Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
10.07. klo 10:00 Hannes Junior Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 339 henk. (717 lajisuoritusta)
M 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Topi HuttunenVieremän Koitto11.08 / 11.08
Eero MauroLieksan Urheilijat11.62 / 11.62
Juho RönkäJanakkalan Jana11.16 / 11.44
 
M 200m (9)
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento23.65 / 23.65
Jouni HyvönenKuopion Reipas24.84 / -
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö22.70 / -
Juhani LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat ry26.11 / -
Eero MauroLieksan Urheilijat23.44 / 23.44
Juho PirskanenKuopion Reipas22.78 / 23.30
Juho RönkäJanakkalan Jana22.61 / 24.05
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.97 / 23.17
Joonas TikkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry22.42 / 22.42
 
M 400m (5)
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö 49.08 / 51.84
Juho PirskanenKuopion Reipas 48.31 / 48.31
Iiro SurkkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry 50.24 / 50.24
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat 52.46 / 52.46
Joonas TikkanenJyväskylän Kenttäurheilijat ry 51.19 / 51.19
 
M 800m (9)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot1:59.63 / 1:59.63
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat2:07.03 / -
Onni HuovinenJoensuun Kataja2:02.13 / 2:02.89
Jussi HuuskonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1:54.40 / 2:00.05
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:02.09 / 2:02.45
Markus KasanenJoensuun Kataja2:04.60 / -
Jesse LoisaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:05.23 / 2:06.89
Petri NevalainenJoensuun Kataja - / -
Teemu RuippoJoensuun Kataja1:55.4h / -
 
M 1500m (2)
Jussi KarkkulainenPyhäselän Urheilijat 4:08.50 / 4:08.50
Henri SäisäIisalmen Visa 4:28.76 / 4:28.76
 
M seiväs (2)
Petri LaitinenKangasniemen Kalske4.70 / 3.61
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset ry4.47 / 4.47
 
M pituus (1)
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat6.49 / -
 
M 3-loikka (5)
Lauri HonkanenImatran Urheilijat13.15 / 13.03
Jimi HuuhoPyhäselän Urheilijat13.97 / 13.20
Antti InkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet15.45 / 14.01
Sisu MikkiläImatran Urheilijat13.28 / 12.93
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot12.19 / 12.19
 
M keihäs (5)
Matias AnttilaKuopion Reipas - / -
Taneli JuutinenKuopion Reipas77.21 / 76.58
Henri KorhonenMaaningan Mahti66.78 / -
Eetu PeltokangasToholammin Urheilijat69.06 / 64.80
Eemil PorvariHartolan Voima70.28 / 70.28
 
N 100m (15)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot12.24 / -
Julia FabritiusVarkauden Kenttä-Veikot13.39 / 13.39
Isla HahlKuopion Reipas12.58 / 12.58
Venla HämäläinenLapinlahden Veto13.29 / 13.42
Emilia KiiskiJoensuun Kataja12.50 / -
Helmi KortetmaaKannuksen Ura12.47 / 12.52
Mette LukinKuopion Reipas13.17 / 13.39
Venla OksanenSomeron Esa12.92 / 13.11
Kiia PaanilaKuopion Reipas12.42 / 12.60
Miina PalonenViitasaaren Viesti12.44 / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja12.93 / 12.93
Teresa PerttiläHelsingfors IFK12.64 / -
Alina PuhakkaJyväskylän Kenttäurheilijat ry12.98 / 13.09
Laura RistoKuopion Reipas13.13 / 13.13
Riika TirkkonenJoensuun Kataja12.73 / 12.89
 
N 200m (21)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot25.07 / -
Nelli AnttonenImatran Urheilijat25.79 / 25.79
Julia FabritiusVarkauden Kenttä-Veikot27.61 / 27.61
Emma HalonenSavonlinnan Riento27.85 / 27.85
Venla HämäläinenLapinlahden Veto28.28 / -
Hertta HeikkinenJoensuun Kataja24.22 / 24.83
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento27.43 / 27.43
Elisa JuntunenÄänekosken Urheilijat26.96 / -
Erin KainulainenSavonlinnan Riento28.15 / -
Silja KempasJoensuun Kataja25.18 / 25.18
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus27.89 / -
Helmi KortetmaaKannuksen Ura25.50 / 25.50
Helmi LaineSavonlinnan Riento27.39 / 27.39
Mette LukinKuopion Reipas26.51 / -
Kiia PaanilaKuopion Reipas25.07 / 25.28
Nelli PaloheimoKerimäen Urheilijat28.99 / 28.99
Miina PalonenViitasaaren Viesti25.74 / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja26.52 / 26.52
Teresa PerttiläHelsingfors IFK25.84 / 25.84
Laura RistoKuopion Reipas27.65 / -
Riika TirkkonenJoensuun Kataja25.97 / 26.50
 
N 400m (7)
Laura AndbergHelsingin Kisa-Veikot 56.51 / -
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet 60.54 / 60.54
Ella KainulainenSavonlinnan Riento 65.43 / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat 69.42 / 69.42
Mette LukinKuopion Reipas 60.22 / 62.97
Ella MykkänenIisalmen Visa 62.06 / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat 59.99 / 59.99
 
