Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
06.03. klo 09:40 Tampere Junior Indoor Games
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 1728 henk. (4334 lajisuoritusta)
M17 60m (37)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat 7.21 / 7.21
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat 7.44 / 7.44
Arttu HeilalaRaahen Vesa 7.70 / 7.70
Taneli HietalaAlavieskan Viri 7.52 / 7.52
Topi HuttunenVieremän Koitto 7.69 / 7.69
Rahul HyvönenHelsingin Tarmo - / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.31 / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö 7.99 / 7.99
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama 8.69 / 8.69
Pietari KivirantaKankaanpään Seudun Leisku 7.82 / 7.82
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat 7.29 / 7.29
Henri KorhonenViipurin Urheilijat 7.28 / 7.28
Tuukka KoskinenLahden Ahkera 7.07 / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 7.45 / 7.45
Valtteri LoukoLapuan Virkiä 7.24 / 7.24
Henri MatikainenEspoon Tapiot 7.42 / 7.42
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 7.62 / 7.62
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu 7.98 / 7.98
Eliel MulariKarhulan Katajaiset 7.78 / 7.78
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat 7.65 / 7.65
Benjamin OlliVasa IS 7.36 / 7.36
Joose PasanenHelsingin Tarmo 8.25 / 8.25
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.44 / 7.44
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat 7.44 / 7.44
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat 7.74 / 7.74
Arttu SavilaaksoLimingan Niittomiehet 7.65 / 7.65
Joel SillanpääLempäälän Kisa Yleisurheilu 7.83 / 7.83
Tomi SimonenAlavieskan Viri 7.32 / 7.32
Emil StadeBorgå Akilles 7.59 / 7.59
Samuli TakkunenAlavieskan Viri 7.46 / 7.46
Aleksi TauriainenPerniön Urheilijat 7.46 / 7.46
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat 7.32 / 7.32
Oskar ToometTampereen Pyrintö 7.89 / 7.89
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat - / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat 7.85 / 7.96
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna 7.92 / 7.92
 
M17 300m (16)
Rahul HyvönenHelsingin Tarmo - / -
Henri IkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö40.98 / 40.98
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama - / -
Henri KorhonenViipurin Urheilijat37.50 / 37.50
Stephen KurkiNaantalin Löyly38.28 / 38.28
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat36.50 / 36.50
Henri MatikainenEspoon Tapiot39.85 / 39.85
Sebastian NordbergIF Kraft39.10 / -
Joose PasanenHelsingin Tarmo46.47 / -
Aatu PelliNakkilan Vire - / -
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Pietari SippolaLiperin Taimi - / -
Samuli TakkunenAlavieskan Viri - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö42.04 / 42.04
Sebastian TorkkelViipurin Urheilijat40.61 / 40.61
 
M17 800m (16)
Aarni EijsSalon Vilpas2:09.99 / 2:09.99
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö2:03.89 / 2:03.89
Patrik JärvinenTampereen Pyrintö2:05.77 / 2:05.77
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat2:02.39 / 2:02.39
Jonne KovaniemiOulun Pyrintö2:16.19 / 2:16.19
Simo LaineLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:06.93 / 2:06.93
Lassi LehtimäkiEspoon Tapiot2:20.54 / 2:20.54
Elias MarjamäkiTampereen Pyrintö - / -
Miki NiemensivuRauman Urheilijat - / -
Teemu PihlajamäkiLapuan Virkiä2:22.31 / -
Roni RämäLahden Ahkera2:10.60 / -
Rasmus RemesahoToholammin Urheilijat - / -
Jibriil RobleViipurin Urheilijat - / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat2:13.91 / 2:16.55
Markus SereniusLänsi-Uudenmaan Urheilijat2:01.68 / 2:01.68
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo2:12.79 / -
 
M17 60m aj (12)
Taneli HietalaAlavieskan Viri 8.99 / 8.99
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat - / -
Konsta KankainenTampereen Pyrintö 8.67 / 8.67
Roope KiveläTurun Urheiluliitto 8.66 / 8.66
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat 8.32 / 8.32
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske 8.87 / 8.87
Valtteri LoukoLapuan Virkiä 8.44 / 8.44
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat 9.01 / 9.01
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat 9.09 / 9.09
Tomi SimonenAlavieskan Viri 8.59 / 8.59
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto 8.84 / 8.84
 
M17 300m aj (11)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Iivo HämäläinenViipurin Urheilijat43.64 / 43.64
Karlos KemppaalaViipurin Urheilijat - / -
Juho KoivistoJyväskylän Kenttäurheilijat43.81 / -
Ville KyrönlahtiKangasniemen Kalske - / -
Valtteri LoukoLapuan Virkiä - / -
Mortti MetsäkoivuViipurin Urheilijat43.84 / 43.84
Eetu PohjonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Benjamin SaukkonenViipurin Urheilijat43.78 / 43.78
Samuli TakkunenAlavieskan Viri - / -
Arvi VäreHämeenlinnan Tarmo - / -
 
M17 korkeus (6)
Johan GrönroosSjundeå IF1.78 / 1.78
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.65 / 1.65
Konsta KankainenTampereen Pyrintö1.56 / 1.55
Aku KuljuJyväskylän Kenttäurheilijat1.72 / 1.72
Max MynttiVasa IS1.80 / 1.80
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat1.60 / 1.60
 
M17 seiväs (12)
Eeli HeikkiläTurun Urheiluliitto4.35 / 4.35
Miro HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.45 / 3.45
Oliver HeleniusTurun Urheiluliitto3.95 / 3.86
Oskari HenttinenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu4.35 / 4.35
Martti HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.12 / 4.12
Akseli HyytiäLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna4.20 / 4.20
Konsta KankainenTampereen Pyrintö4.45 / 4.45
Eerik MäkeläLahden Ahkera4.25 / 4.25
Johannes MäkeläHelsingin Kisa-Veikot3.65 / 3.65
Atte TuominenLahden Ahkera3.25 / 3.25
Väinö Vähä-KouvolaVehmaan Kiisto3.93 / 3.93
 
M17 pituus (16)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat5.60 / -
Arttu HeilalaRaahen Vesa6.10 / 6.10
Topi HuttunenVieremän Koitto5.76 / 5.76
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat4.48 / -
Miska JohanssonHeinolan Isku4.45 / -
Niko MikkolaPorin Yleisurheilu5.25 / 5.25
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat5.06 / -
Benjamin OlliVasa IS6.38 / 6.38
Zakaria SaballyViipurin Urheilijat4.82 / 4.82
Arttu SavilaaksoLimingan Niittomiehet5.69 / 5.69
Samuel ShamsKenttäurheilijat -585.97 / 5.97
Aaro SyväniemiIlmajoen Kisailijat5.86 / 5.85
Arttu TauriainenPerniön Urheilijat6.54 / 6.54
Oskar ToometTampereen Pyrintö4.56 / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat5.62 / 5.61
Jermu VihmakoskiTurun Urheiluliitto6.36 / 6.36
 
M17 kuula (12)
Pyry IltanenTampereen Pyrintö10.38 / 10.38
Elias KurumaaKankaanpään Seudun Leisku11.15 / 11.15
Jani LaaksoTammelan Ryske10.75 / 10.75
Max LampinenSomeron Esa - / -
Henrik LehtinenLauttakylän Luja13.78 / 13.78
Jaakko LinnusTampereen Pyrintö14.27 / 14.27
Eliel MulariKarhulan Katajaiset12.14 / 12.14
Linus NurminenKristiinan Urheilijat16.36 / 16.36
Teemu PalonenTampereen Pyrintö10.87 / 10.87
Eino PerämaaTampereen Pyrintö11.76 / 11.76
Oskar ToometTampereen Pyrintö9.10 / 9.10
Vili VälimäkiTammelan Ryske12.20 / 12.20
 
N17 60m (63)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat 7.99 / 7.99
Fanni GrundströmTampereen Pyrintö 9.10 / 9.10
Micaela HänninenVantaan Salamat 8.26 / 8.26
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö 8.59 / 20.50
Sara-Julia HellstenHelsingin Kisa-Veikot 8.23 / 8.23
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat 8.45 / 8.47
Peppiina HiltunenVantaan Salamat 8.87 / -
Saara HimanenJuvan Urheilijat 8.57 / 8.57
Lotta JalonenJanakkalan Jana 8.56 / 8.56
Aada JuhalaPorin Tarmo 8.52 / 8.66
Eliisa-Maria KallioEurajoen Veikot - / -
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat 8.26 / 8.26
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu 8.77 / 8.77
Jenina KarppinenPorin Yleisurheilu 8.83 / 8.83
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat 8.21 / 8.40
Aava KipinäJoensuun Kataja 8.67 / 8.67
Helmiina KivilahtiPorin Yleisurheilu 8.60 / 8.69
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa 8.11 / 8.14
Anna KokkoKuivasjärven Aura 8.84 / 8.92
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot 8.48 / 8.48
Silja KoukonenMietoisten Maununpojat 8.00 / 8.00
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo 8.54 / 8.54
Ella LeinoTampereen Pyrintö 8.97 / 8.97
Helmi LievonenRiihimäen Kisko 8.24 / 8.24
Henni LiimattaMaskun Kataja 8.59 / 8.59
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö 8.84 / 8.91
Olivia MarttilaVantaan Salamat 8.09 / 8.09
Kelli MerisaluVihdin Viesti - / -
Emmi NieminenTammelan Ryske 8.63 / 8.85
Anni NurminenTampereen Pyrintö 8.24 / -
Mette PaavilainenForssan Salama 8.98 / 8.98
Nea PalokangasKuivasjärven Aura 8.76 / 8.76
Emmi ParhialaVantaan Salamat 8.46 / -
Ella PaukkuEsbo IF 8.05 / 8.05
Saana PeuraTervolan Terävä 8.23 / 8.25
Siiri PirinenJuvan Urheilijat 8.81 / 8.81
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.86 / 8.86
Pinja RuohoLahden Ahkera 8.18 / 8.18
Reetta RyynänenJoensuun Kataja 8.56 / 8.56
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera 8.24 / 8.24
Tiia SädeJoensuun Kataja 8.43 / 8.43
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat 8.15 / 8.15
Charlotta SandkullaIF Åsarna 8.45 / 8.45
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot 8.79 / 8.79
Nea SavolaLahden Ahkera 8.47 / 8.47
Jenni SimunaKuivasjärven Aura 8.81 / 8.81
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden 8.09 / 8.09
Laura StrömIF Nykarlebynejden 8.96 / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset 8.54 / 8.54
Oona SyyriForssan Salama 8.42 / 8.42
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö 8.24 / 8.37
Elvi ThiesEspoon Tapiot 8.89 / 8.89
Alisa-Orvokki TimonenKuivasjärven Aura 8.86 / 8.86
Vilma ToivonenHämeenlinnan Tarmo 8.62 / -
Ella TuohiniemiPorin Tarmo 8.16 / 8.16
Petra VäkeväinenLappajärven Veikot 8.37 / 8.48
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo 8.03 / 8.11
Oona VasilevTapanilan Erä 8.40 / 8.44
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -38 8.15 / 8.19
Sara VeijalainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.55 / 8.55
Aino VenäläinenImatran Urheilijat 8.28 / 8.28
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna 8.82 / -
Inka-Maria YlitaloLapuan Virkiä 7.98 / 8.10
 
N17 300m (22)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Hanna BackIF Nykarlebynejden - / -
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat45.68 / 45.68
Fanni GrundströmTampereen Pyrintö - / -
Fanni JokinenEspoon Tapiot - / -
Aada JuhalaPorin Tarmo46.87 / 46.87
Linne-Maria KallioEurajoen Veikot - / -
Aava KipinäJoensuun Kataja46.31 / 46.31
Eerika KoivuniemiKauhavan Wisa41.36 / 41.36
Ella LeinoTampereen Pyrintö50.48 / 50.48
Inari LeppäniemiKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot46.70 / 46.70
Olivia MarttilaVantaan Salamat43.11 / 43.11
Nea PalokangasKuivasjärven Aura - / -
Siiri PirinenJuvan Urheilijat - / -
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö43.92 / 43.92
Tiia SädeJoensuun Kataja44.85 / 44.85
Helmi TarkiainenTampereen Pyrintö - / -
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo43.41 / 43.41
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -3842.63 / 42.63
Aino VenäläinenImatran Urheilijat42.88 / 42.88
 
N17 800m (13)
Essi HietulaTapanilan Erä - / -
Riina IlvesluotoKuivasjärven Aura2:37.30 / 2:45.51
Jenni JaatinenKalajoen Junkkarit - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera2:32.24 / 2:32.24
Anna KokkoKuivasjärven Aura - / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot2:34.93 / 2:34.93
Ronja KoskelaKuivasjärven Aura2:14.13 / 2:14.13
Veera MattilaVammalan seudun Voima2:20.47 / -
Adiel MekonenTapanilan Erä3:00.30 / 3:00.30
Maisa MikkolaHelsingin Tarmo2:41.59 / 2:41.59
Petriina NiininenNokian Urheilijat - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo2:27.44 / 2:27.44
Emilia TalaViipurin Urheilijat2:34.26 / -
 
N17 60m aj (18)
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö - / -
Noora HietalaHyvinkään seudun Urheilijat 9.68 / 9.68
Peppiina HiltunenVantaan Salamat10.09 / 10.09
Lotta JalonenJanakkalan Jana 9.50 / 9.50
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku - / -
Minttu KaukonenLahden Ahkera 9.79 / 9.79
Helmiina KivilahtiPorin Yleisurheilu10.55 / 10.55
Emmi LampioKeravan Urheilijat10.72 / 10.72
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Sanni LentoTampereen Pyrintö 9.45 / 9.45
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö10.40 / 10.40
Anni NurminenTampereen Pyrintö 9.37 / 9.37
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja 9.61 / 9.61
Reetta RyynänenJoensuun Kataja 9.36 / 9.36
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö 9.73 / 9.73
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden 9.54 / -
Oona SyyriForssan Salama - / -
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot 9.86 / 9.86
 
N17 300m aj (15)
Nelli AnttonenImatran Urheilijat - / -
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu51.50 / 51.50
Minttu KaukonenLahden Ahkera - / -
Aava KipinäJoensuun Kataja - / -
Krista KorhonenHelsingin Kisa-Veikot50.33 / -
Nora Koskela-KoivistoHelsingfors IFK48.71 / 48.71
Emmi LampioKeravan Urheilijat57.45 / -
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Ella PaukkuEsbo IF47.58 / -
Reetta RyynänenJoensuun Kataja - / -
Ilona SaarikunnasLahden Ahkera49.27 / -
Tiia SädeJoensuun Kataja - / -
Jelizaveta TsubarevaSjundeå IF45.47 / 45.47
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot52.17 / 52.17
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot47.98 / -
 
N17 korkeus (8)
Ina AppelqvistEsbo IF1.46 / 1.46
Anna HelanderLimingan Niittomiehet1.55 / 1.55
Neea-Maria JokiPohjan Koitto1.70 / 1.70
Gerli KumarViipurin Urheilijat1.64 / 1.64
Sofie Latva-RiskuPorin Tarmo1.63 / 1.63
Henni LiimattaMaskun Kataja1.59 / 1.59
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko1.65 / 1.65
Saana PeuraTervolan Terävä1.64 / 1.64
 
N17 seiväs (3)
Vanessa LindbergRiihimäen Kisko3.50 / 3.50
Heini MäenpääTampereen Pyrintö3.25 / 3.25
Minttu PeltonenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu3.00 / 3.00
 
N17 pituus (38)
Elisa AlastaloRiihimäen Kisko4.91 / -
Ina AppelqvistEsbo IF4.31 / 2.40
Hanna BackIF Nykarlebynejden4.49 / 4.49
Gisela BergströmBorgå Akilles5.07 / 5.01
Olivia EttanenKarhulan Urheilijat4.76 / 4.76
Micaela HänninenVantaan Salamat4.51 / -
Eerika HeiskalaTampereen Pyrintö4.65 / 4.27
Anna HelanderLimingan Niittomiehet4.51 / 4.51
Saara HimanenJuvan Urheilijat4.76 / 4.76
Jenny-Maria JäniskangasKankaanpään Seudun Leisku4.62 / 4.62
Piia KalliomäkiÄänekosken Urheilijat5.22 / 5.22
Liinu KarjalaPorin Yleisurheilu4.57 / -
Aino KoskimäkiKeravan Urheilijat4.59 / 4.54
Sanni LentoTampereen Pyrintö5.21 / 5.13
Helmi LievonenRiihimäen Kisko5.21 / 5.21
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna4.58 / 4.58
Venla LindroosKeravan Urheilijat4.37 / 4.29
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö4.66 / 4.36
Emmi NieminenTammelan Ryske4.47 / 4.32
Anni NurminenTampereen Pyrintö5.36 / 5.29
Mette PaavilainenForssan Salama - / -
Emmi ParhialaVantaan Salamat5.05 / -
Ella PaukkuEsbo IF4.81 / 4.55
Saana PeuraTervolan Terävä5.42 / 5.42
Emmi RonkainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.30 / -
Reetta RyynänenJoensuun Kataja4.96 / 4.96
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö4.80 / 4.77
Tiia SädeJoensuun Kataja4.78 / 4.78
Aino SalmiEsbo IF4.31 / 4.31
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat4.65 / 4.65
Venla SarvilinnaEspoon Tapiot - / -
Maria SuntioKarhulan Katajaiset5.06 / 5.02
Elvi ThiesEspoon Tapiot - / -
Ella TuohiniemiPorin Tarmo4.90 / -
Petra VäkeväinenLappajärven Veikot5.11 / 5.11
Kerttu ValtonenEspoon Tapiot4.57 / 4.38
Emilia VoutilainenHelsingin Kisa-Veikot4.97 / 4.97
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna4.04 / -
 
N17 kuula (23)
Ella Ala-LahtiLempäälän Kisa Yleisurheilu9.31 / 9.27
Siiri ElomaaTampereen Pyrintö12.15 / 12.15
Ronja HarjuJyväskylän Kenttäurheilijat8.50 / 8.50
Tiina JärvinenLahden Ahkera13.30 / 13.30
Aava KipinäJoensuun Kataja10.08 / 10.08
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot14.70 / 14.70
Senja LaaksoKeravan Urheilijat8.18 / 8.18
Siiri LaukkanenTammelan Ryske10.33 / 10.32
Laila LehtinenHyvinkään seudun Urheilijat11.31 / 11.31
Henni LiimattaMaskun Kataja11.26 / 11.26
Heini MäenpääTampereen Pyrintö10.43 / 10.43
Sanni MarkkanenHelsingin Kisa-Veikot10.50 / 10.13
Tiia MatilaKuortaneen Kunto13.24 / 13.24
Charlotta PetterssonTampereen Pyrintö12.28 / 12.28
Emmi PohjolainenLauttakylän Luja12.85 / 12.85
Gita ReinholmKarhulan Katajaiset13.41 / 13.41
Emma RemesHämeenlinnan Tarmo9.24 / 8.86
Silja RossiTampereen Pyrintö12.47 / 12.47
Henna SalminenTammelan Ryske11.35 / 11.35
Charlotta SandkullaIF Åsarna10.57 / 10.39
Laura StrömIF Nykarlebynejden6.96 / 6.96
Annukka VainonenIitin Pyrintö15.67 / 15.67
Jenniina VirtanenJanakkalan Jana9.25 / 9.25
 
P15 60m (48)
Tuomas AhokasVantaan Salamat 8.49 / -
Davin FloccoGamlakarleby IF 8.63 / 8.63
Anton HagelKarhulan Katajaiset 8.93 / 8.93
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö 8.21 / 8.21
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento 7.63 / 7.63
Viljami HeinonenHelsingin Kisa-Veikot 8.25 / 8.25
Lauri HirstoHelsingin Kisa-Veikot 9.38 / 9.38
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat 7.68 / 7.68
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles 8.36 / 8.36
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto 8.00 / 8.00
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat 7.77 / 7.77
Luukas KemppainenJoutsan Pommi 7.69 / 7.69
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 7.63 / 7.63
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.37 / 8.37
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.43 / 8.43
Mikael LahdensuoTampereen Pyrintö 8.07 / 8.07
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.24 / 8.24
Lauri LiljavirtaJyväskylän Kenttäurheilijat 7.93 / 7.93
Rado LindbergEsbo IF 7.72 / 7.72
Sampo MäättäKuivasjärven Aura 7.73 / 7.73
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat 7.93 / 7.93
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -58 8.24 / 8.24
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat 7.61 / 7.61
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu 8.10 / 8.10
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu 8.52 / 8.52
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat 7.57 / 7.57
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat 8.30 / 8.30
Miika NiemeläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.33 / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot 8.07 / 8.07
Oliver ÖhmanIF Raseborg 7.43 / 7.43
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 7.56 / 7.56
Antti SainioTampereen Pyrintö 7.60 / 7.60
Oskari SalmelainenMaskun Kataja 7.67 / 7.67
Niklas SalmiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles 7.80 / 7.80
Elias SireniYlöjärven Urheilijat 7.81 / 7.81
Viktor StoreGamlakarleby IF 9.45 / 9.45
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö 8.52 / 8.52
Rasmus TenkanenIF Raseborg 8.28 / 8.28
Aappo ThesslerHelsingin Kisa-Veikot 8.01 / 8.01
Einari TiainenVantaan Salamat 8.36 / 8.36
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö 7.73 / 7.73
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö 9.17 / 9.17
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.33 / 7.33
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 7.57 / 7.57
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 8.35 / 8.35
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot 8.87 / -
 
P15 300m (32)
Davin FloccoGamlakarleby IF - / -
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö - / -
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Lauri HirstoHelsingin Kisa-Veikot51.02 / 51.02
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö - / -
Nante KorkattiGamlakarleby IF - / -
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Rado LindbergEsbo IF - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Miro NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat42.25 / 42.25
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg - / -
Eetu RantalaLänsi-Uudenmaan Urheilijat39.48 / 39.48
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö - / -
Jerry SavolainenLahden Ahkera - / -
Elias SireniYlöjärven Urheilijat - / -
Viktor StoreGamlakarleby IF - / -
Juho TalvitieTampereen Pyrintö - / -
Aappo ThesslerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy - / -
Lenni TorkkelForssan Salama - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö - / -
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P15 800m (16)
Oliver AsikainenHelsingin Kisa-Veikot2:18.55 / 2:18.55
Simon EkholmIF Raseborg - / -
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö2:44.52 / -
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri2:11.01 / 2:11.01
Miro HeikkiläGamlakarleby IF2:48.08 / -
Luukas KontroJyväskylän Kenttäurheilijat2:21.22 / -
Noa KorhonenOulun Pyrintö - / -
Nante KorkattiGamlakarleby IF - / -
Saku KoukkuLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aleksi MiikkulainenPorin Yleisurheilu - / -
Lauri NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet2:30.02 / -
Jimi RousuGamlakarleby IF2:40.99 / -
Veeti SavolainenKeravan Urheilijat2:33.72 / -
Aappo ThesslerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Tuomas ToivonenOrimattilan Jymy - / -
Konsta UutteraTampereen Pyrintö - / -
 
P15 60m aj (21)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö 9.53 / 9.53
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento 9.02 / 9.02
Kristian HautakoskiAlavieskan Viri 8.94 / 8.94
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.35 / 9.35
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot 9.13 / 9.13
Samuel KoskiViipurin Urheilijat 8.90 / 8.90
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.54 / 9.54
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Rado LindbergEsbo IF 8.95 / 8.95
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.38 / 8.38
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat 9.58 / 9.58
Konsta RutanenKuivasjärven Aura 9.73 / 9.73
Veeti SaarelaKuivasjärven Aura 9.37 / 9.37
Antti SainioTampereen Pyrintö 8.34 / 8.34
Elliot SchmidtBorgå Akilles 8.78 / 8.78
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset 9.94 / 9.94
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset 9.91 / -
Einari TiainenVantaan Salamat 9.90 / 9.90
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.17 / 8.17
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.60 / 8.60
Luka VeselinovicEspoon Tapiot 9.53 / 9.53
 
P15 300m aj (7)
Waltteri KoenkytöEspoon Tapiot - / -
Samuel KoskiViipurin Urheilijat52.54 / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elias NeuvonenViipurin Urheilijat - / -
Antti SainioTampereen Pyrintö46.25 / -
Einari TiainenVantaan Salamat - / -
Rasmus VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
P15 korkeus (11)
Tuomas AhokasVantaan Salamat1.48 / 1.48
Simon EkholmIF Raseborg1.60 / 1.60
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö1.76 / 1.76
Eelis HarjunmaaTampereen Pyrintö1.55 / 1.55
Samuel KoskiViipurin Urheilijat1.60 / 1.60
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat - / -
Niko MyllynenTurun Weikot Yleisurheilu1.41 / 1.41
Elias SalminiittyVantaan Salamat1.66 / 1.66
Veikko SundbergKarhulan Katajaiset1.65 / 1.65
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö1.35 / 1.35
Juuso TuominenRiihimäen Kisko1.60 / 1.60
 
P15 seiväs (4)
Simon EkholmIF Raseborg2.85 / 2.85
Tommi JärvenpääJyväskylän Kenttäurheilijat3.36 / 3.36
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat2.40 / 2.40
Eero SallinenKangasalan Kisa2.80 / 2.80
 
P15 pituus (38)
Tuomas AhokasVantaan Salamat4.27 / -
Maximilian BergholmEsbo IF5.87 / 5.87
Simon BjörklöfIF Raseborg4.18 / -
Simon EkholmIF Raseborg5.15 / 5.15
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö5.23 / 5.23
Anton HagelKarhulan Katajaiset4.00 / 4.00
Aaron HalmeTampereen Pyrintö4.83 / 4.83
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento5.78 / 5.78
Viljami HeinonenHelsingin Kisa-Veikot4.76 / -
Taneli HyvärinenHyvinkään seudun Urheilijat4.17 / 4.17
Thomas IsakssonBorgå Akilles5.20 / 5.20
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat5.39 / 5.39
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.92 / 4.92
Samuel KoskiViipurin Urheilijat5.62 / 5.62
Eemil KulmalaVehmaisten Urheilijat - / -
Roope KuparinenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.83 / 4.83
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat4.92 / 4.92
Lauri LiljavirtaJyväskylän Kenttäurheilijat5.53 / 5.48
Sampo MäättäKuivasjärven Aura5.71 / 5.71
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -585.05 / 5.05
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Eerik NyyssönenEspoon Tapiot5.01 / 5.01
Janne PajunenPorin Yleisurheilu4.83 / 4.83
Onni RustholkarhuLahden Ahkera4.99 / 4.99
Konsta RutanenKuivasjärven Aura5.51 / 5.51
Veeti SaarelaKuivasjärven Aura5.65 / 5.65
Elliot SchmidtBorgå Akilles5.44 / 5.44
Aatu SihvonenKarhulan Katajaiset5.05 / 5.05
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö4.78 / 4.78
Juho TalvitieTampereen Pyrintö5.15 / -
Topi TaskinenMikkelin Kilpa-Veikot5.62 / 5.62
Rasmus TenkanenIF Raseborg4.81 / 4.81
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö5.98 / 5.98
Konsta UutteraTampereen Pyrintö5.27 / 5.27
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö3.70 / -
Kasperi VehmaaLappeenrannan Urheilu-Miehet6.43 / 6.43
Luka VeselinovicEspoon Tapiot4.79 / 4.79
Niklas VuoriForssan Salama - / -
 
