Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Aluekisat
18.08. klo 17:30 Ikaalisten Syyskisat
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 85 henk. (143 lajisuoritusta)
M 100m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Esa HakalaTampereen Pyrintö13.18 / 14.01
Janne KuuselaTammelan Ryske12.47 / 12.47
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat11.28 / 11.61
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu11.88 / 11.88
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat11.47 / 11.47
Lauri NiemiKankaanpään Seudun Leisku11.86 / 12.24
Heikki NieminenJanakkalan Jana10.73 / 11.06
Petteri SoiniMikkelin Kilpa-Veikot11.06 / 12.02
Juho ToivariJanakkalan Jana12.33 / 12.42
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat11.51 / 11.96
 
M 200m (9)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö24.42 / 24.42
Janne KuuselaTammelan Ryske - / -
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu23.83 / 23.83
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat23.77 / 23.77
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat23.83 / 23.83
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat24.78 / 24.78
Petteri SoiniMikkelin Kilpa-Veikot21.93 / -
Juho ToivariJanakkalan Jana - / -
Roope TurunenIkaalisten Urheilijat23.64 / 24.57
 
M 800m (1)
Janne KuuselaTammelan Ryske2:29.92 / -
 
M korkeus (4)
Manu MäenpääLempäälän Kisa Yleisurheilu1.96 / 1.85
Matias MustonenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.11 / 2.09
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat1.85 / 1.41
Artturi TiipiöTeuvan Rivakka2.01 / 2.01
 
M kuula (8)
Esa HakalaTampereen Pyrintö8.34 / 8.26
Karri KulmalaSeinäjoen Seudun Urheilijat11.72 / 11.43
Janne KuuselaTammelan Ryske8.59 / 8.59
Niklas LoukolaSeinäjoen Seudun Urheilijat17.14 / 15.88
Olli NiemiKangasalan Kisa15.03 / 14.67
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat12.01 / 11.16
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat8.69 / 8.38
Hannu TallgvistIkaalisten Urheilijat8.40 / -
 
M kiekko (6)
Karri KulmalaSeinäjoen Seudun Urheilijat37.62 / 36.03
Janne KuuselaTammelan Ryske24.56 / 24.56
Timo MustikkamaaTampereen Pyrintö34.93 / 34.93
Olli NiemiKangasalan Kisa46.21 / 46.21
Petteri PeitsoSeinäjoen Seudun Urheilijat40.45 / 36.27
Matti SaunanenIkaalisten Urheilijat20.59 / 20.36
 
N 100m (2)
Nea-Mari NeziriJyväskylän Kenttäurheilijat12.86 / 13.03
Salla TuominenTampereen Pyrintö13.02 / 13.73
 
N 200m (9)
Aino EnoLauttakylän Luja27.15 / 27.67
Annika ImmonenToijalan Vauhti28.83 / 33.29
Elisa JuntunenÄänekosken Urheilijat26.96 / -
Jonna KangasniemiNoormarkun Nopsa26.44 / 27.68
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat26.65 / 26.65
Nea-Mari NeziriJyväskylän Kenttäurheilijat26.68 / 26.92
Eliisa RäsänenEsbo IF25.29 / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat25.56 / 25.56
Saana TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat26.56 / 26.56
 
N 800m (1)
Roosa MarjaniemiNoormarkun Nopsa2:29.40 / -
 
N kuula (1)
Melanie SoukkoIkaalisten Urheilijat10.15 / 7.91
 
N kiekko (1)
Anu LehtinenTampereen Urheilijat -3837.96 / 37.96
 
M17 100m (5)
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö12.32 / 12.43
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat11.79 / 11.79
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat12.27 / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.70 / 11.70
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat12.16 / 12.34
 
N17 100m (3)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat12.56 / 12.56
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat13.25 / 13.54
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat12.89 / 12.89
 
N17 pituus (3)
Meeri ElomaaSeinäjoen Seudun Urheilijat5.70 / 5.44
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat4.23 / -
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.84 / 4.81
 
N17 kuula (1)
Johanna VälimäkiIkaalisten Urheilijat10.43 / 9.95
 
P15 100m (3)
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat14.01 / 14.01
Elias SireniYlöjärven Urheilijat12.39 / 12.39
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat14.41 / 14.41
 
P15 800m (4)
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat3:13.12 / -
Tami PohjonenIkaalisten Urheilijat3:10.72 / -
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat2:37.51 / -
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat2:29.11 / 2:29.11
 
P15 pituus (3)
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat4.19 / 4.19
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat6.30 / 6.30
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat4.59 / 4.03
 
P15 kuula (3)
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat11.81 / 11.81
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat7.68 / 7.68
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat8.69 / 8.69
 
T15 100m (4)
Aada BorgTampereen Pyrintö15.55 / 15.55
Anni KantolaTampereen Pyrintö13.78 / 13.78
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat12.97 / 12.97
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat12.68 / 12.68
 
T15 800m (2)
Aada BorgTampereen Pyrintö2:58.18 / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö2:27.20 / -
 
P13 60m (3)
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat 9.44 / 9.49
Arttu PeräläParkanon Urheilijat 9.21 / 9.23
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat 8.67 / 8.67
 
P13 1000m (3)
Eeli HaverinenTampereen Pyrintö3:30.91 / 3:30.91
Eliel KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3:29.97 / 3:29.97
Rasmus KauttuYlöjärven Urheilijat3:20.87 / 3:20.87
 
P13 pituus (1)
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat4.38 / 4.38
 
T13 60m (7)
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat 8.88 / 8.88
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.42 / 8.42
Helmi KoskelaIkaalisten Urheilijat10.39 / -
Milla KulmalaIkaalisten Urheilijat10.56 / -
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 8.99 / 9.05
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat 9.91 / 10.36
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat 8.66 / 8.66
 
T13 1000m (3)
Helmi KoskelaIkaalisten Urheilijat3:36.08 / 3:36.08
Milla KulmalaIkaalisten Urheilijat - / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö3:29.78 / 3:29.78
 
T13 pituus (5)
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat4.40 / 4.40
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.20 / 5.20
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat4.10 / 4.10
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Sanni TähtinenVampulan Urheilijat4.26 / 4.26
 
P11 60m (5)
Elmo HärkönenNokian Urheilijat 9.19 / 9.19
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.95 / 10.95
Joonatan JalonenEurajoen Veikot 9.59 / 9.59
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat10.05 / 10.05
Aatu RahikkaIkaalisten Urheilijat10.05 / 10.05
 
P11 1000m (3)
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3:42.60 / 3:42.60
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3:37.94 / 3:37.94
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat3:52.61 / 3:52.61
 
P11 kuula (3)
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat5.94 / 5.94
Aatu RahikkaIkaalisten Urheilijat5.31 / 5.31
 
T11 60m (6)
Sonja EkmanIkaalisten Urheilijat - / -
Nita KuusistoIkaalisten Urheilijat - / -
Veera NiemiKankaanpään Seudun Leisku10.27 / 10.27
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat 9.90 / 9.90
Saana TähtinenVampulan Urheilijat10.35 / 10.35
Salla TähtinenVampulan Urheilijat10.82 / 10.82
 
T11 kuula (4)
Sonja EkmanIkaalisten Urheilijat - / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat5.07 / 5.07
Saana TähtinenVampulan Urheilijat7.55 / 7.55
Salla TähtinenVampulan Urheilijat5.87 / 5.87
 
P9 40m (4)
Samra DardasIkaalisten Urheilijat 6.98 / 6.98
Julius KeränenIkaalisten Urheilijat - / -
Henri KouvoVampulan Urheilijat 7.78 / 7.78
Niklas KouvoVampulan Urheilijat 6.64 / 6.64
 
P9 1000m (2)
Samra DardasIkaalisten Urheilijat3:58.03 / 3:58.03
Niklas KouvoVampulan Urheilijat3:55.64 / 3:55.64
 
P9 pituus (4)
Samra DardasIkaalisten Urheilijat3.60 / 3.60
Julius KeränenIkaalisten Urheilijat - / -
Henri KouvoVampulan Urheilijat3.05 / 3.05
Niklas KouvoVampulan Urheilijat3.64 / 3.64
 
T9 40m (3)
Emma AnttilaIkaalisten Urheilijat 7.73 / 7.73
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat 7.40 / 7.40
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat 7.67 / 7.67
 
T9 1000m (1)
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö3:57.83 / 3:57.83
 
T9 pituus (3)
Emma AnttilaIkaalisten Urheilijat2.77 / 2.77
Stella HillmanIkaalisten Urheilijat3.35 / 3.27
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat2.82 / 2.82