Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
19.06. klo 18:00 NÅID F/P mångkamp 9-13 år och ÖK mångkamp 9-15 år
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 76 henk. (76 lajisuoritusta)
P15 5-ottelu (4)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Linus HenrikssonBorgå Akilles - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 5-ottelu (2)
Bianca KanervaEsbo IF - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna1231 / -
 
P13 4-ottelu (4)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T13 4-ottelu (8)
Sara AhlforsHelsingfors IFK - / -
Kiia ÄikääHelsingfors IFK - / -
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Charlotte KajanderHelsingfors IFK - / -
Alexandra KinnunenBorgå Akilles - / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
 
P12 4-ottelu (6)
Ned EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Albert IsakssonBorgå Akilles - / -
Kasper KanervaEsbo IF - / -
Viggo NordmanEsbo IF - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver SveholmBorgå Akilles - / -
 
T12 4-ottelu (10)
Jessica BjörkstenBorgå Akilles - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Adriana KalymialarisHelsingfors IFK - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Denise OlanderKeravan Urheilijat - / -
Minea ÖsterlundHIK Friidrott - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
Ella PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P11 3-ottelu (6)
Alexander BjörkqvistSjundeå IF - / -
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Kevin HartwallEsbo IF - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
T11 3-ottelu (7)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
P10 3-ottelu (6)
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Eino MauraEsbo IF - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
T10 3-ottelu (6)
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Clara HenrikssonBorgå Akilles - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Livia NordmanIF Raseborg - / -
Freja ÖsterlundHIK Friidrott - / -
 
P9 3-ottelu (9)
Vincent DahlbäckIF Raseborg - / -
David EkholmIF Raseborg - / -
Johannes ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Robin JohanssonBorgå Akilles - / -
Anton KarellSjundeå IF - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Sebastian NybergIF Raseborg - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T9 3-ottelu (8)
Vera AhlforsHelsingfors IFK - / -
Sofia HämelinEsbo IF - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Emma NymanIF Raseborg - / -
Eevi PohjansaroHelsingfors IFK - / -
Alina WiitalaBorgå Akilles - / -
Liv WinbergIF Raseborg - / -