Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
19.07. klo 11:00 KNATTEFINALEN för 9-13 åringar
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 253 henk. (660 lajisuoritusta)
P13 60m (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Filip FrödingIF Fyren - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Jens GlasbergMalax IF - / -
Elias GrannabbaIF Åsarna - / -
Romeo RantalaIF Åsarna - / -
 
P13 200m (5)
Filip FrödingIF Fyren - / -
Jens GlasbergMalax IF - / -
Elias GrannabbaIF Åsarna - / -
Casper HolmIF Fyren - / -
Romeo RantalaIF Åsarna - / -
 
P13 1000m (5)
Filip FrödingIF Fyren - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Casper HolmIF Fyren - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
Eddie WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P13 pituus (3)
Emil FockIF Femman - / -
Anton FuruGamlakarleby IF - / -
Jens GlasbergMalax IF - / -
 
P13 kuula (4)
Alexander BromanVasa IS - / -
Emil FockIF Femman - / -
Elias GrannabbaIF Åsarna - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
 
P13 kiekko (4)
Alexander BromanVasa IS - / -
Emil FockIF Femman - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
William OlliVasa IS - / -
 
T13 60m (14)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Elin KullasIF VOM - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Sofie LövsundIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott8,88 / 8,88
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Venla VikströmLarsmo IF - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 200m (12)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Elin HolmIF Åsarna - / -
Elin KullasIF VOM - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Annie LundénIF Drott - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 1000m (5)
Noomi HäggblomGamlakarleby IF - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
T13 korkeus (2)
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Emma KrookMalax IF - / -
 
T13 pituus (12)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Natalie AinasojaIK Falken - / -
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Fanny EngmanIF VOM - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Elin KullasIF VOM - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Sofie LövsundIK Falken - / -
Annie LundénIF Drott459 / 459
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo - / -
 
T13 kuula (6)
Agnes BerglundIF Fyren - / -
Emma KrookMalax IF - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
Venla VikströmLarsmo IF - / -
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
P12 60m (7)
Nikola BäckVasa IS8,21 / 8,21
Eeli BengsVasa IS - / -
Hannes BengsIF Kraft - / -
Alex MynttiVasa IS - / -
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Herman SandbackaIF Åsarna - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P12 1000m (10)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Hannes BengsIF Kraft - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Veeti RahkolinLimingan Niittomiehet - / -
Herman SandbackaIF Åsarna - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 60m aj (4)
Eeli BengsVasa IS - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
 
P12 pituus (4)
Nikola BäckVasa IS522 / 522
Eeli BengsVasa IS - / -
Vincent BengtssonVasa IS - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
 
P12 kiekko (4)
Jonas BraxénVasa IS - / -
Einar EvijokiVasa IS - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Hannez SarinMalax IF33,50 / 33,50
 
P12 keihäs (5)
Nikola BäckVasa IS - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Herman SandbackaIF Åsarna - / -
 
T12 60m (9)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Linnéa StåhlIF Femman - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Ella WallinVasa IS8,91 / 8,91
 
T12 200m (8)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Lotta LithénVasa IS - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
 
T12 60m aj (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott10,62 / 10,62
Bohdana HerasymenkoMalax IF - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat10,59 / 10,59
 
T12 korkeus (13)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Matilda ForsIF Drott - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Lotta LithénVasa IS125 / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat140 / 140
Linnéa StåhlIF Femman - / -
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
 
T12 pituus (14)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Tilde BergströmIF Länken - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Moa HjulforsIK Falken - / -
Ingrid KassIF Femman - / -
Elin KrookMalax IF - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Linnéa StåhlIF Femman - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
Ella WallinVasa IS418 / 418
 
T12 kuula (11)
Tilda ÅbergVasa IS - / -
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Lydia BackmanIF Drott - / -
Veronika ByggmästarIF Drott - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Wilma GrannasIF Drott8,54 / 8,54
Sanni KorhonenIF Femman - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Ellen NybergIF Åsarna - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
 
P11 60m (5)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / 9,33
Melwin BergmanIF VOM - / -
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P11 150m (6)
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Milton SandénVasa IS - / -
 
P11 korkeus (3)
Emil AppelMalax IF150 / 150
Vilgot BacklundLarsmo IF - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
 
P11 pituus (5)
Emil AppelMalax IF416 / 416
Vilgot BacklundLarsmo IF - / 394
Niko HassilaIF Drott - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
 
P11 kuula (2)
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
Alex LjungbergIF Åsarna - / -
 
P11 keihäs (6)
Emil AppelMalax IF30,07 / 30,07
Melwin BergmanIF VOM - / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
 
T11 60m (16)
Mira AspMalax IF - / -
Tyra BackVasa IS - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Meya KastrenVasa IS9,25 / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Venla LehtoIF Drott9,35 / 9,35
Magda NäseIF Åsarna - / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Elsa TakanenGamlakarleby IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 150m (16)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Olivia HärtullLarsmo IF23,63 / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Meya KastrenVasa IS - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 60m aj (13)
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Carla BjörkgrenIF Drott - / -
Norah Garneij SandströmIF Drott - / -
Olivia HärtullLarsmo IF11,37 / 11,49
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Magda NäseIF Åsarna - / -
Inka NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Helmina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
 
