Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
29.08. klo 17:30 HIK klubbmästerskap 2/2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 26 henk. (67 lajisuoritusta)
P13 60m (1)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
 
P13 1000m (1)
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
 
P13 korkeus (1)
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
 
P13 keihäs (2)
Kevin JanssonHIK Friidrott - / -
Otto VesterinenIF Raseborg - / -
 
T13 60m (2)
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T13 1000m (2)
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T13 korkeus (2)
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T13 keihäs (2)
Neela HietaharjuHIK Friidrott - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
P11 60m (1)
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
 
P11 1000m (1)
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
 
P11 korkeus (1)
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
 
P11 keihäs (1)
Casper JanssonHIK Friidrott - / -
 
T11 60m (4)
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Enya MeinanderHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
Saga SaarikoskiHIK Friidrott - / -
 
T11 1000m (2)
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T11 korkeus (2)
Enya MeinanderHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T11 keihäs (3)
Nadia HietaharjuHIK Friidrott - / -
Enya MeinanderHIK Friidrott - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
T9 40m (4)
Elina IkonenHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott - / -
Ronja SundbergHIK Friidrott - / -
Ella WennerqvistHIK Friidrott - / -
 
T9 1000m (4)
Elina IkonenHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott - / -
Ronja SundbergHIK Friidrott - / -
Ella WennerqvistHIK Friidrott - / -
 
T9 korkeus (4)
Elina IkonenHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott - / -
Ronja SundbergHIK Friidrott - / -
Ella WennerqvistHIK Friidrott - / -
 
T9 keihäs (2)
Elina IkonenHIK Friidrott - / -
Emilia KarlssonHIK Friidrott - / -
 
P7 40m (9)
Eric EskelinHIK Friidrott - / -
Kevin EskelinHIK Friidrott - / -
Julius GranqvistHIK Friidrott - / -
Oliver HyvärinenHIK Friidrott - / -
Hans SanderHIK Friidrott - / -
Andreas StrandbackHIK Friidrott - / -
Benjamin StrandbackHIK Friidrott - / -
Winston SundströmHIK Friidrott - / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
P7 pallo (9)
Eric EskelinHIK Friidrott - / -
Kevin EskelinHIK Friidrott - / -
Julius GranqvistHIK Friidrott - / -
Oliver HyvärinenHIK Friidrott - / -
Hans SanderHIK Friidrott - / -
Andreas StrandbackHIK Friidrott - / -
Benjamin StrandbackHIK Friidrott - / -
Winston SundströmHIK Friidrott - / -
Xander WikmanHIK Friidrott - / -
 
T7 40m (4)
Laura IkonenHIK Friidrott - / -
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Lumi KivirintaHIK Friidrott - / -
Anna SaarikoskiHIK Friidrott - / -
 
T7 pallo (3)
Laura IkonenHIK Friidrott - / -
Kira JanssonHIK Friidrott - / -
Lumi KivirintaHIK Friidrott - / -