Selma LepistöBorgå Akilles2.91 / -
Felicia VikströmLarsmo IF3.20 / 3.20
 
N17 pituus (10)
Mia BackmanIF Drott4.74 / -
Gisela BergströmBorgå Akilles5.33 / 5.33
Natascha FoleyEsbo IF5.02 / 5.02
Sandra GripenbergIF Drott4.33 / 4.33
Tilda HöglundIF Drott5.11 / 4.83
Elin JakobssonIF Åsarna5.32 / 5.32
Annika JuvalaEsbo IF4.83 / -
Iiris KalliomäkiEsbo IF - / -
Alexandra NylundEsbo IF4.30 / -
Leonie WinellEsbo IF4.68 / 4.68
 
N17 3-loikka (9)
Ina AppelqvistEsbo IF10.33 / 9.60
Alicia BjörkvikIK Falken10.67 / 10.34
Sandra GripenbergIF Drott9.26 / 9.26
Elin JakobssonIF Åsarna10.89 / 10.48
Mia KänsäkangasGamlakarleby IF8.73 / -
Hanna LindbergIF Femman10.29 / -
Emma LooPargas IF11.02 / 11.02
Fanny ÖstmanIF Drott10.07 / 10.06
Vilhelmina SjölindIF Åsarna9.83 / 9.83
 
N17 kuula (9)
Emelie AvellanEsbo IF - / -
Iiris KalliomäkiEsbo IF - / -
Kaarlie KetsEsbo IF - / -
Emma KorhonenIF Femman8.61 / -
Hanna LindbergIF Femman10.58 / -
Julia NystrandEsbo IF13.80 / 13.80
Sara PuustinenBorgå Akilles9.91 / 8.74
Gabriela SomeroIF Åsarna8.11 / 8.11
Teodora WesterlundIF Drott9.95 / 9.95
 
N17 kiekko (4)
Erica ÅminneIF Åsarna26.35 / -
Amelie BystedtIF Femman33.08 / 33.08
Hanna LindbergIF Femman40.27 / 40.27
Julia NystrandEsbo IF38.26 / 38.26
 
N17 moukari (5)
Julia NystrandEsbo IF53.14 / 53.14
Sara PuustinenBorgå Akilles53.84 / 47.49
Charlotta SandkullaIF Åsarna59.73 / 59.73
Anna VillförVasa IS41.61 / 41.61
Sofia WahlstedtBorgå Akilles45.05 / 41.68
 
N17 keihäs (3)
Malin KarellSjundeå IF50.17 / 50.17
Cecilia ÖsterbergIF Femman52.27 / 52.27
Ida StoorIF Femman39.34 / 39.34
 
P15 100m (12)
Anton BaggerSjundeå IF12.74 / 12.74
Max ByströmIK Falken12.68 / 12.68
Viggo ClemesIF Åland rf - / -
Linus EkholmBorgå Akilles12.17 / 12.17
Daniel GrönvikIF Raseborg12.22 / 12.22
Emil GroopIF Kraft12.93 / 12.93
Mathias HäggblomIF Åland rf13.65 / 13.65
Axel NisulaMalax IF11.66 / 11.66
Pekka PeltolaEsbo IF12.67 / 12.67
Max SjöströmIF Raseborg12.03 / 12.03
Sebastian VägarIF Kraft13.00 / 13.00
Jasper VilénEsbo IF12.75 / 12.75
 
P15 300m (8)
Viggo ClemesIF Åland rf - / -
Elias EhrsIF VOM - / -
Linus EkholmBorgå Akilles41.15 / 41.16
Filip FrödingIF Fyren - / -
Emil GroopIF Kraft44.81 / -
Mathias HäggblomIF Åland rf54.38 / -
Max SjöströmIF Raseborg - / -
Sebastian VägarIF Kraft43.43 / -
 
P15 800m (9)
Elias EhrsIF VOM2:53.78 / 2:53.78
Linus EkholmBorgå Akilles2:14.62 / -
Theo GullbergVasa IS2:22.24 / 2:22.24
Casper HolmIF Fyren2:09.29 / 2:09.29
Emil KlemetsIK Falken2:23.87 / 2:23.87
Oliver NordbergIF Kraft2:12.79 / 2:12.79
Otto ÖsterbackVasa IS2:21.86 / 2:21.86
Melvin SandbergÅIFK Friidrott2:31.24 / 2:31.24
Hannes SjöblomIF Åland rf2:38.15 / -
 
P15 2000m (9)
Elmer HalmesmäkiIF Drott 7:20.76 / 7:20.76
Adam HolmIF Nykarlebynejden 7:32.23 / 7:32.23
Casper HolmIF Fyren 6:21.26 / 6:21.26
Emil KlemetsIK Falken 7:00.21 / 7:00.21
Oliver NordbergIF Kraft 6:23.18 / -
Otto ÖsterbackVasa IS 7:16.39 / 7:16.39
Melvin SandbergÅIFK Friidrott 7:18.37 / 7:18.37
Hannes SjöblomIF Åland rf 7:14.46 / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna 6:33.27 / 6:33.27
 
P15 1500m ej (2)
Jens-Aarne KeroIF Raseborg 5:02.39 / 5:02.39
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 korkeus (2)
Daniel GrönvikIF Raseborg1.56 / 1.42
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna1.63 / 1.63
 
P15 seiväs (2)
Henri AspelinBorgå Akilles3.40 / 3.40
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna2.60 / 2.35
 
P15 pituus (4)
Anton BaggerSjundeå IF5.04 / 5.04
Daniel GrönvikIF Raseborg4.71 / -
Albert IsakssonBorgå Akilles4.81 / -
Sebastian VägarIF Kraft4.46 / -
 
P15 3-loikka (1)
Otto ÖsterbackVasa IS - / -
 
P15 kuula (4)
Joel BlomqvistIF Fyren13.38 / 13.38
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden11.38 / 11.38
Emil GroopIF Kraft10.59 / 10.59
Wictor WernerIF Raseborg8.97 / 8.97
 
P15 kiekko (5)
Joel BlomqvistIF Fyren49.46 / 49.46
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden36.98 / 36.98
Theo GullbergVasa IS35.79 / 35.79
William OlliVasa IS27.47 / 27.47
Wictor WernerIF Raseborg25.97 / 25.97
 
P15 moukari (3)
Albert IsakssonBorgå Akilles39.49 / 39.49
Jimi SorvariBorgå Akilles33.01 / 33.01
Wictor WernerIF Raseborg35.65 / 35.65
 
P15 3000m kävely (2)
William ForsténEsbo IF19:35.32 / -
Pekka PeltolaEsbo IF17:18.28 / -
 
T15 100m (21)
Elvira ÅbrandtVasa IS13.89 / 13.89
Emelie BergholmIF Raseborg14.10 / 14.10
Fanny BöhlingBorgå Akilles13.66 / 13.66
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna14.13 / 14.13
Hanna HåkansVasa IS14.16 / 14.16
Fanny HellenIF Åland rf14.52 / -
Elin HolmIF Åsarna13.79 / 13.79
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna14.05 / 14.05
Jonna JäkköHelsingfors IFK13.46 / 13.46
Nathalie JakobssonEsbo IF13.20 / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK13.33 / 13.33
Angelina LaurénIF Åsarna13.63 / 13.63
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles15.00 / 15.00
Annie LundénIF Drott14.09 / 14.09
Sara MäkeläEsbo IF14.57 / 14.57
Jennifer PalinIF Åland rf13.47 / 13.47
Malin RantalaEsbo IF13.17 / 13.17
Mella SnellmanLarsmo IF - / -
Meyah ThylinLarsmo IF15.23 / 15.23
Mathilda WestermarkIF Kraft14.84 / 14.84
Emelie WiikVasa IS14.16 / 14.16
 
T15 300m (17)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF43.55 / 43.55
Fanny BöhlingBorgå Akilles46.56 / 47.23
Hanna HåkansVasa IS - / -
Fanny HellenIF Åland rf48.69 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna49.02 / 49.02
Jonna JäkköHelsingfors IFK42.53 / 42.53
Josefina KackurLarsmo IF44.38 / 44.38
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK44.95 / 44.95
Angelina LaurénIF Åsarna45.86 / 45.86
Isabell LeinonenBorgå Akilles56.08 / 56.08
Tilde NordmanVasa IS44.10 / -
Malin RantalaEsbo IF43.29 / 43.29
Matilda SilfverIF Raseborg43.66 / 43.66
Emma SundbergIF Åland rf51.78 / -
Meyah ThylinLarsmo IF - / -
Mathilda WestermarkIF Kraft - / -
 
T15 800m (16)
Terese ÄbbIF Raseborg - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:25.96 / 2:29.50
Stella EhnströmVasa IS2:40.36 / 2:40.36
Jill FribergIF Raseborg2:26.66 / 2:26.66
Johanna HäggkvistIF Kraft2:42.18 / 2:42.18
Vilma HahtokariIF Åsarna - / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK2:24.62 / 2:24.62
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK2:30.27 / 2:30.29
Isabell LeinonenBorgå Akilles3:36.28 / -
Rebecca MalmbergIF Raseborg2:45.08 / -
Ida NordkvistVasa IS2:42.73 / 2:42.73
Tilde NordmanVasa IS2:28.38 / 2:39.72
Tuva NylundVasa IS3:02.28 / -
Oona SandellIK Falken2:43.70 / 2:43.70
Matilda SilfverIF Raseborg2:29.29 / 2:29.29
Emma SundbergIF Åland rf3:17.45 / -
 
T15 2000m (12)
Terese ÄbbIF Raseborg - / -
Stella EhnströmVasa IS 7:57.69 / 7:57.69
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden 7:57.57 / 7:57.57
Jill FribergIF Raseborg 6:58.18 / 6:58.18
Johanna HäggkvistIF Kraft - / -
Vilma HahtokariIF Åsarna 7:21.65 / 7:21.65
Wilma HjerpeIF Femman 6:51.03 / 7:20.21
Rebecca MalmbergIF Raseborg 8:07.01 / 8:07.01
Ava NieminenGamlakarleby IF - / -
Ida NordkvistVasa IS - / -
Rebecca NybergPargas IF - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
 
T15 80m aj (6)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden13.23 / 13.27
Charlotte KajanderHelsingfors IFK12.16 / 12.16
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles - / -
Annie LundénIF Drott14.24 / 14.24
Wilma NybergIF Åsarna13.22 / -
 
T15 300m aj (4)
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Jonna JäkköHelsingfors IFK47.89 / 47.89
Charlotte KajanderHelsingfors IFK49.43 / 49.43
Wilma NybergIF Åsarna48.56 / -
 
T15 1500m ej (3)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 korkeus (10)
Elvira ÅbrandtVasa IS1.49 / 1.49
Natalie AinasojaIK Falken1.40 / 1.40
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.55 / 1.55
Molly ForslundVasa IS1.51 / 1.51
Tindra KockIK Falken1.50 / 1.50
Elisabeth KvistVasa IS1.45 / 1.40
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.32
Sara MäkeläEsbo IF1.37 / -
Jennifer PalinIF Åland rf1.47 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.49 / 1.40
 
T15 seiväs (6)
Yasmine BodbackaIK Falken2.50 / 2.20
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna2.35 / 2.35
Lumi KenttäIF Raseborg3.05 / 2.85
Sora KenttäIF Raseborg2.30 / 2.25
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.80 / 2.50
Venla VikströmLarsmo IF2.80 / 2.80
 
T15 pituus (11)
Elvira ÅbrandtVasa IS4.45 / 4.45
Carolina ÅhmanIF Drott3.92 / -
Natalie AinasojaIK Falken4.63 / 4.63
Emelie BergholmIF Raseborg4.67 / 4.67
Carolina FrimanIF Raseborg3.83 / -
Minea HelanderIF Raseborg4.59 / -
Josefina KackurLarsmo IF4.62 / 4.62
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles3.51 / 3.51
Annie LundénIF Drott4.62 / 4.62
Jennifer PalinIF Åland rf4.82 / -
Emelie WiikVasa IS4.92 / 4.92
 
T15 3-loikka (13)
Elvira ÅbrandtVasa IS9.05 / -
Natalie AinasojaIK Falken9.14 / -
Emelie BergholmIF Raseborg10.33 / 10.33
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna8.73 / 8.73
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna8.78 / 8.78
Carolina FrimanIF Raseborg8.98 / 8.98
Minea HelanderIF Raseborg9.71 / -
Fanny HellenIF Åland rf8.77 / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna8.74 / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna7.86 / 7.67
Dina-Irene LönnströmBorgå Akilles - / -
Annie LundénIF Drott9.99 / 9.99
Sara MäkeläEsbo IF9.99 / 9.99
 
T15 kuula (17)
Agnes BerglundIF Fyren5.82 / -
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.16 / 12.16
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.92 / 10.92
Ella ErikssonLiljendal IK8.56 / 8.56
Molly ForslundVasa IS10.06 / 10.06
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna9.24 / 9.24
Erin JohanssonBorgå Akilles8.52 / 8.52
Charlotte KajanderHelsingfors IFK9.81 / 9.81
Emilia LiljendalBorgå Akilles7.44 / 7.44
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden9.28 / 9.28
Rebecca NybergPargas IF - / -
Wilma NybergIF Åsarna9.65 / 9.65
Madelén PenttinenIF VOM9.84 / 9.34
Venla VikströmLarsmo IF6.34 / -
Wilma WernerIF Raseborg7.92 / 7.92
Denise WesterlundIF Drott6.86 / 6.86
Mathilda WestermarkIF Kraft7.42 / 7.42
 
T15 kiekko (13)
Agnes BerglundIF Fyren24.40 / 24.40
Jessica BjörkstenLiljendal IK38.02 / 38.02
Malin CederholmIF Nykarlebynejden32.87 / 32.87
Ella ErikssonLiljendal IK - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna23.39 / 23.39
Erin JohanssonBorgå Akilles28.77 / 28.77
Emilia LiljendalBorgå Akilles24.35 / 24.35
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden29.85 / 29.58
Rebecca NybergPargas IF30.15 / 30.15
Emilia ÖsterbergIF VOM27.45 / 27.45
Oona SandellIK Falken20.10 / 20.10
Amanda TarvonenIK Falken25.17 / 25.17
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T15 moukari (10)
Agnes BerglundIF Fyren19.51 / 19.51
Jessica BjörkstenLiljendal IK42.01 / 42.01
Ella ErikssonLiljendal IK - / -
Josefina KackurLarsmo IF42.27 / -
Lumi KenttäIF Raseborg38.08 / 35.60
Sora KenttäIF Raseborg29.66 / 29.66
Melina LundqvistBorgå Akilles46.11 / 43.22
Amanda TarvonenIK Falken - / -
Wilma WernerIF Raseborg28.63 / 28.63
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
T15 keihäs (9)
Agnes BerglundIF Fyren18.05 / -
Jessica BjörkstenLiljendal IK26.94 / -
Molly ForslundVasa IS35.33 / 33.78
Minea HelanderIF Raseborg33.68 / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles22.65 / 22.65
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden40.80 / 40.80
Moa LindénIF Raseborg43.30 / 35.51
Rebecca NybergPargas IF28.54 / -
Madelén PenttinenIF VOM30.56 / 30.52
 
T15 3000m kävely (1)
Yasmine BodbackaIK Falken - / -