Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
pm-kilpailut
06.08. klo 17:30 LasY:n pm-kilpailut 9-13-v. 2. osa
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 145 henk. (494 lajisuoritusta)
P13 60m (8)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Eelis HynninenHartolan Voima 9.70 / 9.70
Otso KaukonenLahden Ahkera11.77 / -
Edvard LindroosNastolan Naseva 9.19 / 9.19
Markus PorvariHartolan Voima 8.54 / 8.54
Teemu RantalainenHeinolan Isku 9.07 / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera 9.53 / 9.53
Topias TervonenNastolan Naseva 9.60 / -
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu10.37 / -
 
P13 600m (7)
Jesper HuovinenLahden Ahkera1:52.54 / 1:52.54
Eelis HynninenHartolan Voima1:56.34 / 2:06.48
Otso KaukonenLahden Ahkera1:46.37 / 1:46.37
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera1:56.53 / -
Arttu RouhiainenOrimattilan Jymy - / -
Topias TervonenNastolan Naseva1:51.51 / 1:51.51
Joel ToivolaLahden Ahkera1:59.20 / -
 
P13 200m aj (2)
Eelis HynninenHartolan Voima47.41 / -
Topias TervonenNastolan Naseva43.68 / -
 
P13 seiväs (2)
Jesper HuovinenLahden Ahkera1.80 / 1.80
Eelis HynninenHartolan Voima2.60 / 2.60
 
P13 pituus (8)
Eelis HynninenHartolan Voima3.79 / 3.79
Otso KaukonenLahden Ahkera - / -
Edvard LindroosNastolan Naseva3.88 / 3.88
Markus PorvariHartolan Voima4.51 / 4.51
Teemu RantalainenHeinolan Isku3.83 / -
Eemeli RautavirtaLahden Ahkera3.57 / 3.28
Topias TervonenNastolan Naseva3.84 / 3.84
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu - / -
 
P13 kiekko (3)
Jesper HuovinenLahden Ahkera18.86 / 17.98
Eelis HynninenHartolan Voima18.93 / 18.93
Edvard LindroosNastolan Naseva20.01 / 19.40
 
P13 moukari (4)
Eelis HynninenHartolan Voima16.11 / 15.25
Teemu RantalainenHeinolan Isku13.82 / -
Topias TervonenNastolan Naseva - / -
Veeti Yli-TalonenSysmän Sisu - / -
 
T13 60m (17)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera 8.90 / 8.90
Saara HuppunenIitin Pyrintö 9.21 / 9.21
Pihla LaineOrimattilan Jymy 9.65 / -
Saana LaineNastolan Naseva 8.65 / 8.79
Hilla MartikainenIitin Pyrintö 8.91 / 8.91
Emina MykkänenNastolan Naseva 9.64 / 9.64
Neela NotkonenLahden Ahkera 9.39 / 9.62
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy 8.43 / 8.43
Alisa RauhamaaLahden Ahkera 9.61 / 9.61
Veera ReponenJoutsan Pommi 8.31 / 8.31
Emmi RiissanenNastolan Naseva 8.97 / 8.97
Sofia RinneLahden Ahkera 9.43 / 9.43
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera 8.42 / 8.42
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy 9.74 / 9.74
Jade ToivolaLahden Ahkera 8.67 / 8.67
Alexandra VilanderLahden Ahkera 9.50 / -
Moona YlitaloNastolan Naseva 9.10 / 9.10
 
T13 600m (13)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera2:00.98 / 2:04.16
Jessika HuovinenLahden Ahkera2:00.42 / 2:00.42
Saara HuppunenIitin Pyrintö2:20.61 / -
Saana LaineNastolan Naseva1:53.65 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva2:05.67 / 2:09.46
Neela NotkonenLahden Ahkera1:50.76 / 1:50.76
Alisa RauhamaaLahden Ahkera2:06.70 / 2:11.66
Emmi RiissanenNastolan Naseva - / -
Sofia RinneLahden Ahkera1:51.33 / 1:51.33
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1:45.63 / 1:45.63
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy2:09.54 / 2:11.21
Jade ToivolaLahden Ahkera1:51.97 / 1:51.97
Moona YlitaloNastolan Naseva2:07.95 / 2:07.95
 
T13 200m aj (8)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera34.80 / -
Saana LaineNastolan Naseva36.71 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva38.39 / -
Neela NotkonenLahden Ahkera37.45 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera39.34 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera31.21 / 31.34
Jade ToivolaLahden Ahkera34.88 / -
Moona YlitaloNastolan Naseva - / -
 
T13 seiväs (8)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera2.00 / 1.90
Saara HuppunenIitin Pyrintö - / -
Neela NotkonenLahden Ahkera1.42 / -
Alisa RauhamaaLahden Ahkera1.82 / 1.60
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera1.90 / 1.90
Linda SallinenOrimattilan Jymy1.60 / -
Jade ToivolaLahden Ahkera1.80 / 1.80
Venla VavuliLahden Ahkera1.60 / 1.40
 
T13 pituus (15)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera4.30 / 4.30
Saara HuppunenIitin Pyrintö3.77 / -
Pihla LaineOrimattilan Jymy4.02 / 4.02
Saana LaineNastolan Naseva4.28 / 4.27
Hilla MartikainenIitin Pyrintö3.79 / 3.79
Neela NotkonenLahden Ahkera4.03 / 3.93
Sofia PuolakanahoOrimattilan Jymy4.14 / 4.14
Alisa RauhamaaLahden Ahkera4.25 / 4.25
Emmi RiissanenNastolan Naseva4.28 / 4.28
Sofia RinneLahden Ahkera3.91 / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera4.74 / 4.72
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy3.48 / 3.48
Jade ToivolaLahden Ahkera4.33 / 4.26
Alexandra VilanderLahden Ahkera3.96 / 3.96
Moona YlitaloNastolan Naseva4.48 / 4.48
 
T13 kiekko (15)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera22.92 / 22.92
Jessika HuovinenLahden Ahkera19.96 / 19.96
Saana LaineNastolan Naseva12.68 / -
Emina MykkänenNastolan Naseva18.18 / 18.18
Neela NotkonenLahden Ahkera18.47 / 18.47
Alisa RauhamaaLahden Ahkera37.00 / 37.00
Emmi RiissanenNastolan Naseva - / -
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera27.51 / 27.51
Linda SallinenOrimattilan Jymy30.03 / 30.03
Silja SalovaaraOrimattilan Jymy27.29 / 27.29
Aino SipiläinenOrimattilan Jymy21.15 / 21.15
Jade ToivolaLahden Ahkera22.75 / 22.75
Vanessa VäriläHeinolan Isku17.66 / -
Venla VavuliLahden Ahkera14.03 / 14.03
Moona YlitaloNastolan Naseva17.87 / 17.87
 
T13 moukari (9)
Vilja HautaniemiLahden Ahkera19.61 / 19.61
Saana LaineNastolan Naseva16.93 / 16.93
Emina MykkänenNastolan Naseva17.22 / 17.22
Neela NotkonenLahden Ahkera17.19 / 17.19
Alisa RauhamaaLahden Ahkera32.42 / 32.42
Helmiina SaarikunnasLahden Ahkera19.72 / 18.91
Jade ToivolaLahden Ahkera21.66 / 21.66
Vanessa VäriläHeinolan Isku23.61 / 23.61
Venla VavuliLahden Ahkera12.18 / -
 
P12 60m (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera 9.38 / 9.47
Sakari MäkeläLahden Ahkera10.87 / 11.02
Tobias MorenoLahden Ahkera 8.98 / 8.98
Matias NieminenAsikkalan Raikas 9.19 / 9.19
Pyry NieminenAsikkalan Raikas 9.28 / 9.28
Benedict SeppäläJoutsan Pommi 8.01 / 8.01
Jesse TarkiainenHeinolan Isku 9.39 / 9.39
Touko TarvonenLahden Ahkera 8.72 / 8.72
 
P12 600m (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera2:04.88 / 2:04.88
Emil KuparinenLahden Ahkera2:02.58 / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera2:15.86 / 2:18.31
Tobias MorenoLahden Ahkera2:16.45 / 2:16.45
Erno PaappanenKeravan Urheilijat - / -
Olavi SivenLahden Ahkera1:59.61 / 1:59.61
Jesse TarkiainenHeinolan Isku2:02.92 / -
Konsta VäisänenLahden Ahkera1:48.90 / -
 
P12 200m aj (6)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera - / -
Sakari MäkeläLahden Ahkera - / -
Tobias MorenoLahden Ahkera - / -
Matias NieminenAsikkalan Raikas39.10 / 39.10
Pyry NieminenAsikkalan Raikas40.47 / 40.47
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P12 seiväs (3)
Matias NieminenAsikkalan Raikas1.10 / 1.10
Pyry NieminenAsikkalan Raikas2.00 / 2.00
Olavi SivenLahden Ahkera1.60 / -
 
P12 pituus (8)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera3.98 / 3.98
Sakari MäkeläLahden Ahkera3.24 / 3.24
Tobias MorenoLahden Ahkera3.89 / 3.89
Matias NieminenAsikkalan Raikas4.00 / 4.00
Pyry NieminenAsikkalan Raikas3.87 / 3.87
Benedict SeppäläJoutsan Pommi5.08 / 5.08
Jesse TarkiainenHeinolan Isku - / -
Touko TarvonenLahden Ahkera4.10 / 4.10
 
P12 kiekko (7)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera30.71 / 30.71
Sakari MäkeläLahden Ahkera19.76 / 19.76
Tobias MorenoLahden Ahkera29.96 / 29.96
Matias NieminenAsikkalan Raikas20.10 / 20.10
Pyry NieminenAsikkalan Raikas21.48 / 21.48
Erno PaappanenKeravan Urheilijat22.99 / 22.99
Touko TarvonenLahden Ahkera - / -
 
P12 moukari (3)
Oliver KoskelainenLahden Ahkera19.39 / 19.39
Sakari MäkeläLahden Ahkera30.58 / 30.58
Tobias MorenoLahden Ahkera16.42 / 16.42
 
T12 60m (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku 9.34 / 9.34
Emmi PiispanenNastolan Naseva 9.00 / 9.10
Celina SalonenNastolan Naseva 8.94 / 8.94
Jenni VäänänenLahden Ahkera 8.38 / 8.38
Ella VäisänenAsikkalan Raikas 8.80 / 8.80
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas 9.08 / 9.08
 
T12 600m (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku2:01.98 / 2:01.98
Ingrid LindroosNastolan Naseva1:56.85 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva1:54.95 / 1:54.95
Sara RajaniemiLahden Ahkera2:00.08 / 2:00.35
Celina SalonenNastolan Naseva1:53.46 / 1:53.46
Matleena SivenLahden Ahkera1:58.10 / 2:01.75
 
T12 200m aj (3)
Nanna HuvinenHeinolan Isku - / -
Celina SalonenNastolan Naseva - / -
Jenni VäänänenLahden Ahkera - / -
 
T12 pituus (6)
Nanna HuvinenHeinolan Isku4.03 / 4.03
Emmi PiispanenNastolan Naseva3.95 / 3.95
Celina SalonenNastolan Naseva3.97 / 3.97
Jenni VäänänenLahden Ahkera3.99 / 3.99
Ella VäisänenAsikkalan Raikas3.67 / 3.67
Lara VirkkunenAsikkalan Raikas3.92 / 3.92
 
T12 kiekko (7)
Nanna HuvinenHeinolan Isku27.03 / 27.03
Iina LindstamAsikkalan Raikas12.49 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva17.29 / 17.29
Sara RajaniemiLahden Ahkera16.89 / 16.59
Celina SalonenNastolan Naseva21.68 / 21.68
Jenni VäänänenLahden Ahkera31.11 / 31.11
Veea VavuliLahden Ahkera14.43 / 14.43
 
T12 moukari (5)
Nanna HuvinenHeinolan Isku20.80 / -
Emmi PiispanenNastolan Naseva17.51 / -
Celina SalonenNastolan Naseva11.28 / 11.15
Jenni VäänänenLahden Ahkera21.94 / 21.94
Veea VavuliLahden Ahkera12.15 / -
 
P11 60m (7)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera 9.51 / 9.51
Elias KemppainenNastolan Naseva 9.43 / 9.43
Timo KivikangasOrimattilan Jymy 9.47 / 9.60
Jesse KorhonenLahden Ahkera 9.51 / 9.51
Tuomas PääkkönenHeinolan Isku10.60 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva 9.47 / 9.47
Markus VainioLahden Ahkera 9.63 / 9.63
 
P11 600m (4)
Oskari JuuresArtjärven Ahjo - / -
Elias KemppainenNastolan Naseva1:58.41 / 1:58.41
Jesse KorhonenLahden Ahkera2:16.31 / 2:35.23
Juho TaavilaNastolan Naseva1:59.75 / 1:59.75
 
P11 60m aj (5)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera11.65 / 11.65
Elias KemppainenNastolan Naseva10.87 / 10.87
Jesse KorhonenLahden Ahkera11.29 / 11.29
Juho TaavilaNastolan Naseva11.27 / 11.27
Markus VainioLahden Ahkera11.63 / 11.63
 
P11 3-loikka (6)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera8.33 / -
Elias KemppainenNastolan Naseva9.00 / 9.00
Timo KivikangasOrimattilan Jymy8.20 / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera7.40 / -
Tuomas PääkkönenHeinolan Isku - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva9.31 / 9.31
 
P11 kuula (7)
Oskari JuuresArtjärven Ahjo - / -
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera8.05 / 8.05
Elias KemppainenNastolan Naseva7.89 / 7.89
Jesse KorhonenLahden Ahkera6.07 / 5.93
Tuomas PääkkönenHeinolan Isku - / -
Juho TaavilaNastolan Naseva9.74 / 9.74
Markus VainioLahden Ahkera5.56 / 5.56
 
P11 keihäs (7)
Tuomas KärkkäinenLahden Ahkera33.90 / 33.90
Elias KemppainenNastolan Naseva26.84 / 26.84
Timo KivikangasOrimattilan Jymy20.27 / -
Jesse KorhonenLahden Ahkera16.90 / 16.90
Tuomas PääkkönenHeinolan Isku20.20 / -
Juho TaavilaNastolan Naseva31.08 / 31.08
Markus VainioLahden Ahkera17.37 / 17.37
 
T11 60m (9)
Helmi PekkoArtjärven Ahjo - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva10.14 / 10.14
Suvi ReunanenNastolan Naseva 9.98 / 10.00
Vilma RyyttyLahden Ahkera 9.21 / 9.21
Janni SavolainenLahden Ahkera 9.26 / 9.32
Aino SeppäläNastolan Naseva 9.49 / 9.49
Piitu TourunenLahden Ahkera 9.33 / 9.33
Iita UlmanenNastolan Naseva10.13 / -
Elina Yli-TalonenSysmän Sisu - / -
 
T11 600m (6)
Iida PiispanenNastolan Naseva2:08.68 / 2:10.19
Suvi ReunanenNastolan Naseva2:05.72 / 2:05.72
Vilma RyyttyLahden Ahkera2:12.19 / 2:12.19
Janni SavolainenLahden Ahkera2:05.23 / 2:05.23
Hilla TuominenLahden Ahkera1:53.51 / 1:53.51
Iita UlmanenNastolan Naseva - / -
 
T11 60m aj (5)
Suvi FagerholmJoutsan Pommi12.43 / 12.43
Vilma RyyttyLahden Ahkera10.84 / 10.84
Janni SavolainenLahden Ahkera10.71 / 10.71
Piitu TourunenLahden Ahkera10.48 / 10.48
Hilla TuominenLahden Ahkera11.28 / 11.28
 
T11 seiväs (1)
Matilda UtriainenLahden Ahkera1.20 / -
 
T11 3-loikka (7)
Suvi FagerholmJoutsan Pommi - / -
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy7.45 / -
Vilma RyyttyLahden Ahkera7.85 / -
Janni SavolainenLahden Ahkera8.17 / -
Piitu TourunenLahden Ahkera8.67 / 8.67
Hilla TuominenLahden Ahkera7.97 / -
Matilda UtriainenLahden Ahkera7.66 / -
 
T11 kuula (7)
Kiira JohanssonHeinolan Isku8.85 / 8.85
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy7.04 / 7.04
Helmi PekkoArtjärven Ahjo6.26 / 6.26
Vilma RyyttyLahden Ahkera7.73 / 7.73
Janni SavolainenLahden Ahkera8.49 / 8.49
Piitu TourunenLahden Ahkera7.84 / 7.84
Elina Yli-TalonenSysmän Sisu4.98 / -
 
T11 keihäs (8)
Kiira JohanssonHeinolan Isku22.80 / 22.80
Tanja MuotkaOrimattilan Jymy21.33 / 19.98
Helmi PekkoArtjärven Ahjo - / -
Iida PiispanenNastolan Naseva13.97 / 13.97
Vilma RyyttyLahden Ahkera17.12 / 15.22
Janni SavolainenLahden Ahkera28.11 / 28.11
Piitu TourunenLahden Ahkera26.79 / 26.79
Hilla TuominenLahden Ahkera16.56 / 15.25
 
P10 60m (4)
Niilo KemppainenNastolan Naseva 9.47 / 9.47
Ville KivikangasOrimattilan Jymy11.80 / 11.80
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera 9.44 / -
Eric RinneLahden Ahkera 9.61 / 9.61
 
P10 600m (5)
Niilo KemppainenNastolan Naseva1:58.66 / 1:58.66
Eelis KuparinenLahden Ahkera2:03.67 / 2:03.67
Leo RajaniemiLahden Ahkera2:05.75 / 2:07.92
Eric RinneLahden Ahkera2:02.58 / 2:02.58
Eetu VäisänenLahden Ahkera2:08.88 / 2:08.88
 
P10 60m aj (4)
Luukas HuppunenIitin Pyrintö - / -
Niilo KemppainenNastolan Naseva11.55 / 11.55
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera11.59 / 11.59
Eric RinneLahden Ahkera11.61 / 11.61
 
P10 pituus (4)
Luukas HuppunenIitin Pyrintö3.48 / 3.48
Niilo KemppainenNastolan Naseva3.81 / 3.81
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera3.78 / 3.78
Eric RinneLahden Ahkera3.95 / 3.95
 
P10 kuula (6)
Pyry IngersIitin Pyrintö7.24 / 7.24
Niilo KemppainenNastolan Naseva6.17 / 6.17
Ville KivikangasOrimattilan Jymy5.84 / 5.84
Leo RajaniemiLahden Ahkera5.86 / 5.86
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera5.79 / 5.79
Eric RinneLahden Ahkera5.24 / 5.24
 
P10 keihäs (4)
Niilo KemppainenNastolan Naseva26.88 / 26.88
Leo RajaniemiLahden Ahkera19.26 / -
Rasmus RautavirtaLahden Ahkera22.31 / 22.01
Eric RinneLahden Ahkera23.14 / 23.14
 
T10 60m (12)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Piitu JokelaLahden Ahkera10.19 / 10.19
Venla KananenHeinolan Isku - / -
Olivia MillerHartolan Voima10.47 / 10.47
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera 9.92 / 9.92
Minda PakolaNastolan Naseva 9.28 / 9.28
Adalmiina RainioHeinolan Isku - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva 9.87 / 9.87
Venla RepoPorvoon Urheilijat 9.79 / 9.79
 
T10 600m (8)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Venla KananenHeinolan Isku - / -
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera2:13.98 / 2:13.98
Adalmiina RainioHeinolan Isku - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Jenni TuominenLahden Ahkera2:08.63 / 2:08.63
 
T10 60m aj (10)
Aino AlankoHeinolan Isku - / -
Iita AlankoHeinolan Isku - / -
Venla KananenHeinolan Isku - / -
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Anni MeronenLahden Ahkera - / -
Olivia MillerHartolan Voima - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera11.97 / 11.97
Adalmiina RainioHeinolan Isku15.34 / 15.34
Elisa RantalainenHeinolan Isku13.69 / 13.69
Venla RepoPorvoon Urheilijat12.54 / 12.54
 
T10 seiväs (4)
Venla KananenHeinolan Isku - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera - / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku - / -
Rosalina RantalainenNastolan Naseva - / -
 
T10 pituus (16)
Aino AlankoHeinolan Isku3.03 / 3.03
Iita AlankoHeinolan Isku3.22 / 3.22
Piitu JokelaLahden Ahkera3.18 / 3.18
Venla KananenHeinolan Isku3.36 / 3.36
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas3.08 / -
Anni MeronenLahden Ahkera3.70 / 3.70
Olivia MillerHartolan Voima3.18 / 3.18
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Maya NiemiPadasjoen Yritys2.77 / 2.77
Enni NotkonenLahden Ahkera3.51 / 3.51
Adalmiina RainioHeinolan Isku2.88 / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku3.01 / -
Venla RepoPorvoon Urheilijat3.41 / 3.41
Vilma SaloHartolan Voima3.41 / 3.41
Viivi ViikiläLahden Ahkera3.08 / 3.08
 
T10 kuula (13)
Aino AlankoHeinolan Isku6.87 / 6.87
Iita AlankoHeinolan Isku7.01 / 7.01
Piitu JokelaLahden Ahkera5.98 / 5.98
Venla KananenHeinolan Isku4.46 / -
Olivia MillerHartolan Voima5.23 / 5.23
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera4.86 / 4.86
Adalmiina RainioHeinolan Isku4.36 / -
Elisa RantalainenHeinolan Isku4.77 / 4.77
Rosalina RantalainenNastolan Naseva6.16 / 6.16
Venla RepoPorvoon Urheilijat6.16 / 6.16
Vilma SaloHartolan Voima5.66 / 5.66
Viivi ViikiläLahden Ahkera6.25 / 6.25
 
T10 keihäs (14)
Aino AlankoHeinolan Isku15.64 / 15.64
Iita AlankoHeinolan Isku12.93 / 12.93
Piitu JokelaLahden Ahkera17.18 / 17.18
Venla KananenHeinolan Isku10.97 / -
Ellen KojonenHeinolan Isku - / -
Aava LindstamAsikkalan Raikas11.39 / -
Olivia MillerHartolan Voima10.44 / 10.44
Sofia MustonenOrimattilan Jymy - / -
Enni NotkonenLahden Ahkera8.59 / 8.59
Adalmiina RainioHeinolan Isku11.41 / 11.41
Elisa RantalainenHeinolan Isku7.98 / 7.32
Venla RepoPorvoon Urheilijat - / -
Vilma SaloHartolan Voima13.91 / 13.91
Viivi ViikiläLahden Ahkera13.69 / 13.69
 
P9 40m (13)
Walle HeimalaLahden Ahkera 7.30 / 7.30
Roni HynninenHartolan Voima 7.48 / 7.48
Jooa KorhonenLahden Ahkera 6.68 / 6.68
Eero LeminenHeinolan Isku 7.89 / 7.89
Rami LeminenHeinolan Isku 7.44 / 7.44
Jimi LindroosNastolan Naseva 7.18 / 7.18
Tomas MäkinenLahden Ahkera 7.18 / 7.18
Nooa NieminenAsikkalan Raikas 6.90 / 6.90
Elmo OjalaLahden Ahkera 7.45 / -
Samu PiispanenNastolan Naseva 7.31 / 7.31
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys 7.68 / 7.68
Veeti SeppäläNastolan Naseva 7.08 / 7.08
 
P9 600m (11)
Janne HänninenNastolan Naseva - / -
Roni HynninenHartolan Voima2:38.62 / 2:38.62
Jooa KorhonenLahden Ahkera2:25.04 / 2:26.78
Rami LeminenHeinolan Isku2:17.39 / 2:17.39
Jimi LindroosNastolan Naseva - / -
Elmo OjalaLahden Ahkera2:26.62 / 2:26.62
Jimi PasanenHeinolan Isku - / -
Samu PiispanenNastolan Naseva2:25.08 / 2:25.08
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
Voitto SalminenAsikkalan Raikas2:29.62 / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys2:11.16 / 2:11.16
 
P9 pituus (13)
Janne HänninenNastolan Naseva - / -
Walle HeimalaLahden Ahkera3.03 / 3.03
Jooa KorhonenLahden Ahkera3.23 / 3.23
Rami LeminenHeinolan Isku3.18 / 3.18
Jimi LindroosNastolan Naseva3.22 / 3.22
Tomas MäkinenLahden Ahkera3.45 / 3.45
Nooa NieminenAsikkalan Raikas3.22 / 3.22
Elmo OjalaLahden Ahkera3.17 / -
Samu PiispanenNastolan Naseva2.82 / 2.82
Vilhelmi RainioHeinolan Isku - / -
Voitto SalminenAsikkalan Raikas3.11 / 3.11
Nici SalonenPadasjoen Yritys3.04 / 3.00
Veeti SeppäläNastolan Naseva3.42 / 3.42
 
P9 moukari (6)
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Eero LeminenHeinolan Isku - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Jimi LindroosNastolan Naseva - / -
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
 
P9 keihäs (9)
Walle HeimalaLahden Ahkera - / -
Jooa KorhonenLahden Ahkera - / -
Rami LeminenHeinolan Isku - / -
Tomas MäkinenLahden Ahkera - / -
Nooa NieminenAsikkalan Raikas - / -
Elmo OjalaLahden Ahkera - / -
Samu PiispanenNastolan Naseva - / -
Nici SalonenPadasjoen Yritys - / -
Onni YrjöläOrimattilan Jymy - / -
 
T9 40m (17)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera 6.89 / 6.89
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva 7.37 / 7.37
Elsa KemppainenNastolan Naseva 7.22 / 7.22
Aliisa KivikangasOrimattilan Jymy - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera 7.18 / 7.18
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy 7.27 / 7.27
Tinja PaloKärkölän Kisa-Veikot 7.89 / 7.89
Lahja PekkoArtjärven Ahjo - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva 8.35 / 8.35
Janette TarkiainenHeinolan Isku 7.08 / 7.08
Erika TervonenNastolan Naseva 8.04 / -
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku 7.82 / 7.90
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas 7.55 / 7.55
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas 7.64 / 7.64
 
T9 600m (14)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Linda BreilinAsikkalan Raikas - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera2:09.89 / 2:09.89
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva2:20.49 / 2:20.49
Pihla KaukinenLahden Ahkera2:21.75 / 2:21.75
Elsa KemppainenNastolan Naseva2:10.47 / 2:10.47
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera2:31.03 / 2:31.03
Tinja PaloKärkölän Kisa-Veikot2:39.77 / 2:39.77
Lahja PekkoArtjärven Ahjo - / -
Lilja SalminenAsikkalan Raikas - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku2:09.12 / 2:09.12
Aada ViinikainenHeinolan Isku - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T9 pituus (17)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy2.81 / 2.81
Eevi HautaniemiLahden Ahkera3.57 / 3.57
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva3.07 / 3.07
Pihla KaukinenLahden Ahkera2.77 / 2.77
Elsa KemppainenNastolan Naseva3.46 / 3.46
Aliisa KivikangasOrimattilan Jymy2.27 / 2.27
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera3.29 / 3.29
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy3.26 / 3.26
Aida NiemiPadasjoen Yritys3.03 / 3.03
Tinja PaloKärkölän Kisa-Veikot2.82 / -
Lahja PekkoArtjärven Ahjo - / -
Linnea SimolaArtjärven Ahjo - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku3.42 / 3.42
Iisa TuominenLahden Ahkera2.93 / 2.93
Vilma ViinikainenHeinolan Isku2.96 / -
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas2.86 / 2.86
Xena VirkkunenAsikkalan Raikas2.83 / 2.83
 
T9 moukari (5)
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Tinja PaloKärkölän Kisa-Veikot - / -
Janette TarkiainenHeinolan Isku - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
 
T9 keihäs (11)
Meiju AlholaOrimattilan Jymy - / -
Eevi HautaniemiLahden Ahkera - / -
Jasmiina KärkkäinenNastolan Naseva - / -
Elsa KemppainenNastolan Naseva - / -
Senja-Sofia MoilanenLahden Ahkera - / -
Sonja MuotkaOrimattilan Jymy - / -
Tinja PaloKärkölän Kisa-Veikot - / -
Lahja PekkoArtjärven Ahjo - / -
Ella SjöblomNastolan Naseva - / -
Vilma ViinikainenHeinolan Isku - / -
Jade VirkkunenAsikkalan Raikas - / -