Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
25.08. klo 17:30 Viikkokisa (avoin seurakisa)
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 77 henk. (193 lajisuoritusta)
P15 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat11.74 / 11.74
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu17.73 / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu15.26 / 15.26
 
P15 300m (3)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu51.47 / 51.47
 
P15 pituus (3)
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat5.87 / 5.87
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu3.42 / 3.32
Aapo RuhanenNurmijärven Yleisurheilu3.90 / 3.90
 
P15 keihäs (2)
William ForsténEsbo IF - / -
Kasperi KemppainenNurmijärven Yleisurheilu14.34 / 14.34
 
T15 100m (9)
Sara AhlforsHelsingfors IFK13.51 / 13.83
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu15.08 / 15.08
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot14.80 / 14.80
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu14.38 / 14.38
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu14.80 / 14.80
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu15.00 / 15.00
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu15.58 / 15.58
Carolina TrobergEsbo IF15.77 / 15.77
 
T15 300m (4)
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu51.20 / 51.20
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu49.38 / 49.38
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu50.29 / 50.29
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu47.59 / 47.59
 
T15 pituus (9)
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.91 / 4.77
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu4.07 / 3.91
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.94 / 3.85
Mona LamppuEsbo IF3.94 / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.11 / 4.11
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu4.08 / 4.08
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.89 / 3.89
Sara SuomiEspoon Tapiot4.28 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera4.24 / 4.24
 
T15 keihäs (9)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.11 / -
Viivi KarjalainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oona KetomäkiNurmijärven Yleisurheilu26.09 / 25.50
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu38.85 / 38.85
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu16.96 / 16.91
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu29.05 / 29.05
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu21.60 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera34.91 / 34.91
Carolina TrobergEsbo IF21.08 / 21.08
 
P13 100m (5)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu13.54 / 13.54
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu15.24 / 15.24
Erno PaappanenKeravan Urheilijat - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu17.57 / 17.57
 
P13 300m (3)
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P13 3-loikka (3)
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu10.04 / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu9.39 / 9.39
Erno PaappanenKeravan Urheilijat9.20 / 9.20
 
P13 kiekko (3)
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu20.97 / 20.97
Erno PaappanenKeravan Urheilijat24.77 / 23.33
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T13 100m (4)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu15.17 / 15.17
Silja NiemiLahden Ahkera13.92 / 13.92
Rebecka SmedmanEsbo IF - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera14.41 / 14.41
 
T13 300m (2)
Pihla Jaakola-SiimesNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat - / -
 
T13 kiekko (5)
Roosa HaanpääViialan Valtti38.66 / 38.45
Pinja KärhäNoormarkun Nopsa48.20 / 48.20
Senja KärhäNoormarkun Nopsa24.26 / 24.26
Venla KärhäNoormarkun Nopsa33.55 / 33.55
Hanna KotakallioKirkkonummen Urheilijat18.00 / 14.60
 
P11 150m (10)
Lev BurakovNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu24.3h / 24.3h
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu26.34 / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu24.29 / 24.29
Viljami ManninenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu25.42 / -
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat27.36 / 28.00
 
P11 korkeus (7)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu0.93 / 0.93
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu1.12 / 1.12
Elis KöpsiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu1.07 / 1.06
Viljami ManninenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.30
Luka SoiramoPorvoon Urheilijat1.20 / 1.20
 
P11 kiekko (6)
Daniel HonkalaNurmijärven Yleisurheilu11.88 / 11.88
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu15.66 / 11.45
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu23.97 / 23.97
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu11.45 / -
Viljami ManninenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu22.71 / 22.71
 
T11 150m (11)
Vera AhlforsHelsingfors IFK24.24 / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu26.42 / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu - / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu23.95 / -
Heini RuotsalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 korkeus (11)
Vera AhlforsHelsingfors IFK1.29 / 1.29
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu1.35 / 1.35
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu1.21 / 1.21
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu1.15 / 1.15
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu1.30 / 1.30
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu0.97 / 0.97
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu0.79 / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu0.97 / 0.97
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu1.15 / 1.15
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu1.19 / 1.13
Heini RuotsalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T11 kiekko (11)
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna30.22 / 30.22
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu15.35 / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu16.95 / 16.89
Peppi LucasNurmijärven Yleisurheilu15.45 / 15.45
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu14.90 / 11.83
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu13.03 / 13.03
Ronja PantsarNurmijärven Yleisurheilu - / -
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu12.51 / 12.51
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu17.28 / 17.28
Heini RuotsalaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 60m (10)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu 9.73 / 9.73
Alexander EklöfNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel JohanssonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu11.72 / 11.72
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peetu ToivokainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lucas Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P9 pituus (10)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.72 / 3.72
Alexander EklöfNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu2.86 / 2.86
Daniel JohanssonNurmijärven Yleisurheilu2.53 / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu2.85 / 2.85
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu2.29 / 2.29
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peetu ToivokainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lucas Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu2.11 / 2.11
 
P9 keihäs (10)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Alexander EklöfNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarni HeikkinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Daniel JohanssonNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili-Petteri LammiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Eppu RautavaaraNurmijärven Yleisurheilu - / -
Peetu ToivokainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Max TynkkynenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lucas Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 60m (15)
Ada AhlforsHelsingfors IFK11.77 / -
Gloria BurakovaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Clara GezikovaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aliisa KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu12.62 / 12.62
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu12.62 / 12.62
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu11.29 / 11.29
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luna Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lilja VirkkumaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 pituus (13)
Ada AhlforsHelsingfors IFK2.86 / 2.86
Aliisa KemppainenNurmijärven Yleisurheilu2.59 / 2.59
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu2.70 / 2.70
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu2.70 / 2.70
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu2.44 / 2.44
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu3.19 / 3.19
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu3.22 / 3.22
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu3.08 / 3.08
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu2.13 / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu3.08 / 3.08
Luna Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu3.21 / 3.21
Lilja VirkkumaaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T9 keihäs (12)
Aliisa KemppainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pinja LucasNurmijärven Yleisurheilu - / -
Maya LydmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vivian NiemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anna OllikainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Luna Uusi-RistiniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sofia VesterinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lilja VirkkumaaNurmijärven Yleisurheilu - / -