Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
26.09. klo 15:00 Flying Finns -junnumaastot
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 210 henk. (210 lajisuoritusta)
P13 maastojuoksu 2km (19)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Filip FrödingIF Fyren - / -
Joni HaapamäkiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Iivar HäggmanIF VOM - / -
Vili HahtoKenttäurheilijat -58 - / -
Arvid HjerpeVasa IS - / -
Adam HolmIF Nykarlebynejden - / -
Casper HolmIF Fyren - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Emil KlemetsIK Falken - / -
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aapo MäkiniemiLimingan Niittomiehet - / -
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Otto NiemeläKauhajoen Karhu - / -
Alvin NordinIF Kraft - / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku - / -
Jani TytärniemiReisjärven Pilke - / -
Kaleva TyystjärviVähänkyrön Viesti - / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Eddie WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 maastojuoksu 2km (11)
Alma JunnikkalaKalajoen Junkkarit - / -
Hetaliina KarkiainenKeuruun Kisailijat - / -
Elmiina KatajalaaksoKannuksen Ura - / -
Helmi KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka - / -
Emilia PalomäkiNakkilan Vire - / -
Inka PeltolaLahden Ahkera - / -
Hilma PeuraKauhajoen Karhu - / -
Annu RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Tilda SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P12 maastojuoksu 2km (17)
Hannes BengsIF Kraft - / -
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eeli HaverinenTampereen Pyrintö - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Aleksi JalasahoÄänekosken Urheilijat - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Oula KuusiluomaParkanon Urheilijat - / -
Luka KykyriKälviän Tarmo - / -
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eetu MuhonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Santtu MylläriTeuvan Rivakka - / -
Lauri PeuraKauhajoen Karhu - / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat - / -
Joona SoininenEsbo IF - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 maastojuoksu 2km (19)
Tessa HerronenKokkolan Veikot - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Saana KuoppalaKauhajoen Karhu - / -
Siiri LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Minttu MeriläinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Jenni PalonenTeuvan Rivakka - / -
Siiri PeräläTeuvan Rivakka - / -
Adriana PitkänenTeuvan Rivakka - / -
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aliisa RiippiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat - / -
Saara SaranpääSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Saana UittoKauhavan Wisa - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
P11 maastojuoksu 2km (19)
Milo ÄyrämöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aaro HaapamäkiKauhajoen Karhu - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat - / -
Konsta KalliomäkiKauhajoen Karhu - / -
Elia KatajalaaksoKannuksen Ura - / -
Joonatan KotkaniemiAlavuden Urheilijat - / -
Aaro LaksoLaihian Luja - / -
Kent LindholmLovisa Tor - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kasper NaskiNakkilan Vire - / -
Johannes OrhanenKurikan Ryhti - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Eric RinneLahden Ahkera - / -
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat - / -
Joakim SavinainenKurikan Ryhti - / -
Elmeri TurunenKauhajoen Karhu - / -
Eetu TuunainenKauhajoen Karhu - / -
Onni UnkuriNakkilan Vire - / -
Hannes WägarIF Femman - / -
 
T11 maastojuoksu 2km (15)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Helmi JaskariSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Eevi KorpelaKauhajoen Karhu - / -
Martta Oja-NisulaKurikan Ryhti - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Vilma PentiläKauhajoen Karhu - / -
Elli PihlajaKurikan Ryhti - / -
Anni RohilaRauman Urheilijat - / -
Ella RoimelaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Aino TarkiainenJoroisten Urheilijat - / -
Oona TuiskuKauhajoen Karhu - / -
Iida Yli-NisulaKurikan Ryhti - / -
 