P15 3-loikka (17)
Tuomas AhokasVantaan Salamat - / -
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö10.75 / -
Aatu HartikainenSavonlinnan Riento11.49 / 11.49
Kalle HirviKirkkonummen Urheilijat11.07 / 11.07
Thomas IsakssonBorgå Akilles9.14 / -
Santtu KalliomäkiNokian Urheilijat - / -
Konsta KeijonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.90 / -
Luukas KyrönlahtiJyväskylän Kenttäurheilijat10.64 / -
Lauri LiljavirtaJyväskylän Kenttäurheilijat12.05 / 12.05
Rado LindbergEsbo IF10.36 / -
Lauri MäkinenKenttäurheilijat -5810.78 / 10.78
Lassi NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat11.49 / -
Konsta RutanenKuivasjärven Aura10.95 / 10.95
Rasmus TenkanenIF Raseborg10.40 / -
Ilmari TervaskantoOulun Pyrintö8.48 / -
Einari TiainenVantaan Salamat8.63 / -
Luka VeselinovicEspoon Tapiot10.63 / 10.63
 
P15 kuula (13)
Simon BjörklöfIF Raseborg11.21 / 11.21
Akseli HelminenLahden Ahkera8.95 / 8.95
Petrus JakonenNakkilan Vire15.58 / 15.58
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto15.91 / 15.91
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat11.59 / 11.59
Veeti PaavolaSiilinjärven Ponnistus13.05 / 13.05
Saku RönkköVihdin Viesti10.69 / 10.69
Onni RustholkarhuLahden Ahkera13.30 / 13.30
Markus SalovaaraIlmajoen Kisailijat15.49 / 15.49
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö13.33 / 13.33
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus11.66 / 11.66
Niilo VirtaForssan Salama11.56 / 11.56
Jim WillbergHelsingin Kisa-Veikot9.16 / 9.16
 
P15 kiekko (12)
Simon BjörklöfIF Raseborg34.17 / 34.17
Petrus JakonenNakkilan Vire46.56 / 46.56
Aapo KalajokiTurun Urheiluliitto51.64 / 51.64
Saku LehtonenLempäälän Kisa Yleisurheilu33.91 / 33.91
Joona NieminenEspoon Tapiot44.33 / 44.33
Veeti PaavolaSiilinjärven Ponnistus37.06 / 37.06
Onni RustholkarhuLahden Ahkera42.36 / 42.36
Lassi SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat31.50 / 31.50
Pyry SelinLahden Ahkera31.83 / 31.83
Tarmo TakalaTampereen Pyrintö22.47 / 22.47
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus32.08 / 32.08
Niilo VirtaForssan Salama32.35 / 32.35
 
P15 keihäs (13)
Aaron HalmeTampereen Pyrintö20.80 / 20.80
Petrus JakonenNakkilan Vire49.17 / 49.17
Mikke LiikanenTyrnävän Tempaus56.24 / 56.24
Niko Mäki-MustapääKuortaneen Kunto56.93 / 56.93
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat42.60 / 42.60
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
Saku RönkköVihdin Viesti45.17 / 45.17
Tiitus SiikalaKenttäurheilijat -5832.68 / 32.68
Miika TuusjärviHelsingfors IFK42.25 / 42.25
Konsta TynkkynenTampereen Pyrintö39.94 / 39.94
Konsta UutteraTampereen Pyrintö26.85 / -
Ville VäyrynenTampereen Pyrintö21.04 / 21.04
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus36.96 / 36.96
 
T15 60m (115)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK 8.36 / -
Pihla AlanneViipurin Urheilijat 9.81 / 9.81
Maiju AutioToijalan Vauhti 8.38 / 8.38
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot 8.72 / 8.72
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Priscilla BoatengIF Drott 8.07 / -
Emma BrockKälviän Tarmo 9.30 / 9.30
Eeva EisanenHelsingin Tarmo 9.09 / 9.09
Helmi EklundEspoon Tapiot 8.72 / 8.81
Elizabeth FogdeMalax IF 8.27 / 8.33
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot 8.31 / 8.31
Emma GokkonenViipurin Urheilijat 8.51 / 8.51
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto 9.37 / -
Ella HaapasaloLahden Ahkera 8.59 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.55 / 8.55
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti 8.56 / 8.56
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento 8.10 / 8.10
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Kiirna HemminkiHelsingin Kisa-Veikot 9.10 / 9.10
Anniina HenttonenJanakkalan Jana 9.39 / 9.39
Maggie HolloEspoon Tapiot 8.60 / 8.60
Fanny HormistoTampereen Pyrintö 9.09 / 9.09
Elin JakobssonIF Åsarna 8.64 / 8.64
Mila JokinenVammalan seudun Voima 8.95 / 8.95
Riikka JokinenJoensuun Kataja 8.89 / 8.90
Netta KallioPylkönmäen Yrittävä 8.23 / 8.23
Anni KantolaTampereen Pyrintö 8.44 / 8.45
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat 8.87 / 8.87
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 7.83 / 7.83
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat 8.27 / 8.27
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.65 / 8.65
Martta KoskelaOulun Pyrintö 8.20 / 8.20
Katarina KrapfHelsingin Kisa-Veikot10.34 / -
Julia LaapioTurun Urheiluliitto 9.30 / -
Elli LähteenmäkiPorin Yleisurheilu 9.64 / -
Jenni LaineToijalan Vauhti 8.86 / 8.86
Aava LajunenVantaan Salamat 8.18 / 8.18
Ilona LakkaHelsingin Kisa-Veikot 9.21 / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö 8.35 / 8.35
Amanda LehtimäkiForssan Salama 8.20 / 8.20
Lilli LehtoViipurin Urheilijat 8.78 / 8.78
Oona LentoTampereen Pyrintö 8.93 / 8.93
Maria LindbohmHelsingfors IFK 9.24 / 9.24
Emilia LindholmLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.43 / 8.43
Malin LindrothEsbo IF 8.80 / 8.93
Helmi LipsanenJanakkalan Jana 8.85 / -
Claudia LompViipurin Urheilijat 9.27 / 9.27
Viivi LoukoLapuan Virkiä 8.43 / 8.43
Alisa LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat 8.87 / 8.87
Milja MajuriVantaan Salamat 8.22 / 8.22
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa 8.66 / 8.66
Sofia MattilaLapuan Virkiä 8.75 / 8.75
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura 8.76 / 8.84
Vilma MeriläinenVihdin Viesti 8.63 / 8.63
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo 9.77 / 9.77
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö 8.55 / 8.62
Anni NapariVihdin Viesti 8.76 / 8.76
Alisa NiemiOulun Pyrintö 8.42 / 8.42
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 8.30 / 8.32
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset 8.43 / 8.51
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu 8.81 / 8.81
Sanni NiskanenViialan Valtti 9.08 / 9.08
Janica NurminenSiikaisten Sisu 8.77 / 8.84
Alexandra NylundEsbo IF 8.39 / 8.39
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 8.12 / 8.12
Anna OksaViialan Valtti 8.90 / 8.90
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot 8.84 / 9.06
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.30 / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.69 / 8.73
Peppi PerkiöSaarijärven Pullistus 8.82 / 8.82
Vilma PietiläTampereen Pyrintö 8.80 / 8.80
Ronja PorthanHelsingfors IFK 9.30 / 9.30
Janette PuikkonenHelsingin Kisa-Veikot 8.78 / -
Sointu PurolaOulun Pyrintö 8.72 / -
Edith RantalaLahden Ahkera 8.90 / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö 8.19 / 8.19
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.69 / 8.69
Iiris RepponenHelsingin Kisa-Veikot 8.82 / 8.89
Meeri RiialiImatran Urheilijat 8.08 / 8.08
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat 9.16 / 9.16
Elsa RönkköKeravan Urheilijat 8.62 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma 9.11 / 9.11
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat 8.70 / -
Nataliya RozhnovaViipurin Urheilijat - / -
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.24 / 8.24
Ella SalminenPorin Yleisurheilu 9.18 / 9.18
Venla SavolainenImatran Urheilijat 8.32 / 8.32
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat 9.05 / 9.05
Valentina SeppäläEspoon Tapiot 9.09 / 9.18
Susanna SibakovViipurin Urheilijat 9.14 / 9.14
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.04 / 8.04
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot 8.69 / 8.69
Bettina SiltalaOulun Pyrintö 8.34 / 8.34
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot 8.90 / -
Vilhelmina SjölindIF Åsarna 9.01 / 9.10
Jamira SuarezIF Drott 8.51 / -
Sara TakalaSeinäjoen Seudun Urheilijat 8.24 / 8.30
Jenna TarvoEspoon Tapiot 9.01 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.29 / 8.46
Vivian TranHelsingfors IFK 8.06 / 8.06
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama 8.49 / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat 8.92 / 8.92
Aino TyynysniemiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.62 / 8.62
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto 9.63 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 7.93 / 7.93
Anniina VehkalaSiikaisten Sisu 8.77 / 8.77
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot 8.34 / 8.62
Suvi VehomäkiSulkavan Urheilijat -41 8.39 / 8.39
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo 8.63 / -
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö 8.47 / 8.47
Tytti VilpakkaLapuan Virkiä 8.26 / 8.26
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 7.60 / 7.60
Ella WesterlundEsbo IF 8.58 / 8.58
Leonie WinellEsbo IF 8.35 / 8.37
 
T15 300m (57)
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura - / -
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot49.28 / -
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Emma BrockKälviän Tarmo - / -
Eeva EisanenHelsingin Tarmo55.44 / -
Helmi EklundEspoon Tapiot - / -
Iris FräntiViipurin Urheilijat - / -
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot47.03 / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti - / -
Aada HeiskanenSavonlinnan Riento - / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto - / -
Kiirna HemminkiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Aleksandra HuhtalaPorin Yleisurheilu - / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima48.15 / 48.15
Riikka JokinenJoensuun Kataja - / -
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Martta KoskelaOulun Pyrintö - / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö46.53 / -
Amanda LehtimäkiForssan Salama - / -
Selma LepistöBorgå Akilles - / -
Minea LindénLoimaan Leisku44.49 / 44.49
Alisa LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elsa MattilaRiihimäen Kisko - / -
Sofia MehtäläKuivasjärven Aura - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti47.82 / 47.82
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo - / -
Alisa NiemiOulun Pyrintö - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot52.38 / -
Sanni NiskanenViialan Valtti - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat48.67 / 48.67
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot49.78 / -
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emmi PatrikainenNakkilan Vire47.78 / 47.78
Teresa PerttiläHelsingfors IFK40.43 / 40.70
Sointu PurolaOulun Pyrintö - / -
Emilia RauhalaOulun Pyrintö - / -
Iiris RepponenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat - / -
Elsa RönkköKeravan Urheilijat - / -
Nataliya RozhnovaViipurin Urheilijat - / -
Sini-Minea SaarikoskiKeravan Urheilijat44.32 / 44.32
Ella SalminenPorin Yleisurheilu - / -
Valentina SeppäläEspoon Tapiot - / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö - / -
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Sanja SiuralaEspoon Tapiot - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot - / -
Vivian TranHelsingfors IFK - / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot - / -
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot45.44 / 45.44
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö50.73 / -
 
T15 800m (33)
Josefina AiraksinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot2:33.57 / 2:33.57
Emma BrockKälviän Tarmo - / -
Ida FinellBorgå Akilles2:25.15 / 2:25.15
Iris FräntiViipurin Urheilijat - / -
Elma HannikainenHelsingin Kisa-Veikot2:26.60 / -
Nea HassilaIF Drott - / -
Aleksandra HuhtalaPorin Yleisurheilu - / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima2:42.17 / 2:42.17
Eevi KettunenPolvijärven Urheilijat - / -
Miina KilpeläinenViipurin Urheilijat2:35.31 / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Sanni KoivistoLahden Ahkera2:21.37 / 2:21.37
Katarina KrapfHelsingin Kisa-Veikot - / -
Pinja LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Minea LindénLoimaan Leisku2:19.08 / 2:19.08
Emma MäkinenNivalan Urheilijat - / -
Elsa MattilaRiihimäen Kisko - / -
Matilda MyllymäkiKälviän Tarmo - / -
Noora NiininenEspoon Tapiot2:46.35 / 2:46.35
Ronja OrivuoriViipurin Urheilijat2:35.34 / 2:36.91
Emmi PatrikainenNakkilan Vire2:57.13 / 2:57.13
Sani RajalaEurajoen Veikot - / -
Iiris RepponenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ella SalminenPorin Yleisurheilu3:09.14 / 3:09.14
Valentina SeppäläEspoon Tapiot2:31.93 / 2:31.93
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:40.79 / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot2:35.55 / 2:35.55
Pihla VäisänenKeravan Urheilijat2:34.16 / 2:34.16
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus2:59.37 / 2:59.37
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot2:45.81 / 2:48.37
Ella WesterlundEsbo IF2:33.63 / 2:33.63
 
T15 60m aj (47)
Elizabeth FogdeMalax IF 9.06 / 9.39
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto10.89 / 10.89
Ella HaapasaloLahden Ahkera 9.82 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat10.54 / 10.54
Eveliina HavialaNakkilan Vire10.41 / -
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti10.13 / 10.13
Anni KantolaTampereen Pyrintö 9.57 / 9.57
Emelia KariolaLahden Ahkera10.38 / -
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo 9.84 / 9.84
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.76 / 9.76
Hilma KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.08 / 9.11
Iida KujanpääTampereen Pyrintö 9.36 / 9.36
Minja KurttiOulun Pyrintö 9.90 / 9.90
Julia LaapioTurun Urheiluliitto10.54 / 10.54
Venla LähdemäkiRiihimäen Kisko 9.83 / 9.83
Aava LajunenVantaan Salamat 9.28 / 9.28
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Lilli LehtoViipurin Urheilijat - / -
Oona LentoTampereen Pyrintö10.39 / 10.39
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat10.65 / 10.65
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet 9.47 / 9.47
Alisa LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Milja MajuriVantaan Salamat 9.98 / 9.98
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske 9.40 / 9.40
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot 9.43 / 9.43
Essi NiskalaOulun Pyrintö 9.28 / 9.28
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö10.59 / 10.59
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo 9.22 / 9.22
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot 9.53 / 9.53
Inkeri PaavolaEspoon Tapiot11.43 / 11.43
Vilma PietiläTampereen Pyrintö - / -
Meeri RiialiImatran Urheilijat 9.31 / 9.31
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat - / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma10.20 / 10.20
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.71 / 9.71
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot 8.89 / 8.89
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot10.36 / 10.36
Bettina SiltalaOulun Pyrintö 9.73 / 9.73
Ylva SivaroSjundeå IF10.51 / -
Jenna TarvoEspoon Tapiot10.32 / 10.35
Jenna TuomaalaJyväskylän Kenttäurheilijat10.92 / -
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat10.66 / 10.66
Aino TyynysniemiJyväskylän Kenttäurheilijat11.13 / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat 8.89 / 8.89
Martta ValtonenEspoon Tapiot10.56 / 10.56
Tytti VilpakkaLapuan Virkiä 9.30 / 9.36
Aino VuorjokiKuivasjärven Aura 9.00 / 9.00
 
T15 300m aj (12)
Pauliina AuttiKuivasjärven Aura51.20 / -
Emma GokkonenViipurin Urheilijat57.21 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet53.53 / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat55.36 / -
Essi NiskalaOulun Pyrintö47.93 / -
Venla SavolainenImatran Urheilijat - / -
Bettina SiltalaOulun Pyrintö51.49 / -
Jenna TuomaalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Maisa-Kaisla TuomolaForssan Salama - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat47.51 / -
Martta ValtonenEspoon Tapiot55.40 / -
Tytti VilpakkaLapuan Virkiä - / -
 
T15 korkeus (22)
Maiju AutioToijalan Vauhti1.57 / 1.57
Venny AuvinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Elizabeth FogdeMalax IF1.68 / 1.65
Kiirna HemminkiHelsingin Kisa-Veikot1.38 / 1.38
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.45
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat1.75 / 1.75
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot1.63 / 1.63
Iida KujanpääTampereen Pyrintö1.57 / 1.57
Jenni LaineToijalan Vauhti1.47 / 1.47
Lotta LamminenHyvinkään seudun Urheilijat1.32 / 1.32
Vilja LiimatainenJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.41
Saimi LithoviusLimingan Niittomiehet1.65 / 1.65
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske1.50 / 1.41
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot1.50 / 1.50
Anna-Sofia OrajärviVeitsiluodon Kisaveikot1.53 / 1.51
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot1.49 / 1.49
Sanja SiuralaEspoon Tapiot1.50 / -
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat1.42 / 1.42
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat1.50 / 1.50
Anniina VehkalaSiikaisten Sisu1.50 / 1.50
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat1.31 / 1.31
Ella WesterlundEsbo IF1.50 / 1.50
 
T15 seiväs (13)
Edith CarlssonVasa IS2.80 / 2.80
Helmi EklundEspoon Tapiot3.25 / 3.25
Tuuli JärvinenKeuruun Kisailijat3.61 / 3.61
Vilja-Matilda KoskelaRiihimäen Kisko3.00 / 3.00
Iida KujanpääTampereen Pyrintö3.45 / 3.45
Selma LepistöBorgå Akilles2.62 / 2.62
Viivi NärväValkeakosken Haka3.10 / 3.10
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti3.15 / 3.10
Aino PyykköLieksan Urheilijat3.05 / 3.05
Tuuli SaraniemiLieksan Urheilijat3.15 / 3.15
Isla SokoffHyvinkään seudun Urheilijat2.86 / 2.86
Jenna TuomaalaJyväskylän Kenttäurheilijat3.10 / 3.10
Aada VaahtorantaTurun Urheiluliitto2.29 / 2.29
 
T15 pituus (78)
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto4.54 / 4.54
Helmi EklundEspoon Tapiot4.65 / 4.65
Elizabeth FogdeMalax IF5.28 / 5.28
Edesa GashiHelsingin Kisa-Veikot4.56 / 4.56
Ella HaapasaloLahden Ahkera4.31 / -
Justine HämäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.47 / 4.47
Eveliina HavialaNakkilan Vire4.85 / 4.73
Magdaleena HavukorpiVihdin Viesti3.98 / -
Lotta HelkearoTurun Urheiluliitto4.36 / -
Kiirna HemminkiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.49 / 4.05
Maggie HolloEspoon Tapiot4.03 / 3.83
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat4.38 / 4.38
Fanny HormistoTampereen Pyrintö4.30 / 4.30
Ida HuhtalaTampereen Pyrintö3.58 / 3.58
Elin JakobssonIF Åsarna4.47 / -
Jenna KaijanenTampereen Pyrintö3.87 / -
Anni KantolaTampereen Pyrintö4.82 / 4.82
Emelia KariolaLahden Ahkera4.01 / 4.01
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo4.70 / 4.70
Sofia KeronenOutokummun Partio3.89 / -
Anne-Karin KilkkiLappeenrannan Urheilu-Miehet4.90 / 4.90
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Saga KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.72 / 4.67
Alice KoskelainenLahden Ahkera4.36 / 4.35
Iida KujanpääTampereen Pyrintö5.04 / 5.04
Minja KurttiOulun Pyrintö5.16 / 5.16
Elli LähteenmäkiPorin Yleisurheilu - / -
Ilona LakkaHelsingin Kisa-Veikot3.49 / -
Venla LaukkaOulun Pyrintö4.99 / 4.99
Oona LentoTampereen Pyrintö4.42 / 4.42
Hanna LindbergIF Femman4.94 / 4.94
Emilia LindholmLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Malin LindrothEsbo IF4.84 / 4.84
Helmi LipsanenJanakkalan Jana4.88 / 4.77
Claudia LompViipurin Urheilijat - / -
Milja MajuriVantaan Salamat4.42 / 4.42
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa4.68 / 4.68
Emilia MartinsénOulun Pyrintö4.53 / 4.27
Elsa MattilaRiihimäen Kisko4.89 / 4.89
Sofia MattilaLapuan Virkiä4.73 / 4.73
Vilma MeriläinenVihdin Viesti4.61 / 4.61
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat - / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö4.79 / -
Anni NapariVihdin Viesti4.55 / 4.55
Kerttu NiemiHelsingin Kisa-Veikot4.59 / 4.52
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet4.87 / 4.87
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö4.50 / 4.50
Janica NurminenSiikaisten Sisu4.31 / 4.20
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo5.34 / 5.34
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat4.55 / -
Iines PeltonenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.70 / 4.70
Teresa PerttiläHelsingfors IFK5.42 / 5.42
Vilma PietiläTampereen Pyrintö4.51 / 4.51
Janette PuikkonenHelsingin Kisa-Veikot4.47 / -
Edith RantalaLahden Ahkera4.62 / 4.62
Emmi RantalaLimingan Niittomiehet4.83 / 4.78
Emilia RauhalaOulun Pyrintö4.67 / 4.67
Tytti RepoLappeenrannan Urheilu-Miehet4.74 / 4.74
Meeri RiialiImatran Urheilijat5.29 / 5.29
Helmi RoikonenViipurin Urheilijat3.43 / -
Vilma RönnemaaLiedon Parma4.77 / 4.77
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat4.82 / 4.82
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.88 / 4.88
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat4.21 / 4.21
Siiri SiirtolaHelsingin Kisa-Veikot5.27 / 5.27
Olivia SiitarinenEspoon Tapiot4.60 / 4.47
Olivia SinbelViipurin Urheilijat4.05 / 4.05
Sanja SiuralaEspoon Tapiot3.94 / -
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.87 / 4.87
Miina TurpeinenVesannon Urheilijat4.52 / -
Anniina VehkalaSiikaisten Sisu4.68 / 4.68
Terhi VehkoHelsingin Kisa-Veikot4.41 / 4.12
Suvi VehomäkiSulkavan Urheilijat -414.25 / 4.25
Olivia VeneskoskiOulun Pyrintö5.10 / 5.10
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat4.16 / 4.16
Reetta VuorenmaaTampereen Pyrintö3.93 / -
Leonie WinellEsbo IF4.06 / 4.06
 
T15 3-loikka (34)
Aino-Maria AinasojaHelsingfors IFK10.66 / -
Felicia AyelbassaTurun Urheiluliitto - / -
Mathilda GustafssonTurun Urheiluliitto9.84 / 9.84
Ella HaapasaloLahden Ahkera - / -
Eveliina HavialaNakkilan Vire - / -
Silja HeiskanenEspoon Tapiot - / -
Emmiina HiltunenJyväskylän Kenttäurheilijat9.66 / 9.66
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat9.62 / 9.62
Elin JakobssonIF Åsarna10.58 / 10.58
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot10.81 / 10.81
Anni KantolaTampereen Pyrintö9.77 / 9.77
Minja KurttiOulun Pyrintö11.02 / 11.02
Julia LaapioTurun Urheiluliitto9.89 / 9.89
Aava LajunenVantaan Salamat10.23 / -
Oona LentoTampereen Pyrintö - / -
Helmi LipsanenJanakkalan Jana11.12 / 10.90
Alisa LyyraJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Emilia MartinsénOulun Pyrintö10.25 / 10.25
Tuuli MurtoniemiNokian Urheilijat - / -
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö10.19 / -
Ella NissinahoLimingan Niittomiehet10.78 / 10.78
Eeva NurkkalaOulun Pyrintö10.41 / 10.41
Iida PajunenJyväskylän Kenttäurheilijat10.65 / 10.65
Vilma PietiläTampereen Pyrintö9.11 / 9.11
Edith RantalaLahden Ahkera - / -
Emmi RantalaLimingan Niittomiehet10.19 / 10.19
Noora SalmiJyväskylän Kenttäurheilijat11.02 / 11.02
Evita SantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.34 / 10.34
Selma SeppäläJyväskylän Kenttäurheilijat9.32 / 9.32
Olivia SinbelViipurin Urheilijat - / -
Jenna TuomaalaJyväskylän Kenttäurheilijat10.36 / 10.36
Aino TyynysniemiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jenna VakkilainenVantaan Salamat10.56 / -
Moona VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat8.95 / 8.95
 
T15 kuula (22)
Eeva EisanenHelsingin Tarmo8.31 / 8.24
Iris FräntiViipurin Urheilijat - / -
Anniina HenttonenJanakkalan Jana7.22 / 7.22
Ida HuhtalaTampereen Pyrintö6.70 / 6.70
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo11.85 / 11.85
Martta KoskelaOulun Pyrintö9.15 / 9.15
Aino LaitinenRiihimäen Kisko11.29 / 11.29
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto13.46 / 13.46
Lilli LehtoViipurin Urheilijat9.72 / 9.72
Claudia LompViipurin Urheilijat - / -
Elsa MattilaRiihimäen Kisko10.26 / 10.26
Roosa MyllymäkiTampereen Pyrintö7.55 / 7.55
Alisa NiemiOulun Pyrintö8.97 / 8.97
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu10.06 / 10.06
Noora NiininenEspoon Tapiot9.53 / 9.53
Janica NurminenSiikaisten Sisu9.86 / 9.86
Julia NystrandEsbo IF11.73 / 11.73
Iiris OjalaHelsingfors IFK8.33 / 8.33
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo9.06 / 9.06
Salla SavikkoRiihimäen Kisko13.15 / 13.15
Tina TimbergVasa IS10.14 / 10.14
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo12.41 / 12.41
 
T15 kiekko (19)
Amelie BystedtIF Femman26.69 / 26.69
Anniina HenttonenJanakkalan Jana18.62 / 18.62
Vilma KeräläHämeenlinnan Tarmo38.98 / 38.98
Julia Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot33.55 / 33.55
Alice KoskelainenLahden Ahkera38.27 / 38.27
Aino LaitinenRiihimäen Kisko33.48 / 33.48
Minttu LaurilaTurun Urheiluliitto44.33 / 44.33
Hanna LindbergIF Femman38.19 / 38.19
Sanni-Maria MäkeläNoormarkun Nopsa38.67 / 38.67
Pinja NieminenPorin Yleisurheilu35.03 / 35.03
Noora NiininenEspoon Tapiot21.26 / 20.29
Julia NystrandEsbo IF36.83 / 36.83
Iiris OjalaHelsingfors IFK22.11 / 22.11
Siiri PetäjäsaariValkealan Kajo22.96 / 22.96
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat33.37 / -
Eveliina SairanenSiilinjärven Ponnistus23.90 / 23.90
Veera SantanenRaision Kuula30.32 / 30.32
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut41.69 / 41.69
Iiris VeijolaHämeenlinnan Tarmo47.09 / 47.09
 
T15 keihäs (15)
Vilma HonkonenJyväskylän Kenttäurheilijat33.44 / 33.44
Sinja JohanssonLahden Ahkera31.85 / 31.85
Ada JokinenMarttilan Murto32.66 / 32.32
Joanna KangasSeinäjoen Seudun Urheilijat41.70 / 41.70
Malin KarellSjundeå IF39.38 / 39.38
Kiira KauttoPorin Yleisurheilu38.99 / 38.99
Alice KoskelainenLahden Ahkera34.52 / 34.52
Aino LaitinenRiihimäen Kisko35.09 / 34.21
Marlena NieminenKarhulan Katajaiset41.60 / 41.60
Cecilia ÖsterbergIF Femman41.63 / 41.63
Vilma RönnemaaLiedon Parma34.54 / 34.54
Emilia RouvinenHyvinkään seudun Urheilijat42.88 / 38.00
Veera Sauna-AhoKuortaneen Kunto48.63 / 48.63
Ida StoorIF Femman36.07 / 36.07
Mea ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut44.80 / 44.80
 
P14 60m (47)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot 9.17 / 9.17
Veikka ArffmanLimingan Niittomiehet 8.16 / 8.16
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot 8.34 / 8.34
Enir BedretdinEsbo IF 8.78 / 8.78
Joel BlomqvistIF Fyren 8.45 / 8.45
Valter ForsellGamlakarleby IF 8.81 / 8.81
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset 9.01 / 9.01
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 7.97 / 7.97
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.17 / 9.17
Joona HirvinenKälviän Tarmo 9.12 / 9.12
Miro HottinenEspoon Tapiot 8.95 / 8.95
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot 8.19 / 8.19
Konsta KockViipurin Urheilijat 9.07 / 9.07
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu 8.65 / 8.65
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.56 / 8.56
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 8.17 / 8.17
Vili LahtinenTampereen Pyrintö 8.76 / 8.81
Lauri LeivonenEspoon Tapiot 8.83 / 9.09
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot 8.53 / 8.53
Eeli MäkeläVantaan Salamat 8.30 / 8.30
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat 8.92 / 8.92
Erkko MattilaViipurin Urheilijat 8.47 / 8.47
Aleksanteri MursuPohjan Koitto 8.64 / 8.64
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat 9.33 / 9.33
Jusa NiemiRiihimäen Kisko 9.98 / -
Viljam NylundÅIFK Friidrott 8.06 / 8.06
Jonatan ÖsterholmEsbo IF 7.99 / 7.99
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.83 / -
Pekka PeltolaEsbo IF 8.87 / 8.87
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat 8.33 / 8.33
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo 8.56 / 8.56
Santtu RautioKerimäen Urheilijat 8.10 / 8.10
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.29 / -
Onni RuusunenPorin Yleisurheilu 8.77 / 8.77
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.32 / 8.32
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot 8.27 / 8.27
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot 8.82 / 8.82
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske 8.70 / 8.86
Emil TörmäläTampereen Pyrintö 8.75 / 8.75
Eelis TurunenKuopion Reipas 8.48 / 8.48
Armas UusitaloOulun Pyrintö 8.60 / 8.60
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto 7.87 / 7.88
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi 7.96 / 7.96
Rasmus VuonorantaEsbo IF 8.28 / 8.28
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu 7.68 / 7.68
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot 8.49 / 8.49
Eetu YlikunnariKuivasjärven Aura 8.05 / 8.05
 
P14 300m (33)
Veikka ArffmanLimingan Niittomiehet45.45 / 45.45
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot42.47 / 42.47
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat - / -
Oliver CarlssonEsbo IF - / -
Valter ForsellGamlakarleby IF - / -
William ForsténEsbo IF - / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset - / -
Eevert HapponenKuopion Reipas - / -
Joona HirvinenKälviän Tarmo - / -
Miro HottinenEspoon Tapiot - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Konsta KockViipurin Urheilijat48.01 / 48.01
Ville KorhonenKeravan Urheilijat - / -
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot42.50 / 42.50
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot47.09 / 47.09
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Jami PesonenTampereen Pyrintö - / -
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat - / -
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot45.64 / 45.64
Tobias SyrjäTampereen Pyrintö - / -
Juuso TiihonenKangasniemen Kalske - / -
Niko TilanderKenttäurheilijat -58 - / -
Juho TouruForssan Salama - / -
Eelis TurunenKuopion Reipas - / -
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto - / -
Lauri WeckströmPorin Yleisurheilu40.51 / 40.51
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot48.65 / 48.65
 
P14 800m (28)
Akseli AittoniemiVehmaisten Urheilijat - / -
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot2:31.54 / -
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat2:13.44 / 2:13.44
Oliver CarlssonEsbo IF2:34.11 / 2:34.11
William ForsténEsbo IF2:32.84 / 2:32.84
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset2:32.33 / 2:32.33
Joona HirvinenKälviän Tarmo2:36.95 / 2:36.95
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Tino KnuutilaKankaanpään Seudun Leisku2:19.03 / 2:19.03
Ville KorhonenKeravan Urheilijat - / -
Tero KorpiKenttäurheilijat -583:01.01 / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu2:33.11 / 2:33.11
Joonas KumpulainenOrimattilan Jymy - / -
Urho MäkinenNivalan Urheilijat - / -
Erkko MattilaViipurin Urheilijat - / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat2:24.38 / 2:24.38
Niilo MölsäPorvoon Urheilijat2:40.37 / -
Valtteri PartanenKarhulan Katajaiset2:39.41 / 2:39.41
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Jami PesonenTampereen Pyrintö - / -
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö2:36.59 / 2:36.59
Santtu RautioKerimäen Urheilijat - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku2:25.06 / 2:25.06
 
P14 60m aj (16)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot11.41 / 11.41
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.30 / 9.30
Miro HottinenEspoon Tapiot11.28 / 11.28
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot 9.09 / 9.09
Vili LahtinenTampereen Pyrintö11.92 / 11.92
Eeli MäkeläVantaan Salamat 9.72 / 9.72
Aleksanteri MursuPohjan Koitto10.20 / 10.20
Jonatan ÖsterholmEsbo IF - / -
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö10.72 / 10.72
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö 9.17 / 9.17
Tumi SirankoVantaan Salamat 9.08 / 9.08
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.24 / 10.24
Emil TörmäläTampereen Pyrintö11.01 / 11.01
Rasmus VuonorantaEsbo IF - / -
 
P14 300m aj (7)
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Ukko IkonenVantaan Salamat - / -
Lauri KylmäpuroHelsingin Kisa-Veikot - / -
Juuso MäkeläOulun Pyrintö - / -
Jesse RiissanenTampereen Pyrintö - / -
Hannu SjöblomLoimaan Leisku - / -
Armas UusitaloOulun Pyrintö - / -
 
P14 korkeus (16)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Elmeri AutioNokian Urheilijat1.53 / 1.53
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet1.70 / 1.70
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot1.50 / 1.50
Konsta KockViipurin Urheilijat - / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu1.60 / 1.60
Juuso MäkeläOulun Pyrintö1.63 / 1.63
Eeli MustonenJoensuun Kataja1.60 / 1.60
Jusa NiemiRiihimäen Kisko1.26 / 1.26
Veeti PakkanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.44 / 1.44
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.61 / 1.61
Jami PesonenTampereen Pyrintö1.45 / 1.45
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö1.55 / 1.55
Tumi SirankoVantaan Salamat1.72 / 1.72
Emil TörmäläTampereen Pyrintö1.45 / 1.45
Armas UusitaloOulun Pyrintö1.55 / 1.55
 
P14 seiväs (16)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat1.80 / 1.80
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot2.46 / 2.46
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko2.70 / 2.70
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko2.85 / 2.85
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat3.00 / 3.00
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto2.56 / 2.56
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot2.65 / 2.65
Eelis HynninenHartolan Voima2.70 / 2.70
Vili LahtinenTampereen Pyrintö2.20 / 2.20
Eeli MustonenJoensuun Kataja2.50 / 2.50
Topias MustonenJoensuun Kataja2.60 / 2.60
Jusa NiemiRiihimäen Kisko2.70 / 2.70
Jami PesonenTampereen Pyrintö2.01 / 2.01
Samu TulasaloTampereen Pyrintö2.30 / 2.30
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto2.56 / 2.56
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot1.82 / 1.82
 
P14 pituus (35)
Ilari Ala-HarjaEspoon Tapiot4.25 / 4.25
Veikka ArffmanLimingan Niittomiehet5.30 / 5.30
Elmeri AutioNokian Urheilijat - / -
Maxim BådeHelsingin Kisa-Veikot3.84 / -
Otso BarckKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.46 / -
Perttu GrönvallKarhulan Katajaiset4.24 / 4.24
Olavi HalonenHyvinkään seudun Urheilijat4.73 / 4.73
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet5.59 / 5.59
Miro HottinenEspoon Tapiot3.69 / -
Joa JärvenkyläEspoon Tapiot4.10 / 4.10
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima4.93 / -
Konsta KockViipurin Urheilijat3.41 / 3.41
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat4.63 / 4.63
Lauri LeivonenEspoon Tapiot4.10 / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu4.30 / 4.30
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot4.24 / -
Eeli MäkeläVantaan Salamat4.80 / 4.80
Juuso MäkeläOulun Pyrintö4.92 / 4.92
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Aleksanteri MursuPohjan Koitto4.78 / 4.78
Eeli MustonenJoensuun Kataja4.32 / 4.32
Jonatan ÖsterholmEsbo IF4.68 / -
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot4.88 / 4.88
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö4.59 / 4.59
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo4.58 / 4.39
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.22 / 5.22
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot5.42 / 5.42
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot4.47 / 4.47
Tobias SyrjäTampereen Pyrintö4.33 / 4.33
Emil TörmäläTampereen Pyrintö4.37 / -
Eelis TurunenKuopion Reipas4.66 / 4.66
Armas UusitaloOulun Pyrintö4.79 / 4.79
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot2.74 / -
Eetu YlikunnariKuivasjärven Aura5.05 / 5.05
 
P14 3-loikka (17)
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot9.53 / 9.53
Oskari KärkiVaasan Vasama10.47 / 10.47
Niko KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot9.96 / 9.96
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Oliver KoskinenJyväskylän Kenttäurheilijat9.57 / 9.57
Henrik LounelaHelsingin Kisa-Veikot9.70 / 9.70
Eeli MäkeläVantaan Salamat9.93 / -
Juuso MäkeläOulun Pyrintö10.06 / -
Oliver MetsäläSeinäjoen Seudun Urheilijat8.91 / -
Aleksanteri MursuPohjan Koitto10.81 / 10.81
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat9.21 / 9.21
Niklas PiirainenTampereen Pyrintö10.27 / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Tumi SirankoVantaan Salamat11.35 / 11.35
Eero SormunenHelsingin Kisa-Veikot10.64 / 10.64
Eino SormunenHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 kuula (18)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko - / -
Joel BlomqvistIF Fyren10.13 / 10.13
Mikael BöckermanEsbo IF11.75 / 11.75
Artturi GauffinKaarinan Ura9.45 / 9.45
Jussi HeikkiniemiHämeenlinnan Tarmo7.79 / 7.79
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu16.90 / 16.90
Topias KurikkaRantsilan Raikas11.87 / 11.87
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto9.09 / 9.09
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat9.54 / 9.54
Luka LujasmaaKuusjoen Humu11.37 / 11.37
Pekka PeltolaEsbo IF7.44 / 7.44
Aapo ReinikainenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.97 / 7.97
Lassi TuomistoIlmajoen Kisailijat11.46 / 11.46
Jasper VilénEsbo IF9.22 / 9.22
Kalle WesankoHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 kiekko (15)
Kalle ÄijäläPälkäneen Luja-Lukko - / -
Joel BlomqvistIF Fyren - / -
Artturi GauffinKaarinan Ura - / -
Jussi HeikkiniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Eelis HynninenHartolan Voima - / -
Aatu KangasniemiNurmijärven Yleisurheilu51.81 / 51.81
Manu KankaanniemiVammalan seudun Voima - / -
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu - / -
Topias KurikkaRantsilan Raikas - / -
Tomi KuusistoTurun Urheiluliitto - / -
Vili LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Mico LampinenSomeron Esa59.51 / 59.51
Lenni LindholmJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jimi SundholmHelsingin Kisa-Veikot - / -
 
P14 keihäs (17)
Kasperi HiidenniemiKeski-Uudenmaan Yleisurheilu24.33 / 24.33
Aleksi HilskaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aleksi KarvoVantaan Salamat - / -
Aleksi KinnunenSuolahden Urho34.38 / 34.38
Veikko KoskiPorin Yleisurheilu36.76 / 36.76
Mico KumpulainenPihtiputaan Tuisku - / -
Veikka LoikasPorin Yleisurheilu26.05 / 26.05
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat12.56 / -
Miki MiettinenViipurin Urheilijat - / -
Roni MikkiläNakkilan Vire - / -
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat - / -
Eeli MustonenJoensuun Kataja29.97 / 29.97
Jusa NiemiRiihimäen Kisko - / -
Henri PitkäkangasAlajärven Ankkurit33.52 / 33.52
Oliver PohtioYlöjärven Urheilijat - / -
Jussi RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
Juho TouruForssan Salama32.96 / 32.96
 
T14 60m (121)
Jonna AaltoJoensuun Kataja 8.40 / 8.40
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu 8.89 / 9.09
Aada AarnioKuivasjärven Aura - / -
Jenna AarnioHelsingin Tarmo 9.46 / 9.50
Sara AhlforsHelsingfors IFK 8.36 / 8.36
Aida AhlholmEspoon Tapiot 9.05 / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 8.53 / -
Iina ArvonenEspoon Tapiot - / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto 8.62 / 8.62
Angelina BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat 9.33 / -
Fanny BöhlingBorgå Akilles 8.68 / 8.68
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto 8.50 / 8.50
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 8.43 / 8.46
Ada DjupsundGamlakarleby IF 8.94 / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu 9.49 / 9.53
Saara ErikssonHelsingfors IFK 8.42 / 8.43
Fatou FaalTurun Weikot Yleisurheilu 8.85 / 8.85
Sara ForsströmEspoon Tapiot 9.38 / 9.38
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto 8.93 / 8.93
Hanna HåkansVasa IS 9.23 / 9.23
Vilja HautaniemiLahden Ahkera 8.72 / 8.78
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto 8.69 / 8.69
Sara HekkalaHelsingin Tarmo 8.67 / 8.99
Matilda HelminenEspoon Tapiot 8.43 / 8.43
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.60 / 8.60
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 8.40 / 8.40
Alisa HyrriHelsingin Tarmo10.07 / -
Emilia IlolaKannuksen Ura 9.34 / -
Nathalie JakobssonEsbo IF 8.29 / 8.29
Nella JäppinenHelsingfors IFK 9.56 / 9.56
Lili JokelaPerniön Urheilijat 8.76 / 8.76
Milla KangasOulun Pyrintö 8.48 / 8.48
Oona KareinenJoensuun Kataja 8.83 / 8.83
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat 9.35 / 9.35
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat 8.24 / 8.24
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat 8.43 / 8.43
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja 8.92 / 8.92
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat 8.60 / 8.60
Vilma KnutarGamlakarleby IF 8.56 / 8.56
Oona KokkoTampereen Pyrintö 9.15 / 9.15
Eevi KorhonenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.42 / 9.42
Veera KorpilauriJyväskylän Kenttäurheilijat 9.18 / 9.18
Emma KoskinenEspoon Tapiot 9.34 / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu 9.09 / 9.09
Pinja KukkoLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.91 / 8.91
Tuuli KuljuJanakkalan Jana 8.88 / 8.88
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku 9.13 / 9.13
Emma KyyräLahden Ahkera 9.29 / 9.29
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit 8.52 / 8.52
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö 8.98 / 8.98
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat 9.68 / 9.68
Milla LautalaTampereen Pyrintö 9.04 / -
Krista LehtiTampereen Pyrintö 8.20 / 8.20
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.48 / 9.48
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu 9.61 / 9.61
Unni LeinonenTampereen Pyrintö 8.79 / -
Sanja MäenpääIlmajoen Kisailijat 8.94 / 8.95
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat 7.94 / 7.94
Salla MäkipereLiedon Parma 8.55 / 8.55
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 8.94 / -
Ella MartimoVeitsiluodon Kisaveikot 8.72 / 8.72
Safia MekkiPohjan Koitto 8.37 / 8.37
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö 9.45 / 9.45
Oona MoisioTampereen Pyrintö 9.60 / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto 9.51 / 9.51
Anna MyllyniemiKuivasjärven Aura 9.05 / 9.05
Ndey NjieHelsingin Tarmo 9.17 / 9.17
Nea NummenpääJanakkalan Jana 8.57 / 8.57
Anni NurminenEspoon Tapiot 9.00 / 9.00
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske 8.63 / 8.63
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura 9.57 / 9.57
Nilla OksanenTampereen Pyrintö 9.07 / 9.07
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja 8.30 / 8.30
Ella PeltolaAnjalan Liitto 8.58 / -
Aamu PeltonenHelsingin Tarmo 9.37 / 9.37
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö 8.62 / 8.62
Jenna PentinniemiViialan Valtti 9.03 / 9.03
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.82 / 8.82
Milja PeräläPorin Yleisurheilu 9.27 / 9.27
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot 8.60 / 8.60
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto 8.58 / 8.58
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat 9.30 / 9.30
Lotta PudasVeitsiluodon Kisaveikot 8.60 / 8.60
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat 8.68 / 8.68
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö 8.41 / 8.41
Vilma PykälinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.91 / 8.91
Erika PyykköForssan Salama 8.65 / -
Laura RaatikainenKuivasjärven Aura 9.21 / 9.21
Maria RanneTurun Urheiluliitto 8.47 / 8.47
Kerttu RantakangasKaipolan Vire 8.43 / 8.43
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.09 / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö 9.71 / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo 8.72 / 8.72
Miisa ReponenImatran Urheilijat 8.93 / 8.93
Veera ReponenJoutsan Pommi 8.11 / 8.11
Lilly RiksmanEsbo IF 8.77 / -
Jonna RomoKangasniemen Kalske 8.68 / 8.68
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat 9.39 / 9.39
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 8.37 / 8.37
Saana SäiläViipurin Urheilijat 8.71 / 8.71
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat 8.12 / 8.12
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura 8.58 / 8.58
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.57 / 8.57
Inari SemannJyväskylän Kenttäurheilijat 9.84 / 9.84
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 7.92 / 7.92
Isabella StrömbergEspoon Tapiot 8.87 / 8.87
Elena TaskinenHelsingin Tarmo 9.21 / 9.21
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto 8.39 / 8.39
Jade ToivolaLahden Ahkera 8.65 / 8.65
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.54 / 8.56
Malla TuomolaForssan Salama 8.97 / -
Miisa TuomolaForssan Salama 9.04 / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku 8.94 / 8.94
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat 9.90 / 10.21
Emma VäänänenVantaan Salamat 9.67 / -
Emma VainioSuolahden Urho - / -
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat 9.05 / 9.05
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko 8.42 / 8.58
Alexandra VilanderLahden Ahkera 8.93 / 8.93
Carmen WellingTurun Urheiluliitto 8.49 / 8.49
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat 8.69 / 8.77
 
T14 300m (69)
Jonna AaltoJoensuun Kataja - / -
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu - / -
Saara ErikssonHelsingfors IFK - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto - / -
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu42.32 / 42.32
Henriikka HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Sara HekkalaHelsingin Tarmo - / -
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma - / -
Alisa HyrriHelsingin Tarmo53.56 / 53.56
Enni IsosaariKälviän Tarmo - / -
Nathalie JakobssonEsbo IF - / -
Oona KareinenJoensuun Kataja - / -
Iida KastarinenTampereen Pyrintö - / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat54.37 / 54.37
Linnea KeroTurun Urheiluliitto - / -
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat - / -
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Helmi KunnariPohjan Koitto47.35 / 47.35
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat - / -
Hertta LehtoTampereen Pyrintö - / -
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Safia MekkiPohjan Koitto45.36 / 45.36
Anna MyllyniemiKuivasjärven Aura - / -
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Nilla OksanenTampereen Pyrintö - / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja - / -
Sara ParviainenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Aamu PeltonenHelsingin Tarmo51.08 / 51.08
Jenna PentinniemiViialan Valtti - / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot44.81 / 44.81
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto48.88 / 48.88
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö46.25 / -
Maria RanneTurun Urheiluliitto - / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Lilly RiksmanEsbo IF - / -
Sofia RinneLahden Ahkera - / -
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Saana SäiläViipurin Urheilijat - / -
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat42.15 / 42.15
Noora SavolainenMaaningan Mahti - / -
Sofie SchroderusKuivasjärven Aura - / -
Inari SemannJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot42.57 / 42.57
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo - / -
Alexandra VilanderLahden Ahkera - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot43.67 / 43.67
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
T14 800m (34)
Alisa EmaldynovaSalon Vilpas2:26.61 / 2:26.61
Jenni FrimanPorin Tarmo - / -
Tiitu HjerppeLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Alisa HyrriHelsingin Tarmo3:03.36 / 3:03.36
Enni IsosaariKälviän Tarmo - / -
Linnea KeroTurun Urheiluliitto2:32.83 / 2:32.83
Anessa KisnerKuivasjärven Aura2:39.39 / 2:39.39
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Jutta KovaniemiKuivasjärven Aura2:54.92 / -
Seliina Kuoppa-AhoAlajärven Ankkurit2:41.23 / 2:41.23
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat2:25.83 / 2:25.83
Pinja KykkänenVehmaisten Urheilijat - / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Anna MyllyniemiKuivasjärven Aura - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera2:37.17 / 2:37.17
Maija OksaViialan Valtti - / -
Heidi PaasonenMikkelin Kilpa-Veikot - / -
Chantelle PeterHelsingin Kisa-Veikot2:23.18 / 2:23.18
Senni PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö - / -
Aada RautiainenKiihtelysvaaran Urheilijat - / -
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit - / -
Sofia RinneLahden Ahkera2:34.11 / 2:34.11
Matilda RyyppöJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Marianne SalmiMäntsälän Urheilijat2:32.85 / 2:32.85
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä2:51.43 / 2:51.43
Camilla SilenTurun Urheiluliitto2:51.15 / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto2:47.37 / 2:47.37
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu2:31.35 / 2:31.35
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat - / -
Venla VirrantuomiHelsingin Kisa-Veikot2:18.51 / 2:18.51
 
T14 60m aj (63)
Jonna AaltoJoensuun Kataja11.32 / 11.32
Aada AarnioKuivasjärven Aura - / -
Jenna AarnioHelsingin Tarmo12.25 / 12.25
Aida AhlholmEspoon Tapiot10.90 / 10.90
Kiia ÄikääHelsingfors IFK 9.83 / 9.83
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto10.49 / 10.49
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto10.67 / 10.67
Emilia ChandrasEspoon Tapiot 9.86 / 9.86
Sara ForsströmEspoon Tapiot11.37 / 11.37
Hanna HåkansVasa IS - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera10.34 / 10.34
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.22 / 9.22
Katja HonkanenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma 9.66 / 9.66
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske10.41 / 10.41
Oona KareinenJoensuun Kataja11.91 / 11.91
Olivia KärkiLauttakylän Luja 9.69 / 9.69
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat 9.85 / 9.85
Kaisa KivinenEspoon Tapiot10.00 / 10.00
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat10.43 / 10.43
Elinda KoivulaHelsingfors IFK 9.67 / 9.67
Emma KoskinenEspoon Tapiot - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot11.55 / 12.07
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura10.50 / 10.50
Emma KyyräLahden Ahkera11.20 / 11.20
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.05 / 10.05
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö - / -
Milla LautalaTampereen Pyrintö11.52 / 11.52
Milja LehtinenTampereen Pyrintö12.31 / 12.31
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu10.91 / 10.91
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu11.31 / 11.31
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot10.08 / 10.08
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat - / -
Salla MäkipereLiedon Parma 9.75 / 9.75
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö11.74 / 11.74
Oona MoisioTampereen Pyrintö10.54 / 10.54
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera10.62 / 10.62
Nea NummenpääJanakkalan Jana - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot10.96 / 10.96
Maija OksaViialan Valtti10.72 / 10.72
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö10.43 / 10.43
Julia PihlströmTurun Urheiluliitto10.39 / 10.39
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat11.32 / 11.32
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Elli RantalaEspoon Tapiot10.25 / 10.25
Iina RantonenViipurin Urheilijat 9.51 / 9.51
Ella RåstedtEsbo IF11.27 / 11.27
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo - / -
Jonna RomoKangasniemen Kalske 9.80 / 9.80
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 9.32 / 9.32
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat 9.48 / 9.48
Saana SäiläViipurin Urheilijat10.66 / 10.66
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot 9.27 / 9.27
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto11.17 / 11.17
Isabella StrömbergEspoon Tapiot10.80 / 10.80
Elena TaskinenHelsingin Tarmo12.64 / 12.64
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö 9.54 / 9.54
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat - / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat10.45 / 10.45
 
T14 300m aj (19)
Mila HeikkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu45.32 / 45.32
Ella-Sofia HyöveläLiedon Parma49.26 / 49.26
Jonna JäkköLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Olivia KärkiLauttakylän Luja49.69 / 49.69
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja - / -
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Krista LehtiTampereen Pyrintö - / -
Salla MäkipereLiedon Parma - / -
Anni NurminenEspoon Tapiot - / -
Maija OksaViialan Valtti - / -
Wilma OnnelaTurun Urheiluliitto - / -
Iina RantonenViipurin Urheilijat53.42 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera46.09 / 46.09
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Venla SimonenJoensuun Kataja - / -
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit - / -
Elena TaskinenHelsingin Tarmo - / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö - / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja54.43 / 54.43
 
