Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
03.10. klo 12:00 Espoonlahden heittokisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 61 henk. (113 lajisuoritusta)
M kuula (5)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Juha-Matti Iso-JaakkolaLauttakylän Luja11.68 / 11.04
Mikko KarppanenEsbo IF12.04 / 11.73
Petri KoranderVihdin Viesti9.03 / 8.59
Antti LamminenHelsingin Kisa-Veikot12.00 / 10.91
Seppo PaavolaSeinäjoen Seudun Urheilijat15.62 / -
 
M kiekko (6)
Tuukka HeinonenHelsingin Tarmo39.70 / -
Juha-Matti Iso-JaakkolaLauttakylän Luja39.12 / 39.12
Petri KoranderVihdin Viesti30.26 / 25.93
Antti LamminenHelsingin Kisa-Veikot34.65 / 31.94
Seppo PaavolaSeinäjoen Seudun Urheilijat53.74 / 38.32
Santeri SöderströmKarkkilan Pojat40.63 / 40.63
 
N kuula (1)
Kaisa KuivalainenEspoon Tapiot11.88 / 11.59
 
M22 kuula (1)
Olli NiemiKangasalan Kisa15.03 / 14.96
 
N22 kiekko (1)
Salla TanskanenAsikkalan Raikas36.34 / 36.34
 
M19 kuula (3)
Kaius KalevaEspoon Tapiot12.14 / 12.14
Ilmari PehkonenRekolan Raikas12.16 / 11.78
Aaro ViitalaEspoon Tapiot11.19 / 11.19
 
M19 kiekko (4)
Kaius KalevaEspoon Tapiot35.86 / 35.86
Jonathan LindroosEspoon Tapiot - / -
Ilmari PehkonenRekolan Raikas44.93 / 44.93
Aaro ViitalaEspoon Tapiot35.95 / 35.95
 
M17 kuula (4)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna14.53 / 14.53
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu17.08 / 17.08
Onni RustholkarhuLahden Ahkera12.59 / 12.59
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna9.60 / 9.60
 
M17 kiekko (6)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna39.41 / 39.41
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu54.64 / 54.64
Jonathan LindroosEspoon Tapiot47.59 / 47.59
Onni RustholkarhuLahden Ahkera38.38 / 38.38
Pyry SelinLahden Ahkera32.39 / 32.39
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna16.95 / 16.95
 
N17 kiekko (1)
Patricia KellgrenHelsingfors IFK49.72 / 49.72
 
P15 kuula (6)
William ForsténEsbo IF6.84 / 6.84
Petrus JakonenNakkilan Vire16.85 / 16.85
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.00 / 20.00
Onni RustholkarhuLahden Ahkera14.12 / 14.12
Pyry SelinLahden Ahkera10.98 / 10.98
Jasper VilénEsbo IF10.68 / 10.68
 
P15 kiekko (7)
William ForsténEsbo IF25.32 / 25.32
Petrus JakonenNakkilan Vire55.38 / 55.38
Tomas MäkinenLahden Ahkera17.86 / 17.86
Riku NaulaTurun Urheiluliitto37.82 / 37.82
Veikka NordbergNakkilan Vire14.54 / 14.54
Pyry SelinLahden Ahkera43.34 / 43.34
Jasper VilénEsbo IF29.02 / 29.02
 
T15 kuula (1)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot11.19 / 11.19
 
T15 kiekko (5)
Aino IkäheimoEspoon Tapiot38.47 / 38.47
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa42.73 / 42.73
Kiia MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Mila MäkinenKiukaisten Kisailijat27.45 / 27.45
Marianna UtulahtiVihdin Viesti31.84 / 31.84
 
P13 kuula (5)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot8.16 / 8.16
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.43 / 11.43
Elmer KeinänenEsbo IF9.39 / 9.39
Atso PätäriSomeron Voima10.37 / 10.37
Aapo VanhanenEspoon Tapiot10.06 / 10.06
 
P13 kiekko (6)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot33.31 / 33.31
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu35.65 / 35.65
Elmer KeinänenEsbo IF27.99 / 27.99
Riku NaulaTurun Urheiluliitto52.85 / 52.85
Atso PätäriSomeron Voima27.89 / 27.89
Aapo VanhanenEspoon Tapiot32.37 / 32.37
 
T13 kuula (10)
Jessica BjörkstenLiljendal IK12.90 / 12.90
Frida BlomfeltEsbo IF6.59 / 6.59
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.85 / 10.85
Venla KärhäNoormarkun Nopsa11.47 / 11.09
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna9.03 / 9.03
Kiia MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Melissa NuoraEspoon Tapiot - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.75 / 9.75
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.99 / 11.99
Piitu TourunenLahden Ahkera9.26 / 9.26
 
T13 kiekko (9)
Jessica BjörkstenLiljendal IK41.59 / 41.59
Frida BlomfeltEsbo IF17.14 / 17.14
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat28.92 / 28.92
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa48.20 / 48.20
Venla KärhäNoormarkun Nopsa33.57 / 33.57
Leia LommiKarhulan Urheilijat34.24 / 34.24
Kiia MäkinenKiukaisten Kisailijat - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot40.46 / 40.46
Piitu TourunenLahden Ahkera23.72 / 23.72
 
P11 kuula (4)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna9.76 / 9.76
Tapio JallinojaEspoon Tapiot6.37 / 6.37
Santeri RantalaNakkilan Vire8.09 / 8.09
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot8.69 / 8.69
 
P11 kiekko (4)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna24.69 / 24.69
Tapio JallinojaEspoon Tapiot19.95 / 19.95
Santeri RantalaNakkilan Vire23.65 / 23.65
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
T11 kuula (6)
Senja KärhäNoormarkun Nopsa9.40 / 9.40
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot7.06 / 7.06
Vilmiina MattilaNakkilan Vire8.09 / 8.09
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat8.67 / 8.67
Signe SkogSjundeå IF6.93 / 6.93
Isabella TuulariEspoon Tapiot9.51 / 9.51
 
T11 kiekko (7)
Senja KärhäNoormarkun Nopsa24.26 / 24.26
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna30.43 / 30.43
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot16.13 / 16.13
Mila MäkinenKiukaisten Kisailijat31.91 / 31.91
Vilmiina MattilaNakkilan Vire23.23 / 23.23
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat20.37 / 20.37
Isabella TuulariEspoon Tapiot31.82 / 31.82
 
P9 kuula (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.40 / 8.40
Veikka NordbergNakkilan Vire7.58 / 7.58
 
P9 kiekko (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire - / -
 
T9 kuula (4)
Juulia HintsalaLahden Ahkera4.40 / 4.40
Aurora JallinojaEspoon Tapiot3.50 / 3.50
Ilona RantalaNakkilan Vire5.62 / 5.62
Oona VanhanenEspoon Tapiot6.37 / 6.37
 
T9 kiekko (3)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire - / -
Oona VanhanenEspoon Tapiot - / -