Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
27.08. klo 17:30 Heinola Games UUSI PÄIVÄ
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 160 henk. (291 lajisuoritusta)
M 100m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto11.06 / 11.33
Anton MustonenLahden Ahkera11.40 / 11.40
 
M 800m (11)
Daniel ÄikäsHelsingin Kisa-Veikot2:03.23 / 2:03.23
Walte HautalaLahden Ahkera2:01.79 / 2:01.79
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / 2:13.77
Onni HuovinenJoensuun Kataja2:02.51 / 2:02.51
Antton KoivistoKenttäurheilijat -582:02.76 / 2:02.76
Justus LuonelaLahden Ahkera2:01.43 / 2:07.11
Teemu MälkiäLahden Ahkera2:03.21 / 2:03.21
Aleksi NokkanenViipurin Urheilijat2:06.12 / 2:06.12
Jere RaunioHelsingin Kisa-Veikot1:59.71 / 1:59.71
Lauri SyvärantaLahden Ahkera1:59.80 / 2:00.06
Okko VuorikoskiLahden Ahkera2:04.26 / 2:08.78
 
M pituus (3)
Janne EtelämäkiKuortaneen Kunto7.46 / 7.22
Tomi LitendahlKenttäurheilijat -586.47 / -
Mauri MerikantoHelsingin Kisa-Toverit6.75 / 4.53
 
M kiekko (1)
Sami AartolahtiLahden Ahkera56.56 / 45.48
 
N 100m (4)
Anniina LaitinenHelsingin Kisa-Veikot12.16 / 12.47
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat14.16 / 14.16
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat13.33 / 13.33
Pinja RuohoLahden Ahkera12.92 / 12.92
 
N 800m (5)
Edith EikkinenKenttäurheilijat -582:23.84 / 2:23.84
Pinja KotinurmiLahden Ahkera2:12.68 / 2:16.98
Ea VuoriLahden Ahkera2:20.64 / 2:20.64
Helmi VuorimaaLahden Ahkera2:13.89 / 2:13.89
Viola WestlingTurun Urheiluliitto2:09.13 / 2:09.13
 
N pituus (1)
Saara RantanenHyvinkään seudun Urheilijat4.76 / 4.76
 
N kiekko (5)
Sanni KuparinenJanakkalan Jana48.80 / 48.80
Helena LeveelahtiVirtain Urheilijat56.80 / 54.61
Tuula PenttinenPuumalan Viri50.77 / 49.58
Salla SipponenKeuruun Kisailijat59.52 / 59.52
Salla TanskanenAsikkalan Raikas36.34 / 36.34
 
M17 100m (6)
Tuukka IngersLahden Ahkera11.68 / 11.68
Miska JohanssonHeinolan Isku13.15 / 13.15
Eerik MäkeläLahden Ahkera12.46 / -
Anton MustonenLahden Ahkera11.40 / 11.40
Atte TuominenLahden Ahkera13.43 / 13.43
Ville VihertöIitin Pyrintö12.96 / -
 
M17 800m (3)
Joona HeikkeröPorvoon Urheilijat2:13.77 / 2:13.77
Joonas PalmuValkealan Kajo2:23.32 / 2:23.32
Aaro ParviainenRistiinan Urheilijat2:12.74 / 2:12.74
 
M17 pituus (4)
Miska JohanssonHeinolan Isku4.96 / 4.96
Luukas KemppainenJoutsan Pommi5.41 / 5.41
Ville VihertöIitin Pyrintö5.96 / 5.71
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi4.92 / 4.92
 
M17 moukari (1)
Miska JohanssonHeinolan Isku36.74 / 36.74
 
N17 100m (5)
Sohvi LaineLahden Ahkera13.65 / 13.95
Joanna PuukkaIitin Pyrintö13.33 / -
Cecilia SuomiHeinolan Isku - / -
Jenna TaipaleHeinolan Isku14.93 / -
Viivi VäriläHeinolan Isku15.73 / -
 
N17 800m (10)
Anni BergLappeenrannan Urheilu-Miehet2:28.56 / 2:28.56
Nea HalttunenAsikkalan Raikas2:29.54 / 2:29.54
Carla JalkanenBorgå Akilles2:24.98 / 2:24.98
Minttu KaukonenLahden Ahkera2:27.46 / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:18.72 / -
Helmiemilia MalinHeinolan Isku2:49.26 / 2:49.26
Hilja RautkoskiHeinolan Isku2:55.37 / -
Sofia RinneLahden Ahkera2:26.76 / 2:26.76
Jenna TaipaleHeinolan Isku2:50.09 / 2:52.55
Jenna TuomainenIitin Pyrintö2:40.08 / 2:41.13
 
N17 pituus (6)
Iida HeinoPyhtään Yritys4.64 / 4.64
Helmiemilia MalinHeinolan Isku3.50 / 3.50
Siru MyllykangasHeinolan Isku4.25 / -
Joanna PuukkaIitin Pyrintö4.94 / 4.73
Hilja RautkoskiHeinolan Isku4.11 / 3.95
Viivi VäriläHeinolan Isku3.49 / -
 
N17 moukari (2)
Emmi MaloLopen Urheilijat57.54 / 57.54
Siru MyllykangasHeinolan Isku44.59 / 44.59
 
P15 100m (6)
Eelis HynninenHartolan Voima13.57 / 13.57
Luukas KemppainenJoutsan Pommi11.87 / 11.87
Teemu RantalainenHeinolan Isku13.94 / 13.94
Rico SievänenJoutsan Pommi13.14 / 13.14
Mohammed TajikHeinolan Isku13.11 / 13.11
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi12.38 / 12.38
 
P15 800m (2)
Aimo ParviainenRistiinan Urheilijat2:27.67 / 2:27.67
Tuomas StadigValkealan Kajo2:24.00 / 2:24.00
 
P15 moukari (1)
Pyry SelinLahden Ahkera40.16 / 40.16
 
T15 100m (9)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset14.27 / 14.27
Tara HatakkaVantaan Salamat14.88 / 14.88
Crista IngersIitin Pyrintö16.00 / -
Vilja LäderbergLahden Ahkera16.43 / -
Veera ReponenJoutsan Pommi12.82 / 12.82
Elina RuotsalainenValkealan Kajo13.34 / 13.34
Saara SavolainenValkealan Kajo - / -
Aada SimolaJoutsan Pommi15.41 / 15.41
Jenni VäänänenLahden Ahkera13.20 / 13.20
 
T15 800m (2)
Vilja LäderbergLahden Ahkera2:43.38 / -
Aada SimolaJoutsan Pommi - / -
 
T15 korkeus (4)
Niia-Sofia AuranenKarhulan Katajaiset1.35 / 1.35
Viivi KupiainenHartolan Voima1.59 / 1.55
Sofia NiemiKarhulan Katajaiset1.45 / 1.45
Elina RuotsalainenValkealan Kajo0.85 / -
 
T15 moukari (6)
Vilma HärkönenSavonlinnan Riento53.71 / 53.71
Tara HatakkaVantaan Salamat43.69 / 43.69
Aino IkäheimoEspoon Tapiot50.57 / 50.57
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Sinja JohanssonLahden Ahkera40.04 / 40.04
Viivi KupiainenHartolan Voima35.01 / 34.56
 
P13 60m (9)
Santtu KekkonenLahden Ahkera 8.11 / 8.11
Elias KemppainenNastolan Naseva 9.07 / 9.07
Rasmus KemppainenJoutsan Pommi 9.75 / 9.75
Sakari MäkeläLahden Ahkera10.26 / 10.26
Verneri MarttilaLahden Ahkera 8.60 / 8.60
Taavi RytköläIitin Pyrintö 9.00 / 9.00
Juho TaavilaNastolan Naseva 8.64 / 8.64
Jesse TarkiainenHeinolan Isku 8.97 / 8.97
Markus VainioLahden Ahkera 8.67 / 8.67
 
P13 800m (3)
Elias KemppainenNastolan Naseva2:44.96 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva3:03.90 / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku2:44.67 / 2:44.67
 
P13 korkeus (3)
Elias KemppainenNastolan Naseva1.49 / 1.49
Rasmus KemppainenJoutsan Pommi1.05 / -
Taavi RytköläIitin Pyrintö1.35 / 1.35
 
P13 moukari (6)
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot36.34 / 36.34
Elias KemppainenNastolan Naseva26.33 / 26.33
Sakari MäkeläLahden Ahkera39.78 / 39.78
Taavi RytköläIitin Pyrintö - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva28.72 / 28.72
Markus VainioLahden Ahkera24.38 / 24.38
 
T13 60m (12)
Aino AhonenHeinolan Isku 8.96 / 8.96
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.58 / 8.58
Nanna HuvinenHeinolan Isku 9.04 / 9.04
Elina NiinikangasValkealan Kajo 9.47 / 9.58
Emmi OleanderVehkalahden Veikot 8.97 / 8.97
Emmi PiispanenLahden Ahkera 9.00 / 9.00
Vilma RyyttyLahden Ahkera 8.86 / 8.86
Celina SalonenLahden Ahkera 8.66 / 8.66
Piitu TourunenLahden Ahkera 8.76 / 8.76
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.33 / 8.33
Ella VäisänenLahden Ahkera 8.49 / 8.49
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas 8.81 / 8.81
 
T13 800m (10)
Aino AhonenHeinolan Isku3:00.51 / -
Iisa-Erika AuranenKarhulan Katajaiset2:41.54 / 2:43.76
Nanna HuvinenHeinolan Isku2:52.37 / 2:52.37
Maiju MäkeläVantaan Salamat2:38.66 / 2:47.19
Emmi PiispanenLahden Ahkera2:35.57 / 2:35.57
Iida PiispanenLahden Ahkera2:54.53 / 2:54.53
Suvi ReunanenLahden Ahkera - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:02.38 / -
Elsa StadigValkealan Kajo3:04.5h / -
Hilla TuominenLahden Ahkera2:34.73 / 2:34.73
 
T13 korkeus (4)
Nanna HuvinenHeinolan Isku1.43 / 1.43
Hilla TuominenLahden Ahkera1.45 / 1.43
Ella VäisänenLahden Ahkera1.35 / 1.35
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas1.46 / 1.46
 
T13 moukari (7)
Nanna HuvinenHeinolan Isku33.46 / 33.46
Kiira JohanssonHeinolan Isku35.95 / 35.95
Elina NiinikangasValkealan Kajo20.94 / 20.94
Vilma RyyttyLahden Ahkera19.59 / 19.59
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu19.41 / 19.41
Piitu TourunenLahden Ahkera18.97 / 18.97
Vilma ViinikainenHeinolan Isku13.91 / 13.91
 
P11 60m (4)
Niilo KemppainenNastolan Naseva 9.38 / 9.38
Rami LeminenHeinolan Isku10.35 / 10.35
Joona NiinikangasValkealan Kajo 9.21 / 9.21
Eric RinneLahden Ahkera 9.32 / 9.32
 
P11 800m (5)
Niilo KemppainenNastolan Naseva2:46.60 / -
Luukas KoivistoKeravan Urheilijat - / -
Rami LeminenHeinolan Isku3:19.41 / -
Eric RinneLahden Ahkera2:57.29 / -
Perttu SilvonenHeinolan Isku - / -
 
P11 pituus (4)
Niilo KemppainenNastolan Naseva3.93 / 3.93
Rami LeminenHeinolan Isku3.38 / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo4.14 / 4.14
Eric RinneLahden Ahkera4.30 / 4.30
 
P11 kuula (6)
Roni HynninenHartolan Voima6.00 / 6.00
Pyry IngersIitin Pyrintö9.11 / 9.11
Niilo KemppainenNastolan Naseva7.78 / 7.78
Olavi LaitinenJoutsan Pommi6.58 / -
Rami LeminenHeinolan Isku6.52 / 6.52
Perttu SilvonenHeinolan Isku - / -
 
T11 60m (20)
Aino AlankoHeinolan Isku10.47 / 10.47
Iita AlankoHeinolan Isku 9.60 / 9.60
Piitu JokelaLahden Ahkera10.19 / 10.31
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo 9.17 / 9.19
Venla KananenHeinolan Isku 9.95 / 9.95
Ellen KojonenHeinolan Isku 9.88 / 9.88
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas10.15 / 10.15
Olivia MillerHartolan Voima10.47 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera10.35 / 10.35
Adalmiina RainioHeinolan Isku10.09 / 10.09
Elisa RantalainenHeinolan Isku 9.96 / 9.96
Rosalina RantalainenNastolan Naseva 9.08 / 9.08
Helmi SiitonenRistiinan Urheilijat 8.84 / 8.84
Janette TarkiainenHeinolan Isku 9.93 / 9.93
Emilia TojkanderIitin Pyrintö12.38 / -
Iisa TuominenLahden Ahkera10.76 / 10.76
Viivi ViikiläLahden Ahkera10.37 / 10.37
Vilma ViinikainenHeinolan Isku10.66 / 10.66
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas11.17 / 11.17
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas11.26 / 11.26
 
T11 800m (8)
Venla KananenHeinolan Isku3:02.93 / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna3:09.81 / 3:09.81
Ellen KojonenHeinolan Isku3:04.06 / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku3:01.86 / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku2:58.67 / 2:58.67
Jenni TuominenLahden Ahkera2:50.03 / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku3:53.70 / -
 
T11 pituus (17)
Aino AlankoHeinolan Isku3.05 / 3.02
Iita AlankoHeinolan Isku3.65 / 3.65
Piitu JokelaLahden Ahkera3.46 / 3.46
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo4.01 / 4.01
Venla KananenHeinolan Isku3.75 / 3.62
Ellen KojonenHeinolan Isku4.03 / 4.03
Olivia MillerHartolan Voima3.39 / 3.39
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera3.46 / 3.46
Adalmiina RainioHeinolan Isku3.34 / 3.28
Elisa RantalainenHeinolan Isku3.35 / 3.28
Rosalina RantalainenNastolan Naseva4.09 / 4.09
Vilma SaloHartolan Voima3.78 / 3.78
Helmi SiitonenRistiinan Urheilijat4.25 / 4.25
Emilia TojkanderIitin Pyrintö3.09 / 3.09
Iisa TuominenLahden Ahkera3.26 / 3.26
Viivi ViikiläLahden Ahkera3.32 / 3.32
Vilma ViinikainenHeinolan Isku3.20 / -
 
T11 kuula (19)
Aino AlankoHeinolan Isku8.38 / 8.38
Iita AlankoHeinolan Isku8.97 / 8.97
Piitu JokelaLahden Ahkera8.72 / 8.72
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo7.85 / 7.85
Emma KangassaloHeinolan Isku6.96 / 6.96
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna10.39 / 10.39
Lotta KotakorpiAsikkalan Raikas4.45 / -
Olivia MillerHartolan Voima5.91 / 5.91
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera6.35 / 6.35
Adalmiina RainioHeinolan Isku7.91 / 7.91
Elisa RantalainenHeinolan Isku6.27 / 6.27
Rosalina RantalainenNastolan Naseva7.44 / 7.44
Vilma SaloHartolan Voima6.61 / 6.61
Helmi SiitonenRistiinan Urheilijat7.37 / 7.37
Janette TarkiainenHeinolan Isku4.20 / -
Viivi ViikiläLahden Ahkera7.47 / 7.47
Vilma ViinikainenHeinolan Isku6.32 / 6.32
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas5.83 / 5.83
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas6.03 / 6.03
 
P9 60m (7)
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku12.52 / -
Tiitus RytköläIitin Pyrintö - / -
Tuure RytköläIitin Pyrintö - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva - / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat - / -
 
P9 800m (8)
Daniel BreilinAsikkalan Raikas - / -
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas - / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera - / -
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
Joona RantalainenHeinolan Isku - / -
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat4:02.82 / -
Janne TuominenHeinolan Isku4:10.76 / -
Juho TuominenHeinolan Isku4:18.87 / -
 
P9 pituus (8)
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas2.62 / -
Eero LeminenHeinolan Isku2.62 / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera3.61 / 3.61
Vilhelmi RainioHeinolan Isku2.81 / 2.81
Tiitus RytköläIitin Pyrintö3.74 / 3.74
Tuure RytköläIitin Pyrintö - / -
Veeti SeppäläNastolan Naseva3.74 / 3.74
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat3.26 / 3.26
 
P9 kuula (8)
Atte KotakorpiAsikkalan Raikas3.51 / 3.49
Eero LeminenHeinolan Isku6.90 / 6.90
Tomas MäkinenLahden Ahkera8.21 / 8.21
Vilhelmi RainioHeinolan Isku4.92 / 4.92
Joona RantalainenHeinolan Isku4.10 / 4.10
Tiitus RytköläIitin Pyrintö5.64 / 5.64
Veeti SeppäläNastolan Naseva5.72 / 5.72
Lauri SkyttäKouvolan Urheilijat6.49 / 6.49
 
T9 60m (8)
Aura AlankoHeinolan Isku - / -
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Viivi HeinoPyhtään Yritys10.53 / 10.53
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo - / -
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva10.61 / 10.61
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T9 800m (4)
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva3:00.50 / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset3:03.25 / 3:03.25
Aada ViinikainenHeinolan Isku3:47.25 / -
 
T9 pituus (6)
Aura AlankoHeinolan Isku - / -
Viivi HeinoPyhtään Yritys3.18 / 3.18
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo3.78 / 3.78
Pipsa KanervaOrimattilan Jymy - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva3.54 / 3.54
Aada ViinikainenHeinolan Isku2.52 / 2.52
 
T9 kuula (6)
Aura AlankoHeinolan Isku3.72 / 3.72
Hilla KalliomäkiValkealan Kajo6.74 / 6.74
Elsa KemppainenNastolan Naseva5.45 / 5.45
Tuuli MakkonenIitin Pyrintö5.71 / 5.71
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset6.45 / 6.45
Aada ViinikainenHeinolan Isku4.59 / 4.59