T14 korkeus (26)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo1.73 / 1.72
Molly ForslundVasa IS1.46 / 1.46
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna1.40 / -
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.42 / 1.40
Nella JäppinenHelsingfors IFK1.37 / 1.37
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat1.48 / 1.48
Milla KangasOulun Pyrintö1.43 / 1.43
Linnea KeroTurun Urheiluliitto1.36 / 1.36
Vilma KnutarGamlakarleby IF1.55 / 1.55
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Elisabeth KvistVasa IS1.45 / 1.45
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö1.38 / 1.38
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö1.43 / 1.43
Milja LehtinenTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti1.60 / 1.60
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto1.31 / 1.31
Nilla OksanenTampereen Pyrintö1.35 / 1.35
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.56 / 1.56
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat1.44 / 1.44
Iina RantonenViipurin Urheilijat1.52 / 1.52
Emilia ReinikainenKalajoen Junkkarit1.50 / 1.46
Sofia SivunenPorin Yleisurheilu1.48 / 1.48
Isabella StrömbergEspoon Tapiot1.45 / 1.45
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku1.25 / 1.25
Emma VäänänenVantaan Salamat1.43 / 1.43
 
T14 seiväs (16)
Aida AhlholmEspoon Tapiot2.20 / 2.20
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja1.70 / 1.70
Lumi KenttäIF Raseborg3.05 / 3.05
Martta LaineValkeakosken Haka2.85 / 2.85
Milja LehtinenTampereen Pyrintö1.80 / 1.80
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot3.30 / 3.30
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot1.91 / 1.91
Jemina NikkanenSavonlinnan Riento2.45 / 2.45
Elli RantalaEspoon Tapiot2.70 / 2.70
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi2.10 / 2.10
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit2.60 / 2.60
Aamu UusitaloHimangan Urheilijat3.20 / 3.20
Emma VäänänenVantaan Salamat2.35 / 2.35
Hanna VornanenIF Drott2.50 / 2.50
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja2.30 / 2.30
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat1.90 / 1.90
 
T14 pituus (102)
Maisa AarikkaPorin Yleisurheilu4.55 / -
Jenna AarnioHelsingin Tarmo3.53 / -
Sara AhlforsHelsingfors IFK4.95 / 4.95
Aida AhlholmEspoon Tapiot4.18 / 4.18
Emilin AyelbassaTurun Urheiluliitto4.24 / 4.24
Fanny BöhlingBorgå Akilles4.38 / 4.38
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.27 / -
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto - / -
Emilia ChandrasEspoon Tapiot4.64 / -
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
Anni FeodoroffSuolahden Urho - / -
Sara ForsströmEspoon Tapiot3.69 / 3.69
Aada HaavistoTurun Urheiluliitto3.92 / -
Hanna HåkansVasa IS3.99 / 3.99
Vilja HautaniemiLahden Ahkera4.41 / 4.21
Sara HekkalaHelsingin Tarmo4.48 / 4.16
Matilda HelminenEspoon Tapiot4.29 / 4.29
Alisa HyrriHelsingin Tarmo3.43 / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske4.36 / 4.36
Emilia IlolaKannuksen Ura3.86 / -
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö3.66 / 3.52
Olivia KärkiLauttakylän Luja4.86 / 4.86
Hilma KaronenLiedon Parma4.39 / -
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat3.85 / 3.85
Veera KetonenIlmajoen Kisailijat5.02 / 5.02
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kiira KiiskinenJoensuun Kataja4.20 / 4.20
Saimi KiveläLappeenrannan Urheilu-Miehet4.07 / 4.07
Susanna KiviojaIlmajoen Kisailijat - / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF4.89 / 4.89
Elinda KoivulaHelsingfors IFK5.14 / 5.14
Oona KokkoTampereen Pyrintö4.09 / 4.01
Veera KorpilauriJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot3.90 / 3.89
Elisabeth KvistVasa IS4.01 / -
Siiri KylmänenKuivasjärven Aura4.28 / 4.22
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.64 / 4.64
Jenny LaatikainenTampereen Pyrintö4.00 / 4.00
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit4.15 / -
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö4.32 / 4.22
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat3.81 / 3.81
Emma LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.65 / -
Isla LehtonenNaantalin Löyly4.01 / 4.01
Sanni LehtonenNurmijärven Yleisurheilu3.59 / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat5.20 / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti4.70 / 4.70
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.05 / -
Ella MartimoVeitsiluodon Kisaveikot4.47 / 4.47
Safia MekkiPohjan Koitto5.06 / 4.98
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu4.11 / 4.11
Anni MinkkinenTampereen Pyrintö3.34 / -
Ndey NjieHelsingin Tarmo3.57 / 3.57
Senja NorontausSuolahden Urho - / -
Nea NummenpääJanakkalan Jana4.40 / -
Anni NurminenEspoon Tapiot4.30 / 4.30
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske4.88 / 4.88
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura3.77 / 3.77
Nilla OksanenTampereen Pyrintö4.08 / 4.08
Siiri PäiväniemiHelsingin Kisa-Veikot4.28 / 4.28
Ella PeltolaAnjalan Liitto4.91 / 4.37
Iida PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat3.98 / -
Milja PeräläPorin Yleisurheilu3.78 / 3.78
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus4.62 / 4.62
Senni PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat3.75 / -
Lotta PudasVeitsiluodon Kisaveikot4.59 / 4.59
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat4.14 / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö4.79 / 4.79
Vilma PykälinenJyväskylän Kenttäurheilijat3.89 / -
Erika PyykköForssan Salama4.56 / -
Laura RaatikainenKuivasjärven Aura3.85 / 3.68
Kerttu RantakangasKaipolan Vire4.55 / -
Elli RantalaEspoon Tapiot4.02 / -
Enni RantalaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.83 / -
Ella RåstedtEsbo IF4.06 / 3.96
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo4.67 / 4.67
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.43 / 4.43
Iida RautioVantaan Salamat3.99 / -
Miisa ReponenImatran Urheilijat4.12 / 4.12
Jonna RomoKangasniemen Kalske4.79 / 4.79
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera5.03 / 5.03
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat4.89 / 4.89
Saana SäiläViipurin Urheilijat4.88 / 4.88
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat5.09 / 5.09
Hanna SedigLappeenrannan Urheilu-Miehet4.85 / 4.59
Inari SemannJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elmiina SiikalaEspoon Tapiot4.84 / 4.84
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto4.37 / 4.03
Isabella StrömbergEspoon Tapiot4.24 / 4.24
Ilona TakalaAlajärven Ankkurit3.91 / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja4.45 / 4.45
Elena TaskinenHelsingin Tarmo3.87 / 3.87
Emmi TiljanderTurun Urheiluliitto5.01 / 5.01
Jade ToivolaLahden Ahkera4.52 / 3.95
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut4.71 / 4.66
Malla TuomolaForssan Salama4.07 / -
Miisa TuomolaForssan Salama4.23 / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku4.11 / 4.11
Emma VainioSuolahden Urho - / -
Kiia VanhatupaOulun Pyrintö4.87 / 4.82
Siiri VäyrynenImatran Urheilijat4.12 / 4.12
Alexandra VilanderLahden Ahkera4.22 / -
 
T14 3-loikka (54)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.38 / 9.38
Ada DjupsundGamlakarleby IF - / -
Vilja HautaniemiLahden Ahkera - / -
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske9.88 / 9.88
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat9.70 / 9.70
Milla KangasOulun Pyrintö9.87 / 9.87
Oona KareinenJoensuun Kataja9.30 / 9.30
Hilma KaronenLiedon Parma10.09 / 10.09
Kaisa KivinenEspoon Tapiot - / -
Vilma KnutarGamlakarleby IF10.57 / 10.57
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Elinda KoivulaHelsingfors IFK10.90 / -
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot10.13 / 10.13
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot8.49 / 7.64
Sofia KurumaaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Christine KuusistoJyväskylän Kenttäurheilijat9.47 / 9.47
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu9.63 / 9.63
Matilda LahtiEspoon Tapiot - / -
Milja LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Unni LeinonenTampereen Pyrintö - / -
Janna-Juulia MäenpääLappajärven Veikot - / -
Milja MäkirantaVähänkyrön Viesti9.61 / -
Venla MartikainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu8.90 / -
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske9.28 / -
Alisa OkkonenKuivasjärven Aura8.67 / 8.67
Siiri PäiväniemiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia PanhelainenJoensuun Kataja10.22 / 10.22
Ella PeltolaAnjalan Liitto10.18 / -
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö10.44 / 10.44
Kerttu RantakangasKaipolan Vire10.34 / 10.34
Elli RantalaEspoon Tapiot9.79 / 9.79
Iitu RantalainenTampereen Pyrintö - / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera - / -
Iida RautioVantaan Salamat8.07 / -
Venla ReunanenHelsingfors IFK9.76 / 9.76
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot9.35 / 9.35
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera - / -
Silja SaarinenVehmaisten Urheilijat10.82 / 10.82
Vilhelmiina SaukkolaNummen Kipinä - / -
Anna SelinTampereen Pyrintö - / -
Pinja SiljantoTurun Urheiluliitto9.90 / 9.90
Emma SimonenKenttäurheilijat -588.67 / -
Venla SimonenJoensuun Kataja9.04 / 9.04
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
Jade ToivolaLahden Ahkera - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Oona TurunenKankaanpään Seudun Leisku - / -
Emma VainioSuolahden Urho - / -
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat8.11 / -
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat8.61 / -
Eevi YlitaloJyväskylän Kenttäurheilijat10.39 / 10.08
 
T14 kuula (38)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo11.65 / 11.65
Ida AarnioRiihimäen Kisko9.62 / 9.62
Jenna AarnioHelsingin Tarmo7.33 / 7.33
Sara AhlforsHelsingfors IFK10.55 / 10.55
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Fia CasagrandeTurun Urheiluliitto8.76 / 8.76
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu7.77 / 7.77
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto10.57 / 10.57
Sara HekkalaHelsingin Tarmo7.06 / -
Ira HirvonenOutokummun Partio10.36 / 10.36
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.16 / 10.16
Aino IkäheimoEspoon Tapiot10.42 / 10.42
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö6.20 / 6.20
Siiri KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat8.89 / 8.89
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot11.36 / 11.36
Tuuli KuljuJanakkalan Jana10.80 / 10.80
Pihla LahtinenTampereen Pyrintö - / -
Milla LautalaTampereen Pyrintö6.91 / 6.91
Hertta LehtoTampereen Pyrintö7.63 / 7.63
Isla LehtonenNaantalin Löyly - / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi8.31 / 8.31
Ella MäntyläVähänkyrön Viesti15.02 / 15.02
Oona MoisioTampereen Pyrintö7.75 / 7.75
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto7.07 / 7.07
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team10.94 / 10.94
Ndey NjieHelsingin Tarmo - / -
Senni Ohra-AhoKangasniemen Kalske10.30 / 10.30
Tessa PeltoniemiTampereen Pyrintö8.17 / 8.17
Eena PesonenLiperin Taimi9.28 / 9.28
Veera RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu7.47 / 7.47
Anna SelinTampereen Pyrintö - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja10.79 / 10.79
Emma VäänänenVantaan Salamat9.83 / 9.83
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko10.38 / 10.38
Anni ViljanenToijalan Vauhti - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske9.89 / 9.89
Carmen WellingTurun Urheiluliitto12.45 / 12.45
 
T14 kiekko (38)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo36.73 / -
Aada AarnioKuivasjärven Aura - / -
Helmi CardonaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.21 / -
Roosa HaanpääViialan Valtti - / -
Enni HaulistoTurun Urheiluliitto - / -
Aino IkäheimoEspoon Tapiot30.16 / 30.16
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö22.55 / 22.55
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat24.76 / 24.76
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat - / -
Pinja KärhäSomeron Esa38.93 / 38.93
Lumi KenttäIF Raseborg - / -
Oona KokkoTampereen Pyrintö - / -
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Marianelle KoskinenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Kira KoskiniemiHelsingin Kisa-Veikot20.62 / 20.62
Martta LaineValkeakosken Haka34.13 / 34.13
Krista LehtiTampereen Pyrintö25.64 / 25.64
Isla LehtonenNaantalin Löyly - / -
Sallamari LeskinenLiperin Taimi15.05 / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly30.34 / 30.34
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu - / -
Myrmidia MörönenTurun Urheiluliitto - / -
Eena PesonenLiperin Taimi23.13 / -
Ella RåstedtEsbo IF27.64 / 27.64
Alisa RauhamaaLahden Ahkera28.47 / 28.47
Natalie SaarinenEspoon Tapiot26.79 / -
Vanessa SalminenForssan Salama22.35 / -
Sini SeppänenTampereen Pyrintö - / -
Erica SyrjäläTammelan Ryske - / -
Elviira TarvainenMaskun Kataja - / -
Rania ToivonenUudenkaupungin Kenttäkarhut33.24 / -
Oona TolvanenLiperin Taimi - / -
Meeri TorssonenLiperin Taimi - / -
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko - / -
Anni ViljanenToijalan Vauhti27.05 / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
Aada VuoriahoLaitilan Jyske - / -
 
T14 keihäs (37)
Aino AaltoHämeenlinnan Tarmo43.06 / 43.06
Ida AarnioRiihimäen Kisko32.12 / 32.12
Molly ForslundVasa IS31.24 / 31.24
Ira HirvonenOutokummun Partio45.13 / 45.13
Siru HuuskolaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu36.79 / 36.79
Essi IlomäkiTampereen Pyrintö24.87 / 24.86
Pirkko JärvikyläJyväskylän Kenttäurheilijat37.37 / 37.37
Minttu JärvinenKeuruun Kisailijat22.57 / 22.38
Meaminea KerkeläViipurin Urheilijat21.30 / 21.30
Kaisa KivinenEspoon Tapiot31.11 / 31.11
Oona KokkoTampereen Pyrintö23.36 / 22.05
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot40.11 / 40.11
Emma KoskinenEspoon Tapiot14.80 / 14.80
Tuuli KuljuJanakkalan Jana27.12 / 27.12
Lumia LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu37.71 / 37.71
Olivia LaukkoskiViipurin Urheilijat7.50 / 7.50
Hertta LehtoTampereen Pyrintö23.23 / 23.23
Isla LehtonenNaantalin Löyly25.31 / 25.31
Sallamari LeskinenLiperin Taimi23.06 / 22.73
Iida MikkelssonPorin Yleisurheilu32.14 / 32.14
Oona MoisioTampereen Pyrintö24.66 / 24.66
Rebecca NelimarkkaUlvila Sport Team39.15 / 39.15
Senja NorontausSuolahden Urho31.59 / 31.59
Eena PesonenLiperin Taimi32.72 / 32.72
Veera RantalaLempäälän Kisa Yleisurheilu23.43 / 23.43
Ella RåstedtEsbo IF33.86 / 33.86
Alisa RauhamaaLahden Ahkera31.49 / 31.49
Erica SyrjäläTammelan Ryske42.10 / 42.10
Fanny TairaKurikan Ryhti41.31 / 41.31
Elviira TarvainenMaskun Kataja36.53 / 36.53
Jade ToivolaLahden Ahkera27.71 / 27.71
Laura TouruForssan Salama29.48 / 29.48
Ronja UrpulahtiViipurin Urheilijat - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske34.90 / 34.90
Sanni-Veera ViertolaRiihimäen Kisko33.64 / 33.64
Anni ViljanenToijalan Vauhti39.00 / 39.00
Hanna VornanenIF Drott30.97 / 30.97
 
P13 60m (53)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet 8.28 / 8.28
Emil AlhopuroEspoon Tapiot 9.27 / 9.27
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot 8.68 / 8.68
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat 8.92 / 8.92
Evert EngbergHelsingfors IFK 8.90 / 8.90
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko 9.04 / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko 8.43 / -
Eevert HapponenKuopion Reipas 8.60 / 8.60
Aapo HeikkinenLiperin Taimi 9.25 / 9.25
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot 8.86 / 8.86
Kaapo IkonenLiperin Taimi 9.61 / 9.61
Aku JärveläNokian Urheilijat 9.31 / 9.31
Aaro KangasKälviän Tarmo 8.36 / 8.36
Santtu KekkonenLahden Ahkera 8.49 / 8.49
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 8.25 / 8.25
Aarni KivistöTapanilan Erä 9.76 / 9.76
Toni KonsinEsbo IF 8.30 / 8.30
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu 8.45 / 8.45
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.28 / 9.28
Teemu KoskelaKuivasjärven Aura 8.72 / 8.72
Elmo KuorilehtoRaision Kuula 8.27 / 8.27
Otso KylmänenKuivasjärven Aura 8.38 / 8.38
Paavo LahtiTampereen Pyrintö 9.10 / 9.10
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.95 / 8.95
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot 9.87 / 9.87
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.04 / 9.04
Tomi MäkitaloKankaanpään Seudun Leisku 8.21 / 8.21
Joonia MielityinenTapanilan Erä 9.70 / 9.70
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.12 / 8.12
Elias NiemiKangasalan Urheilijat -68 - / -
Simeon NieminenHämeenlinnan Tarmo 8.59 / 8.59
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö 9.64 / 9.64
Oliver PaattimäkiPorin Tarmo 9.30 / 9.30
Kasper PäivärintaJanakkalan Jana - / -
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat 8.81 / 8.81
Antti PuustinenMikkelin Kilpa-Veikot 8.70 / 8.70
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura 8.33 / 8.33
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana 9.09 / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö 9.27 / 9.27
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 9.11 / 9.11
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi 8.00 / 8.00
Eemil SiukoPunkalaitumen Kunto 8.26 / 8.26
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat 8.93 / 8.93
Max SjöströmIF Raseborg 8.14 / 8.14
Jan StenvikNokian Urheilijat - / -
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.10 / 9.10
Touko TarvonenLahden Ahkera 8.56 / 8.56
Antti TurunenKuivasjärven Aura 8.99 / 8.99
Topias VälläriJanakkalan Jana 8.83 / -
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat10.25 / -
Oula VuoriTampereen Pyrintö 9.48 / 9.48
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat 8.93 / 8.93
 
P13 1000m (26)
Eeli Ala-LahtiKangasalan Urheilijat -68 - / -
Evert EngbergHelsingfors IFK3:24.09 / 3:24.09
Aapo HeikkinenLiperin Taimi - / -
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot3:24.09 / -
Rasmus KauttuYlöjärven Urheilijat - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg3:17.43 / 3:17.43
Karri KuusinenHelsingin Kisa-Veikot3:15.09 / 3:15.09
Tuomas KuusinenHelsingin Kisa-Veikot3:23.92 / 3:34.53
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat3:21.03 / 3:21.03
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot3:58.26 / 3:58.26
Jonne MourujärviNurmijärven Yleisurheilu3:11.65 / -
Roni NaskiKarhulan Katajaiset - / -
Joel PeltonenPorin Tarmo - / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet3:58.03 / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö3:37.03 / -
Leo RiippaTampereen Pyrintö - / -
Oliver SandströmEsbo IF3:19.59 / 3:19.59
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat3:27.53 / -
Jan StenvikNokian Urheilijat - / -
Jesse TarkiainenHeinolan Isku3:47.39 / -
Ilmari TolsaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Antti TurunenKuivasjärven Aura3:21.56 / 3:21.56
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Ville ViitakoskiMikkelin Kilpa-Veikot3:06.91 / -
Arttu ViljanenToijalan Vauhti - / -
Konsta VuorelaJyväskylän Kenttäurheilijat3:08.94 / 3:08.94
 
P13 60m aj (27)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot11.64 / 11.64
Aarni AnttilaHelsingin Kisa-Veikot10.01 / 10.01
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat10.33 / 10.33
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko - / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko10.57 / -
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö12.41 / 12.41
Aapo HeikkinenLiperin Taimi13.15 / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa10.68 / 10.68
Niklas KarrasEspoon Tapiot12.78 / 12.78
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.55 / 9.55
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Teemu KoskelaKuivasjärven Aura10.28 / 10.28
Otso KylmänenKuivasjärven Aura10.21 / 10.21
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot14.45 / 14.45
Veli LepoViialan Valtti11.03 / 11.03
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto11.43 / 12.00
Topias MustonenJoensuun Kataja10.99 / 10.99
Simeon NieminenHämeenlinnan Tarmo - / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö12.50 / -
Saku PuustinenLahden Ahkera12.09 / 12.09
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura 9.86 / 9.86
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi11.37 / 11.37
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat10.24 / 10.24
Juuso TapanilaJyväskylän Kenttäurheilijat10.60 / 10.60
Touko TarvonenLahden Ahkera10.46 / 10.46
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat - / -
 
P13 korkeus (16)
Benjamin BjörklöfIF Raseborg1.39 / 1.39
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö1.27 / 1.27
Kaapo IkonenLiperin Taimi1.25 / 1.25
Albert IsakssonBorgå Akilles1.40 / 1.40
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa1.40 / 1.40
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu1.55 / 1.55
Ville KeronenOutokummun Partio1.49 / 1.46
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu1.41 / 1.41
Teemu KoskelaKuivasjärven Aura1.56 / 1.56
Topias MustonenJoensuun Kataja1.43 / 1.43
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa1.48 / 1.48
Saku PuustinenLahden Ahkera1.35 / 1.35
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -381.44 / 1.44
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat1.45 / 1.45
Niko TilanderKenttäurheilijat -581.41 / 1.41
Arttu ViljanenToijalan Vauhti1.30 / 1.30
 
P13 pituus (51)
Perttu AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet4.98 / 4.98
Emil AlhopuroEspoon Tapiot3.68 / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg4.17 / -
Hannes BottasJyväskylän Kenttäurheilijat4.47 / 4.47
Theo GullbergVasa IS4.19 / 4.19
Arttu HaaksluotoRiihimäen Kisko4.33 / -
Vilho HaaksluotoRiihimäen Kisko4.67 / -
Eevert HapponenKuopion Reipas4.51 / 4.51
Aapo HeikkinenLiperin Taimi4.42 / 4.42
Leo HeinonenHelsingin Kisa-Veikot3.94 / -
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot3.61 / 3.61
Kaapo IkonenLiperin Taimi3.44 / 3.44
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Samuel JussilaNoormarkun Nopsa4.38 / 4.38
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu4.33 / 3.91
Aaro KangasKälviän Tarmo4.47 / 4.47
Niklas KarrasEspoon Tapiot - / -
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Ville KeronenOutokummun Partio4.21 / 3.18
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.85 / 4.85
Aarni KivistöTapanilan Erä3.79 / 3.50
Toni KonsinEsbo IF - / -
Kasperi KontolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
Paavo LahtiTampereen Pyrintö4.04 / 4.04
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat4.35 / 4.35
Veli LepoViialan Valtti - / -
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.08 / 4.08
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.95 / 3.95
Joonia MielityinenTapanilan Erä3.62 / 3.62
Miki MiettinenViipurin Urheilijat - / -
Elias NiemiKangasalan Urheilijat -68 - / -
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö3.79 / -
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa3.92 / 3.92
Kasper PäivärintaJanakkalan Jana - / -
Tiitus QvintusLappeenrannan Urheilu-Miehet3.74 / 3.74
Roope RaatikainenKuivasjärven Aura4.72 / 4.72
Tuomas RäkköläinenJanakkalan Jana4.38 / 4.01
Leo RiippaTampereen Pyrintö3.31 / 3.31
Eeli RovasaloHyvinkään seudun Urheilijat4.48 / 4.48
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -384.19 / 4.19
Lassi SaarnikkoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi4.08 / 4.08
Tommi SivillJyväskylän Kenttäurheilijat4.55 / 4.55
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö3.37 / 3.37
Jan StenvikNokian Urheilijat - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera4.19 / 4.19
Niko TilanderKenttäurheilijat -584.21 / 4.21
Antti TurunenKuivasjärven Aura4.02 / 3.97
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat3.49 / -
Oula VuoriTampereen Pyrintö3.84 / 3.84
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat3.84 / 3.84
 
P13 kuula (37)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat8.29 / 8.29
Theo GullbergVasa IS7.82 / 7.82
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö7.91 / 7.91
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot7.71 / 7.66
Albert IsakssonBorgå Akilles9.02 / 9.02
Aku JärveläNokian Urheilijat7.73 / 7.73
Aarne KalelaLempäälän Kisa Yleisurheilu9.19 / 9.19
Santtu KekkonenLahden Ahkera8.56 / 8.56
Ville KeronenOutokummun Partio9.30 / 9.30
Jesse KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat10.30 / 10.30
Aarni KivistöTapanilan Erä6.93 / 6.93
Oliver KoskelainenLahden Ahkera10.40 / 10.40
Elmo KuorilehtoRaision Kuula10.59 / 10.59
Paavo LahtiTampereen Pyrintö7.91 / 7.91
Lauri LakanenJyväskylän Kenttäurheilijat7.12 / 7.12
Niilo LaukkanenTammelan Ryske9.43 / 9.43
Daniel LeeHelsingin Kisa-Veikot6.97 / 6.97
Lauri LoikkanenLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.13 / 9.13
Lauri MähönenIisalmen Visa10.07 / 10.07
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat6.74 / 6.74
Sakari MäkeläLahden Ahkera7.89 / 7.89
Joonia MielityinenTapanilan Erä5.67 / 5.67
Roni MikkiläNakkilan Vire8.80 / 8.80
Tobias MorenoLahden Ahkera11.22 / 11.22
Riku NaulaTurun Urheiluliitto13.62 / 13.62
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö6.58 / 6.58
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa7.24 / 7.24
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat12.48 / 12.48
Matias RäkköläinenJanakkalan Jana7.68 / 7.68
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö6.51 / 6.51
Leo RiippaTampereen Pyrintö - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi12.09 / 12.09
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi8.68 / 8.68
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö8.51 / 8.51
Aapo VanhanenEspoon Tapiot9.88 / 9.88
Oula VuoriTampereen Pyrintö7.16 / 7.16
Martti WalleniusKiukaisten Kisailijat8.55 / 8.55
 
P13 kiekko (32)
Emil AlhopuroEspoon Tapiot15.55 / 15.55
Benjamin BjörklöfIF Raseborg22.65 / 22.65
Elias EskolaUrjalan Urheilijat26.25 / 26.00
Theo GullbergVasa IS17.00 / 17.00
Aaro HartikainenTampereen Pyrintö26.12 / 26.12
Aarni IkäheimoEspoon Tapiot28.05 / 28.05
Kaapo IkonenLiperin Taimi21.86 / 21.86
Santtu KekkonenLahden Ahkera - / -
Ville KeronenOutokummun Partio27.60 / 27.60
Aarni KivistöTapanilan Erä16.10 / 16.10
Rasmus KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.17 / 20.17
Jussi KoskelaKangasalan Kisa33.73 / 33.73
Oliver KoskelainenLahden Ahkera30.71 / 30.71
Paavo LahtiTampereen Pyrintö16.07 / -
Niilo LaukkanenTammelan Ryske25.91 / 25.91
Olli MäkäläinenJyväskylän Kenttäurheilijat20.86 / 20.86
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.76 / 19.76
Joonia MielityinenTapanilan Erä - / -
Roni MikkiläNakkilan Vire27.85 / 27.85
Tobias MorenoLahden Ahkera29.96 / 29.96
Topias MustonenJoensuun Kataja27.48 / 27.48
Riku NaulaTurun Urheiluliitto39.74 / 39.74
William OlliVasa IS23.74 / 23.74
Oliver OvaskainenNoormarkun Nopsa25.64 / -
Valtteri PaksuniemiJyväskylän Kenttäurheilijat32.06 / 32.06
Saku PuustinenLahden Ahkera17.33 / 17.33
Aleksanteri SippolaLiperin Taimi23.14 / 23.14
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö20.77 / 20.77
Rihard TokkeKenttäurheilijat -5820.18 / 20.18
Niklas VäliläMaarian Mahti27.20 / 27.20
Aapo VanhanenEspoon Tapiot28.01 / 28.01
Oula VuoriTampereen Pyrintö17.81 / 17.81
 
T13 60m (99)
Carolina ÅhmanIF Drott 9.62 / 9.85
Emilia AhoTampereen Pyrintö 9.42 / 9.42
Erin BjörklöfIF Raseborg 9.71 / -
Peppi EronenOulun Pyrintö 9.87 / 9.87
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 8.67 / 8.67
Sointu FinniläGamlakarleby IF 9.61 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot 8.88 / 8.88
Julia GröndahlPorin Yleisurheilu 9.82 / 9.82
Leena HakalaUrjalan Urheilijat 9.24 / 9.26
Ranim HamdiTampereen Pyrintö 9.54 / 9.54
Aino HärkkiTampereen Pyrintö 9.26 / 9.26
Vieno HeinoHelsingin Kisa-Veikot 9.36 / -
Linnea HirveläLapuan Virkiä 8.53 / 8.53
Fanni HokkanenKuivasjärven Aura 9.10 / 9.10
Ella HyppöläKaipolan Vire 9.56 / -
Elli IsometsäKankaanpään Seudun Leisku 9.68 / -
Sini IssakainenÄänekosken Urheilijat 9.10 / 9.10
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö 9.65 / 9.65
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat 8.94 / 8.94
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot 8.64 / 8.64
Emma KantolaEspoon Tapiot 9.92 / 9.92
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 8.59 / 8.59
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 8.40 / 8.40
Nea-Kaisa KatajaPorin Yleisurheilu 9.43 / 9.43
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / -
Janita KinnanenVammalan seudun Voima 8.78 / 8.78
Anna-Riikka KlemolaKangasniemen Kalske 9.51 / -
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat 8.36 / 8.36
Arianna KortelainenValkealan Kajo10.23 / -
Armi KoskelaOulun Pyrintö 8.74 / 8.74
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot 8.79 / 8.79
Siiri KukkolaKuivasjärven Aura 9.14 / 9.14
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö 9.10 / 9.10
Matilda LahtiEspoon Tapiot 8.76 / 8.76
Olivia LainePohjan Koitto 8.65 / 8.65
Angelina LaurénIF Åsarna 8.64 / 8.64
Miranda LehtimäkiForssan Salama 9.01 / 9.01
Tilda LeppämäkiViipurin Urheilijat10.13 / -
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.05 / 9.05
Elina LikhanovaLiperin Taimi 8.97 / 8.97
Anni LinteläPohjan Koitto 9.28 / 9.28
Pinja LiskiHelsingin Tarmo 9.50 / 9.50
Viiu LiskiNummen Kipinä 9.17 / 9.17
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.12 / 9.12
Milja LumijärviLimingan Niittomiehet 9.46 / 9.46
Mila MäentakanenTampereen Pyrintö 9.28 / 9.28
Siiri MäkeläLauttakylän Luja 9.04 / 9.04
Ida MäkiLoimaan Leisku 8.59 / 8.59
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö 9.05 / 9.05
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo 9.61 / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja 9.03 / 9.03
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.09 / 9.15
Ella MikkolaTampereen Pyrintö 9.05 / 9.05
Emma MoilanenImatran Urheilijat 9.15 / 9.15
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.18 / 9.18
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat 8.65 / 8.65
Martta NieminenTampereen Pyrintö 9.65 / 9.65
Elina NiinikangasValkealan Kajo 9.74 / 9.74
Venla NiskanenHämeenlinnan Tarmo - / -
Salla NurminenTampereen Pyrintö10.21 / 10.21
Edit PalménEspoon Tapiot 9.52 / 9.52
Carla PeltoniemiPorin Yleisurheilu10.16 / 10.16
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot 8.16 / 8.16
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat 8.86 / 8.86
Sonja PurmonenLiperin Taimi 9.62 / 9.62
Veronica RaikulaGamlakarleby IF 9.31 / -
Sini RantalaTampereen Pyrintö 8.58 / 8.58
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.50 / -
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat 8.65 / 8.65
Åsa RehnOrimattilan Jymy 8.76 / 8.86
Venla ReunanenHelsingfors IFK 8.55 / 8.55
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot 9.18 / 9.18
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö 9.00 / 9.00
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot 8.73 / 8.73
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi 9.16 / 9.16
Vanessa SalminenForssan Salama 8.85 / 8.85
Celina SalonenLahden Ahkera 8.66 / 8.66
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö 9.76 / -
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö 9.29 / 9.29
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.10 / 9.10
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.54 / 9.54
Emilia SiggbergEsbo IF 8.82 / 8.82
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö 9.96 / -
Elsa StadigValkealan Kajo - / -
Emma StåhlbergKaarinan Ura 9.47 / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo 8.54 / -
Pihla SuikkanenHämeenlinnan Tarmo10.59 / -
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot 9.04 / -
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit 8.61 / 8.61
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo 8.56 / 8.56
Moona VaalikiviTampereen Pyrintö 9.03 / 9.03
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.31 / 8.31
Ella VäisänenAsikkalan Raikas 8.76 / 8.76
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat 9.58 / 9.58
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo 8.96 / 8.96
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat 9.45 / 9.45
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.52 / 8.52
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.54
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat - / -
 
T13 1000m (35)
Anni AllemandViipurin Urheilijat3:46.90 / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna3:54.94 / 3:54.94
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:18.32 / 3:18.32
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat3:54.08 / 3:58.03
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat3:47.73 / 3:47.73
Vieno HeinoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja - / -
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3:36.97 / -
Selina KalliorinneVihdin Viesti4:13.41 / -
Ella KausePorin Yleisurheilu - / -
Meeri KolisevaJanakkalan Jana3:36.85 / 3:36.85
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama3:21.81 / 3:21.81
Tilda LeppämäkiViipurin Urheilijat - / -
Mianna LiimatainenSaarijärven Pullistus3:38.08 / 3:38.08
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna3:51.32 / 3:51.32
Pinja LindstedtPorvoon Urheilijat3:05.53 / 3:05.53
Maiju MäkeläVantaan Salamat3:29.11 / 3:29.11
Nella MäkynenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
Sointu OinasPohjan Koitto3:21.74 / 3:21.74
Edit PalménEspoon Tapiot3:22.05 / 3:22.05
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat3:14.25 / -
Matilda PennanenEsbo IF3:43.24 / -
Emmi PiispanenLahden Ahkera3:25.06 / 3:25.06
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:36.15 / 3:36.15
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi - / -
Celina SalonenLahden Ahkera3:16.77 / 3:16.77
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö3:59.38 / -
Elsa StadigValkealan Kajo - / -
Ellen TelenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3:35.58 / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna3:50.76 / 3:50.76
Taimi VallinojaHelsingin Kisa-Veikot3:20.26 / 3:20.26
Melina VertalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:24.00 / 3:24.00
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja - / -
 
T13 60m aj (54)
Erin BjörklöfIF Raseborg14.13 / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö11.94 / 11.94
Mia FlinkEspoon Tapiot10.33 / 10.33
Leena HakalaUrjalan Urheilijat10.86 / 10.86
Aino HärkkiTampereen Pyrintö12.56 / 12.56
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat15.17 / 15.17
Linnea HirveläLapuan Virkiä 9.72 / 9.72
Sini IssakainenÄänekosken Urheilijat11.32 / 11.32
Neela JakonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo 9.68 / 9.68
Kerttu KaiholaJoensuun Kataja12.04 / 12.04
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.17 / 11.17
Iida KastarinenTampereen Pyrintö 9.70 / 9.70
Nea-Kaisa KatajaPorin Yleisurheilu11.67 / 11.67
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo11.77 / 11.77
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot10.88 / 10.88
Helmi KunnariPohjan Koitto10.59 / 10.59
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö11.63 / 11.63
Matilda LahtiEspoon Tapiot10.43 / 10.45
Olivia LainePohjan Koitto11.01 / 11.01
Miranda LehtimäkiForssan Salama10.76 / 10.76
Tilda LeppämäkiViipurin Urheilijat - / -
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat10.54 / 10.54
Elina LikhanovaLiperin Taimi11.89 / 11.89
Pinja LiskiHelsingin Tarmo13.34 / 13.34
Annie LundénIF Drott - / -
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö10.21 / 10.21
Liisa MarttilaHämeenlinnan Tarmo12.98 / -
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja - / -
Matilda MehtoNaantalin Löyly11.34 / 12.33
Ella MikkolaTampereen Pyrintö11.61 / 11.61
Sointu OinasPohjan Koitto10.59 / 10.59
Miina PaijaUrjalan Urheilijat12.61 / -
Edit PalménEspoon Tapiot11.31 / 11.31
Matilda PennanenEsbo IF11.06 / 11.06
Sonja PurmonenLiperin Taimi12.35 / 12.35
Veronica RaikulaGamlakarleby IF - / -
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.04 / 11.04
Aava RaudaskoskiKokkolan Työväen Urheilijat10.35 / 10.35
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot11.65 / 11.65
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot11.21 / 11.21
Elina RuusuvuoriLiperin Taimi12.00 / 12.00
Vanessa SalminenForssan Salama10.99 / -
Celina SalonenLahden Ahkera10.59 / 10.59
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö12.53 / -
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö12.24 / 12.24
Emilia SiggbergEsbo IF10.53 / 10.53
Pamela SilvennoinenEspoon Tapiot - / -
Hanna SipponenKuopion Reipas12.70 / 12.70
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot10.12 / 10.12
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo12.45 / 12.45
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 9.99 / -
Iiris VoutilainenJoensuun Kataja10.55 / 10.55
 
T13 korkeus (33)
Anni AllemandViipurin Urheilijat - / -
Julia Ant-WuorinenHelsingin Kisa-Veikot1.25 / 1.25
Petra BromanPorin Yleisurheilu1.10 / 1.10
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Sointu FinniläGamlakarleby IF1.26 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot1.53 / 1.53
Vieno HeinoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö1.31 / 1.31
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo1.53 / 1.53
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo1.25 / 1.25
Olivia LainePohjan Koitto1.40 / 1.40
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat1.30 / 1.30
Elina LikhanovaLiperin Taimi1.30 / 1.30
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna1.27 / 1.27
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.33 / 1.33
Pinja LiskiHelsingin Tarmo1.29 / 1.29
Venla LiukkonenJanakkalan Jana1.35 / 1.35
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö1.38 / 1.38
Ella MikkolaTampereen Pyrintö1.50 / 1.50
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu1.46 / 1.46
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat1.45 / 1.45
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.40 / 1.40
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö1.35 / 1.35
Pamela SilvennoinenEspoon Tapiot - / -
Hanna SipponenKuopion Reipas1.40 / 1.40
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö1.00 / 1.00
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna1.37 / 1.37
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot1.31 / 1.25
Nelli TuunanenJyväskylän Kenttäurheilijat1.25 / 1.25
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo1.25 / 1.25
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat1.30 / 1.30
Emmi VidqvistUlvila Sport Team1.35 / 1.35
Nuppu WillmanNoormarkun Nopsa1.55 / 1.55
 
T13 pituus (87)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Emilia AhoTampereen Pyrintö3.82 / 3.82
Anni AllemandViipurin Urheilijat3.20 / -
Julia Ant-WuorinenHelsingin Kisa-Veikot3.91 / 3.91
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Hilda ErholtzOulun Pyrintö3.91 / 3.91
Peppi EronenOulun Pyrintö3.50 / 3.50
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto4.62 / 4.62
Sointu FinniläGamlakarleby IF3.36 / -
Mia FlinkEspoon Tapiot4.57 / 4.57
Julia GröndahlPorin Yleisurheilu - / -
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus3.84 / 3.75
Leena HakalaUrjalan Urheilijat4.16 / 4.16
Lumi HarjulehtoJyväskylän Kenttäurheilijat3.29 / 3.03
Aino HärkkiTampereen Pyrintö3.63 / 3.63
Vieno HeinoHelsingin Kisa-Veikot - / -
Fanni HokkanenKuivasjärven Aura4.26 / 4.26
Ella HyppöläKaipolan Vire4.00 / 4.00
Sini IssakainenÄänekosken Urheilijat3.88 / 3.88
Erika JuseliusHämeenlinnan Tarmo4.80 / 4.80
Saana KajanderKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.04 / 3.89
Sissi KaksonenHyvinkään seudun Urheilijat3.65 / -
Silja KallioinenMikkelin Kilpa-Veikot4.42 / 4.42
Emma KantolaEspoon Tapiot3.73 / 3.73
Iida KastarinenTampereen Pyrintö5.12 / 5.12
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot4.29 / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo3.95 / 3.95
Anna-Riikka KlemolaKangasniemen Kalske4.12 / 4.12
Nea KoppeliJyväskylän Kenttäurheilijat4.80 / 4.80
Arianna KortelainenValkealan Kajo - / -
Armi KoskelaOulun Pyrintö4.34 / 4.34
Siiri KukkolaKuivasjärven Aura3.95 / 3.95
Helmi KunnariPohjan Koitto4.32 / 4.32
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö3.80 / 3.80
Olivia LainePohjan Koitto4.69 / 4.69
Angelina LaurénIF Åsarna4.19 / 4.19
Miranda LehtimäkiForssan Salama4.22 / 4.22
Tilda LeppämäkiViipurin Urheilijat - / -
Joanna LeppänenJyväskylän Kenttäurheilijat3.92 / 3.92
Elina LikhanovaLiperin Taimi4.37 / 4.37
Lilli LindgrenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.91 / 3.91
Pinja LiskiHelsingin Tarmo4.12 / 4.12
Viiu LiskiNummen Kipinä - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna4.18 / 4.16
Milja LumijärviLimingan Niittomiehet3.85 / 3.85
Annie LundénIF Drott4.26 / -
Ida MäkiLoimaan Leisku4.68 / 4.68
Juuli MarkkulaTampereen Pyrintö4.47 / 4.47
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja4.33 / 4.33
Ella MikkolaTampereen Pyrintö4.53 / 4.53
Emma MoilanenImatran Urheilijat4.17 / 4.17
Hanna MustonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.12 / 4.12
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat4.31 / 4.31
Martta NieminenTampereen Pyrintö3.53 / -
Elina NiinikangasValkealan Kajo3.33 / 3.08
Salla NurminenTampereen Pyrintö - / -
Sointu OinasPohjan Koitto - / -
Edit PalménEspoon Tapiot3.91 / 3.91
Carla PeltoniemiPorin Yleisurheilu - / -
Matilda PennanenEsbo IF3.98 / 3.98
Anniina PiipponenVeitsiluodon Kisaveikot5.00 / 5.00
Elsa PinolaHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sonja PurmonenLiperin Taimi3.70 / 3.70
Veronica RaikulaGamlakarleby IF3.76 / -
Sini RantalaTampereen Pyrintö4.33 / 4.33
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.75 / 3.75
Venla ReunanenHelsingfors IFK5.07 / 5.07
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot4.08 / 4.08
Iida RuohoTurun Urheiluliitto4.06 / 4.06
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö4.18 / 4.18
Minni RuskaHelsingin Kisa-Veikot4.03 / -
Celina SalonenLahden Ahkera4.32 / 4.32
Juuli SaloniemiTampereen Pyrintö3.47 / -
Lotta SavilahtiTampereen Pyrintö4.03 / 4.03
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat3.89 / 3.89
Fanny-Amanda SeppäläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.02 / 4.02
Hanna SipponenKuopion Reipas3.71 / 3.59
Lotta SiukonenTampereen Pyrintö - / -
Elsa StadigValkealan Kajo - / -
Vanessa StoreKälviän Tarmo4.90 / 4.90
Meeri TorssonenLiperin Taimi3.69 / 3.69
Jenniina TuuraKalajoen Junkkarit3.70 / -
Ella VäisänenAsikkalan Raikas4.03 / 4.03
Ronja VäliheikkiVantaan Salamat3.83 / 3.83
Vilja ValtakariHelsingin Tarmo3.91 / 3.91
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat3.93 / 3.93
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu4.64 / 4.64
 
T13 kuula (37)
Anni AllemandViipurin Urheilijat5.63 / 5.63
Julia Ant-WuorinenHelsingin Kisa-Veikot6.81 / 6.81
Erin BjörklöfIF Raseborg7.82 / 7.82
Roosa HaanpääViialan Valtti12.21 / 12.21
Ranim HamdiTampereen Pyrintö8.65 / 8.65
Aino HärkkiTampereen Pyrintö6.55 / 6.55
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat7.75 / 7.75
Elli IsometsäKankaanpään Seudun Leisku8.92 / 8.92
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö8.73 / 8.73
Sara JousimaaHyvinkään seudun Urheilijat9.14 / 9.14
Emma KantolaEspoon Tapiot - / -
Pinja KärhäSomeron Esa13.35 / 13.35
Venla KärhäSomeron Esa11.47 / 11.47
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot7.41 / -
Tuulia KiuruHelsingin Tarmo7.16 / 7.16
Arianna KortelainenValkealan Kajo6.57 / 6.57
Ronja LjungbergIF Åsarna9.59 / 9.59
Leia LommiKarhulan Urheilijat10.10 / 10.10
Siiri MäkeläLauttakylän Luja9.63 / 9.63
Nina MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat7.46 / 7.46
Mimmi MarttinenJoensuun Kataja7.75 / 7.75
Matilda MehtoNaantalin Löyly10.10 / 10.10
Silja NiemiMäntsälän Urheilijat9.13 / 9.13
Sini RantalaTampereen Pyrintö - / -
Natalie SaarinenEspoon Tapiot11.86 / 11.86
Vanessa SalminenForssan Salama9.84 / 9.84
Hilla SaviojaJyväskylän Kenttäurheilijat7.97 / 7.97
Antonina ShveykovskayaKuivasjärven Aura9.70 / 9.70
Emilia SiggbergEsbo IF8.63 / 8.63
Alisa SyrjäläTammelan Ryske9.47 / 9.47
Oona TolvanenLiperin Taimi6.62 / 6.62
Meeri TorssonenLiperin Taimi7.49 / 7.49
Iida TossavainenHelsingin Kisa-Veikot7.05 / 7.05
Ella VäisänenAsikkalan Raikas6.40 / 6.40
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat9.03 / 9.03
Ainu VerhoLempäälän Kisa Yleisurheilu7.95 / 7.95
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto10.09 / 10.09
 
T13 keihäs (28)
Petra BromanPorin Yleisurheilu9.18 / -
Ranim HamdiTampereen Pyrintö22.95 / 22.95
Pinja HeinoJyväskylän Kenttäurheilijat23.22 / 23.22
Hanna HenttonenJanakkalan Jana15.51 / 14.14
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö20.90 / 20.90
Ella KausePorin Yleisurheilu37.50 / 37.50
Venla KetoHelsingin Kisa-Veikot15.71 / 15.71
Arianna KortelainenValkealan Kajo24.10 / 24.10
Ruusu KoskelaHelsingin Kisa-Veikot19.69 / 19.69
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö16.43 / 16.43
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna17.70 / 16.73
Venla LiukkonenJanakkalan Jana18.65 / 18.65
Ronja LjungbergIF Åsarna23.57 / 23.57
Nina MäkinenSeinäjoen Seudun Urheilijat - / -
Martta NieminenTampereen Pyrintö20.63 / 20.63
Miina PaijaUrjalan Urheilijat29.47 / 29.47
Emmi PitkäkangasAlajärven Ankkurit30.14 / 30.14
Sonja PurmonenLiperin Taimi23.00 / 23.00
Heta RantanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu19.09 / 19.09
Iida RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot - / -
Angeliina RuotsalainenTampereen Pyrintö20.43 / 20.43
Natalie SaarinenEspoon Tapiot35.90 / 35.90
Antonina ShveykovskayaKuivasjärven Aura26.40 / 26.40
Alisa SyrjäläTammelan Ryske29.46 / 29.46
Jenni VäänänenLahden Ahkera34.71 / 34.71
Eevi VatkaToijalan Vauhti30.37 / 30.37
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto33.06 / 33.06
Julia VuoriForssan Salama34.26 / 34.26
 
P12 60m (51)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat 9.85 / 9.85
Miska AnttonenImatran Urheilijat 9.42 / 9.42
Eeli BengsVasa IS 9.20 / 9.20
Aatos ForssTampereen Pyrintö 9.56 / 9.56
Eero HakolaLiedon Parma 8.89 / 8.89
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot 9.12 / 9.12
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku 9.13 / 9.15
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 9.15 / 9.15
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö 8.78 / 8.78
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 8.59 / 8.59
Urho JärvinenJyväskylän Kenttäurheilijat 8.72 / 8.72
Noel JoensuuVantaan Salamat - / -
Roope JokinenHelsingin Kisa-Veikot 9.32 / 9.32
Kalle KarimäkiLahden Ahkera 8.89 / 8.89
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera 9.39 / 9.39
Elmer KeinänenEsbo IF 9.05 / 9.05
Väinö KekkonenOulun Pyrintö 9.41 / 9.41
Miihkali KerkkänenVammalan seudun Voima10.17 / 10.17
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.03 / 10.03
Aaro KuorelahtiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.14 / 9.14
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo10.22 / 10.22
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus 9.32 / -
Haiku LassilaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.47 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.21 / 9.21
Kaspian LindholmEsbo IF 8.72 / 8.72
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö 9.42 / 9.42
Sakari MäkeläLauttakylän Luja - / -
Verneri MarttilaLahden Ahkera 8.55 / 8.55
August MikkolaEspoon Tapiot 8.92 / 8.92
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Max NybergIF Raseborg 8.74 / 8.74
Aapeli OilaEspoon Tapiot 8.67 / 8.67
Elias PaasilaGamlakarleby IF 8.77 / 8.77
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat 9.26 / 9.39
Arttu PeräläParkanon Urheilijat 9.43 / 9.51
Noel PiirainenTampereen Pyrintö 9.58 / 9.58
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö 8.85 / 8.85
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö10.61 / 10.61
Rasmus SalminenForssan Salama 9.81 / 9.81
Onni SavolainenKuivasjärven Aura 8.96 / 8.96
Elia SeitaniemiOulun Pyrintö10.56 / 10.56
Bernard SjöblomHelsingfors IFK10.16 / 10.16
Max SundholmEsbo IF 9.10 / 9.10
Jonatan SunilaKaarinan Ura 9.17 / 9.17
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö 8.74 / 8.74
Markus VainioLahden Ahkera 8.91 / 8.91
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot 8.98 / 8.98
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot 9.30 / 9.30
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset 9.02 / 9.02
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa 9.95 / 9.95
 
P12 1000m (20)
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3:28.85 / 3:28.85
Väinö KekkonenOulun Pyrintö3:51.41 / -
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö3:37.23 / -
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo - / -
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto3:12.76 / 3:12.76
Otso LeinonenNurmijärven Yleisurheilu4:00.91 / -
Nikolas LindénLoimaan Leisku3:35.74 / 3:35.74
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto3:30.02 / 3:30.02
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Samuli SaarikoskiKeravan Urheilijat3:18.90 / 3:18.90
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot4:06.23 / -
Max SundholmEsbo IF3:21.94 / 3:21.94
Joel TulikouraEsbo IF3:24.14 / 3:24.14
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:19.99 / 3:19.99
Tatu VirtanenLiedon Parma3:06.50 / 3:06.50
Anton YlärakkolaNurmijärven Yleisurheilu - / -
 
P12 60m aj (27)
Eeli BengsVasa IS - / -
Aatos ForssTampereen Pyrintö12.23 / 12.23
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku11.07 / 11.07
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot10.91 / 10.91
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat11.04 / 11.04
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö12.51 / 12.51
Väinö KekkonenOulun Pyrintö12.00 / 12.00
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö11.68 / 11.68
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö12.12 / 12.12
August MikkolaEspoon Tapiot13.72 / 13.72
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu10.98 / 10.98
Aapeli OilaEspoon Tapiot11.42 / 11.42
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu13.04 / 13.04
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat - / -
Noel PiirainenTampereen Pyrintö12.55 / 12.55
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Elia SeitaniemiOulun Pyrintö14.16 / 14.16
Bernard SjöblomHelsingfors IFK - / -
Julius SteinerHelsingin Kisa-Veikot - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva11.48 / 11.48
Markus VainioLahden Ahkera10.79 / 10.79
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot11.53 / 11.53
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot10.92 / 10.92
 
P12 korkeus (28)
Miska AnttonenImatran Urheilijat1.28 / 1.28
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö1.23 / 1.23
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot1.00 / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot1.37 / 1.37
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku1.35 / 1.35
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet1.35 / 1.35
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto1.18 / 1.18
Noel JoensuuVantaan Salamat - / -
Roope JokinenHelsingin Kisa-Veikot1.19 / 1.19
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat1.30 / 1.30
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot1.30 / 1.30
Elmer KeinänenEsbo IF1.41 / 1.41
Väinö KekkonenOulun Pyrintö1.35 / 1.35
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö1.35 / 1.35
Nikolas LindénLoimaan Leisku1.22 / 1.22
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö1.05 / 1.05
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.35 / 1.35
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.45 / 1.45
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat1.40 / 1.40
Aapeli OilaEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.44 / 1.44
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat1.45 / 1.45
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.23 / 1.23
Noel PiirainenTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Elia SeitaniemiOulun Pyrintö1.20 / 1.20
Bernard SjöblomHelsingfors IFK1.27 / 1.27
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot1.36 / 1.36
Juho ViitanenNoormarkun Nopsa1.30 / 1.30
 
P12 pituus (47)
Olli AhvenjärviVehmaisten Urheilijat - / -
Eeli BengsVasa IS - / -
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö3.73 / 3.73
Aatos ForssTampereen Pyrintö3.44 / 3.44
Aarne HannikainenHelsingin Kisa-Veikot3.97 / 3.97
Jasper HeikkiniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Rasmus HeiniluomaKankaanpään Seudun Leisku4.22 / 4.22
Onni HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot4.43 / 4.43
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Eelis HyvärinenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö3.95 / 3.95
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto4.20 / 4.20
Noel JoensuuVantaan Salamat - / -
Roope JokinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Ville KankainenÄänekosken Urheilijat - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera3.94 / 3.94
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö3.98 / 3.98
Miihkali KerkkänenVammalan seudun Voima3.36 / 3.36
Topi KopsaLappeenrannan Urheilu-Miehet3.46 / 3.46
Jalmari KoskinenTampereen Pyrintö3.51 / 3.51
Aaro KuorelahtiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Leo LaaksonenHelsingin Tarmo - / -
Paavo LaasanenSiilinjärven Ponnistus3.90 / 3.90
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Sakari MäkeläLauttakylän Luja3.75 / 3.75
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
August MikkolaEspoon Tapiot - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.50 / 4.50
Aapeli OilaEspoon Tapiot - / -
Elias OksanenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu3.91 / 3.91
Elias PaasilaGamlakarleby IF - / -
Niilo PelliPolvijärven Urheilijat3.92 / 3.92
Noel PiirainenTampereen Pyrintö3.52 / 3.52
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö4.27 / 4.27
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö3.23 / 3.23
Onni SavolainenKuivasjärven Aura4.18 / 4.18
Elia SeitaniemiOulun Pyrintö3.22 / 3.22
Max SundholmEsbo IF - / -
Jonatan SunilaKaarinan Ura - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö4.26 / 4.26
Veikko ValovirtaEspoon Tapiot - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot - / -
Joona ViitalaPetäjäveden Petäjäiset4.54 / 4.54
 
P12 kuula (17)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö9.60 / 9.60
Nooa HyvärinenTampereen Pyrintö - / -
Ville IsokääntäAlavieskan Viri7.43 / 7.43
Joona JuusoKiimingin Urheilijat8.12 / 8.12
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.43 / 10.43
Kalle KarimäkiLahden Ahkera - / -
Väinö KekkonenOulun Pyrintö6.84 / 6.84
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto7.59 / 7.59
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat10.34 / 10.34
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto7.29 / 7.29
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat - / -
Max NybergIF Raseborg9.52 / 9.52
Onni SavolainenKuivasjärven Aura9.69 / 9.69
Bernard SjöblomHelsingfors IFK7.93 / 7.93
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Riku Uusi-ErkkiläTampereen Pyrintö - / -
Teodor VeselinovicEspoon Tapiot7.23 / 7.23
 
P12 kiekko (30)
Aarni ElomaaTampereen Pyrintö25.68 / 25.68
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Aron HäyrynenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Jasper HeikkiniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Olli HuttunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Ville IsokääntäAlavieskan Viri - / -
Joona JuusoKiimingin Urheilijat - / -
Jesse KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu18.57 / 18.57
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera - / -
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Aaro KuorelahtiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Topi NiemiRiihimäen Kisko - / -
Noel NikulainenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat - / -
Veikka NordbergNakkilan Vire12.52 / 12.52
Max NybergIF Raseborg - / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aleksi PasanenSiilinjärven Ponnistus - / -
Matias PietarinenLiperin Taimi - / -
Aleksi PohjolaOulun Pyrintö16.36 / -
Niilo RaudaskoskiOulun Pyrintö - / -
Samuli RomakkaniemiKuopion Reipas - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva - / -
Kalle TorssonenLiperin Taimi - / -
Markus VainioLahden Ahkera - / -
 
T12 60m (103)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.15 / 9.15
Veera AhokasOulun Pyrintö10.23 / 10.23
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö10.92 / -
Roosa AulamoTampereen Pyrintö10.18 / 10.18
Dayna AustenGamlakarleby IF 9.01 / -
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Frida BlomfeltEsbo IF 9.09 / 9.09
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot 9.29 / 9.29
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire 8.80 / 8.80
Mathilda GranvikEsbo IF 8.76 / 8.76
Jenny GrönholmJyväskylän Kenttäurheilijat 9.79 / 9.79
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura 9.39 / 9.39
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot 9.92 / 9.92
Sara HämelinEsbo IF 9.81 / 9.81
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.39 / 9.39
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö 9.22 / 9.22
Iida HeinoPyhtään Yritys 8.80 / 8.80
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.49 / 9.49
Tessa HerronenKokkolan Veikot10.21 / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat 9.10 / 9.10
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot 9.26 / 9.31
Sarah IsakssonBorgå Akilles10.04 / -
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat 9.24 / 9.24
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.79 / 9.79
Camilla JunesEspoon Tapiot 9.22 / 9.22
Emma JuntunenKajaanin Kipinä 8.61 / 8.61
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot 9.62 / 9.62
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.50 / 9.50
Lotta KeroTurun Urheiluliitto10.42 / 10.42
Neea KesoTampereen Pyrintö 8.91 / 8.91
Jade KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo 9.77 / 9.77
Nea KokkoTampereen Pyrintö10.57 / 10.70
Dagmar KontiosaloPohjan Koitto 9.53 / 9.53
Carolina KortellGamlakarleby IF - / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu 8.68 / 8.68
Aura KulmalaTampereen Pyrintö 9.84 / 9.84
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat 9.17 / 9.17
Livia KytömaaEspoon Tapiot 9.45 / 9.45
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö10.23 / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot 9.01 / 9.01
Liia LiskiNummen Kipinä 9.65 / 9.65
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.19 / 9.19
Milja LoukonenTampereen Pyrintö10.87 / 10.94
Anna LuhtHelsingin Tarmo10.46 / 10.46
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö 8.72 / 8.72
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat 9.91 / 9.91
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu10.13 / 10.13
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö 9.44 / 9.44
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat 9.56 / 9.56
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat 9.45 / 9.45
Oona MongolVehmaisten Urheilijat - / -
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo 9.61 / 9.61
Helmi NieminenVantaan Salamat 9.45 / 9.45
Anni NiskalaOulun Pyrintö 9.65 / 9.65
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske 9.99 / 9.99
Meea OikariSaarijärven Pullistus 9.76 / 9.76
Anni OlliKarhulan Katajaiset 9.55 / 9.55
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat 8.87 / 8.87
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.18 / 9.18
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja 9.22 / 9.22
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat 9.30 / 9.30
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot 8.95 / 8.95
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu 8.92 / 8.92
Teea RajalaTampereen Pyrintö 9.32 / 9.32
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat 9.71 / 9.71
Olivia RautiainenEspoon Tapiot 8.91 / 8.91
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö 9.21 / 9.21
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.33 / 9.33
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto 9.72 / 9.72
Elle SaariEspoon Tapiot 9.09 / 9.09
Ida SaarinenVilppulan Veikot 9.88 / 9.88
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat10.01 / 10.01
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot 8.83 / 8.83
Maija SantanenJanakkalan Jana 9.44 / 9.44
Janni SavolainenLahden Ahkera 9.10 / 9.10
Noora SavolainenMaaningan Mahti 9.27 / 9.27
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot 9.27 / 9.27
Sini SeppänenTampereen Pyrintö 9.52 / 9.52
Lidia SieppiPohjan Koitto 9.97 / 9.97
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat10.29 / -
Tara SohloEspoon Tapiot 9.26 / 9.26
Linnea StrandvallIK Falken 9.23 / 9.23
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat 8.91 / 8.91
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.43 / 9.43
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö 8.40 / 8.40
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö 9.57 / 9.57
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Vilma ToivonenLoimaan Leisku 9.78 / 9.78
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo 9.28 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.24 / 9.24
Jessica TuominenHelsingin Tarmo 9.68 / -
Linnea TuominenPorin Yleisurheilu 9.43 / 9.43
Eerika TuovinenPorin Yleisurheilu 9.67 / 9.67
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -68 9.07 / 9.07
Janette VähäojaTampereen Pyrintö 9.58 / 9.58
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu 8.76 / 8.76
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.39 / 9.39
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus 8.94 / 8.94
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.07 / -
 
T12 1000m (27)
Veera AhokasOulun Pyrintö - / -
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö - / -
Frida BlomfeltEsbo IF3:43.19 / 3:43.19
Vanessa DalezEspoon Tapiot - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi4:06.82 / 4:06.82
Taika HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3:28.41 / 3:28.41
Tessa HerronenKokkolan Veikot - / -
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana4:21.76 / -
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Lotta KeroTurun Urheiluliitto4:00.52 / 4:00.52
Dagmar KontiosaloPohjan Koitto4:11.04 / -
Aura KulmalaTampereen Pyrintö - / -
Livia KytömaaEspoon Tapiot3:30.03 / 3:30.03
Iida LehtoTurun Urheiluliitto4:22.28 / -
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Elina NaumanenJoroisten Urheilijat - / -
Erika ParkkonenJyväskylän Kenttäurheilijat3:35.52 / 3:35.52
Iida PiispanenLahden Ahkera3:49.25 / 3:49.25
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat3:22.15 / 3:22.15
Teea RajalaTampereen Pyrintö - / -
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö - / -
Suvi ReunanenLahden Ahkera - / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Lidia SieppiPohjan Koitto4:26.21 / -
Hilla TuominenLahden Ahkera3:27.01 / 3:27.01
Janette VähäojaTampereen Pyrintö4:03.92 / -
 
T12 60m aj (42)
Roosa AulamoTampereen Pyrintö - / -
Frida BlomfeltEsbo IF11.75 / 11.75
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat11.59 / 11.59
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot10.69 / 10.69
Nelli FlyktmanKaipolan Vire10.97 / 10.97
Mathilda GranvikEsbo IF10.92 / 10.92
Inka HämäläinenJanakkalan Jana11.52 / 11.52
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö13.03 / 13.03
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat12.94 / 12.94
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat11.40 / 11.40
Camilla JunesEspoon Tapiot12.30 / 12.30
Emma JuntunenKajaanin Kipinä10.54 / 10.54
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot14.30 / 14.30
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo12.63 / 12.63
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu10.84 / 10.84
Aura KulmalaTampereen Pyrintö13.44 / 13.44
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset - / -
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu11.85 / 11.85
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Venla MattilaToijalan Vauhti - / -
Oona MongolVehmaisten Urheilijat - / -
Anni NiskalaOulun Pyrintö11.16 / 11.16
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot11.83 / 11.83
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat10.97 / 10.97
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat - / -
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu12.92 / 12.92
Olivia RautiainenEspoon Tapiot12.28 / 12.28
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö12.70 / 12.70
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto13.53 / 13.53
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Elle SaariEspoon Tapiot11.29 / 11.29
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot10.30 / 10.30
Janni SavolainenLahden Ahkera10.63 / 10.63
Noora SavolainenMaaningan Mahti12.69 / 12.69
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Tara SohloEspoon Tapiot11.50 / 11.50
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö10.47 / 10.47
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
 
T12 korkeus (45)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu1.41 / 1.41
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö1.07 / 1.07
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire1.41 / 1.41
Inka HämäläinenJanakkalan Jana1.36 / 1.36
Sara HämelinEsbo IF1.35 / 1.35
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat1.28 / 1.28
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.20 / 1.12
Eevi KarheTampereen Pyrintö1.26 / 1.26
Jade KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo1.23 / 1.23
Venla KoponenPorin Tarmo1.25 / 1.25
Carolina KortellGamlakarleby IF - / -
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset1.39 / 1.39
Emma LatvalaLappajärven Veikot1.35 / 1.35
Mira LautalaTampereen Urheilijat -381.04 / 1.04
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö1.06 / 1.06
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Liia LiskiNummen Kipinä1.26 / 1.26
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu1.31 / 1.31
Oona MongolVehmaisten Urheilijat - / -
Jemina NieminenTampereen Pyrintö1.07 / 1.07
Anni NiskalaOulun Pyrintö1.30 / 1.30
Meea OikariSaarijärven Pullistus1.19 / 1.19
Anni OlliKarhulan Katajaiset1.28 / 1.25
Olivia OllikkaLahden Ahkera1.42 / 1.42
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat1.20 / 1.20
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat1.35 / 1.35
Aino RajanenMäntsälän Urheilijat - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot1.30 / 1.30
Ida SaarinenVilppulan Veikot1.26 / 1.26
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat1.23 / 1.23
Naima SainioHelsingin Kisa-Veikot1.45 / 1.45
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot1.25 / 1.25
Tara SohloEspoon Tapiot1.25 / 1.25
Linnea StrandvallIK Falken1.26 / 1.26
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.31 / 1.31
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto1.22 / 1.22
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko1.57 / 1.57
Eerika TuovinenPorin Yleisurheilu1.21 / 1.21
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu1.38 / 1.38
 
T12 pituus (97)
Elina AnttolainenTampereen Pyrintö2.71 / 2.71
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Catarine BillinghamHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Frida BlomfeltEsbo IF4.01 / 4.01
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat3.92 / 3.92
Nella EiromaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Olivia FagerholmJoutsan Pommi - / -
Nelli FlyktmanKaipolan Vire - / -
Enna HämäläinenHämeenlinnan Tarmo - / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana4.00 / 4.00
Milla HämäläinenKuivasjärven Aura3.94 / 3.94
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Jade HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.97 / 3.97
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö3.41 / 3.41
Iida HeinoPyhtään Yritys4.63 / 4.63
Tessa HerronenKokkolan Veikot - / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat4.30 / 4.30
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat3.34 / 3.34
Cecilia HirveläKangasalan Urheilijat -68 - / -
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Ida HolmilaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Venla HyvöläJanakkalan Jana - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat4.09 / 4.09
Aida JokirantaViipurin Urheilijat - / -
Camilla JunesEspoon Tapiot3.69 / 3.69
Emma JuntunenKajaanin Kipinä4.57 / 4.57
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto4.01 / 4.01
Esta KaulerLimingan Niittomiehet3.15 / 3.15
Neea KesoTampereen Pyrintö4.36 / 4.36
Jade KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Matilda KoivistoSeinäjoen Seudun Urheilijat4.14 / 4.14
Nea KokkoTampereen Pyrintö - / -
Dagmar KontiosaloPohjan Koitto4.03 / 4.03
Venla KoponenPorin Tarmo - / -
Carolina KortellGamlakarleby IF - / -
Aura KulmalaTampereen Pyrintö3.65 / 3.65
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat3.92 / 3.92
Iiris LaaksonenKarhulan Katajaiset3.89 / 3.89
Emma LatvalaLappajärven Veikot3.56 / 3.56
Mira LautalaTampereen Urheilijat -38 - / -
Josefina LehtinenTampereen Pyrintö - / -
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Lena LiimatainenEspoon Tapiot3.83 / 3.83
Liia LiskiNummen Kipinä - / -
Erin LönnqvistLempäälän Kisa Yleisurheilu4.03 / 4.03
Milja LoukonenTampereen Pyrintö - / -
Anna LuhtHelsingin Tarmo3.22 / 3.22
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö4.73 / 4.73
Janni MajuriKiukaisten Kisailijat - / -
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö3.65 / 3.65
Iina MannerÄänekosken Urheilijat3.51 / 3.51
Venla MattilaToijalan Vauhti3.54 / 3.54
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Oona MongolVehmaisten Urheilijat - / -
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo - / -
Helmi NieminenVantaan Salamat3.14 / 3.14
Jemina NieminenTampereen Pyrintö2.82 / 2.82
Sinja Ohra-AhoKangasniemen Kalske3.55 / 3.55
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Anni OlliKarhulan Katajaiset3.80 / 3.80
Olivia OllikkaLahden Ahkera - / -
Anni PakkanenMäntsälän Urheilijat4.09 / 4.09
Alina PenttiJyväskylän Kenttäurheilijat3.80 / 3.80
Nuuna PiipponenJoensuun Kataja4.14 / 4.14
Netta PostilaJyväskylän Kenttäurheilijat3.16 / 3.16
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat3.83 / 3.83
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot4.30 / 4.30
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Rauha RajainmäkiPorin Yleisurheilu4.39 / 4.39
Teea RajalaTampereen Pyrintö - / -
Olivia RautiainenEspoon Tapiot3.89 / 3.89
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto3.35 / 3.35
Elle SaariEspoon Tapiot3.63 / 3.63
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat3.09 / 3.09
Maija SantanenJanakkalan Jana3.61 / 3.61
Noora SavolainenMaaningan Mahti3.91 / 3.91
Lidia SieppiPohjan Koitto3.92 / 3.92
Tara SohloEspoon Tapiot3.63 / 3.63
Linnea StrandvallIK Falken4.35 / 4.35
Essi SuniJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.31 / 3.31
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö4.28 / 4.28
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö3.69 / 3.69
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto4.33 / 4.33
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko4.42 / 4.42
Unna TörmänenHämeenlinnan Tarmo - / -
Piitu TourunenLahden Ahkera3.96 / 3.96
Hilla TuominenLahden Ahkera3.98 / 3.98
Jessica TuominenHelsingin Tarmo - / -
Venla VaittinenLempäälän Kisa Yleisurheilu4.05 / 4.05
Milja VakkilaLappeenrannan Urheilu-Miehet4.13 / 4.13
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus4.43 / 4.43
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
T12 kuula (52)
Veera AhokasOulun Pyrintö5.70 / 5.70
Aura ArvasHelsingin Tarmo - / -
Roosa AulamoTampereen Pyrintö7.40 / 7.40
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat8.71 / 8.71
Enna HämäläinenHämeenlinnan Tarmo - / -
Inka HämäläinenJanakkalan Jana7.84 / 7.84
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sara HämelinEsbo IF7.84 / 7.84
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat7.87 / 7.87
Rosaliina HiltunenVantaan Salamat - / -
Lina HolmGamlakarleby IF - / -
Kiira JohanssonHeinolan Isku - / -
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat9.85 / 9.85
Camilla JunesEspoon Tapiot - / -
Eevi KarheTampereen Pyrintö6.45 / 6.45
Elsa KariluomaHelsingin Kisa-Veikot6.12 / 6.12
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto7.21 / 7.21
Neea KesoTampereen Pyrintö8.30 / 8.30
Jade KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Nea KokkoTampereen Pyrintö - / -
Vilma KoskiPorin Yleisurheilu9.05 / 9.05
Iida LehtoTurun Urheiluliitto - / -
Milja LoukonenTampereen Pyrintö4.38 / 4.38
Anna LuhtHelsingin Tarmo6.49 / 6.49
Kiia MäkinenPorin Yleisurheilu8.06 / 8.06
Enni MakkonenÄänekosken Urheilijat5.29 / 5.29
Mandi MetsäkoivuViipurin Urheilijat - / -
Martta MuuttorantaLiperin Taimi8.33 / 8.33
Eerika NieminenHämeenlinnan Tarmo7.66 / 7.66
Helmi NieminenVantaan Salamat6.70 / 6.70
Jemina NieminenTampereen Pyrintö - / -
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot - / -
Meea OikariSaarijärven Pullistus - / -
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo - / -
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot8.73 / 8.73
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat8.95 / 8.95
Vilma RyyttyLahden Ahkera - / -
Elle SaariEspoon Tapiot - / -
Sani SaarinenVehmaisten Urheilijat5.41 / 5.41
Janni SavolainenLahden Ahkera - / -
Veera SeppäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Sini SeppänenTampereen Pyrintö6.84 / 6.84
Johanna SulkusalmiKyröskosken Ponsi - / -
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö6.06 / 6.06
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto - / -
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko10.35 / 10.35
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.86 / 6.86
Jessica TuominenHelsingin Tarmo - / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -688.28 / 8.28
Janette VähäojaTampereen Pyrintö7.18 / 7.18
Vilja VälimäkiTammelan Ryske8.18 / 8.18
 
T12 keihäs (42)
Aura ArvasHelsingin Tarmo10.57 / 10.57
Roosa AulamoTampereen Pyrintö24.67 / 24.67
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat21.92 / 21.92
Sara EhrnroothJuvan Urheilijat24.99 / 24.99
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo12.76 / 12.76
Enna HämäläinenHämeenlinnan Tarmo12.76 / 12.76
Olivia HämäläinenHelsingin Kisa-Veikot14.12 / 14.12
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö20.38 / 20.38
Cecilia HirveläKangasalan Urheilijat -6821.15 / 21.15
Helmi HuopalainenValkealan Kajo23.95 / 23.95
Sarah IsakssonBorgå Akilles19.20 / 19.20
Piitu JokelaLahden Ahkera18.63 / 18.63
Veera JoutlahtiLänsi-Uudenmaan Urheilijat23.04 / 23.04
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto21.56 / 19.86
Milka KoivukoskiHelsingin Tarmo13.75 / 13.75
Nea KokkoTampereen Pyrintö18.46 / 18.46
Oona KorhonenNurmijärven Yleisurheilu25.25 / 25.25
Milja LoukonenTampereen Pyrintö8.24 / 6.32
Anna LuhtHelsingin Tarmo9.81 / 9.81
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö26.60 / 26.60
Mimmi MäkinenTampereen Pyrintö10.97 / 10.97
Martta MuuttorantaLiperin Taimi30.19 / 30.19
Elina NaumanenJoroisten Urheilijat19.23 / 19.23
Helmi NieminenVantaan Salamat12.37 / 12.37
Jemina NieminenTampereen Pyrintö - / -
Sirian ÖhrnbergHelsingin Kisa-Veikot17.03 / 17.03
Rebekka PetroHämeenlinnan Tarmo20.31 / 20.31
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat22.04 / 22.04
Veera PöyryMikkelin Kilpa-Veikot25.92 / 25.92
Olivia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat23.22 / 23.22
Iitu RiekkinenJyväskylän Kenttäurheilijat22.94 / 22.94
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto16.16 / 16.16
Vilma RyyttyLahden Ahkera17.65 / 17.65
Janni SavolainenLahden Ahkera28.25 / 28.25
Sini SeppänenTampereen Pyrintö17.48 / 17.48
Armida SuomiLänsi-Uudenmaan Urheilijat18.10 / 18.10
Onerva TauriainenTampereen Pyrintö13.20 / 13.20
Ruth ToivolaRiihimäen Kisko33.26 / 33.26
Piitu TourunenLahden Ahkera27.06 / 27.06
Janette VähäojaTampereen Pyrintö17.40 / 17.40
Vilja VälimäkiTammelan Ryske22.62 / 22.62
Riina ValtonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
 
P11 60m (50)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot 8.81 / 8.81
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot 9.60 / 9.60
Julius AuvinenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.79 / 9.79
Tommy CarlssonEsbo IF 9.47 / 9.47
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat 8.93 / 8.93
Nooa HalmeLapin Lukko 9.53 / 9.53
Niko HassilaIF Drott10.22 / -
Kaapo HeikkiläLapin Lukko 9.61 / 9.61
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto 9.60 / 9.60
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -58 9.25 / 9.25
Patrik HillbergEsbo IF 9.12 / 9.12
Rudi HolloTampereen Pyrintö10.41 / 10.41
Niilo HöynälänmaaLapin Lukko 9.78 / 9.78
Adrian JakobssonEsbo IF 8.87 / 8.87
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat 9.50 / 9.50
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.88 / 9.88
Pete KarppinenLapin Lukko 9.11 / 9.11
Eetu Keto-TokoiJyväskylän Kenttäurheilijat 9.87 / 9.87
Luka KielinenEspoon Tapiot10.13 / 10.13
Jere KinnunenTampereen Pyrintö 9.12 / 9.12
Max KostamoTurun Urheiluliitto 8.83 / 8.83
Tobias KylmänenLapin Lukko 9.70 / 9.70
Anton LindgrenKarstulan Kiva 8.99 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 8.82 / 8.82
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu10.16 / -
Karo MajuriVantaan Salamat 9.40 / 9.40
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.13 / 9.13
Eino MauraEsbo IF 9.37 / 9.37
Nikolai MursuPohjan Koitto 9.76 / 9.76
Joona NiinikangasValkealan Kajo 9.41 / 9.41
Llyod OjoLapin Lukko 8.70 / 8.70
Leevi PartanenJoensuun Kataja 9.88 / 9.88
Samu PentinniemiViialan Valtti 9.50 / 9.50
Cristiano PeterHelsingin Kisa-Veikot 9.09 / 9.09
Arttu RantalaNakkilan Vire 9.30 / 9.30
Santeri RantalaNakkilan Vire 9.64 / 9.64
Joel RäsänenEspoon Tapiot 9.10 / 9.10
Vili RasehornRiihimäen Kisko 8.82 / 8.82
Eric RinneLahden Ahkera 9.50 / 9.50
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.56 / 9.56
Nuutti SäilyLapin Lukko 9.46 / 9.46
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä 9.30 / 9.30
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot 9.11 / 9.11
Isak SyrjäTampereen Pyrintö10.36 / 10.36
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske10.42 / 10.46
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö 9.35 / 9.35
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot 9.90 / 9.90
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot 9.02 / 9.02
 
P11 1000m (28)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Nooa HalmeLapin Lukko3:35.19 / 3:35.19
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Santeri HeinonenLoimaan Leisku3:56.70 / 3:56.70
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -583:44.93 / 3:44.93
Rasmus HelasuoVantaan Salamat - / -
Niilo HöynälänmaaLapin Lukko - / -
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat3:59.45 / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:18.15 / -
Jaakko KauppinenVehkalahden Veikot3:47.23 / 3:47.23
Eetu Keto-TokoiJyväskylän Kenttäurheilijat3:53.46 / 3:53.46
Tomi KoponenOutokummun Partio - / -
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat3:23.86 / 3:23.86
Tobias KylmänenLapin Lukko - / -
Vilho LaaksonenHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu4:10.62 / -
Kasper NaskiNakkilan Vire - / -
Erik NaumanenJoroisten Urheilijat - / -
Aamos OinasPohjan Koitto3:35.78 / 3:35.78
Anton PennanenEsbo IF3:14.81 / 3:14.81
Cristiano PeterHelsingin Kisa-Veikot - / -
Arttu RantalaNakkilan Vire3:28.71 / 3:28.71
Eric RinneLahden Ahkera3:30.90 / 3:30.90
Antti RistanenLoimaan Leisku3:34.74 / 3:34.74
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -683:55.50 / 3:55.50
Onni UnkuriNakkilan Vire - / -
Väinö ViljanenOriveden Ponnistus - / -
 
P11 60m aj (38)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot10.83 / 10.83
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot12.01 / 12.01
Tommy CarlssonEsbo IF11.57 / -
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat10.51 / 10.51
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat11.38 / 11.38
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö12.30 / 12.30
Kaapo HeikkiläLapin Lukko11.02 / 11.02
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto - / -
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -5811.33 / 11.33
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto11.64 / 11.64
Adrian JakobssonEsbo IF11.21 / 11.21
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat - / -
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Pete KarppinenLapin Lukko10.99 / 10.99
Max KostamoTurun Urheiluliitto10.59 / 10.59
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto10.50 / 10.50
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto10.18 / 10.18
Oscar LundénIF Drott - / -
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti - / -
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.01 / 11.01
Nikolai MursuPohjan Koitto11.90 / 11.90
Kasper NaskiNakkilan Vire - / -
Joona NiinikangasValkealan Kajo - / -
Llyod OjoLapin Lukko10.33 / 10.33
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Leevi PartanenJoensuun Kataja12.25 / 12.25
Samu PentinniemiViialan Valtti11.43 / 11.43
Matias PietarinenLiperin Taimi11.83 / 11.83
Arttu RantalaNakkilan Vire - / -
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö12.09 / 12.28
Eric RinneLahden Ahkera11.11 / 11.11
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Hugo SalmiVammalan seudun Voima - / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot11.99 / 11.99
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot12.09 / 12.09
Tomas TimonenKangasalan Urheilijat -68 - / -
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot10.84 / 10.84
 
P11 korkeus (23)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot1.38 / 1.38
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot1.20 / 1.20
Ben BjörklundIF Drott1.20 / 1.20
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö1.21 / 1.21
Rasmus HelasuoVantaan Salamat1.18 / 1.18
Tobias IsakssonBorgå Akilles1.21 / 1.21
Teemu JauhiainenViipurin Urheilijat1.20 / 1.20
Aatu KantolaLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.10 / 1.10
Luka KielinenEspoon Tapiot1.10 / 1.10
Jere KinnunenTampereen Pyrintö1.15 / 1.15
Anton LindgrenKarstulan Kiva1.22 / 1.22
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.23 / 1.23
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat1.25 / 1.25
Ville NurminenOulun Pyrintö1.20 / 1.20
Elias OittinenSaarijärven Pullistus1.33 / 1.33
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu1.25 / 1.25
Leevi PartanenJoensuun Kataja1.23 / 1.23
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö1.33 / 1.33
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.17 / 1.17
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä1.30 / 1.30
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot1.23 / 1.23
Isak SyrjäTampereen Pyrintö1.05 / 1.05
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
 
P11 pituus (47)
Aaron AdunHelsingin Kisa-Veikot4.02 / 3.86
Urho AroHelsingin Kisa-Veikot3.57 / 3.57
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat4.25 / 4.25
Nooa HalmeLapin Lukko4.13 / 4.13
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö3.48 / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Kaapo HeikkiläLapin Lukko4.00 / 4.00
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto3.95 / 3.95
Pyry HeiskanenKenttäurheilijat -584.14 / 4.14
Rasmus HelasuoVantaan Salamat3.64 / 3.64
Patrik HillbergEsbo IF3.74 / 3.74
Niilo HöynälänmaaLapin Lukko4.01 / 4.01
Pete KarppinenLapin Lukko4.28 / 4.28
Eetu Keto-TokoiJyväskylän Kenttäurheilijat3.49 / 3.49
Jere KinnunenTampereen Pyrintö3.46 / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto4.45 / 4.45
Tobias KylmänenLapin Lukko3.78 / 3.78
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.46 / 4.46
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto4.38 / 4.38
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Karo MajuriVantaan Salamat3.52 / 3.52
Julius MäkirantaVähänkyrön Viesti3.38 / 3.38
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.75 / 3.75
Eino MauraEsbo IF4.17 / 4.17
Nikolai MursuPohjan Koitto3.67 / 3.67
Joona NiinikangasValkealan Kajo3.92 / 3.92
Llyod OjoLapin Lukko4.79 / 4.79
Leevi PartanenJoensuun Kataja3.48 / 3.48
Matias PietarinenLiperin Taimi3.71 / 3.54
Topias PoutiainenOutokummun Partio3.86 / 3.86
Arttu RantalaNakkilan Vire3.86 / -
Vili RasehornRiihimäen Kisko4.05 / 4.05
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö3.50 / -
Antti SaariJanakkalan Jana - / -
Mikael SaastamoinenNoormarkun Nopsa4.20 / -
Voitto SäiläLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Nuutti SäilyLapin Lukko3.82 / 3.82
Hugo SalmiVammalan seudun Voima3.33 / -
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä3.85 / 3.85
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot3.52 / -
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot3.64 / 3.64
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske3.30 / 3.30
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö3.79 / -
Onni UnkuriNakkilan Vire3.08 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.60 / 4.60
Jussi WesankoHelsingin Kisa-Veikot3.97 / 3.97
 
P11 kuula (20)
Onni ErkkiläJyväskylän Kenttäurheilijat9.43 / 9.43
Eelis HartikainenTampereen Pyrintö7.47 / 7.47
Walle HeinonenTurun Urheiluliitto6.60 / 6.60
Adrian JakobssonEsbo IF7.95 / 7.95
Luka KielinenEspoon Tapiot5.26 / 5.26
Tobias KylmänenLapin Lukko6.42 / 6.42
Karo MajuriVantaan Salamat5.79 / 5.79
Eemeli MakkonenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu6.80 / 6.80
Nikolai MursuPohjan Koitto6.10 / 6.10
Jere MurtoAlavieskan Viri9.43 / 9.43
Ville NurminenOulun Pyrintö6.52 / 6.52
Topias PoutiainenOutokummun Partio8.23 / 8.23
Santeri RantalaNakkilan Vire7.18 / 7.18
Matias SamanenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu5.58 / 5.58
Elis SundholmHelsingin Kisa-Veikot7.54 / 7.54
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö - / -
Elias UittamoHelsingin Kisa-Veikot8.27 / 8.27
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto9.03 / 9.03
Arttu YlinenKauhajoen Karhu8.29 / 8.29
Eetu YlinenKauhajoen Karhu8.96 / 8.96
 
P11 keihäs (27)
Niko HassilaIF Drott18.06 / 18.06
Santeri HeinonenLoimaan Leisku20.40 / 20.40
Juho HukkanenVehmaisten Urheilijat29.77 / 29.77
Adrian JakobssonEsbo IF26.04 / 26.04
Jere KinnunenTampereen Pyrintö21.67 / 21.67
Pekka KoskelaKangasalan Kisa28.90 / 28.90
Joonatan KulmalaJyväskylän Kenttäurheilijat26.17 / 26.17
Vesa LyytinenNurmijärven Yleisurheilu19.89 / 19.89
Justus MäkinenLappeenrannan Urheilu-Miehet19.18 / 19.18
Jere MurtoAlavieskan Viri45.88 / 45.88
Erik NaumanenJoroisten Urheilijat19.42 / 19.42
Ville NurminenOulun Pyrintö - / -
Aamos OinasPohjan Koitto10.12 / -
Jere PaananenNurmijärven Yleisurheilu27.69 / 27.69
Matias PietarinenLiperin Taimi27.55 / 27.55
Topias PoutiainenOutokummun Partio30.13 / 30.13
Santeri RantalaNakkilan Vire23.43 / 23.43
Vili RasehornRiihimäen Kisko26.16 / 26.16
Eemeli RaunioTampereen Pyrintö15.69 / 12.80
Eric RinneLahden Ahkera23.14 / 23.14
Antti RistanenLoimaan Leisku23.88 / 23.88
Antti SaariJanakkalan Jana15.00 / 15.00
Vihtori SaukkolaNummen Kipinä19.21 / 19.21
Simeon SivonenHelsingin Kisa-Veikot - / -
Iivari TiihonenKangasniemen Kalske15.03 / 15.03
Jimmy TormilainenTampereen Pyrintö19.16 / -
Ville VuorinenRiihimäen Kisko23.19 / 23.19
 
T11 60m (69)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.69 / 9.69
Helmi ÄäreläNakkilan Vire 9.70 / 9.70
Carla BjörkgrenIF Drott 9.86 / 9.86
Sonja DahlbackaEspoon Tapiot11.44 / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF11.59 / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF 9.54 / 9.54
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat 9.90 / 9.90
Eedla HalonenViipurin Urheilijat - / -
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot10.19 / 10.27
Fanni HarjuNakkilan Vire 9.25 / 9.25
Ella HarniJyväskylän Kenttäurheilijat11.57 / 11.57
Iina HirsikorpiLimingan Niittomiehet 9.37 / 9.37
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot10.32 / 10.32
Laine JaanisooTampereen Pyrintö10.09 / 10.09
Martta JeskanenJyväskylän Kenttäurheilijat10.43 / 10.43
Viivi JokinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Janna JuujärviLapin Lukko 9.75 / 9.75
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo 9.27 / 9.27
Tuuli KämäräinenKuopion Reipas 8.62 / 8.62
Minttu KanervaVantaan Salamat10.08 / 10.08
Anniina KapanenHämeenlinnan Tarmo 9.93 / 9.93
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo 9.76 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Veera KeskinenVihdin Viesti 9.46 / 9.46
Essi KinnanenVammalan seudun Voima 9.16 / 9.16
Lilia KoskelaTampereen Pyrintö10.16 / 10.16
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot 9.64 / 9.64
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö 9.99 / 9.99
Niina LankinenVantaan Salamat 9.72 / 9.72
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -58 9.95 / 9.95
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot10.30 / 10.30
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu 9.17 / 9.17
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot10.09 / 10.11
Venla LehtoIF Drott 9.63 / 9.63
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu11.26 / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö10.19 / 10.19
Iida MäkeläOulun Pyrintö10.60 / 10.60
Maiju MettäläHelsingin Kisa-Veikot11.70 / -
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko 9.71 / 9.71
Noora MoisioTampereen Pyrintö 9.82 / 9.82
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot 9.78 / 9.89
Emilia MyyräVantaan Salamat11.70 / -
Elea NieminenNakkilan Vire 9.81 / 9.81
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat 9.11 / 9.11
Susanna NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet10.58 / 10.58
Aava NurmeHelsingin Tarmo - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti10.36 / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat 9.42 / 9.42
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot 8.97 / 8.97
Sofia PeuraHelsingfors IFK - / -
Bettina PietiläGamlakarleby IF - / -
Sofie PihlajaTampereen Pyrintö10.13 / 10.13
Alexandra RehnmanHelsingfors IFK - / -
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö10.92 / -
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.21 / 9.21
Michelle SandströmViipurin Urheilijat11.25 / 11.25
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju 9.60 / 9.60
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat 9.04 / 9.04
Sara SödermanViipurin Urheilijat 8.89 / 8.89
Selma SuominenViipurin Urheilijat10.19 / 10.19
Ellen TaponenSalon Vilpas 8.92 / 8.92
Usva TorroKenttäurheilijat -58 9.62 / 9.62
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat 9.02 / 9.02
Milja VälläriToijalan Vauhti 9.31 / 9.31
Izabelle ViitasaloIF Åsarna 9.48 / 9.48
Aada ViskariLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.83 / 9.83
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat 9.61 / 9.61
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat 9.88 / 9.88
 
T11 1000m (41)
Sonja DahlbackaEspoon Tapiot - / -
Peppilotta EronenJoensuun Kataja - / -
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo4:23.39 / 4:23.46
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat - / -
Eedla HalonenViipurin Urheilijat4:32.26 / -
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot4:25.00 / 4:36.99
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot5:11.00 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske3:44.65 / 3:44.65
Noora HukkaJoensuun Kataja3:26.78 / 3:26.78
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot4:13.50 / 4:13.50
Laine JaanisooTampereen Pyrintö - / -
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Pinja KäpyläKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4:37.07 / 4:37.07
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:40.69 / 3:40.69
Lilia KoskelaTampereen Pyrintö - / -
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583:44.42 / 3:44.42
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot4:25.56 / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Veera LinnaTampereen Pyrintö - / -
Maiju MettäläHelsingin Kisa-Veikot - / -
Emilia MyyräVantaan Salamat - / -
Susanna NokkalaLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Aava NurmeHelsingin Tarmo - / -
Mette OinonenJoensuun Kataja - / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3:41.03 / 3:41.03
Viivi PajuVantaan Salamat - / -
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot3:42.81 / 3:42.81
Bettina PietiläGamlakarleby IF - / -
Iina PoussuNoormarkun Nopsa - / -
Ella RäisänenEspoon Tapiot3:35.62 / 3:35.62
Alexandra RehnmanHelsingfors IFK - / -
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö4:18.33 / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat3:25.20 / 3:25.20
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3:52.41 / 3:52.41
Aino TarkiainenJoroisten Urheilijat3:57.26 / -
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat4:23.64 / -
Maija VajeKeravan Urheilijat - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
 
T11 60m aj (57)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire11.70 / -
Netta AhonenKeravan Urheilijat - / -
Carla BjörkgrenIF Drott11.90 / -
Sonja DahlbackaEspoon Tapiot - / -
Sanni FinniläGamlakarleby IF - / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF - / -
Eedla HalonenViipurin Urheilijat14.54 / -
Fanni HarjuNakkilan Vire12.65 / -
Olivia HärtullLarsmo IF12.88 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske11.14 / 11.14
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot13.09 / 13.09
Venla-Maria IhamäkiPorin Yleisurheilu11.36 / 11.36
Laine JaanisooTampereen Pyrintö13.22 / 13.22
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo12.32 / -
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.90 / 11.92
Essi KinnanenVammalan seudun Voima10.85 / 10.85
Meja KoskinenLahden Ahkera - / -
Matilda KrauseHelsingin Kisa-Veikot11.51 / 11.51
Niina LankinenVantaan Salamat - / -
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -5812.99 / 12.99
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot13.11 / 13.11
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu - / -
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö12.42 / 12.42
Jenna-Justiina MäenpääLappajärven Veikot13.65 / 13.65
Martta MattilaPälkäneen Luja-Lukko12.02 / 12.02
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko13.59 / 13.59
Noora MoisioTampereen Pyrintö12.39 / 12.39
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot13.21 / -
Venla MurtoNakkilan Vire12.90 / -
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Elea NieminenNakkilan Vire12.58 / -
Stefania NovikJyväskylän Kenttäurheilijat13.74 / 13.74
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat - / -
Rafaela PaezTampereen Pyrintö17.78 / 17.78
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat11.45 / 11.45
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot11.18 / 11.18
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot11.10 / 11.10
Bettina PietiläGamlakarleby IF - / -
Iina PoussuNoormarkun Nopsa13.15 / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat13.85 / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö12.65 / 12.65
Venla SalminenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Lucinda SmithJyväskylän Kenttäurheilijat13.57 / 13.57
Sara SödermanViipurin Urheilijat - / -
Peppi SoiluahoÄänekosken Urheilijat10.77 / 10.77
Selma SuominenViipurin Urheilijat - / -
Usva TorroKenttäurheilijat -5811.38 / 11.38
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat11.81 / -
Isabella TuulariEspoon Tapiot11.34 / 11.34
Aada ViskariLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat12.66 / -
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat14.17 / -
 
T11 korkeus (43)
Netta AhonenKeravan Urheilijat - / -
Carla BjörkgrenIF Drott1.10 / 1.10
Kiira BromanPorin Yleisurheilu0.85 / -
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö1.10 / 1.10
Matilda FinnemanVasa IS1.22 / 1.22
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot1.05 / 1.05
Olivia HärtullLarsmo IF1.15 / 1.15
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.37 / 1.37
Minea JunnoVantaan Salamat - / -
Minttu KanervaVantaan Salamat1.12 / 1.12
Ilona KauppilaOulun Pyrintö1.00 / 1.00
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.27 / 1.27
Lilia KoskelaTampereen Pyrintö1.05 / 1.05
Meja KoskinenLahden Ahkera1.05 / -
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot1.00 / 1.00
Venla LehtoIF Drott1.05 / 1.05
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly1.02 / 1.02
Elsa LindroosTampereen Pyrintö1.05 / 1.05
Veera LinnaTampereen Pyrintö1.08 / 1.08
Iida MäkeläOulun Pyrintö1.05 / 1.05
Martta MattilaPälkäneen Luja-Lukko1.27 / 1.27
Melissa MehtoNaantalin Löyly0.98 / 0.98
Noora MoisioTampereen Pyrintö1.30 / 1.30
Venla MurtoNakkilan Vire1.37 / 1.37
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat1.34 / 1.34
Elea NieminenNakkilan Vire1.24 / 1.24
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Stefania NovikJyväskylän Kenttäurheilijat1.10 / 1.10
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat1.25 / 1.25
Viivi PajuVantaan Salamat1.24 / 1.24
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.14 / 1.14
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot1.30 / 1.30
Iina PoussuNoormarkun Nopsa1.25 / 1.25
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat1.24 / 1.24
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö1.18 / 1.18
Annika SairanenSiilinjärven Ponnistus1.15 / 1.15
Selma SuominenViipurin Urheilijat - / -
Saara TorroKenttäurheilijat -581.20 / 1.20
Usva TorroKenttäurheilijat -581.21 / 1.21
Isabella TuulariEspoon Tapiot1.28 / 1.28
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot1.15 / 1.15
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat0.95 / 0.95
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat1.10 / 1.10
 
T11 pituus (76)
Amanda AakkoLappeenrannan Urheilu-Miehet3.27 / -
Helmi ÄäreläNakkilan Vire4.06 / 4.06
Carla BjörkgrenIF Drott3.46 / 3.33
Sofia FeodoroffTampereen Pyrintö3.40 / 3.40
Matilda FinnemanVasa IS3.62 / 3.53
Sanni FinniläGamlakarleby IF2.74 / -
Isabella FloccoGamlakarleby IF3.96 / 3.96
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo3.26 / 3.26
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat3.41 / -
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus3.27 / 3.27
Eedla HalonenViipurin Urheilijat3.33 / -
Elle HänninenHelsingin Kisa-Veikot3.14 / 3.09
Fanni HarjuNakkilan Vire3.79 / 3.73
Ella HarniJyväskylän Kenttäurheilijat2.59 / 2.59
Anna HirstoHelsingin Kisa-Veikot2.80 / 2.80
Sara HonkakangasLaitilan Jyske3.69 / 3.69
Sade HyvärinenHelsingin Kisa-Veikot3.17 / 3.17
Martta JeskanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Viivi JokinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Janna JuujärviLapin Lukko3.64 / 3.64
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo3.97 / 3.97
Tuuli KämäräinenKuopion Reipas4.16 / 4.16
Minttu KanervaVantaan Salamat3.20 / -
Anniina KapanenHämeenlinnan Tarmo - / -
Nelli KarevaaraHämeenlinnan Tarmo3.55 / -
Enni Kenealy-WirtaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot2.91 / -
Veera KeskinenVihdin Viesti3.91 / 3.91
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.50 / -
Essi KinnanenVammalan seudun Voima4.16 / 4.16
Lilia KoskelaTampereen Pyrintö - / -
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö3.01 / -
Niina LankinenVantaan Salamat3.91 / 3.91
Hilma LarvalaKenttäurheilijat -583.58 / 3.51
Luna LeeHelsingin Kisa-Veikot3.61 / 3.61
Liia LehiöNurmijärven Yleisurheilu4.01 / 4.01
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot3.60 / -
Venla LehtoIF Drott3.59 / 3.59
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly2.90 / -
Julia LindellIF Åsarna3.44 / 3.44
Elsa LindroosTampereen Pyrintö3.50 / -
Iida MäkeläOulun Pyrintö3.22 / 3.22
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa3.74 / 3.74
Martta MattilaPälkäneen Luja-Lukko - / -
Jenna MinkkinenPälkäneen Luja-Lukko - / -
Noora MoisioTampereen Pyrintö3.84 / 3.84
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot3.48 / -
Emilia MyyräVantaan Salamat2.25 / -
Riina-Lotta NalkkiJyväskylän Kenttäurheilijat4.15 / 4.15
Elea NieminenNakkilan Vire4.08 / 4.08
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat3.81 / 3.81
Aava NurmeHelsingin Tarmo - / -
Natalia OsowskaToijalan Vauhti3.55 / -
Senni PääkkönenViipurin Urheilijat3.49 / 3.49
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.57 / 3.57
Viivi PajuVantaan Salamat3.49 / 3.49
Petra PennanenHelsingin Kisa-Veikot4.03 / 4.03
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot4.17 / 4.17
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu3.83 / 3.83
Alexandra RehnmanHelsingfors IFK - / -
Moonika RiihimäkiTampereen Pyrintö3.09 / -
Tiia RothoviusTampereen Pyrintö3.51 / 3.51
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö3.37 / -
Michelle SandströmViipurin Urheilijat - / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju3.58 / 3.58
Sara SödermanViipurin Urheilijat4.27 / 4.27
Selma SuominenViipurin Urheilijat3.38 / 3.38
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot3.38 / 3.38
Ellen TaponenSalon Vilpas4.07 / 4.07
Matilda TuovinenViipurin Urheilijat3.90 / 3.90
Jenna TyyneläVehmaisten Urheilijat - / -
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot3.07 / 3.07
Milja VälläriToijalan Vauhti3.88 / 3.88
Amanda VesterbackIF Fyren3.76 / 3.76
Janina VuorenmaaHyvinkään seudun Urheilijat3.80 / 3.80
Maija WalleniusKiukaisten Kisailijat3.65 / 3.65
 
T11 kuula (44)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire10.07 / 10.07
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat7.51 / 7.51
Peppilotta EronenJoensuun Kataja6.63 / 6.63
Matilda FinnemanVasa IS9.22 / 9.22
Zoe GiovanzanaHelsingin Tarmo5.77 / 5.77
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat6.89 / 6.89
Sari HaukilehtoEspoon Tapiot4.06 / -
Anna HirstoHelsingin Kisa-Veikot5.69 / 5.69
Jade HukkaToijalan Vauhti6.49 / 6.49
Laine JaanisooTampereen Pyrintö5.38 / 5.38
Piitu JokelaLahden Ahkera7.30 / 7.30
Viivi JokinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Minea JunnoVantaan Salamat4.97 / 4.97
Laura JyrkiäinenValkealan Kajo6.91 / 6.91
Minttu KanervaVantaan Salamat4.88 / 4.88
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna9.06 / 9.06
Liina LahtinenTampereen Pyrintö5.61 / 5.61
Tuuli LahtinenVehmaisten Urheilijat - / -
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö5.51 / 5.51
Niina LankinenVantaan Salamat4.92 / 4.92
Siiri LehtiHelsingin Kisa-Veikot5.13 / 5.13
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly6.07 / 6.07
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu6.65 / 6.65
Julia LindellIF Åsarna6.51 / 6.51
Veera LinnaTampereen Pyrintö6.54 / 6.54
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa8.39 / 8.39
Martta MattilaPälkäneen Luja-Lukko8.67 / 8.67
Heta MösöNurmijärven Yleisurheilu6.03 / 6.03
Tuuli MuhonenHelsingin Kisa-Veikot3.90 / -
Emilia MyyräVantaan Salamat4.40 / 4.40
Anna NjieJyväskylän Kenttäurheilijat6.80 / 6.80
Aava NurmeHelsingin Tarmo - / -
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat7.59 / 7.59
Iida PerttulaHelsingin Kisa-Veikot9.20 / 9.20
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu6.90 / 6.90
Anna SaineKankaanpään Seudun Leisku7.83 / 7.83
Sara SödermanViipurin Urheilijat7.92 / 7.92
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot6.90 / 6.90
Usva TorroKenttäurheilijat -586.43 / 6.43
Isabella TuulariEspoon Tapiot8.28 / 8.28
Emma Uusi-RajasaloKankaanpään Seudun Leisku6.69 / 6.69
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot7.74 / 7.55
Amanda VesterbackIF Fyren7.87 / 7.87
Izabelle ViitasaloIF Åsarna4.78 / 4.78
 
T11 kiekko (23)
Jenny BjörkbergJyväskylän Kenttäurheilijat22.44 / 22.44
Peppilotta EronenJoensuun Kataja14.00 / 14.00
Matilda FinnemanVasa IS23.04 / 23.04
Piitu JokelaLahden Ahkera14.70 / 14.70
Viivi JokinenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Jonna Keski-VähäläKaustisen Pohjan-Veikot10.49 / 10.49
Meea KettunenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.52 / 17.52
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna20.96 / 20.96
Tuuli LahtinenVehmaisten Urheilijat - / -
Maisa LammintaustaTampereen Pyrintö12.82 / 12.82
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly13.12 / 13.12
Emma LiikkanenNurmijärven Yleisurheilu16.95 / 16.95
Minja MäkeläNoormarkun Nopsa23.66 / 23.66
Helmi PaananenLänsi-Uudenmaan Urheilijat17.91 / 17.91
Ella RäisänenEspoon Tapiot15.17 / 14.75
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö13.83 / 13.83
Anna SaineKankaanpään Seudun Leisku20.20 / 20.20
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju15.37 / 15.37
Liia SuurjokiHelsingin Kisa-Veikot16.95 / 16.95
Isabella TuulariEspoon Tapiot24.59 / 24.59
Emma Uusi-RajasaloKankaanpään Seudun Leisku14.08 / 14.08
Emma ValkilaHelsingin Kisa-Veikot19.10 / 19.10
Amanda VesterbackIF Fyren22.27 / 22.27
 
P10 60m (50)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot 9.51 / 9.51
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot 9.49 / 9.49
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF 9.54 / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat 9.95 / 9.95
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö 9.40 / 9.40
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot 9.70 / 9.70
Jiri HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.47 / 9.47
Lucas HolmenEsbo IF - / -
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo10.23 / 10.23
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu10.79 / 10.79
Roni HynninenHartolan Voima11.80 / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö10.64 / 10.64
Aleksi JälköTapanilan Erä - / -
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö 9.84 / 9.84
Ate JokinenLiperin Taimi10.08 / 10.08
Julius JuslinVantaan Salamat 9.99 / -
Samuli KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat11.30 / 11.30
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat10.13 / 10.13
Santeri KoskinenTampereen Pyrintö 9.69 / 9.69
Teemu KosonenPorin Tarmo 9.72 / 9.72
Niko KytöharjuKauhajoen Karhu 9.17 / 9.17
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.53 / 9.53
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu10.04 / 10.04
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat10.15 / 10.15
Juho MännistöTurun Urheiluliitto10.49 / 10.49
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 9.24 / 9.24
Jóel Mehtonen MagnússonUrjalan Urheilijat - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat 9.62 / 9.62
Asla OksanenTampereen Pyrintö11.56 / 11.56
Martti OllilaOulun Pyrintö 9.50 / 9.50
Arvi PalmuTampereen Pyrintö - / -
Antto PietarinenLiperin Taimi11.67 / 11.67
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö10.69 / 10.69
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura 8.77 / 8.77
Aatu RahikkaIkaalisten Urheilijat10.00 / 10.00
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Ryan RöörTampereen Pyrintö - / -
Leo SabatKuopion Reipas10.07 / 10.07
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Miro SilvolaVehmaisten Urheilijat10.33 / 10.33
Rasmus SjöstedtTampereen Pyrintö10.73 / 10.73
Joona SuokkoLapuan Virkiä 9.06 / 9.06
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat 9.64 / 9.64
Toivo TakanenJoensuun Kataja 8.75 / 8.75
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat10.90 / -
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat 9.75 / 9.75
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.29 / 9.29
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 9.40 / 9.40
Viljami ViitaTampereen Pyrintö - / -
 
P10 1000m (33)
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3:49.57 / 3:49.57
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3:29.86 / 3:29.86
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3:36.06 / 3:36.06
Eliel BassLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Samra DardasIkaalisten Urheilijat - / -
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Jiri HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat3:58.26 / 3:58.26
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo - / -
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Joonatan JalonenEurajoen Veikot - / -
Ate JokinenLiperin Taimi - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu3:48.34 / 3:48.34
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat - / -
Santeri KoskinenTampereen Pyrintö - / -
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3:32.91 / 3:32.91
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo4:19.83 / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto4:05.69 / 4:05.69
Miska MäntyLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Jóel Mehtonen MagnússonUrjalan Urheilijat - / -
Eemeli PoussuNoormarkun Nopsa - / -
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö - / -
Joonas RätyLänsi-Uudenmaan Urheilijat4:19.36 / -
Ryan RöörTampereen Pyrintö - / -
Leo SabatKuopion Reipas - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
Niki SirénRaision Kuula3:33.08 / 3:33.08
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat - / -
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto3:39.28 / 3:39.28
Simon TolonenIF Raseborg - / -
Romeo UotilaValkealan Kajo4:00.51 / 4:00.51
Viljami ViitaTampereen Pyrintö - / -
 
P10 60m aj (17)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot13.61 / -
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot12.29 / 12.29
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot11.51 / 11.51
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö - / -
Ate JokinenLiperin Taimi - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat12.66 / 12.66
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu11.14 / 11.14
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo16.17 / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto13.51 / 13.51
Antto PietarinenLiperin Taimi13.75 / 13.75
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura10.53 / 10.53
Ryan RöörTampereen Pyrintö - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä11.19 / 11.19
Toivo TakanenJoensuun Kataja10.79 / 10.79
Viljami ViitaTampereen Pyrintö - / -
 
P10 pituus (60)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot3.92 / 3.92
Aslan AitolehtiHelsingin Kisa-Veikot3.70 / 3.70
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF3.57 / -
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3.96 / 3.96
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu3.52 / 3.52
Ben BjörklundIF Drott - / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat3.56 / 3.56
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.54 / -
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö3.12 / -
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot4.16 / 4.16
Jiri HokkanenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Lucas HolmenEsbo IF - / -
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo2.76 / -
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu - / -
Veeti HyvärinenTampereen Pyrintö3.26 / 3.26
Tobias IsakssonBorgå Akilles3.65 / 3.65
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat2.75 / -
Aleksi JälköTapanilan Erä3.03 / -
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö - / -
Ate JokinenLiperin Taimi3.54 / 3.54
Julius JuslinVantaan Salamat3.36 / -
Samuli KihlmanJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Aleksis KiveläPolvijärven Urheilijat3.61 / 3.61
Santeri KoskinenTampereen Pyrintö - / -
Teemu KosonenPorin Tarmo4.07 / 4.07
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.81 / 3.81
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu3.64 / 3.64
Aukusti MähönenHelsingin Tarmo2.91 / -
Rasmus MajuriKiukaisten Kisailijat3.72 / 3.72
Tomas MäkinenLahden Ahkera3.58 / 3.58
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto4.00 / 4.00
Jóel Mehtonen MagnússonUrjalan Urheilijat - / -
Tuukka MikkonenÄänekosken Urheilijat3.43 / -
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat3.75 / 3.75
Asla OksanenTampereen Pyrintö2.75 / 2.75
Martti OllilaOulun Pyrintö3.54 / 3.54
Antto PietarinenLiperin Taimi2.85 / 2.85
Lauri PietarinenLiperin Taimi3.50 / 3.50
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö3.09 / 3.09
Valtteri RaatikainenKuivasjärven Aura4.34 / 4.34
Aatu RahikkaIkaalisten Urheilijat - / -
Elmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Osmo RautioKeravan Urheilijat - / -
Ryan RöörTampereen Pyrintö3.29 / -
Leo SabatKuopion Reipas3.34 / 3.34
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju2.90 / 2.90
Miro SilvolaVehmaisten Urheilijat - / -
Rasmus SjöstedtTampereen Pyrintö - / -
Joona SuokkoLapuan Virkiä4.35 / 4.35
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat3.60 / 3.60
Toivo TakanenJoensuun Kataja4.45 / 4.45
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat - / -
Simon TolonenIF Raseborg2.91 / -
Lauri TorroKenttäurheilijat -582.60 / 2.60
Kalle TorssonenLiperin Taimi - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö3.39 / -
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut3.80 / 3.80
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -383.63 / -
Viljami ViitaTampereen Pyrintö2.94 / 2.94
 
P10 kuula (31)
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Valtteri HaanpääViialan Valtti6.58 / 6.58
Joa HärmäLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.10 / 5.05
Aleksi JälköTapanilan Erä - / -
Julius JuslinVantaan Salamat - / -
Miio JuusoKiimingin Urheilijat5.03 / 5.03
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Santeri KoskinenTampereen Pyrintö - / -
Teemu KosonenPorin Tarmo7.11 / 7.11
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -686.09 / 6.09
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto6.50 / 6.50
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat5.84 / 5.84
Veikka NordbergNakkilan Vire5.37 / 5.37
Volmari PaananenTampereen Pyrintö8.25 / 8.25
Lauri PietarinenLiperin Taimi6.23 / 6.23
Peetu PulkkinenOulun Pyrintö5.13 / 5.13
Jimi RomoKangasniemen Kalske5.79 / 5.79
Tuomas SaarijokiKankaanpään Seudun Leisku6.67 / 6.67
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
Juho SuonsaariJyväskylän Kenttäurheilijat6.16 / 6.16
Samu TaskinenMäntsälän Urheilijat4.08 / -
Simon TolonenIF Raseborg3.10 / -
Kalle TorssonenLiperin Taimi - / -
Samu TulasaloTampereen Pyrintö6.24 / 6.24
Topi TurpeinenLaukaan Urheilijat - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut6.02 / 6.02
Viljami ViitaTampereen Pyrintö - / -
Elmeri Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat6.20 / 6.20
 
P10 keihäs (29)
Samuel AdunHelsingin Kisa-Veikot16.95 / 16.95
Olli AuranenNurmijärven Yleisurheilu23.10 / 23.10
Ben BjörklundIF Drott11.64 / 11.64
Kalle HirsivaaraVeitsiluodon Kisaveikot22.95 / 22.95
Juhani HonkajuuriHämeenlinnan Tarmo8.94 / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat15.64 / 15.64
Daniel HuppunenKokemäen Kova-Väki Yleisurheilu16.15 / 16.15
Aleksi JälköTapanilan Erä16.23 / 16.23
Justus JokihaaraTampereen Pyrintö - / -
Paavo JokitaloNurmijärven Yleisurheilu23.63 / 23.63
Miio JuusoKiimingin Urheilijat18.11 / 18.11
Leevi KaipiainenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu20.40 / 20.40
Riku KorhonenNurmijärven Yleisurheilu29.04 / 29.04
Joel KotomäkiNakkilan Vire20.48 / 20.48
Julius KurppaVantaan Salamat19.92 / 19.92
Julius LaaksoKeski-Uudenmaan Yleisurheilu23.85 / 23.85
Atte LeinoKangasalan Urheilijat -6821.06 / 20.68
Topias LeinonenNurmijärven Yleisurheilu15.87 / 15.87
Rami LeminenHeinolan Isku24.47 / 24.47
Kasperi MöttönenJyväskylän Kenttäurheilijat18.82 / 18.82
Veikka NordbergNakkilan Vire22.48 / 22.48
Asla OksanenTampereen Pyrintö9.68 / 9.68
Volmari PaananenTampereen Pyrintö33.88 / 33.88
Antto PietarinenLiperin Taimi14.79 / 14.79
Jimi RomoKangasniemen Kalske15.29 / 15.29
Nici SalonenPadasjoen Yritys16.51 / 16.51
Kalle TorssonenLiperin Taimi19.52 / 19.52
Samu TulasaloTampereen Pyrintö21.53 / 21.53
Romeo UotilaValkealan Kajo23.01 / 23.01
 
T10 60m (95)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire10.09 / 10.09
Vera AhlforsHelsingfors IFK 9.53 / 9.53
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot - / -
Amanda AspolaViipurin Urheilijat - / -
Viola DunderTampereen Pyrintö10.28 / 10.28
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö11.85 / 11.85
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö10.50 / 10.50
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.79 / 9.79
Eevi HautaniemiLahden Ahkera 9.99 / 9.99
Iina-Emilia HäyryLimingan Niittomiehet 9.89 / 9.89
Viivi HeinoPyhtään Yritys12.33 / -
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -5810.31 / 10.31
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot 9.73 / 9.73
Veera HermunenValkealan Kajo10.14 / 10.14
Olga HokkanenKuivasjärven Aura 9.32 / 9.32
Taika HuttunenKenttäurheilijat -58 9.44 / 9.44
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Sara IsiqueTampereen Pyrintö 9.96 / 9.96
Tilda JaakkolaKankaanpään Seudun Leisku - / -
Ellen JulkunenValkealan Kajo - / -
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat 9.57 / 9.57
Aava KekkonenOulun Pyrintö13.79 / 13.79
Amanda KeronenOutokummun Partio10.86 / 10.86
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu 9.68 / 9.68
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Jasmin KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat11.46 / 11.46
Eevi KokkoValkealan Kajo - / -
Mira KorpiKenttäurheilijat -58 - / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Sofia LahdenperäUlvila Sport Team 9.93 / 9.93
Sofia LehtoTampereen Pyrintö - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu10.84 / 10.84
Sophie LopesOulun Pyrintö11.50 / -
Pinja LuontilaTampereen Pyrintö - / -
Mila LuukkalaPorin Tarmo10.54 / 10.54
Tuuli MäensivuKangasniemen Kalske10.22 / 10.22
Sara MajamäkiViialan Valtti10.37 / 10.37
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu10.12 / 10.40
Vilmiina MattilaNakkilan Vire10.56 / 10.56
Melissa MehtoNaantalin Löyly - / -
Ada MikkolaEspoon Tapiot10.41 / 10.41
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera10.61 / 10.61
Vivi MustonenLappeenrannan Urheilu-Miehet12.85 / -
Liinu NiemeläPorin Tarmo10.36 / 10.36
Amanda NiemiOulun Pyrintö10.77 / 10.77
Ilona NikulaValkealan Kajo - / -
Iina NuuttinenTampereen Pyrintö11.38 / 11.38
Emma NymanIF Raseborg - / -
Linnea OcampoJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna 9.83 / 9.83
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat10.02 / 10.02
Rafaela PaezTampereen Pyrintö11.42 / 11.42
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat10.01 / 10.01
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu 9.94 / 9.94
Lumi PennanenTampereen Pyrintö10.13 / 10.13
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu 9.56 / 9.56
Minja PenttiläLempäälän Kisa Yleisurheilu 9.45 / 9.45
Anni PoikusLaihian Luja10.54 / 10.54
Iina RajalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire - / -
Inka RautiainenJyväskylän Kenttäurheilijat11.25 / 11.25
Aada RiihikallioTampereen Pyrintö - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.07 / 11.07
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot10.04 / 10.04
Alma SaariJalasjärven Jalas10.73 / 10.73
Iiris SaariPohjan Koitto10.56 / 10.56
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat11.14 / 11.14
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö - / -
Saaga SaniolaPohjan Koitto 9.77 / 9.77
Peppi-Inkeri SeppänenNakkilan Vire10.07 / 10.07
Eden SieppiPohjan Koitto 9.60 / 9.60
Julia SihvonenEspoon Tapiot 9.64 / 9.64
Helmi SiitonenRistiinan Urheilijat 9.21 / 9.21
Viivi SirenVantaan Salamat10.54 / 10.54
Sofia SödermanViipurin Urheilijat11.34 / 11.34
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti 9.08 / 9.08
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja 9.28 / 9.28
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet 9.59 / 9.59
Emma ToivonenLoimaan Leisku10.09 / 10.09
Saara TorroKenttäurheilijat -5810.42 / 10.42
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö - / -
Emma VaahtioUlvila Sport Team 9.98 / 9.98
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö10.48 / 10.48
Salla VakkilainenVantaan Salamat - / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Mila-Marissa VaskelainenLaitilan Jyske 9.91 / 9.91
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa 9.80 / 9.80
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat10.67 / -
 
T10 1000m (43)
Amanda AspolaViipurin Urheilijat - / -
Amanda EskelinenTampereen Pyrintö - / -
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö - / -
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö - / -
Iina-Emilia HäyryLimingan Niittomiehet4:03.01 / 4:03.01
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot4:05.33 / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3:52.58 / 3:52.58
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula - / -
Ilona KauppilaOulun Pyrintö - / -
Iina KausePorin Yleisurheilu - / -
Elena KeroTurun Urheiluliitto3:55.64 / 3:55.64
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sofia LahdenperäUlvila Sport Team - / -
Sophie LopesOulun Pyrintö - / -
Mila LuukkalaPorin Tarmo - / -
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö - / -
Vilmiina MattilaNakkilan Vire - / -
Ella MettäläKauhajoen Karhu3:47.89 / 3:47.89
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3:55.04 / 3:55.04
Alissa NaskiNakkilan Vire - / -
Amanda NiemiOulun Pyrintö4:38.29 / -
Sara NoponenLiperin Taimi - / -
Iina NuuttinenTampereen Pyrintö - / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Lumi PennanenTampereen Pyrintö - / -
Julia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat4:09.28 / 4:09.28
Erin RajalaTampereen Pyrintö - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire - / -
Ellen RantanenVammalan seudun Voima - / -
Milla RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Peppi-Inkeri SeppänenNakkilan Vire - / -
Eden SieppiPohjan Koitto4:02.37 / 4:02.37
Janette TarkiainenHeinolan Isku4:09.98 / -
Saara TorroKenttäurheilijat -583:59.05 / 3:59.05
Janna TurunenJoroisten Urheilijat - / -
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö - / -
Ilona UtriainenRaision Kuula3:51.69 / 3:51.69
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö4:44.27 / -
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat - / -
 
T10 60m aj (53)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire - / -
Vera AhlforsHelsingfors IFK11.66 / 11.66
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot - / -
Amanda AspolaViipurin Urheilijat - / -
Viola DunderTampereen Pyrintö13.67 / 13.67
Amanda EskelinenTampereen Pyrintö14.25 / 14.25
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot12.99 / 12.99
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet14.26 / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera11.88 / 11.88
Milja HeinonenVammalan seudun Voima - / -
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -58 - / -
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot11.42 / 11.42
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske12.69 / 12.69
Ellen JulkunenValkealan Kajo - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Eevi KokkoValkealan Kajo - / -
Amanda KortesojaKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu - / -
Venla LoikasPorin Yleisurheilu13.51 / -
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu - / -
Melissa MehtoNaantalin Löyly14.52 / 14.52
Camilla MontonenTampereen Pyrintö12.51 / 12.51
Amanda NiemiOulun Pyrintö16.22 / -
Iina NuuttinenTampereen Pyrintö14.38 / 14.38
Alisa OikkonenPorin Yleisurheilu - / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat - / -
Rafaela PaezTampereen Pyrintö17.78 / 17.78
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat12.73 / 12.73
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ellen RantanenVammalan seudun Voima - / -
Peppi RaunioTampereen Pyrintö - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Milla RitvonenVammalan seudun Voima - / -
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot11.72 / 11.72
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Saaga SaniolaPohjan Koitto - / -
Eden SieppiPohjan Koitto - / -
Sofia SödermanViipurin Urheilijat - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti11.11 / 11.11
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Nelli TouronenVammalan seudun Voima - / -
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö - / -
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö13.22 / 13.22
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat - / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa - / -
 
T10 pituus (96)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire3.45 / 3.45
Vera AhlforsHelsingfors IFK3.79 / 3.79
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot - / -
Amanda AspolaViipurin Urheilijat2.62 / 2.62
Viola DunderTampereen Pyrintö - / -
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot3.36 / 3.36
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö2.74 / 2.74
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Amalia HämäläinenTampereen Pyrintö3.02 / 3.02
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.67 / 3.67
Eevi HautaniemiLahden Ahkera3.31 / -
Iina-Emilia HäyryLimingan Niittomiehet3.73 / 3.73
Milja HeinonenVammalan seudun Voima2.78 / 2.78
Helmi-Tuuli HeiskanenKenttäurheilijat -583.22 / 3.22
Meri HenttonenHelsingin Kisa-Veikot3.76 / 3.76
Veera HermunenValkealan Kajo3.55 / 3.55
Olga HokkanenKuivasjärven Aura3.97 / 3.97
Taika HuttunenKenttäurheilijat -583.87 / 3.87
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.71 / 3.71
Siiri IkäläinenYlivieskan Kuula3.36 / 3.36
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat - / -
Sara IsiqueTampereen Pyrintö3.24 / -
Lilia JärvinenTampereen Pyrintö2.81 / -
Ellen JulkunenValkealan Kajo - / -
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat3.79 / 3.79
Emmi KarheTampereen Pyrintö3.25 / 3.25
Iina KausePorin Yleisurheilu4.00 / 4.00
Aava KekkonenOulun Pyrintö2.51 / 2.51
Amanda KeronenOutokummun Partio - / -
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.88 / 3.88
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Jasmin KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat2.80 / 2.80
Eevi KokkoValkealan Kajo - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Sofia LahdenperäUlvila Sport Team3.56 / 3.56
Sofia LehtoTampereen Pyrintö2.06 / 2.06
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat3.00 / 3.00
Tilda-Aliina LeiviskäOulun Pyrintö - / -
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu3.32 / 3.32
Venla LoikasPorin Yleisurheilu3.79 / 3.79
Sophie LopesOulun Pyrintö2.87 / 2.87
Mila LuukkalaPorin Tarmo2.96 / 2.96
Tuuli MäensivuKangasniemen Kalske3.61 / 3.61
Sohvi MäkinenTampereen Pyrintö2.80 / 2.80
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu3.51 / 3.44
Ada MikkolaEspoon Tapiot - / -
Camilla MontonenTampereen Pyrintö - / -
Vivi MustonenLappeenrannan Urheilu-Miehet - / -
Fianna MyllyniemiHelsingin Kisa-Veikot3.99 / 3.99
Liinu NiemeläPorin Tarmo3.47 / 3.47
Ilona NikulaValkealan Kajo - / -
Sara NoponenLiperin Taimi3.35 / 3.35
Iina NuuttinenTampereen Pyrintö - / -
Melina OllfatGamlakarleby IF - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna3.58 / 3.58
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat3.69 / 3.69
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Ida PelliPolvijärven Urheilijat3.79 / 3.79
Maissi PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot3.31 / 3.31
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu3.45 / 3.45
Lumi PennanenTampereen Pyrintö - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu3.63 / 3.63
Minja PenttiläLempäälän Kisa Yleisurheilu4.14 / 4.14
Anni PoikusLaihian Luja3.19 / 3.19
Julia PuranenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Iina RajalaJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire3.46 / 3.46
Ellen RantanenVammalan seudun Voima2.94 / -
Peppi RaunioTampereen Pyrintö3.11 / 3.11
Inka RautiainenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat2.98 / 2.97
Milla RitvonenVammalan seudun Voima3.62 / 3.62
Emmi RiutankoskiHelsingin Kisa-Veikot3.10 / 3.10
Iiris SaariPohjan Koitto3.13 / 3.13
Anni SahindalJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö3.23 / 3.23
Saaga SaniolaPohjan Koitto3.52 / 3.52
Peppi-Inkeri SeppänenNakkilan Vire3.35 / 3.35
Eden SieppiPohjan Koitto4.00 / 4.00
Helmi SiitonenRistiinan Urheilijat3.77 / 3.77
Viivi SirenVantaan Salamat3.19 / 3.19
Sofia SödermanViipurin Urheilijat2.94 / 2.94
Sesilia SuninenValkealan Kajo - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti3.75 / -
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja3.93 / 3.93
Janette TarkiainenHeinolan Isku3.43 / -
Salla TarkiainenLappeenrannan Urheilu-Miehet3.61 / 3.61
Nelli TouronenVammalan seudun Voima3.26 / 3.26
Minttu TunturiHämeenlinnan Tarmo - / -
Olivia UkonmaanahoOulun Pyrintö2.90 / 2.90
Nella VäkeväinenOulun Pyrintö3.35 / 3.35
Emmi VankkaUrjalan Urheilijat2.70 / -
Mila-Marissa VaskelainenLaitilan Jyske - / -
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa4.00 / 4.00
Miisa VirtanenHyvinkään seudun Urheilijat3.50 / 3.50
 
T10 kuula (55)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire6.90 / 6.90
Vera AhlforsHelsingfors IFK6.35 / 6.35
Mariana Asikainen MuñozEspoon Tapiot - / -
Amanda EskelinenTampereen Pyrintö5.79 / 5.79
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot6.33 / 6.33
Kielo HaapalahtiOulun Pyrintö4.13 / 4.13
Lumi HalénLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Neela HänninenLappeenrannan Urheilu-Miehet4.54 / 4.43
Eevi HautaniemiLahden Ahkera6.72 / 6.72
Iina-Emilia HäyryLimingan Niittomiehet5.40 / 5.40
Veera HermunenValkealan Kajo4.12 / 4.12
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske5.88 / 5.88
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat5.14 / 5.14
Lilia JärvinenTampereen Pyrintö3.54 / 3.52
Ellen JulkunenValkealan Kajo5.75 / 5.75
Kiira KahilainenJyväskylän Kenttäurheilijat7.59 / 7.59
Senja KärhäSomeron Esa8.88 / 8.88
Emmi KarheTampereen Pyrintö4.66 / 4.66
Ilona KauppilaOulun Pyrintö5.06 / 5.06
Iina KausePorin Yleisurheilu7.65 / 7.65
Aava KekkonenOulun Pyrintö2.40 / 2.40
Liisa KerttunenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.17 / 4.17
Jasmin KinnunenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alissa KiveläPolvijärven Urheilijat3.92 / 3.92
Eevi KokkoValkealan Kajo5.07 / 5.07
Beea LehtovuoriLänsi-Uudenmaan Urheilijat4.56 / 4.56
Elea LeppänenKeski-Uudenmaan Yleisurheilu4.85 / 4.85
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu7.81 / 7.81
Iina MansikkaPorin Yleisurheilu6.37 / 6.37
Vilmiina MattilaNakkilan Vire6.57 / 6.57
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera5.18 / 5.18
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu5.50 / 5.50
Martta MösöNurmijärven Yleisurheilu5.35 / 5.35
Liinu NiemeläPorin Tarmo4.45 / 4.45
Amanda NiemiOulun Pyrintö4.18 / 4.18
Ilona NikulaValkealan Kajo4.49 / 4.49
Emma NymanIF Raseborg4.19 / 4.19
Rafaela PaezTampereen Pyrintö4.57 / 4.57
Karoliina PatosaariNurmijärven Yleisurheilu - / -
Pihla PeltoniemiNurmijärven Yleisurheilu4.48 / 4.48
Lumi PennanenTampereen Pyrintö - / -
Onerva PennonenNurmijärven Yleisurheilu4.10 / 4.10
Peppi RaunioTampereen Pyrintö4.05 / 4.05
Anni-Sofia RinneLänsi-Uudenmaan Urheilijat5.32 / 5.32
Alma SaariJalasjärven Jalas5.63 / 5.63
Iiris SaariPohjan Koitto - / -
Jessi SaloniemiTampereen Pyrintö3.53 / 3.53
Saaga SaniolaPohjan Koitto5.63 / -
Viivi SirenVantaan Salamat3.94 / 3.94
Sofia SödermanViipurin Urheilijat4.15 / 4.15
Sesilia SuninenValkealan Kajo5.13 / 5.13
Emma ToivonenLoimaan Leisku7.11 / 7.11
Saara TorroKenttäurheilijat -586.06 / 6.06
Salla VakkilainenVantaan Salamat4.47 / 4.47
Jenny ViitanenNoormarkun Nopsa7.34 / 7.34
 
T10 kiekko (21)
Amanda EskelinenTampereen Pyrintö - / -
Emilia FrösénHelsingin Kisa-Veikot11.34 / 11.34
Hertta IkonenVehmaisten Urheilijat10.72 / 10.72
Senja KärhäSomeron Esa23.30 / 23.30
Ilona KauppilaOulun Pyrintö8.33 / 8.33
Aava KekkonenOulun Pyrintö4.56 / 4.56
Mila MäkinenPorin Yleisurheilu28.71 / 28.71
Vilmiina MattilaNakkilan Vire14.21 / 14.21
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera14.37 / 14.37
Mira MontonenNurmijärven Yleisurheilu12.85 / 12.85
Ilona NikulaValkealan Kajo11.39 / 11.39
Emma NymanIF Raseborg10.02 / 10.02
Niina PaasikasKiukaisten Kisailijat14.97 / 14.97
Ida PelliPolvijärven Urheilijat13.77 / 13.77
Anni PoikusLaihian Luja - / -
Ilona RantalaNakkilan Vire12.24 / 12.24
Peppi RaunioTampereen Pyrintö10.26 / 10.26
Viivi SirenVantaan Salamat - / -
Sesilia SuninenValkealan Kajo10.41 / 10.41
Iida-Maria TaittonenLaihian Luja - / -
Emma ToivonenLoimaan Leisku16.70 / 16.70