N 800m (19)
Salla AhonenImatran Urheilijat2:28.96 / 2:28.96
Veera HäkkinenJoensuun Kataja3:06.68 / -
Venla HäkkinenJoensuun Kataja2:22.85 / 2:28.25
Pihla HokkanenKuopion Reipas2:14.74 / 2:18.27
Ella KainulainenSavonlinnan Riento2:19.62 / 2:22.29
Sini KarjalainenIisalmen Visa2:14.23 / 2:14.23
Katariina KärkkäinenIisalmen Visa2:27.96 / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat2:29.22 / 2:31.38
Veera KontkanenJoensuun Kataja2:20.40 / 2:27.72
Vilma KyyröKeravan Urheilijat2:30.39 / 2:30.39
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus2:21.15 / -
Jenna MaukonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry2:20.49 / 2:32.68
Veera MensonenMaaningan Mahti2:14.47 / 2:14.59
Ella MykkänenIisalmen Visa2:20.35 / -
Anni NikuNivalan Urheilijat2:26.66 / 2:26.66
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat ry2:24.39 / 2:24.39
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat2:26.63 / 2:26.63
Lotta TarvainenJoensuun Kataja2:19.59 / 2:19.75
Annina WallingPolvijärven Urheilijat2:13.38 / 2:25.69
 
N 1500m (7)
Venla HäkkinenJoensuun Kataja 4:57.30 / 5:00.38
Jenni JaatinenKalajoen Junkkarit 4:57.19 / 4:57.19
Katariina KärkkäinenIisalmen Visa 4:58.67 / 4:58.67
Laura KarkkulainenPyhäselän Urheilijat 4:49.27 / -
Venla MäkäräinenKuopion Reipas 4:39.97 / 5:06.77
Maisa MikkolaViipurin Urheilijat 5:28.75 / 5:36.00
Viivi RäsänenSuonenjoen Vasama 5:26.81 / 5:26.81
 
N seiväs (8)
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat4.12 / 4.12
Pinja KoivumäkiLauttakylän Luja4.00 / 3.87
Laura OllikainenVarkauden Kenttä-Veikot4.30 / 4.21
Fiinu PuustinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.52 / 3.45
Aino PyykköLieksan Urheilijat3.05 / 3.00
Roosa RissanenSavonlinnan Riento3.41 / 3.41
Saara RuoppiKuopion Reipas3.00 / 3.00
Tuuli SaraniemiLieksan Urheilijat3.15 / 3.15
 
N pituus (4)
Isla HahlKuopion Reipas5.51 / 5.51
Hertta HeikkinenJoensuun Kataja6.04 / -
Eveliina MalinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.70 / -
Miina PalonenViitasaaren Viesti5.79 / 5.76
 
N 3-loikka (3)
Nenna HelppolainenPielaveden Sampo10.64 / -
Riina PalonenViitasaaren Viesti10.57 / 10.57
Hanna SipponenKuopion Reipas8.98 / -
 
N keihäs (2)
Heli PynnönenHankasalmen Hanka49.90 / 44.29
Riia ToivanenJuankosken Kuohu40.32 / 38.87
 
M17 100m (2)
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet11.44 / 11.82
Lauri SaarelainenKuopion Reipas12.23 / -
 
M17 800m (3)
Väinö KontkanenPyhäselän Urheilijat2:16.99 / -
Henri SäisäIisalmen Visa2:11.31 / 2:11.31
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:13.04 / 2:13.04
 
M17 110m aj (1)
Konsta RutonenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.79 / 14.79
 
M17 pituus (5)
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento6.14 / 6.07
Topi HuttunenVieremän Koitto5.99 / -
Akseli HyytiäLaitilan Jyske6.67 / 6.34
Aku KuljuJyväskylän Kenttäurheilijat ry5.97 / -
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot6.01 / 5.85
 
M17 kuula (3)
Paavo PuroSuolahden Urho16.74 / 16.74
Riku TenhunenSiilinjärven Ponnistus16.18 / 16.18
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus11.86 / 11.86
 
M17 keihäs (1)
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus52.65 / 52.65
 
N17 100m (10)
Jemina HerranenKuopion Reipas13.63 / 13.63
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry14.31 / -
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus13.16 / 13.16
Laura OvaskainenKaavin Kaiku14.29 / -
Emmi PatrikainenNakkilan Vire13.79 / 13.79
Mila PeltoniemiKuopion Reipas13.92 / 13.92
Aino PyykköLieksan Urheilijat13.74 / 13.74
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat13.35 / 13.35
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat14.61 / -
Saana TurunenSotkamon Jymy13.20 / -
 
N17 800m (4)
Jemina HerranenKuopion Reipas2:44.98 / -
Elli LaukkanenKuopion Reipas - / -
Alina TikkaJoensuun Kataja2:40.49 / 2:40.49
Elina TolvanenVesannon Urheilijat3:10.71 / -
 
N17 100m aj (2)
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry17.26 / 17.26
Erin KainulainenSavonlinnan Riento15.82 / -
 
N17 pituus (14)
Aada ÄikäsMikkelin Kilpa-Veikot5.09 / 4.96
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.65 / 4.65
Emma KammonenSiilinjärven Ponnistus4.87 / 4.74
Tilda KorhonenSiilinjärven Ponnistus4.83 / 4.66
Helmi LaineSavonlinnan Riento5.37 / 5.37
Laura OvaskainenKaavin Kaiku4.23 / -
Emmi PatrikainenNakkilan Vire4.52 / -
Mila PeltoniemiKuopion Reipas4.51 / 4.37
Milma RomppanenJoensuun Kataja4.63 / -
Vilma SavikkomaaKuopion Reipas3.85 / -
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat5.13 / 5.13
Elina TolvanenVesannon Urheilijat4.29 / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat5.05 / 5.05
Saana TurunenSotkamon Jymy5.32 / 5.10
 
N17 kuula (9)
Ronja HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.98 / 10.98
Liinu HeiskanenVieremän Koitto10.20 / 9.92
Janna HuuhoPyhäselän Urheilijat12.10 / 12.04
Emma KammonenSiilinjärven Ponnistus11.27 / 11.19
Laura OvaskainenKaavin Kaiku - / -
Riina PalonenViitasaaren Viesti9.56 / -
Milma RomppanenJoensuun Kataja9.52 / 9.52
Tuuli SaraniemiLieksan Urheilijat8.36 / 8.23
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat8.48 / -
 
N17 keihäs (3)
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat ry34.08 / 34.08
Milma RomppanenJoensuun Kataja19.84 / -
Minttu TurunenKuopion Reipas47.28 / 47.28
 
P15 100m (6)
Eevert HapponenKuopion Reipas12.84 / 12.84
Henri HiironenPihtiputaan Tuisku12.55 / -
Ronni MäntyrantaKuivasjärven Aura12.30 / 12.30
Aleksanteri MursuPohjan Koitto13.22 / 13.22
Niko PartalaMaaningan Mahti12.67 / 12.67
Martti SaraniemiLieksan Urheilijat13.23 / 13.23
 
P15 300m (4)
Eevert HapponenKuopion Reipas41.39 / 41.39
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat43.43 / 43.43
Ronni MäntyrantaKuivasjärven Aura40.97 / 40.97
 
P15 800m (6)
Eevert HapponenKuopion Reipas2:18.64 / 2:18.64
Aapo HeikkinenLiperin Taimi2:25.80 / 2:25.80
Samuel KiviharjuIlmajoen Kisailijat2:17.93 / 2:17.93
Otto KonttinenLeppävirran Viri2:56.6h / -
Matias MikkolaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aake RiikkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet2:28.35 / 2:28.35
 
P15 100m aj (1)
Aleksanteri MursuPohjan Koitto16.75 / -
 
P15 korkeus (1)
Veeti MähönenLeppävirran Viri1.70 / 1.66
 
P15 seiväs (4)
Eelis HynninenHartolan Voima3.37 / 3.37
Tommi JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.97 / 3.97
Eeli MustonenJoensuun Kataja3.51 / 3.51
Topias MustonenJoensuun Kataja3.20 / 3.20
 
P15 pituus (7)
Eevert HapponenKuopion Reipas4.81 / 4.81
Aapo HeikkinenLiperin Taimi5.16 / 5.04
Ronni MäntyrantaKuivasjärven Aura5.17 / 4.64
Aleksanteri MursuPohjan Koitto5.32 / 5.32
Niko PartalaMaaningan Mahti4.65 / 4.65
Aarni SaarelainenVarpaisjärven Vire4.06 / 4.06
Martti SaraniemiLieksan Urheilijat4.83 / 4.83
 
P15 kuula (2)
Aarni SaarelainenVarpaisjärven Vire - / -
Martti SaraniemiLieksan Urheilijat - / -
 
P15 keihäs (7)
Eevert HapponenKuopion Reipas29.09 / 29.09
Aleksi KinnunenSuolahden Urho50.82 / 50.82
Aleksanteri MursuPohjan Koitto33.34 / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja35.96 / -
Topias MustonenJoensuun Kataja - / -
Aarni SaarelainenVarpaisjärven Vire18.95 / 18.95
Damien VoutilainenNilsiän Nujakka - / -
 
T15 100m (16)
Jatta HiltunenKiuruveden Urheilijat14.78 / 14.97
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat14.64 / 14.64
Oona ImmonenSavonlinnan Riento13.99 / 13.99
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit13.21 / 13.21
Tuuli KämäräinenKuopion Reipas14.27 / -
Selma MäntyselkäKuopion Reipas13.61 / 13.61
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske13.39 / 13.47
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat ry14.45 / 14.45
Nea SavolainenMaaningan Mahti13.13 / 13.27
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat14.21 / 14.21
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju14.69 / 14.69
Hanna SipponenKuopion Reipas13.86 / 13.86
Tilly TanninenMaaningan Mahti15.57 / 15.57
Sara TiilikainenKuopion Reipas14.23 / 14.23
Nea VartiainenKuopion Reipas14.56 / 14.56
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat13.33 / 13.33
 
T15 300m (5)
Oona ImmonenSavonlinnan Riento48.36 / -
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit43.01 / 43.01
Neela OmbatiMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat46.88 / 46.88
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
T15 800m (4)
Oona ImmonenSavonlinnan Riento2:33.95 / 2:33.95
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat2:38.82 / 2:38.82
Tilly TanninenMaaningan Mahti3:11.90 / 3:11.90
Nea VartiainenKuopion Reipas2:43.74 / 2:59.53
 
T15 80m aj (7)
Moona HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry13.56 / 14.04
Anniina KorhonenVesannon Urheilijat15.31 / 15.31
Jonna RomoKangasniemen Kalske12.44 / -
Peppi SeppänenKerimäen Urheilijat - / -
Hanna SipponenKuopion Reipas - / -
Tilly TanninenMaaningan Mahti - / -
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat12.69 / 12.69
 
T15 korkeus (3)
Anniina KorhonenVesannon Urheilijat1.32 / 1.32
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat1.32 / 1.32
Hanna SipponenKuopion Reipas1.55 / 1.55
 
T15 seiväs (3)
Moona HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry2.70 / -
Jemina NikkanenSavonlinnan Riento2.85 / 2.85
Essi NurmelaSavonlinnan Riento2.97 / 2.97
 
T15 pituus (8)
Anni HuttunenHyvinkään seudun Urheilijat4.47 / 4.47
Anniina KorhonenVesannon Urheilijat4.10 / 4.10
Selma MäntyselkäKuopion Reipas4.52 / 4.52
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske5.06 / 4.82
Jonna RomoKangasniemen Kalske5.14 / -
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat3.92 / 3.92
Nea SavolainenMaaningan Mahti5.11 / 5.11
Tilly TanninenMaaningan Mahti3.88 / -
 
T15 kuula (5)
Moona HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat ry12.02 / 11.70
Piitu HeiskanenVieremän Koitto8.54 / 8.54
Kristiina NevalainenSiilinjärven Ponnistus9.57 / 9.57
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske11.19 / 11.19
Jenna OikarinenSotkamon Jymy10.94 / 10.94
 
T15 keihäs (5)
Ella HuuskonenVesannon Urheilijat21.94 / -
Elina KiiskinenKuopion Reipas25.85 / 25.85
Anniina KorhonenVesannon Urheilijat19.31 / 19.31
Jenna OikarinenSotkamon Jymy34.81 / -
Sirkku SärkkäVesannon Urheilijat25.92 / 25.92
 
P13 60m (11)
Asseri JestoiJuankosken Kuohu 9.00 / 9.00
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 8.67 / 8.67
Santeri ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry 9.32 / 9.32
Riku OvaskainenKaavin Kaiku10.75 / -
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus 9.10 / 9.10
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat 8.87 / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio 8.62 / 8.62
William StrandvallIF Åsarna 8.93 / 8.93
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat 8.95 / 8.95
Iisak TykkyläinenKuopion Reipas - / -
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry 8.54 / 8.54
 
P13 1000m (11)
Harri HynynenIisalmen Visa3:33.43 / -
Asseri JestoiJuankosken Kuohu4:02.49 / -
Aatu JuntunenVieremän Koitto3:21.14 / 3:21.14
Julius JuolaKalajoen Junkkarit3:38.01 / 3:38.01
Tomi KoponenOutokummun Partio3:37.53 / 3:37.53
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3:29.90 / -
Santeri ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3:33.42 / 3:33.42
Veeti RahkolinLimingan Niittomiehet3:11.85 / 3:11.85
Aapo RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat3:21.10 / 3:21.10
William StrandvallIF Åsarna3:21.97 / 3:21.97
Veikko YlönenPieksämäen Veikot3:18.73 / 3:18.73
 
P13 korkeus (4)
Harri HynynenIisalmen Visa1.25 / 1.20
Asseri JestoiJuankosken Kuohu1.48 / 1.48
Aatu JuntunenVieremän Koitto1.30 / 1.30
Santeri ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.10 / -
 
P13 pituus (7)
Asseri JestoiJuankosken Kuohu4.03 / 4.03
Riku OvaskainenKaavin Kaiku3.54 / 3.54
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat4.63 / -
Topias PoutiainenOutokummun Partio - / -
William StrandvallIF Åsarna4.05 / 4.00
Iisak TykkyläinenKuopion Reipas3.45 / 3.45
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.97 / 4.97
 
P13 kuula (9)
Asseri JestoiJuankosken Kuohu9.27 / 9.27
Akseli KalliokoskiJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Santeri ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus11.15 / 11.15
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat9.18 / 9.18
Topias PoutiainenOutokummun Partio9.82 / 9.82
Niko SutinenSiilinjärven Ponnistus - / -
Aleksi TanskanenPyhäselän Urheilijat10.75 / 10.75
Iisak TykkyläinenKuopion Reipas - / -
 
P13 keihäs (7)
Asseri JestoiJuankosken Kuohu28.93 / 28.93
Aatu KorhonenNilsiän Nujakka47.47 / 47.47
Leevi KumpumäkiJyväskylän Kenttäurheilijat ry46.11 / 46.11
Santeri ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry33.57 / 33.57
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus55.98 / 55.98
Jalmari SuvantoNilsiän Nujakka30.53 / 30.53
Joona ViitalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry33.66 / 33.66
 
T13 60m (21)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat 8.96 / 8.96
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Emma KainulainenIisalmen Visa 9.90 / 9.90
Tuuli KämäräinenKuopion Reipas 8.26 / 8.26
Mimosa KarjalainenSiilinjärven Ponnistus 9.51 / 9.51
Sini KettunenIisalmen Visa 9.55 / 9.55
Sanni KokkonenSiilinjärven Ponnistus 9.38 / 9.38
Inka KuningasKeiteleen Nuju 9.75 / 9.75
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento 8.86 / 8.86
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 9.23 / 9.23
Aino PitkänenSiilinjärven Ponnistus 9.19 / 9.19
Nea PuurunenSiilinjärven Ponnistus 8.91 / 8.91
Aada RissanenMaaningan Mahti 9.21 / 9.21
Elina RönkköVarpaisjärven Vire 9.20 / 9.20
Emma RytkönenMaaningan Mahti 9.11 / 9.11
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry 8.55 / 8.55
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju 9.06 / 9.06
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat ry 9.35 / -
Kaisla SuhonenLeppävirran Viri 9.45 / -
Jonna VartiainenSiilinjärven Ponnistus 9.14 / 9.20
Elle VuohtoniemiIisalmen Visa 8.80 / 8.80
 
T13 1000m (14)
Elli HalonenJoensuun Kataja3:37.81 / 3:37.81
Noora HukkaJoensuun Kataja3:16.72 / 3:16.72
Mimosa KarjalainenSiilinjärven Ponnistus3:32.73 / 3:32.73
Sanni KokkonenSiilinjärven Ponnistus3:53.41 / 3:53.41
Inka KuningasKeiteleen Nuju3:58.24 / 3:58.24
Siiri LindholmSavonlinnan Riento3:21.63 / 3:24.63
Elina NaumanenJoroisten Urheilijat3:32.20 / -
Mette OinonenJoensuun Kataja3:44.39 / 3:44.39
Netta PaloheimoKerimäen Urheilijat3:38.15 / 3:38.15
Kaisla PasslinLimingan Niittomiehet3:30.57 / 3:30.57
Aada RissanenMaaningan Mahti3:29.90 / 3:29.90
Emma RytkönenMaaningan Mahti3:32.18 / 3:32.18
Nea TuomainenJoroisten Urheilijat3:39.07 / -
Silja ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot3:20.74 / 3:25.22
 