T11 korkeus (13)
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Mira AspMalax IF - / -
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Meya HenrikssonIK Falken - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Meya KastrenVasa IS132 / -
Venla LehtoIF Drott115 / 115
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Helmina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 pituus (23)
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Matilda AinasojaIK Falken - / -
Tyra BackVasa IS - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Eseosa EghosaIF Drott - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Noomi HäggblomGamlakarleby IF - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Tessa KastrénGamlakarleby IF - / -
Venla LehtoIF Drott387 / 387
Julia LindellIF Åsarna - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Inka NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Amelina StrömbergLarsmo IF - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Elsa TakanenGamlakarleby IF - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 kuula (16)
Siri AhlskogIF Åsarna - / -
Eveliina AnderssonIF VOM - / -
Mira AspMalax IF - / -
Julia BäckIF Nykarlebynejden6,87 / 6,87
Tyra BackVasa IS - / -
Matilda FinnemanVasa IS - / -
Melida HakalaGamlakarleby IF - / -
Jennifer HolmbäckIF Åsarna - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Julia LindellIF Åsarna7,58 / 7,58
Magda NäseIF Åsarna - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Ebba SandbackaIK Falken - / -
Helmina SiiriläKälviän Tarmo - / -
Milja SundelinLarsmo IF - / -
Amanda VesterbackIF Fyren - / -
 
P10 60m (10)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Elwin FrödingMalax IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Milton SandénVasa IS9,09 / 9,09
Joar TunérIF Drott - / 10,52
Eddie WallinVasa IS9,17 / 9,17
 
P10 1000m (7)
Colin AhlvikIK Falken - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Elwin FrödingMalax IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P10 60m aj (6)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Milton SandénVasa IS11,77 / 11,77
Eddie WallinVasa IS10,69 / 10,69
 
P10 korkeus (6)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P10 pituus (9)
Laith AlhammadahIF Drott - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Elwin FrödingMalax IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF - / -
Rikard GranbackaIF Åsarna - / -
Joar TunérIF Drott312 / 298
Eddie WallinVasa IS439 / 439
Melwin WiikIK Falken - / -
 
P10 kiekko (3)
Anton ÅbergVasa IS - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Joar TunérIF Drott - / -
 
T10 60m (14)
Sundvik AgnesIF Nykarlebynejden - / 11,29
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Ylva IsomaaIF Drott10,61 / 10,61
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ella PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Silja PulkkinenIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
 
T10 150m (14)
Sundvik AgnesIF Nykarlebynejden - / -
Linn BengtssonVasa IS - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF23,38 / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Silja PulkkinenIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T10 1000m (7)
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Ella PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
 
T10 60m aj (7)
Linn BengtssonVasa IS - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
 
T10 korkeus (10)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Lithea EkTjöck IK122 / 122
Natalie EklundIF VOM - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Daniela GrankullIK Falken - / -
Melina HakaIF Åsarna - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Nea KuittinenIF Drott - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
T10 pituus (17)
Sundvik AgnesIF Nykarlebynejden - / 305
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Ella BerglundIF Fyren - / -
Rut BomanIF Drott - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Nelia ForsbackaIF Åsarna - / -
Frida HäggblomVasa IS - / -
Minea HjulforsIK Falken - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF381 / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Ella PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Silja PulkkinenIF Åsarna - / -
Alina SandvikIK Falken - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Emma VägarIF Fyren - / -
 
P9 40m (34)
Walter BackaVasa IS - / -
Kevin BacklundIF Drott - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Eevert EvijokiVasa IS6,59 / 6,59
Elis HäggblomGamlakarleby IF - / -
Alex HansenIF Åsarna - / -
Lukas HärtullLarsmo IF7,50 / 7,50
Johannes HellmanGamlakarleby IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Eric JakobssonIF Kraft - / -
Adam KangasGamlakarleby IF - / -
Kevin KnutarGamlakarleby IF - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Oliver KorpelaLohtajan Veikot - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Aapo LiimattaNaantalin Löyly7,66 / 7,66
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF7,43 / 7,43
Felix MäkynenIF Åsarna7,18 / 7,18
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Elmer SandbackaIF Åsarna - / -
Evert SandbackaIF Åsarna - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Veeti SiiriläKälviän Tarmo - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Birk TunérIF Drott - / 7,98
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 1000m (15)
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Elis HäggblomGamlakarleby IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Elmer SandbackaIF Åsarna - / -
Evert SandbackaIF Åsarna - / -
Roni SjölundLarsmo IF - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
Birk TunérIF Drott - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 korkeus (10)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Kevin BacklundIF Drott - / -
Lukas HärtullLarsmo IF - / -
Eric JakobssonIF Kraft - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Erik LönnqvistIK Falken - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 pituus (36)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Kevin BacklundIF Drott - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Edvin FinellIK Falken - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Elis HäggblomGamlakarleby IF - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HansenIF Åsarna - / -
Johannes HellmanGamlakarleby IF - / -
Melvin HjulforsIK Falken - / -
Eric JakobssonIF Kraft - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Adam KangasGamlakarleby IF - / -
Kevin KnutarGamlakarleby IF - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Oliver KorpelaLohtajan Veikot - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Veikka LehtoIF Drott - / -
Aapo LiimattaNaantalin Löyly305 / 305
Isac LindellIF Åsarna314 / 314
Alex LundforsMalax IF - / -
Liam MäkinenGamlakarleby IF310 / 310
Felix MäkynenIF Åsarna311 / 311
Ebbot NordströmMalax IF - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Julius PaananenGamlakarleby IF - / -
Joel RännarIF VOM - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIF Åsarna - / -
Veeti SiiriläKälviän Tarmo - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Liam WideIF Fyren - / -
 
