Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
22.08. klo 12:00 KePY:n otteluhuipentuma 9-15v
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 61 henk. (61 lajisuoritusta)
P15 5-ottelu (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Oscar GrannasIF Drott2520 / 2520
 
T15 5-ottelu (9)
Vilma KnutarGamlakarleby IF1844 / 1844
Essi KoivistoVetelin Urheilijat - / -
Alisa KoivukangasEvijärven Urheilijat1978 / 1978
Sanna LäspäKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot1858 / 1858
Pinja NauhaKalajoen Junkkarit - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Vappu RöyttäKalajoen Junkkarit - / -
Sara TavastiKalajoen Junkkarit - / -
 
P13 4-ottelu (1)
Niilo TorviHimangan Urheilijat - / -
 
T13 4-ottelu (1)
Vanessa StoreKälviän Tarmo - / -
 
P12 4-ottelu (1)
Roope RentolaYlivieskan Kuula - / -
 
T12 4-ottelu (4)
Laura AhoReisjärven Pilke - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Tessa HerronenKokkolan Veikot - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat - / -
 
P11 3-ottelu (1)
Leo RautioNivalan Urheilijat - / -
 
T11 3-ottelu (7)
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Peppi MastokangasYlivieskan Kuula - / -
Inka NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Elsa-Orvokki RentolaYlivieskan Kuula - / -
Amanda SágváriYlivieskan Kuula - / -
Helmina SiiriläKälviän Tarmo - / -
 
P10 3-ottelu (8)
Tuukka KopsalaKannuksen Ura - / -
Leevi NissiläLohtajan Veikot - / -
Luka PajukoskiKannuksen Ura - / -
Luukas SaarikoskiKannuksen Ura - / -
Frans SuniKalajoen Junkkarit - / -
Arttu SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Pentti TorviHimangan Urheilijat - / -
Riku UtriainenYlivieskan Kuula - / -
 
T10 3-ottelu (4)
Eva FerreiraKalajoen Junkkarit - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Frida LindholmKalajoen Junkkarit - / -
Neea-Martta RentolaYlivieskan Kuula - / -
 
P9 3-ottelu (8)
Hugo HagmanVasa IS - / -
Eemeli JukkolaLohtajan Veikot - / -
Robin KnutarGamlakarleby IF - / -
Oliver KorpelaLohtajan Veikot - / -
Topias SaarikoskiKannuksen Ura - / -
Veeti SiiriläKälviän Tarmo - / -
Veikka VilkunaNivalan Urheilijat - / -
Viljami YlilehtoKokkolan Veikot - / -
 
T9 3-ottelu (16)
Lilli EerikäinenReisjärven Pilke - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Venla HietalaNivalan Urheilijat - / -
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Iida JelekäinenLohtajan Veikot - / -
Sofia KorpelaLohtajan Veikot - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Maisa NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Taru NiemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Eeda PietiläGamlakarleby IF - / -
Aino PuurulaKokkolan Veikot - / -
Kiira SágváriYlivieskan Kuula - / -
Karkkola SenniKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Victoria VidjeskogKokkolan Veikot - / -
Oona YrjänäLohtajan Veikot - / -