T13 korkeus (6)
Emilia JauhiainenKiuruveden Urheilijat1.45 / 1.45
Siiri LindholmSavonlinnan Riento1.43 / 1.43
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat1.35 / 1.35
Aada RissanenMaaningan Mahti1.35 / 1.35
Elina RönkköVarpaisjärven Vire1.25 / 1.25
Annika SairanenSiilinjärven Ponnistus1.46 / 1.46
 
T13 pituus (22)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat4.42 / 4.35
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Emilia JauhiainenKiuruveden Urheilijat4.56 / 4.56
Emma KainulainenIisalmen Visa3.33 / 3.33
Mimosa KarjalainenSiilinjärven Ponnistus3.59 / 3.59
Sini KettunenIisalmen Visa3.74 / 3.74
Sanni KokkonenSiilinjärven Ponnistus3.49 / 3.49
Inka KuningasKeiteleen Nuju - / -
Helmi KutvonenSavonlinnan Riento4.20 / 4.20
Ida PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat3.84 / 3.84
Aino PitkänenSiilinjärven Ponnistus3.68 / -
Nea PuurunenSiilinjärven Ponnistus4.52 / 4.52
Aada RissanenMaaningan Mahti4.07 / 4.07
Elina RönkköVarpaisjärven Vire3.98 / -
Emma RytkönenMaaningan Mahti3.95 / 3.95
Sofia SauvalaJyväskylän Kenttäurheilijat ry4.46 / 4.46
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju4.15 / 4.15
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat ry - / -
Kaisla SuhonenLeppävirran Viri3.92 / -
Jonna VartiainenSiilinjärven Ponnistus4.20 / -
Elle VuohtoniemiIisalmen Visa4.40 / 4.40
 
T13 kuula (16)
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat11.18 / 11.18
Jasmin HuuhoPyhäselän Urheilijat - / -
Emilia JauhiainenKiuruveden Urheilijat11.75 / 11.75
Mimosa KarjalainenSiilinjärven Ponnistus7.00 / 7.00
Sara-Marjut KekkonenSiilinjärven Ponnistus9.23 / 9.23
Sanni KokkonenSiilinjärven Ponnistus6.50 / 6.50
Inka KuningasKeiteleen Nuju - / -
Elina NaumanenJoroisten Urheilijat8.65 / 8.65
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat7.10 / 7.10
Aino PitkänenSiilinjärven Ponnistus7.59 / 7.59
Elina RönkköVarpaisjärven Vire6.35 / -
Essi SahlströmKeiteleen Nuju9.29 / 9.29
Maiju SaraniemiLieksan Urheilijat7.27 / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju7.52 / 7.52
Helmi ToikkanenVesannon Urheilijat7.25 / -
Jonna VartiainenSiilinjärven Ponnistus8.90 / 8.90
 
T13 keihäs (10)
Emilia JauhiainenKiuruveden Urheilijat32.66 / 32.66
Sara-Marjut KekkonenSiilinjärven Ponnistus38.09 / 38.09
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat17.18 / -
Nea PuurunenSiilinjärven Ponnistus33.43 / 33.43
Emma RytkönenMaaningan Mahti24.26 / 24.26
Essi SahlströmKeiteleen Nuju10.45 / -
Anni SaksmanSavonlinnan Riento26.06 / 26.06
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.24 / -
Lilli TiainenKerimäen Urheilijat31.54 / 31.54
Hilda ViikiläSaarijärven Pullistus24.59 / 24.59
 
P11 60m (13)
Miko KuosmanenIisalmen Visa10.04 / 10.04
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento 9.02 / 9.02
Valtteri LintuKuopion Reipas10.06 / 10.06
Riko MäntyrantaKuivasjärven Aura 9.94 / 9.94
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat 9.54 / 9.54
Tuomas PuolakkaEsbo IF 9.75 / 9.75
Aleksi RiikonenKuopion Reipas 9.36 / 9.36
Mikko RönkköVarpaisjärven Vire10.95 / 10.95
Topias SaastamoinenKuopion Reipas 9.76 / 9.76
Leo SabatKuopion Reipas - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju10.86 / 10.86
Lassi TuomainenKuopion Reipas 9.17 / 9.17
Jasper WeberKuopion Reipas - / -
 
P11 1000m (7)
Juho KainulainenLapinlahden Veto3:40.12 / 3:40.12
Valtteri LintuKuopion Reipas - / -
Oskari PaananenPihtiputaan Tuisku3:43.89 / -
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat3:34.90 / 3:34.90
Aleksi RiikonenKuopion Reipas3:35.71 / 3:38.27
Leo SabatKuopion Reipas3:34.13 / 3:34.13
Oliver ViitanenKerimäen Urheilijat3:29.79 / 3:29.79
 
P11 korkeus (14)
Miko KuosmanenIisalmen Visa1.05 / 1.05
Elmo KutvonenSavonlinnan Riento1.30 / 1.30
Hugo LasaroffJoensuun Kataja1.31 / 1.31
Valtteri LintuKuopion Reipas - / -
Kasper MalinenMaaningan Mahti1.05 / 1.05
Tobias MalinenMaaningan Mahti0.85 / 0.85
Riko MäntyrantaKuivasjärven Aura1.20 / 1.20
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat - / -
Aleksi RiikonenKuopion Reipas1.05 / -
Mikko RönkköVarpaisjärven Vire1.20 / 1.20
Topias SaastamoinenKuopion Reipas - / -
Leo SabatKuopion Reipas1.10 / -
Oliver ViitanenKerimäen Urheilijat1.31 / 1.31
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat1.25 / 1.25
 
