Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
10.09. klo 18:00 Avoin aluekilpailu
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 50 henk. (76 lajisuoritusta)
M 800m (2)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Tapani KärjäKalajoen Junkkarit1:58.79 / 2:02.00
Miika TenhunenNivalan Urheilijat2:01.75 / -
 
M 3000m (2)
Eric StorvallIF Åsarna 9:08.89 / -
William SundqvistIK Falken 9:57.31 / -
 
M kuula (1)
Jani SantalaHimangan Urheilijat17.30 / 15.81
 
N kuula (1)
Linn SundVasa IS12.70 / 12.70
 
M17 800m (2)
Axel NorrbackaIK Falken2:13.27 / 2:13.27
Jani SimoinenHalsuan Toivo2:14.84 / 2:14.84
 
N17 800m (1)
Ninna WallinOulaisten Huima2:28.19 / 2:28.19
 
N17 kuula (1)
Annukka SaalismaaPudasjärven Urheilijat15.85 / 15.85
 
T15 800m (1)
Milla UtriainenKaustisen Pohjan-Veikot2:28.94 / 2:28.94
 
T15 kuula (2)
Josefina KackurLarsmo IF - / -
Mia KänsäkangasKokkolan Veikot8.84 / 8.84
 
P13 60m (2)
Anton HietapakkaGamlakarleby IF 8.08 / 8.08
Aaro KangasKälviän Tarmo 8.57 / 8.57
 
P13 keihäs (2)
Aaro KangasKälviän Tarmo24.82 / 24.82
Teemu SimoinenHalsuan Toivo40.36 / 40.36
 
T13 60m (11)
Carolina ÅhmanIF Drott 9.57 / 9.57
Frida IsojärviKalajoen Junkkarit 8.76 / 8.76
Josefina KackurLarsmo IF 9.00 / 9.00
Sigrid KarlströmIF Åsarna 9.04 / 9.04
Milja-Maria LahtiAlajärven Ankkurit 8.75 / 8.75
Angelina LaurénIF Åsarna 8.58 / 8.58
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.08 / 9.08
Wilma NybergIF Åsarna 8.65 / 8.65
Oona SandellIK Falken10.01 / 10.01
Vanessa StoreKälviän Tarmo 8.53 / 8.53
Hanna VornanenIF Drott 9.73 / 9.73
 
T13 keihäs (5)
Josefina KackurLarsmo IF16.82 / 16.82
Ronja LjungbergIF Åsarna23.57 / 23.57
Wilma NybergIF Åsarna19.30 / -
Oona SandellIK Falken18.65 / 18.65
Hanna VornanenIF Drott30.97 / 30.97
 
P11 60m (3)
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF - / -
Alex FuruGamlakarleby IF10.07 / 10.07
Joona SuokkoLapuan Virkiä 9.06 / 9.06
 
T11 60m (8)
Dayna AustenGamlakarleby IF 8.76 / 8.76
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.62 / 9.62
Isabella FloccoGamlakarleby IF 9.53 / 9.53
Meya HenrikssonIK Falken10.41 / 10.41
Emma KaikkonenGamlakarleby IF 9.26 / 9.26
Elin LillhongaGamlakarleby IF11.01 / 11.01
Daniela LindholmGamlakarleby IF10.49 / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF 9.87 / 9.87
 
T11 keihäs (8)
Dayna AustenGamlakarleby IF - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden17.50 / 17.50
Isabella FloccoGamlakarleby IF12.89 / 12.89
Minttu HuhtalaNoormarkun Nopsa18.61 / 18.61
Elin LillhongaGamlakarleby IF - / -
Daniela LindholmGamlakarleby IF - / -
Ellen NybergIF Åsarna14.85 / -
Ines PiispanenGamlakarleby IF - / -
 
P9 40m (8)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Elias ÅkerlundGamlakarleby IF 6.56 / 6.56
Alex FuruGamlakarleby IF 6.77 / 6.77
Robin KnutarKokkolan Veikot 7.11 / 7.11
Oskar PietikäinenGamlakarleby IF 8.61 / 8.61
Oliver SandellIK Falken 7.39 / 7.39
Joona SuokkoLapuan Virkiä 6.48 / 6.48
Juuso SuokkoLapuan Virkiä 7.48 / 7.48
 
P9 pallo (6)
Aron ÅhmanIF Drott - / -
Robin KnutarKokkolan Veikot17.66 / 17.66
Leevi NissiläLohtajan Veikot22.75 / 22.75
Oskar PietikäinenGamlakarleby IF8.73 / 8.73
Oliver SandellIK Falken - / -
Juuso SuokkoLapuan Virkiä18.52 / 18.52
 
T9 40m (5)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden 7.62 / 7.62
Neea HuhtalaNoormarkun Nopsa 9.62 / 9.62
Oona KiiliGamlakarleby IF 7.23 / -
Alina SandvikIK Falken 7.07 / 7.07
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden 7.96 / 7.96
 
T9 pallo (5)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Minttu HuhtalaNoormarkun Nopsa21.00 / -
Neea HuhtalaNoormarkun Nopsa - / -
Oona KiiliGamlakarleby IF - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden14.63 / 14.63