Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
21.07. klo 18:00 Öppna DM 14-19 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 117 henk. (260 lajisuoritusta)
M19 100m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Sebastian BjörkmanSjundeå IF11,07 / 11,07
Albin LundbergVasa IS11,30 / 11,30
Prince TshibanguVasa IS - / -
 
M19 200m (6)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
Sebastian BjörkmanSjundeå IF22,73 / -
Alfons SödermanIF Drott - / -
Prince TshibanguVasa IS - / -
 
M19 400m (4)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
Viktor BjörkellVasa IS - / -
Josef HöglundIK Falken - / -
Alfons SödermanIF Drott - / -
 
M19 800m (1)
Josef HöglundIK Falken - / -
 
M19 1500m (1)
Rasmus LerstrandVasa IS - / -
 
M19 110m aj (1)
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
 
M19 400m aj (1)
Johannes ÅhmanIF Drott - / -
 
M19 seiväs (1)
Albin LundbergVasa IS453 / 430
 
M19 pituus (1)
Alexander BjörkgrenIF Drott - / -
 
M19 3-loikka (1)
Oliver KärkiVaasan Vasama - / -
 
M19 kuula (1)
Alfons SödermanIF Drott - / -
 
M19 kiekko (1)
Younes ElberkennouVasa IS - / -
 
N19 100m (1)
Cornelia BergVasa IS - / -
 
N19 200m (2)
Cornelia BergVasa IS - / -
Madeleine GlasbergVasa IS - / -
 
N19 400m (1)
Madeleine GlasbergVasa IS - / -
 
N19 pituus (2)
Ida BackmanIF Drott - / -
Victoria MynttiIF Drott - / -
 
N19 3-loikka (2)
Ida BackmanIF Drott - / -
Victoria MynttiIF Drott - / -
 
N19 kuula (1)
Linn SundVasa IS - / -
 
N19 kiekko (1)
Linn SundVasa IS - / -
 
N19 moukari (1)
Tilda BorgmästarsIK Falken - / -
 
N19 keihäs (1)
Elin KällbergVasa IS48,26 / 48,26
 
M17 100m (5)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Elias RintanenVasa IS11,52 / 11,52
Edward WikarIF Drott - / -
 
M17 200m (7)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
Ive NtumbaVasa IS - / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
Elias RintanenVasa IS23,79 / 23,79
William WesterlundIF Drott - / -
Edward WikarIF Drott - / -
 
M17 400m (1)
Isak HöglundIF Drott - / -
 
M17 800m (1)
Leonard MarkénIF VOM - / -
 
M17 3000m (1)
Petrus GenasVasa IS9.55,00 / -
 
M17 110m aj (2)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Juho KallioLapuan Virkiä - / -
 
M17 korkeus (1)
Max MynttiVasa IS - / -
 
M17 pituus (4)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Benjamin OlliVasa IS - / -
William WesterlundIF Drott - / -
Edward WikarIF Drott - / -
 
M17 3-loikka (3)
Adrian BjörkgrenIF Drott - / -
Isak HöglundIF Drott - / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
M17 kuula (1)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 100m (11)
Mirjam BammIF VOM - / -
Nora FinholmLarsmo IF - / -
Emma ForsIK Falken - / -
Tilda HöglundIF Drott - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
Emma VikmanIF Åsarna - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N17 200m (4)
Laura ByströmIK Falken - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden - / -
Ida WiklundVasa IS - / -
 
N17 100m aj (1)
Andrea RönnskärIK Falken - / -
 
N17 400m aj (2)
Laura ByströmIK Falken - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
N17 korkeus (1)
Janna SiegfridsVasa IS165 / 165
 
N17 seiväs (2)
Felicia VikströmLarsmo IF - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
N17 pituus (5)
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
Tilda HöglundIF Drott - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
N17 3-loikka (5)
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
Ella KärkiVaasan Vasama - / -
Fanny ÖstmanIF Drott - / -
Andrea RönnskärIK Falken - / -
Sofia YlinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
 
N17 kuula (2)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
Johanna TikkalaIF Kraft - / -
 
N17 kiekko (3)
Erica ÅminneIF Åsarna25,00 / 25,00
Sofia HagmanIK Falken - / -
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
 
N17 moukari (3)
Sandra HongellIF Åsarna - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna - / -
Anna VillförVasa IS - / -
 
P15 100m (3)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / 12,74
Nico KällbergVasa IS12,09 / 12,09
 
P15 300m (2)
Nico KällbergVasa IS39,21 / 39,21
Albin SödermanIF Drott - / -
 
P15 800m (1)
Albin SödermanIF Drott - / -
 
P15 100m aj (1)
Oscar GrannasIF Drott - / -
 
P15 300m aj (1)
Oscar GrannasIF Drott - / -
 
P15 pituus (2)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
P15 3-loikka (3)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Anton SabelIF Femman - / -
Albin SödermanIF Drott - / -
 
P15 kuula (2)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / 14,43
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat - / -
 
P15 kiekko (2)
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / 45,30
Anton SabelIF Femman - / -
 
T15 100m (10)
Amanda BertulaVasa IS - / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Julia GroopIF Kraft - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Ciia KarlssonIF Femman13,21 / 13,54
Lina LithenVasa IS - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
T15 300m (8)
Amanda BertulaVasa IS - / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Ciia KarlssonIF Femman - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Lina LithenVasa IS - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
T15 800m (5)
Nea HassilaIF Drott - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
Andréa NybergPargas IF - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
T15 2000m (2)
Emma KorhonenIF Femman - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 80m aj (2)
Mia BackmanIF Drott - / -
Nea HassilaIF Drott - / -
 
T15 300m aj (1)
Mia BackmanIF Drott - / -
 
T15 korkeus (2)
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 pituus (5)
Mia BackmanIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Hanna HagnäsLarsmo IF - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat - / -
 
T15 3-loikka (2)
Mia BackmanIF Drott - / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat - / -
 
T15 kuula (6)
Elizabeth FogdeMalax IF - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Kiira NordströmIF Drott - / -
Emilia RäfsåIF Kraft - / -
Anna YrjänäHimangan Urheilijat - / -
 
T15 kiekko (3)
Amelie BystedtIF Femman - / -
Hanna LindbergIF Femman - / -
Kiira NordströmIF Drott - / -
 
T15 moukari (1)
Kiira NordströmIF Drott - / -
 
T15 keihäs (3)
Cecilia ÖsterbergIF Femman - / -
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto - / -
Ida StoorIF Femman - / -
 
P14 100m (3)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Emil GroopIF Kraft - / -
Sebastian VägarIF Kraft - / -
 
P14 300m (1)
Noah SjöblomIF Femman - / -
 
P14 800m (3)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Noah SjöblomIF Femman2.13,38 / 2.13,38
 
P14 2000m (5)
Casper HolmIF Fyren - / -
Iisakki JussinmäkiHalsuan Toivo7.02,76 / -
Oliver NordbergIF Kraft - / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P14 korkeus (2)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Hampus BerglundIF VOM - / -
 
P14 seiväs (1)
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P14 kuula (3)
Hampus BerglundIF VOM - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Emil GroopIF Kraft - / -
 
P14 kiekko (1)
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
 
T14 100m (5)
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku11,93 / 11,93
 
T14 300m (3)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
 
T14 800m (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Rebecca NybergPargas IF - / -
 
T14 2000m (2)
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
 
T14 80m aj (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
 
T14 300m aj (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma NybergIF Åsarna - / -
Oona SandellIK Falken - / -
 
T14 korkeus (6)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS147 / 147
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
 
T14 seiväs (2)
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T14 pituus (10)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Hanna HåkansVasa IS - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku447 / 447
Elin VägarIF Fyren - / -
Emelie WiikVasa IS - / -
 
T14 3-loikka (7)
Elvira ÅbrandtVasa IS - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku9,36 / 9,35
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T14 kuula (5)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
 
T14 kiekko (5)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T14 moukari (7)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Elin VägarIF Fyren - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T14 keihäs (9)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Molly ForslundVasa IS32,80 / 32,80
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Rebecca NybergPargas IF - / -
Madelén PenttinenIF VOM - / -
Oona SandellIK Falken - / -
Fanny TairaKurikan Ryhti42,25 / 42,25
Elin VägarIF Fyren - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -