Kilpailukalenteri.fi
Etusivu
Selaus
Haku
Karttahaku


UKK / FAQ
Anna palautetta
Tietoa palvelusta

Tulospalveluohje

Piilota piirin myöntämät kilpailut

Näytä seurakilpailut
Paluu kilpailun tietoihin
Klikkaa seuran nimeä jos haluat nähdä vain kyseisen seuran ilmoittautuneet.
seuracup
06.08. klo 17:30 Nåid föreningscup del 2 / Nåid seuracup osa 2
KK.fi:n kautta ilmoittautuneita urheilijoita 209 henk. (219 lajisuoritusta)
M17 800m (6)
Nimi Seura Ennätys (PB) / Kauden paras (SB)
Niklas BjörkenheimEsbo IF - / -
Emil GrabberIF Raseborg - / -
Mikael LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Paulus LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Oscar NyholmBorgå Akilles - / -
Adnan VuorinenEsbo IF - / -
 
M17 pituus (6)
Toni AppelqvistEsbo IF - / -
Oliver EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Otto JunnilaIF Sibbo-Vargarna - / -
Emil StadeBorgå Akilles - / -
Niklas TallqvistBorgå Akilles - / -
Marius WasströmIF Raseborg - / -
 
M17 keihäs (7)
Jonathan EkbergEsbo IF - / -
Väinö LupalaIF Raseborg - / -
Ahti PokkinenIF Sibbo-Vargarna - / -
Linus SchmidtBorgå Akilles - / -
Jesse SorvariBorgå Akilles - / -
Walter TörnwallEsbo IF - / -
Lauri WuorenrinneIF Raseborg - / -
 
N17 800m (4)
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Carla JalkanenBorgå Akilles - / -
Noomi MalmgrenEsbo IF - / -
Vilja MinkkinenIF Raseborg2.40,91 / 2.42,58
 
N17 pituus (9)
Sandra JohanssonBorgå Akilles - / -
Wilma JungarEsbo IF - / -
Daniela KulankoEsbo IF - / -
Victoria LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Siiri MetsäläEsbo IF - / -
Madelaine NymanIF Raseborg - / -
Aino SalmiEsbo IF - / -
Venla SimolinEsbo IF - / -
Jannika ViljakainenBorgå Akilles - / -
 
N17 keihäs (7)
Emma BacklundBorgå Akilles - / -
Sandra BjörklöfIF Raseborg - / -
Jessica HjortBorgå Akilles - / -
Emmy OllasBorgå Akilles - / -
Freja PihlströmEsbo IF - / -
Ella RåstedtEsbo IF - / -
Linnea WiikIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 300m (7)
Robin FransmanIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver HeikkinenIF Raseborg40,97 / 40,97
Linus HenrikssonBorgå Akilles - / -
Victor LindroosBorgå Akilles - / -
Filip MartinIF Sibbo-Vargarna - / -
Oliver ÖhmanIF Raseborg39,19 / 39,19
Kristian PirnesEsbo IF - / -
 
P15 100m aj (5)
Oliver ForsmanIF Raseborg - / -
Jami LeppäkoskiBorgå Akilles - / -
Rado LindbergEsbo IF - / -
Elliot SchmidtBorgå Akilles - / -
Daniel WickströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P15 3-loikka (4)
Maximilian BergholmEsbo IF - / -
Thomas IsakssonBorgå Akilles - / -
Emil NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Rasmus TenkanenIF Raseborg - / -
 
P15 moukari (6)
Robin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Aron JohanssonBorgå Akilles - / -
Peik PihlströmEsbo IF - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
Christoffer Von SchantzIF Raseborg - / -
Filip WikholmIF Raseborg - / -
 
P15 1000m kävely (2)
Pekka PeltolaEsbo IF - / -
Samuel PuustinenBorgå Akilles - / -
 
T15 300m (8)
Saga BergholmEsbo IF - / -
Ida FinellBorgå Akilles - / -
Natascha FoleyEsbo IF - / -
Annika JuvalaEsbo IF - / -
Fanny KeroIF Raseborg - / -
Olivia KollinEsbo IF - / -
Malin LindrothEsbo IF - / -
Carolina SandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
 
T15 80m aj (5)
Bianca KanervaEsbo IF - / -
Selma LepistöBorgå Akilles - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Cassandra NynäsIF Raseborg - / -
Ella PaukkuEsbo IF - / -
 
T15 3-loikka (6)
Ina AppelqvistEsbo IF - / -
Emelie BergholmIF Raseborg - / -
Gisela BergströmBorgå Akilles - / -
Emelie HägglundBorgå Akilles - / -
Eevi StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Ella WesterlundEsbo IF - / -
 
T15 moukari (6)
Sandra JensenIF Sibbo-Vargarna - / -
Amalia LindénBorgå Akilles - / -
Julia NystrandEsbo IF - / -
Sara PuustinenBorgå Akilles - / -
Sofia WahlstedtBorgå Akilles - / -
Bodil WikholmIF Raseborg - / -
 
T15 1000m kävely (4)
Kajsa GrönqvistBorgå Akilles - / -
Bianca KanervaEsbo IF - / -
Vanessa LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Alexandra Willstedt-JustelIF Raseborg - / -
 
P13 200m (10)
Oscar BlombergBorgå Akilles - / -
Daniel EkbergEsbo IF - / -
Daniel GrönvikIF Raseborg - / -
Alexander HeikkinenBorgå Akilles - / -
Edvin HolmbergIF Raseborg - / -
Jens-Aarne KeroIF Raseborg - / -
Oliver SandströmEsbo IF - / -
Max SjöströmIF Raseborg - / -
Kaarlo StrandströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Rasmus VuonorantaEsbo IF - / -
 
P13 60m aj (8)
Kevin BackmanBorgå Akilles - / -
Benjamin BjörklöfIF Raseborg - / -
Arthur BlombergBorgå Akilles - / -
Oliver CarlssonEsbo IF - / -
Ned EnqvistIF Sibbo-Vargarna - / -
Marius HenrikssonEsbo IF - / -
Jonatan ÖsterholmEsbo IF - / -
Cesar WesterholmIF Raseborg - / -
 
P13 seiväs (4)
Henri AspelinBorgå Akilles - / -
Noel BjörkqvistIF Raseborg - / -
Kasper KanervaEsbo IF - / -
Valter NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P13 kuula (8)
Mikael BöckermanEsbo IF - / -
Isak ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Viggo NordmanEsbo IF - / -
Otto SällströmBorgå Akilles - / -
Jimi SorvariBorgå Akilles - / -
Wiggo SundströmIF Raseborg - / -
Jasper VilénEsbo IF9,88 / 9,88
Wictor WernerIF Raseborg - / -
 
P13 1000m kävely (2)
William ForsténEsbo IF - / -
Otto SällströmBorgå Akilles - / -
 
T13 200m (13)
Fanny BöhlingBorgå Akilles - / -
Fanny DegerlundIF Raseborg - / -
Carolina FrimanIF Raseborg - / -
Matilda HelminenEsbo IF - / -
Linda JuvalaEsbo IF - / -
Selma LupalaIF Raseborg - / -
Peppi PurhonenIF Raseborg - / -
Emilia SiggbergEsbo IF - / -
Matilda SilfverIF Raseborg - / -
Elin TillanderIF Sibbo-Vargarna - / -
Aila VarilaEsbo IF - / -
Marie Von BonsdorffEsbo IF - / -
Amanda WiikEsbo IF - / -
 
T13 60m aj (7)
Erin BjörklöfIF Raseborg - / -
Cinja BorgströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Jill FribergIF Raseborg - / -
Lina KiviahoEsbo IF - / -
Alva KollinEsbo IF - / -
Lotta LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Isabell LeinonenBorgå Akilles - / -
 
T13 seiväs (4)
Fanny FinellBorgå Akilles - / -
Jenni HirvonenEsbo IF - / -
Fanny HolmIF Sibbo-Vargarna - / -
Lumi KenttäIF Raseborg - / -
 
T13 kuula (10)
Julia AugustsonIF Raseborg - / -
Jessica BjörkstenBorgå Akilles - / -
Julia FranzenIF Sibbo-Vargarna - / -
Nathalie JakobssonEsbo IF - / -
Elsa KeinänenEsbo IF - / -
Melina LundqvistBorgå Akilles - / -
Amanda PajuBorgå Akilles - / -
Rebecka SmedmanEsbo IF - / -
Ida StenforsIF Sibbo-Vargarna - / -
Wilma WernerIF Raseborg - / -
 
T13 1000m kävely (5)
Noelle KollinEsbo IF - / -
Emilia LiljendalBorgå Akilles - / -
Veronica LindbergIF Sibbo-Vargarna - / -
Selma LupalaIF Raseborg - / -
Matilda PennanenEsbo IF - / -
 
P11 150m (12)
Alexander BlombergBorgå Akilles - / -
Lukas ForsmanIF Raseborg - / -
Danny GrönvikIF Raseborg - / -
Patrik HillbergEsbo IF - / -
Adrian JakobssonEsbo IF - / -
Sisu KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Eino MauraEsbo IF - / -
Simon ÖhmanIF Raseborg - / -
Anton PennanenEsbo IF - / -
Arttu SpännäriEsbo IF - / -
Tobias TallqvistBorgå Akilles - / -
Vincent WinbergIF Raseborg - / -
 
P11 60m aj (5)
Tommy CarlssonEsbo IF - / -
Ville EkebomIF Raseborg - / -
Oliver HallikainenBorgå Akilles - / -
Kaspian LindholmEsbo IF - / -
Jack PowerIF Sibbo-Vargarna - / -
 
P11 korkeus (5)
Johannes ErikssonIF Sibbo-Vargarna - / -
Jakob HolmbergIF Raseborg - / -
Tobias IsakssonBorgå Akilles - / -
Elmer KeinänenEsbo IF - / -
Torsti VisuriEsbo IF - / -
 
P11 kuula (5)
Kevin HildénIF Sibbo-Vargarna - / -
Jesse HirvonenEsbo IF - / -
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
Max NybergIF Raseborg - / -
Max SundholmEsbo IF - / -
 
P11 1000m kävely (1)
Oliver LiljendalBorgå Akilles - / -
 
T11 150m (7)
Mathilda GranvikEsbo IF - / -
Sarah IsakssonBorgå Akilles - / -
Brenda JalkanenBorgå Akilles - / -
Lumi KoskelainenIF Sibbo-Vargarna - / -
Elin NyholmBorgå Akilles - / -
Jasmin ÖhmanIF Raseborg - / -
Alicia PalomäkiIF Raseborg - / -
 
T11 60m aj (7)
Leona AhlroosIF Raseborg - / -
Wilma BjörklöfIF Raseborg - / -
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Sienna HundeshagenÅIFK Friidrott - / -
Nellie LindströmIF Sibbo-Vargarna - / -
Alina NyholmBorgå Akilles - / -
Anna RistimäkiEsbo IF - / -
 
T11 korkeus (5)
Clara HenrikssonBorgå Akilles - / -
Iida-Maria LehtimäkiIF Sibbo-Vargarna - / -
Frida SjöblomIF Raseborg - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -
Astrid SundenEsbo IF - / -
 
T11 kuula (5)
Linnéa DegerlundIF Raseborg - / -
Sara HämelinEsbo IF - / -
Minttu KinnariIF Raseborg - / -
Charlotte KnapeIF Sibbo-Vargarna - / -
Erika TallqvistBorgå Akilles - / -
 
T11 1000m kävely (4)
Frida BlomfeltEsbo IF - / -
Martha NylundIF Sibbo-Vargarna - / -
Frida SjöblomIF Raseborg - / -
Isabella StenbäckBorgå Akilles - / -