Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
23.08. klo 10:30 Lahden piirin Heittocupin osakilpailu / heitto-ottelu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 101 henk. (324 lajisuoritusta)
M17 kuula (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna13.87 / 13.87
 
M17 kiekko (2)
Eliel MulariKarhulan Katajaiset42.72 / 42.72
Lauri WuorenrinneIF Raseborg45.02 / 45.02
 
M17 keihäs (2)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna47.87 / 47.87
Lauri WuorenrinneIF Raseborg64.74 / 64.74
 
N17 kuula (11)
Juulia InkinenLahden Ahkera11.63 / 10.92
Tiina JärvinenLahden Ahkera14.29 / 14.29
Veera KoskinenLahden Ahkera11.42 / 11.29
Pinja MuotkaLahden Ahkera9.32 / 8.70
Siru MyllykangasHeinolan Isku10.58 / 10.42
Joanna PuukkaIitin Pyrintö11.91 / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset13.41 / 13.36
Alice ReivoLaitilan Jyske7.82 / -
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko10.24 / 10.24
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo10.15 / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö15.67 / 15.20
 
N17 kiekko (6)
Tiina JärvinenLahden Ahkera - / -
Pinja MuotkaLahden Ahkera31.18 / 31.18
Joanna PuukkaIitin Pyrintö26.92 / -
Nea SavolaLahden Ahkera32.47 / 32.47
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko25.31 / 25.31
Annukka VainonenIitin Pyrintö45.05 / 45.05
 
N17 moukari (6)
Tiina JärvinenLahden Ahkera37.60 / -
Siru MyllykangasHeinolan Isku44.59 / 44.59
Petra PikkarainenRiihimäen Kisko50.29 / 50.29
Joanna PuukkaIitin Pyrintö - / -
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko39.58 / 39.58
Annukka VainonenIitin Pyrintö - / -
 
N17 keihäs (8)
Juulia InkinenLahden Ahkera27.45 / 25.42
Tiina JärvinenLahden Ahkera - / -
Veera KoskinenLahden Ahkera30.45 / 30.45
Joanna PuukkaIitin Pyrintö36.27 / -
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset29.12 / 25.02
Viivi TaipalePälkäneen Luja-Lukko30.04 / 30.04
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo38.84 / 38.84
Annukka VainonenIitin Pyrintö36.91 / -
 
P15 kuula (3)
Akseli HelminenLahden Ahkera11.46 / 11.46
Onni RustholkarhuLahden Ahkera14.12 / 14.12
Pyry SelinLahden Ahkera8.13 / -
 
P15 kiekko (3)
Akseli HelminenLahden Ahkera35.53 / 35.53
Onni RustholkarhuLahden Ahkera47.64 / 47.64
Pyry SelinLahden Ahkera43.34 / 43.34
 
P15 moukari (3)
Akseli HelminenLahden Ahkera46.20 / 46.20
Onni RustholkarhuLahden Ahkera51.55 / 51.55
Pyry SelinLahden Ahkera40.16 / 40.16
 
P15 keihäs (3)
Onni RustholkarhuLahden Ahkera27.82 / -
Pyry SelinLahden Ahkera38.38 / 38.38
Vilho WuorenrinneIF Raseborg41.10 / 41.10
 
T15 kuula (5)
Sinja JohanssonLahden Ahkera9.11 / 9.11
Veera KapiainenMäntyharjun Virkistys10.01 / 10.01
Alice KoskelainenLahden Ahkera9.77 / 9.77
Viivi KupiainenHartolan Voima10.77 / 10.77
Edith RantalaLahden Ahkera9.77 / 9.14
 
T15 kiekko (4)
Sinja JohanssonLahden Ahkera31.40 / 31.40
Veera KapiainenMäntyharjun Virkistys27.65 / 27.65
Alice KoskelainenLahden Ahkera39.75 / 39.75
Viivi KupiainenHartolan Voima35.80 / 35.80
 
T15 moukari (4)
Sinja JohanssonLahden Ahkera40.04 / 40.04
Alice KoskelainenLahden Ahkera36.24 / 36.24
Viivi KupiainenHartolan Voima35.01 / -
Edith RantalaLahden Ahkera36.60 / 36.60
 
T15 keihäs (4)
Sinja JohanssonLahden Ahkera32.53 / 32.27
Alice KoskelainenLahden Ahkera34.89 / 34.89
Viivi KupiainenHartolan Voima33.74 / 33.56
Tuuli SummanenLappeenrannan Urheilu-Miehet43.16 / 43.16
 
