Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
17.08. klo 18:00 ELOVALKEAT Pikajuoksu- ja viestikilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 130 henk. (130 lajisuoritusta)
M19 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Samuli HänninenKarhulan Urheilijat11.44 / 11.44
Olli PalmumaaValkealan Kajo11.75 / 11.80
Sakke PetäjäsaariValkealan Kajo11.27 / 11.77
 
N19 100m (4)
Anniina HaapalaJoutsan Pommi12.99 / 12.99
Nea HänninenKarhulan Urheilijat13.53 / -
Ada KoskelainenKarhulan Urheilijat13.66 / 14.28
Roosa PirinenKarhulan Katajaiset12.97 / 12.97
 
M17 100m (4)
Patrick HagaValkealan Kajo11.87 / -
Teemu MälkiäLahden Ahkera - / -
Manu MetsäkangasLahden Ahkera11.89 / 11.89
Anton MustonenLahden Ahkera11.56 / 11.56
 
N17 100m (20)
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat13.63 / 13.63
Juulia InkinenLahden Ahkera12.91 / 12.91
Milla KokkonenVehkalahden Veikot13.34 / 13.34
Nea KorhonenValkealan Kajo12.98 / 12.98
Veera KoskinenLahden Ahkera14.67 / 14.85
Aliisa LautalaValkealan Kajo13.84 / 14.14
Nea NakariVehkalahden Veikot13.27 / 13.27
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset13.24 / 13.24
Liisa NyibongKarhulan Urheilijat14.48 / 14.48
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset14.54 / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat12.62 / 12.62
Senja RoosLahden Ahkera12.25 / 12.25
Pinja RuohoLahden Ahkera13.08 / 13.08
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera12.97 / 12.97
Kirsikka SalmiValkealan Kajo13.46 / 13.46
Nea SavolaLahden Ahkera13.70 / 13.70
Maria SuntioKarhulan Katajaiset13.73 / 13.73
Anna TommolaValkealan Kajo13.66 / 13.66
Milka UkkonenLahden Ahkera12.89 / -
Aino VenäläinenImatran Urheilijat13.08 / 13.10
 
P15 100m (7)
Nuutti AhtolaValkealan Kajo12.58 / 12.58
Anton HagelKarhulan Katajaiset14.98 / 14.98
Luka JudinValkealan Kajo13.74 / 13.74
Roni MatinenValkealan Kajo13.45 / 13.45
Miro NaskiKarhulan Katajaiset14.04 / 14.04
Tuomas StadigValkealan Kajo14.41 / 14.41
Nuutti VirtanenValkealan Kajo13.21 / 13.21
 
T15 100m (7)
Kira KaipiainenKarhulan Katajaiset13.08 / 13.08
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo14.70 / 14.70
Elina RuotsalainenValkealan Kajo13.34 / 13.34
Maija SalovaaraValkealan Kajo14.62 / 14.62
Saara SavolainenValkealan Kajo - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö13.44 / 13.44
Liinu UrpalainenVehkalahden Veikot14.98 / 14.98
 
P13 60m (9)
Niklas HämeenniemiValkealan Kajo 8.99 / 8.99
Aapo HaskoKymin Koskenpojat - / -
Jesse MyllymäkiKouvolan Urheilijat 9.50 / 9.50
Aatu MyllysKymin Koskenpojat 8.77 / 8.77
Sisu ParkkonenValkealan Kajo10.36 / -
Eppu PekkanenValkealan Kajo 9.35 / 9.35
Aatu RäsänenKarhulan Katajaiset 8.89 / 8.89
Taavi RytköläIitin Pyrintö 9.32 / 9.32
Juho SoikkeliValkealan Kajo 8.58 / 8.58
 
T13 60m (23)
Emma AlilaKarhulan Urheilijat 9.10 / 9.10
Elsa GärdströmValkealan Kajo 9.13 / 9.13
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.58 / 8.58
Matilda KarhuValkealan Kajo 9.40 / 9.40
Nelli KokkonenVehkalahden Veikot 9.16 / 9.16
Jenna KolariValkealan Kajo 9.32 / 9.34
Arianna KortelainenValkealan Kajo 9.50 / 9.50
Satu KuokkaVehkalahden Veikot 9.20 / 9.20
Liina LaitalaValkealan Kajo - / -
Neea LankiVehkalahden Veikot 9.26 / 9.26
Enni LauremaValkealan Kajo - / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo 9.47 / 9.58
Alisa NorokorpiValkealan Kajo 9.58 / 9.58
Emmi OleanderVehkalahden Veikot 8.97 / 8.97
Anni OlliKarhulan Katajaiset 9.27 / 9.27
Anni PärttyVehkalahden Veikot 8.92 / 8.92
Pinja PasiVehkalahden Veikot 9.57 / 9.57
Kerttu RenValkealan Kajo 8.92 / 8.92
Tytti SeppäläVehkalahden Veikot - / -
Elsa StadigValkealan Kajo 9.62 / 9.62
Maria TasaVehkalahden Veikot 9.34 / 9.34
Senni TeikariVehkalahden Veikot10.74 / -
Myy WestersundValkealan Kajo10.67 / -
 
P11 60m (12)
Niko HallikainenVehkalahden Veikot 9.14 / 9.14
Eemi HämeenniemiValkealan Kajo 9.90 / 9.90
Rasmus KaitainenVehkalahden Veikot 9.06 / 9.06
Wilmer KiviniemiValkealan Kajo 9.41 / 9.41
Miika LankiVehkalahden Veikot 9.73 / 9.73
Ukko LehtoPyhtään Yritys 8.93 / 8.93
Joona NiinikangasValkealan Kajo 9.32 / 9.32
Antti PälliVehkalahden Veikot10.59 / 10.59
Samu PiispaVehkalahden Veikot 9.71 / 9.71
Romeo UotilaValkealan Kajo10.30 / 10.30
Niilo UrpalainenVehkalahden Veikot10.68 / 10.68
Rene VainiokangasValkealan Kajo10.41 / 10.41
 
T11 60m (13)
Oona FigueiraKarhulan Urheilijat 9.56 / 9.56
Ellen JulkunenValkealan Kajo 9.53 / 9.53
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo 9.17 / 9.19
Vilma KarhuValkealan Kajo10.49 / 10.49
Jonna KolariValkealan Kajo10.04 / 10.04
Nella LemströmKarhulan Urheilijat 9.40 / 9.40
Emilia MuukkaVehkalahden Veikot10.42 / 10.42
Ada NiemeläinenKarhulan Urheilijat 9.72 / 9.72
Ilona NikulaValkealan Kajo10.02 / 10.02
Mimmi PiispaVehkalahden Veikot10.79 / 10.79
Inka RäsänenKarhulan Katajaiset 8.90 / 8.90
Pihla RintalaValkealan Kajo - / -
Katariina TasaVehkalahden Veikot 9.93 / 9.93
 
P9 40m (16)
Leo Ala-KrekolaValkealan Kajo 7.50 / 7.50
Elmeri HarjuVehkalahden Veikot 7.30 / 7.30
Aapo HeikkinenValkealan Kajo 7.96 / 7.96
Lino KaukoluotoValkealan Kajo 7.46 / 7.46
Veikko KyllönenValkealan Kajo 7.42 / 7.42
Niilo NuutinenValkealan Kajo 8.07 / 8.07
Onni OleanderVehkalahden Veikot 7.53 / 7.53
Atte PekkanenValkealan Kajo 7.23 / 7.23
Sampo RistolaValkealan Kajo - / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö 7.03 / 7.03
Tuure RytköläIitin Pyrintö 7.89 / 7.89
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat 7.41 / 7.41
Olavi SuninenValkealan Kajo 7.81 / 7.81
Eelis UotilaValkealan Kajo 7.88 / 7.88
Veeti VainiokangasValkealan Kajo 7.54 / 7.54
Aaro ValkonenKouvolan Urheilijat 7.76 / 7.76
 
T9 40m (12)
Viivi HeinoPyhtään Yritys 7.29 / 7.29
Jade HellbergVehkalahden Veikot 7.28 / 7.28
Lise HellbergVehkalahden Veikot 8.50 / 8.50
Karoliina HuttunenKarhulan Urheilijat 6.99 / 6.99
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo 6.52 / 6.52
Linda LaineValkealan Kajo 8.87 / -
Aada LukanderValkealan Kajo 8.22 / 8.22
Vilma NuutinenValkealan Kajo 7.40 / 7.46
Maija OlliVehkalahden Veikot 7.12 / 7.12
Venla ParkkonenValkealan Kajo 8.00 / 8.00
Taika PiiraValkealan Kajo 7.45 / 7.45
Sesilia SuninenValkealan Kajo 7.30 / 7.30