Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
20.08. klo 18:00 Ylöjärven Urheilijat Elokuun kisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 77 henk. (140 lajisuoritusta)
M17 100m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö12.15 / 12.15
Konsta KankainenTampereen Pyrintö11.86 / 11.86
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö12.79 / 12.79
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat11.55 / 11.55
Eino PerämaaTampereen Pyrintö11.97 / 11.97
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.70 / 11.70
Romeo TeräsmaaYlöjärven Urheilijat - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö12.72 / 12.72
 
M17 pituus (5)
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat5.48 / 5.48
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat5.17 / 5.17
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat5.86 / 5.86
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat5.33 / 5.16
Oskar ToometTampereen Pyrintö5.14 / 5.14
 
N17 100m (1)
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat12.88 / 12.88
 
N17 pituus (4)
Unni LeinonenTampereen Pyrintö4.74 / 4.74
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat4.24 / 4.24
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.96 / 4.96
Linnea SaloNokian Urheilijat4.38 / 4.38
 
P15 100m (11)
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö12.79 / 12.79
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat12.41 / 12.41
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat13.40 / 13.40
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat11.82 / 11.82
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat14.17 / 14.17
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat13.72 / 13.72
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat13.21 / 13.21
Elias SireniYlöjärven Urheilijat12.39 / 12.39
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö13.01 / 13.01
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö12.43 / 12.43
Konsta UutteraTampereen Pyrintö12.08 / 12.08
 
P15 300m (6)
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö40.07 / 40.07
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat37.74 / 37.74
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat48.69 / 48.69
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat43.40 / 43.40
Elias SireniYlöjärven Urheilijat - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö38.07 / 38.07
 
P15 keihäs (2)
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat43.04 / 43.04
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat32.28 / 32.28
 
T15 100m (10)
Ida HuhtalaTampereen Pyrintö16.29 / 16.29
Anni KantolaTampereen Pyrintö13.78 / 13.78
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat12.97 / 12.97
Unni LeinonenTampereen Pyrintö13.76 / 13.76
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat15.19 / 15.74
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö13.63 / 13.97
Vilma PietiläTampereen Pyrintö13.91 / 13.91
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö13.03 / 13.03
Linnea SaloNokian Urheilijat14.22 / 14.22
Peppi SeppänenNokian Urheilijat14.17 / 14.17
 
T15 300m (2)
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat41.66 / 41.66
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö42.41 / 42.41
 
T15 keihäs (9)
Seela KankaanpääYlöjärven Urheilijat - / -
Olivia LehtonenYlöjärven Urheilijat - / -
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat12.20 / -
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team46.83 / 46.83
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team15.26 / 15.26
Vilma PietiläTampereen Pyrintö16.98 / 8.86
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö26.01 / 26.01
Peppi SeppänenNokian Urheilijat12.18 / -
 
P13 60m (2)
Aku JärveläNokian Urheilijat 8.95 / 8.95
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat 8.98 / 8.98
 
P13 600m (3)
Aku JärveläNokian Urheilijat - / -
Rasmus KauttuYlöjärven Urheilijat - / -
Arto MäkeläNokian Urheilijat1:57.81 / 1:57.81
 
P13 korkeus (1)
Volmari PaananenTampereen Pyrintö1.09 / -
 
T13 60m (6)
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat 9.26 / -
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat10.29 / 10.55
Ella MikkolaTampereen Pyrintö 8.99 / 8.99
Tutta MurtoniemiNokian Urheilijat 9.78 / 9.78
Sini RantalaTampereen Pyrintö 8.62 / 8.65
Viivi RothYlöjärven Urheilijat - / -
 
T13 600m (4)
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat2:04.37 / -
Seela KankaanpääYlöjärven Urheilijat - / -
Olivia LehtonenYlöjärven Urheilijat - / -
Sini RantalaTampereen Pyrintö - / -
 
T13 korkeus (5)
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat1.39 / 1.39
Olivia LehtonenYlöjärven Urheilijat1.30 / 1.30
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.61 / 1.61
Tutta MurtoniemiNokian Urheilijat1.15 / 1.15
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö1.44 / 1.44
 
P11 60m (5)
Elmo HärkönenNokian Urheilijat 9.19 / 9.19
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö 9.24 / 9.24
Voitto KoivistoYlöjärven Urheilijat11.62 / 11.62
Kasper KoivunenYlöjärven Urheilijat10.17 / -
Jyri MäkeläNokian Urheilijat 9.65 / 9.65
 
P11 600m (4)
Elmo HärkönenNokian Urheilijat2:02.69 / 2:14.15
Jaakko JarttiNokian Urheilijat - / -
Voitto KoivistoYlöjärven Urheilijat - / -
Jyri MäkeläNokian Urheilijat2:02.56 / -
 
P11 kuula (3)
Voitto KoivistoYlöjärven Urheilijat - / -
Kasper KoivunenYlöjärven Urheilijat4.86 / -
Jyri MäkeläNokian Urheilijat7.16 / 6.90
 
T11 60m (8)
Juulia HansenNokian Urheilijat11.17 / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat10.74 / 10.74
Elle KuusamoYlöjärven Urheilijat 9.46 / 9.46
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team10.53 / 10.53
Iiris NoponenYlöjärven Urheilijat10.82 / 10.82
Verna NoponenYlöjärven Urheilijat 9.69 / 9.69
Julia PuronenYlöjärven Urheilijat - / -
Helmi SuominenNokian Urheilijat - / -
 
T11 600m (4)
Juulia HansenNokian Urheilijat - / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat2:26.78 / 2:26.78
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team2:40.61 / -
Julia PuronenYlöjärven Urheilijat - / -
 
T11 kuula (5)
Juulia HansenNokian Urheilijat2.59 / -
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat5.14 / 5.09
Elle KuusamoYlöjärven Urheilijat7.19 / -
Hertta MöttöYlöjärven Urheilijat5.95 / 5.95
Rosaliina NelimarkkaUlvila Sport Team5.84 / 5.84
 
P9 40m (5)
Onni HyryläNokian Urheilijat 7.40 / 7.40
Julius KoivunenYlöjärven Urheilijat 7.53 / -
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat 7.12 / 7.12
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö 7.35 / 7.35
Alvari UotilaYlöjärven Urheilijat - / -
 
P9 pituus (5)
Onni HyryläNokian Urheilijat - / -
Julius KoivunenYlöjärven Urheilijat3.20 / 3.04
Samuel KulmalaVehmaisten Urheilijat3.88 / 3.88
Aleksi MikkolaTampereen Pyrintö3.08 / 3.08
Alvari UotilaYlöjärven Urheilijat - / -
 
T9 40m (10)
Ada DurayYlöjärven Urheilijat - / -
Saga EronenYlöjärven Urheilijat - / -
Emilia HänninenNokian Urheilijat - / -
Vilja KoivistoYlöjärven Urheilijat - / -
Vilja LaineYlöjärven Urheilijat - / -
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat 7.67 / 7.67
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö 7.44 / 7.44
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team 7.48 / 7.48
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö 7.45 / 7.45
Sofie VallinojaTampereen Pyrintö 7.19 / 7.19
 
T9 pituus (12)
Ada DurayYlöjärven Urheilijat - / -
Saga EronenYlöjärven Urheilijat - / -
Emilia HänninenNokian Urheilijat3.06 / 3.06
Emilia HansenNokian Urheilijat - / -
Vilja KoivistoYlöjärven Urheilijat2.17 / -
Vilja LaineYlöjärven Urheilijat - / -
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat2.82 / 2.82
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö3.25 / 3.25
Tiitu MurtoniemiNokian Urheilijat2.69 / 2.69
Anette NelimarkkaUlvila Sport Team3.00 / 3.00
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö3.58 / 3.58
Sofie VallinojaTampereen Pyrintö3.24 / 3.24