Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
11.05. klo 12:00 Terräng DM
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 153 henk. (154 lajisuoritusta)
M maastojuoksu 6km (3)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Hannes HolmbackIK Falken - / -
Thomas RamstedtIF Fyren - / -
Eric StorvallIF Åsarna - / -
 
N maastojuoksu 4km (4)
Emely HägerIF Nykarlebynejden - / -
Marlene JoskittIK Falken - / -
Sonja KatajamäkiIF Nykarlebynejden - / -
Marie SippusIF VOM - / -
 
M19 maastojuoksu 4km (2)
Frej ForsénVasa IS - / -
Väinö VenetjokiGamlakarleby IF - / -
 
M17 maastojuoksu 3km (4)
Johannes EhrsIF VOM - / -
Aaron HäggmanIF VOM - / -
Nico MäenpääGamlakarleby IF - / -
Leonard MarkénIF VOM - / -
 
N17 maastojuoksu 3km (2)
Kaisla KeiskiGamlakarleby IF - / -
Tilde NiemeläMalax IF - / -
 
P15 maastojuoksu 3km (2)
Jakob EhrsIF VOM - / -
William WesterlundIF Drott - / -
 
T15 maastojuoksu 3km (3)
Julia EnlundVasa IS - / -
Laura StrömIF Nykarlebynejden - / -
Teodora WesterlundIF Drott - / -
 
P14 maastojuoksu 3km (6)
Oscar GrannasIF Drott - / -
Miro HeikkiläGamlakarleby IF - / -
Jani MäenpääGamlakarleby IF - / -
Jimi RousuGamlakarleby IF - / -
Anton SabelIF Femman - / -
Filip StarkVasa IS - / -
 
T14 maastojuoksu 3km (7)
Grön AlinaIF VOM - / -
Felicia GranholmIF VOM - / -
Linda HyötyMalax IF - / -
Emma KorhonenIF Femman - / -
Tilde StråkaIF Nykarlebynejden - / -
Milla StrömIF Nykarlebynejden - / -
Jamira SuarezIF Drott - / -
 
P13 maastojuoksu 2km (4)
Hampus BerglundIF VOM - / -
Max ByströmIK Falken - / -
Valter EhnvallIK Falken - / -
Melker WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T13 maastojuoksu 2km (10)
Jenna BölingIF Kraft - / -
Malin CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Molly ForslundVasa IS - / -
Wilma HjerpeIF Femman - / -
Signe JakobssonIF Nykarlebynejden - / -
Ida KastusIF VOM - / -
Elisabeth KvistVasa IS - / -
Emilia LiljeqvistIF Nykarlebynejden - / -
Tilde NordmanVasa IS - / -
Hanna VornanenIF Drott - / -
 
P12 maastojuoksu 2km (8)
Miro AuvinenIF Drott - / -
Elias EhrsIF VOM - / -
Emil FockIF Femman - / -
Filip FrödingIF Fyren - / -
Theo GullbergVasa IS - / -
Arvid HjerpeVasa IS - / -
Paul HjulforsLarsmo IF - / -
Eddie WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T12 maastojuoksu 2km (10)
Carolina ÅhmanIF Drott - / -
Kajsa EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Isabella EnlundVasa IS - / -
Agnes HerlinMalax IF - / -
Melia KäldmanIF VOM - / -
Angelina LaurénIF Åsarna - / -
Nathalie LindströmIF Femman - / -
Tuva NylundVasa IS - / -
Ines ÖstmanIF Drott - / -
Julia SödergårdIF Drott - / -
 
P11 maastojuoksu 2km (12)
Tony AhlvikIK Falken - / -
Alvar AsplundIK Falken - / -
Jonas BraxénVasa IS - / -
Axel GrönIF VOM - / -
Oskar HolmGamlakarleby IF - / -
Nyman HugoIF Kraft - / -
Arvid KockIK Falken - / -
Theo NordlingIK Falken - / -
Marius RamstedtIF Fyren - / -
William StrandvallIF Åsarna - / -
Hannes SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Sander WikblomIF Nykarlebynejden - / -
 
T11 maastojuoksu 2km (11)
Linn BergströmIF Nykarlebynejden - / -
Sara CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Jeanessa FinneIK Falken - / -
Wilma GrannasIF Drott - / -
Ellen KockIK Falken - / -
Enya LönnqvistIK Falken - / -
Matilda SnickarsIF Kraft - / -
Linnea StrandvallIK Falken - / -
Liza StrömIF Nykarlebynejden - / -
Ronja StrömIF Nykarlebynejden - / -
Nyman WilmaIF Kraft - / -
 
P10 maastojuoksu 1km (8)
Emil AnderssénIK Falken - / -
Emil AppelMalax IF - / -
Melwin BergmanIF VOM - / -
Hugo CarlssonVasa IS - / -
Niko HassilaIF Drott - / -
Oscar LundénIF Drott - / -
Romeo RäfsbäckMalax IF - / -
Hannes WägarIF Femman - / -
 
T10 maastojuoksu 1km (13)
Malva BjörndahlMalax IF - / -
Milla ByströmIK Falken - / -
Wilma KarlssonIF VOM - / -
Fanny LångsIF VOM - / -
Venla LehtoIF Drott - / -
Inez LundforsMalax IF - / -
Lovisa ÖlingIF VOM - / -
Celine RamstedtIF Fyren - / -
Lea SnickarsIF Kraft - / -
Victoria TallgrenMalax IF - / -
Izabelle ViitasaloIF Åsarna - / -
Jessica WesterlundIK Falken - / -
Melva WiklundIF Nykarlebynejden - / -
 
P9 maastojuoksu 1km (24)
Sigge AhlforsIF Nykarlebynejden - / -
Colin AhlvikIK Falken - / -
Willhelm ÅkermanIF Nykarlebynejden - / -
Edward AspforsIK Falken - / -
Ben BjörklundIF Drott - / -
Tobias CederholmIF Nykarlebynejden - / -
Nico EkholmIF Nykarlebynejden - / -
Elwin FrödingIF Fyren - / -
Elis GrönIF VOM - / -
Henrik HjerpeVasa IS - / -
Jacob JungarIF Drott - / -
Leo KäldmanIF VOM - / -
Melwin LångsIF VOM - / -
Axel LaurénIF Åsarna - / -
Alex LundforsMalax IF - / -
Alexander ÖsterbergIF VOM - / -
Sindre RamstedtIF Fyren - / -
Vincent SandbergIF Femman - / -
Milton SandénVasa IS - / -
Melker StrandvallIK Falken - / -
Elias SundbergIF Nykarlebynejden - / -
Birk TunérIF Drott - / -
Joar TunérIF Drott - / -
Melwin WägarIF Femman - / -
 
T9 maastojuoksu 1km (19)
Venla BacklundIF Nykarlebynejden - / -
Linett DumaIF Drott - / -
Ida EhrsIF VOM - / -
Nova EnlundVasa IS - / -
Linn EnrothIF Drott - / -
Ellinor ForsmanIF Nykarlebynejden - / -
Amanda GrannasIF Drott - / -
Ylva IsomaaIF Drott - / -
Maya KarlssonIF VOM - / -
Saga MarkénIF VOM - / -
Julia NordmanVasa IS - / -
Ellinor OllqvistIF Åsarna - / -
Filippa ÖstmanIF Femman - / -
Bianca RösgrenVasa IS - / -
Julia StrandvallIF Åsarna - / -
Agnes SundvikIF Nykarlebynejden - / -
Alina SvahnIF Drott - / -
Elin WiklundIF Drott - / -
Agnes WörgrenIF VOM - / -
 
M35 maastojuoksu 6km (1)
Thomas RamstedtIF Fyren - / -
 
M50 maastojuoksu 6km (1)
Tomas WikblomIF Nykarlebynejden - / -