Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
26.01. klo 12:00 Pirkkahallijuoksut
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 177 henk. (281 lajisuoritusta)
M 60m (11)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö - / -
Juho KahelinTampereen Pyrintö - / -
Harri KauranenHämeenlinnan Tarmo8,01 / 8,19
Joonas KokkoLapuan Virkiä7,19 / -
Eemil KosoTampereen Pyrintö - / -
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu6,84 / -
Miika MäkinenRiihimäen Kisko7,29 / 7,45
Ville MyllymäkiKankaanpään Seudun Leisku6,70 / -
Marko PetäjäForssan Salama7,35 / 7,73
Joel TurkkaTampereen Pyrintö7,16 / 7,21
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö - / -
 
M 200m (4)
Harri KauranenHämeenlinnan Tarmo26,20 / -
Joonas KokkoLapuan Virkiä - / -
Eemil KosoTampereen Pyrintö - / -
Santeri KuusiniemiLempäälän Kisa Yleisurheilu21,89 / -
 
M 300m (7)
Ville AarnivalaTampereen Pyrintö - / -
Jouko JuntunenTampereen Pyrintö - / -
Juho KahelinTampereen Pyrintö - / -
Julius LehtoTampereen Urheilijat -38 - / -
Asseri VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
Eemeli VälimäkiNoormarkun Nopsa - / -
Kasperi ValonenTampereen Pyrintö - / -
 
M 600m (2)
Kalle RaitalaTampereen Pyrintö1.24,03 / -
Valtteri SillanpääNoormarkun Nopsa - / -
 
N 60m (11)
Olivia Ben KhalifaTampereen Pyrintö - / -
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat7,85 / 7,85
Amanda LapinleimuToijalan Vauhti - / -
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu7,69 / 7,69
Arlena MikkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Jenna NevanperäIlmajoen Kisailijat - / 9,04
Eveliina OjalaSoinin Sisu - / -
Sari PikkarainenJanakkalan Jana - / 9,19
Aino PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat7,47 / -
Maria RäsänenLapinlahden Veto7,39 / -
Taru ViiruJanakkalan Jana8,84 / -
 
N 200m (11)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu - / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Sofia JärvelinAlavuden Urheilijat25,92 / 25,92
Anniina KortetmaaJyväskylän Kenttäurheilijat24,10 / -
Emma KuikkaJanakkalan Jana - / -
Amanda LapinleimuToijalan Vauhti - / -
Pirkitta MarjanenPorin Yleisurheilu25,06 / -
Eveliina OjalaSoinin Sisu - / -
Aino PulkkinenJyväskylän Kenttäurheilijat23,98 / -
Maria RäsänenLapinlahden Veto24,04 / -
Noora ToivoToijalan Vauhti25,20 / 25,62
 
N 600m (1)
Viivi LankinenTurun Urheiluliitto - / -
 
M22 60m (3)
David BammVasa IS7,21 / 7,46
Elias KetojaTampereen Urheilijat -38 - / -
Kalle KompuinenSäkylän Urheilijat - / -
 
M22 300m (2)
Joni HuhtalaKauhavan Wisa - / -
Kalle KompuinenSäkylän Urheilijat - / -
 
N22 60m (1)
Emma KällbackaIF VOM - / -
 
N22 600m (2)
Jemina ForssTampereen Pyrintö1.34,03 / -
Heini IkonenJyväskylän Kenttäurheilijat1.35,97 / -
 
M19 60m (4)
Julius LehtoTampereen Urheilijat -387,21 / -
Taavi LeppänenIkaalisten Urheilijat7,15 / 7,24
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat - / -
Arttu TuominenTampereen Urheilijat -38 - / -
 
M19 600m (4)
Onni IkonenHankasalmen Hanka - / -
Matias MononenLahden Ahkera - / -
Lauri SaloTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Joona SointuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
N19 60m (10)
Lotta Alasaukko-OjaTampereen Pyrintö - / -
Anniina HaapalaJoutsan Pommi - / -
Meri JärvensivuVehmaisten Urheilijat - / -
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Emma KuikkaJanakkalan Jana - / -
Pinja LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Anniina MurtonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Kaisa PousiTampereen Pyrintö - / -
Saara SuonpääSomeron Esa - / -
Anni VähäkoskiTampereen Urheilijat -388,42 / -
 
N19 300m (2)
Stiina KokkonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Saara SuonpääSomeron Esa - / -
 
N19 600m (5)
Nelli HiippavuoriTurun Urheiluliitto - / -
Lotta MäkinenJyväskylän Kenttäurheilijat - / -
Alisa PennanenForssan Salama - / -
Sini TirriToijalan Vauhti - / -
Heljä-Viivi UnkilaTurun Urheiluliitto - / -
 
M17 60m (8)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama - / -
Mikko MurtoYlöjärven Urheilijat - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
 
M17 300m (8)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Joel-Oscar KammarmäkiForssan Salama - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Tommi SaarinenAlavuden Urheilijat - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Ville VäliharjuTampereen Pyrintö - / -
Juho VirkajärviKaipolan Vire - / -
 
M17 600m (6)
Jere HaapalainenTampereen Pyrintö - / -
Pyry IltanenTampereen Pyrintö - / -
Eino PerämaaTampereen Pyrintö - / -
Oskar ToometTampereen Pyrintö - / -
Juho VirkajärviKaipolan Vire - / -
Oiva Ylä-JarkkoLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
 
N17 60m (13)
Inkeri AhokasPorin Yleisurheilu - / -
Fanni GrundströmTampereen Pyrintö - / -
Lotta JalonenJanakkalan Jana - / -
Sohvi KenttäläVehmaisten Urheilijat - / -
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
Serafina SalmiTampereen Urheilijat -388,77 / -
Oona SyyriForssan Salama - / -
Emma TainioPaimion Urheilijat - / -
Anni TiensuuLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo - / -
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -388,15 / -
 
N17 300m (6)
Ella LeinoTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Serafina SalmiTampereen Urheilijat -3844,66 / -
Oona SyyriForssan Salama - / -
Erika VälkkynenHämeenlinnan Tarmo - / -
Nadija VasylenkoTampereen Urheilijat -3843,54 / -
 
N17 600m (5)
Fanni GrundströmTampereen Pyrintö - / -
Lotta MäkeläTampereen Pyrintö - / -
Ilona MononenLahden Ahkera - / -
Jenna SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
Ida-Sofia SimolaHämeenlinnan Tarmo - / -
 
P15 60m (10)
Santeri HaapamäkiTampereen Pyrintö - / -
Joona LehtinenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Matti MurtoYlöjärven Urheilijat - / -
Tuomas RättöHämeenlinnan Tarmo8,62 / 8,63
Elias SireniYlöjärven Urheilijat7,86 / 7,86
Lenni TorkkelForssan Salama - / -
Juho TouruForssan Salama - / -
Valtteri VirtanenJoutsan Pommi - / -
 
P15 300m (6)
Otso LuodeslampiLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Roni MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Elias SireniYlöjärven Urheilijat - / -
Lenni TorkkelForssan Salama - / -
Juho TouruForssan Salama - / -
 
P15 600m (2)
Miro MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Eero RantaLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
T15 60m (15)
Kiia AleniusTampereen Urheilijat -38 - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu9,36 / -
Lima KakiTampereen Urheilijat -38 - / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Elisabet KujanpääValkeakosken Haka - / -
Amanda LehtimäkiForssan Salama - / -
Emmi MäkinenVehmaisten Urheilijat - / -
Vilma MeriläinenVihdin Viesti8,70 / 8,70
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö - / -
Emilia RättöHämeenlinnan Tarmo8,79 / 8,79
Veera ReponenJoutsan Pommi8,29 / 8,29
Laura TouruForssan Salama - / -
Zlata VasylenkoTampereen Urheilijat -389,54 / -
 
T15 300m (13)
Kiia AleniusTampereen Urheilijat -38 - / -
Isabella EdelmanNurmijärven Yleisurheilu53,84 / -
Mila JokinenVammalan seudun Voima - / -
Lima KakiTampereen Urheilijat -38 - / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Amanda LehtimäkiForssan Salama - / -
Aino OjaniemiHämeenlinnan Tarmo - / -
Miriam PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Monamaria PyhältöTampereen Pyrintö - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Laura TouruForssan Salama - / -
Zlata VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
Heta VirkajärviKaipolan Vire - / -
 
T15 600m (5)
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat - / -
Pinja KykkänenVehmaisten Urheilijat - / -
Sanni PihkoLauttakylän Luja - / -
Emmi SaveniusVehmaisten Urheilijat - / -
Heta VirkajärviKaipolan Vire - / -
 
P13 60m (7)
Leevi OrtjuTampereen Pyrintö - / -
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -38 - / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Benedict SeppäläJoutsan Pommi - / -
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö - / -
 
P13 300m (8)
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö - / -
Joona PaananenNurmijärven Yleisurheilu - / -
Aapo RaunioTampereen Urheilijat -38 - / -
Samuel RuohonenTampereen Urheilijat -38 - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Lauri SmolanderTampereen Pyrintö - / -
Aapo VirkajärviKaipolan Vire - / -
 
P13 600m (5)
Markus MahlamäkiTampereen Pyrintö - / -
Marius RiihimäkiTampereen Pyrintö - / -
Rasmus SalminenForssan Salama - / -
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Aapo VirkajärviKaipolan Vire - / -
 
T13 60m (17)
Aino HeikkiläTampereen Pyrintö - / -
Nea HyrsyläVihdin Viesti - / -
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat - / -
Eleonora JokinenTampereen Pyrintö - / -
Neea KesoTampereen Pyrintö - / -
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö9,18 / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Vilma LuontilaTampereen Pyrintö - / -
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Lumi RekoniusTampereen Pyrintö - / -
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Kristiina TamskiTampereen Pyrintö - / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -68 - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo - / -
Janette VähäojaTampereen Pyrintö - / -
Beata WirolaVehmaisten Urheilijat - / -
 
T13 300m (7)
Saima LaakkonenTampereen Pyrintö - / -
Mira LautalaTampereen Urheilijat -38 - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Vanessa SalminenForssan Salama - / -
Eeva UkkonenKangasalan Urheilijat -68 - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo - / -
Beata WirolaVehmaisten Urheilijat - / -
 
T13 600m (7)
Jenna JärvenmäkiNokian Urheilijat - / -
Mira LautalaTampereen Urheilijat -38 - / -
Miranda LehtimäkiForssan Salama - / -
Pihla MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Inka PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Ellen TelenLänsi-Uudenmaan Urheilijat - / -
Camilla UschanovHämeenlinnan Tarmo - / -
 
P11 60m (5)
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Onni HaukijärviTampereen Pyrintö - / -
Joonatan JalonenEurajoen Veikot - / -
Jere KinnunenTampereen Pyrintö - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -389,82 / -
 
P11 300m (3)
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Jere MourujärviNurmijärven Yleisurheilu - / -
Tomas VasylenkoTampereen Urheilijat -38 - / -
 
P11 600m (4)
Eliel BassLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
Topias HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Joonatan JalonenEurajoen Veikot - / -
Miska MäntyLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
T11 60m (6)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat9,90 / 9,92
Veera KeskinenVihdin Viesti9,42 / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö10,38 / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti9,08 / 9,08
Aada ViskariLempäälän Kisa Yleisurheilu - / 9,85
 
T11 300m (9)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat59,40 / -
Sara KarimäkiVammalan seudun Voima - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Elsa LindroosTampereen Pyrintö57,87 / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Jenna PyykköNurmijärven Yleisurheilu - / -
Minttu SaarilahtiTampereen Pyrintö - / -
Julia SuolaniemiToijalan Vauhti - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
 
T11 600m (7)
Fiona GirautVehmaisten Urheilijat2.27,46 / -
Sara KarimäkiVammalan seudun Voima - / -
Senni KoskiHyvinkään seudun Urheilijat - / -
Nia KytäjäForssan Salama - / -
Moona PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat - / -
Milja VälläriToijalan Vauhti - / -
 
P9 60m (4)
Milo GirautVehmaisten Urheilijat10,98 / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Joel LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu10,28 / -
 
P9 300m (5)
Samra DardasIkaalisten Urheilijat - / -
Milo GirautVehmaisten Urheilijat62,51 / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Atte HukkanenVehmaisten Urheilijat - / -
Joel LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu - / -
 
P9 600m (4)
Samra DardasIkaalisten Urheilijat - / -
Milo GirautVehmaisten Urheilijat2.38,29 / -
Johannes HämäläinenVehmaisten Urheilijat - / -
Joel LipponenLempäälän Kisa Yleisurheilu2.23,59 / -
 
T9 60m (3)
Heta MäkinenYlöjärven Urheilijat - / -
Sara PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Matilda PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
 
T9 300m (2)
Sara PeltolaVehmaisten Urheilijat - / -
Matilda PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -
 
T9 600m (1)
Matilda PuolimatkaVehmaisten Urheilijat - / -