Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
Piirin myöntämä kilpailu
05.06. klo 18:00 Junispelen
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 120 henk. (261 lajisuoritusta)
M 100m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Johannes ÅhmanIF Drott12.11 / -
Mahance MuisaVasa IS13.95 / -
Elias RintanenIF VOM12.53 / -
Anton SandvikVasa IS11.88 / -
Kabongu TshibanguVasa IS13.19 / -
Prince TshibanguVasa IS13.29 / -
 
M 200m (6)
Johannes ÅhmanIF Drott24.42 / -
Mahance MuisaVasa IS26.24 / 26.24
Elias RintanenIF VOM - / -
Anton SandvikVasa IS24.36 / -
Kabongu TshibanguVasa IS24.95 / 24.95
Prince TshibanguVasa IS26.73 / -
 
N 100m (7)
Madeleine GlasbergVasa IS12.76 / -
Emma KällbackaIF VOM14.17 / -
Mathilda KvistVasa IS12.78 / -
Maisa LaaksoIF Drott12.63 / -
Jeanine NygårdIF Drott12.24 / -
Malva NylundVasa IS12.85 / -
Nathalie NystrandIF Fyren12.46 / -
 
N 200m (7)
Madeleine GlasbergVasa IS25.38 / -
Emma KällbackaIF VOM30.22 / -
Mathilda KvistVasa IS26.08 / -
Maisa LaaksoIF Drott25.80 / 26.09
Jeanine NygårdIF Drott24.25 / -
Malva NylundVasa IS25.89 / 25.97
Nathalie NystrandIF Fyren25.36 / -
 
M17 100m (2)
Oskari MelenderVaasan Vasama13.55 / -
Michael RännarIF VOM13.65 / -
 
M17 1500m (4)
Viktor BjörkellVasa IS 4:46.50 / -
Aaron HäggmanIF VOM - / -
Leonard MarkénIF VOM 4:28.9h / -
Jacob SmedsIF VOM - / -
 
M17 3-loikka (2)
Oskari MelenderVaasan Vasama10.82 / 10.82
Michael RännarIF VOM11.59 / -
 
N17 100m (3)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden15.53 / -
Belinda StenroosIF Nykarlebynejden13.44 / -
Ida WiklundVasa IS14.29 / -
 
N17 1500m (1)
Michelle NybackIF Nykarlebynejden - / -
 
P15 100m (5)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Ive NtumbaVasa IS12.79 / -
Benjamin OlliIF Femman11.96 / -
Anton RännarIF VOM - / -
William WesterlundIF Drott13.16 / -
 
P15 800m (2)
Oscar GrannasIF Drott2:42.06 / -
William WesterlundIF Drott2:35.82 / -
 
P15 korkeus (2)
Oscar GrannasIF Drott1.55 / 1.55
William WesterlundIF Drott1.71 / 1.71
 
T15 100m (7)
Priscilla BoatengIF Drott - / -
Elizabeth FogdeMalax IF13.58 / -
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden - / -
Ciia KarlssonIF Femman14.31 / -
Emma LillasIF Drott - / -
Heidi NyrhinenVähänkyrön Viesti13.69 / 13.69
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
 
T15 800m (4)
Vilma BjörkskogLarsmo IF2:39.52 / 2:39.52
Elizabeth FogdeMalax IF2:47.25 / -
Hanna LindbergIF Femman2:49.12 / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden2:31.57 / 2:34.15
 
T15 korkeus (4)
Elizabeth FogdeMalax IF1.68 / 1.68
Engla-Lie HolländerIF Nykarlebynejden1.45 / 1.40
Emma LillasIF Drott1.40 / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden1.44 / 1.40
 
T15 3-loikka (1)
Hanna LindbergIF Femman10.04 / -
 
P13 60m (7)
Hampus BerglundIF VOM 9.53 / -
Alexander BromanVasa IS 9.59 / -
Jens GlasbergMalax IF 9.62 / -
Theo GullbergVasa IS 9.57 / -
Paul HjulforsLarsmo IF 8.95 / -
Joel ÖlingIF VOM11.26 / -
Noah SjöblomIF Femman 9.19 / -
 
P13 1000m (8)
Hampus BerglundIF VOM4:08.55 / -
Elias EhrsIF VOM3:52.86 / -
Paul HjulforsLarsmo IF3:32.52 / -
Arvid KockIK Falken3:33.67 / -
Noah SjöblomIF Femman - / -
William StrandvallIF Åsarna3:48.76 / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden3:21.09 / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden3:26.02 / -
 
P13 pituus (3)
Jens GlasbergMalax IF - / -
Theo GullbergVasa IS3.85 / 3.85
Paul HjulforsLarsmo IF4.08 / -
 
P13 kuula (3)
Hampus BerglundIF VOM9.20 / -
Alexander BromanVasa IS8.36 / 8.36
Joel ÖlingIF VOM6.54 / 6.54
 
T13 60m (9)
Carolina ÅhmanIF Drott 9.84 / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF 8.97 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden 9.44 / -
Elisabeth KvistVasa IS 9.58 / -
Angelina LaurénIF Åsarna 9.00 / 9.00
Ronja LjungbergIF Åsarna 9.18 / 9.18
Wilma NybergIF Åsarna 8.74 / -
Emilia ÖsterbergIF VOM10.24 / -
Madelén PenttinenIF VOM10.04 / -
 
T13 1000m (7)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden4:02.68 / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden4:08.04 / -
Ellen KockIK Falken3:47.74 / -
Angelina LaurénIF Åsarna3:55.46 / 3:55.46
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden4:08.03 / -
Wilma NybergIF Åsarna3:43.3h / -
Emilia ÖsterbergIF VOM3:57.11 / -
 
T13 pituus (7)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Vilma BjörkskogLarsmo IF4.12 / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden3.99 / -
Elisabeth KvistVasa IS4.14 / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Ronja LjungbergIF Åsarna - / -
Wilma NybergIF Åsarna4.38 / -
 
T13 kuula (8)
Malin CederholmIF Nykarlebynejden10.47 / 10.47
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Amanda HolmlundIF Åsarna7.90 / -
Ronja LjungbergIF Åsarna8.48 / 8.48
Wilma NybergIF Åsarna8.87 / -
Emilia ÖsterbergIF VOM8.00 / 8.00
Madelén PenttinenIF VOM9.12 / 9.12
Denise WesterlundIF Drott - / -
 
P11 60m (4)
Nikola BäckVasa IS - / -
Eeli BengsVasa IS 9.37 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden 9.91 / -
William StrandvallIF Åsarna 9.70 / -
 
P11 korkeus (2)
Eeli BengsVasa IS1.25 / 1.25
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden1.11 / -
 
P11 kuula (3)
Einar EvijokiVasa IS7.92 / -
Robin LiljeqvistIF Nykarlebynejden8.53 / -
Hugo StrandvallIF Åsarna - / -
 
T11 60m (15)
Tyra BackVasa IS - / -
Linn BergströmIF Nykarlebynejden 9.78 / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden10.28 / -
Wilma GrannasIF Drott 9.76 / -
Matilda HermansIF VOM - / -
Emilia HolmlundIF Åsarna10.95 / -
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Stella NorrlinIF VOM - / -
Lovisa ÖlingIF VOM10.59 / -
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden10.73 / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden 9.84 / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden 9.91 / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden10.18 / -
 
T11 korkeus (11)
Eveliina AnderssonIF VOM1.05 / 1.05
Linn BergströmIF Nykarlebynejden1.15 / 1.15
Sara CederholmIF Nykarlebynejden1.20 / 1.20
Jeanessa FinneIK Falken1.29 / 1.20
Matilda FinnemanVasa IS1.20 / 1.20
Wilma GrannasIF Drott1.20 / 1.20
Matilda HermansIF VOM1.10 / 1.10
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Stella NorrlinIF VOM0.95 / -
Lovisa ÖlingIF VOM1.05 / 1.05
 
T11 kuula (15)
Eveliina AnderssonIF VOM5.40 / 5.40
Tyra BackVasa IS6.06 / 6.06
Linn BergströmIF Nykarlebynejden6.81 / 6.81
Sara CederholmIF Nykarlebynejden7.35 / 7.19
Jeanessa FinneIK Falken6.32 / -
Matilda FinnemanVasa IS7.15 / 7.15
Wilma GrannasIF Drott7.64 / 7.64
Matilda HermansIF VOM5.66 / 5.66
Emilia HolmlundIF Åsarna7.01 / -
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Winnie MarkénIF VOM - / -
Stella NorrlinIF VOM4.70 / -
Lovisa ÖlingIF VOM6.21 / 6.21
Nathalie StråkaIF Nykarlebynejden6.05 / 5.62
 
P9 40m (12)
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK 7.57 / -
Axel LaurénIF Åsarna 7.35 / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Theo NorrlinIF VOM - / -
Liam NyholmVasa IS 8.25 / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Milton SandénVasa IS - / -
 
P9 pituus (11)
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK2.71 / -
Axel LaurénIF Åsarna3.16 / 3.16
Luie NordströmMalax IF - / -
Theo NorrlinIF VOM - / -
Liam NyholmVasa IS2.57 / -
Alexander ÖsterbergIF VOM3.03 / -
Milton SandénVasa IS - / -
 
P9 keihäs (10)
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Eevert EvijokiVasa IS - / -
Hugo HagmanVasa IS - / -
Alex HermansIF VOM - / -
Anton JokelaPetalax IK - / -
Luie NordströmMalax IF - / -
Theo NorrlinIF VOM - / -
Liam NyholmVasa IS - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
 
T9 40m (11)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Molly HolländerIF Nykarlebynejden 8.13 / -
Maya KarlssonIF VOM - / -
Vilda LiljekvistLarsmo IF 7.80 / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Ellie NilssonIF VOM - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Julia StrandvallIF Åsarna 7.46 / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T9 pituus (11)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Natalie EklundIF VOM - / -
Molly HolländerIF Nykarlebynejden2.54 / -
Maya KarlssonIF VOM - / -
Vilda LiljekvistLarsmo IF2.92 / -
Saga MarkénIF VOM2.60 / -
Ellie NilssonIF VOM - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
Julia StrandvallIF Åsarna2.90 / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
T9 keihäs (6)
Erinna BaggeIF VOM - / -
Maya KarlssonIF VOM - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Ellie NilssonIF VOM - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Hanna SjöbergIF VOM - / -
 
P7 40m (4)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Malte BackVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
 
P7 pituus (4)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Malte BackVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
 
P7 pallo (4)
Ville AnderssonIF VOM - / -
Malte BackVasa IS - / -
Melwin KockIK Falken - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
 
T7 40m (8)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Bonnie RösgrenVasa IS - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T7 pituus (8)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Freja LiljekvistLarsmo IF - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Bonnie RösgrenVasa IS - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T7 pallo (7)
Mirella BaggeIF VOM - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Linnéa HagmanVasa IS - / -
Frida NybergIF Åsarna - / -
Bonnie RösgrenVasa IS - / -
Alva StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Ylva WikblomIF Nykarlebynejden - / -