P14 kuula (2)
Eelis HynninenHartolan Voima9.62 / 9.62
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu20.00 / 20.00
 
P14 kiekko (2)
Eelis HynninenHartolan Voima29.61 / 29.61
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu60.74 / 60.74
 
P14 moukari (2)
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu74.76 / 74.76
 
P14 keihäs (2)
Eelis HynninenHartolan Voima26.03 / 26.03
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu38.74 / 38.74
 
T14 kuula (4)
Tara HatakkaVantaan Salamat8.54 / 8.54
Vilja HautaniemiLahden Ahkera9.13 / 9.13
Ella RåstedtEsbo IF8.84 / 8.84
Alisa RauhamaaLahden Ahkera9.04 / 9.04
 
T14 kiekko (4)
Tara HatakkaVantaan Salamat23.56 / 23.56
Vilja HautaniemiLahden Ahkera24.66 / 24.66
Ella RåstedtEsbo IF34.54 / 34.54
Alisa RauhamaaLahden Ahkera36.90 / 36.90
 
T14 moukari (4)
Tara HatakkaVantaan Salamat43.69 / 43.69
Vilja HautaniemiLahden Ahkera18.70 / -
Ella RåstedtEsbo IF25.03 / 25.03
Alisa RauhamaaLahden Ahkera37.94 / 37.94
 
T14 keihäs (4)
Tara HatakkaVantaan Salamat19.55 / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera33.16 / 33.16
Ella RåstedtEsbo IF41.03 / 41.03
Alisa RauhamaaLahden Ahkera32.26 / 32.26
 
P13 kuula (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera11.90 / 11.90
Ilmari LaitinenJoutsan Pommi8.18 / 8.18
Sakari MäkeläLahden Ahkera8.61 / 8.61
Tobias MorenoLahden Ahkera13.19 / 13.19
Erno PaappanenKeravan Urheilijat7.52 / 7.52
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat13.92 / 13.92
Touko TarvonenLahden Ahkera8.55 / 8.55
 
P13 kiekko (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera36.14 / 36.14
Sakari MäkeläLahden Ahkera27.25 / 27.25
Tobias MorenoLahden Ahkera47.72 / 47.72
Erno PaappanenKeravan Urheilijat24.77 / 20.49
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat38.02 / 38.02
Juho SoikkeliValkealan Kajo33.28 / 33.28
Touko TarvonenLahden Ahkera24.35 / 24.35
 
P13 moukari (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera27.52 / 27.52
Ilmari LaitinenJoutsan Pommi20.66 / 20.66
Sakari MäkeläLahden Ahkera39.78 / 39.78
Tobias MorenoLahden Ahkera27.57 / -
Erno PaappanenKeravan Urheilijat21.19 / 21.19
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat55.30 / 55.30
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P13 keihäs (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera40.86 / 40.86
Ilmari LaitinenJoutsan Pommi28.77 / 28.77
Sakari MäkeläLahden Ahkera27.24 / 27.24
Tobias MorenoLahden Ahkera43.64 / 43.64
Erno PaappanenKeravan Urheilijat39.59 / 39.59
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat47.16 / 47.16
Juho SoikkeliValkealan Kajo46.32 / 46.32
Touko TarvonenLahden Ahkera32.67 / 32.67
 
T13 kuula (3)
Nanna HuvinenHeinolan Isku10.15 / 10.15
Arianna KortelainenValkealan Kajo7.48 / 7.48
Jenni VäänänenLahden Ahkera10.37 / 10.37
 
T13 kiekko (2)
Nanna HuvinenHeinolan Isku28.05 / 21.45
Jenni VäänänenLahden Ahkera40.63 / 40.63
 
T13 moukari (2)
Nanna HuvinenHeinolan Isku33.46 / 33.46
Jenni VäänänenLahden Ahkera37.76 / 37.76
 
T13 keihäs (4)
Nanna HuvinenHeinolan Isku29.80 / 29.80
Arianna KortelainenValkealan Kajo29.20 / 29.20
Lumia ReivoLaitilan Jyske29.94 / 29.94
Jenni VäänänenLahden Ahkera40.65 / 40.65
 
P12 kuula (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera7.63 / 7.63
Elias KemppainenNastolan Naseva8.92 / 8.92
Sisu ParkkonenValkealan Kajo7.47 / 7.47
Juho TaavilaNastolan Naseva11.29 / 11.29
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P12 kiekko (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera25.79 / 25.79
Elias KemppainenNastolan Naseva27.03 / 27.03
Sisu ParkkonenValkealan Kajo24.96 / 24.96
Juho TaavilaNastolan Naseva38.79 / 38.79
Markus VainioLahden Ahkera27.75 / 27.75
 
P12 moukari (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva20.69 / 20.69
Sisu ParkkonenValkealan Kajo19.07 / 19.07
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
P12 keihäs (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera39.15 / 39.15
Elias KemppainenNastolan Naseva40.33 / 40.33
Sisu ParkkonenValkealan Kajo31.95 / 31.95
Juho TaavilaNastolan Naseva32.39 / -
Markus VainioLahden Ahkera26.54 / 26.54
 
T12 kuula (10)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo7.91 / 7.91
Kiira JohanssonHeinolan Isku9.13 / 9.13
Matilda KarhuValkealan Kajo6.51 / 6.51
Tanja MuotkaLahden Ahkera9.04 / 9.04
Veera PöyryLahden Ahkera9.72 / 9.72
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat9.33 / 9.33
Vilma RyyttyLahden Ahkera9.43 / 9.43
Janni SavolainenLahden Ahkera7.90 / -
Aino SeppäläNastolan Naseva7.72 / 7.72
Piitu TourunenLahden Ahkera9.04 / 9.04
 
T12 kiekko (8)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo23.64 / 23.64
Kiira JohanssonHeinolan Isku24.16 / 24.16
Tanja MuotkaLahden Ahkera37.24 / 37.24
Veera PöyryLahden Ahkera20.93 / 20.93
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat30.72 / 30.72
Vilma RyyttyLahden Ahkera20.61 / 20.61
Janni SavolainenLahden Ahkera20.87 / 20.87
Piitu TourunenLahden Ahkera10.23 / -
 
T12 moukari (11)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo19.98 / 19.98
Kiira JohanssonHeinolan Isku35.95 / 35.95
Emma KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu31.41 / 31.41
Matilda KarhuValkealan Kajo19.86 / 19.86
Tanja MuotkaLahden Ahkera29.34 / 29.34
Veera PöyryLahden Ahkera22.85 / 22.85
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat32.56 / 32.56
Vilma RyyttyLahden Ahkera19.59 / 19.59
Janni SavolainenLahden Ahkera14.98 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera8.69 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera14.64 / -
 
T12 keihäs (9)
Helmi HuopalainenValkealan Kajo28.14 / 28.14
Kiira JohanssonHeinolan Isku22.80 / 20.45
Tanja MuotkaLahden Ahkera26.65 / 26.65
Veera PöyryLahden Ahkera29.93 / 29.93
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat26.25 / 26.25
Vilma RyyttyLahden Ahkera19.73 / 19.73
Janni SavolainenLahden Ahkera30.28 / 30.28
Piitu TourunenLahden Ahkera34.91 / 34.91
Hilla TuominenLahden Ahkera21.16 / 21.16
 
P11 kuula (3)
Niilo KemppainenNastolan Naseva7.78 / 7.78
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera6.65 / -
Eric RinneLahden Ahkera6.16 / 6.16
 
P11 kiekko (3)
Niilo KemppainenNastolan Naseva24.67 / 24.67
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera18.11 / 18.11
 
P11 moukari (3)
Niilo KemppainenNastolan Naseva - / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
 
P11 keihäs (4)
Kalle KarttunenNastolan Naseva17.33 / 17.33
Niilo KemppainenNastolan Naseva33.92 / 33.92
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera28.76 / 28.76
Eric RinneLahden Ahkera29.39 / 29.39
 
T11 kuula (8)
Aino AlankoHeinolan Isku8.30 / 8.30
Iita AlankoHeinolan Isku8.63 / 8.63
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat8.82 / 8.82
Piitu JokelaLahden Ahkera8.72 / 8.72
Emma KangassaloHeinolan Isku6.54 / 6.54
Adalmiina RainioHeinolan Isku7.46 / 7.46
Rosalina RantalainenNastolan Naseva7.24 / 7.24
Viivi ViikiläLahden Ahkera7.47 / 7.47
 
T11 kiekko (8)
Aino AlankoHeinolan Isku18.68 / 18.68
Iita AlankoHeinolan Isku17.09 / 15.58
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat26.34 / 26.34
Piitu JokelaLahden Ahkera19.45 / 19.45
Emma KangassaloHeinolan Isku13.86 / 13.86
Adalmiina RainioHeinolan Isku21.25 / 21.25
Rosalina RantalainenNastolan Naseva17.41 / 16.83
Viivi ViikiläLahden Ahkera16.50 / 15.56
 