P9 kuula (24)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Ville AnderssonIF VOM - / -
Jonas BackmanIF Drott - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Noah EngmanIF VOM - / -
Eevert EvijokiVasa IS8,48 / 8,48
Edvin FinellIK Falken - / -
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM5,55 / -
Kevin KnutarGamlakarleby IF - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Felix MäkynenIF Åsarna - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Evert SandbackaIF Åsarna - / -
Oliver SandellIK Falken - / -
Veeti SiiriläKälviän Tarmo - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
Birk TunérIF Drott - / 4,26
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
P9 keihäs (22)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Walter BackaVasa IS - / -
Leo BystedtVasa IS - / -
Eevert EvijokiVasa IS25,36 / 25,36
Ronnie ForsstrandIF Åsarna - / -
Alex HansenIF Åsarna - / -
Lukas HärtullLarsmo IF12,59 / -
Alex HermansIF VOM - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Oliver KorpelaLohtajan Veikot - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Aapo LiimattaNaantalin Löyly - / -
Isac LindellIF Åsarna - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Alfred SandbackaIK Falken - / -
Elmer SandbackaIK Falken - / -
Leon SandellIK Falken - / -
Oliver SandellIK Falken - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
Elias VesterbackIF Fyren - / -
 
T9 40m (31)
Nellie BackaVasa IS - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Emma BergdahlGamlakarleby IF - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Saga CainbergIF Åsarna - / -
Cassandra DahllundLarsmo IF7,19 / -
Amanda GrannasIF Drott7,17 / 7,17
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Milla HansenIF Åsarna - / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Clara KangasGamlakarleby IF - / -
Thelma KastrénGamlakarleby IF - / -
Vanessa KnutarGamlakarleby IF - / -
Sofia KorpelaLohtajan Veikot - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Meya LampaIK Falken - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Lina NykvistIF VOM7,00 / 7,00
Edith PaananenGamlakarleby IF - / -
Aada PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Wilma SparvVasa IS - / -
Elsa SvenfeltLarsmo IF - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Emelie ViitasaloIF Åsarna - / -
Nellie ViitasaloIF Åsarna - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T9 1000m (14)
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Milla HansenIF Åsarna - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Maisa NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Taru NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Edith PaananenGamlakarleby IF - / -
Aada PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Melinda SnickarsIF Kraft - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 korkeus (8)
Saga CainbergIF Åsarna - / -
Linn EnrothIF Drott - / 105
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Vanessa KnutarGamlakarleby IF - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 pituus (34)
Nellie BackaVasa IS - / -
Elin BengtssonVasa IS - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Emma BergdahlGamlakarleby IF - / -
Edit BomanIF Drott - / -
Cassandra DahllundLarsmo IF310 / -
Linn EnrothIF Drott318 / 318
Amanda GrannasIF Drott333 / 333
Inez HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Milla HansenIF Åsarna - / -
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Vanessa KnutarGamlakarleby IF - / -
Sofia KorpelaLohtajan Veikot - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Meya LampaIK Falken - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Maisa NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Taru NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Lina NykvistIF VOM254 / 254
Maja NymanIF Åsarna - / -
Edith PaananenGamlakarleby IF - / -
Aada PesolaKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Melinda SnickarsIF Kraft - / -
Wilma SparvVasa IS - / -
Elsa SvenfeltLarsmo IF - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Emelie ViitasaloIF Åsarna - / -
Nellie ViitasaloIF Åsarna - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T9 kuula (11)
Elin BengtssonVasa IS - / -
Olivia BengtssonVasa IS - / -
Amanda GrannasIF Drott4,38 / 4,38
Inez HäggblomVasa IS - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Julia LövsundIK Falken - / -
Elvira NordmyrIF VOM4,24 / 4,24
Maja NymanIF Åsarna - / -
Ina PitkälampiIF Åsarna - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
 
T9 keihäs (10)
Emma BergdahlGamlakarleby IF - / -
Saga CainbergIF Åsarna - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Inez HäggblomVasa IS - / -
Celine IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Sofia KorpelaLohtajan Veikot - / -
Siiri KuittinenIF Drott - / -
Maja NymanIF Åsarna - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Elsa SvenfeltLarsmo IF - / -