P11 pituus (10)
Juho KainulainenLapinlahden Veto3.17 / 3.17
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat4.12 / 4.12
Hugo LasaroffJoensuun Kataja3.97 / 3.97
Valtteri LintuKuopion Reipas3.24 / 3.24
Riko MäntyrantaKuivasjärven Aura3.70 / 3.70
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat2.78 / -
Aleksi RiikonenKuopion Reipas3.73 / 3.73
Topias SaastamoinenKuopion Reipas3.79 / 3.79
Miika SavolainenKuopion Reipas3.10 / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju2.99 / 2.99
 
P11 kuula (12)
Miko KuosmanenIisalmen Visa7.83 / 7.83
Hugo LasaroffJoensuun Kataja7.80 / 7.80
Valtteri LintuKuopion Reipas5.19 / 5.19
Otto MakkonenÄänekosken Urheilijat4.87 / -
Kasper MalinenMaaningan Mahti7.08 / -
Tobias MalinenMaaningan Mahti - / -
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat6.86 / 6.86
Aleksi RiikonenKuopion Reipas6.12 / 6.12
Mikko RönkköVarpaisjärven Vire4.71 / -
Miika SavolainenKuopion Reipas4.76 / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju4.50 / -
Arttu VuorinenÄänekosken Urheilijat8.35 / 8.35
 
P11 keihäs (10)
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat25.32 / 25.32
Valtteri LintuKuopion Reipas10.58 / 10.58
Kasper MalinenMaaningan Mahti23.38 / -
Tobias MalinenMaaningan Mahti25.22 / -
Aleksi RiikonenKuopion Reipas15.95 / 15.95
Aapo RyynänenJuuan Urheilijat39.63 / 39.63
Topias SaastamoinenKuopion Reipas22.68 / 22.68
Miska SavolainenKeiteleen Nuju31.90 / 31.90
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju22.84 / 22.84
Oliver ViitanenKerimäen Urheilijat28.22 / 28.22
 
T11 60m (27)
Ella AhtonenVieremän Koitto 9.62 / 9.62
Silja AuvinenKiuruveden Urheilijat10.48 / 10.48
Saara HukkanenLapinlahden Veto 9.35 / 9.35
Inga IkonenKuvansin Kuohu 9.78 / 9.78
Ilona ImmonenSavonlinnan Riento 9.89 / 9.89
Tinja JalavaSiilinjärven Ponnistus 9.40 / 9.40
Essi JelekäinenSiilinjärven Ponnistus10.78 / 10.78
Ilona KauppilaOulun Pyrintö10.54 / 10.54
Helmi KiiskinenKuopion Reipas 9.29 / 9.29
Sofia KokkonenSiilinjärven Ponnistus 9.75 / 9.75
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja 9.58 / 9.58
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.97 / 10.97
Ronja MustonenMaaningan Mahti10.15 / 10.15
Ida PelliPolvijärven Urheilijat 9.47 / 9.47
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat 9.65 / 9.65
Lumia PetsaloKuopion Reipas 9.83 / 9.83
Mari PulliainenKeiteleen Nuju 9.57 / 9.57
Julia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.06 / 10.06
Emma PylkkänenMaaningan Mahti - / -
Annika RistolaOutokummun Partio10.07 / 10.07
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat ry10.03 / 10.03
Netta SavolainenMaaningan Mahti10.35 / 10.35
Ella SjöblomNastolan Naseva10.80 / 10.80
Julia StrandvallIF Åsarna 9.45 / 9.83
Aino SuhonenLeppävirran Viri - / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo11.87 / 11.87
Pihla VäisänenIisalmen Visa 9.30 / 9.30
 
T11 1000m (14)
Ella AhtonenVieremän Koitto4:52.39 / -
Saara HukkanenLapinlahden Veto4:00.19 / 4:00.19
Essi JelekäinenSiilinjärven Ponnistus4:34.57 / 4:34.57
Sofia KokkonenSiilinjärven Ponnistus3:58.79 / 3:58.79
Petra LehtonenKangasalan Kisa3:51.59 / -
Rosanna LehtonenKangasalan Kisa3:49.85 / -
Lotta LindholmSavonlinnan Riento4:02.19 / 4:05.80
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry4:12.44 / 4:12.44
Ronja MustonenMaaningan Mahti - / -
Lumia PetsaloKuopion Reipas - / -
Julia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3:58.77 / 3:58.77
Annika RistolaOutokummun Partio4:07.32 / 4:07.32
Kielo SaloKarkkilan Pojat3:48.60 / 3:48.60
Netta SavolainenMaaningan Mahti4:13.37 / 4:14.65
 
T11 korkeus (17)
Ella AhtonenVieremän Koitto1.05 / 1.05
Martina AuvinenKiuruveden Urheilijat1.00 / 1.00
Silja AuvinenKiuruveden Urheilijat1.05 / 1.05
Inka EskelinenVarpaisjärven Vire1.10 / 1.10
Saara HukkanenLapinlahden Veto1.30 / 1.30
Inga IkonenKuvansin Kuohu1.45 / 1.45
Riina JauhiainenKiuruveden Urheilijat1.05 / 1.05
Helmi KiiskinenKuopion Reipas1.10 / -
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja1.15 / 1.15
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.02 / 1.02
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat1.05 / -
Lumia PetsaloKuopion Reipas - / -
Emma PylkkänenMaaningan Mahti1.00 / 1.00
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat ry1.05 / -
Netta SavolainenMaaningan Mahti1.00 / 1.00
Ella SjöblomNastolan Naseva1.03 / 1.03
Aino SuhonenLeppävirran Viri0.90 / -
 
T11 pituus (21)
Ella AhtonenVieremän Koitto3.71 / 3.71
Saara HukkanenLapinlahden Veto4.06 / 4.06
Ilona ImmonenSavonlinnan Riento3.32 / -
Tinja JalavaSiilinjärven Ponnistus3.55 / 3.55
Essi JelekäinenSiilinjärven Ponnistus2.87 / 2.87
Helmi KiiskinenKuopion Reipas4.19 / 4.19
Sofia KokkonenSiilinjärven Ponnistus3.73 / 3.73
Sofia KolkkaHelsingin Tarmo3.12 / 3.12
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja3.98 / 3.98
Lotta LindholmSavonlinnan Riento3.31 / 3.31
Venla MalinenSavonlinnan Riento3.53 / 3.53
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry2.83 / 2.81
Ronja MustonenMaaningan Mahti3.31 / 3.31
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat3.59 / 3.59
Lumia PetsaloKuopion Reipas3.74 / 3.74
Kielo SaloKarkkilan Pojat3.11 / 3.11
Netta SavolainenMaaningan Mahti3.41 / 3.41
Ella SjöblomNastolan Naseva3.33 / 3.33
Julia StrandvallIF Åsarna3.80 / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo2.63 / 2.63
Pihla VäisänenIisalmen Visa3.70 / 3.68
 
T11 kuula (21)
Ella AhtonenVieremän Koitto7.33 / 7.33
Martina AuvinenKiuruveden Urheilijat6.09 / 6.09
Silja AuvinenKiuruveden Urheilijat6.21 / 6.21
Saara HukkanenLapinlahden Veto6.48 / 6.48
Ilona ImmonenSavonlinnan Riento6.01 / -
Tinja JalavaSiilinjärven Ponnistus7.05 / 7.05
Riina JauhiainenKiuruveden Urheilijat5.98 / -
Essi JelekäinenSiilinjärven Ponnistus4.71 / 4.71
Helmi KiiskinenKuopion Reipas6.54 / 6.54
Sofia KokkonenSiilinjärven Ponnistus5.51 / 5.51
Lotta LindholmSavonlinnan Riento6.69 / 6.69
Venla MalinenSavonlinnan Riento7.40 / 7.40
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry3.94 / -
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat5.62 / 5.62
Lumia PetsaloKuopion Reipas5.54 / 5.54
Mari PulliainenKeiteleen Nuju6.93 / 6.93
Annika RistolaOutokummun Partio8.03 / 8.03
Annika SairanenSiilinjärven Ponnistus6.44 / 6.44
Ella SjöblomNastolan Naseva5.00 / -
Saga SuonpääHelsingin Tarmo6.11 / 6.11
Pihla VäisänenIisalmen Visa5.76 / 5.76
 
T11 keihäs (16)
Ella AhtonenVieremän Koitto13.82 / 11.24
Martina AuvinenKiuruveden Urheilijat13.47 / 11.41
Silja AuvinenKiuruveden Urheilijat10.16 / 10.16
Riina JauhiainenKiuruveden Urheilijat14.99 / 14.99
Ilona KauppilaOulun Pyrintö14.66 / 14.66
Helmi KiiskinenKuopion Reipas12.70 / 12.70
Sanni LehikoinenJoensuun Kataja15.33 / 15.33
Venla MalinenSavonlinnan Riento19.41 / 19.41
Sylvia ManninenJyväskylän Kenttäurheilijat ry8.91 / 8.91
Lumia PetsaloKuopion Reipas13.27 / 13.27
Mari PulliainenKeiteleen Nuju13.73 / -
Annika RistolaOutokummun Partio21.81 / 21.81
Siiri SinisaloSiilinjärven Ponnistus16.90 / 16.17
Ella SjöblomNastolan Naseva17.26 / 17.26
Saga SuonpääHelsingin Tarmo11.72 / 11.72
Pihla VäisänenIisalmen Visa13.06 / -
 
P9 40m (13)
Julius JalavaSiilinjärven Ponnistus 8.10 / 8.10
Olavi JärviTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu 7.64 / 7.64
Leon LasaroffJoensuun Kataja 7.78 / 7.78
Einojussi MuhonenKuopion Reipas 8.16 / 8.16
Matias NieminenPorin Yleisurheilu 7.11 / 7.11
Leo PetsaloKuopion Reipas - / -
Udi RiosaKuopion Reipas 8.10 / 8.10
Kalle RytkönenMaaningan Mahti - / -
Peetu SavolainenKuopion Reipas 7.52 / -
Atte TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot 7.44 / 7.44
Eino TurunenOutokummun Partio 6.83 / 6.83
Vilho ValkamaIisalmen Visa 7.40 / 7.40
Viljami VisuriKuopion Reipas 7.07 / 7.07
 
P9 1000m (10)
Roope AsikainenHelsingin Kisa-Veikot3:43.82 / 3:43.82
Aleksi EhrnroothJuvan Urheilijat - / -
Eetu HerranenKiuruveden Urheilijat - / -
Julius JalavaSiilinjärven Ponnistus - / -
Jare KeränenJoensuun Kataja3:57.36 / 3:57.36
Leo PetsaloKuopion Reipas - / -
Udi RiosaKuopion Reipas - / -
Eino TurunenOutokummun Partio3:52.94 / 3:52.94
Vilho ValkamaIisalmen Visa - / -
Viljami VisuriKuopion Reipas - / -
 
P9 korkeus (6)
Olavi JärviTurun Urheiluliitto ry. / yleisurheilu0.85 / -
Einojussi MuhonenKuopion Reipas - / -
Matias NieminenPorin Yleisurheilu0.97 / -
Leo PetsaloKuopion Reipas - / -
Udi RiosaKuopion Reipas - / -
Vilho ValkamaIisalmen Visa0.90 / 0.90
 
P9 pituus (14)
Niilo AuvinenKiuruveden Urheilijat2.63 / 2.63
Eetu HerranenKiuruveden Urheilijat - / -
Julius JalavaSiilinjärven Ponnistus2.63 / 2.63
Leon LasaroffJoensuun Kataja3.07 / 3.07
Einojussi MuhonenKuopion Reipas2.49 / -
Matias NieminenPorin Yleisurheilu3.77 / 3.77
Leo PetsaloKuopion Reipas3.33 / 3.33
Udi RiosaKuopion Reipas - / -
Kalle RytkönenMaaningan Mahti - / -
Peetu SavolainenKuopion Reipas3.23 / -
Atte TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot3.49 / 3.49
Eino TurunenOutokummun Partio3.62 / 3.62
Vilho ValkamaIisalmen Visa3.09 / 3.09
Viljami VisuriKuopion Reipas3.67 / 3.67
 
P9 kuula (10)
Niilo AuvinenKiuruveden Urheilijat3.16 / 3.16
Aleksi EhrnroothJuvan Urheilijat4.47 / 4.47
Leon LasaroffJoensuun Kataja4.72 / 4.72
Matias NieminenPorin Yleisurheilu3.33 / -
Leo PetsaloKuopion Reipas - / -
Udi RiosaKuopion Reipas - / -
Peetu SavolainenKuopion Reipas5.33 / -
Eino TurunenOutokummun Partio6.61 / 6.61
Vilho ValkamaIisalmen Visa5.20 / 5.20
Viljami VisuriKuopion Reipas4.56 / 4.56
 
T9 40m (17)
Anni AhtonenVieremän Koitto 7.33 / 7.33
Stella CollianderKuopion Reipas 7.43 / 7.43
Hilda HiekkapeltoPorin Yleisurheilu 7.70 / 7.70
Mette HujoKuopion Reipas 8.03 / 8.03
Veera HukkanenLapinlahden Veto 7.27 / 7.27
Aada JärveläinenKeiteleen Nuju 8.62 / 8.62
Sara KeinänenKuopion Reipas 7.89 / 7.89
Sara KeränenJoensuun Kataja 7.08 / 7.09
Miisa KolehmainenKuopion Reipas 9.43 / 9.43
Aada LaitinenLeppävirran Viri - / -
Ella-Sofia MalinenSavonlinnan Riento 7.48 / 7.48
Aada OkkonenKuopion Reipas 8.36 / 8.36
Ella PoutiainenOutokummun Partio 8.04 / 8.04
Moona PulkkinenKuopion Reipas - / -
Lily RätyKiuruveden Urheilijat 7.03 / 7.03
Johanna RönkköVarpaisjärven Vire 7.57 / -
Emilia VoutilainenSiilinjärven Ponnistus 8.15 / 8.15
 
T9 1000m (11)
Anni AhtonenVieremän Koitto4:11.04 / 4:11.04
Aada JärveläinenKeiteleen Nuju - / -
Alma JuntunenVieremän Koitto4:54.65 / 4:54.65
Vilma JuntunenTampereen Pyrintö - / -
Sara KeränenJoensuun Kataja3:49.28 / 3:49.28
Aino MyllyläKiuruveden Urheilijat4:00.86 / 4:00.86
Lily RätyKiuruveden Urheilijat4:08.49 / 4:08.49
Johanna RönkköVarpaisjärven Vire3:59.27 / 3:59.27
Kaisla SaloKarkkilan Pojat4:03.35 / 4:03.35
Salla TompuriKuopion Reipas3:51.05 / 3:51.05
Ida ValtolaMikkelin Kilpa-Veikot4:08.84 / 4:08.84
 
T9 korkeus (8)
Hilda HiekkapeltoPorin Yleisurheilu1.05 / 1.05
Veera HukkanenLapinlahden Veto - / -
Sara KeränenJoensuun Kataja1.00 / 1.00
Miisa KolehmainenKuopion Reipas - / -
Aada LaitinenLeppävirran Viri - / -
Lily RätyKiuruveden Urheilijat1.05 / 1.05
Johanna RönkköVarpaisjärven Vire0.85 / 0.85
Emilia VoutilainenSiilinjärven Ponnistus - / -
 
T9 pituus (21)
Anni AhtonenVieremän Koitto2.84 / 2.84
Stella CollianderKuopion Reipas3.02 / 3.02
Veera HukkanenLapinlahden Veto2.98 / 2.98
Aada JärveläinenKeiteleen Nuju2.59 / 2.54
Alma JuntunenVieremän Koitto2.85 / 2.85
Vilma JuntunenTampereen Pyrintö - / -
Sara KeränenJoensuun Kataja3.47 / 3.47
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat2.91 / 2.91
Miisa KolehmainenKuopion Reipas - / -
Aada LaitinenLeppävirran Viri2.99 / 2.99
Veera LeskinenMaaningan Mahti3.28 / 3.28
Ella-Sofia MalinenSavonlinnan Riento2.85 / 2.85
Aino MyllyläKiuruveden Urheilijat3.12 / 3.12
Aada OkkonenKuopion Reipas - / -
Moona PulkkinenKuopion Reipas - / -
Lily RätyKiuruveden Urheilijat3.29 / 3.29
Johanna RönkköVarpaisjärven Vire2.85 / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat3.28 / 3.28
Saaga-Riina TompuriKuopion Reipas - / -
Salla TompuriKuopion Reipas3.06 / -
Emilia VoutilainenSiilinjärven Ponnistus2.73 / 2.73
 
T9 kuula (9)
Anni AhtonenVieremän Koitto3.35 / 3.35
Aada JärveläinenKeiteleen Nuju3.47 / 3.47
Alma JuntunenVieremän Koitto3.20 / 3.16
Vilma JuntunenTampereen Pyrintö3.63 / 3.63
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat5.25 / 5.25
Aino MyllyläKiuruveden Urheilijat4.48 / 4.48
Aada OkkonenKuopion Reipas - / -
Moona PulkkinenKuopion Reipas - / -
Johanna RönkköVarpaisjärven Vire4.03 / -