Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
31.08. klo 10:00 Föreningscup final, A-serie / Seuracup finaali, A-sarja
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 451 henk. (451 lajisuoritusta)
M17 200m (10)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Fredrik BjörkqvistIF Åsarna23.05 / 23.05
Joonatan HuilaSäkylän Urheilijat23.81 / 23.81
Viljami KariVetelin Urheilijat24.40 / 24.54
Eino KomulainenIitin Pyrintö - / -
Niilo LaukkanenTammelan Ryske32.11 / 32.11
Ossi OjanenUrjalan Urheilijat28.44 / 28.44
Åke PimiäSaarijärven Pullistus38.58 / 38.58
Arttu RajalahtiÄhtärin Urheilijat30.19 / -
Topias StenroosNakkilan Vire - / -
Ilmari VuorelaLaitilan Jyske23.54 / 23.54
 
M17 pituus (10)
Joosef AhmedVetelin Urheilijat - / -
Roberto HagmanLarsmo IF - / -
Santeri HanhikoskiKaustisen Pohjan-Veikot3.63 / 3.63
Petri HynnäSäkylän Urheilijat5.15 / -
Anselmi JaatinenUrjalan Urheilijat5.00 / 5.00
Joonatan KemppainenPihtiputaan Tuisku5.42 / -
Valtteri LuomaNakkilan Vire - / -
Martin MäenpääLaitilan Jyske5.34 / 5.34
Mikko MäkipääIkaalisten Urheilijat6.00 / 5.84
Ville VihertöIitin Pyrintö5.96 / 5.96
 
M17 kuula (14)
Joakim BäckIF Nykarlebynejden9.82 / 9.82
Eetu FinniläVetelin Urheilijat - / -
Toni HaapapuroPihtiputaan Tuisku13.93 / 13.93
Viggo HiltunenLarsmo IF - / -
Benjamin HolmbäckIF Åsarna - / -
Eetu JalonenSäkylän Urheilijat9.97 / 9.97
Oskari KangasniemiIkaalisten Urheilijat8.31 / -
Manu KurriNakkilan Vire11.59 / 11.59
Juuso LukkalaLaitilan Jyske11.49 / 11.49
Eero MäkinenÄhtärin Urheilijat - / -
Viljami PaavolaKaustisen Pohjan-Veikot10.81 / 10.81
Joona PaijaUrjalan Urheilijat - / -
Lauri PimiäSaarijärven Pullistus11.30 / 11.30
Vili VälimäkiTammelan Ryske - / -
 
N17 200m (16)
Aamu AiristoLaitilan Jyske29.38 / 29.38
Ana CiorneiIF Åsarna28.21 / 28.21
Nora FinholmLarsmo IF29.66 / 29.66
Ella HonkanenTeuvan Rivakka29.56 / 31.14
Maria JääskäKaustisen Pohjan-Veikot26.67 / 26.83
Emma KarjalainenÄhtärin Urheilijat - / -
Mette KarppanenUrjalan Urheilijat30.82 / -
Siiri MäkiläTammelan Ryske30.34 / 31.32
Erika NiininenVetelin Urheilijat29.32 / 29.60
Matleena RankiNakkilan Vire30.23 / 30.30
Kaisu SeppäläSäkylän Urheilijat27.19 / 27.19
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden27.38 / 27.38
Miina TavaststjernaPihtiputaan Tuisku30.12 / -
Jenna TuomainenIitin Pyrintö30.18 / 30.18
Adele VainioIkaalisten Urheilijat28.16 / -
Anni VuoriSaarijärven Pullistus30.98 / 31.87
 
N17 pituus (16)
Oona AnttilaVetelin Urheilijat4.30 / 4.30
Hanna BackIF Nykarlebynejden4.02 / 3.99
Alma ByggmästarLarsmo IF - / -
Nelli HannulaSaarijärven Pullistus - / -
Eeva KariNakkilan Vire4.38 / 4.38
Siiri KarjalainenIitin Pyrintö3.90 / 3.90
Veera KoskinenKaustisen Pohjan-Veikot4.31 / -
Siiri LaukkanenTammelan Ryske4.12 / 4.12
Liina MäkinenSäkylän Urheilijat4.83 / 4.83
Sara MattilaÄhtärin Urheilijat4.62 / 4.62
Lotta MetsärintaLaitilan Jyske4.75 / 4.54
Nita RasiPihtiputaan Tuisku4.75 / -
Laura SandenUrjalan Urheilijat4.26 / 4.26
Jenni SormunenIkaalisten Urheilijat4.84 / 4.78
Meri SuomalainenTeuvan Rivakka4.51 / 4.40
Emma VikmanIF Åsarna4.34 / 4.34
 
N17 kuula (15)
Emilia AaltonenSäkylän Urheilijat11.28 / 10.66
Erica ÅminneIF Åsarna9.38 / 9.38
Noora HakonenPihtiputaan Tuisku10.51 / -
Ella HemmiläLaitilan Jyske - / -
Amanda KätkänahoTeuvan Rivakka8.82 / 8.82
Riina KuorelahtiSaarijärven Pullistus - / -
Helka LohivuoNakkilan Vire8.23 / -
Nathalie NybackIF Nykarlebynejden8.69 / 8.39
Fanni PakkalaVetelin Urheilijat - / -
Henna SalminenTammelan Ryske11.35 / 11.35
Aliisa SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot9.25 / 9.25
Kira TöppäräUrjalan Urheilijat10.25 / -
Annukka VainonenIitin Pyrintö13.84 / 13.84
Jasmine VikströmLarsmo IF7.66 / 6.96
Ilona YltiöÄhtärin Urheilijat8.47 / 8.22
 
P15 100m (15)
Mahmoud BakarVetelin Urheilijat13.79 / 13.79
Sel DwayLarsmo IF11.88 / 11.88
Niilo HakalaUrjalan Urheilijat - / -
Erno HonkanenTeuvan Rivakka15.56 / 15.56
Aamos HuppunenIitin Pyrintö - / -
Max HyttiläLaitilan Jyske14.84 / 14.84
Arttu LahtiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Peetu MäkinenÄhtärin Urheilijat12.62 / 12.62
Aatu PelliNakkilan Vire12.55 / 12.55
Carlos PeltonenSäkylän Urheilijat11.89 / 11.89
Daniel SaaristoIkaalisten Urheilijat11.79 / 11.79
Jari SeamarkSaarijärven Pullistus13.83 / 13.83
Kalle SiekkinenPihtiputaan Tuisku - / -
Gustaf StorbjörkIF Åsarna14.47 / 14.47
Valtteri YrjöläTammelan Ryske12.91 / 12.91
 
P15 2000m (14)
Santtu AhoKaustisen Pohjan-Veikot 7:25.61 / 7:59.89
Niklas AntolaLaitilan Jyske 6:33.85 / -
Anton ForsströmIF Åsarna 7:18.51 / 7:18.51
Otto HirvilampiÄhtärin Urheilijat 6:25.71 / 6:25.71
Luukas HuppunenIitin Pyrintö 8:22.73 / 8:36.74
Frans KoivistoSäkylän Urheilijat - / -
Veeti SaarinenTammelan Ryske 6:10.37 / 6:10.37
Reko SaloUrjalan Urheilijat - / -
Nico SivonenNakkilan Vire 7:45.54 / 7:45.54
Mico SjölundLarsmo IF 8:05.70 / 8:05.70
Atte TaipaleVetelin Urheilijat 6:31.50 / 6:31.50
Tuukka UkkolaPihtiputaan Tuisku - / -
Veeti VainionpääIkaalisten Urheilijat 6:54.66 / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden 7:04.78 / 7:04.78
 
P15 seiväs (12)
Joona Ali-HaapalaKaustisen Pohjan-Veikot3.80 / 3.80
Aapo HaukilahtiVetelin Urheilijat1.80 / 1.80
Akseli HyytiäLaitilan Jyske4.10 / 4.10
Atte KuuselaTammelan Ryske2.70 / 2.70
Linus LiljekvistLarsmo IF - / -
Chasimir LindholmTeuvan Rivakka1.70 / 1.40
Alex LövsundIF Åsarna1.80 / 1.80
Akseli MäkeläIkaalisten Urheilijat2.20 / 2.20
Kasper NaskiNakkilan Vire1.66 / 1.66
Jasper ReinvallSäkylän Urheilijat1.80 / 1.80
Aaro TikkaPihtiputaan Tuisku2.48 / 2.48
Onni VehmasUrjalan Urheilijat - / -
 
P15 kuula (13)
Gabriel EklundIF Nykarlebynejden6.65 / 6.65
Antti EkolaTeuvan Rivakka8.78 / 8.78
Aatu HakanenNakkilan Vire - / -
Teemu HakonenPihtiputaan Tuisku - / -
Oskari HanhikoskiKaustisen Pohjan-Veikot9.51 / 9.51
Jussi KaskinenSäkylän Urheilijat - / -
Justus LukkalaLaitilan Jyske8.55 / 8.55
Elias MäkinenÄhtärin Urheilijat9.44 / 9.44
Tami PohjonenIkaalisten Urheilijat5.55 / 5.55
Viljami PöyhönenVetelin Urheilijat10.95 / 10.95
Atte SnellmanLarsmo IF - / -
Osmo TöppäräUrjalan Urheilijat - / -
Matias ViikiläSaarijärven Pullistus11.66 / 11.66
 
P15 1000m kävely (4)
Akseli LeinoUrjalan Urheilijat 5:16.09 / 5:16.09
Aapo PimiäSaarijärven Pullistus 6:54.66 / 6:54.66
Jonne SalminenTammelan Ryske 8:46.91 / 8:46.91
Anselmi TaipaleVetelin Urheilijat 6:43.46 / 6:43.46
 
T15 100m (15)
Malva BrännbackaLarsmo IF14.24 / 14.24
Carolina GrönroosLaitilan Jyske13.18 / 13.18
Noora HaapaniemiTeuvan Rivakka13.76 / 13.76
Linda HautamäkiKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Elin JakobssonIF Åsarna13.88 / 13.88
Silja KeisalaÄhtärin Urheilijat - / -
Lotta LeanderUrjalan Urheilijat14.77 / 14.77
Iida Luoma-AhoIitin Pyrintö13.86 / 13.86
Roosa MarinPihtiputaan Tuisku14.74 / -
Mette MortensenVetelin Urheilijat14.19 / 14.19
Candy PeltonenNakkilan Vire14.10 / 14.11
Sara PeltonenSäkylän Urheilijat14.98 / 14.98
Peppi PerkiöSaarijärven Pullistus14.05 / 14.05
Josefina SalmiIkaalisten Urheilijat13.20 / 13.20
Milla StrömIF Nykarlebynejden14.54 / 14.54
 
T15 2000m (14)
Reetta ÄäriSäkylän Urheilijat - / -
Jennifer GranholmLarsmo IF - / -
Julia JaloUrjalan Urheilijat 9:07.92 / 9:49.73
Viola JokiahoÄhtärin Urheilijat - / -
Carita KivimäkiIkaalisten Urheilijat 8:11.53 / 8:11.53
Annika LaulumaaLaitilan Jyske 7:49.88 / 7:49.88
Eve MäkeläSaarijärven Pullistus - / -
Kerttu NiemiIitin Pyrintö 8:23.79 / 8:23.79
Ella PaananenPihtiputaan Tuisku - / -
Sara PatanaVetelin Urheilijat 8:20.90 / 8:20.90
Emmi PatrikainenNakkilan Vire 8:14.25 / 8:14.25
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden 7:23.93 / 7:23.93
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot 7:15.19 / 7:20.72
Adéle ZittraIF Åsarna 8:18.91 / 8:18.91
 
T15 seiväs (12)
Eveliina HavialaNakkilan Vire2.20 / 2.10
Emma KolehmainenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Taika KuuselaTammelan Ryske2.30 / 2.30
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden2.50 / 2.50
Jenina LuotonenLaitilan Jyske2.50 / 2.50
Miina PaijaUrjalan Urheilijat1.65 / 1.65
Eerika SiekkinenPihtiputaan Tuisku2.30 / 2.30
Elli SiiriläVetelin Urheilijat2.40 / 2.40
Vilhelmina SjölindIF Åsarna1.60 / 1.60
Jenna TapioIitin Pyrintö2.00 / 2.00
Iiris ViitanenÄhtärin Urheilijat2.10 / -
Felicia VikströmLarsmo IF2.90 / 2.90
 
T15 kuula (16)
Niina HakonenPihtiputaan Tuisku8.42 / -
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Sofia HuuskoVetelin Urheilijat8.73 / 8.59
Fanni KätkänahoTeuvan Rivakka - / -
Aliina KoivulaUrjalan Urheilijat - / -
Eerica KoskelaIkaalisten Urheilijat - / -
Salla KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot13.99 / 13.99
Iiris NiemiIitin Pyrintö - / -
Saga PuumalainenSäkylän Urheilijat4.77 / 4.77
Aino RankiNakkilan Vire - / -
Charlotta SandkullaIF Åsarna10.57 / 10.57
Emmi VäänänenÄhtärin Urheilijat - / -
Viivi VälimäkiTammelan Ryske9.28 / 9.28
Vilma-Riina ValkolaSaarijärven Pullistus6.34 / 6.34
Venla VikströmLarsmo IF - / -
Verna VuorelaLaitilan Jyske9.24 / 9.24
 
T15 1000m kävely (11)
Aino AnttilaNakkilan Vire 5:49.04 / 5:49.04
Joanna HämäläinenSäkylän Urheilijat 6:03.28 / 6:03.28
Emma HiironenPihtiputaan Tuisku 5:23.88 / -
Martta HuppunenIitin Pyrintö 6:35.22 / 7:00.05
Vivian IhanmäkiLaitilan Jyske 7:07.14 / -
Linnea KackurLarsmo IF 5:41.97 / 5:44.11
Jonna KoivistoVetelin Urheilijat 6:43.43 / 6:43.43
Alisa KoskinenÄhtärin Urheilijat 6:13.18 / 6:27.67
Milla KulmalaIkaalisten Urheilijat 8:14.04 / 8:14.04
Ronja LjungbergIF Åsarna 6:27.55 / 6:27.55
Ella PesolaKaustisen Pohjan-Veikot 6:46.38 / 6:46.38
 
P13 1000m (15)
Jonas ÅbroIF Nykarlebynejden3:10.68 / 3:10.68
Kasper BjörkbackaVetelin Urheilijat2:58.81 / 2:58.81
Emil ForsströmIF Åsarna3:32.96 / 3:32.96
Paul HjulforsLarsmo IF3:13.18 / 3:13.18
Jaakko HynnäSäkylän Urheilijat4:02.89 / 4:02.89
Alpo KantonenLaitilan Jyske3:51.16 / -
Eliel KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3:38.85 / 3:38.85
Atte LöfbackaKaustisen Pohjan-Veikot3:41.79 / 3:43.39
Myrsky MartikainenIitin Pyrintö5:19.8h / -
Tomas MehtonenÄhtärin Urheilijat3:41.30 / -
Elias OittinenSaarijärven Pullistus3:46.63 / 3:46.63
Joel PennanenPihtiputaan Tuisku3:29.00 / 3:29.00
Arttu RantalaNakkilan Vire3:23.24 / 3:23.24
Joona SalminenTammelan Ryske3:27.13 / 3:27.13
Aaro SaloUrjalan Urheilijat - / -
 
P13 60m aj (12)
Elias EskolaUrjalan Urheilijat13.13 / 13.13
Måns FinholmLarsmo IF - / -
Elias HyytiäLaitilan Jyske12.08 / 12.08
Aleksi JokelaTammelan Ryske 9.56 / 9.56
Aatu KantolaSäkylän Urheilijat17.29 / 17.29
Lauri NiininenVetelin Urheilijat12.39 / 12.39
Atte SalminenKaustisen Pohjan-Veikot10.82 / 10.82
Einari SuksiTeuvan Rivakka12.45 / 12.72
Antto SyrjänenÄhtärin Urheilijat12.51 / 12.51
Jesse TuomainenIitin Pyrintö12.08 / 12.08
Juho UnkuriNakkilan Vire12.59 / 12.59
Juho WiljakkaIkaalisten Urheilijat10.36 / 10.36
 
P13 korkeus (15)
Kasper AntolaLaitilan Jyske1.27 / -
Frank GranholmIF Åsarna1.34 / 1.34
Noel GranholmLarsmo IF1.18 / 1.18
Luka HohtariNakkilan Vire1.00 / 1.00
Leevi HyypiäIitin Pyrintö1.20 / 1.20
Leevi KainuVetelin Urheilijat1.20 / 1.10
Luca KetonenSäkylän Urheilijat1.05 / 1.05
Topias KoskinenÄhtärin Urheilijat1.14 / 1.13
Mico KumpulainenPihtiputaan Tuisku1.47 / 1.47
Miiko LampinenTeuvan Rivakka1.20 / 1.20
Gabriel LillasIF Nykarlebynejden1.21 / 1.21
Nuutti NisukangasIkaalisten Urheilijat1.35 / 1.35
Sisu PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot1.51 / 1.51
Niko SeamarkSaarijärven Pullistus1.24 / 1.24
Rasmus VankkaUrjalan Urheilijat1.20 / 1.20
 
P13 moukari (15)
Benjamin EklundIF Nykarlebynejden - / -
Emil FockIF Femman13.40 / 13.40
Henri HiironenPihtiputaan Tuisku44.77 / 44.77
Mauri JuholaTammelan Ryske20.90 / 20.90
Esa KoskinenKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Chevy LindholmTeuvan Rivakka - / -
Roni MikkiläNakkilan Vire18.26 / 18.26
Eino NiininenVetelin Urheilijat - / -
Juuso OksanenUrjalan Urheilijat24.36 / 24.36
Vilppu PirinenIitin Pyrintö - / -
Miiko RiskuSäkylän Urheilijat - / -
Atte SaarimäkiÄhtärin Urheilijat - / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
Felix SundelinLarsmo IF - / -
Valtteri ValtonenLaitilan Jyske31.06 / 31.06
 
T13 1000m (16)
Ellen AinasojaIF Åsarna3:30.05 / 3:30.05
Felicia EnaLarsmo IF3:50.49 / 3:50.49
Selina HirvilampiÄhtärin Urheilijat4:03.15 / -
Saara HuppunenIitin Pyrintö3:32.57 / 3:32.57
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden3:26.41 / 3:26.41
Kerttu KänsäläKaustisen Pohjan-Veikot4:08.39 / 4:08.39
Essi KoivistoVetelin Urheilijat3:37.18 / 3:38.16
Inka KuuselaTammelan Ryske3:30.87 / 3:30.93
Adeliina LaitinenPihtiputaan Tuisku4:17.4h / 4:18.68
Vanessa LaulumaaLaitilan Jyske3:37.24 / 3:41.67
Mianna LiimatainenSaarijärven Pullistus3:48.44 / 3:52.92
Siiri PohjamiesUrjalan Urheilijat3:33.62 / 3:35.14
Minka RannanmäkiSäkylän Urheilijat4:06.05 / -
Oona SavolainenIkaalisten Urheilijat3:56.60 / 3:56.60
Elviira SuksiTeuvan Rivakka3:44.82 / 3:44.82
Maija VuoriNakkilan Vire3:40.63 / 3:40.63
 
T13 60m aj (15)
Juulia AlanenSäkylän Urheilijat - / -
Senni HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Leena HakalaUrjalan Urheilijat10.93 / 10.93
Julia JanssonIF Nykarlebynejden11.79 / 11.79
Emma KangasKaustisen Pohjan-Veikot13.72 / 13.72
Ella KankaanpääÄhtärin Urheilijat12.18 / 12.18
Viivi-Leena KariVetelin Urheilijat10.50 / 10.50
Wilma NybergIF Åsarna10.35 / 10.35
Melissa PalmrothLaitilan Jyske11.14 / 11.14
Linnea SaloNakkilan Vire - / -
Jenni SeppäläIitin Pyrintö10.65 / 10.65
Mella SnellmanLarsmo IF13.08 / 13.08
Erica SyrjäläTammelan Ryske11.82 / -
Carita VarheenmaaIkaalisten Urheilijat12.49 / -
Helmi ViitalaPihtiputaan Tuisku10.78 / 10.78
 
T13 korkeus (16)
Nea AlitaloIkaalisten Urheilijat1.20 / 1.20
Vilma BjörkskogLarsmo IF1.40 / 1.40
Malin CederholmIF Nykarlebynejden1.50 / 1.50
Kiia IhanmäkiLaitilan Jyske1.40 / 1.40
Wilma KlemolaVetelin Urheilijat1.20 / 1.20
Saana KoskimäkiKaustisen Pohjan-Veikot1.50 / 1.50
Lola KuismaIitin Pyrintö1.30 / 1.30
Venla MurtoNakkilan Vire1.20 / 1.20
Nella PeräläTeuvan Rivakka1.19 / 1.19
Lotta PerkiöSaarijärven Pullistus1.56 / 1.56
Polina ProtasovSäkylän Urheilijat - / -
Rosa SiekkinenPihtiputaan Tuisku1.35 / -
Alva SvenlinIF Åsarna1.10 / -
Alisa SyrjäläTammelan Ryske1.34 / 1.34
Peppi VehmaaUrjalan Urheilijat1.30 / 1.30
Pinja ViinikkaÄhtärin Urheilijat1.20 / 1.20
 
T13 moukari (16)
Amanda HolmlundIF Åsarna30.23 / 30.23
Aino-Maija JaatinenUrjalan Urheilijat24.27 / 24.27
Jonna JärveläKaustisen Pohjan-Veikot32.88 / 32.88
Josefina KackurLarsmo IF34.36 / 34.36
Pinja KorkeakoskiSäkylän Urheilijat10.39 / -
Hertta LehtinenIkaalisten Urheilijat - / -
Venla LundénTammelan Ryske6.76 / 6.76
Hilla MartikainenIitin Pyrintö - / -
Tilda PimiäSaarijärven Pullistus30.84 / 30.84
Rebekka PöyhönenVetelin Urheilijat - / -
Anni PulakkaTeuvan Rivakka25.45 / 25.45
Mea RosenvallNakkilan Vire35.31 / 35.31
Evelina SundvikIF Nykarlebynejden10.98 / 10.98
Menna TurpeinenPihtiputaan Tuisku18.22 / 18.22
Aada VuoriahoLaitilan Jyske40.72 / 40.72
Vilma Ylä-JussilaÄhtärin Urheilijat23.84 / 23.84
 
P11 1000m (15)
Oskari AaltonenLaitilan Jyske3:34.82 / 3:34.82
Elias BjörkbackaVetelin Urheilijat3:31.40 / 3:31.40
Lukas HyypiäIitin Pyrintö4:20.38 / 4:20.38
Veeti KorkeakoskiSäkylän Urheilijat3:54.41 / 3:54.41
Eino KorpelaTammelan Ryske3:55.53 / 3:55.53
Onni MäkinenUrjalan Urheilijat4:06.78 / 4:06.78
Santtu MylläriTeuvan Rivakka3:33.05 / 3:33.05
Jooas OittinenSaarijärven Pullistus4:36.32 / 4:36.32
Oskari PaananenPihtiputaan Tuisku3:43.89 / 3:43.89
Ilmari SaariÄhtärin Urheilijat3:36.08 / 3:36.08
Morgan SlussnäsLarsmo IF - / -
Aatu SmolanderIkaalisten Urheilijat3:57.77 / 3:57.77
William StrandvallIF Åsarna3:39.99 / 3:39.99
Onni UnkuriNakkilan Vire3:35.76 / 3:35.76
Sander WikblomIF Nykarlebynejden3:17.05 / 3:17.05
 
P11 60m aj (16)
Vilgot BacklundLarsmo IF11.86 / 11.86
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Paavo JaakkolaNakkilan Vire12.33 / 12.33
Alvar JulkunenLaitilan Jyske - / -
Christian LövsundIF Åsarna11.66 / 11.66
Akseli MarinPihtiputaan Tuisku - / -
Oskari OtsomaaTeuvan Rivakka - / -
Juho PeltolaSäkylän Urheilijat13.90 / 13.90
Tino PollariKaustisen Pohjan-Veikot - / -
Aatu RannilaVetelin Urheilijat14.02 / 14.02
Taavi RytköläIitin Pyrintö11.27 / 11.27
Oskari SavolainenIkaalisten Urheilijat10.52 / 10.52
Julius SyrjäläÄhtärin Urheilijat13.58 / 13.58
Titus UutelaTammelan Ryske11.14 / 11.14
Leevi VarisSaarijärven Pullistus13.87 / 13.87
Elmo VesakoskiUrjalan Urheilijat - / -
 
P11 pituus (15)
Aapo JaatinenUrjalan Urheilijat3.11 / 3.11
Linus KärkkäinenIkaalisten Urheilijat3.38 / 3.38
Eero KorvenojaTammelan Ryske4.27 / 4.27
Albin LaitinenPihtiputaan Tuisku - / -
Jonne LäspäVetelin Urheilijat - / -
Axel LaurénIF Åsarna3.52 / 3.52
Olavi LehtoTeuvan Rivakka3.32 / 3.32
Oliver MikkolaNakkilan Vire3.96 / 3.96
Miro MörönenÄhtärin Urheilijat3.78 / 3.78
Melwin NygårdLarsmo IF3.37 / 3.37
Sulo PeltoniemiKaustisen Pohjan-Veikot3.53 / 3.53
Onni SalminenLaitilan Jyske4.21 / 4.21
Severi SalonenSäkylän Urheilijat - / -
Hannes SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Valtteri ValkolaSaarijärven Pullistus3.26 / 3.26
 
P11 keihäs (16)
Lucas HärtullLarsmo IF - / -
Tuukka KarilainenSäkylän Urheilijat - / -
Kimi KaustinenKaustisen Pohjan-Veikot34.02 / 34.02
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden33.17 / 33.17
Alex LjungbergIF Åsarna14.97 / 14.97
Tuomas MäkeläIkaalisten Urheilijat25.08 / 25.08
Valtteri MontonenPihtiputaan Tuisku23.45 / 23.45
Leevi NiininenVetelin Urheilijat26.50 / 26.50
Leevi PeräläTeuvan Rivakka - / -
Santeri RantalaNakkilan Vire23.13 / 23.13
Sami RekolaTammelan Ryske27.75 / 27.75
Tiitus RytköläIitin Pyrintö12.65 / 12.65
Aatu SaarimäkiÄhtärin Urheilijat32.56 / 32.56
Peetu TanhuanpääLaitilan Jyske23.71 / 23.71
Väinö TöppäräUrjalan Urheilijat20.14 / 20.14
Onni VarisSaarijärven Pullistus - / -
 
T11 1000m (15)
Julia ÅbroIF Nykarlebynejden3:39.17 / 3:39.17
Milja AnttilaNakkilan Vire4:02.17 / 4:02.17
Ilona AutioSaarijärven Pullistus4:11.15 / 4:11.15
Nelli HautalaVetelin Urheilijat - / -
Liina-Maija HietalaKaustisen Pohjan-Veikot4:28.60 / 4:28.60
Hulda HuppunenIitin Pyrintö5:05.16 / 5:05.16
Neela IhanmäkiLaitilan Jyske3:49.08 / 3:49.08
Ellen NybergIF Åsarna4:14.54 / 4:14.54
Viia OjalaUrjalan Urheilijat4:22.21 / 4:22.21
Siiri PeräläTeuvan Rivakka3:44.97 / 3:44.97
Henna PietiläSäkylän Urheilijat - / -
Minttu SaariÄhtärin Urheilijat3:30.08 / 3:30.08
Venla SmolanderIkaalisten Urheilijat4:20.13 / 4:20.13
Lydia SvenfeltLarsmo IF - / -
Hertta TikkaPihtiputaan Tuisku4:45.7h / -
 
T11 60m aj (16)
Helmi ÄäreläNakkilan Vire11.27 / 11.27
Annika EkolaTeuvan Rivakka13.93 / 13.93
Sara HaapakoskiSaarijärven Pullistus - / -
Jade HagqvistIitin Pyrintö15.81 / 15.81
Olivia HärtullLarsmo IF11.37 / 11.37
Sara HonkakangasLaitilan Jyske11.40 / 11.40
Tessa KarppinenVetelin Urheilijat11.72 / 11.72
Elli KurkikangasTammelan Ryske10.38 / 10.38
Ella KurulaIkaalisten Urheilijat - / -
Julia LindellIF Åsarna - / -
Milla MyllynenPihtiputaan Tuisku - / -
Inka NiemiKaustisen Pohjan-Veikot14.20 / 14.20
Fanni PaijaUrjalan Urheilijat11.38 / 11.38
Liza StrömIF Nykarlebynejden11.25 / 11.25
Jadessa SyrjäläÄhtärin Urheilijat12.29 / 12.29
Fanni ValliSäkylän Urheilijat11.62 / 11.62
 
T11 pituus (16)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden3.85 / 3.85
Siiri HautalaÄhtärin Urheilijat3.64 / 3.64
Senni HeikkiläVetelin Urheilijat3.86 / -
Kamilla HillmanIkaalisten Urheilijat4.36 / 4.36
Rebekka KänsäläKaustisen Pohjan-Veikot3.31 / 2.96
Olga KomulainenIitin Pyrintö2.14 / 2.14
Anni MäkeläUrjalan Urheilijat3.28 / 3.28
Anniina MarinPihtiputaan Tuisku3.25 / 3.25
Elea NieminenNakkilan Vire4.10 / 4.10
Adriana PitkänenTeuvan Rivakka3.62 / 3.62
Sofi SarénTammelan Ryske2.54 / 2.54
Julia StrandvallIF Åsarna3.44 / 3.44
Thilde SundqvistLarsmo IF - / -
Alina TuominenSäkylän Urheilijat - / -
Aino-Maria ValkolaSaarijärven Pullistus4.04 / 4.03
Jasmin VaskelainenLaitilan Jyske3.62 / 3.62
 
T11 keihäs (15)
Ilona ÄäreläNakkilan Vire15.08 / 15.08
Sara CederholmIF Nykarlebynejden25.96 / 25.96
Emilia HolmlundIF Åsarna19.86 / 19.83
Aino HyytiäLaitilan Jyske10.65 / 10.65
My KilkkiIitin Pyrintö - / -
Kerttu KumpulainenUrjalan Urheilijat10.25 / 10.25
Heta LehtinenIkaalisten Urheilijat20.20 / -
Elin ÖsterholmLarsmo IF - / -
Vanessa PöyhönenVetelin Urheilijat21.35 / 21.35
Netta SaarelaTeuvan Rivakka - / -
Sanni SiekkinenPihtiputaan Tuisku26.61 / 26.61
Iina SuomäkiSaarijärven Pullistus15.51 / 15.51
Anni SyväkoskiKaustisen Pohjan-Veikot16.95 / 15.35
Vilja VälimäkiTammelan Ryske22.62 / 22.62
Miida ViinikkaÄhtärin Urheilijat18.59 / 18.59