Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
11.10. klo 11:00 Uudyn pm-maastot 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 116 henk. (116 lajisuoritusta)
P15 maastojuoksu 3km (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eevert HaikolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Hannes NikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
T15 maastojuoksu 3km (2)
Saana NikkinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
 
P14 maastojuoksu 3km (5)
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emil KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ville KorhonenKeravan Urheilijat - / -
Rasmus LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat - / -
 
T14 maastojuoksu 3km (6)
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat - / -
Lara UotinenMäntsälän Urheilijat - / -
Vanessa VuoriMäntsälän Urheilijat - / -
 
P13 maastojuoksu 2km (6)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oiva OdiahPorvoon Urheilijat - / -
Matias PalomäkiPorvoon Urheilijat - / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T13 maastojuoksu 2km (8)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aino JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumi LehtinenKeravan Urheilijat - / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma PellikkaJanakkalan Jana - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat - / -
Ellen TelenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P12 maastojuoksu 2km (13)
Alex AhlgrenPorvoon Urheilijat - / -
Veikka AhtiJanakkalan Jana - / -
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Antti KirvesKeravan Urheilijat - / -
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Väinö LinnermoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anton MyrtenbladPorvoon Urheilijat - / -
Ossi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oskari PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
 
T12 maastojuoksu 2km (11)
Venla HirvensaloKeravan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ansa LöppönenPorvoon Urheilijat - / -
Miisa MäittäläPorvoon Urheilijat - / -
Jenna NiemiKeravan Urheilijat - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Henni PiirainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat - / -
Martta SaloLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Sanni SopanenMäntsälän Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P11 maastojuoksu 1,8km (11)
Otto JärvinenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oiva LeppävuoriMäntsälän Urheilijat - / -
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Filip NyströmPorvoon Urheilijat - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
Matthias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T11 maastojuoksu 1,8km (4)
Kaisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Enni JokkalaPorvoon Urheilijat - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia SopanenMäntsälän Urheilijat - / -
 
P10 maastojuoksu 1km (9)
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luukas KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Nicholas KoskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Oliver LaapasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eetu PekkalaKeravan Urheilijat - / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat - / -
 
T10 maastojuoksu 1km (6)
Henni HakonenRiihimäen Kisko - / -
Isabella LindbergRiihimäen Kisko - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 maastojuoksu 1km (12)
Alvar AjankoPorvoon Urheilijat - / -
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Patric ElovaaraRiihimäen Kisko - / -
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko - / -
Elias HirtentreuPorvoon Urheilijat - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sisu MäenpääMäntsälän Urheilijat - / -
Vili MäenpääMäntsälän Urheilijat - / -
Eetu PallaspuroNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 maastojuoksu 1km (21)
Jessica ForssellHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jasmin HallenbergKarkkilan Pojat - / -
Vera HaminaPorvoon Urheilijat - / -
Lilja HyvönenRiihimäen Kisko - / -
Nala LasseniusPorvoon Urheilijat - / -
Vivia LeppäläKeravan Urheilijat - / -
Vilma LindholmKeravan Urheilijat - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Keira MaaniittuJanakkalan Jana - / -
Iina MattilaRiihimäen Kisko - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Serafia PiirainenPorvoon Urheilijat - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Ella TuparinnePorvoon Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -