Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Hallikilpailu
29.02. klo 11:00 VARSY:n pm-hallihuipentuma
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 359 henk. (819 lajisuoritusta)
P13 60m (16)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Jonne AhoSalon Vilpas 9.45 / -
Julius AntolaTurun Urheiluliitto 8.61 / 8.61
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.04 / 9.04
Niko KaunistoNaantalin Löyly 9.31 / -
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto - / -
Elmo KuorilehtoRaision Kuula 8.27 / 8.27
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto 9.14 / 9.34
Sulo MellanenTurun Urheiluliitto 9.08 / 9.08
Riku NaulaTurun Urheiluliitto 8.24 / 8.24
Matias NymanTurun Urheiluliitto10.70 / -
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu 8.75 / 8.75
Lari RuottinenSalon Vilpas 9.88 / 9.88
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit10.27 / -
Ilari TakkoSalon Vilpas - / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto 9.16 / 9.16
 
P13 1000m (5)
Luca JämsenSalon Vilpas3:39.02 / -
Matias NymanTurun Urheiluliitto3:50.96 / 3:50.96
Oliver PulkkiTurun Toverit3:44.29 / -
Hannes SantavuoriNaantalin Löyly3:16.80 / 3:16.80
Ville SuomalainenTurun Toverit - / -
 
P13 60m aj (5)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto11.01 / -
Arttu CarneTurun Urheiluliitto12.66 / 12.66
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto11.43 / 12.00
Matias NymanTurun Urheiluliitto - / -
Oliver PulkkiTurun Toverit12.36 / -
 
P13 korkeus (7)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto1.25 / 1.25
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.36 / 1.36
Luca JämsenSalon Vilpas1.38 / 1.31
Niko KaunistoNaantalin Löyly1.37 / 1.37
Elmo KuorilehtoRaision Kuula1.36 / 1.36
Sulo MellanenTurun Urheiluliitto1.42 / 1.42
Oliver PulkkiTurun Toverit1.18 / -
 
P13 seiväs (4)
Arttu CarneTurun Urheiluliitto - / -
Elias HyytiäLaitilan Jyske2.32 / 2.32
Elmo KuorilehtoRaision Kuula2.35 / 2.35
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto1.90 / 1.90
 
P13 pituus (11)
Julius AntolaTurun Urheiluliitto4.62 / 4.62
Arttu CarneTurun Urheiluliitto3.33 / 3.27
Luca JämsenSalon Vilpas3.93 / 3.93
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto4.18 / 4.18
Lenni MajasuoTurun Urheiluliitto3.90 / 3.90
Sulo MellanenTurun Urheiluliitto - / -
Matias NymanTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
Aku NyyssönenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Ville SuomalainenTurun Toverit - / -
Niklas TamminenTurun Urheiluliitto3.88 / -
Akseli VanhalaLiedon Parma - / -
 
P13 kuula (8)
Henri AavaMaarian Mahti9.35 / 9.35
Ami HyvönenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.58 / 7.58
Niko KaunistoNaantalin Löyly7.69 / 7.69
Aatu KukkonenTurun Urheiluliitto8.01 / 8.01
Elmo KuorilehtoRaision Kuula9.32 / 9.32
Riku NaulaTurun Urheiluliitto12.06 / 12.06
Kustaa SalmelaKalannin Vankka9.64 / 9.64
Niklas VäliläMaarian Mahti9.14 / 9.14
 
T13 60m (19)
Sania DohTurun Toverit - / -
Lyse EtaTurun Toverit - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto 8.68 / 8.68
Heta HaapanenVahdon Tuisku - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti 9.26 / 9.26
Aada KalliolaRaision Kuula 8.61 / 8.61
Lotta KantonenTurun Urheiluliitto 8.59 / 8.59
Kanishka KumarTurun Toverit - / -
Eden KytöNaantalin Löyly 9.19 / -
Oona LampinenLiedon Parma 8.95 / 8.95
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto 9.54 / 9.54
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto 9.05 / 9.05
Ida MäkiLoimaan Leisku 8.74 / 8.74
Matilda MehtoNaantalin Löyly 9.09 / -
Riina ÖsterbackaTurun Toverit 9.10 / 9.10
Sanni TuominenSomeron Esa - / -
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly10.01 / -
Ida ValkeinenLiedon Parma 9.62 / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 8.53 / 8.54
 
T13 1000m (8)
Julia AuranenMaskun Kataja - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto3:24.04 / 3:24.81
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto3:41.57 / -
Nanna KukkulaKalannin Vankka3:48.88 / 3:48.88
Kanishka KumarTurun Toverit - / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja3:23.36 / -
Riina ÖsterbackaTurun Toverit3:58.70 / 3:58.70
Iida RuohoTurun Urheiluliitto3:36.15 / 3:36.15
 
T13 60m aj (10)
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto10.99 / 10.99
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto12.87 / -
Verna HuppunenMaarian Mahti12.83 / -
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto11.00 / 11.00
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat11.62 / 11.62
Kanishka KumarTurun Toverit - / -
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto11.48 / 11.48
Matilda MehtoNaantalin Löyly11.34 / -
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja - / -
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto 9.99 / -
 
T13 korkeus (7)
Julia AuranenMaskun Kataja1.27 / 1.27
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto1.42 / 1.42
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat1.36 / 1.36
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto1.26 / 1.26
Mimosa MannerVehmaan Kiisto1.37 / 1.37
Ellen MyllymäkiMaskun Kataja1.34 / 1.34
Iida RuohoTurun Urheiluliitto1.33 / 1.32
 
T13 seiväs (5)
Heta HaapanenVahdon Tuisku2.37 / 2.37
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat2.35 / 2.35
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto1.85 / 1.85
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto2.45 / 2.45
Linnea SariolaSomeron Esa2.71 / 2.71
 
T13 pituus (20)
Sania DohTurun Toverit - / -
Lyse EtaTurun Toverit - / -
Roosa FagerströmTurun Urheiluliitto4.17 / -
Heta HaapanenVahdon Tuisku - / -
Verna HuppunenMaarian Mahti4.25 / 3.87
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto - / -
Kanishka KumarTurun Toverit - / -
Eden KytöNaantalin Löyly3.13 / -
Ellen LahtivuoVehmaan Kiisto - / -
Oona LampinenLiedon Parma3.99 / 3.80
Venla LehtinenTurun Urheiluliitto3.97 / 3.97
Stella LehtisaloTurun Urheiluliitto3.91 / 3.91
Ida LeppänenTurun Urheiluliitto3.81 / 3.79
Ida MäkiLoimaan Leisku4.65 / 4.65
Matilda MehtoNaantalin Löyly - / -
Jenna PuolaKaarinan Ura - / -
Iida RuohoTurun Urheiluliitto4.06 / 4.06
Emma StåhlbergKaarinan Ura - / -
Sanni TuominenSomeron Esa - / -
Roosa VälimäkiNaantalin Löyly3.20 / -
 
T13 kuula (12)
Juliana HartikainenTurun Urheiluliitto7.26 / 7.26
Mirelle HirsiniemiTurun Urheiluliitto6.83 / 6.83
Pinja KärhäSomeron Esa13.27 / 13.27
Venla KärhäSomeron Esa11.47 / 11.47
Aava KoskinenTurun Urheiluliitto7.79 / 7.79
Anni KoskinenLittoisten Työväen Urheilijat7.66 / 7.66
Ida MäkiLoimaan Leisku8.45 / 8.45
Matilda MehtoNaantalin Löyly10.10 / 10.10
Riina ÖsterbackaTurun Toverit7.59 / 7.59
Amanda RauvolaTurun Urheiluliitto7.63 / 7.63
Enni VirjonenTurun Urheiluliitto10.09 / 10.09
Helmi VoutilainenKaarinan Ura8.14 / 8.14
 
P12 60m (15)
Joona AuremaaNaantalin Löyly 9.32 / 9.32
Lukas BrandtNaantalin Löyly 8.55 / 8.55
Eero HakolaLiedon Parma 8.98 / 8.98
Aleksi HeinonenOripään Vesa - / -
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto 8.61 / 8.61
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto 9.85 / 9.85
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly 9.40 / 9.40
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto10.10 / 10.10
Nikolas LindénLoimaan Leisku 9.21 / 9.21
Kaapo MerenluotoLiedon Parma - / -
Aaron RoosNaantalin Löyly 9.50 / 9.50
Oskar SaksaNaantalin Löyly 9.72 / 9.72
Vilmer StrømsvikNaantalin Löyly 9.14 / -
Miro VarjonenRaision Kuula10.03 / 10.03
Akseli VarpioRaision Kuula10.31 / -
 
P12 1000m (6)
Eero LahdenkauppiTurun Urheiluliitto3:15.32 / 3:15.32
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto - / -
Alvin LundströmSalon Vilpas3:44.26 / 3:44.26
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Atte VirtanenLiedon Parma3:24.27 / 3:24.27
Tatu VirtanenLiedon Parma3:06.50 / 3:06.50
 
P12 60m aj (5)
Lukas BrandtNaantalin Löyly11.10 / 11.10
Eero HakolaLiedon Parma - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly11.23 / 11.23
Nikolas LindénLoimaan Leisku12.96 / 12.96
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
 
P12 korkeus (6)
Aleksi HeinonenOripään Vesa1.19 / 1.19
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto1.08 / 1.08
Viljami LaunonenNaantalin Löyly1.52 / 1.52
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto1.33 / 1.33
Aaron RoosNaantalin Löyly1.10 / 1.10
Miro VarjonenRaision Kuula1.23 / 1.23
 
P12 seiväs (3)
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto2.22 / 2.22
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
 
P12 pituus (12)
Joona AuremaaNaantalin Löyly4.25 / 4.25
Lukas BrandtNaantalin Löyly4.80 / 4.80
Eero HakolaLiedon Parma4.21 / 4.21
Valtteri HyyrynenTurun Urheiluliitto4.09 / 4.09
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto - / -
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly - / -
Viljami LaunonenNaantalin Löyly4.70 / 4.70
Nikolas LindénLoimaan Leisku4.28 / 4.28
Alvin LundströmSalon Vilpas - / -
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Oskar SaksaNaantalin Löyly - / -
Samu SuominenRaision Kuula - / -
 
P12 kuula (12)
Lukas BrandtNaantalin Löyly8.53 / 8.53
Eero HakolaLiedon Parma7.62 / 7.62
Joonas HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut - / -
Markus HokkanenTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oskari KankareOripään Vesa - / -
Roope KirjavainenTurun Urheiluliitto7.43 / 7.43
Hjalmar KurkiNaantalin Löyly6.57 / 6.57
Leevi LakanmaaTurun Urheiluliitto6.62 / 6.62
Viljami LaunonenNaantalin Löyly8.27 / 8.27
Nikolas LindénLoimaan Leisku6.66 / 6.66
Carlos MattssonTurun Urheiluliitto6.97 / 6.97
Aaron RoosNaantalin Löyly5.81 / 5.81
 
T12 60m (31)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu 9.21 / 9.21
Siiri ErkkyläPaimion Urheilijat - / -
Loviisa GranöLiedon Parma 9.52 / 9.52
Siina GröndahlPaimion Urheilijat 9.58 / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas 9.63 / 9.63
Helka HeinonenLiedon Parma10.31 / 10.31
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut 8.96 / 8.96
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto 9.64 / 9.64
Lotta KeroTurun Urheiluliitto10.42 / 10.42
Vilja KoivistoLiedon Parma 9.98 / 9.98
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto 9.69 / 9.69
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat ry 9.68 / -
Pinja LakimaSalon Vilpas - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto 9.81 / 9.81
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto 9.86 / 9.86
Essi LokistoSalon Vilpas 9.55 / 9.55
Siiri LuukkaLiedon Parma10.01 / 10.01
Linda OjalaPiikkiön Kehitys 9.73 / 9.73
Oluwakemi OniludeRaision Kuula 9.03 / 9.03
Fanni PaanaNaantalin Löyly 9.37 / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto 9.72 / 9.72
Malin SaartoTurun Urheiluliitto 9.78 / -
Marianne SavolainenLoimaan Leisku 8.89 / 8.89
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto 9.48 / -
Venla TainioPaimion Urheilijat 9.07 / 9.07
Erika TakkinenLoimaan Leisku - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto 8.88 / 8.88
Vilma ToivonenLoimaan Leisku 9.99 / 9.99
Helli TukkiniemiLiedon Parma10.75 / 10.75
Iida VähätaloNaantalin Löyly 9.12 / 9.12
Hanna VirtanenSalon Vilpas - / -
 
T12 1000m (14)
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas4:15.64 / -
Maija ElovaaraSalon Vilpas4:02.75 / -
Loviisa GranöLiedon Parma - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas3:54.90 / 4:07.90
Helka HeinonenLiedon Parma3:55.21 / 3:55.21
Lotta KeroTurun Urheiluliitto4:09.53 / 4:09.53
Vilja KoivistoLiedon Parma4:07.04 / 4:07.04
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto4:00.28 / -
Kaisla MannerSalon Vilpas3:40.87 / 3:40.87
Vilma MelaRaision Kuula3:55.89 / -
Malin SaartoTurun Urheiluliitto3:46.51 / -
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat3:41.94 / 3:41.94
Iida VähätaloNaantalin Löyly3:25.27 / 3:25.27
 
T12 60m aj (7)
Maija ElovaaraSalon Vilpas - / -
Siina GröndahlPaimion Urheilijat - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat - / -
Tiuku TenkanenSalon Vilpas - / -
 
T12 korkeus (11)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu1.34 / 1.34
Milla AarnioNaantalin Löyly1.31 / 1.31
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas1.34 / 1.34
Maija ElovaaraSalon Vilpas1.26 / 1.26
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto1.17 / 1.17
Vilma MelaRaision Kuula - / -
Linda OjalaPiikkiön Kehitys1.19 / 1.19
Oluwakemi OniludeRaision Kuula1.22 / 1.22
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto1.25 / 1.14
Tiuku TenkanenSalon Vilpas1.45 / 1.45
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto1.21 / 1.21
 
T12 seiväs (3)
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut1.85 / 1.85
Elli TättiläKalannin Vankka2.02 / 2.02
Vilma ToivonenLoimaan Leisku1.80 / 1.80
 
T12 pituus (26)
Siiri ÄänismaaTurun Weikot Yleisurheilu4.14 / 4.14
Milla AarnioNaantalin Löyly3.96 / 3.96
Linnea BöckermanTurun Toverit - / -
Siiri ErkkyläPaimion Urheilijat - / -
Loviisa GranöLiedon Parma3.50 / 3.50
Siina GröndahlPaimion Urheilijat - / -
Unna HeikkiläSalon Vilpas - / -
Helka HeinonenLiedon Parma - / -
Emma HelminenUudenkaupungin Kenttäkarhut3.55 / 3.55
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto - / -
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat ry - / -
Veera LehtonenTurun Urheiluliitto - / -
Joanna LepistöTurun Urheiluliitto - / -
Essi LokistoSalon Vilpas - / -
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Fanni PaanaNaantalin Löyly - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto3.80 / 3.80
Malin SaartoTurun Urheiluliitto - / -
Marianne SavolainenLoimaan Leisku - / -
Sara SöderlundTurun Urheiluliitto - / -
Venla TainioPaimion Urheilijat3.88 / 3.88
Erika TakkinenLoimaan Leisku - / -
Josefiina TenovuoTurun Urheiluliitto4.33 / 4.33
Vilma ToivonenLoimaan Leisku3.67 / 3.67
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
 
T12 kuula (19)
Milla AarnioNaantalin Löyly7.11 / 7.11
Linnea BöckermanTurun Toverit - / -
Eveliina ElovaaraSalon Vilpas - / -
Loviisa GranöLiedon Parma - / -
Rosa KarlssonTurun Urheiluliitto - / -
Venla KatvesojaVehmaan Kiisto9.00 / 9.00
Vilja KoivistoLiedon Parma - / -
Helmi KoivumäkiTurun Urheiluliitto - / -
Minni-Maria KoivunenTurunseudun Kenttäurheilijat ry - / -
Olivia LeppänenTurun Toverit - / -
Siiri LuukkaLiedon Parma - / -
Oluwakemi OniludeRaision Kuula - / -
Linnea ÖsterbackaTurun Toverit - / -
Niina PetterssonTurun Urheiluliitto9.45 / 9.45
Aura RajamäkiTurun Urheiluliitto6.47 / 6.47
Venla RuoholaTurun Urheiluliitto - / -
Vilma ToivonenLoimaan Leisku6.77 / 6.77
Helli TukkiniemiLiedon Parma - / -
Iida VähätaloNaantalin Löyly7.07 / 7.07
 
P11 60m (16)
Nooa AsantiTurun Urheiluliitto 9.59 / 9.59
Eerik HäkliRaision Kuula 9.37 / 9.37
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto 9.79 / 9.79
Eero KaunistoNaantalin Löyly 9.63 / 9.63
Max KostamoTurun Urheiluliitto 9.02 / 9.02
Lukas LappalainenTurun Urheiluliitto10.10 / 10.10
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto 9.18 / 9.18
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto 8.86 / 8.86
Anton MatikainenSalon Vilpas - / -
Frans NummiTurun Urheiluliitto 9.78 / 9.78
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto 9.21 / 9.21
Matias PeltoniemiTurun Urheiluliitto10.78 / 10.78
Emil RannikkoSalon Vilpas - / -
Antti RistanenLoimaan Leisku 9.70 / 10.04
Paavo VirkkiSomeron Esa 9.69 / 9.69
Joonas VuorioTurun Weikot Yleisurheilu 9.89 / 9.89
 
P11 1000m (7)
Santeri HeinonenLoimaan Leisku - / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto3:36.26 / 3:36.26
Aaro MannerSalon Vilpas3:56.01 / 3:56.01
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu4:04.87 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto3:30.30 / 3:30.30
Antti RistanenLoimaan Leisku3:49.33 / -
Tuomas SuopajärviMaskun Kataja3:56.42 / -
 
P11 60m aj (8)
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto15.08 / -
Max KostamoTurun Urheiluliitto12.61 / -
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto10.95 / 10.95
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto10.32 / 10.32
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu14.27 / -
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto11.44 / 11.44
Antti RistanenLoimaan Leisku14.32 / -
Paavo VirkkiSomeron Esa12.74 / -
 
P11 korkeus (5)
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto1.23 / 1.23
Lauri NiiranenTurun Weikot Yleisurheilu1.07 / -
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto1.45 / 1.45
Paavo VirkkiSomeron Esa1.21 / 1.21
Rasmus VuoriSalon Vilpas1.29 / 1.29
 
P11 seiväs (3)
Robin HeleniusTurun Urheiluliitto2.36 / 2.36
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto2.55 / 2.55
Paavo VirkkiSomeron Esa2.20 / 2.20
 
P11 pituus (10)
Nooa AsantiTurun Urheiluliitto3.49 / 3.49
Eerik HäkliRaision Kuula3.80 / 3.80
Eemeli JärvinenTurun Urheiluliitto3.54 / 3.54
Eero KaunistoNaantalin Löyly4.08 / 4.08
Max KostamoTurun Urheiluliitto4.27 / 4.27
Richard LindqvistTurun Urheiluliitto4.30 / 4.30
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto4.38 / 4.38
Frans NummiTurun Urheiluliitto3.48 / 3.48
Matias PeltoniemiTurun Urheiluliitto3.39 / 3.39
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto4.53 / 4.53
 
P11 kuula (10)
Frans HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut7.62 / 7.62
Santeri HeinonenLoimaan Leisku6.17 / 6.17
Aapo KluuskeriTurun Toverit4.67 / 4.67
Arvi LouramoTurun Urheiluliitto6.34 / 6.34
Anton MatikainenSalon Vilpas4.45 / 4.45
Niklas OjanenTurun Urheiluliitto8.86 / 8.86
Emil RannikkoSalon Vilpas4.90 / 4.90
Antti RistanenLoimaan Leisku6.11 / 6.11
Voitto VirjonenTurun Urheiluliitto9.03 / 9.03
Rasmus VuoriSalon Vilpas8.01 / 8.01
 
T11 60m (21)
Emma AhoTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Fanny AlariLiedon Parma 9.86 / 9.86
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu10.01 / 10.01
Liisa HämäläinenMynämäen Isku 9.77 / 9.77
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys 9.95 / 9.95
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto10.59 / 10.59
Elsa KeinonenRaision Kuula 9.46 / 9.46
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto 9.74 / 9.74
Rosa LaitalaTurun Toverit11.43 / -
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto10.03 / 10.03
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto 9.72 / 9.72
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly10.91 / -
Olivia LievonenMaskun Kataja10.57 / -
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu 9.89 / 9.89
Aada PalsioPiikkiön Kehitys 9.52 / 9.52
Ida PentinlehtoVahdon Tuisku 8.88 / 8.88
Anni SaarinenRaision Kuula10.82 / -
Ellen TaponenSalon Vilpas 9.19 / 9.19
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto10.37 / 10.45
Nella VirtanenNaantalin Löyly 9.32 / 9.32
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu 9.68 / 9.68
 
T11 1000m (10)
Greta AarnioSalon Vilpas3:56.06 / 4:08.05
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu4:09.53 / -
Sara HonkakangasLaitilan Jyske3:50.95 / 3:50.95
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto - / -
Paola KeroTurun Urheiluliitto3:42.30 / 3:42.30
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto - / -
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto3:56.30 / -
Sofia LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto - / -
Aada PalsioPiikkiön Kehitys - / -
 
T11 60m aj (7)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske11.14 / 11.14
Nea HyrkäsPaimion Urheilijat14.25 / -
Meira HyvärinenSalon Vilpas - / -
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto - / -
Emma SuovanenVahdon Tuisku12.37 / -
Anni SuuronenTurun Urheiluliitto - / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu12.86 / -
 
T11 korkeus (11)
Elina HakuniNaantalin Löyly1.21 / 1.21
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.37 / 1.37
Liina JälköOripään Vesa0.99 / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly1.02 / 1.02
Neea LundenSalon Vilpas1.02 / 1.02
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu1.04 / 0.97
Anni SaarinenRaision Kuula1.10 / 1.10
Emma SuovanenVahdon Tuisku1.23 / 1.23
Aino TarkkiTurun Urheiluliitto0.98 / 0.98
Vanessa ViitanenTurun Urheiluliitto0.90 / -
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu1.16 / 1.16
 
T11 seiväs (3)
Sara HonkakangasLaitilan Jyske1.70 / 1.70
Aino HyytiäLaitilan Jyske1.60 / 1.60
Emma SuovanenVahdon Tuisku - / -
 
T11 pituus (24)
Greta AarnioSalon Vilpas - / -
Fanny AlariLiedon Parma3.57 / 3.57
Noora AltimirTurun Weikot Yleisurheilu3.50 / 3.50
Elina HakuniNaantalin Löyly3.82 / 3.82
Liisa HämäläinenMynämäen Isku3.68 / 3.59
Nea HyrkäsPaimion Urheilijat3.17 / -
Meira HyvärinenSalon Vilpas - / -
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto3.26 / 3.26
Helmi KaunismäkiTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Elsa KeinonenRaision Kuula3.94 / 3.94
Oona KoivunenTurun Urheiluliitto3.74 / 3.74
Pihla LammelaTurun Urheiluliitto3.62 / 3.62
Inka LaukkanenTurun Urheiluliitto3.34 / 3.34
Iiris LevomäkiTurun Urheiluliitto3.45 / 3.45
Olivia LievonenMaskun Kataja3.17 / -
Noora LukkarinenTurun Urheiluliitto3.52 / 3.52
Linda NissiläTurun Weikot Yleisurheilu3.54 / 3.45
Aada PalsioPiikkiön Kehitys4.06 / 4.06
Emma SuovanenVahdon Tuisku3.90 / 3.90
Anni SuuronenTurun Urheiluliitto3.43 / 3.30
Ellen TaponenSalon Vilpas3.90 / 3.82
Aino TarkkiTurun Urheiluliitto - / -
Taika VarjonenTurun Urheiluliitto3.24 / 3.01
Fairouz YoussufiTurun Weikot Yleisurheilu3.55 / 3.55
 
T11 kuula (12)
Fanny AlariLiedon Parma7.63 / 7.63
Elina HakuniNaantalin Löyly6.29 / 6.29
Livia ImmonenTurun Urheiluliitto5.57 / 5.57
Aino IvaldiPiikkiön Kehitys - / -
Liina JälköOripään Vesa7.07 / 7.07
Rosa LaitalaTurun Toverit3.60 / -
Loviisa LehtonenNaantalin Löyly5.35 / 5.35
Olivia LievonenMaskun Kataja6.78 / 6.78
Neea LundenSalon Vilpas5.98 / 5.98
Wilhelmiina MäkeläMarttilan Murto7.87 / 7.87
Anni SaarinenRaision Kuula6.60 / 6.60
Ellen TaponenSalon Vilpas7.81 / 7.81
 
P10 60m (27)
Yusuf HassanTurun Weikot Yleisurheilu11.12 / -
Lauri HeinonenMaarian Mahti10.06 / 10.06
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto 9.53 / 9.53
Julius HeiskanenKaarinan Ura - / -
Oscar HelinTurun Urheiluliitto - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto10.22 / 10.22
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto10.07 / 10.07
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto10.17 / 10.17
Miio LaihoRaision Kuula 9.86 / 9.86
Artturi LaineRaision Kuula - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti 9.26 / 9.26
Alex LehtonenNaantalin Löyly - / -
Alex LeirimaaNaantalin Löyly - / -
Artturi LievonenMaskun Kataja - / -
Joona LintulaKaarinan Ura - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto10.49 / 10.49
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto 9.24 / 9.24
Jasper RantanenKaarinan Ura - / -
Eric SamuelRaision Kuula - / -
Richard SillaNaantalin Löyly10.06 / 10.06
Leevi SkonbäckMaskun Kataja10.75 / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit - / -
+358442424445 SuorlahtiPiikkiön Kehitys - / -
Niilo TalonenSomeron Esa - / -
Eeti TammelinLoimaan Leisku - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut 9.29 / 9.29
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat - / -
 
P10 1000m (8)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3:42.21 / 3:42.21
Lauri HeinonenMaarian Mahti4:13.28 / 4:13.28
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto3:49.58 / 3:49.58
Joona LindgrenNaantalin Löyly4:14.28 / 4:18.60
Juho MännistöTurun Urheiluliitto4:17.58 / 4:17.58
Leon ÖstmanTurunseudun Kenttäurheilijat ry - / -
Niki SirénRaision Kuula3:42.82 / 3:42.82
Daniel StenholmTurun Urheiluliitto3:43.78 / 3:43.78
 
P10 60m aj (7)
Lauri HeinonenMaarian Mahti13.06 / 13.06
Lukas LehtokannelMaarian Mahti - / -
Alex LeirimaaNaantalin Löyly - / -
Joona LindgrenNaantalin Löyly - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto13.51 / 13.51
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto - / -
Richard SillaNaantalin Löyly - / -
 
P10 korkeus (8)
Yusuf HassanTurun Weikot Yleisurheilu1.01 / 1.01
Julius HeiskanenKaarinan Ura - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti1.17 / 1.17
Alex LeirimaaNaantalin Löyly - / -
Artturi LievonenMaskun Kataja1.01 / 1.01
Joona LindgrenNaantalin Löyly0.94 / 0.94
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto1.21 / 1.21
Niilo TalonenSomeron Esa1.25 / 1.25
 
P10 seiväs (1)
Niilo TalonenSomeron Esa2.30 / 2.30
 
P10 pituus (24)
Akseli ÄnäkkäläSalon Vilpas3.96 / 3.96
Lauri HeinonenMaarian Mahti3.17 / 3.17
Eeli HeiskaTurun Urheiluliitto3.84 / 3.84
Julius HeiskanenKaarinan Ura - / -
Oscar HelinTurun Urheiluliitto - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto3.24 / 3.24
Joonas JänttiTurun Urheiluliitto3.45 / 3.45
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto3.82 / 3.82
Artturi LaineRaision Kuula - / -
Lukas LehtokannelMaarian Mahti4.08 / 4.08
Alex LehtonenNaantalin Löyly3.00 / -
Alex LeirimaaNaantalin Löyly - / -
Artturi LievonenMaskun Kataja3.09 / -
Joona LintulaKaarinan Ura - / -
Juho MännistöTurun Urheiluliitto3.17 / 3.17
Vincent MattssonTurun Urheiluliitto3.96 / 3.96
Jasper RantanenKaarinan Ura - / -
Richard SillaNaantalin Löyly - / -
Leevi SkonbäckMaskun Kataja3.24 / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit - / -
Niilo TalonenSomeron Esa - / -
Eeti TammelinLoimaan Leisku - / -
Iisak VainioUudenkaupungin Kenttäkarhut3.71 / 3.53
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat3.00 / -
 
P10 kuula (9)
Tomas HaulistoNaantalin Löyly7.37 / 7.37
Julius HeiskanenKaarinan Ura - / -
Tarmo HuiskalaTurun Urheiluliitto5.71 / 5.71
Julius JuslinLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Vincent KymäläinenTurun Urheiluliitto6.29 / 6.29
Alex LehtonenNaantalin Löyly6.30 / 6.30
Alex SariolaNaantalin Löyly - / -
Kalle SuomalainenTurun Toverit - / -
Lukas WahteristoLittoisten Työväen Urheilijat7.74 / 7.74
 
T10 60m (20)
Devine AgbontaenRaision Kuula 9.67 / 9.67
Rexella EtaTurun Toverit - / -
Mila HaapanenVahdon Tuisku - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat 9.83 / 9.83
Olivia LaamanenNaantalin Löyly11.06 / 11.06
Alisa LaunonenNaantalin Löyly 8.69 / 8.69
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat10.02 / 10.02
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto10.58 / 10.58
Thea LehtovirtaRaision Kuula - / -
Viivi LeppänenTurun Toverit11.35 / 11.35
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Janni NipalaTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Iiris PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Wilma RauhaniemiSalon Vilpas - / -
Vilma SilvastiLiedon Parma11.28 / 11.28
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto11.38 / 11.38
Laura SovijärviLiedon Parma10.41 / 10.41
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat11.21 / 11.21
Jasmin VaskelainenLaitilan Jyske - / -
Mila-Marissa VaskelainenLaitilan Jyske - / -
 
T10 1000m (10)
Alma HaapalaNaantalin Löyly4:24.71 / 4:24.71
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3:55.83 / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Olivia LaamanenNaantalin Löyly - / -
Minttu LautkankareNaantalin Löyly4:15.64 / 4:22.83
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto - / -
Peppi RasiMaskun Kataja - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto - / -
Oona TörneNaantalin Löyly - / -
Ilona UtriainenRaision Kuula3:51.69 / 3:51.69
 
T10 60m aj (15)
Devine AgbontaenRaision Kuula - / -
Alma HaapalaNaantalin Löyly - / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto - / -
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske12.69 / 12.69
Martta KoskivainioMarttilan Murto - / -
Siina KossaSauvon Urheilijat11.65 / 11.65
Alisa LaunonenNaantalin Löyly10.36 / 10.36
Minttu LautkankareNaantalin Löyly - / -
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Melissa MehtoNaantalin Löyly - / -
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Iiris PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Oona TörneNaantalin Löyly - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat14.57 / 14.57
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat14.41 / 14.41
 
T10 korkeus (11)
Devine AgbontaenRaision Kuula1.20 / 1.20
Elena HöglundTurun Urheiluliitto0.96 / 0.96
Ronja KorpiahoMarttilan Murto1.04 / 1.04
Siina KossaSauvon Urheilijat1.18 / 1.18
Alisa LaunonenNaantalin Löyly1.43 / 1.43
Minttu LautkankareNaantalin Löyly1.04 / 1.04
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat0.96 / 0.96
Melissa MehtoNaantalin Löyly0.98 / 0.98
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat1.12 / 1.12
Emma ToivonenLoimaan Leisku1.27 / 1.27
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat1.01 / 1.01
 
T10 seiväs (2)
Emma TättiläKalannin Vankka1.10 / 1.10
Emma ToivonenLoimaan Leisku1.40 / 1.40
 
T10 pituus (26)
Devine AgbontaenRaision Kuula2.79 / -
Rexella EtaTurun Toverit - / -
Alma HaapalaNaantalin Löyly - / -
Mila HaapanenVahdon Tuisku3.20 / -
Elena HöglundTurun Urheiluliitto3.08 / 3.08
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3.71 / 3.71
Elina ImmonenNaantalin Löyly - / -
Martta KoskivainioMarttilan Murto3.00 / 3.00
Siina KossaSauvon Urheilijat3.55 / 3.55
Olivia LaamanenNaantalin Löyly - / -
Alisa LaunonenNaantalin Löyly4.86 / 4.86
Minttu LautkankareNaantalin Löyly3.29 / 3.29
Vilma LehtinenLittoisten Työväen Urheilijat3.36 / 3.36
Linnea LehtisaloTurun Urheiluliitto3.23 / 3.23
Thea LehtovirtaRaision Kuula2.30 / -
Viivi LeppänenTurun Toverit2.93 / 2.93
Wilma MattilaMaskun Kataja3.09 / 3.09
Melissa MehtoNaantalin Löyly - / -
Matleena MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat3.74 / 3.74
Iiris PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu3.33 / 3.33
Peppi RasiMaskun Kataja - / -
Nia SjöroosTurun Urheiluliitto2.81 / 2.81
Emma ToivonenLoimaan Leisku4.00 / 4.00
Oona TörneNaantalin Löyly - / -
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat2.90 / 2.90
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.30 / 3.30
 
T10 kuula (14)
Senni HeinonenUudenkaupungin Kenttäkarhut6.95 / 6.95
Elena HöglundTurun Urheiluliitto5.59 / 5.59
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske5.81 / 5.81
Senja KärhäSomeron Esa8.88 / 8.88
Thea LehtovirtaRaision Kuula4.50 / 4.50
Viivi LeppänenTurun Toverit4.12 / 4.12
Melissa MehtoNaantalin Löyly4.18 / 4.18
Iiris PäiviöTurun Weikot Yleisurheilu4.80 / 4.80
Wilma RauhaniemiSalon Vilpas4.98 / 4.98
Laura SovijärviLiedon Parma6.13 / 6.13
Emma TättiläKalannin Vankka5.18 / 5.18
Emma ToivonenLoimaan Leisku7.11 / 7.11
Carolina VäliläLittoisten Työväen Urheilijat3.74 / 3.74
Cecilia VäliläLittoisten Työväen Urheilijat5.87 / 5.87
 
P9 40m (32)
Eetu AhoTurun Weikot Yleisurheilu 8.92 / -
Niilo AhonenRaision Kuula 7.39 / 7.39
Veikka AkkolaLiedon Parma 7.56 / 7.56
Niila AnttilaLiedon Parma 7.42 / 7.42
Jooa HaapanenVahdon Tuisku - / -
Lukas HäggblomRaision Kuula - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto 6.73 / 6.73
Jesse HeiskanenKaarinan Ura - / -
Lukas KoivistoTurun Urheiluliitto - / -
Ahti LehtinenKaarinan Ura - / -
Oiva LehtinenKaarinan Ura - / -
Aapo LiimattaNaantalin Löyly - / -
Anton LindénLoimaan Leisku 7.63 / 7.63
Joonatan LöfTurun Urheiluliitto - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
René MaranzaniTurun Weikot Yleisurheilu 9.21 / 9.21
Onni NummiTurun Toverit - / -
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto 7.63 / 7.63
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto 7.67 / 7.67
Hugo RainioTurun Urheiluliitto 7.15 / 7.15
Eemeli RönnemaaLiedon Parma - / -
Eetu RuohoTurun Urheiluliitto 7.58 / 7.58
Linus SalmiKaarinan Ura - / -
Severi SalonenRaision Kuula 7.54 / 7.54
William SöderblomMaarian Mahti 7.64 / 7.64
Jimi SundbergRaision Kuula - / -
Leevi SuvantoKaarinan Ura - / -
Väinö TalonenSomeron Esa - / -
Felix TuhkanenTurun Urheiluliitto - / -
Vilho VälimäkiKaarinan Ura 7.56 / 7.56
Jonni ValjusSalon Vilpas - / -
Viljo VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 6.87 / 6.87
 
P9 1000m (11)
Niila AnttilaLiedon Parma - / -
Oskari HäkliRaision Kuula - / -
Benjamin KeroTurun Urheiluliitto - / -
Iiro KuikkaSalon Vilpas - / -
Ahti LehtinenKaarinan Ura - / -
Oiva LehtinenKaarinan Ura - / -
Walter LindroosTurun Urheiluliitto - / -
Onni NummiTurun Toverit - / -
Santeri PasanenTurun Urheiluliitto - / -
Henrik SantavuoriNaantalin Löyly - / -
William SöderblomMaarian Mahti - / -
 
P9 korkeus (3)
Oskari HäkliRaision Kuula0.98 / 0.98
Jesse HeiskanenKaarinan Ura - / -
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto1.11 / 1.11
 
P9 pituus (33)
Eeli AhonenTurun Urheiluliitto2.47 / 2.47
Niilo AhonenRaision Kuula2.89 / 2.89
Veikka AkkolaLiedon Parma2.70 / 2.70
Jooa HaapanenVahdon Tuisku - / -
Lukas HäggblomRaision Kuula - / -
Eemeli HaikioTurun Urheiluliitto3.77 / 3.77
Jesse HeiskanenKaarinan Ura - / -
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto2.52 / 2.52
Konsta IsosaloMaarian Mahti - / -
Leo KauppinenKaarinan Ura2.86 / 2.86
Lukas KoivistoTurun Urheiluliitto - / -
Eelis KotomäkiTurun Urheiluliitto3.15 / -
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto2.62 / 2.62
Aapo LiimattaNaantalin Löyly - / -
Anton LindénLoimaan Leisku2.85 / 2.85
Joonatan LöfTurun Urheiluliitto - / -
Tomi LuukkaLiedon Parma - / -
René MaranzaniTurun Weikot Yleisurheilu2.16 / 2.16
Veikko PlosilaTurun Urheiluliitto3.02 / 3.02
Hugo RainioTurun Urheiluliitto3.36 / 3.36
Eemeli RönnemaaLiedon Parma - / -
Eetu RuohoTurun Urheiluliitto2.77 / 2.77
Linus SalmiKaarinan Ura - / -
Severi SalonenRaision Kuula2.95 / 2.95
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto2.79 / 2.79
Jimi SundbergRaision Kuula - / -
Leevi SuvantoKaarinan Ura - / -
Väinö TalonenSomeron Esa - / -
Felix TuhkanenTurun Urheiluliitto - / -
Jonni ValjusSalon Vilpas - / -
Nooa VeijalainenNaantalin Löyly - / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto3.07 / 3.07
Viljo VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat3.49 / 3.49
 
P9 kuula (15)
Eeli AhonenTurun Urheiluliitto - / -
Niilo AhonenRaision Kuula - / -
Samuel BilbaoLittoisten Työväen Urheilijat - / -
Jesse HeiskanenKaarinan Ura - / -
Oiva HuiskalaTurun Urheiluliitto3.86 / 3.86
Konsta IsosaloMaarian Mahti - / -
Leo KauppinenKaarinan Ura3.87 / 3.87
Topias LaihonenTurun Urheiluliitto3.54 / 3.13
Tomi LuukkaLiedon Parma4.32 / 4.32
Severi SalonenRaision Kuula - / -
Topias SavolainenTurun Urheiluliitto5.70 / 5.70
Vilho VälimäkiKaarinan Ura4.90 / 4.90
Nooa VeijalainenNaantalin Löyly - / -
Vilho VirjonenTurun Urheiluliitto5.14 / 5.14
Elmo VuohijokiMaarian Mahti - / -
 
T9 40m (35)
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto 7.51 / 7.51
Uuna EirtovaaraKaarinan Ura 9.26 / 9.26
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto 7.33 / 7.33
Saana HaikioTurun Urheiluliitto 7.78 / 7.78
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat 7.14 / 7.14
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto 7.69 / 7.69
Emilia HeleniusTurun Urheiluliitto 8.45 / 8.45
Elina IvaldiPiikkiön Kehitys - / -
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat 8.84 / 8.84
Ivalo JoutsenTurun Urheiluliitto - / -
Sorya JunttilaTurun Urheiluliitto 7.99 / 7.99
Hilma KaeralaTurun Urheiluliitto 7.78 / 7.78
Aura KallionpääTurun Urheiluliitto - / -
Fanni KetonenTurun Urheiluliitto - / -
Pinja LähdeTurun Weikot Yleisurheilu 7.47 / 7.47
Helvi LehtinenTurun Weikot Yleisurheilu 7.32 / 7.32
Minea LehtoRaision Kuula - / -
Sofia LeppäniemiRaision Kuula - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto 7.08 / 7.08
Lotta MäkeläNaantalin Löyly 7.29 / 7.29
Hilda MattilaNaantalin Löyly 8.12 / 8.12
Venla MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat 8.22 / -
Mette MettalaKuusjoen Humu 7.72 / 7.72
Pinja MyllymaaRaision Kuula - / -
Kaneli OjansivuTurun Urheiluliitto 9.09 / 9.09
Juuli OllikainenNaantalin Löyly 7.74 / 7.74
Oona PaleniusMaarian Mahti 7.69 / 7.69
Vanessa RauvolaLiedon Parma 7.44 / 7.44
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto 7.59 / 7.59
Elina SuuronenTurun Urheiluliitto 7.39 / 7.39
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto 7.88 / 7.88
Aino TättiläKalannin Vankka - / -
Edith TuominenLiedon Parma 6.94 / 6.94
Venla VainioNaantalin Löyly 6.81 / 6.81
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat 7.32 / 7.32
 
T9 1000m (9)
Wilma AarnioSalon Vilpas - / -
Elena KeroTurun Urheiluliitto4:14.36 / -
Pinja LähdeTurun Weikot Yleisurheilu - / -
Fiona LehtinenTurun Urheiluliitto - / -
Isabel LindqvistTurun Urheiluliitto - / -
Lotta MäkeläNaantalin Löyly - / -
Mirella MannerVehmaan Kiisto - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske - / -
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto - / -
 
T9 korkeus (9)
Saana HaikioTurun Urheiluliitto - / -
Aura KallionpääTurun Urheiluliitto - / -
Sofia LeppäniemiRaision Kuula - / -
Lotta MäkeläNaantalin Löyly0.98 / 0.98
Pinja MyllymaaRaision Kuula - / -
Alexandra SöderblomMaarian Mahti1.01 / 1.01
Aino TättiläKalannin Vankka0.78 / 0.78
Venla VainioNaantalin Löyly1.07 / 1.07
Hilda VuohijokiMaarian Mahti0.86 / 0.86
 
T9 pituus (25)
Wilma AarnioSalon Vilpas2.64 / 2.64
Minttu AlhoNaantalin Löyly - / -
Roosa ArfmanTurun Urheiluliitto2.93 / 2.93
Uuna EirtovaaraKaarinan Ura2.09 / 2.09
Maria FuglebergTurun Urheiluliitto3.40 / 3.40
Pihla HalavaLittoisten Työväen Urheilijat3.08 / 2.94
Emilia HeleniusTurun Urheiluliitto2.53 / 2.53
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat2.15 / 2.15
Jenna JunttilaRaision Kuula - / -
Hilma KaeralaTurun Urheiluliitto2.66 / 2.66
Fanni KetonenTurun Urheiluliitto2.28 / 2.28
Mirella MannerVehmaan Kiisto - / -
Kerttu MatikainenLaitilan Jyske3.17 / -
Hilda MattilaNaantalin Löyly2.62 / 2.62
Venla MetsärantaLittoisten Työväen Urheilijat2.72 / -
Lilja ÖhmanTurun Urheiluliitto2.63 / 2.63
Kaneli OjansivuTurun Urheiluliitto2.26 / 2.26
Juuli OllikainenNaantalin Löyly3.02 / 3.02
Vanessa RauvolaLiedon Parma3.04 / 3.04
Alexandra SöderblomMaarian Mahti3.16 / 3.16
Elina SuuronenTurun Urheiluliitto - / -
Elsa TarkkiTurun Urheiluliitto2.95 / 2.95
Venla VainioNaantalin Löyly3.45 / 3.45
Hilda VuohijokiMaarian Mahti2.66 / 2.66
Viola VuorinenLittoisten Työväen Urheilijat2.86 / 2.86
 
T9 kuula (11)
Minttu AlhoNaantalin Löyly2.97 / 2.97
Ella HeikkiläTurun Urheiluliitto - / -
Eveliina JokelaPerniön Urheilijat - / -
Jenna JunttilaRaision Kuula - / -
Sorya JunttilaTurun Urheiluliitto - / -
Minea LehtoRaision Kuula - / -
Mette MettalaKuusjoen Humu4.14 / 4.14
Oona PaleniusMaarian Mahti3.34 / 3.34
Vanessa RauvolaLiedon Parma4.80 / 4.80
Tara RuoholaTurun Urheiluliitto3.85 / 3.85
Edith TuominenLiedon Parma6.11 / 6.11