P10 maastojuoksu 1km (20)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas - / -
Kasper EkonojaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elwin FrödingMalax IF - / -
Herkko HeikkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Joonatan JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Akseli KangasKauhavan Wisa - / -
Leevi KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu - / -
Justus LehtinenKauhajoen Karhu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jussi NiemeläKauhajoen Karhu - / -
Roni RantalaAlavuden Urheilijat - / -
Alvar SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Veeti SorvariKalajoen Junkkarit - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eemeli TaponenHelsingin Jyry - / -
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Riku-Matti UittoKauhavan Wisa - / -
 
T10 maastojuoksu 1km (23)
Sundvik AgnesIF Nykarlebynejden - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Alicia IsakssonIF Nykarlebynejden - / -
Neela KallioKauhajoen Karhu - / -
Manna Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Justiina KoivistoÄhtärin Urheilijat - / -
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat - / -
Anna KrihvelAlavuden Urheilijat - / -
Siiri Latva-HirveläKurikan Ryhti - / -
Fanni Mäki-JylliläKurikan Ryhti - / -
Emmi MäkijuoniKauhajoen Karhu - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu - / -
Saimi MuhonenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Hilla NousiainenKauhajoen Karhu - / -
Julia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Petra RautiainenÄänekosken Urheilijat - / -
Juliana SivillJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Janna TurunenJoroisten Urheilijat - / -
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat - / -
 
P9 maastojuoksu 1km (27)
Vidar BjörndahlMalax IF - / -
Max HarjuTeuvan Rivakka - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Liam HermansIF VOM - / -
Pyry HiulaKauhajoen Karhu - / -
Olle JulinIF VOM - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Aapeli LehtolaKauhajoen Karhu - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Kevin NiittyviitaLahden Ahkera - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Viljo Oja-NisulaKauhajoen Karhu - / -
Kaarlo OrhanenKurikan Ryhti - / -
Vilho PentiläKauhajoen Karhu - / -
Leevi PeräläTeuvan Rivakka - / -
Touko RaunioKyrön Voima - / -
Topias RiskulaTeuvan Rivakka - / -
Leo SabatKuopion Reipas - / -
Eeli SavukoskiKeuruun Kisailijat - / -
Akseli TarkiainenJoroisten Urheilijat - / -
Elias TiisanojaKeuruun Kisailijat - / -
Elis TräskelinVasa IS - / -
Daniel TuunainenKauhajoen Karhu - / -
Nico TyyneläVähänkyrön Viesti - / -
Roni TyyneläVähänkyrön Viesti - / -
Hannes VakkuriKauhajoen Karhu - / -
 
T9 maastojuoksu 1km (40)
Aada-Emilia AnkkuriSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ida EhrsIF VOM - / -
Mette HäkkinenPunkalaitumen Kunto - / -
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Netta KallioKauhajoen Karhu - / -
Lumia Keski-KokkoJalasjärven Jalas - / -
Fanni KiukkonenKauhajoen Karhu - / -
Neea KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sofia KoskiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Ellen KrookMalax IF - / -
Pinja KuoppalaKauhajoen Karhu - / -
Lilja LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Sini LappalainenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elviira LatomäkiKauhajoen Karhu - / -
Elli LoukkoKauhajoen Karhu - / -
Oona MuhonenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Siiri MustalahtiSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Alissa NaskiNakkilan Vire - / -
Elvira NordmyrIF VOM - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minttu PatanaSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Sanni PeuraKauhajoen Karhu - / -
Sofia PiirainenAlavuden Urheilijat - / -
Ada PuhakkaKarhulan Katajaiset - / -
Hilla RuokostenpohjaKaipolan Vire - / -
Lumi-Kukka SaaranenViitasaaren Viesti - / -
Kaisla SaloKarkkilan Pojat - / -
Kielo SaloKarkkilan Pojat - / -
Vilma SamppalaKauhajoen Karhu - / -
Sundvik SiriIF Nykarlebynejden - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Maja SnickarsIF Kraft - / -
Melinda SnickarsIF Kraft - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Alisa TaponenHelsingin Jyry - / -
Signe TräskelinMalax IF - / -
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö - / -
Fanni VirtanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -