Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
01.09. klo 12:00 Syyssataset
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 45 henk. (77 lajisuoritusta)
M 100m (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Lauri HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat11.33 / 11.45
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö11.09 / 11.29
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat11.29 / 11.57
 
M 200m (4)
Jarmo EromäkiHaukivuoren Kisailijat23.21 / 23.21
Lauri HietaharjuJyväskylän Kenttäurheilijat22.93 / 23.03
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö22.46 / 22.47
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat22.97 / 23.39
 
M 400m (4)
Niclas ForsbergJyväskylän Kenttäurheilijat 54.93 / 54.93
Aleksi KuusinenTampereen Pyrintö 50.06 / -
Veeti LapveteläinenLapinlahden Veto 55.68 / 56.03
Santeri TannerLänsi-Uudenmaan Urheilijat 52.60 / 53.25
 
N 100m (3)
Emmi HeikkinenKajaanin Kipinä12.96 / 12.96
Suvi HeikkinenSuomussalmen Rasti12.97 / 13.04
Laura RistoKuopion Reipas13.26 / -
 
N 200m (3)
Emmi HeikkinenKajaanin Kipinä27.59 / 27.59
Suvi HeikkinenSuomussalmen Rasti27.30 / 27.30
Stina PesonenKuopion Reipas32.83 / -
 
N 400m (5)
Jenni KiviojaIisalmen Visa 55.55 / 56.77
Jeanine NygårdIF Drott 54.79 / 54.79
Iina TakkulaKuivasjärven Aura 59.35 / 59.35
Erika UtriainenVeitsiluodon Kisaveikot 59.82 / 59.82
Annina WallingKuopion Reipas 58.77 / 61.71
 
M17 400m (1)
Ehklu HtooLapinlahden Veto 53.90 / 54.78
 
N17 100m (1)
Nenna HelppolainenPielaveden Sampo13.60 / 13.82
 
N17 400m (3)
Katariina KärkkäinenIisalmen Visa - / -
Ella MykkänenIisalmen Visa 63.59 / -
Saara PenttinenIisalmen Visa 64.53 / -
 
P15 400m (1)
Samuli RuotsalainenIisalmen Visa - / -
 
T15 100m (3)
Pinja MähönenSonkajärven Pahka14.30 / 14.30
Stina PesonenKuopion Reipas14.87 / 14.87
Sonja VesterinenLapinlahden Veto - / -
 
T15 400m (1)
Sini KarjalainenIisalmen Visa 65.47 / -
 
P13 60m (4)
Eevert HapponenKuopion Reipas 8.53 / 8.53
Otso LaitinenKiuruveden Urheilijat 8.67 / 8.67
Eelis TurunenKuopion Reipas 8.81 / 8.81
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto 7.90 / 7.90
 
P13 100m (4)
Eevert HapponenKuopion Reipas13.54 / 13.54
Aaro KangasKälviän Tarmo14.0h / 14.0h
Otso LaitinenKiuruveden Urheilijat - / -
Eelis TurunenKuopion Reipas13.68 / 13.68
 
P13 200m (4)
Eevert HapponenKuopion Reipas28.60 / 28.60
Otso LaitinenKiuruveden Urheilijat28.46 / 28.46
Eelis TurunenKuopion Reipas28.96 / 28.96
Elmer VauhkonenLapinlahden Veto25.79 / 25.79
 
P13 400m (3)
Eevert HapponenKuopion Reipas 66.00 / 66.00
Otso LaitinenKiuruveden Urheilijat - / -
Eelis TurunenKuopion Reipas 64.74 / 64.74
 
T13 100m (1)
Nea SavolainenMaaningan Mahti13.71 / 13.71
 
T13 200m (1)
Nea SavolainenMaaningan Mahti28.08 / 28.08
 
T13 400m (1)
Nea SavolainenMaaningan Mahti 66.01 / 66.01
 
T11 100m (5)
Rita PartalaMaaningan Mahti - / -
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat - / -
Aada RissanenMaaningan Mahti - / -
Emma RytkönenMaaningan Mahti - / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju16.09 / -
 
T11 400m (7)
Laura AhoReisjärven Pilke 68.19 / 68.19
Inka KuningasKeiteleen Nuju 92.98 / -
Rita PartalaMaaningan Mahti - / -
Iida PennanenKiuruveden Urheilijat - / -
Aada RissanenMaaningan Mahti - / -
Emma RytkönenMaaningan Mahti - / -
Venla SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
P9 100m (3)
Juho KainulainenLapinlahden Veto - / -
Santtu PaldaniusMaaningan Mahti - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
P9 400m (3)
Juho KainulainenLapinlahden Veto 95.1h / 95.1h
Santtu PaldaniusMaaningan Mahti - / -
Elias SiekkinenKeiteleen Nuju - / -
 
T9 100m (5)
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat - / -
Netta SavolainenMaaningan Mahti - / -
Anna SiponenKiuruveden Urheilijat - / -
Emilia SiponenKiuruveden Urheilijat - / -
Pihla VäisänenIisalmen Visa16.14 / 16.14
 
T9 400m (4)
Enni PennanenKiuruveden Urheilijat - / -
Netta SavolainenMaaningan Mahti 87.2h / 87.2h
Anna SiponenKiuruveden Urheilijat - / -
Emilia SiponenKiuruveden Urheilijat - / -