T11 moukari (7)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Piitu JokelaLahden Ahkera - / -
Emma KangassaloHeinolan Isku - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera - / -
 
T11 keihäs (8)
Aino AlankoHeinolan Isku15.64 / 14.69
Iita AlankoHeinolan Isku21.21 / 21.21
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat25.07 / 25.07
Piitu JokelaLahden Ahkera22.68 / 22.68
Emma KangassaloHeinolan Isku12.68 / 12.68
Adalmiina RainioHeinolan Isku19.79 / 19.79
Rosalina RantalainenNastolan Naseva14.68 / 13.50
Viivi ViikiläLahden Ahkera17.75 / 17.75
 
P10 kuula (4)
Roni HynninenHartolan Voima6.00 / 6.00
Oskari KauppinenLahden Ahkera6.71 / 6.71
Rami LeminenHeinolan Isku6.52 / 6.52
Viljo YlitaloLahden Ahkera6.28 / 6.28
 
P10 kiekko (4)
Roni HynninenHartolan Voima7.33 / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera16.06 / 16.06
Rami LeminenHeinolan Isku23.84 / 23.84
Viljo YlitaloLahden Ahkera17.67 / 17.67
 
P10 moukari (4)
Roni HynninenHartolan Voima - / -
Oskari KauppinenLahden Ahkera - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Viljo YlitaloLahden Ahkera - / -
 
P10 keihäs (3)
Roni HynninenHartolan Voima10.59 / 10.59
Rami LeminenHeinolan Isku28.46 / 28.46
Viljo YlitaloLahden Ahkera11.69 / 11.69
 
T10 kuula (9)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy5.99 / 5.99
Veera EskelinenLahden Ahkera5.87 / 5.87
Eevi HautaniemiLahden Ahkera6.83 / 6.83
Hilppa InkinenLahden Ahkera5.14 / 5.14
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera6.35 / 6.35
Sonja MuotkaLahden Ahkera5.33 / 5.33
Tinja PaloLahden Ahkera4.92 / 4.92
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko7.04 / 7.04
Vilma ViinikainenHeinolan Isku6.12 / 6.12
 
T10 kiekko (10)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy15.96 / 15.96
Veera EskelinenLahden Ahkera8.81 / 8.81
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas18.26 / 18.26
Eevi HautaniemiLahden Ahkera12.76 / 11.88
Hilppa InkinenLahden Ahkera9.97 / 9.97
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera16.09 / 16.09
Sonja MuotkaLahden Ahkera15.12 / 15.12
Tinja PaloLahden Ahkera13.64 / 13.64
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko13.83 / 13.83
Vilma ViinikainenHeinolan Isku18.36 / 18.36
 
T10 moukari (7)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Veera EskelinenLahden Ahkera - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Hilppa InkinenLahden Ahkera - / -
Tinja PaloLahden Ahkera - / -
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T10 keihäs (10)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy17.86 / 17.86
Veera EskelinenLahden Ahkera11.20 / 11.20
Helmi HaapalainenAsikkalan Raikas16.30 / 16.30
Eevi HautaniemiLahden Ahkera16.98 / 16.98
Hilppa InkinenLahden Ahkera11.34 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera13.40 / 11.59
Sonja MuotkaLahden Ahkera14.95 / 14.95
Tinja PaloLahden Ahkera11.42 / 11.42
Riina TaipalePälkäneen Luja-Lukko17.63 / 17.63
Vilma ViinikainenHeinolan Isku21.04 / 21.04
 
P9 kuula (2)
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.21 / 8.21
Aleksanteri PurtsiLahden Ahkera4.87 / 4.87
 
P9 kiekko (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
 
P9 moukari (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
 
P9 keihäs (4)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Aleksanteri PurtsiLahden Ahkera - / -
 
T9 kuula (4)
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva6.25 / 6.25
Elsa KemppainenNastolan Naseva5.05 / 5.05
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö5.24 / 5.24
Ella SjöblomNastolan Naseva4.56 / 4.56
 
T9 kiekko (7)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T9 moukari (5)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
 
T9 keihäs (7)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Hertta-Liina TuominenLahden Ahkera - / -
 
P8 kuula (3)
Aleksi KaasinenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva - / -
 
T8 kuula (4)
Juulia HintsalaLahden Ahkera - / -
Peppi PakkanenLahden Ahkera - / -
Tilda PaloLahden Ahkera - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -