Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
06.01. klo 12:00 Avoimet Uudyn pm vauhdittomat sisähyppykilpailut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 137 henk. (137 lajisuoritusta)
M 3-ottelu (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tapio HakakariHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Petri KoranderVihdin Viesti - / -
Julius KuuselaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Kari PohjolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Markku TervoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jari VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N 3-ottelu (2)
Tanja LiskiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Titta SillmanKeski-Uudenmaan Yleisurheilu0000 / 0000
 
M19 3-ottelu (1)
Lassi SaarelaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N19 3-ottelu (3)
Pihla PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Helmiina RaninenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Riina VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
M17 3-ottelu (2)
Mikko HuhtaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Juho KantoniemiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
N17 3-ottelu (3)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko - / -
Helmi LievonenRiihimäen Kisko - / -
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko - / -
 
P15 3-ottelu (1)
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T15 3-ottelu (7)
Selma KojolaNummen Kipinä - / -
Kiia KoranderVihdin Viesti - / -
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura YlönenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P14 3-ottelu (4)
Alex BrofeldtKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sisu MalvelaVihdin Viesti - / -
 
T14 3-ottelu (7)
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
 
P13 3-ottelu (7)
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Niklas HanninenRiihimäen Kisko - / -
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Lassi LahtinenNummen Kipinä - / -
Aukusti MalinenRiihimäen Kisko - / -
Aleksi SalminenRiihimäen Kisko - / -
 
T13 3-ottelu (12)
Liisi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Laura KarusalmiVihdin Viesti - / -
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Sara MarkkulaNummen Kipinä - / -
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat - / -
Elli PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aino-Kaisa PyykkönenKeravan Urheilijat - / -
Ester SolismaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P12 3-ottelu (8)
Ron ÅvallNummen Kipinä - / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Ville MattilaRiihimäen Kisko - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aarne RyynänenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lauri SahaKeravan Urheilijat - / -
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
T12 3-ottelu (12)
Tiia EnströmKarkkilan Pojat - / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana - / -
Kiia HyrsyläVihdin Viesti - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ellen LaukkanenRiihimäen Kisko - / -
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat - / -
Helmiina PutusMäntsälän Urheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko - / -
 
P11 3-ottelu (9)
Juho KarusalmiVihdin Viesti - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko - / -
Vertti SalminenRiihimäen Kisko - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä - / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko - / -
 
T11 3-ottelu (11)
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Elina MalinenRiihimäen Kisko - / -
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Hilla TeittinenVihdin Viesti - / -
Lumi TeittinenVihdin Viesti - / -
Emma UittamoNummen Kipinä - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
 
P10 2-ottelu (7)
Timi EnströmKarkkilan Pojat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo RautiainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
 
T10 2-ottelu (10)
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nella JääskeläinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Siiri LehtovaaraNummen Kipinä - / -
Maiju MiikkulainenRiihimäen Kisko - / -
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
P9 2-ottelu (12)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sampsa GrönbergRiihimäen Kisko - / -
Eetu KitinmäkiNummen Kipinä - / -
Jyri KorhonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Jarkko NaumanenRiihimäen Kisko - / -
Iikka OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oskari PetäjäHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Vili RomppanenRiihimäen Kisko - / -
Santeri TapialaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksi VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Tobias WunschRiihimäen Kisko - / -
 
T9 2-ottelu (13)
Rebekka KallioniemiKeravan Urheilijat - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sade MalvelaVihdin Viesti - / -
Iina MattilaRiihimäen Kisko - / -
Lotta MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Lotta ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sara PoikolainenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Seela RuponenRiihimäen Kisko - / -
Meeri SahaKeravan Urheilijat - / -
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Jenni VuorinenRiihimäen Kisko - / -